De NIEUWE Oakland - OAK LA N D Nog nimmer werd het publiek in deze categorie een individueeler wagen aangeboden 5 pers. Sedan Fl. 4.500 Alle prijzen f. t. h. Rotterdam 5 pers. Coach Fl. 4.050 Qencretl Motors Continental S. A., Antwtrpen EEN jaar is voorbij sinds de "Cosmo politan Six", de Oakland 1928 als nieuwe wagen aan het publiek werd aangeboden. De ontvangst is enthousiast geweest en alom betuigt een steeds toe nemende schare tevreden Oakland bezitters haar belangstelling in de spanning waarmede zij het 1929 model afwachten. Als ervaren automobiel- bezitters, die de waarde van een wagen juist kunnen beoordeelen, bekennen zij dat de 1929 "Cosmopolitan Six" hunne verwachtingen verre heeft over troffen. De Oakland ingenieurs hebben nu de 1929 "Cosmopolitan Six" gelanceerd. Bouwend op de ervaring opgedaan met het 1928 model, hebben zij niets onbe proefd gelaten om de 1929 Oakland nog beter, mooier en sterker te cons- trueeren dan haar succesvolle voor gangster. Meer dan ooit vindt U nu in de 1929 Cosmopolitan Sixeen indlvidueelen wagen voor matigen prijs Bekijk eens van terzijde de Convertible Coupe; - geven de lage, lange, sierlijke lijnen U niet direct den indruk van vaste ligging op den weg. Suggereert deze wagen U geen groote snelheid? Omloop end naar den voorkant; valt Uw aan- dacht onmiddellijk op den nieuwen ra- diateur. Hoog en smal gehouden; sierlijk afgerond wordt deze door een nikkelen band in twee gelijke deelen gesplitst Het nieuwe embleem draagt het hare ertoe bij om deze wagen een individueel cachet te geven. Nog nimmer werd in deze categorie zooveel comfort, dienstbaarheid en betrouwbare waarde aangeboden y -> De Oakland fabrieken maken deel uit van het machtige General Motors concern, waardoor men het publiek in de gelegenheid kon stellen voor denzelf den matigen prijs dezen modernen wagen te bezitten. De voordeelen van massa-inkoop van grondstoffen, van het Proefterrein en de laboratoria ervaring met acht andere wereldbe roemde merken komen allen ten goedt aan de Oakland. Het behoeft dan ooi geen verder commentaar, dat voor haai matigen prijs de 1929 "Cosmopolitan Six" onvergelijkelijke kwaliteit paar aan een individueel uiterlijk. Een uiters betrouwbaar en comfortabel vervoer middel. 5 pers. Convertible Landau Sedan Fl. 5.200 2 pers. Convertible Coupe met dickey Fl. 4.800 Belangrijke verbeteringen Oakland 1929 1. Motor. Vierpunts ophanging in rubber steunen, grooter boring. 2. Carrosserieën. Nieuw ontworpen, modern, blij vend mooi en van soliede constructie. Schitte rend afgewerkt, nieuwe kleurenreeks. I. Radiateur. Hooger, smaller en sierlijk. Nieuw embleem, horizontaal waterciculatie systeem veel grooter koelings-capaciteit. systeem. 4. Remmen. Nieuw sleeldraulic belangrijk ver beterd, inwendig werkend remsysteem. 5. Chassis. Grooter soepelheid in rijden door verbeterde torsie verdeeling. 6. tmering brandstoftoevoer. Nieuw ontwor pen drijfstangen en lagers met kruisvormige oliegroeven. Nieuwe Marvel carburateur, mo dernste A. C. Oliefilter drukzuig - benzine pomp, beschermde benzinetank.

Middelburgsche Courant | 1928 | | pagina 6