BEURSNOTEERING. AMSTERDAM, 24 Sept. (Slotkoers.) Het eerste getal geeft den slotkoers van Zaterdag; liet tweede dien van heden 6 pet. Nederland 1922 1043%— 101%- 101 elf zestiende. 5 pel Ncdcrlaud 1918 101%- 101 ze ven zesliende 41/2 pet. Nederland 1917 lOD/s-101%. 21/2 pel Ned^rl. \V Schuld 65%—65% 3 pet. do Oblig. 78 zeven zesliendie- 78%. 3 pet. do Certif78 een zestiende—78% Cert. Ned. Hand. Mij. 170-170% Aand. Ned Ind. HHandelsb. 158i/s" - 159%. Aand. Kol. Bank 215—219. Amsterd. Bank 187%—187; Kon Petrol. Aand 112-443—440-111. Cult. Mij. Vorstenlanden 159—151-15 Handelsv Amsterdam 771-775—657-66 Javasche Cultuur 370-374—358-367 Aand. Deli Maalsch. 130-133% 130- 431%. Amsterd. Rubber 220-221%—221V- 223%. Ned Ainerik. Vaart 78— Ned. Schcepvaarlunie 202-202% - 202. Kon. IIoil Lloyd 30%—31. Kon. Ned. Stoomb. Mij. 87% Aand. Pahetvaart 229—228. Bank-Associalie 59%,—59%. Gouda A. 515-510 Philips A 789-793- 780-787 c Jurgens A 280. Anaconda 161 een zestiende -162% - 1621/2- Steels 158 zeven zestiende 158" Erie59% Union Pacific 197i/s 196. Common Marine 5 dertien zestiende Prefered ddo - 36%.—36% Maxwell Gr. C, A. 3Vs—3 zeven zes tiende Maxwell Land Gert v Inc. Bonds 10Vs 10% Prolongatie 4%- 4%-4%. Russen Obl Ï8S0 1% Consols 2%. Markt sluit op de laagste prijzen Wisselkoersen Londen 12.09%. Berlijn —59.44%. Weenen 35.12%. Parijs9.74% Brussel3464%. Dollar Cable —2.49%. Weerbericht -itgtiet iv'. dcor het KouinkL Ned«rl Met. Instituut te D« Bilt. r*.ar waarnemingen, verricht in d« morgen van '24 September, engste barometerstand: 769.5 te Rechjavich i-.agsle barometerstand: 751.6 te Danlzig. Verwachting van den avond van 24 September tot den avond \an 25 Sept. Matige tol krachtige later afnemende 7. W tot X W. wind. Betrokken of zwaar bewolkt met tijdelijke opklaring. Waar schijnlijk nog regenbuien. Weinig ver andering van temperatuur. Thermometers/and alhier des morgens 9 12 :>6 g'".. 3 u, 59 Dinsdag 25 September. Zon op 6.51, onder 6.51. Licht aansteken alle rijwielen, motor rijtuigen cu andere rij- en voertuigen Maan op 5.53 n.rn, Volle maan 29 September. Hoog Wate? Vlissiogee. Zomertijd. dinsdag 25 Sept. vm 11.17 Woensdag 26 n m. 1212 Donderdag 27 12,57 Vrijdag 28 1.37 Saterdag 29 2.10 Zondag 30 n 2 24 Maandag 1 Oct. 3.21 (Het tijdstip van hoog water te Dom burg valt 9 minuten na dat te Vlis singen.) rast was door de emotie die door de publicatie van Brüaiids brief aan de am(- bassadeur over het "Fransch-Rrilsch Vloot accoord. Het ministerie betreurt de pur blicatie en kan niet anders dan de goe de troinv van de Engelsche en Fransche regecringen bevestigen, die verschéidé ne malen de werkelijke draagkracht van het accoord ln het licht gestelt hebben liet beleekenl noch een over eenkomst van de generale slaven, noch een politieke overeenkomst, noch beval het geheime bepalingen Hel ccnige doel was een basis van overeenkomst, waar door de werkzaamheden van de voorbe reidende ontwapeningscommissie herval zouden kunnen worden Men heeft een zuiver techinsch compromis willen zoe ken. dal niets definitiefs en onaantast baars had en dal de 'betrokken landein op de toekomstige outwapcningsconfereur lie kunnen bespreken De regeeringen hebben alleen gehandeld om een olgc- mecne overeenkomst te bevorderen. 'Intusschen weet de wereld nu ic'ls meer over de overeenkomst die precies moei kloppen, met wal door de Matip reeds op 11 Augs. was onthuld. Men weel daaruit, dat dp twee mo gendheden elkaar vrij lieten voor het bouwen van kruisers Lot 10.000 ton en artillerie lot liet kaliber van 15 e.M en voorts voor het houwen van. ddikbooten van niet meer dan 600 ton. Engeland kreeg zijn /.in in de vrijhjeid om lichlp1 kruisers in onbeperkt aantal te bouwen, Frankrijk op het stuk van deu onbelem- merden aanbouw van duikbooten, Intusschea is 't goed dat dp Quai d'Or- say deze „bevestiging van de goed,e trouw der Fransche en Engelsche regeeringen'' de wereld lieeft ingestuurd Want de achterbaksche houding van Engeland liadi in Amerika al lichtelijk wantrouwen ge wekt. En veel Amerikaansch wantrouwen kan Engeland in zijn buitenlandsche po litiek niet gebruiken. Nu heeft de Fran sche regcering uog eens precies gezegd waar 't eigenlijk om gaat. llusikimt en de baitenlaodsclie politiek. De volkscommissaris van oorlog Wóro- jelof heelt Zaterdag in de stedelijke sov jet een rede gehouden, waarin hij er op wees dat de verhouding van Rusland tot Roemenië en Polen de laatste jaren ge spannen gebleven is. Een systeem van vriendschappelijke maatregelen bracht daar slechts ontspanning in. In de be trekkingen tusschen Duitschland en <le sovjetunie is echter een verbetering in getreden. Tenslotte sprak hij de hoop uit dat de sovjetunie door tot het Kellogg- pact toe te treden eindelijk met succes de mogelijkheid om met een roodt im perialisme te speculeeren, zal hebben uitgeschakeld. Vreeselijke tliealyrbrand te Madrid ln een Revue theater, tlieacr Novedado te Madrid is Zondagavond even voor het einde der middagvoorstelling door kort sluiting brand ontstaan. Het theater Not- vedado ligt in T diichtstgevolkte gedeelte der stad en was een oud, houten ge bouw, geheel tusschen de" huizen iuge- bouwd. Tegen het einde der voorstelling sprong plotseling een groote vlam van lue-t tooneel in de zaal. In weinig oogenblik- ken stond alles in brand. De toeschou wers, die het thater tot den laalsten plaats bezetten, stormden naar de geheel onvoldoende uitgangen waarbij talrijke personen onder deu voet werden geloo- pen Het orkest deed nog een poging door muziek de rust te herstellen, doch dat lukte niet. Behalve de brandweer □amen alle beschikbare politieagenten een afdeeling infanterie aan het reddings werk deel. De brandweer trachtte den brand lol den haard te beperken, doch was machteloos. Behalve het theater brandde ook uog een blok huizen om het theater af. In de reddingstalions bevon den zich tot nog toe 200 gewonden, van wie 80 zeer ernstig. Het aantal dooden 5s nog niet bekend, doch men rekent op eenige honderden. Allen, die de plaatsen op de bovenrangen bezet hielden, zou den om liet leven zijn gek omen. Volgens een via Parijs uit Madrid cmtvangeu be- ricliL zou het lotaal aantal ongeveer 500 bedragen. Men zie onder Laatste Berichten Beknopte Mededeeiingen Uit Frankrijk. De staking in de textielnijverheid in Noord-Frankrijk heeft zich nog uitge breid. Men schat het aantal stakers op 15.000. De politie is overal versterkt. In cidenten hebben zich tot nu toe niet voorgedaan. Uit Engeland. 3 Op-het eiland Wight, tusschen Vent- nor en Blackgang woedt sedert Donder dagnacht een aardverschuiving. De be weging van de grond :s zoo krachtig, dat geheele rotsen afbreken. Een oppervlak te van ruim 60 acres is in beweging en schuilt langzaam naar zee toe. Een ge- deelte van het bosch, dat zich op dat gedeelte bevindt, schuift langzaam naar zee toe. Eeuwenoude boomen zijn ont worteld. De hoofdweg is door de massa, die daarop gevallen is, versperd. Ook de bodem van de zee bij het eiland toont veranderingen aan. Uit Duitschland. De arbitrale uitspraak voor de Duit- sche zeescheepvaart te Hamburg is door de werkgevers en werknemers verwor pen, De nieuwe „Graf Zeppelin" zal Woensdag vermoedelijk weer een nieu wen proefvlucht doen. Enkele dagen la ter zal het luchtschip dan vermoedelijk een grooteren tocht naar N. Duitschland ondernemen en Berlijn, Dresden en Bres- iau bezoeken. Uit Zweden. De uitslag voor de verkiezingen voor de tweede kamer in Zweden is, dat de sociaal-democraten, die 90 zetels verkrij gen, 15 zetels verliezen en de liberalen 1 zetel, zoodat zij in de nieuwe kamer over 32 zetels zullen beschikken. De conservatieven wonnen 8 zetels en komen daardoor op 73 zetels, terwijl de boerenbond en de communisten elk 4 zetels winnen en respectievelijk 27 en 8 zetels verkrijgen. Uit Rusland- De leider der „Krassin'-expeditie, prof. Samoilowitsj, heeft medegedeeld, dat hij op 81 gr. 40 min. N.B en 36 gr. O.L. waar volgens de kaarten Gillis eiland moet liggen, geen land heeft ge vonden, maar 328 M. water heeft gepeild. Zooals men weet, wordt het bestaan van het Gillis-eiland reeds sedert 1907 be streden. Uit Amerika. - De Engelsche minister van buiten landsche zaken, Sir Austen Chamberlain, heeft zich te Panama aan boord van de „President Adams begeven met bestem ming naar Californië. Chamberlain deel de interviewers mede, dat hij zoo nu enl dan nog ischias-pijnen heeft, doch zich overigens vrijwel gevoelt. Uit China. Officieel wordt medegedeeld, dat de Engelsche onderdaan, mej. Tobin, lid van een Anglicaansche missie, toen zij zich van Kanton naar Koeeilin begaf,- in de bergen bij Tsjinping door roovers is ont voerd. Haar metgezel, mej. Watkins, werd niet ontvoerd. De Engelsche en Cbinee- sche autoriteiten nemen maatregelen voor haar invrijheidsstelling. NAGEKOMEN BERICHTEN UIT DE STAATSCOURANT. Bij Kon. besluit is met ingang van 1 October ingenieur C. de Groot te V1 i s- singen benoemd tot ingenieur van den Rijkswaterstaat. Herbenoemd tot burgemeester van Eede de heer E. Butijn LAATSTE BERICHTEN MARKTBERICHT. Rotterdam, 24 September. Binnen- landsche granen. Tarwe minder ter markt en wat vaster gestemd, f 11.5012, voer- kwaliteit 1111.25, gerst chevalier 11.75 12.25, haver 10.7511, erwten kleine groene klein aanbod, 1821.50, schok kers tamelijk aangeboden 2024, bruine boonen, tamelijk ter markt hooger ver kocht 4144. DE MUIDER TOL. De president der Amsterd. Rechtbank, Mr. Conlnck Westenberg, deed heden Uitspraak in de zaak van kort geding van den heer Floris Vos te Naaxden tegen het Hoogheemraadschap van den Zeedijk beoosten Muiden. Dit inzake de Muider tolkweslie. De president verklaarde zich onbe voegd om van de door den heer Vos ingestelde vordering kennis te nemen en veroordeelde den eischer in de kosten van het geding, begroot op f 60.—. In de overwegingen liet de president o a. uitkomen dal de rechter itv kort ge ding niet bevoegd is tot het geven van een definitieve beslissing in deze zaal, die trouwens geen sooedeischende karak ter heeft. De president wilde men aan nemen dat de tol op den duur een ernsti ge ver keer sbelem mering oplevert, maar het viel hem niet in, het voor het water schap zoo waardevolle object van den tol te vernielen. Het recht tol te heffen staat wel onbetwistbaar vast. EEN AANRIJDING. Hedenmorgen heeft op de Putsche laan te Rotterdam een aanrijding plaats gehad tusschen een sleeperswagen en een autobus. De voerman, de 60-jarige iM. viel van den bok en bleef bewuste1- loos leggen. Bij onderzoek bleek dat hij een wervelfractuur eu een ernstige her senschudding had bekomen. Hij is in het ziekenhuis aan de bekomen verwondin gen overleden. GERINGE BUIT. Hedennacht hebben onbevoegden zich door middel van het verbrijzelen van ec-n ruit toegang verschaft tot de goe derenloods van hel hoofdstation te Gro ningen. "Uil de lade van een lessenaar w-era een bedrag van f2.00 ontvreemd. Merkwaardig is, dat men een bedrag van f'2.000.aan dienslzegels, dat in dezelf de lade l^g, niet heeft mede genomen, terwijl ook de brandkast onaangeroerd is gelaten. BRAND. 'tengevolge van. een brand hedennacht tegen één uur door onbekende oorzaak in het achterhuis ontstaan is de boer der ij van G J. W aan den Kruisweg te Beekbergen Gld. totaal uitgebrand1. Twee van de Vier kinderen, waarvan de jongste l%jaar JS) konden slechts ïuel moeite worden gered. Een geit kwam in de vlammen om. Verzekering jjekt de schade. OPROERIGE LEPROZEN. KOTA RADJA, 24 Sept. V. D> Aneta). De fungeerena conLrolleur Blankcdjeran vernam, dat de Deprazenkolonie Agoe.- san in de onderafdeeling Gajoelos, zich ten doodc wijdde. Onder militaire dekking ging hij met de familie der lepralijders er heen. On danks alle pogingen om de lepralijders te kalmeercn (waaronder enkele vrouwen gewapend met lansen en messen), vie len 29 leden van de kolonie deu contro leur en de militairen aan. Er moest van de wapens gebruik gemaakt worden. Zes mannen cn vier vrouwen werden gedood Twee vrouwen en twee mannen wer den gewond. Aan tic zijde van de (militairen zijn, geen verliezen De rust is hersteld. De assis- ten-resident van de Gajoe- en Alaslanden stelt persoonlijk een onderzoek in. BEURSOVERZICHT. AMSTERDAM, 24 Sept. - 3 uur. Niet veel handel behalve in Suiker- waarden die van overwegend aanbod te lijden hadden. H. V A 's verlopen vele procenten. Ook Ind. Culluurbanken moes ten zich een verlies getroosten. Philipsaandeclen bewogen zich in neer gaande richting. Ook de Kunistzijde aan deden zwak. Tabakken hier cn daar wat lager. Op de Scheepvaartmarkt ging wat om in Japanlijnen die op peil bleven. Kleine affaire in Kon die slechts en kele onbeleekende variaties meemaakten. Prolongatie 4%—3% pel. 0 DE SCHOUWBURGRAMP. MARDRID. 24 Sept., V. D Na de brand in hel Theater Nevedad waren lot hedenmorgen 63 lijken onder de puin- hoopen vandaan gehaald. Men neemt aan dat zich nog meer dan 100 dooden on der de puinhoopen bevinden. De onge veer 3000 plaatsen waren allen bezet. Er werd een revue opgevoerd. In een der acte® traden danseressen op die op een donker toonefeT dansten met elec- trisch verlichte staven Wellicht was de constructie van de electrische inrichting niet goed want er ontstond kortsluiting, welke lot de ca tastrophe geleid heeft Plotseling vlogen vonken uit de gloeilampen der staven en alle lichten gingen uit, zoodat het theater volkomen in duisternis gehuld was; op dit moment sloegen de vlammen uit de kleedkamers der danseressen. In een minimum van tijd stonden de coulissen in brand. Een dichte rook drong van het tooneel in de zaal onmid dellijk daarop vloog het brandend gordijn van het tooneel in de zaal. De toonvel- spelers, speelsters en tooneelknechten vluchten in allerijl. Een brandscherm was in het theater niet aanwjezig. Verschillende Berichten ten, die in het grafische bedrijf tusschen de boekdrukkersfedjeratie en de bonden van papiergroothandelaren en handela ren in grafische artikelen van kracht waren, door de federatie opgezegd, daar c nderhandelingen over een nieuwe over eenkomst zijn mislukt, loopende deze contracten op 1 Oct. 1928 definitief af. Toen Vrijdagmiddag de beide lyce um-leerlingen L. en J. met nog andere schoolkameraden, woonachtig te Be op Zoom, te Roosendaal in den trein zou den stappen, werd de jeugdige L. plotse ling door een hond van een reiziger aan gevallen en in het been gebeten. De ver wonding was zoo ernstig een stuk vleesch was de jongen uit de kuit gebe ten - dat hij per brancard naar een dokter moest worden vervoerd, die hem de eerste geneeskundige hulp verleende. Toen de trein onderweg was viel de hond nog een anderen knaap aan die gelukkig slechts lichte kwetsuren opliep. De ma rechaussee heeft de zaak in onderzoek. (De Courant). Zaterdagavond heeft een chauffeur op den Haarlemmerdijk te Amsterdam met zijn auto, een zeer domme en onfort- tuiniijke manoeuvre gemaakt, meldt „De Crt." waarvan twee vrouwen, een ge huwde, en een 21-jarig meisje, het slacht offer werden. De bestuurder reed de Dommerstraat in, doch bemerkte, dat hij zich vergist had en verderop moest zijn. Half staande op de treeplank liet hij den wagen ach teruit rijden en pas op het allerlaatste oogenblik zag hij twee vrouwen op den weg. De man raakte toen totaal de kluts kwijt, gaf meer gas en reed met snelle vaart tegen de pui van een huis. De vrouwen geraakten bekneld, een ruit van het huis brak en de muur werd door den schok ontzet. De politie heeft tegen den bestuurder proces-verbaal opgemaakt en de auto werd in beslag genomen. De gehuwde vrouw wier toestand aan- ankelijk reeds ernstig was, is Zondag middag in het gasthuis overleden. SPORT Voetbal. Voor de tweede klasse afdeeling IVa, hadden de gisteren gespeelde wedstrij den de hier volgende uilslagen: Middelburg—RBC 1—3; Gudok—Don gen 0—6; Vlissingen—Bredania 2—1, De uitslagen in de derde klasse wa ren: ZierikzeeSinoto 3—3; Zeeland II Vlissingen II 32; WalcherenHulst Goes—Middelburg II 4—0. Handel, Nijverheid en Visschersj Zaterdagmiddag is van de werf van de Machinefabriek en Scheepswerf P. Smit Jr. te Rotterdam met goed gevolg te water gelaten het s.s. „Jonge Johan na", gebouwd voor rekening van de Mid- deüandsche Zeevaart Compagnie te Rot terdam. De doopplechtigheid werd ver richt door mevrouw M. J. VederVan Hoboken. Het schip, dat bestemd is voor den geregelden dienst naar de Middel - landsche zeehavens, is speciaal ingericht voor het vervoer van fruit. In verband hiermede zijn in de ruimen electrisch ge dreven fans opgesteld, die een zoodanige capaciteit hebben, dat in de ruimen tal rijke malen per uur de lucht ververscht kan worden. Een triple expansie machi ne van 1325 I.P.K. geeft het vaartuig een snelheid van 11& mijl. 0 Werkloosheid. Bij de Arbeidsbeurs alhier stonden Zaterdag als werkloos ingeschreven: 1 drukker, 5 grondwerkers, 1 metse laar, 14 opperlieden, 4 schilders, 18 tim merlieden, 1 steenhouwer, 2 meubelma kers, 3 kleermakers, 1 bankwerker, 2 ma chinisten, 2 plaatwerkers, 4 bakkers, 1 banketbakker, 1 suikerwerker, 7 boeren arbeiders, 1 boomkweeker, 2 reizigers, 7 winkelbedienden, 1 chauffeur, 2 kellners, 10 kantoorbedienden, 1 operateur, 2 huis knechten, 10 van andere groepen, 33 met vakkennis zonder bepaald beroep en 120 zonder vakkennis (ongeschoolden). Verder 16 vrouwen, w.o.: 3 naaisters voor werk aan huis, 2 winkeljuffr., 2 kan toorbedienden, 2 steno-typisten, 3 werk vrouwen, 1 huishoudster, 1 kinderjuf frouw en 2 waschvrouwen voor wasch aan huis. Totaal vorige week 262, bijgekomen 31, afgegaan 21, over 272. Boekdrukkers e n aanverwante vakken. Naar V. D. verneemt, zijn de contrac Verkeersweten, Post «ia Telegrafie Bij den aanvang van den winter - dienst op de Nederl. Spoorwegen, op 7 October, wordt tusschen Haarlem en Leiden een nieuwe halte geopend, ge naamd HeemstedeAerdenhout. De hal te Woestduin wordt dan opgeheven, en Halfweg voor den reizigersdienst geslo ten. De naam van het station Nieuwersluis wordt gewijzigd in Nieuwersluis-Loenen- Vreeland en die van Loenen-Vreeland in Vreeland. De vliegtocht naar Indië. liet eerste vliegtuig is Zondag van. Sen- gora naar Medan vertrokken en daar goed aangekomen. Vandaag de laatste vlucht, van Medjau naar Pelembang en is daar hedenmiddag 3 uur pl. tijd aangekomen. Het tweede vliegtuig is heden ochtend, uit Abouboe te Bender Abbas aaogeko»- men. [ndische Stoomvaartlijnen. Tambora, 22 Sept. v. Marseille, Bata via n. Rotterdam. Koningin der Nederlanden, 21 Sept. v. Singapore n. Amsterdam. Tapanoeli, 21 Sept. v. Gibraltar, Bata via n. Rotterdam. Deli, 22 Sept. te Marseille, Java n» Rotterdam. Saparoea, 20 Sept. te Belawan, Am sterdam n. Java. Prinses Juliana, 22 Sept. te Amster dam v. Batavia. Palen, 22 Sept. v. Batavia n. Rotter dam. Patria, p. 22 Sept. 9 u. Ouessant, Rot terdam n. Batavia. Krakatau, p. 21 Sept. Gibraltar, Am sterdam n. Java. Karimata, 22 Sept. te Havre, Batavia n. Amsterdam. Menado, 21 Sept. 's midd. 12 u. v. Port Said, Batavia n. Rotterdam. Stoomvaartlijnen op Noord- Am e r i k a. Volendam, 22 Sept. v. New-York n. Rotterdam. Lochgoil, 19 Sept. te Vancouver, Rot terdam n. de Pacifickust. Blommersdijk, 21 Sept. te Philadelphia, New-York n. Rotterdam. Nictheroy, 20 Sept. te Portland, Paci fickust n. Liverpool, Southampton, Londen en Rotterdam. Veendam, 21 Sept. te New-York v. Rotterdam. Spaarndam, 21 Sept. n.m. v. Tampico, Rotterdam n. New-Orleans. Cochhatrine, 22 Sept. te Londen, Paci fickust n. Rotterdam. Dinteldijk, 22 Sept. v. Rotterdam n. de Pacifickust. RADIO Uitslag A. V. R. O.-v erkiezing. Blijkens een door het bestuur van de A.V.R.O. ontvangen verslag van de com missie van stemopneming is de uitslag der stemming dat voor Zeeland de na volgende personen zijn gekozen als leden van de afdcelingsbesturen: Mr. J. Adri- aanse, advocaat en procureur, Oostka- pelle, Huize „Vacuna", Middelburg; me vrouw H. BrandBeklter, muzlekleerares Vlissingen; rar. H. Pleijte, griffier der rechtbank te Middelburg, Middelburg; Jac. Welleman, burgemeester te Krab- bendijke; C. de Wolff Jr., boekhouder te Oostburg. 0 RADIO-PROGRAMMA. Dinsdag 25 Sept. Hilversum, 1071 M- 12 30 -2.00 Trio Verhey. 6.00—7,15 Kwar tet Rentmeester. 7.15—7.45 Gramofoou- muziek. 8.00—9.00 Orgelconcert. 905— 11.00 Omroep-orkesL ol.v. Nioo Treep. Louis Schuyer cello, Egb Veen a. d. vleu gel. 10.20 Nieuwsber. Huizen, 340.9 M. Na 6 uur 1870 Af. (Uitsluitend KRO-uitzeudingen) 12 30—130 Trio „Winkels". 0.00—7.00 üinermuziek. Gramofooninuziek. 700 7.15 Een praatje over den cursus Kerk latijn door Leo Speet. 8.00—9.30 Feest avond ter gelegenh. v. h. Zilveren Jur bilé der Patronaten in Nederland, in Den Bosch 9.30 Feestconcert 5n Rotterdam, Hel Gem. Koor „Het Westen", dir. J. Maas. Kon. Zangver. „Rollc's mannenr koor", dir R. Diamant. Th. v. d. Pas piano Marix Loevensohn cello. Daventrv, 1600 M. 10 35 Kerkdienst. 11.20 Gramofooiimu- ziek. 12 20 Concert (sopraan-bariton- piano). 1.20—2 20 Orkestconcert. 2 50 Mu>- ziekles. 3.20 Miniatuur-concert. 3.35 Mu ziekles 3.50 Muziek. 3.55 Fransche les. 4 20 Orkeslconcert. 4.35 Lezing. 4.50 Or kestconcert. 5.35 Kinder uurtje. 6.20 Le zing: Auluinn. 6.35 Nieuwsber. 6.50 Mu ziek 7.05 Vioolmuziek van Kreisler. 7.20 Causerie over opvoeding. 7.35 Muziek. 7 45 Lezing: Nineteenth-century Nove lists. 8 05 Militaire kapel, viool alt 8.20 50 Lezing: America today. 9 30 Mui- ziekles. %60 Nieuwsber. 10,10 Concert', ba-

Middelburgsche Courant | 1928 | | pagina 2