i Irih i.ooa i de wed- strij- Op den rijksweg Nijmegen—Arnhem is, gister onder Lent de auto van dien lieer W. uit Nijmegen aangereden door een melkauto, die van achteren tegen de ."vijmecgscne auto botste, Van de vier inzittenden werden de heer Wdietos chauffeur en een dame gewond dloofD glasscherven. Een tweede dame kreeg een lichte hersenschudding. Geneeskun dige hulp was spoedig ter plaatse. De beschadigde auto werdi naar Nijmegen ger transporteerd. Een gezelschap Amsterdammers stond Dinsdag lussclicn het hek voor liet Oranjehotel te Velp en de tramrails pp de tram ie wadhlen. Er was "daar evenwel onvoldoende ruimte, zoodat, toen de tram aankwam, die ter plaatse bovendien nog een bocht moest maken en dus overhelde, het heele gezelschap ■degen het hek geduwd werd. De heer iM., uit Amsterdam werd zoodanig aan beenen en voeten gewond, dat hij in het ziekenhuis verbonden moest worden. Vele anderen kregen schaafwonden, ter wijl van verschillende dames de klcerea werden vernield en zelfs het leer van de schoenen gescheurd (Hand Te Doornenburg liep het rad van een woonwagen, waardoor een 16-jarige jongen J. B. gelieelenr, van den wagen tegen een boom werd geslingerd. De dood trad spoedig in. In de spoedraadszitting van. Doesr burg van gisterenmiddag werd. besloten hel gemeentepersoneel, dat 27 Aug 1925 in gemeentedienst was premievrij pen sioen te geven. Ged, Staten haddjaa do begrooting 1929, waarin van dit personeel 81/2 pet. premiestorting was gevorderd niet goedgekeurd, Het besluit was genoi- meu met 7 tegen 4 st. Dinsdagavond geraakte hel vijf-jarig dochtertje van den heer G. van S. te Zwolle, spelenderwijs in het Zwarlewa- 4er. Haar broertje 'riep luid om hulp, maar het duurde eenigen tijd voordat zijn geroep gehoord werd. Het kind werd opgehaald, het gelukte echter niet de levensgeesten op te wekken. Ie Die ver werd het gezin van den arbeider D. ua hel eten van soep ern stig ongesteld. Verschillende leden wer den ncwusleloos. Gebleken Is, dat de soep is gekookt In een pot zonder gla zuur. Dinsdagmorgen had een dienstbode te Buitenoclders de onvoorzichtigheid een brandend petroleumstel te verplaatsen. .Vermoedelijk door zenuwachtigheid viel bij het ueerzetten liet stel om, tengevolge waarvan de kleeren van het meisje in brand vlogen. Het meisje had zoodanige brandwonden bekomen, dat opneming in een ziekenhuis noodzakelijk werd geacht Aneta nieldi uit Soekaboemi d.d. 6 Aug. Toen j.l. Zaterdagmiddag aan de koelies, werkzaam op de onderneming i'lajiokak in het Tjiandjoersche (Prean- fêer Regentschappen) het weekloon werd uitbetaald, ontstond er oneenigheddi tuis- "sclu'u den administrateur en een twintig licoeties in verband met de loonbetaling 'Het resultaat was, dat deze twintig koe lies een aanval ondernamen op den ad ministrateur, wiens oog lialf werd uit geslagen en wien bovendien eenige lan den uit den mond werden geslagen De veldpolitie heeft de zaak in onderzoek. Wolff meldt uil Berlijn, dat de Duitschc kruiser „Berlin"', op 3 Aug. bij bet eiland Manoelc, gelegen ten "W. van vaartuig Jupiter genaamd met 23 per sonen, onder wie zich vrouwen en kin deren bevonden, aan boord, verdwaald en zonder proviand heeft aangetroffen. De Berlin heeft het schip hulp ver- leena, door het van water en proviand to voorzien. Op twee van de drukste Fransche verkeerswegen, Parijs-Etampes en Parijs- Rambouillet, is onder de auspiciën van de Touring Club de France een systeem 'van eerste hulp bij ongelukken ingevoerd, dat naar men hoopt velen toeristen van nut zal zijn. langs de beide wegen zijn op ver schillende plaatsen, op enkele k.m. van elkaar verwijderd, posten gevestigd Ier hulpverleening aan automobilisten, die ^verwondingen hebben opgeloopen. Zij ztjn met speciale kenteekehen aange duid eu meerendeels in koffiehuizen en .winkels ondergebracht. Bij onvangst van het bericht van een ongeluk stuurt de dichtst nabij gelegen post een dokier naar de plaats des on- heils. Hij wordt gevolgd door brancard dragers met een vlag van het Roode Kruis. Bij het uitsteken van de vlag zijn «alle auto's verplicht te sloppen en de slachtoffers van het ongeluk naai de post te vervoeren. De posten zijn zóó ingericht, dal in dringende gevallen ope raties ter plaatse kunnen women ver richt. Spoedig zal ook de weg Parijs-Eon- taiuebleau van dergelijke posten wor den voorzien. De leek vraagt zich ech ter af of een beetje zachter rijden der automobilisten de hulpposten niet over bodig zou maken. Zerbst, een stadje bij Dessau, heeft «fu unicum verloren het laatste paar- dolrammetje dat nog in Duitschland reed Op 2 Augustus heeft de bevolking ide drie wagens en hun trouwe rossi nanten de laatste eer bewezen. Hel over blijfsel uit den goeden ouden tijd heeft plaats moeten maken voor autobussen. - Uit Re val 'wordt door Reuter ge seind, dal de kapitein van het Neder- landsclie motorzeilsdhip „Roelfina", de heer Allb. Weineman Maandag te Arens- 'burg (eiland Oesel) is verdronken. De kapitein was na zijn bezoek aan oc stad met zijn sloep op weg naar {zijn schip, toen ne sloep plotseling door den storm omsloeg. Zijn lijk is nog niet gevonden. lIADIO-PROGRaMHIA. Donderdag 9 Augustus. Hilversum, 1060 M 12.30—2 00 Trio F. Courtel. 6.00-7.15 A.V.R.O.-kwartel 7.15—7.45 Piano-recL- tal door Susie Minden.. 8.00—9.00 het Stedelijk, orkest van Purmerend. Dir. B. Rich', Sombroek. 9 05 Hawaiianinuziek. 9.05 Luvan en partner. Huizen, 340.9 M. Na| 6 uur 1950 M. Uitsluitend N.C.R.V.-uitzendingen 12.30—1.45 Concert. 5.30-7.00 Con cert. 8.00—9.00 Orgelconcert. 9.00—10.00 Caritlonconcert Westertoren te Amster dam. Daventry, 1600 M. 10.35 Kerkdienst. 11.20 Graraofooni- muziek (Walküre). 12.20 Concert. 1.20— 2.20 Gramo£poumuziek. 3.20 Vesper van de .Westminster Abbey 4.05 Lezing. 4.20 Coucerlrorgel-bespeliug. 1,50 Dansmu-i ziek. 5.35 Kinderuur'lje. 6.20 Landbouw- ber. 6 40 Muziek. 6.50 Nieuvvsber. 7 05 Muziek. 7.20 Novellenbespreking. 7.35 Pianoduelten van Dvorak. 7,45 Muziek. 7.50 VaudeviLle. 8.20 Causerie en zang nummers. 8.50 wedstrijd voor pianisten. 9.20 Nieuwsber. 9.35 Lezing. 9.50 Nieuwsber. 9.55 Chariot's uuurtje. 10.55 12.20 Dansmuziek van hel Savoy Ho tel. Parijs, „Radio-Paris", 1750 M. 12.20 Protestante causerie. 12.50—2.10 Orkeslconcert. 4.05—5.05 Concert. S .50— 11.20 Concert voor moderne blaasin strumenten. Zang. Langenberg, 469 M. 12,30—1.10 Mechanische muziek. 1.25- 2.50 Orkestconcert. 6.20—7.15 De cello sonate van 1600—1900. 8.35 Concert. Daarna tol 12.20 Dansmuziek. Kónigswusterhausen 1250 M. (Zeesen.). 12.20—5.20 Lezingen. 5.20—6.20 Or». kestconcert. 6.20—S.05 Lezingen. 8.50 Operette-concert. 10.50—12.50 Dansmu ziek. Hamburg, 395 M. 5.20 Orkestconcert. 6 20 Orkestcon cert. 8.20 „Sommernachtsbummel durch die Grossstadt Daarna orkestooncerl tot 11.20. Brussel, 509 M. 5.20 Trioconcert. 6.50 Orkestconcert. 8.35 Gramofoonmuziek. 8.50—10.50 Ca sino te Spa. BUITENLAND Algemeen Overzicht Iscliitsclierin en liet KeiïosSg- pacl. Thans zijn meer opinies bekend over Tschitscherin's uitlatingen inzake het Kellogg-pact. In Amerikaansche kringen vindt men ze niet zeer welwillend, en niet voel ver trouwen gevend. En vooral door de door Rusland gewenschte bijvoegingen hecht men or niet veel waarde aan. Echter zou men zich te Washington er niet tegen verzetten, dal Rusland te eeniger tijd tot liet pact toetreedt. Vol gens een ander bericht zou Rusland eigenlijk de Ver. Staten in een lastig parket hebben gebracht, daar men aan den eenen kant vreest, dat het toelaten van Rusland lot de onderteekening van het pact opgevat zou kunnen worden als een erkenning van de tegenwoordige Rus sische regeering, terwijl men aan den an deren kant de mogendheden in Europa, die vriendschappelijke betrekkingen met Rusland onderhouden, niet voor het hoofd wil stooien. "Men zou een uitweg willen zoeken, door de desbetreffende onderhandelingen door bemiddelingen -an Frankrijk te laten voeren Dioch in Frankrijk Is men evenmin TscliiLscherin's opmerkingen gunstig ge zind De Temps die zegt dat niemand in Rusland, nocli elders, misleid zal wor den door Tschitsc'herin's pogingen om het verdrag voor te slellen als een instru ment voor den oorlOig. Vóór zóóver be kend, zegt het blad, zijn de Russen niet uitgenoodigd om aan de onderhandelin gen deel te nemen en dit boni ook'niet ernstig overwogen wOrden, want Mos kou heeft 'tot nu loc geweigerd om' ar bitrage- en non-agressi e verdragen te Muilen, welker strekking overeenkomt met die van liet verdrag Als Rusland; hel later wil teekenenmoet het dit erdrag teeltenen zooals het is Maar het is duidelijk, 'dat de sowjels niet wil len leekenen eu daarom heeft Tschitscke- rin een schijnbeweging pogen te maken door liet verdrag aan te vallen In regecringskringen te Tokio acht men 'I Rusland's eigen schuld dat de sovj'ct-regcering van de besprekingen bleef uitgestoten. Polen en Lithauen. Nu Polen en Lithauen elkaar voortdu rend beschuldigen nu eens van gevaar lijke troepenbewegingen pan de grens, dan van het uitlokken van grensinciden ten heeft het Amerikaansche blad de Chicago Tribune twee speciale corres pondenten uitgezonden, die van hun waarnemingen aan beide zijden van de grens verslag hebben uitgebracht,. D,. w. z. zij onderzochten ieder de toestand aan een zijde van de grens; een aan de Poolsche, en een aan de Lilhau- sche zijde. De Correspondent die de Poolsche zijde bezocht, deelde mede, dal hij ner gens een spoor van militaire voorberei dingen ontdekt had Slechts een brigade van 1600 man, en één bewakingscorps rooor de grens heeft hij aan de heele Litlyiusche grens, van Rusland en O. Pruisen ontdekt Be halve het gewone garnizoen te Wilna zijn er tot op 15 mijl afstand Van de. grens geen geregelde troepen te zien Geien kwestie dus van toebereidselen \oor een inval van Lithauen Indien Polen van plan zou zijn om den strijd om Wilna 0111 te zetten in een oorlog, zooals van Li'iiauschc zijde aan de grensbevolking wordt medegedeeld, weel de Poolsche generale staf zijn ge heimen goed te bewaren- De oude Rus sische postweg van de Oekraïne naar Memel over Wilna en KoWno is geheel verontachtzaamd en beeft op 'I oogen- b!ik geen militaire waarde Wilna, een stad van 200.000 'inwoners, heeft slechts één goed bruikbaren weg naar het Oos ten in 1915 hebben de Duilschers dezen gedeeltelijk vernieuwd, maai- dte Polen hebben er geen aandacht meer aan ge schonden, daar hij 'nergens heen leidt, nu de Lilhauers de grens hermetisch gesloten »iebben. De Poolsche grensbe- waldngstroepen hebben echter wel te doen met smokkelaars, daar Wilna één van de voornaamste Verzamelpunten is ■an den oocaïne-smokkelhandel van Duitschland naar Rusland. De oorresp. aan 'de Lithausche rijde is zich per vliegtuig gaan overtui gen of de Poolsche berichten over Li- Ihausdie troepenconcentraties juist zijn. Hij zag van uit de hoogte slechts verla ten straatwegen, en verklaarde dat 't •onmogelijk is, dal de Lilhauers een con flict zouden uitlokken, want zij weten dal dit nationale zelfmoord zou zijn Lithauen beweert hij, denkt er niel aan een militaire botsing met Polen uil le lokken. Dat zou nationale zelfmoord zijn. Door het toenemende aantal grensinci denten had Lithauen de troepen terugge trokken en laten vervangen door grens politie waarvan een 1200 man aanwezig as. Ook mogen, ter vermindering van conflicten vliegtuigen niet in de richting van de grens riiegen. 't Was dus goed eens poolshoogte te laten nemen door twee persliedcn van een neutralen staat. Zoo schijnen dus al die geruchten gebaseprd Ie zijn op stemmingmakerij, Inlusschen is de Lilhausche regeeriug op hel Poolsch voorstel ingegaan om de nieuwe Poolscli-Lilhausche besprekingen te Geuève le houden, direct voor de zil- iting van den Volkenbond, waarvan wij de agenda gisteren meldden Woldemaras zou van plan zijn gebruik te «naken van het tijdstip dat de mi nisters van buitenlandschc zaken der Groote Mogendheden te Parijs bijeen zou den zijn voor de onderteekening van het Ivelljogg—pact, en bun zaak bloot le leggen Hij hoopt dan ook Zaleski te ont moeten. In ieder geval blijkt de toestand niet 700 ernstig als eerst leek- Ook al door Lilhauens tegemoetkomende houding aan hel Poolsche voorstel. De toesiand in Servië. Naar de bladen melden, bemerkten gisterochtend rechercheurs in den tuin der villa van Stefan Raditsj twee ver dacht voorkomende indilviduëu Toen de rechercheurs naderbij baden, namen beide mannen de vlucht. De re chercheurs losten eenige schoten op de vluchtelingen, echter zonder iemïïnd te treffen. Onmiddellijk werd een achter volging ingesteld, maar men slaagde er niet in, de verdachten in le halen. Naar verondersteld wordt, hadden de ze lieden een aanslag op Radiitsj in den zin. Diens toestand is iets vooruitgegaan. De koning is in verband met tien toe stand, van zijn landgoed in Bosnië naar Belgrado teruggekeerd Beknopte Mededeelingen I UltBelgië. De oorrespondent van de N Rott. Crt te Brussel 'méldt: Te Eecloo en Waarschoot, een belang rijk centrum van de textielindustrie in het noordwesten van Oost-VIaantieren nabij de Nedcrlandische grens is in acht weverijen een uitsluiting afgekondigd. Ruim 1000 arbeiders worden door deze maatregel getroffen Gevreesd wordt, dal ook andere fabrikanten zich bij de beweging zullen aansluiten Dc correspondent van de N. R. Crt te Brussel meldt, dat thans reeds 18 staten officieel zijn toegetreden tot de in 1930. ter gelegenheid van het eeuw feest der "Belgische onafhankelijkheid, te houden internationale koloniale en Scheepvaart tentoonstelling. Het zijn Ne derland. Frankrijk, Engeland. Brazilië Chili, China, Colombië, Costa-Rica, Grie kenland, Ierland. Japan, Marokko, Nw. Zeeland. Peru. Rhodesië, Tunis. Italië cn Uruguay. De correspondent van de N. R. Crt. te Antwerpen meldt, dat van de slaking van bedienden in het hotel- en café bedrijf vrijwel niets te bemerken valt. Het Socialistisch Volkshuis „De Koöpe- raleur" inbegrepen is in alle café's en hotels hel personeel gewoon aan bet werk gebleven of door andere bedien den vervangen - Naar uit Brussel aan hel Vad. ge meld wordt, is dooor een groot Ant- werpsch warenhuis een proefneming ge daan op het gebied van het gebruik der talen inzake publiciteit Deze firma, wel ke tot dusver alleen Fransche circu laires en reclamebüjetten rondzond en hoofdzakelijk in Fransch-Belgische bla den adverteerde, stuuurde dezer dagen een rondzendbrief aan haar beste klan ten. waarin gevraagd 'werd in welke taal zij het liefst baar mededeelingen zouden ontvangen Hoewel dit rondschrijven hoo.fdzakelijk in het bezit kwam van de gegoede burgerij, waarvan een deel nog altijd meent, dat hel Vlaamsch of Neder- fandsch le „vulgair" is om door haar te worden gebruikt, verklaarden 80 pCt. der aangeschreven koopers de voorkeur aan het Nederlandseh Aan dit verzoek zal <lan ook door de belanghebbende firma gevolg worden gegeven en het valt te voorzien, (fat nog andere ondernemingen haar voorbeeld zullen volgen Uit Engeland, - Chamberlain s beterschap blijft Bulletins worden niel meer uitgegeven Hij moet echter voorloopig rust hou den. en wordt vervangen door Lord Oushcndun U i t R ,u s 1 a n 4- - Er is thans een aanvang gemaakt met den uitvoer van steenkool uil het Donbckken naai- de Ver. Stalen. Uit I talië. - Hevige onvveders hebben eindelijk Noord- en Midden-Italië wat opluclit- ling gebracht. Vooral te Triest en An- oona is licl boos weer geweest Intus- sclien was het gisteren le Rome nog 29.6 gr. C. (ruim 8'5 gr. F., terwijl het in Zuid-Italië en op de eilanden nog drukkend heet is. - De duikboot F 14' voor de kustver dediging, is bij aan vakoefeningen ton Westen van de Brioni-eilanden (op de kust van Istrië, bij Bola) bij het plot seling boven "komen van den boeg van den torpedobooljager Giuseppe-Missoii geraakt en door dit vaartuig geramd De duikboot is gezonken op 40 Meter diep te. Men is dadelijk begonnen met red dingspogingen De F 14 behoort tot de „sommergibili oasticri", de kuslduikbooten, waaronder schepen beneden de 500 tan verstaan worden. De booten van de klasse F heb ben een walerverplaatsing van 260 tan boven en 320 ton onder water, zij wor den voortgedreven door 2 Fiat-Diesel motoren en door 5 Savigliano's electri sche motoren onder Water. Zij zijn in de jaren '16 en '17 op de staatswerven le Speza en Seslri Bonnen to gebouwd De bemanning bedraagt 21 koppen De Mis- sori is een torpedobooljager van 770 bon, in 1917 bij Odero le Genua gebouwd en met 71 (kappen bemand Naar Wolff meldt, is de F 14 onmid dellijk gezonken De juiste positie van de duikboot is nog niet precies vastge steld Ondertusschen verklaarde de be stuurder van een watervliegtuig, dat hij de duikboot niet ver van de anker plaats van de kruiser „Brindisi" waar op zich admiraal Foschini bevindt, liad gezien. Deze is met de leiding van het reddingswerk beTast. Het weer was gisteren niet erg gunstig, maar toch (hadden zich reeds vier duikers ter plaatse begeven. Bo- endien zijn met succes matregelen ge troffen om lucht ïn de duikbooten te pompen. Men zal haar nu trachten te lichten Dc duikboot kon zich met behulp van een speciaal toestel Stoor geluidsseinen voor duikbooten met de buitenwereld in verbinding stellen Uil Pola wordt hedenmorgen nader gemeld dat de gezonken Italiaansdhe duikboot F 14 gisterenavond is gelicht. De uit 31 personen bestaande bemanning bleek te zijn omgekomen. (Ui tdeVer. Stalen. Te Washing/ton was,' t gister 102 gra den Fahrenheit. - Courtney en zijn makker zijn le New York officieel Ontvangen door bur gemeester Walker, ten Stadliuize - Coolidge heeft gezegd krachtig aan de verkiezingscampagne van Hoover deel te zullen nemen. Uit Canada. - De eerste minister Mackenzie King heefL in een rede gezegd, dat Canada emigranten noodig had en bereid, was hun een goede Ontvangst te bereiden, als zij tot de soort behoorden, die fy siek en geestelijk bestand was legen de eischen, welke het land stelt Aller eerst stelt Canada prijs op Engelsclie emigranten, dan op die uit de Vereenigde Staten en do noordelijke landjen van Europa, terwijl de femigratie uit de ove rige landen beperkt moet worden om in de toekomst conflicten te vermijden MARKTBERICHTEN Go es. 7 Aug. Veilingsvereen. Zuid Beveland. Exportveiling tomalen A 30.40, B 22.20, C 29.50 en C C 16 60 .per 100kg. Kleine -Veiling. Peren Préoose de Trevoux 21—49. Clapp's Favorite 15—29; Oomskinderen 16—48: André Desportes 16—23; Poire Madame ,1418; Sambree 'fll14; Langslelen 9—12, Bruine Heereperen 9—18; Roode Suikerijen 812, Noord- Hol 1. Suikerperen 9—15; Wittebroods peren 7—12; Fransche Suikerijen 7—10; Scharlakcnperen 7—12; Groninger Bcr- gemotlen 7—9; Dirkjesperen 8—10, Zo mer Louwtjes 7—9; Groentjesperen 8 10; Afval- en Kroctpercn 3—8. Alles per 100 kg Appels Madeleinen 24—47; Earley Victoria 19—25; mr Gladstone 1826; Duch. d'Oldenburgh 15—20. Zomeraagt 11—16, Perzik Roodezomerappel 2140; Codlin Keswich 14—24, Tarwcappels 20; St. Janappels 16—26. Afval- en Kroet- appels 3—9. Alles pet 100 kg. Pruimen Abrikoospruimen 5760, Belle de Louvain 55, blauwe pruimen 30 —42, Sierpruimen 32, wijnkrozen 32—34, Engelsche krozen 30—35, Prince pruimen 23—42, Okkelanen 28—34, Marbelanen 30 35, Houwelijnen 25, afval pruimen 8 17 alles per 100 K G Diversen kruisbessen 11—21, witte besaen 26, roode bessen 1925, uilschot schot idem 4. zure morellen 3335, uit schot idem 10, Eierekrieken 46, tomaten 19—22, uitschot idem 2 -8, zilveruieir 15, u/en 4, snijboonen 16, perfccfbooneni 17, Wagenaarsbooncn 13—14, sjalotten 3 —5, poters en kriel 1.30 alles per 100 *K. G meloenen 30—72, witte kool 4, roode kool 5, kropsla 3, perziken 412, augur ken 0 39, alles per 100 stuks; eenden 0.21' 0 25 per stuk. Oost burg, 8 Aug. 1928. Veilings- vereeniging „Avicultura" Aanvoer 409 KG. boter, prijs f 1 32 tot f 2.00 440ste STAATSLOTERIJ. 2de klass. 2(Ie lijst Trekking va.nl Dinsdag'7 Augustus. Prijzen van f 20 000 13311 1500 6899 200; 5583 18835 19S21 f 100 12018 18854 20835 PRIJZEN VAN f 30 6260 7109 10462 20136 6289 7129 10480 20358 0.- en W.-Soisburg, Abonnementen en Adverteotiën voor dit blad worden ook aangenomen door den Agent M. DE WITTE, Marnixplem, West-Souburg. Adverteotiën, In plaats van Kaarten. Ondertrouwd P. M GOEMAN en JOH. KIRCHMANN. Middelburg, Rozenstr. W 201. Huwelijksvoltrekking 29 Aug. Voor de bewijzen van deelne ming bij het overlijden onzer beste Moeder en Bekuwdmoeder, Mevrouw Wed. HENRIETTE LEVEN—KALIN, betuigen wij onzen barteJijken dank. A. DE GROOTLEVEN. I. P. J. DE GROOT. Middelburg, Augustus 1928. Bij deze betuigen wij onzen bartelyken dank voor de vele blijken van deelneming, betoond tijdens de ziekte en na het over igden van onzen geliefden Man. Vader, Behuwd- en Grootvader, den Heer J. WIRTZ. Namens de Familie en Verloofde, Wed. J. WIRTZvan Wbble. Middelburg, 8 Augustus 1928. De Heer en Mevrouw VAARZON MORELERIKS bedanken, mede namens wederzijdsehe familie, voor de vele blijken van belangstelling, vóór en bij hun huwelijk onder vonden. Leeuwarden, 6 Augs. 1928. Toekomstig adresOlympiakade 3111, Amsterdam. TE KOOP VOOR SPOTPRIJS een pracht B. S. A. 2 cyl. Motor met origineele B. S. A Zijspan Adres Rijwielhandel MINET, Korte Noordstraat.

Middelburgsche Courant | 1928 | | pagina 3