General Hij die een verantwoordelijke positie bekleedt, rijdt met een Buick, omdat de Buick voor een verantwoordelijke taak berekend is GENERAL MOTORS CONTINENTAL S. A. Antwerpen De elegance van de Oakland berust op een gezonden grondslag kracht van den motor Een automobiel yoor ieder doel De Buick die 's middags aan de Beurs om haar stoerheid br l voedt, trekt 's avonds goor deti Schouwburg door haar schoonheid de aandacht Hoe eerder Chevrolets koopt, koe grooter Uw voorsprong C R zal ccn tijd komen dat iedereen, die prijs stelt op zuinig vervoer, met Chevrolet trucks zal werken. Die tijd is niet zoo ver meer af, te oordeelen naar den toestand van vandaag. Want in alle soorten van bedrijven, op het platteland en in de stad. rijn de Chevrolets ver in de meerderheid. Wanneer U het transport van Uw goederen beschouwt als een noodzakelijk kwaad; hebt U nu nog de kans van den nood een deugd te maken. Koop een Chevrolet en breng door zuiniger, sneller en regelmatiger re vervoeren dan Uw concurrenten, Uw zaak tot grooteren bloei. Hetzelfde geldt voor U, die transportondernemer bent. Uw collega zal tenslotte ook Chevrolets koopen. Dat is onvermijde lijk. Maar U kunt hem twee jaar voor zijn. CHEVROLET TRUCK van af FL 1965 (chassis) Populair, maar goed! C EEM automobiel fabrikant heeft zooveel bijgedragen tot 3e populariteit van den zes-cylinder-wagcn, als General Motors met dc Pontiac. Want voordat de Pontiac op dc automobiel-markt verscheen, was het bezit van een goeden zes-cylinder een luxe, die door velen begeerd, maar slechts door weinigen bereikt werd. General Motors is erin geslaagd de Pontiac van 1928 weer in belangrijke mate te verbeteren. Door nieuwe cylinder-koppen heeft de motor aan kracht en tevens nan soepelheid gewonnen. Het nieuwe koelsysteem is een treffend bewijs van het vernuft, waarover de staf van General Motors ingenieurs en geleerden beschikt. - - Toch is de prijs van de Pontiac niet veranderd. PONTIAC van af FL 2950 1 \e Buides die op een warmen zomeravond, met afgemeten deftigheid, voorbijglijden over den boulevard van een mondaine badplaats, de Buicks die voor een modieus restaurant in de stad, in voorname rust, staan te wachten, maken, wat uiterlijk betreft, den indruk dat zij zich wel voortreffelijk voor een elegant "nietsdoen" leenen. En toch, wanneer U in de gelegenheid geweest waart deze wagens, van den vroegen morgen af op hun gangen te volgen, zoudt U weten dat zij een kalme ontspanning, na een verantwoor delijke dagtaak, wel verdiend hebben. De Buicks kennen den ernst des levens. Zij zien er wel heet luxueps uit, maar ze weten wat werken is! Er is geen automobiel die zoo intens aan het drukke zaken leven deel neemt, als de Buick. De Buicks zijn in het bijzonder de wagens van hen, die leiders in handel en industrie zijn, van allen die, door het gewicht van hun posities, gewichtige diensten van hun automobiel vergen. Deze wagens weten dat er treinen zijn die eenvoudig niet gemist mogen worden, dat er conferenties zijn waarbij te laat komen uitgesloten is, dat er dag- indeelingen zijn die met verkeersobstakels geen rekening kunnen houden. De vooraanstaande man heeft een automobiel noodig die voor een verantwoordelijke taak berekend is. Hij rijdt met een Buick, omdat hij dan op onfeilbare betrouwbaarheid kan rekenen. Hij weet dat de soliditeit van het Buick chassis opgewassen is tegen zwaardere krachttoeren dan hij er ooit van zal vergenen dat de reserves aan snelheid en kracht, die in den vermaarden kop- kleppen motor schuilen, zoo groot zijn, dat zelfs de meest ge- forceerde rit ze niet zal kunnen uitputten. Hoewel buitengewone J krachtinspanningen niet dagelijks voorkomen, is het voor den eigenaar toch een rustig gevoel te weten dat een overvloed van kracht en uithoudingsvermogen te zijner beschikking staat. Door haar zakelijke capaciteiten, en door haar reserves, heeft de Buick zich een unieke positie in het zakenleven verworven. Maar hiermede hebben haar constructeurs zich niet tevreden gesteld. Zij hebben gemeend dat de zakenman, wanneer hij na een drukken dag verstrooiing en ontspanning zoekt, zijn zake lijke automobiel met evenveel genoegen voor mondaine 'doeleinden moet kunnen gebruiken. De stoere Buick is een automobiel van verfijnde schoonheid, die in zulk een verscheidenheid van smaakvolle kleurencombinaties vervaardigd wordt, dat de meest verwende aestheet een afwerking- zal vinden, die geheel naar zijn smaak is. Wanneer U een automobiel zoekt die volmaakte schoonheid aan volmaakte betrouwbaarheid paart, moet gij U de Buick laten toonen. BUICK van af FL 4600 VAUXHALL VTa jarenlang een van de meest belangrijke producten van de Engelsche automobielindustrie te zijn geweest, wordt de pro ductie van deze auto thans reeds geruimen tijd verzorgd dooi General Motors. Levering geschiedt door General Motors Continental S. A Antwerpen. I Jeinioe automobielen worden zoo algemeen en zoo eenstemmig door beid» seksen bewonderd als de Oakland. Mannen bewonderen dezen wagen om zijn robuuste schoonheid, vrouwen worden in verrukking gebracht door het weelderige interieur, dat ruim, en toch uitermate gezellig is. Deze eenparige bewondering voor de Oakland is'begrijpelijk. De fraaie luxt van dezen wagen is niet een op zichzelf staande kunstige creatie, zij is het noodzakelijk gevolg van de capaciteiten van den Oakland-motor. Deze is door zijn constructeurs met zulk een groote kracht uitgerust, dat het Oakland-chassis heel lang en laag moest zijn, om den motor zijn vol nuttig effect te verzekeren. En de elegance van het Oakland-koetswerk, de luxueuz» ruimte van het interieur, zijn niet anders dan technische consequenties. OAKLAND van af FL 3650 Wanneer U voor de nieuwe Chevrolet staat, zult U niet kunnen 'begrijpen dat deze wagen de zuinigste ter wereld is. Want U zoudt verwachten dat de zuinigste automobiel er zuinig uit zou zien. Dat doet de Chevrolet niet. Door zijn koetswerk waarin Fisher's meesterhand duidelijk te herkennen is, en door zijn ver zorgde afwerking, maakt de Chevrolet een weelderigen indruk. En wanneer gij Uw onderzoek verder uitstrekt, zult U even min begrijpen, hoe deze zware, solide motor zoo fantastisch goedkoop in benzine- en oliegebruik kan zijn. CHEVROLET van af FL 2300 In prestaties en in uiterlijk is de Chevrolet volkomen een groote wagen

Middelburgsche Courant | 1928 | | pagina 4