Zom ei*sppoet©i verdwijnen spoedig dooreen pot SpPUtQl. Rij alle Dro- gisten. fïng Med UIT STAD EN PROVINCIE Uit Walcheren. Vrijdagavond kwam de raad te iWestkapelle in voltallige zitting bij- ggn Ingekomen is een schrijven van den A X W. B., waarin werd opgemerkt, „dat de gemeente bij een bijdrage van f 10 niet als buitengewoon lid kan in geschreven wordende bijdrage wordt evenwel gaarne op prijs gesteld. De voorzitter wijst er op. dat de A. N W B. f 500 beschikbaar heeft ge steld ter verbetering van hel rijwielpad •Vli ssin genZo utei ande Hij betreurt het. dat nog zoo wei nigen eontribueerende leden zijn van het fietspad. De heer K. Cijsouw zegt dal velen van het pad gebruik maken, hij vindt het jammer dat dit pad evenwel zoo slecht onderhouden wordt Het voorstel, f 10 bij te dragen, wordt aangenomen met 6 stemmen De heer Hendr Cijsouw geeft te ken nen geacht te worden tegengestemd te hebben ,om reden, door hem reeds jn een vorige vergadering geuit. In handen van B. en W. wordt ge steld een adres van den straatwerker A Louwerse. om een extra toelage van 50 cent per dag bij het verrichten van kantwerk aan zijstraatjes ein goten Voorgelezen wordt een schrijven van dedn Commissaris der Koningin, waarin deze den raad mededeelt, dat de burge meester. rar. Woldringh van der Hoop. herbenoemd is tot lid van de gezond heidscommissie Goedgekeurd wordt daarop de inge diende rekening van de gezondheids commissie over 1927, en voorgelezen wordt het adres van het hoofdbestuur van den Bond van Chr. politic-ambtena ren in Nederland, om het beginsalaris van den geineenteveldwcahter te stellen op f 1500 benevens toelage van wo- ninghuur, rijwiel kleed in g en schoeisel. B en W achten het niet raadzaam met verhooging aan te komen en mee- nen nog dat een politieman een zooj- danig salaris moet hebben ,dat hij od<- afhankelijk is van de burgerij en geen fooien behoeft aan te nemen, waarop de heer H de Kam zegt, Hat het salaris van den veldwachter thans reeds zoodanig is, dat hel voor hem niet noo- dig is om fooien aan te nemen. De voorz zegt nog. dat het in vele ge meenten gebruikelijk is. dat een toelage gegeven wordt voor de fiets De heer Huibr. Cijsouw zegt, dat vroeger reeds een flinke salarisregeling is getroffen, zoodat spr. het niet noodig acht, deze regeling te herzien Een uitvoerige discussie volgde hier op De voorzitter meent, dat wanneer de raad zich op het standpunt stelt, dat f 400 in Westkapelle voldoende is voor noodzakelijk levensonderhoud, dan de jaarwedde van den gemeenteveldwachter voldoende is Op worstel van B. en W. wordt be sloten m a st aan den Bond mede te dealen. dat de raad geen termen hééft gevonden op het voorstel van den Bond in te gaan Goedgekeurd wordt de rek 1929 van jjet Burg Armbestuur met in ontvang en uitgaaf f21l3 93y». De rekening van het B A 1927 zal later behandeld wor den bij de behandeling van de gem- rekening Daarop komt in behandeling liet be kende adres van Ged. St inzake aanstel ling van schoolartsen. B en W zijn van oordeel, dat een bijdrage van f 0 25 per inwoner voor dat doel te hoog ge acht moot worden in deze gemeente De voorzitter zegt. indien een regeling getroflen sverd. het toezicht aan een plaatselijk dokter op te dragen, dat hij daarmede beter zou kunnen meegaan, omdat een arts van de plaats z. i beter kan oordeelen over het gestel van de kinderen Spr wil over de wensche- lijkheid van schoolartsen in 't algemeen zich niet uitspreken, persoonlijk acht hij toezicht op school gewenscht De heer Hendr Cijsouw is van oor deel, dat geneeskundig toezicht opschoo>l op hel platteland minder noodzakelijk is dan in de stad, omdat in een dorp minder verwaarloosde kinderen zijn De heer Louwerse zegt, geneeskun dig toezicht op school gewenscht te ach ten, maar voelt ook meer voor het op dragen van het toezicht aan den ge meentearts dan aan een beroepsschool arts. Nadat nog enkele leden hun meening hebben geuit, wordt m. a. st. besloten aan Ged. Staten mede te deelen, dat de raad het niet gewenscht acht om op de voorwaarden, zooals die in het schrij ven vermeld zijn, in te gaan Bij de rondvraag vraagt de heer Hendr Cijsouw om in het vervolg op 3en Pinksterdag of dergelijke dagen geen vergunning meer te geven voor muziek in de herberg, daar dit niet bevorder lijk is voor de rust in deze gemeente. De voorz. zegt, dat dit een moeilijke zaak is, welke zoo ruim mogelijk moet bekeken worden. Het is spr. gebleken. dat op 3en Pinksterdag j 1 minder dron kenschap voorkwam dan vorige 'jaren; hij schrijft dit toe aan de gelegenheid om te kunnen cjansen. Beslaat deze ge legenheid hier niet. dan gaan de jon gelui naar andere plaatsen waar wel deze gelegenheid is en waar dan het geld verteerd wordt Thans bleven deze verdiensten te Westkapelle Persoonlijk is spr geen voorstander van het geven van muziek in de café's. Hij wijst er nog op. dat alleen die vergunning wordt gegeven op 3en Pinksterdag en niet op 3en Paasch- dag en 3en Kerstdag Spr meent, dat de raad zich in een motie kan uitspre ken. De heer Hendr Cijsouw. daarbij ge steund door dc hoeren H de Kam en Huibr Cijsouw. stelt daarop voor, den burgemeester te verzoeken, in het ver volg vergunning te weigeren tot het ge ven van muziek in de café's op, 3en Pink sterdag en dergelijke .dagen De heer K Cijsouw wijst er op. dat hij hel weigeren van het geven van mu ziek de jongelui hun geld gaan verteren in andere plaatsen. Öe motie, in stemming gebrachl. wordt verworpen met 4 legen 3 stemmen, die van de heeren Hendr Cijsouw. Huibr echt Cijsouw en H de Kam Daarop vraagt de heer Jacs. Minder- houd, waar thans begonnen zal worden met het vernieuwen of herstellen van zijstraatjes. De voorzitter antwoordt, dat hel de bedoeling is om eerst een begin te ma ken met het gedeelte van af het gel' meentehuis naar de postbus. De heer Minderhoud zegt. dat het hem spijt, dat niet begonnen wordt met het zijstraatje in de Kloosterstraat van af Lourus Roelse, omdat dit gedeelte zeer slecht is, wat doov hem reeds een poos geleden aan den raad is medege deeld. Daarop sloot de voorz. de vergade ring. Zaterdagmiddag vergaderde de ge meenteraad van Biggelcerke. Gelezen wordt de circulaire inzake aanstelling van schoolartsen, wat de ge meente op 25 cent per inwoner zal ko men te staan. De voorzitter deelt mee, dat B en W nog geen advies geven. Persoonlijk is spr in beginsel niet bij zonder warm voor deze zaak. Hij is echter geen tegenstander De financieelé bezwaren zijn in dezen echter niet ge ring. De heer Dekker (kan niet inzien, dat de hoogc kosten een nuttig effect sorleeren; evenzoo de heeren Poppe én Coppoolse achten het nut niet opwe gende tegen de kosten van een school arts. De heer P. Jause vindt, dat liet werk van een schoolarts zeer veel nut kan af werpen De geldelijke motieven zijneven wel niet gering, doch wellicht wordt ook door de provincie in dezen iets gedaan Ook de heer Moens ziet er wel degelijk iets nuttigs in, de groote massa is niet deskundig en grijpt alzoo niet in, als het noodig is De financieel® be zwaren wegen bij hem echter zwaar. Het schrijven wordt hierna voor ken nisgeving aangenomen Een verzoek van den Chr Bond van Politie-ambtenaren om verhooging van de jaarwedde van den veldwachter tot f 1500. wordt aangehouden tot de vol gende vergadering Vastgesteld wordt een nieuwe instruc tie voor den gemeente-ontvanger Hier na werd overgegaan lot beëediging van den benoemden secretaris der gemeen te. tevens secretaris-penningmeester nan het burg armbestuur. Hij wordt door den voorzitter geluk gewenscht. Thans neemt de burgemeester het woord om den scheidenden secretaris, den heer Florusse, als volgt' toe to spreken „Welk een verschil met uw opvol ger is het thans bij u, nu liet oogeiiblik is gekomen om afscheid te nemen van uw ambtelijken loopbaan Het stemt wee moedig heen te moeten gaan, doch an derzijds stemt het dankbaaar dat God u dezen zeer langen ambtenaarsloopbaan onder gunstige omstandigheden heeft mo gelijk gemaakt. Wal door u is gepres teerd, bewijzen wel de volgeschreven boeken en de bundels van het archief en we willen constateeren ,dat u uw taak uitmuntend hebt verricht. Uw ad ministratie, ook de financieele, was steeds in goede orde Wij zeggen u jonzen welgemeenden, diepgevoelden dank voor het vele in dienst der gemeente verricht en voor den genoten steun, medewerldng en voorlichting zoo ruimschoots ons ge boden. Uw persoon en arbeid zal bij ons in dankbare herinnering voortleven Wij hopen dat God u verder zal schenken wat gij nooddig hebt Ook persoonlijk dank ik u voor wat u voor mij zijl ge weest en het vertrouwen mij ruimschoots geschonken De heer Florusse dankt voor de har telijke woorden. Het valt zwaar afscheid te moeten nemen van al die betrek kingen ,die hem zoo Lief zijn Doch de weemoedige gedachten worden over stemd door gevoelens van groote dankbaarheid voor de hem van God ge schonken zegeningen Het is zijn streven geweest, zijn belofte bij de aanvaaiyling zijner betrekking afgelegd, zoo nauw mogelijk te vervullen. Het is moeilijk van de betrekkingen waarvoor men leeft, te moeten scheiden, doch de tijd is ge komen om rust te nemen en het werk aan jonger krachten over te laten Bij zonder richt hij een woord van dank tot den Burgemeester voor den aan- genamen omgang-en den steun van hem ondervonden en tot de raadsleden voor de welwillendheid en -toegenegenheid van allen genoten. Ook de hoofden van scholen en den gemeenlebode dankt spre<r feer voor de medewerking en bereidwil ligheid in zoo ruime mate genoten Spr richt in gedachten een woord van af scheid tot de ingezetenen en brengt dank voor de achting en toegenegenheid hem beloond Do raadsledc-n danken de heer Florus se voor zijn betoonde vriendschap on wenschen liem een rustigen levensavond toe. Dc nieuwe secretaris dankl zijn leer meester in hel bijzonder voor zijn war me vriendschap. Aan den scheidenden secretaris wordt daarna aangeboden een schitterende foto van den gemeenteraad, als een blijvende herinnering aan de omgeving, waarin hij zoo langen tijd is werkzaam geweest. Hierna werd de vergadering gesloten 0 Uit Zuid-Beveland. Zaterdag vergaderde te G o e s die Vereeniging voor Beroepskeuze in Zuid en Noord-Beveland Met algem st \\<erd goedgevonden, dat de heer Adriaansen als Directeur van hel Bureau voor Beroepskeuze op treedt onder dien verstande, dat lei ding en verantwoordelijkheid berust bij het bestuur. De aan de vergadtering voorgelegde statuien en huistymcfeVijk reglement werden na enkele wijzigingen vastge steld Met algemcene stemmen werd het woorloopig bestuur gekozen lót defini tief bestuur, hetwelk bestaat uit min stens negen leden en zooveel mogelijk wordt samengesteld mit personen van verschillende richtingen Het bestuur is samengesteld uit de navolgende heeren: J van der Mieuilen Basma voorzitter: .1 I van Bail egoyen de Jong. secretaris; <T Laport, penning meester; J. A. H. Abeleven;, Mr J. W. Goedbloed: A. Hofstra; O. A. de Looze; Dr J. M Plantydt; A. W. van der Plas- sche; Joh. Pilaar, Ir. J. van Poelgejest; Mr J H. M Stieger. Ps'. R(. J van dba* Yeen I Daarna werd het woord gc'geven aan den heer P. Staal, directeur del- dis trictsarbeidsbeurs en secretaris der Ver eeniging voor Beroepskeuze Ie Middel burg om zijn inleiding te houden over het onderwerp: „Vraagstukken der Ar beidsmarkt". (Voor verder Stad en Provincie zie men het Hoofd blad.) Handel, Nijverheid en Visscherij Werkloosheid. Bij de arbeidsbeurs stonden Zaterdag alhier als werkloos ingeschreven 3 grondwerkers. 4 «oppc^i.eden, 5 schil ders, 3 meubeOmakers 1 bankwerker, 1 boorder, 2 machinisten. 1 rijwidllifeiT- steller, 2 stokers, 1 smid 1 goudsmid, 1 banketbakker 3 bakkers, 2 molenaars, 1 suikerbakker. 3 boerenarbeiders, 1 leerling bankwerker 1 leea-Jing smid 2 reizigers. 1 winkelbediende, 2 keUncrs, 1 koetsier, 2 loopknechts. 13 kantoorbe dienden, 2 huisknechten. 5 vau andere groepen. 22 mtet vakkennis zonder be paald beroep en 69 zonder vakkennis (ongeschoolden) Verder 18 vrouwen w.o 3 naaisteirfc. 3 winkeljuffrouwen, 2 kantoorltcd2 Vtenortypisten, 1 dienstbode (tweede meisje), 3 werkvrouwen, 1 huishoudt ster en 3 w aschvrouwien voor wtasch aan huis. Totaal vorige week 177 bijgekomen 40. afgegaan 43 over 174. LANDBOUW Het bestuur van den Kring Walche ren der Z. L. M benoemde in zijn Vrij dag gehouden vergadering tot secre tarie-penningmeester inplaats van vvijJ len dien heer Dommissie, den heer A J Langebeeke te Arnemuiden Zaterdag werd te Utrecht de jaar- lijksche Algemeene Vergadering gehou den van „Groningen", Alg- Onderl Maat schappij tot Verzekering van Paarden en Rundvee, ia 1903 opgericht te Groningen, sedert 1921 gevestigd te Utrecht Uit het door den directeur uitgebracht rapport over het jaar 1927 bleek, dat 525 schaden werden uitbetaald lot een totaalbedrag van f 158.162.37 De reserve der Maatschappij bedroeg per 31 December f 181.897 41 0 Opening van de jacht. De Staatscourant van 30 Juni bevat een opgave van de data, waarop in de verschillende provinciën de jacht op on derscheidene wildsoorten is geopend Voor Zeeland ziju die data voor klein wild partijzen van 8 Sept 1928 tot 1 Jan 1929 Houtsnippen van 8 Sept. 1928 lot 24 Febr '29 Korhennen van 29 Sept. 1928 tot 28 Oct 1928. Korhanen van 29 Sept. 1928 tot 1 Jan 1929. Fa- zantenliennen van 29 Sept 1928 tot 1 Jan. 1929 Fazantenhanen van 29 Sept. 1928 tot 27 Jan. 1929 Hazen van 29 Sept. 1928 tot 1 Jan 1929. Waterwild Zwanen van 3 Nov. '28 tot 17 Febr 1929. Ganzen van 23 Juli 1928 tot '28 April 1929. Watersnippen van 23 Juli '1928 tot 7 April 1929. Eenden, al le soorten behalve wilde eenden van 23 Juli 1928 tot 17 Febr. 1929 Wilde eern- den van 23 Juli 1928 tot 27 Jan. 1929. Goudplevieren van 1 Sept. 1928 tot 17 Febr 1929. Het vangen van de hieronder genoem1- de waterwildsoorten door middel van eendenkooien en netten, waarvan het ge bruik is geoorloofd, is toegestaan gediu- rende het tijdvak, in achter de namen der wildsoorten aangegeven. Zwanen van 3 Nov 1928 lot 17 Febr 1929. Ganzen van 23 Juli 1928 lot 28 April 1929. Watersnippen van 23 "Juli 1928 tot 7 April 1929. Iienden, alle soorten behalve wilde eenden, bergeenden en eidereenden van 23 Juli 1928 tot 10 Maart 1929. Wil de eenden van 23 Juli 1928 tot 10 Febr. 1929. Goud plevieren van 1 Sept 1928 tot 7 April 1929. In hel gelveele rijk zal de jacht niet worden geopend op hertenkalveren, rea lia I veren bergeenden ,eidereenden, al< mede op duikers, kemphanen 'wulpen, sqliolekslers, grutto's, tureluurs, meer koeten en waterhoentjes. Verkeerswezen, Post en Telegrafie Vlugge zeereis naar I o d i\ë. Het m.s. ,,Gkr Huygens' van de Mij. Nederland, dat zich op reis bevindt van Amsterdam naar Batavia, zal 1 dag vroe ger, dus Vrijdag a.s. te Tandjong Priok arriveeren. Als gevolg van de grootere ♦aartsnelheid van de ..Huygens' zal dit motorschip op de thuisreis het traject Batavia—Genua 1 dag en na den West- Moessou (Juni—Aug.) met 2 dagen be korten, terwijl op het traject Genua— Amsterdam nogmaals 1 dag zal worden ingeloopen. Lucht dienst in Neder- landsche-Indië, Het hoofdbestuur der posterijen en te legrafie en de directie der K. L. M. ma ken het volgende bekend: Gelijk reeds aangekondigd, zullen de 4 vliegtuigen bestemd voor de Licht diensten der Nederl.-Indische Luchtvaart Maatschappij, welke eerlang zullen woe den geopend, t.w. de dagelijksche dienst tusschen BataviaSemarangSoerabaja en Batavia,Bandoeng, door de lucht naar hun plaats van bestemmnig worden gebracht. Het zijn vier Fokker vliegtuigen van hetzelfde type als waarmede Koppen naar Batavia en terug vloog, n.l. het type F Vila, met 3 Lynxmotoren van 220 P.K. elk, geleverd door de Siddeley Arm strong Works. De registratie-teekens der vliegtuigen zullen zijn: H-NAFA, H-NAFB, H-NAFC en H-NAFD. Zij zijn in dezelfde kleuren, donker en lichtblauw geschilderd, als de welbe kende vliegtuigen der K.L.M. Met elk der vliegtuigen zal post wor den meegegeven, waarvoor een extra luchtrecht wordt geheven van 40 cent per briefkaart en 75 cent per 20 gram voor de overige stukken. Hiervoor zijn bijzondere postzegels aangemaakt, wel ke tijdig verkrijgbaar zulen worden ge steld. Dit reeds lage luchtrecht steekt wel zeer gunstig af bij de f 10 welke ver leden jaar nog voor een brief moest wor den betaald. Behoudens wijziging, is de voorloopige regeling voor de bemanning der vliegtui gen aldus; De eerste bestuurders van de 4 vlieg tuigen zullen zijn burgervliegers, welke aan de Nederlandsch-Indische Lucht vaart Maatschappij zijn verbonden. De tweede bestuurders zijn Indische mili taire vliegers. Voorts zal met elk vlieg tuig meegaan een werktuigkundige. De bekende vliegenier luitenant Kop pen zal chef van den vliegdienst der In dische Maatschappij worden. De vertrektijden zijn bepaald op 13, 20, 27 September en 4 October a.s., des morgens om pl.m. 6 uur van Schiphol. De post zal op deze dagen te 5 uur 's morgens van Amsterdam C. S. vertrek ken. Gegevens omtrent de laatste tijd stippen van ter post bezorging enz. zul len nader worden bekend gemaakt. Overwogen wordt voorts de eerste der 12 voorgenomen retourvluchten 1929 1930 reeds op 11 October a.s. uit te voe ren. (Ingez. Med.) BEVOLKING. In de tweede helft der maand Juni zijn in de gemeente GOES Ingekomen: E. K. Arentz, fotograafbediende, van Rotterdam, Papegaaistraat 15. J. van Harpen, handelsreiziger, van Hilversum, L. P. van den Spiegelstraat 29. A. E. Polderman, naaister, van 's Gravenhage, St, Jacobstraat 44. J. J. H, v. d. En- de, kleermaker, van Heel en Panheel, Rozemarijnstraat 18, A. «L van Cleemputte, buffetjuffrouw, van Terneu- zen, Groote Markt 4. L. de Jager, zonder beroep, van Wolphaartsdijk, Wil- helminastraat 11. Wed. F. Priester, zonder beroep, van 's H. Arendskerke, Westsingel 85. C. Lokerse, dienstbode, van Hoedekenskerke, Lange Kerkstraat. 44. M. de Bruijne, meubelmaker. Heernisseweg 56, van Wageningen J. Crombouw, zonder beroep, Kleine Kade 45, van Venlo. B. Meijers, amb tenaar Z. L. M-, L. P- v. d. Spiegelstraat 33, van Serooskerke (W). M. J Lin- denberg. dienstbode, Groote Markt 40, van Schore A- Karelse, bakkers knecht, Opril Groote Markt 4 C. Ka- :else, molenaarsknecht, Turfkade 3, van Kloetinge. J. J Bastmeijcr, onder wijzer, Ganzepoortstraat 10a, van Am sterdam J- de Jonge, dienstbode, L. Vorststraat 49, van Middelburg. M- Houtekamer dienstbode, J. A. v d Goeskade 71. van Wemeldinge. J. D C de Moor, leerling modiste, Turfkade 13, van Woensdrecht Vertrokken: I. Wissel, schipper, naar St. Jans Mo lenbroek, Paalstraat 19. C. J. de» Munck, koetsier, naar Kloetinge, Berg pad B 24. C. -Kosten, buitengewoon opzichter Rijkswaterstaat, naar Wonse- radeel, Sluis-eiland. J. H. Kraker, chauffeur, naar Zalt-Bommel, Nonnen- straat 289.C. Bruel, dienstbode, naar 's Gravenhage, Carpentierstraat 113. H. Kiters, winkelchef, naar Middelburg, Lange Gortstraat K 31. C- Minnaar, veldarbeider, naar Kloetinge, Wilhelmi- nastraat A 61. J. A. van Dijke, land bouwer, naar Nieuwerkerk, A ?62 A. C. W. Breure, dienstbode, naar Ril- land-Batn. J. J. Witkam en gezin, naar Kloetinge, B 127. L. B Erb, dienstbode, naar Kloetinge, B 127. B. Vlaming, koopman, naar Ierseke, Grind weg 243 C. Ringelberg, dienstbode, naar Ierseke, Grindweg 243. J van Oosten, bakkersknecht, naar Driewegen, Dorpsstraat. A. Meijaard, dienstbode, naar Oudelande, A 85. M en J. Quakkelaav, dienstboden, naar Kruinin- gen, C 291. C. H. Kraker, monteur, naar Middelburg, Gravenstraat. D. J. Lansing, arbeider N. S., naar Ambt Del den, Wiene Wachtpost 28. G. E. Vroegop, zonder beroep, naar Rijswijk, Cromvlietkade 16 J. Brouwer, los werkman, naar Leiden, Gaststraat 36. BEKENDMAKINGEN. AANGIFTE VAN LEERLINGEN VOOR DE OPENBARE SCHOLEN VAN LAGER ONDERWIJS DER GEMEENTE Ouders, voogden en anderen, belast met die verzorging van kinderen, voor wie na de aanstaande zomervacanlie voor het eerst plaatsiug op bovenbedoelde scho len wordt verlangd, worden, ter bevorde ring van eene goede leerling-verdeeling op "die scholen, dringend luitgenoodigd vóór 10 Juli 1928 aangifte te doen bij het hoofd der school, waar toelating wordt verlangd'. Kinderen, geboren na 20 Febr. 1923, zullen niet kunnen worden toegelaten. Middelburg, den 29 Juni 1928. Burg en Weth. van Middelburg, P. DUMON TAK, Voorzitter. M. VAN DER VEUR, Secretaris. SLUITING GEMEENTEARCHIEF. Burgemeester en Wethouders van Mid delburg brengen ter openbare kennis, dat het gemeente-archief van 16 Juli tot 4 Augustus as. voor het publiek zal ge sloten zijn. Middelburg, den 29 Juni 1928. Burg. en Weth van Middelhui^, P. DUMON TAK, Voorzitter. M VAN DER VEUR, Secretaris. GEVONDEN VOORWERPEN Als zoodanig zijn aangegeven de na volgende voorwerpen, welk» terug te be komen zijn: a. Op het Bureau van Politie*. Kinderschoentje, gewichtje, koralen halsketting, zakkam in étui, belasting- merk, Dameshandscboen. b. Bij Particulieren Bellastingmerk, juffr. Louws, Haven- dijk T 24, Mantelrand, J. Smolders, Vliss. straat IC 62; Belastingmerlc, ArnoE dus, Hoogstraat I 140; Alpacabeursje, J- Mesu, Damp. singel T 218, Huissleutel, Onwijn, Hofplein E 223; Zilv. broche, G. Midavaine, Kouingstr. E 182, Alpa ca beursje met inh., A. Heijlfiger, La- tijnscheschoolslraat G 53a, Zilv. broche, S. Hamel, Punt O 217; Gümmimat, S. Leempoel, Arn- Voetpad r 97, Port. inet inh„ Beckers, Dam N Z. N 17, Werk schoen, A- Breel', St. Pieterstraat F 29; 1 p. Heerenhanüschoenen ,L. Kloet, St. Janstraat; Manchetknoop; Pattenier, Schuitvlotstr. O 166. Gouden ringetje, M. Buijsse, Teerp.straat P 28; Pakje Manu facturen. Van Gemert, Gravenstraat I 285, Eenige postzegels, B de Nooijer, Jasmijnslr-, W 143; Broche (goud) Meijers Brakstraat O 268, Zilv. Broche, Meijers, Brakstraat O 26S; Pelaslingmerk, De Korte, Molstraat N 25; Huissluitel, Fs Boel Goeschekoreninarkt P 56a; Gouden speld, W. Roose, Sleeperssingel Q 187; Haarkam, L. Koekinan, Veerscheweg S 3, Belastingmerk, W- KreuTt, Bree E 144; Melk juk, M. Wattel, Oud Arn. pad T 154; Borstrok, hillebrana, St- LaurensGoud ringetje, G. W Graafhuis, Bogardslr. D 47; Belastingmerk, A- C. de Klerk, 't Zand Breeweg D 160, Snoer koraaltjes, G- Kadel, Jasmijnstr. W 182; Manchetknoop, K- Grool, Hoogstraat 1 128. Inlichtingen aan het Bur. van Politie alléén op Zaterdag tusschen 7—8 i£ n.m. Electr. Drukkerij G. W. DEN BOER, Middelburg.

Middelburgsche Courant | 1928 | | pagina 6