dan is het gewenschl, dat de landbouw vertegenwoordigd zij bij de noteering, maar niet als een senicure, maar dan door daadwerkelijke beursbezoekers. Een commissie van drie leden, waarvan een lid nooit of hoogstens uiterst zelden, en de tweede meestal in het laatste gedeelte van den bcurstijd komt, mist iedere beteekenis. Het geheele instituut van commissarissen kan gevoegelijk ver dwijnen Tiet is mij onbekend, of op tal van plaatsen een ambtelijke graanno- teering bestaat; ik betwijfel hel. (In het buitenland bestaat bier of daar de ver plichting tot het overleggen van afsluit- briefjes; deze zijn hier onbekend). Een ambtelijke bemoeiing zou echter dit voordeel hebben, dat wanneer er door insiders misbruik voor eigen be- langn zou zijn gemaakt, en niet de wer kelijk betaalde hoogste en laagste prij zen zouden worden genoteerd, het adres voor klachten bekend zou zijn. Als naschrift iels naar aanleiding van des heeren W Bosnian's opmerkingen. Aan het succes van den oproep wordt goen oogenblik getwijfeld; dat is vooral verzekerd Wat toch is het geval? Voor het grootste deel komt de noleering de ■werkelijkheid nabij, maar op belangrijke momenten was er nu eens voor dit, dan voor een ander artikel een afwijking, waarvoor de lens van den moment-fotoV graaf (gelijk marktzelters behooren te zijn) gesloten bleef. Opzettelijk of toeval lig? Ik weet het niet, maar op fouten tijdig wijzen, heeft niet geholpen M. de Heen voortdurende onjuiste markt- noteering, (ze zijn er helaas en komen ook in Uw blad voor) is lang zoo ge vaarlijk niet als de Middelburgsche, die soms absoluut juist, maar herhaaldelijk de hoogste prijzen niet vermeld, en daardoor m i. onjuist is. M. de R. Ik heb veel van Uw plaats ruimte gevergd, maar achtte een uit voerige uiteenzetting gewenscht. Met dank, ALBT. JERONIMUS. (Hel door den laatsten inzender ge opperde denkbeeld, om aan den bericht gever van de pers de noteeringen der verschillende handelaren te verstrekken, waaruit nij dan zijn bexdcht kan. samen stellen, is voor de pers onaanneembaar. Die taak is niet die van de pers. Zij is onbevoegd om dat werk te doen, en zij kan de verantwoordelijkheid niet op zich nemen. Hel beste lijkt ons den toestand l>ij de veilingen, waarbij vanwege dc reilïngsbesluren automatisch de bestede prijzen worden opgegeven. De courant is slechts een bemiddelaar voor het geven van publiciteit aan wat een bevoegd or gaan vaststelt. Wij meenden sedert de strubbeling van een vorig jaar, dat het daarvoor noodzakelijke orgaan van de graanbeurs zou zijn te vinden ia het collego van commissarissen. Nu echter die commissarissen plotseling hun werk blijken ie kunnen neerleggen, zónder dat er opvolgers zijn, zoodat er de vorige week geen officieele noteering ver scheen, is het o. i duidelijk, dat er aan de organisatie iets ontbreekt. Het is te hopen, dat er spoedig door de graan handelaren en de landbouwers, en o. i. ook in overleg met het gemeentebestuur, een doeltreffende regeling wordt ge troffen, minder in het belang van de pers, dan in het belang van hen, die uit de pers liun inlichtingen over de markt prijzen moeten vernemen. Het in den aanvang bcdoeldi bericht was géén meedeeling van den heer jhr. p. J Boogaert. Red.) RADIO. Huizen moet stoppen voor Scheveningen. Meu weet, aat het hoofdbestuur van de P.T.T. Huizenl We karige golj ontno men heeft en een korte golf 310.9 me ter - heeft toegewezen Voorloopig geldt deze maatregel uitsluitend voor dc uitzen dingen overdag. Thans is, naar „de Maasbode" mede deelt door liet directorium van den po- lüieken omroep de lastgeving ontvangen, om de avonduilzendingen van 7 uur 25 min. tot 7 uur 35 volfedig stop te zetten, opdat de belanghebbenden bij de zake lijke mededeeülingen van het rijksstation Scheveningen—Ilaven althans de noodza kelijkste berichten ongestoord zuilen kun nen ontvangen. R a d i o-p rogramma. Woensdag 8 Februari. Hilversum, 1060 M. 12.00 Polilieber 12.35-2,00 Lunch- moziek. 3.00—4.00 Maak het zelf! Ru briek o 1. v. Mevr. Schaake—Verkozen. 6.00 Dinermuziek. 7.15—7.45 Gezond- heidshalfuurlje door dr. C. J. Beuk- man. 7.45 Politieber. 8.00-8.30 Jules Verne's 100e geboortedag. 8 30 Piano- ooncerl door Suzie Minden 9 00—9.50 Lering door mr. dr. W. M. G. Schumann: De beteekenis van Nederl. Indië. 9.50 Nieuwsber. 10.00 Populair programma door het Omroep-orkest o. 1. v. Nico ITreep. Huizen, 1840 M. Na 6 uur 1950 M. 12.30-1.45 N. C. R. V. Concert. 5.15 6.15 N*C.R.V. Kinderuurlje door F. V. v. Dorp, hoofd eener school. 7.00-7 30 Stenografieles. 7.45 N.C.R.V. Concert i d. Iiuthersche Kerk te Deventer. Daventry, 1600 M. 10.35 Kerkdienst. 11.20—12.20 Piano concert. 12.20 Dansmuziek. 1.20-2.20 jOrkestconccrt. 2.50 Lezing. 3 10 Concert. ,3.20 Voorlezing. 3.50 Concert. 4.05 Cau serie 4.20 Licht klassiek concert. 5.35 IKindeuunrtje. 6.20 Dansmuziek. 6 40 iiinMi»iisi»pii mil Tuinbouwpraatje. 6.50 Nieuwsber. 7.05 Dansmuziek 7.20 Causerie. 7.35 Orgel sonates van Mendelssohn. 8.05 Mabel Constanduros en Mich. Hogan. 8.20 Con cert. 9 20 Nieuwsber. 9 35 Lezing The way of the world 9 50 Nieuwsber. 0.55 1120 Variété 11.20—12.20 Dansmu ziek. Parijs „Radio-Paris", 1750 M. 10 50 11.00 Concert. 12.50-2.10 Klas sieke kwartetten. 4.05—5.05 Concert. (Pi ano, viool cello). 8 50—11.20 Solisten- concert. Septet „R P." I. angenberg, 469 M. 12.25— 1.50 Orkestconcert. 5.20—6.20 Moderne werken Orkest. 7.20—7.15 Dansles. 7.50 Afrika van Vasco da Gama totEmin Pascha en Stanley. Ork m. koor en solisten Daarna lot 11 20 Dansmu ziek Kö nigswusterhause'n, 1250 M. (Zeesen). II.20—7.05 Lezingen en lessen. 7 30 „Das Milliardensoupcr" Daarna dansmu ziek in liet Ceniral-Holel. Arkali Flaloj- kapel. Hamburg, 395 M. 3 35 Concert. 4.20 Zang mei obligaat viool. 5.20 Orkestconcert. 6.45 „Der Ba- renhauler", looneclspcl met muziek in 3 acten. 10 50—11.50 Dansmuziek. Brussel, 509 M. 5.20—6.20 Orkeslconcerl. 8.35 Gramo- foon. 8 50- 10.35 Orkeslconcerl. BUITENLAND. Algemeen Overzicht. Kelloggs duikbnof verboa. Natuurlijk bestaat er te Londen veel belangstelling voor Ivellogg's verklaring met betrekking-tot de duikbooteu. Men beschouwt dit als een zicli aansluiten van de Ver. Staten bij het voorstel, door Engeland gedaan tijdens de vllootconfe" rentie van Washington van 1921. Toen heeft inderdaad Balfour algelieele af schaffing voorgesteld, maar dat stuitte op allerlei defensieve bezwaren, zoodat alleen bereikt werd beperking van de lonnenmaal en de afspraak dal t.o.v. de onderzeeërs het internationanal zeerecht zou worden geeerbiedigd. Alle Engelsche commentaren op de verklaringen van Kellogg over de afschaf fing van de onderzeeboolen zijn echter erg sceptisch over de vooruitzichten, dat de zwakkere zeemogendheden als Frank-! rijk en Italië erin toe zulïen ^temmen van het gebruik van onderzeebooten af le zien Zij wijzen op de populariteit van dit wapen, waarvan de voornaamste mogend heden er sedert het einde vpu den oorlog 180 gebouwd of besteld hebben en vete weer ontworpenDe Times zegt met spijt, dal het voorstel lot afschaffing op het oogenblik niet op algemeenen s'teun mag hopen. Met dankbaarheid gewagen de bladen echter van de toenadering tus- schen de inzichten van Washington en Londen. Frankrijk had in 1921 vooral hel be zwaar van de lange kustlijn. Bovendien had men toen de ervaring van den groo- ten oorlog vlak achter zich! Dit laatste Is misschien het eenige wal de toenma' lige bezwaren zou kunnen verwachten. En dan zijn er de kleine mogendheden, die geen kruisers kuunen bekostigen, en flus wel op de duikboot zijn aangewezen. Edoch 'l dient erkend: Amerika doel hel zijne om den oorlog onmogelijk te maken door het te zoeken in vermin dering qualilaticf zoowel als quautita- lief in hel materiaal. De Amerikaansclie regeering getroost zich daar alle moeite voor. Zij ontslaat een admiraal, die zijn mond voorbijpraat (Plunkclt), en nu het anti-oorlogsver drag het bezwaar heeft van Volkenbonds verplichtingen, zoekt ze 't verder in een der wreedste wapenen van den huidigen oorlog de duikboot. Frankrijk was in 1921 de voornaamste bestrijder van de afschaffing. Iloe zal het land er nu tegenover staan? Wij vreezen dal de Engelsche scepsis juist gezien blijkt. Arbitrageverdrag Frankrijk - Ver. Staten. Intussclien is gisteren hel Fransch- Amerikaansche arbitrageverdrag gelee- kend te Washington. In Parijs inviteerde Briand ter eere van die gelegenheid den Amerikaanschen gezant op een dejeuner. De tekst van hel verdrag zal door het departement van buitenlandsche za ken niet worden gepubliceerd, aangezien de publicatie van internationale verdra gen een voorrecht van den senaat is. Na onderteekening van het verdrag hield de Fransche gezant een korte toe spraak, waarin hij deed uitkomen, dat evenals Frankrijk door de onderteekening van het verdrag van bondgenootschap met de Vereenigde Staten juist 150 jaar geleden de diplomatieke erkenning van een nieuwe natie inleidde, het thans door dit verdrag een nieuw tijdperk, waarin de oorlog in den ban zal worden gedaan, in leidt. Frankrijk is Kellogg dankbaar, dat hij hel initiatief voor dit verdrag heeft genomen, dat een belangrijke stap voor waarts op den weg tol vermijding van oorlogsconflicten is. Het verdrag is ter ratificatie naar den senaat gezonden. Hoe het eerste Fransch-Amerikaansche vriendschapsverdrag geteekendi werd, ver telt Sléhane Leuzanne in de „Matin" als volgt. Op 6 Februari 1778 bood De Vecgen- nes, de laatste groote minister der oud© monarchie, Lodpwijk XVI het document ter leekening, waarbij Frankrijk en do V S. zich verbondjen, „geen affondcrljj- ken vrede te sluiten, zoolang de VI S. jniel hun volkomen onafhankelijkheid, zouden hebben verkregen", een dpcumentj dat tevens een handels- en vriendschaps verdrag behelsde. Op 8 Februari ontving Lodewijk de drie Amerikaansclie gedelegeerdien, JYanklin, Dcane en Lee, met wie het verdrag na zes maandenn onderhandelen men had tevergeefsch getracht ook Spanje in liet aecoord te betrekken tol stand, was gebracht. Verzeker het congres van mijn vriend schap, sprak de koning lot Frank lin, ik hoop, dat dit verdrag tot liet: Welzijn der beide volken zal strekken. Uwe Majesteit kan rekenen op de erkentelijkheid, van het Congres, ant woordde Franklin ontroerd), en op zijn trouw aan de aanvaarde verplichtingen. Uiteraard, werd het verdirag onmidde- üjlc van kracht. Er bestond nog geen Fransch parlement engeen Ameri- kaaiisc.li Senaat. Dienzelfiden 8en Februari schreef Franklin in zijn kleine woning te Passy het volgende korte briefje aan hel con gres der Vereenigde Staten- „Diep-geluk- kig doelen wij het Congres mede, dat de Verdragen met Frankrijk eindelijk zijn tot stand gekomen en onderteekendi". En djenzelfden dag ook vroeg George HI van Engeland den Fransclien gezant, den hertog de Noailles: I Is hel w'aar dat uw meester dit verdrag heeft getee- kend met de vereenigde Staten van Ame rika? Ja, Sire. nij heeft stellig de gevolgen voor zien? Ja, Sire, de koningj, mijn meester, is op alle gebeurlijkheden voorbereid Hij was zoo voorbereid, dat hij eenige dagen later zijn gezanten terugriep. I)e vriendschap tusschen Frankrijk en de V S., 150 jaar geleden in een verdrag vastgelegd, is trouw gehandhaafd;. Wel waren er meeningsverschillen tusschen dc twee landen, maar nimmer hebben zij geleid tol een conflict. De Kleine Entente. De ministers van buitenl. zaken der kleine Entente s zullen in de eerste helft van Maart te Boekarest bijeenkomen. Volgens de bladen zullen zij o a. de kwes tie van het incident te St Gotlliard be spreken. Zooals hekend wordt düt <'ók behandeld door den Volkenbondsraad. De strijd in China. De nationalistische troepen van het 21ste Chinee sclie legerkorps hebben gis teren zonder eenige waarschuwing of (opgaaf van redenen de gebouwen en terreinen van het Engelsche consulaat- generaal te Nanking bezet. De consul heeft onmiddelijk bij den Oliineeschen opperbevelhebber geprotesteerd BEKNOPTE MEDEDEELINGEN. /Uit EngjeTand. Senator Marconi heeft aan de „Daily Mail" medegedeelde dal de hoop bestaal dat de draadlooze telefonische verbin ding tusschen Groot-Brilannië en Ameri ka in de naaste toekomst zal kunnenl worden tot stand gebracht tegen een mi nimum-tarief van misschien één pond sterling. Volgens het nieuwe systeem zal het mogelijk zijn gelijktijdig van beiden kan ten te spreken, op dezelfde wij'zJe als thans draadloos getelegrafeerd; wordt. De vierde zitting van het huidige parlement zal morgen door den koning persoonlijk geopend tvorden. Men ver wacht, dat het debat over hel adres van antwoord op de troonrede het lager huis tot Maandag a,s. zal bezig houden., Ramsay MacDonald zou heden het de bat voor de oppositie openen. Daarna zal de premier spreken. Uit Duitschland. Men meldt uit Berlijn aan de N. Roti. Crt.: Volgens hier ontvangen berichten uit Kowno zou de Litausche regeering aan Polen hebben voorgesteld de onder handelingen tusschen de beide staten op 25 Febr. a.s. te doen beginnen en wel te Kopenhagen. Volgens de Berlijnsclie bladen hebi- ben de leiders der r egeeringspar tijen int formeele besprekingen gehouden over het tijdstip der algeraeene verkiezingen, voor het geval tiet niet mogelijk mocht blijken inzake het school ontwerp tot een vergelijk tusschen centrum en volkspari- lij te komen. Naar verluidt zouden zij het eens zijn geworden ,dat einde Mei dan hel meest geschikte tijdstip zou zijn. Naar verluidt hebben de onder handelingen over de geschillen tusschen het centrum en de Duitsche volkspartij inzake de rijkssclioolwet totnutoe nog geen resultaat gehad. Men zal het vraagstuk vermoedelijk lot na de afhandeling der begrootingen laten pusten, zoodat de onderwijscom missie uil den Rijksdag zich wel niet vóór April weer opnieuw met deze kwes tie zal bezighouden. In verband met de mededeelingen in de bladen over de Duitsch-Russische besprekingen wordt meegedeeld, dat deze gedachlenwisseling niet ten doel heeft het sluiten van een nieuw handelsver drag Het handelsverdrag met de sovjet unie wordl automatisch verlengd. Het doel der jongste Duilsdh-Russisclie onderhandelingen is slechts enkele on effenheden die 'zich op economisch ge bied voordeden, uit den weg te ruimen binnen het kader der bestaande verdra gen. Vclgens een bericht uit New-York aan een der Berlijnsche ochtendbladen, zou Pirkei Gilbert de Dullsclie schade vergoeding definitief op 50 milliard goud- mark vastgesteld willen zien. En niet 50 raillioen zooals wij gister foutief on der Laatste berichten meldden. Uit Porl.ugaL Er doen weer diverse revoluliege1-, geruchten de ronde, die echter ook wor den tegengesproken, Uit Oostenrijk. In verband mei de geruchten, om trent de verplaatsing van den zetel van den Volkenbond van Gcnèvc naar Wee- nen, wordt in goed ingelichte kringen verklaard dat de Oostenrijksclie regee- geen officieele of officieuse stap in deze richting heeft gedaan. Uit Zweden. Ter gelegenheid van de herdenking van den honderdsten geboortedag van Ju(- les Verne op 8 Febr. a s zullen drie Zweedsche journalisten in opdracht van hun couranten een reis om de wereld ondernemen en daarbij den weg volgen van Phillias Fogg in .Een reis om do wereld in 80 dagen.'' Uit R o e. m e n i De nationale boerenpartij zal tesa,- men met de socialistische partij oppo- sitie voeren. Uil Letland. Door de arrestatie van enkele af gevaardigden uit Moskou, die groote pak ketten valsche paspoorten en revolution- naire litteratuur binnen Letland trachtten to'smokkelen en door de arrestatie van talrijke plaatselijke agenten van de Ko mintern is de Lellandsclie politie er in de laatste dagen in geslaagd een aantal onwettige communistische organisaties (e ontdekken. Het bleek, dat in het hoofdkwartier van de Lellandsclie communisten een for meel proces gehouden is met rechters, officieren van justitie en advocaten, waar bij verscheidene doodvonnissen zijn uit gesproken, welke zouden worden uitge voerd, zoodra de gelegenheid daartoe gunstig zou zijn o.m. over den gewezen minister van Buitenl. Zaken, den leider van de Christen-socialisten en enkele an deren, die ervan beschuldigd werden, de revolutionnaire zaak der arbeiders te hebben verraden. Uit Ver. Staten. Robert Stewart (de president-com missaris van de Standard Oil Cy of In diana, die aangehouden was wegens wei gering te antwoorden op vragen der Se naatscommissie inzake de Teapot Dome)- zaak) heeft zijn zaak voor het hoog gerechtshof van het district Columbia ge;- braclit en ontslag uit de hechtenis ver kregen. Heden is hij weer op vrije voe ten gesteld. Uit Canada Kellogg de Amerikaansclie staats secretaris is gisteravond te Ottawa voor een bezoek van niet-politieken aard aan gekomen. Na zijn aankomst verklaarde hij, dat hij om rust te nemen naar Cana da is gegaan, doch is bereid bespre kingen met de Canadeesche regecring te houden als deze het initiatief neem?/ Met betrekicing tot het jongste voorstel inzake de afschaffing der duikboolen zei- de hij, dat de ongunstige beoordeelingin de Fransche pers het gevolg is van een misverstand. Uit Nic aragua. Dc aanvoerders van de Amerikaan)- sche mariniers, die in Nicaragua opereer ren, hebben thans zekerheid gekregen, dat de rebelsclie generaal Augustino San!- dino de streek van El Chipote verlaten heeft, uitwijkend voor de opdringende Amerikanen. Uit Br. IndiS. De commissaris van politie le Calt cutta heeft Maandag bekend gemaakt, dat bij de onlusten met de studenten van Presidency College bij de aankomst der commissiei-Sinion eenige houderden zijner mannen meer of minder ernstig gewond zijn geworden. Er zijn 200 studenten get arresteerd van welke er 80 in arrest zijn gehouden. De anderen zijn na oj*- gemaakt proeesj-verbaal weer Vrijgelaten. De commissaris, die zelf ernstig gewond ■^rd jjiaakte hel Maandag al iets beter. BURGERLIJKEN STAND, Middelburg. Van 36 Febr. Geirouwd C. Verbo ren, 30 j. en N. Filius, 26 j.; M. J Reijn- hout, 28 j. en W. P. de Ruijter, 30 j. Overleden. C. Hamelink, ongeil d. 62 j* P. J. TI. van Roo, man van E. Poelman, 59 j. Zierikzee Van 28 Jan.—4 Febr Getrouwd. P. J. van der Weijde, j m 21 jaar en L Snee vliet, jd. 20 j. Bevallen TI. Lokker ,geb. van Lenten, z.; A. van Almenkerk ,geb. Bakker, d. Overleden I. Berrcvoet, ongeil z. 65 j,; C. Schot ,7 weken d. BEVOLKING. In de maand Januari zijn de volgende personen te ZOUTELANDE Ingekomen W. Zachariassen van Biggekerke Vertrokken L. Kleinepïer naar Koudekerke. MARKTBERICHTEN. Goes, 7 Febr. Boter 90. eieren 6 50. Aanvoer V.P.Z. 21400 stuks, 6.90 per stuks. Rotterdam, 7 Febr. Veemarkt Op de veemarkt van heden werd' aange voerd 227 paarden, 1 ezels, 1111 ma gere runderen, 89 vette runderen^ 218 vette- en graskalveren, 1522 nuchtere kalveren 218 schapen en lammeren. 13 varkens. 93 biggen, 11 bokken of geiten. Prijzen voor vette koeien le kw. 1 02,/a' —0.071,, 2e kw. 0.95-0.85, 3e kw 0 75 0.65; ossen le kw 0.95 -1 00 2e kw. 0.85-0 75. 3c kw. 0.65 -055; stieren: lo kw. 0 80—0.90, 2e kw. 0.70-0 60, 3e kw. 050, kalveren le kw. 1 (ÏO-1.85, 2e kw. 1.40—1.20, 3e lew 1 10-0.95. Prijzen voor melkkoeien 195—395, kalfkocien 200—115, slieren 185—385, pinken 145—165; varzen 160- 185, werk! paarden 100—275. slachtpaarden 95— 150, hitten 95—165, nuchtere kalveren 9 16, foklcalveren 17 26 biggen 8—15, ovcrloopors 19—33. I Rotterdamsclie veiling. Aangevoerd? 110 000 stuks Prijzen voor kipeierert 6—8.50 eendeieren 6 60 8. 446ste STAATSLOTERIJ. 5de klasse. 13de lijst. Trekking van Maandag 6 Februari. Prijzen van: f 1000: 3891 10365 10811 15473 t 400 17763 f 200 10191 13927 1613S f 100 1820 7375 9309 12037 12379 15005 17859 PRIJZEN VAN f 70. 3159 4343 15661 16111 19231 3195 7781 16139 19207 20588 NIETEN. 3120 4348 7732 16110 19217 20552 3175 7726 16103 16145 20541 ADVERTENTIEN. De Heer en Mevrouw VAN DEN BROECKE—DE MAN geven kennis van de geboorte van hun Zoon ANTON MARINES. Aardenbnrg, 6 Febr. 1928. Huize „Ceres". Heden overleed zacht en kalm, in den ouderdom van 71 jaar, onze geliefde Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, CORNELIA STOUTHAMER, Wed. van C. WESTER WEEL. Uit aller naam, J. WESTERWEEL. Middelburg, 7-2-28. Rozenstraat W 262. Tot onze diepe droerbeid overleed heden onze geliefde Moeder, Behuwd- en Groot moeder Mevrouw JOHANNA CATHOLINA WEIJKMAN, Weduwe van den Heer C. J. SCHIPPERS, in den ouderdom van bijna 71 jaar. Brussel M. E. EEKMAN— Schippers. G. S. EEKMAN. Ooötburg E. J. ROSENDAAL— schipper8. J. P. ROSENDAAL. Breskens J. C. SCHIPPERS. C. A. H. SCHIPPERS. A. W. SCHIPPERS— Imhoff. J. Q. WALLIEN Schippers. J. J. WALLIEN. En Kleinkinderen. Breskens, 6 Febr 1928. Voor de vele bewijzen van deel neming, ondervonden bij het over lijden van onzen lieven Vader en Behuwdvader, den Heer D. VIERGEVER, betuigen wij onzen hartelijfeen dank. Uit aller naam, W. A, VIERGEVER. Middelburg, 7 Febr. 1928. Hiermede betuigen wij onzen bartelijken dank voor de vele blijken van belangstelling, bij ons 25 jarig Huwelijk ondervonden. P. TEVEL. W. TEVEL— de TrOYE. Middelburg. Den Heer en Mevrouw DE KOSTER—RAGUT danken hierbij mede namens weder- zijdsche familie voor de belang stelling bij hun huwelijk onder vonden, tevens roepen zij vrienden en bekenden een hartelijk vaarwel en tot weerzien toe. a b. J. P. COEN.

Middelburgsche Courant | 1928 | | pagina 3