In het dagelijksche leven komen vaak kwetsuren, brand-, snijwonden, enz. voor.Verwaarloozingbaart" dan groote zorg- Behoedt U daarvoor met VAS ELI NE'C HES EB ROUGH (spreek uit: Tschiesbro) want deze is de eenige zurenvrije ter wereld, 'n Doosje, tube of fleschje in huis is een hulp in den nood. Vraagt altijd met nadruk naar VASELI N E-CHESEBROUGH Het beste middel voor de huid! Gebruikt ook Chesebrough Cold Cream en Chesebrough Vanishing Cream de ideale vetvrije huid-cream. (Slot volgt}. men lol dusver niets had geweten. Maurice Oourbier was (in (Frankrijk ver oordeeld tot zeven jaar bango, wijl hij op de. karwei een zijner kameraden doo- delijk had gewond. Na een jaar verblijf in Guyana ontvluchtte hij en wist in Brazilië aan boord te komen van 1de „tóosella". In zijn schuilplaats hoorde Oourbier hel tumult, dat op de noodseinen der „Mafalda" volgde. Hij kwam uit zijn hoek, onbekommerd 0111 zijn veiligheid {wo goed als om zijn leven. Van zijn heldhaftige houding bij de nu volgen de reddingspogingen \voixf;l door den ge zagvoerder der „Mosella" getuigenis af gelegd. Toen hem echter naar zijn iden titeit werd gevraagd, weigierde Cour bier ©reuwei, deze te onthullen. Bij' aan komst te Bordeaux werd hij aan de auto riteiten ovei'handigd. Thans hjeeft hij we gens onrechtmatige plaatsneming aan boord terecht gestaan en is lot een jaar gevangenisstraf veroordeeld. Als zijn slraf voorbij is, moet hij (rechtens naar Guyana teriAgkeeren Er worden thans echlter krachtige stappen ondernomen, om te zorgen dat de man, die zich ^zoozeer voor anderen heeft opgeofferd, niet we. der naar hel bango wordt gezonden. HET VROUWiENLIJK IN DE KIST. In aansluiting op het bericht be treffende het lijk van een vrouw, een, in de Waalhaven te Botterdam drij vende gevonden kist, kan toog het volgen de worden gemeld: Het lijk van de vrouw bleek met eenig geweld in de kist te zijn geduwd). De schoeuen waren uitgetrokken, aangezien de hooge hakken in den weg hebben gezeten. In de kist zaten voorts nog een molton en een wollen deken. Naar aanleiding van de^publicatie van het signalement van de wouw en de op gave van haar lcleedingstukken, hebben al vele personen zich op het politiebu reau aan de Nassaukade gemeld. Men is ei- evenwel nog niet in kunnen sla gen, de identiteit van de wouw" 'vast te stellen. De 2middenschotjes zijn uit de kist ge nomen om ruimte te krijgen. De voor zijde, welke lood-grijs is geschilderd! en nog vrij kort geleden schijnt opgeknapt te zijn, bevat drie openingen, om duiven door te laten. Het dak en de zijwanden zijn voorzien van asfall-papïer, dat ken nelijk oud is. In het hout van de kist zaten versdh] geslagen spijkers. Degene, die het lijk van de vrouw in de kist heeft .gedaan, heeft blijkbaar ruimschoots gelegenheid gehad, het duivenhok eerst nog Wat ste viger te maken. Uit den toestand, waarin het lijk zich bevond, valt af te leiden, dat d© kist eerst kort te voren, vermoedelijk in den nacht van Maandag op Dinsdag ito het water is geworpen. De kleeding van de wouw maakt een weiverzorgden indruk. De mantel en de japon, welke zonder mouwen is. zijn van goedkoope kwaliteit. Op het lijk zijn geen paieren of an dere zaken, welke aanwijzingen omtrent de identiteit zouden kunnen geven, aan getroffen. In den mantelzak' is een Np- derlandsche cent gevonden. Terwijl de confrontaties niet het min ste resultaat hadden, is daarna in het politioneel onderzoek een wenfing ge. komen, welke IneL sterke vermoeden heeft doen ontstaan, dat hier sprake zou zijn van een ernstig misdrijf. Hit den samenhang der feiten is ver giftiging als liet meest voor de hand lig gend aan te nemen, terwijl voorts uit het feit dat de wouw pas kort ge leden moe.t zijn overleden, het vermoe den billijk mag worden geacht, dat de eventuaele dader(s) zich in Botterdam bevond(en). Heden meldt men ons' uit Den Haag Bij de Haagscbe zedenpolitie was de zer dagen een verzoek ingekomen tol op sporing van eeu 20-jarig dienstmeisje, fïet blijkt dat het signalement overeen komt met het te Rotterdam gevonden lijk van de vrouw in een kist. Twee zusters der dienstbode hebben haar herkend. Het is gebleken dat de dienstbode, die den taatsten tijd zonder betrekking was, in handen was gevallen van een abortus pleger. Zij is .in 'den nacht van Zotodag op Maandag overleden1. De dader die op '1 oogeriblik voortvluchtig is, lieeft zijn sjaclitoffer in een kist verpakt en pp een handwagen naar Rotterdam vervoerd, en in -de Waalhaven geworpen. De Haagsche BUITENLAND. Ajy©-tteoB OveorJusu. De VoItenlKmdsrar.id. Gister Polen en Litliauen. Redevoe ringen van Zalcski en Woldemaras. Bei den verzekerden dal de ander niet bang hoefde te zijn voor militair gevtoar. Dat gaf tenminste eenige- ontspanning. Woldemaras zette de redenen uiteen, die Lithauen hebben genoopt de zaak hij den Volkenbond sraad aanhangig te maken de behandeling der Lilhausche minderheid in Polen. Dit was echter slechts een Tie" wijs van de vijandelijke gezindheid. Daar om had Woldemaras zich ook beroepen op art. 11 van het Volkenbondspacl,"n.L do Volkenbondsinmenging, als de vrede in gevaar wordt gebracht Woldemaras stond niet heel sterk in zijn moti veering van die vijandelijke gezindheid. Hij h©a riep zich maar- op krantenartikelen, en op mogelijke onthullingen in de Poolsche staatsarchieven. Allerlei booze bedoeli gen zouden dan le voorschijn komen. Over Wilna sprak Woldemaras in eerste instanlie in liet geheel niet. Hij eindigde met de volgende voorstellen in te die nen ld de benoeming van een commissie van toezicht die./aan beide zijden van de Poolsch-Lithausche grenè zSl nagaan oT geen militaire voorbereidingen "lot een overval plaats vinden. 2o. de verklaring van den Raad, dat Polen verantwoordelijk is voor de prak tijken tegen Lilhauen v,an ongeorganiseer de benden in het district Wilna. 3o. een enquête naar d© voorvallen, die aanleiding tot het protest van Litliau en bij den Volkenbpnd gegeven heibbeta. Zaleski zeidc in zijn antwoord niet te kunnen begrijpen, dat Litliauuen eener- zijds zich met Polen in oorlogstoestand beschouwt, en anderzijds de bemiddeling inroept van den Volkenbond. Aan die spanning moet een eind komen, want ze is een latent gevaar voor den vrede. Hij zeide Lithauen de vredeshand te bie den. Woldemaras hield eeu laqgdurige re pliek, waarvan 't niet duidelijk was,, of hij de verklaring van het bestaan van den oorlogstoestand terugnam of niet. Prac- tisch lcoml dat in de eerste jjlaats neer op een herstel der diplomatieke betrek kingen. Woldemaras vond, dat daar wel eens over te praten was, als de moeilijk heden van het oogcntolik voorin] waren. Overigens verklaarde Woldemaras zich te herinneren een raadszitting acht jaar jeleden te Parijs onder leiding van Leon Bourgeois. Daar was hij toen ook reeds vertegenwoordiger van Lilhauen geweest. Na afloop, toen de voorUoopige grenslijn tusschen Polen en Lithauen was vast gesteld, drukte Paderewski hem de vre deshand. Helaas, drie weken Haler echter overschreed generaal Zeligkowski mei zijn troep die grenzen, bezette Wilna. Dit an tecedent leert, zeide Woldemaras, dat men met dergelijke Poolsche vreaeslian- den wat voorzichtig moet zijn! Iloe dau ook de spanning is wat ver broken, en dat dient op zich zelf al' als een succes te moeten worden aange merkt. Tol rapporteur is benoemd noze Mi nister van Builenlandsche Zaken Jhr.. Beelaerls van Blokland. De keuze was tussclien hem en de Ja panner Adalsji. Minister Beelaerts aanvaardde de op dracht met een korte rede. Hij vroeg bevoegdheid, dat hij zich, zoo noodig, door twee collega's kon doen assiSteeren. Chamberlain dankte zijn Nederkmdsche collega voor de bercidwilljgheid, er aan toevoegend, dat liij, Chamberlain, als rap porteur, in een ander delicate aangelegen heid (het Roemeenscli-IIongaarsche ge schil), wist, wat een dergelijk rapporteur-1 schap beteekende, en dus zijn volle sym pathie aan minister Beelaerts voor het aanvaarden van dit werk wilde uitdruk ken. Van alle zijden hoorde men de ver gelijking dat in 1924 en 1922 de Belgische minister van builenlandsche zaken Hij mans tevergeefs getracht heeft Polen en Lithauen op goeden voet met elkander te brengen, en dat het dus thans voor on zen minister een bijzondere onderschei ding zou zijn, indien hij zou kunnen sla gen, waar de Belgische minister ondanks al zijn toewijding en bekwaamheid heeft moeten falen Minister Beelaerts moet in de eerste >laats een grondslag zien te vinden voor iel uit den weg ruimen van directe geva ren en voor de hervatting van nadere be sprekingen tusschen beide landen, om althans de wederzijdsche diplomatieke betrekkingen te herstellen. V. D. seinde hedenmorgen nog De correspondent van de Excelsior meent te weten, dat de oplossing van het conflict tusschen Polen en Lithauen op de volgende wijze zal geschieden De Volkenbondsraad zal een gemeng de commissie benoemen, die waarschijn lijk uit de Fransche en Britsche mili taire attache's, te Warschau en Kowno, en één of twee leden zal worden samen gesteld. Deze zal tot taak hebben een onderzoek in te stellen naar den mili tairen toestand in de grensgebieden van beide landen. Lithauen zou zich ver plichten de telegrafische, lelefonischle en spoorwegverbinding te herstellen en Polen de vrije scheepvaart op de Memtel te waarborgen. Later zullen de dïplo matiekc betrekkingen worden 'hervat. sche afgevaardigde een voorstel ingediend om de rij van vraagstukken en besluiten die door de Wcreldpersconferenlie on langs zijn genomen urgent te verklaren en aan dc betrokken organen, te weten de onderscheidene regeeringen de persbu- reaux en journalistenvereenigingcn ia: ernstige overweging te geven deze be sluiten in verdere behandeling te nemen. In de toelichting tol dit voorstel zegt de Cubaansche gezant dat de resultaten van de Wereldpersconferenlie in overeen stemming zijn met de belangrijkste, be sluiten van den Volkenbond en hun alge- meene erkenning tot handhaving van den vrede en ontwikkeling van dc interna tionale samenwerking zal kunnen bijdra gen Hel voorstel is zonder bespreking aangenomen. In besloten zitting is het voorstel- Ghamberlain behandeld, om het aantal raadszittingen van vier- lol drie te be perken Minister Beelaerls achtte beper king een gevaar voor vertraging van den gang der Yolkenbondswerkzaamhedeu, vooral voor hel werk der lechuische com missie. Bovendien is er kans, dat hel prestige van den Volke-nbond bij Qe openbare meening zou schaden. Scialoja had evenzoo diverse bezwaren. Slresemann ondersteunde zijn Engelschc ambtgenoot krachtig Heden wordt er verder over gedebat teerd. Slcenkolendi'lial in het Engelscli parlement. Men herinnert zich, dat in hel Lager huis, een paar weken geleden, een hevig kabaal is geweest, toen men den premier aan hel woord wilde hebben over de kwestie der sleeukóolnijverheid, in plaats van den minister van Handel Baldwin* bleef echter met stoicynsche kalmte zit ten, maar Cuncliffe Lister werd verhin derd het woord te nemen. Zoo was er dan gister eeu mól'ie van de Labourpartij, waarin Baldwin's hou ding werd gelaakt, dat hij niet zelf in- jjreep in het debat, toen het rcgeeiüngs- beleid werd veroordeeld. De ex-premier Mac Donald 'over wiens gezondheidstoe stand weer minder gunstige berichten loopen) lichtte de motie nader toe, en verweet den premier het in hem gestelde vertrouwen verraden te hebben. Baldwin deed thans verantwoording van zijn houding. Ilij achtte '1 voldoende als de ministers van Handel. Nijverheid en Mijnen liaddcn gedelyaUeerd, want de Eerste Minister, in dit kabinet, levens leider van het Lagerhuis, is met werk overladen. Over de steenkoollcwestie, zei Baldwin echter geen woord. Dat liet hij ook thans over aan Cuncliffe Lister, die uiteenzette dat de toestand in de mijnen lang niet zoo slecht is alls in October 1925. Verbe tering van den toestand kan gelëïdeljjk komen.. De regeering stelt alles in het werk om reorganisatie der verkoopmetho de, enzoovoort te 'bevorderen. Doch niet alléén de regeering is ver antwoordelijk voor de malaise; ook La bour zelf. die de algemeene werkstaking heeft afgekondigd. De regeering is bereid zich aan de uitspraak van het Huis even tueel van het land te onderwerpen. Lord George noemde Cuncliffe"s rede departementaal, terwijl de kwestie zelve nationaal is. Ook Lloyd George laakte daarin Baldwin's beleid. Hij zeide dat er in de mijmnduslrvle iets fundamenteel verkeerds was. Terwijl' de omzet van de builenlandsche concur renten sinds 1913 vermeerderd is, ver mindert de onze. Hun loonen zijn hoo- ger geworden, de onze werden verlaagd. Hij betreurde, dat de regecring geeri stap pen deed om den toestand te verbeteren de zaak kan niet zoo blijven voortduren.. De motie werd tenslotte verworpen met 347 tegen 142 stemmen. 2 Conlidgc's boodschap. Dal dc Engelschc pers op Coolidge's boodschap zou reageeron, was te voor zien. De Times merkt dan opk op. dat Coo lidge verklaard heeft, dat 'L zelfs als het tot beperking komt. Amerika toch ngg schepen zou moeien bijhouwen. Het moge lijken of dit bij voorbaat de moge lijkheid van een toekomstige Conferen tie uitsluit, maar deze uill'aling behoeft geen bezorgdheid te wekken óf oenigen invloed te hebben op de maritieme poli tiek van Engeland Die politiek is im mers gegrond op een lange ervaring ten aanzien van de levensbehoeften der na tionale verdediging Haar beginselen drui- sclien in geen enkel opziclil in legen die welke Coolidge ontvouwd heeft,. liet slaat aan de regeering en het volle der Ver- eenigde Stalen vrij. hun maritiem© be hoeften te bepalen Wij kunnen, vervolgt de Time'.s, alleen met de onze te rade gaan. Wal altijd volkomen duidelijk is gemaakt, is dat wij er niet aan denken in wedijver met Amerika te bouwen. Onze behoeflcn kunnen niet door do hunne bepaald worden. Doch ook in Amerika zelf is de bood schap met gemengde gevoelens ontvan gen. De president wordt zoowel geprezen als gelaakt. Meerendeels partij kwesties natuurlijk. In de openbare zitting van gister van politie Js 'den dader op het spoor. den Volkenbondsraad heeft de Cubaan- grondgebied op het spel slaat. De Brou- ckère onderbrak den premier met dc woorden wij socialisten beweren, dal cr een formule moei zijn, waarop de reorga nisatie van het leger kan steunendit principe ïs de zesmaandsche diensttijd. Maar Jaspar, voortgaande, betoogde dal daar juisl de vergissing der oppositie zit; de landsverdediging kan niet verze kerd worden door locpassing van een simplistische formule, maar moet reke ning houden met de geografische en poli tieke situatie van hel land, wat hij met builenlandsche voorbet lden, waaronder ook dat van Nederland, slaafde Uit Frankrijk, i Van het overeenkomstig het Dawes- plan aan Frankrijk overgedragen bedrag Ier waarde van 201,351,100 goudmark kreeg het 39,948,958 in deviezen, 31,318,945 in -steenkool en 114,021,908 in verschillende leveringen. Uit Duitschland. De gister te Essen gevoerde onder handelingen over het geschil in de me taalindustrie zijn mislukt, daar tusschen het standpunt van de palroons en daL der werklieden geen vergelijk te viuden was. Thans zal op den officieelen bemid delaar een beroep worden gedaan Onder zijn leiding worden de besprekingen eer lang hervat. De Duitsch-Poolsche economische besprekingen zijn beëindigd en zullen einde Januari te Warschau worden voort gezet. Uit Engeland. Het tweede van de zeven groote dokken voor dc vlootbassis te Singapore is Dinsdag le Wallsend van stapel geloo pen. Na een proeftocht op zee zal bet eind volgende week de reis van 18.500 mijl naar zijn bestemming aanvaarden. Sir Herbert Samuel verklaarde in een rede over den stand der ontwapening van Engeland, dat de regeering heeft vastgesteld, dat Groot Britlannië haar be wapening zoover beperkt heeft, als met haar nafinalc veiligheid verecnigbaar is. Zij blijft echter het antwoord 'schuldig, waarom de Engclsehe uitgaven in bewa pening in verhouding tot de veranderde rêeele geldwaarde slechts ongeveer 7 act. minder bedraagt dan de uitgaven bij aet einde van den oorlog. Sir Samuel be treurde bet mislukken der vloo[conferen tie van Genève. Uit Rusland. Vliegtuigen, die uit Astrakan wa ren gezonden om een onderzoek in le stellen naar de tijdens den laatsfen storm de Kaspische zee omgekomen vis- schers, vonden ongeveer 300 vaartuigen, die, zooals men weet, in 't ijs vastzitten. De reddingspogingen zijn aangevangen; tot nu toe waren 15 vaartuigen mei on geveer 50 visschers verongelukt. Uit Italië. Der Tagliche Rundschau meldt uit Milaan, dat bij ministerieele bescliikking alle Italiaansehe postambtenaren order hebben ontvangen de builenlandsche oor- respofltoerfties ter bescliikking te stellen van de fascistische mililie, die voorlaan an Gen inhoud dier brieven zal kennis nemen. De Kamer heeft het verdrag van Ti rana met 216 legen goedgekeurd. Uit Zwitserland- Briand en Cafandaris parafeerden te Genève den overeenkomst tot regeling der Grieksche oorlogsschulden. Uit Roemenië. Yinlillio Bratianu, de Roemeensche minister-president, schijnt van plan le zijn ontslag te nemen als minister van fi nanciën. Verschillende persoonlijkheden worden als zijn opvolger genoemd o.a. Tiluïescu, de tegenwoordige minister van buitenlandsclie zaken en Oromol'u. ge wezen gouverneur van de Nationale Bank Uit Ver. Stalen. Charles E. Hughes, de legencan- didaat van Wilson bij de verkiezingen ivan 1916. heeft Dinsdag gezegd dat hij in geen geval bereid wps een candidaluur der Re- publikeinsche partij voor het presidents schap te aanvaarden. Hij be treurde ten sterkste dat de eenige aangewezen man Coolidge, zoo hardnekkig bij Zijn besluil scheen te willen blijven om aan de roep stem van bijkans het gelieele volk geen gehoor te schenken BEKNOPTE MEOEBEELINGEN. Uit België In het debat in den senaat over de Belgische regceringsverklaring lieeft Jas par gezegd, dat hij de partijpolitiek kan aanvaarden, waar hel gaat om zuiver bianenlandsche aangelegenheden, hij aan vaardt ze niet, waar bet hoogste ïandsbe- wer en echtgenoot©, zonder beroep, Bre da, i an ge Kerkstraat 1 1\ -I. Geijsen, zonder beroep. Elborfcld D. Wc.stwal 3-la Joh van de Vrecde en gezin, graanhandelaar, Kloetingc, Kleine Kade 19 J. B. de Jonge en echtgenoote, boomkweeker, Heinkenszand, Schelde- straat 52 - C. Vos, winkelbediende, Vlissingen, Lange Kerkstraat 6 - A van de Krcekc en gezin, koopman, Kruinin- gen, Wijngaardstr. 7 - Wed. van den Berge, zonder beroep, Kruiningen, Wijn gaardstr 7 C. J. dc Doeldcr, slagers- kneent, Ternouzen, K. Vorstslr. 11 C. van Spruudel, zonder beroep. I-'raiik- rijk, Scheldestr. 88 Joh. Dekker, op zichter, Wcstkapcllo. Stationsweg 9 Joh. Kunst, letterzetter. Amsterdam, Poel- weg V 8 - W. Boutens, bakkersknecht, Schoonhoven, 's II. ILkindcrendijk 64. Vertrokken W J. Xieuwenhuijse. bouwk. opz., n. s Gravenhage, Binkhorststr. <88 wed. L. v. Bruggen en gezin, zonder beroep, Dordrecht, Matth Balenslr. 17zwarl G. Th. van Aken en gezin, verpleger, Hengelo, Gooi No 108 A. Maquelin, winkelbediende, Vlissingen, Glacisstr. 97 G. Rooze, kinderjuffv.. Den Haag, 2e Sweelïnckstr. 166 H. G. van Hartcs- veldt en echtgenoote, zonder loerotep, Haarlem, da Costaslr. 3 C. L. van Osch. landmeter, Zwollel, Roggenslr. 31 J. S. Rothuizen, onderwijzeres, Veur, Huize „Mayflower" W. J. Nobels en echtgenoote. onderwijzer. Batavia H. J. van Kooien en gezin, timmerman, Bussum. Spoorlaan 3. Gedurende de maand November zijn in de gemeente ZOITELANDE Ingekomen C. Kodde, van Domburg P. I.ieven- van N. en St. Joosland. Vertrokken P. de Haas, naar Batavia E. Melis, naar Aagtekerke G Verstrak*, naar Canada. BURGERLIJKEN STAND. MARKTBERICHTEN. Middelburg, 8 Dec. Op de graanmarkt was do aanvoer matig De noteering was Jarige Tarwe f 15.50— f 16, Nieuwe Tarwe f 10—f 14, Kroon- erwten f 24—f 28, Maanzaad f 35—f 39. Witte Boonen, ongelezen f 19f24. 'ge lezen f 27—f 28, Lange Bruine Boonen f24—f28, Ronde Bruine Boonen f39 f44. Opgave van den Marktmeester: Bo-ter f 1, part. prijs f 1.10. Kipeieren f 11, part. prijs f12. Eendeieren: f9, part. prijs f 10. Poelje-eieren f S. part. 1' 9. Opgave van don marktzeller van de Z. L. M.: Boter f 1, part prijs f 1.10. Kipeieren fll, part prijs f 12. Eendeieren f 9, part. prijs f 10. Roetje-eieren T 8. part f 9. Middelburg. Van 5—7 Dcc Bevallen E. C. Schoe. geb. Den Boeft, d. C. van Offenbeek, geb. Jozïasse, d. M. Tevel, geb. An- theunisse, z. Ondertrouwd: J. Tissol van "Palol, 29 j., en M. A. Sprenger, 22 j. Overleden: W. Dunnes, geh. met C. Blokpoel, 60 j. Zou te lande. Van 1 30 Nov. Getrouwd: J. ICoppe- jan Ez., jm. 24 j., e§n P. de Wolf, jd. 23 jaar. Bevallen: J. Ova, geb. Diugcinanse, d. Overleden D Stroo, ongeil, z., 57 j. Goes. Bevallen: M. A. Verschoore de la Iloussaye, geb. Buijsrogge, z. X. A. Biiuggeman, geb. Korslanjc, z. Overleden: C. C. van de Hintelt, vrouw an A. M. Wilde, 57 j. K. Ossel, wed van F. Verheulc. 86 j. M. Kunst, 18 jaar. BEKENDMAKINGEN hinderwet. Burgemeester en Wethouders van Mid delburg brengen ter openbare kenuis, dal van G December 1927 af op de ge meente-secretarie ler vjsie is gelegd eén verzoek met bijlagen s an de X V. HOUT-. HANDEL v h. g. ALBERTS Lzn. en' Co. Ie Middelburg om vergunning tot hel uil breiden van de bij de zagerij behoorende machinekamer door het opstellen van een stoommachine van 280 I. P, K. mei aangekoppeldcn dynamo van 115 K W,, met circulatiepomp in perceel, lead, be kend, gemeente Middelburg in Sectie D, no. 2894, plaatselijk gemerkt wijk Q, no. 31-32. gelegen Achter de Houttuinen; dat op Dinsdag den 20 December a s. des voormiddags te 11 45 uur ten raad- huize gelegenheid zal zijn tegen het ver zoek bezwaren in te brengen en. deze mondeling of schriftelijk toe te lichten, alsmede dat zoowel de verzoeker als zij, die bezwaren hebben in le brengen, ge durende drie dagen vóór genoemd, tijdstip op de gemeente-secretarie van de ter zake ingekomen schrifturen kennis kun nen nemen.; dat ingevolge Circulaire van den Com missaris der Koningin d.d. 2 November 1907 A no 4688. 3e afd. niet lol beroep gerechtigd zijn zij, die niet overeenkom stig arl. 7 der Hinderwet voor het ge meentebestuur of ecu of meer zijner leden zijn verschenen ten einde hun be zwaren mondeling toe le lichten Middelburg, den 6 December 1927. Burgemeester en Wethouders voornoemd, P. DUMON TAK, voorzitter. M. VAN DER VEUR, Secretaris. 446ste STAATSLOTERIJ. 2de klasse. 3de lijsl. Trekking van Woensdag 7 December Prijzen van: f 20 000 12128 BEVOLKING. Gedurende de 2e helft der maand Nov zijn in de gemeente GOES Ingekomen: 0-..Joh. Volmer, naaister, van 's Her- lang de verdediging vton hel nationale togenbosch, Nieuwstraal 35 J. Brou- 1500. 1000: 400: 200 100 1232 8186 19934 10091 19774 6224 10166 3992 8745 12394 19981 PRIJZEN VAN f 30. 3109 4375 16126 16175 2057 3132 7761 16143 19265 1356 7768 16172 19272

Middelburgsche Courant | 1927 | | pagina 3