LAATSTE BERICHTEN. Adverteatiën. BEURSNOTEERING VAN HEDEN. AMSTERDAM, 2 Dec. (Slotikoers). (i pet. Ned. 1923 100 vijf zestiendej 6 pet Ned. 1922 105 y8; 5 pel. Ned 1918 102; 41/2 pet Ned. 1917 100 vijf zestien de, 2Vs pet. Ned. W. Schutd 62; 3 pet do. Oblig. 74; 3 pet. do Certif 73»/a Aand. Ned. Indische Ilandclsb. 1781/2; Aand. Kol. Bank 273; Kon. Petrol Aand 353—357; Cult. Mij. Vorstenlanden 178; Handelsv Amsterdam 804 806, Javasch Cultuur 1211/2; Aand. Deli Maatsch. 462 -463; Ainsterd. Rubber 32U/3—321. Ned. Amerife. vaart 80'/i, Ned. Scheep- vaartume 191; ICon. Ned. Stoomb. Mij 96'; Aand. Paketvnart 222%. Gouda A 725, Philips A. 500-509; Jurgens A. 252—255%. Anaconda 104%; Steels 145; Erie 62 vijftien zestiende, Union Pacific 192; Common Marine 5%. Prefered do. 39i/a Maxwell Gr. _C. v. A 5%; Maxwell Land Cert v. Inc. Bonds 157a Prol. 4% 5 pet. Russen: Obi 1880 1%; Consols 3 vijf zestiende; Hope 2 vijf zestiende. Markt sluit prijshoudend. Wisselkoersen Londen 12 07a/sBerlijn 59.12; Wee- nen 34.92; Parijs 9.73; Brussel 31.59; Dollar Cable 2.47 zeven zestiende. WEERBERICHT. Medegedeeld door het KoninkL NederL Met. Instituut te De Bilt. Naar waarnemingen verricht in den morgen van 2 Dec. Hoogste barometerstand: 775.7 te Stockholm. Laagste barometerstand: 750 0 te Yanmayên,. Verwachting van den avond van 2 Dec. tol den avond van 3 dezer Meest zwakke wind uit O. richtingen,, Neveling tot zwaar bewolkt of betrokken. Waarschijnlijk droog weer Temperatuur om het vriespunt Temperatuur alhier 's morgens 9 uur 41 gr 12 uur 41 gr, 3 uufr 42 gr. Zaterdag 3 Dcc. Zon 05 7 50; onder 3 48 Licht aansteken alle rijwielen, motor rijtuigen en andere rij- en voertuigen 4.18. Maan op 1.50 urn1., onder 12.08 van. Volle maan Donderdag 8 December. Hel ideale 'W laxeermiddel (Ingez. MedO word er zoo moe van". Toen antwoord de Lk „Swiep, dat kan ik niet, laten we ieder onze eigen taak maar houden". En nu ik eindelijk pralen móet nu kun je het niet meer hooren Ik heb nog bloemen meegebracht oirf op je graf te werpen, als laatsten dank voor wat je voor mij bent geweest; je was méér dan 'n kameraad, je was alls 'n broer Daarna volgde een lange reeks spre kers. Louis Gimborn namens het Hof stad tooneol; Albert Vogel als voorzitter van don Haagschen Kunstkring; Lion van Loer als oudste tooneeldirecteur; A. C. Rochat uit Utrecht als oud-collega; Edm. Vaster als vriend; Antoinette van Dijk als coliega van de beide overledenen; Daan v. Ollefen namens de centrale van Ned. Artistenorganisaties 0e heer II Frijer namens de directie van het Vereen igd Tooneel, de heer L'. van Raai te sprak als vriend, de ljeer P. Collin naineus collega's, de lieer Maloii. als secretaris van de TooneeT.isten-orga- ntsatie, de heer D. Hartogs als vriend. Jhr Jan Feith bracht een krans na mens het Ned Olympisch Comité. De heer A Schelfhout dankte als zwa ger namens de familie. Jack Pisujsse dankte als zoon De kisten werden hierna bedolven on- de kransen, neergelaten, waarop lalloozen tenslotte nog losse bloemen strooiden. De duisternis viel reeds in toen de droeve plechtigheid was geëindigd Hedenavond le zeven uur en te ne gen uur wordt in de Electro-bioscoop op de Markt alhier o.a. een film ver toond van de plechtigheden bij deze be grafenis. KERKNIEUWS. Hel bericht van de verkiezing bij herstemming van den heer Ad. Lako lot notabele van dc Ned. Herv.. Gem. te Sluis (vac.-Versprille, die niet meer in aanmerking wilde komen) dient aan gevuld met de mcedeeling dat herkozen werden de heeren J. J. Versluvs en J. J. Buvsse. Tot notabel der Ned. Herv. Kerk te Rilland-Bath werden herkozen de heeren A. A Mol, M(. 0. de Koster en K. Saman. In de vacature N. N'ieuw- dorp (benoemd lot Kerkvoogd) werd ge kozen de heer G. Nagelkcrke. Door het kiescollege werden in den kerkeraad herkozen, dc heeren N. Lam- bregtse, ouderling en J. v. d. Klooster, diaken. De heer Abr. Kievit Cz. te Oud- Vossemeer, welke benoemd w)erd tot diaken der Ned. Herv. Gem. aldfaar, heeft voor die benoeming bedankt Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Vlissingen ds. J. H. C. Kamsteeg, te 's-Heer Hendrikskinde- ren. Geref. Gemeente. Op het tweetal te Moercapelle komt voor ds. B. van Neerbos te Tcrneuzen. NAGEKOMEN BERICHTEN. DE SPOORWEGSTAKING IN SAKSEN BERLIJN, 2 Dec. V.D. De directie der rijksspoorwegen deelt mede dat de spoor wegstaking in Saksen beperkt blijft tot Dresden d. i. 29 pet. van het "totaal aan tal arbeiders van Saksen Het spoorweg verkeer ondervindt geen vertraging De directie lieefl in verband met de staking hedenmorgen twee. commissarissen naar Dresden gezonden. Waarschijnlijk zullen nog heden onderhandelingen worden aan gevangen TWEEDE KAMER. Aan de orde is de voortzetting van de behandeling der begrooling van finan ciën. De heer J. Ier Laan -zGu afwijzend staan tegenover verlaging van de accijns op het gedistilleerd, indien meer gebtruik daarvan liet gevolg zou zijn. Verlaging van de theebelasling dient t© gaan vóór afschaffing van den vleeschaccijns. Belasting op pleziervaartuigen moet ge- gehandhaafd blijven. De heer v. Braambeek vraagt in grijpende maatregelen ten behoeve dri* oud-gepensionnecrdeii Dhr. Ebels sluits zich ten aanzien van de landarbeidcrswct aan bij den heer Bakker. De heer Flcskens keurt het af dat belastingambtenaren door slinksche ma noeuvres belastingovertredingen trachten vast le stellen. TJALK GEZONKEN. - VIER SLACHTOFFERS. Op den Rijn bij Pannerden is gister avond het schip „Trouwe Hulp" van schipper Bonnes, dat geladen was mei turf, toen 't werd weggesleept, plotse ling gezonken. De schipper wist zich te redden in de roeiboot. De 31-jarige vrouw eu drie kinderen, van resp. 6, 3 en 1 jaar, die zich in het schip bevon den, zijn verdronken. Nader seint men ons Het ongeval met dezen tjalk heeft reeds gistermiddag plaats gehad, doch is eerst hedenmorgen bekend geworden. Het vaartuig, nietende ill ton, werd ge sleept door de sleepboot Leo, kapitein L. v. d. Veen uit Lemmer. Ter hoogte van de scheepswerf de Hoek onder Pan nerden, is de tjalk, die hoog opgeladen was met turf, door tot nu toe onbe kende oorzaak plotseling scheef gevallen, waardoor het waler raakte. Het is ge kanteld en gezonken. In de kajuit be vonden zich de 31-jarige vrouw van den schipper, en de drie kinderen. De schipper wist zich in een roeiboot te redden, doch er was geen tijd de vrouw en de kinderen uit de kajuit te halen. Vermoedelijk zijn de lijken der slachtof fers nog in het schip, dat zoo spoedig mogelijk gelicht zal worden. TJEURSO VERZICHT. AMSTERDAM/, 2 Dlec. -3 uur:- Industrieelen Philips aandeden 'ver dere koersverheffing In Margarine-Unie ging nogal wat om, waarhij de koersen zich goed konden handhaven. Jurgens opnieuw hooger. 'Inbakken legde bij de opening een vaste houding aan den dag, doch liepen onder beurslijd verscheidene procenten terug. Rubbers goed prijshoudend. Koninklij ke Petroleum wat hooger genoteerd- H V.A.'s een kleinigheid hooger, Amerikaneneenige affaire ia Intercon tinental rabl>crs. Milwaukee's moesten iets van hun koers prijsgeven Prol. 43/4—5 pet. DE VEIL1GHEIDSCOMMISSIE. GENEVE, 2 Oct. V.D. De Volkeniyonds- commissie voor arbitrage en veiligheid is vanmorgen onder voorzitterschap vin dr. Benesj bijeengekomen. De Servische gedelegeerde Markowtsch hield een rede die grooten indruk op de commissie maakte. Hij eischte dat de commissie zich niet zou bezig houden met een theo retische en juridische studie, dooVi mét een praclisch plan. ENGELAND EN RUSLAND, LONDEN, 2 Dcc. VJX In een on derhoud met Litwiuoff meldt de b'ijz. correspondent der Daily Express le Ge neve heeft hij verklaringen afgelegd over de opvatting van Rusland betreffende de kwestie van de hervattingen der helre" kingen (usschcn Engeland en Rusland. Wat de kwestie der schulden betreft wees Litwinoff erop dat sinds de Rus sische revolutie nog niet voldoende tijd is verloopen om de juiste gevolgen van de Britsche eischen te kunnen overzien. De Sovjet-regeering heeft echter tot nu toe niet geweigerd met personen of re geeringen overleg le .plegen over een re geling van schulden. Zonder onderhande-j hngen en zonder het hervatten der nor male betrekkingen tusschen Rusland en Engeland is het onmogelüjk tot een bevre digende oplossing le komen. Verschillende ochtendbladen meljden dat Litwinoff heeft medegedeeld dat het niet in zijn voornemen ligt tc Genève dc kwestie der schulden met Sir Austin Chamberlain te bespreken. OPSTAND IN ZUID RUSLAND BELGRADO. 2 Dec. V.Di. Uit Boeka rest wordt gemeld, dal in Z.-Rusland een opstand is uitgebroken legen de sovjet- regeering. Vijf regimenten van liet Z. Russische leger zouden zich bij de op standelingen hebben aangesloten, en zou-i den de aan de sovjetregceriug Urouw ge bleven troepen in Odessa belegeren. De haven van Odessa is voor de scheep vaart gesloten. Het bericht is nog niet bevestigd. SCHEEPVAARTSTAKING IN AUSTRALIË. LONDEN, 2 Dec V.D. - Uit Sydney wordt gemeld dat de staking in) de scheep vaart algemeen is. Naar schatting kunnen 133 schepen niet vertrekken. ONDERWIJS. Geslaagd te Amsterdam voor het doctoraal-examen in de Germaansche taal en letterkunde (Engelsch), mevr. G. M. Kooiman-van Middendorp, alhier. Geslaagd voor 2en stuurman A. Caljouw en C. W. Bethke, leerlingen van de De Ruyterschool te Vlissingen. Geslaagd te 's Gravenhage voor liet examen wiskunde L. O. (arl. 86), de heer P. J. Maas te Kou de kerke. LANDBOUW. IIe ngs t en k;e uring te Goes. (Vervolg), Groep II (Hengsten geboren in 1925, groole maat). le pr. Empereur d'Ahea f 200 en inedj) van Gebr. Aernaudts te Sluis, 2e pr. Fu- occo (med. -H f 100; van R. Sturm te IJzendijke, 3e pr. Arend (med. f 75) van F. d'IIoore te Sluis, 4e pr. Pallieter (med, -j- f 50) van stal van Dixhoorn le Axel, 5e pr. Leon de Tonen (med. f 25) van wed. O. Cocquyt te Sluis, 6fe pr. George de Veerhoelc (med. f 25) van R. Sturm te IJzendijke, 7e pr. Peter d'Isaac van N.V. „de Toekomst" te Axel (med. f 25) 8ste pr- (med.) Imau van v. 't West- einde en Vermaire te Nieuwdorp, le pl.- vervangcr Expoir d'Akfen van Gebrs. Aer naudts te Sluis, 2e pl.v. Adriaan van Kruiningen, van A. v. Hotegein te Krui- ningein, 3e pl.v. Pallieter d'Isaac van stal van Dixhoorn te Axel. Groep III (hengsten geboren in 1924, kleine maat) le pr. (med!. cn f 200) Dia mant d'Ahea van gebr. Aernaudts te Sluis, 2e pr. (medi en f 100) Suivant van Groenkil van S. J... Gast te Duivendijke. 3e pr.. (med. en f 75) Harold van R. Sturm te IJzendijke, 'le pr. (modi. (en f 5C() Nico van P. B. v. Hoeve tc Axel, 5"e pr.. (medaille) Opera de Marquis van D.. Timmerman te Philippine, le plaatsverv. Janus van Gébr Verdonk le Nieuwdorp, 2e plv. Robert van G, Luijk te Vlake, 3e plv. Goliath d'Abadale van G. C. dc Deckere te St. Jansteen;. Groep V (hengsten geboren in 1923 en 1924, kleine maat) le pr. (medj. en f 200,) Mascotte d'IJzendijke van Wed. C„ B Temmerman—Bonte te IJzendijke, 2e pr. (med. en f 125) Alilla van Gebr,. de. Waal te Ossenisse, 3e pr. (med, en f 100) Abbé van H. V. Biezelinge, le pr. (med. en f75) Avenir de Nil van II. V. Klooster- zande, 5e pr. Kuno (meel. en f 50) van H. V. Oudelande 'te Eljewoutsdijk, 6c pr- Frans (medaille) van Jules Staliacrt te Lamswaarde, 7e pr.. Manus van Grap- pe( medaille) van M. A- Mol le Duiven- dijke, 8e pr- (medaille) Gaillad d'Ahea van Gebr. Aernaudts te Sluis. Groep VII (Hengsten geboren in 1921 of vroeger, kleine maal). le pr. (med. -|-f 200) Cesar van 't Pa viljoen van Vereen. „Ons Belang" te Ei kerzee, 2e pr. (med. en f 100) Wilson van II V. „de Verwachtingte Axel, 3e pr. (med. -f- f 75) David d'Hulst van Gebr. Michielsemsde Deckere te Hulst, 4e pr. (mod. f 50) Burrlius d'Ahea van H. V. „Hoop op Zegen" te Hoek, 5e pr. (med -f- f 25) Moustache van L. de Bruyckere le Sluis, 6e ptr. Ilippoljyte (med. f 25) van J. Koppejan Ez. le Zoutelande, 7e pr. (med.) Ingersol de Laboureur van Venn, „de Toekomst" te Axel, le plaatsverv. Joubert van H.V. „Hoop op Vooruitgang" te Zaamslag 2e pl.verv, Ilussaid van J. Thorenaar le 's-Heer Hendrikskinderen. Groep VIII (hengsten geb. in 1921 of vroeger, groote maal): le pr. (med. -f- f 200) Frits van H.V. Noord-Beveland ,te Kamperland, 2e pr. (med. -f- f 100) Castor van J. Q. C. Lenshoek tc Kloc- tinge, 3e pr. (med. 4- f 75) Cavalier de Veerhoek van R Sturni te IJzendijke, 4e prijs (med. -j- f 50) Adriaan van Gebrs. d'IIoore tc Sluis, 5e pr. (med. -f f 25) Condé dc Laboureur van C. A. de Bruyckere te Oostburg; plaatsverv. Blesson v. Rondeputten van Gebrs. Kindt le Philippine. Kampioenhengst werd Frits, van de Hengstenver. N. Beveland te Kamper land. De belangstelling voor deze keuring was aanmerkelijk minder dan gewooulijk. Donderdag, juist een maand nadat de 10 000ste arbeider 111 de Philips fa brieken feestelijk werd ingehaald, lieeft de 11,000ste arbeider zijn intrede gedjaan. SUIitNLAND. &Syemeen Overzicht. De voorbereidend© onl- wapcniugscoiilërwific. Zooals wij gisteren meldden, is de veilig heidscommissie direct met haar werk zaamheden aangevangen. Men weet, dat deze praclisch weinig verschilt van de ontwapeningscommissie. Paul Boncour vertegenwoordigt er Frankrijk in; Bern- storff Duitschland. Men heeft langdurig gesproken over de werkwijze der com missie, totdat Benes het volgende voor stel deed voor de verdeeling daarvan Eerstens 'I arbitrage-vraagstuk, (waar bij Benes ook het voorstel tot vaststelling van een algemeen arbitrage-verdrag ver meldde, dat de Noorsche gedelegeerde N'ansen onlangs bij de volkenbondsverga dering heeft ingediend..) Tweedens het onderzoek van alle reeds gesloten arbitrage- en veiligheidsverdra gen, waartoe door het secretariaat van den volkenbond een samenvatting van deze verdragen zal worden gegeven. Ten derde de pactverplichtingen, voort vloeiende uit artikel 11. En ten vierde de praclische actie van den volkenbond, voortvloeiend uit artikel 16. Ons land heeft als vertegenwoordiger Mr. H. K. Rutgers, die opkwam tegen de omvangrijke documentatieplannen van Polilis. Hij vreesde daarvan, evenals vele andere, een groote vertraging der werk zaamheden; bovendien is een dergelijke uitvoerigheid onnoodig. Te veel documen ten kunnen juist schadelijk zijn, wat rar. Rutgers door zijn parlementaire ervaring maar al te goed weet. Lord Ouslicnden, de Engelsclie leider, zeide Engeland's bereidwilLigheidl loc om het werk lot een praclisch resultaat te brengen. Hij hoopte dan ook op een prac- tisch uitvoerbaar voorstel, in plaats van vage moties.. Trouwens Engeland, zoo zeide hij, heeft reeds lang voor er van een Volkenhond sprake was, de arbitrage in practijk bij de beslechting van inter nationale geschillen toegepast De Russische voorstellen worden, van wege hun radicalisme, door de Internati onale pers nauwelijks ernstig genomen. Zij hebben dan ook gisteren bij het bu reau der commissie een nota van toe lichting ingediend, die Jalijkbaar dienen moet om de schrikbarende gevolgen aan te toonen, als er niets van de ontwa pening komt. Want die nota staat vol met onrustbarende cijfers over de toe neming van bewapening in de handen, die overwinnaars in den oorlog zijn ge weest, en over de volgens üe Russische voorstelling zeer bescheiden omvang der bewapening van Sovjet-Rusland. In het Russische document wordteen uitvoerige statistiek gegeven over de of fers aan menschenlevens en waardevol materieel bezit gedurende den oorlog en over de economische schade, in den na-oorlogstijd aangericht. Volgens dc Russische statistieken had den de belangrijkste stalen vóór den oorlog 5 700.000 man onder ,de wapenen en reeds in 1925 weer 5.200.000 man, of schoon de centrale mogend!ïeden haar effectieven tol 198.000 man moesten ver mindereu en het Russische sovjet-legpr 770.000 man minder lelt dan dat van hiel tsaristische Rusland. De overwinnende staten hebben, mtet de neutrale meegerekend, de staandje le gers in den na-oorlogstijd met bijna 1.200.000 man vermeerderd. De toenemende moeilijkheden der ver schillende landen en het gevaar voor een nieuwen oorlog besprekend, wijst het rap port op de vernietigende uitwerking van den chemischen oorlog en het gevaarlijk toenemen van alle verbietigingsmiddelen b'ij den land-, zee- cn lucht-oorlog. Vooral die genoemde bewapeningsver meerdering bij de ovenwinnaars en neu tralen is geschikt om lien hierover uit hun tent te lokken. Fr wordt dan ook reeds gezegd, dat het memorandum ten decle oujuist, ten defile tendentieuze mé- dedeelingen bevat, 't Is dan ook. wel' wat reclame-achtig geïnterpreteerd; die ver meerdering der bewapening der over winnaars, terwijl de diensttijd wordt inge krompen, en overal de parilementen er naar streven tol bezuiniging der oorlogs- begrootingen; en daartegenover die groo te vermindering van RuslandVerschilt" lende leden wenschen dan ook herr opening der discussie, zoodat het memo randum in ieder geval niet onbesproken blijft tot de volgende zitting der voor bereidende commissie, waarschijnlijk in Februari 1928. Zaterdag zal vermoedelijk deze con ferentie wel eindigen Voor de Russen is er dan geen reden meer te Genève le blijven, tenzij Litwinoff in contact will komen met Chamberlain, die voor de zitting van den volkenbondsraad naar Zwitserland komt. Van Zwitsersche zijde wordt er qp ge wezen, dat een langer oponthoud van de Russische delegatie de Zwitsersche auto riteiten in zooverre in moeilijkheden kau brengen, dat met hel eindigen van de zittingen van de voorbereidende ontwa peningscommissie het diplomatiek karak ter van de delegatie ophoudt Verder wordt er op gewezen, dal in dc Zwitsersche openbare meen ing slem- men opgaan, die een langer verblijf van- de Russische delegatie in Zwitserland on- gewenschl achten Een later bericht meldt echter dat de Russische gedelegeerden heden zonden vertrekken. po regeering zal de uitnoodigjLngl niet aannemen om een waarnemer te zenden naar het comité voor veiligheid en arbi trage, daar ze geen verplichtingen op zich kan nemen, maar de deelneming van de Ver. Staten aan de voorbereidende ontwapeningscommissie blijft voortgaan. Spoorwegstaking in Saksen. Nadat de besprekingen tusschen de spoor wegdirectie en dc bond van spoorwegper soneel zonder resultaait zijn gebleven, zijn gisteren de Saksische spoorwegarbei ders in staking gegaan. De directie der rijksspoorwegeu houdt zoo goed moge lijk een dienst aan den gang met ambte naren Wat natuurlijk de noodige stag natie geeft. Gevreesd wordt dan ook, dlat het passagierverkeer met Dresden stil zal komen te liggen. Thans is dal reeds met het goederenverkeer het geval. Het hoofdbestuur van den Unilairischen bond van DuLtsche spoorwegarbeiders heeft gister een vergadering gjeliouden, om het gevaar Van uitbreiding van het con flict naar andere deelen van liet rijk, met name le Berlijn, te bespreken. He den zou een vergadering der Berlijnsche functionarissen der organisaties plaats vinden, waarin een beslissing over een eventueéle solidarileatsslalung" moet wor 'den genomen Dc spoorwegdirectie te Berlijn zegt dam- niet bang voor te zijn. In Saksen zelf wordt echter uitbrei ding gevreesd met name naar Leipzig en Saarbrücken BEKNOPTE MEDEDEELUN'GEN. lUit Engeland De hevige regens der laatste dagen hebben het water van de Theems onrust barend doen stijgen. Uit C h in a. Tsjang Kai Sjek is in het huwelijk getreden met de zuster vaa de weduwe van Soen Yat Sen. De plechtigheid werd bijgewoond door 1300 gasten In de internationale 'kolonie te Sjanghai is een groote brand uitgebro ken, waardoor tot nu toe „drie fabrieken zijn verwoest.. Men vermoedt brandstich ting. MARKTBERICHTEN. Zierikzee, 1 Dec. Tarwe f 10.75— 13.50, Chevaliergersl f 11.8512.25, Br. Boonen 25—28.50, Erwten (Schokkers) 25—31, Aardappelen: Eigenh. 4.50—4.75, Bonte 4.80, Blauwe 4.60—5.00, Groote Bruine en Witte Uien 3.754,00. Kippen eieren: grooth.prijs 10.50—10.55, klein handelsprijs 10.20—10.40. Boter 0.49 1.12 per 5 Jl.G. Aanvoer c.a. 1Ö00 eietrea. In plaats van Kaarten. Onderbouwd HENDRIK JULIANUS en DINA LUDIKHUIZE. Middelburg, 1 December 1927, Koningstraat E 183. Duinweg 60, Oostkapelle. Huwelijksvoltrekking 14 Dec. a.s (KRUIDNOOTJES) Voor kleinen groot Collegium lilustre cui symbolum „Kon Sordent In Undis." De Ab-Actis Van het Collegium lilustre maakt bekend, dat de 112e Dies van het Gezelschap niét op 3 December, doch op ZATKISOAG 17 DECEMBER A.S. le MUMMELf- BlIRG op feestelijke wijze gevierd zal worden. De agenda luidt als volgt 12 uur. Aankomst en feeste lijke intocht van het Gezelschap. 3 uur. Kransliechting aan het Standbeeld van M. A. de Ruyter. -J- 5 uur. Receptie van het Be stuur in de Sociëteit St. Joris, gevolgd door de Inauguratie der nieuwe leden en feestmaaltijd. Leiden, 30 November 1927. J A. FRUIN, Coll. li. t. Ab-Actis. M. PETEBSE, FIRMA GRAVESTEIN, Hofleverancier. Van ouds bekende BANKETLETTERS EN DELICIEUSE BORSTPLAAT. Bestellingen gaarne vroegtijdig 15 c

Middelburgsche Courant | 1927 | | pagina 2