&9 Hel gevondten voorwerp werd via den loerah van Ngcmplan. en den manlri- politie van Krapjak op het hoofdcömmls- sariaat van politie te Semarang ingele verd en daar eenigen tijd aangehouden in verband met bet vermoeden, dat Iiél van diefstal afkomstig zou zijn Toen echter daarvoor geen grond aanwezig bleek, werd het door de goede zorgen van den hoofdcommissaris van politie te Semarang naar hel bureau van den Oud heidkundigen Dienst opgezonden, waar aanstonds de buitengewone beteekenis kon worden vastgesteld. Het beeld dat zoo juist door hel Kon Bataviaasch Genootschap is aange kocht en over enkele dagen in de schat kamer van het Museum te bezichtigen cal zijn meet van lop tot teen 28 c Mis gegolen van massief zilver van zeer hoog gehalte '92 pet en weegt 8.215 KG Het stelt oen oudtijds op Java hoo- gelijk vereerden Bodhisallwa Mandjoepri den verkondiger van de hoogste Boed dhistische wijsheid voor, afgebeeld in zittende, ongedwongen houding. Bizonder opmerkelijk uil een oogpunt van stijl zijn de oorsieraden, h jour bewerkt en eveneens van een kruis voorzien, de eigenaardige hoofdbedekking en haardracht, welke sterk van de in de Hindoe-Javaansche kunst gebruikelijke af kijken. en vooral hel borstsieraad, be slaande uit een snoer van hangers, die het best met tijgerklauwen te vergelij ken zijn De expressie van het gelaal is die van verheven rust en meditatie Of schoon de ouderdom van het beeld op ten minste elf eeuwen kan geschal wor den, is het zoo gaaf, aisof het eerst gisteren de werkplaats verlaten had Bij het onderzoek van het zilvergehalte, •dat op hel Chemisch Laboratorium van den M. G. D. verricht werd, werd nog bij toeval een niet onbelangrijke ontdek king gedaan Uit de metaal-slak in den beugel, waarmede hel voorwerp in hel voetstuk bevestigd is geweest, kwam te voorschijn een fragment van een inscrip tie in nagari-schrift, een gedeelte van de Boeddhistische geloofsbelijdenis beval lend. De unieke beteekenis van het beeld moge blijken uit het feit, dat het verre weg het grootste beeld van edel metaal is# dal uit den Javaanschen bodem te voorschijn is gekomen en het, beschouwd als kunsluiling. alleen onder de fraaiste bronzen zijn wedergade vindt. Amerl- kaansche toeristen zal het wellicht nog inleresseeren te wieten, dal hel waar schijnlijk het kostbaarste Hindoe-Javaan sche beeld ,,in the world" is. Wat zullen Pak Randim en zijn vrien den verbaasde oogen opzetten, wanneer een gouden regen uit Batavia hen over de bittere teleurstelling bij de ont dekking van de slang, die „maar" een beeld bleek te zijn, op 't onverwachtst komt troosten! Het Indische Leven. D. C. M. Bauduin. - H. P. Leo pold's Uiig. Mij-, Den Haag „Dit boek wil niet geven literatuur, evenmin diep ingaan op Indische pro blemen, nog minder Oostersche Psyche enzoovoort benaderen. Het wil alleen maar zijn. wat in den titel ligt besloten, een schildering van het Indische leven, d. w z. van het leven van 'den Euro- peaan ia Ned. Indië en van het milieu, waarin hij leeft." Aldus de schrijver in zijn voorwoord. Journalistieke imrpessies, waarin prac- tische raadgeving is verwerkt, heeft hij beoogt. En wie. die geregeld de Indi sche kroniek in ons blad heeft gevolgd, zou niet gaarne erkennen, dat hij daarin volkomen geslaagd is' Uitstekende brie ven waren 't. en thans tot een bundel samengevat, zullen zij, dus bij elkaar, 'n welkom bezit zijn' Want dit zijn de indrukken, die de toerist, de ernstige toerist, wel 'te ver staan, krijgt, als iiij reist door onzen Ar chipel, zoowel in de groote sleden als in de buitenbezittingen. De indrukken van «fat. eu land, aan den buitenkant, die hoe langer boe zwakker wordt. Hij leunt op den arm van een jong vrouwv- tje, dat hij zijn leerlinge, zijn discipel, zijn kind noemt. Zijn gelaat is bljjmoedig, hij is volkomen gelukkig, de vooravond van het Koninkrijk, waarvan hij de glorie predikt is voor hem aanstaande. Hij woont in fret huis van zijn discipeL Hij heeft zelfs het béstaan vergeten van zijn zaakwaarnemer. Hij gaat niet meer naar Lincoln's Inn Altijd dag en nacht ligt hij voor dat wonder werk van gesner den Ivoor. Daar slaat hij gade dit is ziju visioen de lange processie van hen, die werken en zingen bij hun werk en gelukkig zijn af werken ze nu ook nog zoo hard. want ze werken ieder voor allen en allen voor ieder. En er is geen verdriet of kwelling of pijn meer. Wat kan de Hoornen Poort, waardoor niets dan waarheid mag gaan, de bittere, koude, naakte waarheid, nu te zien geven, in vergelijk hiermee? Een mer uigte düe elkaar verdringt, menschen die elkaar bestelen en bedriegen, mannen en vrouwen, die gebrek en die pijn lijf den Laten wij vluchten broeders, en ijlings vluchten naar de Ivoren Poort HINDE. ën aan den binnenkant, van het land schap, en van het leven der bewoners. Dal zijn bij velen familie, bij allen vrienden en kennissen. Hoe zè wonen, hoe ze hun dag indcelen, hun kinderen opvoeden, hoe ze zich vermaken wel 'héél verschillend op groölc of kleine Soendah-eilanden welke moeilijkhe den mei het klimaat ze te doorworste len hebben. Dus: het leven van hen die ons dierbaar zijn, in onze koloniën. Vele boèkcn zijn geschreven over Oost Indië; wij kennen er geen, dal ons (o. i. ten minste^ wij kennen Indië niet) zoo den sfeer geeft van ons „Verre Ooslfen% dat ons zoo juist leert de menlaliiteif, de onderlinge verhoudingen daar. Wat meer te zeggen ter aanbeveling? Velen onzer lezers toch weten er al veel van. Nog eens: als zij zich wérkelijk in willen leven in hel Indische leven geen beter wteric dan dit. Kalenders. Wij ontvingen van de uitgevers Wee llink en Snel, te Den Haag. een 4-tal fraaie kalenders. Te welen le. Een B ij b e 1 s c h geïllus treerde kalender, naar Rembrandt 53 reproducties van schilderijen, alle een Bijbelsch tafereel voorstellend, alle van den grooten kunstenaar, mei toe dichtende bijschriften, van 3s. P. Ded- tiens. pred. te Rijswijk (Z. H.). Bij deze ^reproducties is afgeweken van de veel gcbrujklc bruine kleur. De tegenstel ling tusschen licht en donker komt nu veel beter uit. 2e Ons eigen land De beken- do en overal welkome! Ook thans is Zeeland niet overgeslagen. Wij zagen een goede foto van het Gocsche Weeshuis, en een zeer duidelijke foto, genomen uit de bovenverdieping van het stadion, hier. 3e. De Sport kalender. Alle soorten vertegenwoordigd! Voetbal natuurlijk in 'de eerste plaats, maar ook tennis, hoc key, golf, zwemmen, roeien; ook de bil jart-, hengel- en hondesport is vertegen woordigd. Bekende grootheden ontbre ken evenmin. Deze kalender had altijd groote belangstelling. Nu "hel jaar van de Olympiade zekerI Ie. De Vogel kalender. Voor vogel- liefhebbers. De foto's en de toelichten de teksten zijn van It. Tepie, uil Apel doorn. Zeer geschikt om de liefde voor onze gevederde vrienden aan te kweeken. Indien U iets noodig mocht hebben van Goud en Zilver, Horloges enz., denkt dan aan den Uitverkoop bij 1ACQ. FRANK. (Ingez. Med.) RECHTZAKEN. De Vlissingsclie Potemkin- kwestie. „De advocaat-generaal bij den Hoogen Raad, mr. v. Lier, nam, zooals wij gister reeds kort meldden, conclusie inzake het cassatieberoep van de bestuursleden der „Vereeniging art. 188 Gemeentewet" te Vlissingen, die wegens deelneming aan een verboden vereeniging, door de rechtbank te Middelburg zijn veroor deeld ieder tot 40 gulden boete, welke vonnissen bevestigd zijn door het Haag- sche Gerechtshof. Hel doel dezer vereeni ging was o.m.: het opvoeren van to/oneel- slukken en films met hoogen moreelen en arlistieken inhoud of waarde, die door den burgemeester van Vlissingen verboden zijn of worden. De eerste opvoering „die de vereeniging zich ten doel stelde le geven, was die van de Polemkin-film. Mr. van Lier overwoog in zijn conclusie o.m.: De tegenstelling, die door den geach- ten pleiter voor requiranlen is gemaakt tusschen vertooningen in het openbaar en vertooningen alleen voor leden van een vereeniging, heeft in deze geen be teekenis, nu feitelijk is beslist, dat de for- meele beperkingen voor het lidmaatschap van de vereeniging gesteld, van dien aard zijn, dat inderdaad iedere inwoner van Vlissingen boven de 18 jaren de vertoo ningen kan bijwonen De verdachten De Meij en Berger verklaarden ieder: dat alle ingezetenen boven de 18 jaar van de vereeniging lid konden worden, dal de voorstellingen gratis waren en uitsluitend, toegankelijk voor de leden, dat dje con tributie jaarlijks zou worden vastgesteld en voor 1926 f 0.50 per lid zou bedragen; dat zij in de Vlissingsclie Oourant van 18 December 1926 een advertentie hebben doen opnemen, waarbij zij kennis gaven van de oprichting van de „Vereeniging Art. 188", van het feit, dat de Vereeniging op 21, 22 en 23 December 1926 de Po- temkin-film te Vlissingen zou doen op voeren, alsmede van de gelegenheid, aan de inwoners van Vlissingen geboden, om zich den 14en December 1926 als lid op te geven in het Concertgebouw te Vlis singen. In de bedoelde avertentie, wei'ke ter terechtzitting is voorgelezen, komt ó.a. voor. „Leden kunnen zijn alle Vlissing- sche ingezetenen. De contributie, die jaarl. wordt vastgesteld bedraagt voor 1926 f 0.50" Op grond van de daartoe redenge vende feiten en omstandigheden, in de ze bewijsmiddelen vervat, kon dc feite lijke rechter beslissen, dal in werkelijk heid van een opvoeren van films in be sloten kring geen sprake is en ook, dat de bij de oprichting der vereeniging voor behouden formeelc beperking van hel recht van toegang tot de vertoningen als niet ernstig gemeend moet worden aan gemerkt. Ten onrechte is door den geachten pleiter van requiranlen bij zijn toelich ting gesteld, dat door de in deze uitge sproken veroordeeling het bij de grond wet erkende recht der ingezetenen tot vereeniging en vergadering zou zijn aan getast. De uitoelening van dit recht is geregeld en beperkt in hel belang der openbare orde door de wet van 22 April 1855 Stbl 32, en volgens art. 3 wordt de Vereeniging, welke tol doel) heeft ongehoorzaamheid of overtreding van de wet strijdig geacht met dc o,pen- bare orde en is zij, ingevolge art. 2 een verboden vereeniging. Ten aanzien van de „Vereeniging art. 188" is o.a. verklaard ter terechtzitting door de verdachten De Meij en Berger „dal zij, overtuigd van de noodzakelijk heid. dat aan de groote macht bij art 188 der gemeentewei aan den burge meester toegekend, paal en perk moest worden gesteld, de vereeniging hebben opgericht, dat het doel der vereeniging was de macht bij voormeld artikel aan den burgemeester toegekend buiten ef fect te stellen'".' De feitelijke rechter kon hieruit aflei den, dat de vereeniging ten doel had on gehoorzaamheid aan de wel, zoodat zij in gevolge art. 3 (der Wel v«in 1855 wordt geacht strijdig te zijn met dc openbare orde en volgens arl. 2 een verboden vereeniging is Door deze beslissing is noch art. 9 der Grondwet, noch art. 2 of 3 der wet van 1855 geschonden of verkeerd toegepast en evenmin art. 188 der gemeentewet en art. 140 Sr. Hel anarop betrekking hebbende mid del is mitsdien niet aannemelijk. Het vol gende middel acht art. 162 der Grond wet cn art. 358 Strafvordering geschon den, omdat in het door het Hof beves tigde vonnis der Rechtbank de artike len 2 en 3 der wet van 1855 Stbl. 92 niet zijn .vermeld. In oeze artikelen bepaalt de wel, wel ke vereenigingen verboden zijn. Vóór de invoering van het Wetboek van Straf recht bevatte art. 4 der wet van 1855 'do strafbepaling Ier zake van deelne ming aan een verboden vereeniging. Vol gens de jurisprudentie van Uwen Raad behoeven alleen die artikelen in een verooraeelend vonnis te worden aange haald, welke de verbods- en strafbepa lingen inhouden, die den onraiddellijken grondslag der veroordceling uitmaken. Vóór 1886 zou men alzoo, naar het mij voorkomt hebben kunnen volstaan met aanhalen alleen van art. 4 der wet van 1855. Door art. 3 der Invoeringswet is art. 4 afgeschaft en in de plaats daar van is de strafbepaling nu le vinden in art. 140 Sr. Met aanhaling van dit laatste artikel is m. i voldaan aan den eisch, "dat hel vonnis de wettelijke voorschrif ten waarop de straf is gegrond, ver meldt. Ook dit middel acht ik derhalve niet gegrond. Mr. v. Lier concludeerde mitsdien tot verwerping van het beroep. De bontmantelkwestie. Voor den Hoogen Raad zijn gisteren weder pleidooien gehouden over de be kende bontmantelgeschicdenis. Een destijds hier te lande geïnterneer de Engelsche officier had bij de firma C. H. Kühne, ten behoeve van zekere mej. V. een bontmantel gekocht ter waarde van ongeveer f 40.000, doch de zen niet direct betaald. Inmiddels overleed de officier en de firma Kühne trachtte daarop betaling te verkrijgen van zijn erfgenamen. De Engelsche rechter overwoog even wel, dat de koopovereenkomst een on- zedelijken grondslag had en ontzegde de ingestelde vordering. Toen de firma daarop een uitspraak van den Nederlandschen rechter vroeg, zeide deze tot in de hoogste instantie, dat hij daartoe niet meer bevoegd was, nu de eischende partij zelve de quaestie eerst aan het oordeel van den Engelschen rechter had onderworpen. Goed, zeide daarop de firma, wanneer ik door die uitspraak gebonden ben, zoo dat de overeenkomst een onzedelijken grondslag zou hebben, dan vorder ik mijn bontmantel terug. Het Hof te 's-Gravenhage wees deze vordering toe, waarbij het besliste, dat ten deze Nederlandsch recht van toepas sing is. Van dit arrest voorzagen de erfgena men zich in cassatie, waarbij voor hen werd gepleit door mr. R. V. Bakker, die hoofdzakelijk betoogde, dat bij de beslis sing over de ingestelde vordering het En gelsche recht had moeten worden toe gepast. Het cassatieberoep werd bestreden door mr. Nijpels. HANDEL, NIJVERHEID m VÏSSCHERIJ, Handelsregister. Aan de in „Handelsberichten" opge nomen wekelijksche openbaarmakingen inzake het Handelsregister, ontleenmn we betreffende Zeeland de volgende op gaven. Nieuwe inschrij vingen Zeeuwsch-Vlaanderen (Ter Neuzen). Dekkers en van Rosevelt, Oostburg, Breeuestraat 77, het koopen en verkno pen van zoomede commissiehandel .in j sigaren, sigaretten, tabak en aanverwante artikelen enz. Venn.: A J. van Rosevelt en H A. H. Dcklters, Ooslburg, (1744),. Fruit- en Conserverihandel „Gadsan- dria"". Aardenburg,cWeststraat 322, kwee- ken, conserveeren en handel in land- on tuinbouwproducten. Venn C M. van den Broecke, A. I. Catsman, A. C. Cats- man en II Willems, Aardenburg. (1745). IV ij z i g i n g e Zeeuwsclie eilanden (Middelburg.) N V. Nieuwe Zeeuwsche Courant. Goes Westsingel 61. Uitgetreden dir. J W. Vieuings, Goes. Nieuwe dir.: N. J- Kar- hof. Goes. Zeeuwsch-Vlaanderen (Ter Neuzen'). P. J. Scheele, Kersstraat 15. handel) in granen en kunstmeststoffen. Overlieden Ei P J. Scheele. De zaak is omgezet in een vennootschap onder firma onder den handelsnaam Firma P. J. Scheele. Venn.- Jan Scheele, J. R. Scheelte en G. Dees Jr. VERSCHILLENDE BERICHTEN. De inspecteur van politie Paul is thans iu zooverre hersteld dat hij dezer dagen een bezoek heeft kunnen brengen aan den hoofdcommissaris em aan het bu reau van hel verkeerswezen ia de Prin senstraat te Den Hapg aan welke af-dee- ling h ij werkzaam is. Zaterdag heeft zich in het gezdn van den heer Van T., wonende te den Haag. verschijnselen van vergiftiging voorgedaan. De geneeskundige dienst, die een onderzoek instelde, stelde vast, dal zich verschijnselen van lichte vfischver- gifliging voordeden bij den heer Van T., diens vrouw en beide zoons. Vermoedelijk heeft hel gezin bedorven makreel gegeten. i Naar de N. R. Crt. verneemt hebben zich te Rotterdam eveneens dergelijke ge vallen voorgedaan. Zaterdagavond heeft een koopman met visch gestaan op het Staringplein, aldaar. Enkele bewoners van dit plein hebben Iblij hem makreel gekocht en bij hen en bij hun huisgenooten hebben zich toen 's nachts verschijnselen van vergiftiging voorgedaan. In het gezin van 1. v. R. zijn de man, de vrouw en de beide kin deren ziek geworden, in dal van G. K. zijn de vrouw en 6 kindeken ziele gewor den en in het gezin van M. J. P. werden de vrouw en de 14-jarige dochter ziek.. De politie heeft een onderzoek ingesteld, waaruit o.a. bleek, dal de verschijnselen van vergiftiging zich uitsluitend hebben voorgedaan bij die personen, die makreel hadden gegeten» De patiënten maakten het gisteravond allen goed. Te Bussum is de 47-jarige juffrouw R uit Leiden, toen zij van de fiets stapte, door een wagen overreden. Zij kreeg de wielen over haar lichaam. Zwaar in wendig gekneusd werd zij naar de Ma- jeliastichtfcng overgebracht, waai- zij aan de gevolgen overleed. Zaterdagochtend is in de onder- grondsche werken der staatsmijn Hen drik te iBrunssum de arbeider D. uit Schinveld verongelukt. Hij is vrijwel on middellijk overleden. De autobus tusschen Niuies en Ar ies is Zalerdsg bij Barutel in een vijf me ier diepen afgrond gestort, waarschijn lijk doordat er iets aan het stuur brak. Hoewel een vijf-en-twintig menschen in den wagen zaten en deze, na herhaalde- fïjk om zijn lengte-as te zijn gedraaid, met de wielen naar boven in het ravijn kwam te liggen, zijn er slechts twee passagiers gekwetst. Twintig liepen er lichte ver wondingen op. In het Westen van Berlijn reden naar de correspondent der N. R. Crt. meldt Zondag een particuliere auto en een taximeter in voilé vaart op el kander. In de taxi zaten de 63-jarige predikant Suin de Soudemard en zijn vrouw. Ze werden op slag gedood, de chauffeur werd zwaar gewond. Dr. Suin de Soudemard bevond zich met zijn vrouw op weg naar de kerk, waar de gemeente tevergeefs op hem wachtte.. Het verongelukte echtpaar laat 6 kinderen achter waarvan nog 5 de school bezoeken.. Men "meldt aan de N. R. ört. uitt Berlijn: Zaterdagnacht kwam in een herberg in het Noorden van Berlijn daar een auto mei twee manuen die in gezelschap van een chauffeur heel wat verteerden. Zij kregen ruzie toen het op betalen aan kwam De mannen bedreigden elkaar met revolvers, waarop de waard, geholpen door enkele agenten, het lastige tweetal buiten de deur zette. De twee wierpen echter de deur van de herberg weer open en losten enkele schoten. Een 64- jarige schoenmaker werd door een kor gel zoo ernstig getroffen dat hij weinige minuten na zijn aankomst in het zieken huis overleed. De chauffeur werd even eens door een schot in de borst zwaar gewond, wat hem echter niet belette eerst nog den schoenmaker naar het zie kenhuis te rijden. In het ziekenhuis ver loor hij het bewustzijn. Beide revolver helden waren er intusschen van door gegaan, achtervolgd door enkele bezoe kers van het lokaal. Voortdurend schor len ze op hun achtervolgers, waardoor een 64-jarige voorbijganger door een ko gel (getroffen en op slag gedood Werd. E<te jong meisj'e werd zwaar gewond. In de duisternis slaagden de twjee (Ingez. Med.). mannen er ten slotte in Ie ontkomen Een hunner kon den volgenden ochtend wor den geval toen hij een bezoek wilde bren gen aan zijn kameraad, wiens adres reeds door de politie was ontdekt, maar die het nog niet had gewaagd zich in de woning te laten zien. ïn de laatste bijeenkomst van de art- senvereeniging Ie Weetten werd een 12-ja- rig schoolmeisje voorgeleid, dat van haar vroegere, voor haar leeftijd' ongetwijfeld ongewone gewicht van 54 K G. in den den loop van ongeveer een jaar niet min der dan 21 K.G. verloren hadw Dc vermagering had natuurlijk de aan dacht van de ouders getrokken en zij lie ten het "kind medisch onderzoeken. Daar het kind in de laatste jaren meermalen aanvallen van griep had doorgemaakt, dachten de doctoren eerst aan tubercu lose als oorzaak van het verschijnsel; evenwel gaf het onderzoek geen punten van houvast voor deze veronderstelling. Het voor haar leeftijd overmatig ont wikkelde meisje had op school veel te verduren. Zij werd met dikkerd, vetvlek en andere fraaie namen betiteld en voortdurend beetgenomen. Dit bracht haar tot het besluit zich van haar over matig gewicht le ontdoen en daarvoor nam zij zoo weinig mogelijk voedsel t0t zich. Haar familie vertelde zij, dat zij geen trek had, in werkelijkheid echter bedwong zij het natuurlijk verlangen naar eten met de grootste wilskracht zoo Lang, tot het beoogde doel, de „slanke lijn", werkelijk bereikt was. Eerst toen liet het kind' zich door 'de verklaring van de doctoren, dat het niiet meer zou groeien, als hef nog Langer deze vrijwillige zelfkastijding voortzette, er toe bewegen weer meer te gaan eten. Bij de instorting van een bioscoop in de wijk Tsjapsi le Sjanghai zijn Za terdag 135 vrouwen en kinderen doo(Le lijk en 200 zwaar gewonld In een zaal op de derde verdieping werd een bijeen komst gehouden van Chineesche textiel- arbeidsters. Plotseling bezweek de vloei en de menschen stortten op de tweede verdieping waar de vloer en de muren eveneens bezweken, zoodat alten in een wrakhoop van sleenen, hout en ijzer werden bedolven De eenige mail die gedood is was een plaatselijk arbeidersleider. TE HOUDEN AANBESTEDINGEN. Woensdag 9 Nov., v.m. -11 uur, gebi Prov. bestuur te Middelburg: het opruimen en maken beveiligings.- werken nabij draaibrug over ka naal Walcheren te Middelburg en draaibrug over Arnekanaal te Ar- nemuiden enz. Raming f 63.550. Zie Staatscrt. 11 Oct. 1927. Donderdag 17 Nov., n.m. 1.30 uur. Polderhuis Abdij le Middelburg, '1 uitbreiden bazaltglooiing slfand- palen 44 en 46 op Zuiderstrand' en verlengen strandhoofd Noorder- slrand Noordwatering. Zie Middelb. Ort. van 4 Nov. '27. Woensdag 30 Nov., v.m(. 11 uur, ge bouw Prov. bestuur te Middel burg, 't onderhoud Rijks groote wegen op Walcheren en Sloedam. en door W. Z. Vlaanderen in 2 perc. en massa, gedurende 1928, '29 en '30. Raming p. j. le perc. f3325; 2e perc f6500. Massa f9825. Zie Staatscrt. van 3 Nov, '27. Woensdag 30 Nov. v.m. 11 uur, geb. Prov. bestuur te Middelburg, het maken van een keersluis met bijk. wei-ken le Vlissingen. Raming f 845.000. Zie Slaalscrt. van 2 Nov. 1927. Woensdag 30 Nov v.m 11 uur, geb. Prov." bestuur te Middelburg, het onderhoud bodemdieple buitenha vens kanaal door Walcheren te Vlissingen en Veere, Westerhaven Vlissingen en haven Breskens ge durende 1928 Zie Slaatscrt. van 2 Nov. 1927. Eloctrische Drukkerij G. W. den Boer. Middelburg.

Middelburgsche Courant | 1927 | | pagina 6