BZURSNOTEERING VAK HEDEN. AMSTERDAM, 13 Oct. (Slotkoers). 6 pet Nederland 1923 100%; 6 pet Nederland 1922 106. 5 pet. Nederland 1918 101%; 4% pet. Nederland 1917 993/,2pet Ned W Schuld 63%; 3 pet. do Oblig 76; 3 pet. do Gert. 753/,. Cert. Ned Hand. Mij. 176—178%; Aand Ned. Ind. Haudelsb 182—184%; Aand. "Koloniale Bank 285%—287; Kon. Petr. Aand. 311—347; Gecons. Ho11. 205; Cult 'Mij Vorstenlanden 182%—182%;'; Han- delsv Amsterdam 822—827; Javasehe Cultuur 432—135; Aand. Deli Maatsch. 477%—479%; Amsterd Rubber 287%- 298. Ned Schcepvaarlunle 196J/,—199; Kon Holl. Lloyd 11%. Kon. Nea Stoomb Mij 1013/, Aand. Paketvaart 226. Gouda A 700, Philips "A. 533—550 Jurgens A. 2351/2-239. Anaconda 95%; Steels lit; Eric 65; Union Pacific 1S8 189, Common "Marine 5 vijftien zestiende. Maxwell Gr. C. v A. 51/4; Maxw L C. v. I. Bonds 15%. Prolongatie 4%. Russen Consols 3 vijftien zestiende; Hope 2 vijftien zestiende. Markt sluit ongeanimeerd. Wisselkoersen Londen 12,12%. Berlijn 59 10, Weenen 35.17; I'arijs 977%; Brussel 34.68; Dol lar Cable 2 18 dertien zestiende. WEERBERICHT. Laagste barometerstand: Medegedeeld door het Koninkl. Nederl. Met. Instituut te De Böt. Naar waarnemingen verricht in den morgen van 18 Oct. Hoogste barometerstand 7703 te Valencia. Laagste barometerstand: 759— te Nordöan (Noorwegen). Verwachting van den avond van 13 tot den avond van 14 dezer: Zwakke lot matige, wellicht later toe nemende wind, uit W. richtingen. Zwaar bewolkt lot betrokken. Waarschijnlijk eenige regen. Iets kouder overdag- Temperatuur alhier 's morgens 9 uur 65 gr 12 u. 57 gr^. 3 u. 56 gr Vrijdag 14 Oct. Zon op 6 23, onder 5.09. Licht aansteken: Motorrijtuigen en rijwielen 5.39 Andere voertuigen 6.09. Maan op 7.21; onder 11.03 vjn. Laatste Kwartier Maandag 17 October. XOOG WA.TE&. Vlisslngea. Z 0 n n e t ij d. Vrijdag 14 Oct. n m. 3.33 Zaterdag 15 4 25 Zondag 16 5.17 Maandag 17 6.20 Dinsdag 18 v.m. 6 49 Woensdag 19 8.22 Donderdag 20 9.55 (Het tijdstip van boog water ts X>om- nrg valt d" minsten ca dRt te Vïis- «fagOt 1) zoo gansch anders zijn. Want Jack Tnr- low, door den grooten oorlog tót na denken gebracht over zijn bestaan, zich voortdurend afvragend wat de bedoeling daarvan is, komt tot de conclusie, dat de machine de wereld ten ondergang voert, de machine, die de de mjenschen en al het individueele in hen doodt, hen tot knechten maakt. Zoo ook is 't bij den scheepsbouw. De tegemvoordigle schepen dienen slechts voor de luxr der menschheid; hij wil dan ook te rug, naar wat hij zelf doet groeien* wil een boerderij opzetten in Frankrijk. De vader weigert allen financieren steun, doch or is een derde- de groot moeder, de 80-jarige oude mevrouw Turlow, met die rustige wijsheid, boven alle vooroordeel en dogmatisme uit, slecnts zeer oude menschen eigen. Zij helpl haar kleinzoon met geld. Maar nog geeft de vader hem niet gewonnen. Hij ziet zelfs niet op tegen Tiet krasge 'staaltje van „unfair play", Jack's vriend, met wien liij de boerderij beheert, een door den oorlog vercyiusehten, aan drank verslaafden dégénéré, "om te koo- pen, om het bedrijf te doen misluk ken, zoodat Jack wel moet terugkcenen tot de werf. De vader verliest er de achting van zijn zoon door, doch dwingt hem later, te ziek om het zelf te doen, de eerste vaart van een nieuwen ooeaan- sloomer te commandeeren. Het schip vergaat en dan is er het be rouw en de erkenning van veel vter- keerds. Maar dan 'is het ook weer de oude moeder, die hem raadt verder Ie gaan. Een nobel stuk, en nobel gespeld! Weer eens een tooneelavond, die géhéél en al en volkomen voldeed, die ons veel gaf om na te denken; een uitvoe ring, die een direct en innig contact aan weerszijden van het voetlicht gaf De ontroering was voelbaar, zich uitend, dat men eerst na eenige oogen- blikken tot applaudisseeren kwam. De heer en mevrouw Tartaud hebben ons (waarom was de Schouwburg niet geheel vol; 't was ten volle verdiend geweest!) een avond bezorgd vol genot! De heer Tartaud w.as niet beter te denken als de scheepsbouwer; en gijn vrouw had alle eigenschappen voor de rol van de oude grootm'oeder. Het was subliem! Adolf Rijkens als Jack was vooral heel goed in II, maar toen do mineerde toch Jules Verstraete's voor treffelijke creatie van James Cornelius, Jack's compagnon op de boerderij. Zoo als hij dat langzaam aan dronken worden speelde van een overmatig aantal straffje whiskey's 1 Geen betere inzet van lifet seizoen, dit optreden van Tartaud's gezelschap I Zien wij ze gauw eens terug? Hel Oranje-Nassau-Museum. Tel" gelegenheid van het 25-jarig re- geeringsjubiieum der Koningin werd in 1923 te 's Gravenhage eene Oranje-Nas- sau-tentoonstelling gehouden, die uitste kend slaagde. Dit is de aanleiding ge weest tot de stichting der vereenïging „Orauje-Nassau-Museum", welke zich ten doel stelde verzamelingen bijeen te brengen, die een beeld geven van de ont wikkeling van bet Huis Oranje-Nassau. in het bijzonder in zijne verhouding tot het Noderlandsche volk. Het karakter" van liet museum is niet politiek maar historisch; de belangstelling van ietier, die de geschiedkundige beteekenis van den band tusschen stamhuis en vólk be seft, is welkom. De verzameling bestaat uit eene vaste kern, die door steeds toe vloeiende geschenken Voortdurend toe neemt, terwijl bovendien wisseltend be langrijke stukken en voorwerpen uit an dere collecties, o.a. het Huisarchief van H. M. de Koningin, worden tentoonge steld. Hel museum wil dus niet ccna plaatselijke maar eene nationale instel ling zijn en het bestuur meent daarom te mogen rekenen op steun uit het ge- bede land. Leden zijn zij, die jaarlijks minstens f >2,50, begunstigers zij, die ten minste f 10 per jaar bijdragen; stichter is men door eene bijdrage van f 100 of meer in eens. Leden, begunstigers en stichters hebben vrijen toegang tot hel museum, dat gevestigd is Prinsegracht 1. 's-Gravenhage. Wie de vereeniging wenscht te steunen of nadere inlichtingen verlangt, wordt verzocht zich op te geven aan Tiet adres van den ondergeteckende, Rouaansche kaai G 118, Middelburg. A. MEERKAMP VAN EMBDEN. (We willen hierbij nog even aantee- kenen, dat volgens getuigenis van per sonen die de tentoonstelling zagen en later het museum bezochten, en ook vol gens het oordeel der pers, de verzame ling inderdaad van bijzondere beteekenis is. We bevelen daarom de vraag van Vlen inzender aan in de bijzondere aandacht van allen die belang stellen in deze ma terie. Red.) RECHTZAKEN. Principieele dienstweigering. Voor den Krijgsraad ie 's-Hertogen- bosch stond terecht A. S., uit Amster dam, die op principieele gronden op 8 Sept. te Amersfoort geweigerd heeft te voldoen aan den last van een luitenant om de voor hem bestemde uniform aan te trekken. Hij werd veroordeeld tot 4 maanden gevangenisstraf met aftrek van voorarrest en ontslag uit den dienst. LANDBOUW. Te Heinkenszand werd aanbe steed de levering van 2300 Kj.G. super 14 pet, 9700 K.G. kalizout 40 pet. en 4300 ILG. kainiel 14 pet. en 1500 K.G. zwavel zuur,. De laagste inschrijver was de heer A- van Leeuwen aldaar voor super f 2.50, kalizoet f6.40, kaïniet f2.76, zwavelzuur, amoniak f 11.38 alles per 100 K.G.; hem werd de levering gegund. .Invoer van vee in België. De Brusselsche correspondent der Maasbode meldt - Volgens een ministerieel besluit zal yan al 15 October a.s. het tarief voor het hygiënisch onderzoek van voor in voer in België aangeboden runderen van 12 op 20 frs. per dier worden gebracht. ONDEBWIJS. Observator-prij s. De N. V. Observator heeft met ingang van 1926 een prijs beschikbaar gesteld oor dien leerling der tweejarige cur sussen, verbonden aan de Zeevaartscho len in Nederland, welke liet beste eind examen aflegt Evenals het vorig jaar viel deze onder scheiding weer ten deel aan een leerling der „De Ruij ter school'-' te Vlissingen, den heer E M. R. ter Haar. Zaterdag 8 October is hem deze prijs overhandigd door den inspecteur van het Nijverheidsonderwijs te 's-Gravenliage. LEGER EN VLOOT. Bij Kon. besluiL is aan den le luitenant van het regiment grenadiers L. Boer, directeur van de Kon. Mili taire Kapel, vergunning verleend lot het aannemen en dragen van de orde tee kie nen van ridder in de Orde van het Le gioen van Eer van Frankrijk NAGEKOMEN BERICHTEN, DE VLUCHT VAN DE D 1220. BERLIJN, 13 Oct. V. D. Naar de directie der Heinkelfabrieken mededeelt is het vliegtuig D 1220 hedenmorgen na een voorloopigc reparatie gestart en te Wilhelmshaven aangekomen Daar zal le schade aan de drijvers definitief wor den hersteld. Het vliegtuig zal morgen de vlucht voortzetten. Dr. MARX IN BERLIJN TERUG. BERLIJN, 13 Oct. V. D. De rijks kanselier dr. Marx is hedenmorgen van zijn bezoek aan het bezette gebied te ruggekeerd. LAATSTE BERICHTEN. DE MINISTER VAN OORLOG A I. VAN MARINE TE VLISSINGEN. De Minister van Oorlog a. i. van Ma rine, de heer Lambooy. is voornemens Maandag 17 dezer vergezeld van den raadsadviseur, den heer van Eigelen, en van den adjudant van den minister, lul- ter zee 1ste klasse Vreede, een bezoek Ie brengen aan Vlissingen en we! aan Tiet opleidingsschip „Noord-Brabant" ten de de geoefendheid na te gaan van hen, die het schip zullen verlaten. DE CONFERENTIE INZAKE INVOER EN UITVOERRECHTEN. De Nederlandsche regeering zal op de conferentie inzake afschaffing of beper king van in- en uitvoerrechten, welke op 17 October te Genève zal aanvan gen, vertegenwoordiga zijn door de hee- ren dr. F. E. Poslhuma, voorzitter van den Nijverheidsraad en oud-minister van L., H. en N., F. M. Wibaut, lid der Eer ste Kamer en oud-wethouder van Am sterdam, eu S. de Graaff, oud-minister van koloniën. STAATSLOTERIJ. Bij de heden gehouden trekking vielen prijzen op onderstaande nummers: (Onder voorbehoud.) f 1000 6069 8216 '12350 1*762 18188 20412 20670 f 400: 8773 10763 15931 17158 f 200: 60 276 8285 8560 9462 19970 f 100: 994 2691 3509 6624 7326 9032 11446 18808 15743 20967 9475 BEURSO VERZICHT. 'AMSTERDAM, 13 Oct. 3 ,uur. önge- ammeerd met een neiging tof dalen voor verscnillende fondsen. Jurgenswaardcn zwak gestemd. Aand. Jurgens flink verlies. "Kunstzijue iets boven de vorige slot- koersen, doch liepen daarna terug. Tabakken: Sumatrasoorten aan eenig aanbod onderhevig. H. V. A.'s moesten eenige procenten van him koers prijs geven. Amsterd- rubbers werden wat lager af- Koninklijken beneden de koersen van gister. Buitenl. industrieelen. Aand. Zweed- sclie lucifers mij. prijshoudend. Amerikanen verwaarloosd voorkomen, Prolongatie 41/4 pet. WISSELKOERSEN. AMSTERDAM, 13 Oct. - 3 uur. De noteeringen tusschen haakjes zijn de koersen vaD gisteren. Londen 12.12% (12.13%.) Berlijn 5940 (59.45%.) Parijs 9.771/2 (9.78%,) Brussel 34.68 (34.74.) Zwitserland 48.03 (48.07., Weenen 35.17% (35.2a) Kopenhagen 66.771/2 (66.82%. Oslo 65.60 65 70.) Stockholm 67.05 (67.15.) New York 2.48 vijf zestiende (2/19%). DE VLUCHT VAN DE D 1230. BRUNSBUTTEL KOOG, 13 Oct, V. D Medegedeeld wordt, dat de D 1230 he- denmiadag te half zes de vlucht over den Oceaan zal aanvangen. HUISZOEKING IN DE KAZERNES J TE LYON. PARIJS, 13 Oct. V. D. - De politie heeft heden in heb bureau van de com munistische partij le Lyon in verband met de verspreiding van anli-miiifairis- tische vlugschriften in de kazernes te Lyou een huiszoeking verricht. Verschil lende documenten en ander materiaal werden in beslag genomen "OVERBLIJFSELEN VAN EEN WATER VLIEGTUIG. Het draadloos slation te'Marseille ont ving hedenmorgen een draadloos be richt van het Spaansclie stoomschip Lu,- gane, meldend, dat het schy> hedenmor gen op 42° 29" N. B. en 5° 16' O. L. de overblijfselen heeft gevonden van een watervliegtuig. Deze waren wit geschil derd. ONLUSTEN IN GALILEA. LONDEN. 13 Oct. V.D. Volgens hier ontvangen telegrammen zijn in de N. grensdistricten van Galilea onlusten uit gebroken. De grenspolitie is eenige ma len met de Bedouïnen in botsing ge komen waarbij dooden en gewonden vie len. Versterkingen zijn onderweg. DE POOLSCHE LEENING I£* AMERIKA. WARSCHAU. 13 Oct. V.D. Heden nacht is de Poolsclie minister van finan ciën de eerste overeenkomst' betreffende de uitgifte van de Poolsclie leening ir Amerika door een Amerikaansch con sortium geteekend. De leeningsovereen- komst zelf zal hedenmorgen geteekend worden, nadat de betreffende decre'- ten zijn gepubliceerd. De Amerikaansche vertegenwoordigers vertrekken lieden naar Parijs. DE VLUCHT VAN DE „AMERICAIN GIRL". LONDEN, 13 Oct. V. D. - Er \yas heden 12 uur nog geen enkel bericht over de „Amcricain Girl" mei miss Elder, die gisteren haar vluchl over den At- lanlischen Oceaan is aangevangen. DOOR "ZEEROOVERS OVERVALLEN. BERLIJN., 13 Oct. V. D. - Volgens een bericht uit Hongkong werd het Chi- neesche stoomschip Fingwoe op weg naai* Woelsjou, door zeeroovers overvallen. Afle passagiers weraen van hun bezittin gen beroofd. Ongeveer 60 passagiers werden als gijzelaars meegenomen. VERSCHILLENDE BERICHTEN. In het huis Laan van Meerdervoort in Den Haag woonde de tandarts dr. G. J. Wijchgel. Woensdagmorgen zijn hij en zijn echtgenoote dood op hun slaapka mer te bed gevonden, terwijl het geheelé huis met gas was gevuld. Vrijdagmorgen waren dr W. en zijn vrouw op reis gegaan. Maandag moest het meisje weer terug karnenToen het diensmeisje Maandagmorgen aanbelde, kreeg zij geen gehoor en zij dacht daar om, dat de heer en mevrouw W. nog niet thuis was gekomen. Zij ging heen en belde den volgenden morgen weer aan. Ook toen ontving zij geen gehoor. Toen zij echter Woensdag morgen weer aanbelde en weer geen gé- hoor kreeg waarschuwde zij de politie. Allereerst bleek, dat in de keuken de gasslang defect was; deze had losgelaten van de kraan aan den muur. De slang was wat te wijd en daarbij oud, eu daar de kraan openstond, was het gas eruit ge vloeid. Verder bleek, dat er melk ge kookt was. Men had, toen dit klaar was, het kleine kraantje aan het toestel dicht gedraaid, maar niet de groote kraan. Later heeft men kunnen vaststellen, dat de heer en mevrouw W. Zondag avond zijn thuisgekomen. Zij zijn toen naar de huiskamer gegaan, en mevrouw heeft wat melk gekookt. De slaapkamer van het echtpaar ligt op de tweede ver dieping, Het gas, dat uit de keuken stroomde., is steeds hooger in het huis gestegen. De deuren stonden bijna alle open, ook die van de slaapkamer. Toen de politie kwam, stroomde het gas nog steeds door. Door hef open schuiven van ramen werd het zoo goed mogelijk verdreven. Een dokter kon slechts den dood der slachtoffers vaststellen. Het echtpaar liad geen kinderen VERKEERSWEZEN, POST EN TELEGRAFIE. Indische Stoomvaartlijnen. Koningin der Nederlanden, 12 Oct. te Southampton, Amsterdam n. Batavia. Modjokerto, 11 Oct. te Sabang, Rotter dam n. Batavia. P. O. Hooft, 12 Oct. v. Suez, Amster dam n. Java. Tapanoeli, 11 Oct. te Sabang, Rotter dam" n. Batavia. Kraiatau 12 Oct. v. Londen, Batavia n. Amsterdam. Ivarimata, 12 Oct. v. Suez, Amsterdam n. Java. Slamat, 12 Oct. v. Batavia n. Rotter dam. Medan, 12 Oct. te Batavia v. Rotter dam. Nickerie, 12 Oct. te Amsterdam, v. W. Indië. BUITENLAND. ftigmega Overzicht. De Spaansclie nationale ver gadering. De president van de nieuwe nationale -ergadering, Yanguas, heeft de vertegen woordigers der buitenlandsche pers ont vangen en hun eenige verklaringen gege ven omtrent de taak van de nieuwe na tionale vergadering. Hij zeide, dat thans nog slechts een voorbereidend en niet een definitief lichaam van deskundigen van alle politie ke richtingen is gevormd. De commissie, 'die gevormd is ter voor bereiding van een nieuwe grondwet, van welke commissie hij voorzitter is, heeft niet de medewerking der Socialisten, waarover Yanguas zijn leedwezen te ken nen gaf. Hij sprak de hoop uit dat de werkzaamheden van de grondwetscom missie nog voor liet enïde van deze zit tingsperiode beëindigd zulllen worden, hetgeen in overeenstemming met den wensch van Primo de Rivera zal zijn Yanguas verklaarde ten slotte, dat hij er groote waarde aan hecht, dat in het buitenland de bijeenroeping van de na tionale vergadering in Spanje en de toe stand, die daardoor geschapen is, rustig lieoordeeld borden. De Z. AfrikaanSchc vlag- kwcslie. De vlagkwestie, die nu de gehcele po litiek van Zuid-AFrika behéerscht, neemt ook op het congres der Zuid-AIrikaan- sche partij de voornaamste plaats in de besprekingen, aldus de Times-Tcl. dienst Er werd een motie aaugenomen, waarbij de houding van generaal Sinuts werd goedgekeurd en waarin verklaard wordt dal hel in 't belang van het Zuid-Afri- kaansclie volk is, dat een regeling bij overeenkomst wordt verkregen. De Zuid-Afrikaandcrs bleven er op aandringen, dat de oude vierkleur en de oude vlag van den Vrijstaat in de nieuwe vlag een eerplaats moeten innemen. De leiders der oppositie laten zich niet uit over de verklaring van minister Tiel- man Roos. dat hij bereid is zijn invloed aan te wenden bij de regeering om elk aannemelijk voorstel tol wijziging van het regeeringsontwerp voor de vlag over te nemen. De algemeene indruk is, dat een oplossing van de vlagkwestie thans zeer nabij is. 8EKNCPTE SfEDEDEELINGEN. Uit België. Te Brussel zal' qp| 8 fNov. a.s. den dag, waarop de kamers geopend worden con groole nationale manifestatie plaats vinden, georganiseerd door den bond van Belgische caféhouders, om te ageeren voor herziening van de drankwet, ophef fing der verplichte sluiting om 1 uur. cn alle belemmerende bepalingen. Uit F r a n k r ij lc Hedennacht heeft men te Le Bourget Vergeefsch op de aankomst van de Ame- ricain Girl gewacht Men had hedenmor gen te Parijs nog niets vernomen; even min als te New York. Uit Duitschland. Omtrent de vermindering van <fe bezettingstroepen in hel Rijnland wordt gemeld, dat de stad Idstein geheel door de Engelschen zal worden ont ruimd. Uit Königstein zullen twee compag nieën worden teruggetrokken, terwijl ook uit Wiesbaden en Ditzheim troepen zul len vertrekken. In totaal zullen onge veer duizend man Engelsche troepen Vertrekken. 'Van de Belgische troepen vertrekken twee bataljons en wel uit Geilenkirchen en Lindern. Het staat nog niet vast, of deze plaatsen geheel zullen wordten ontruimd. Ook van de Belgische troepen zullen ongeveer duizend man vertrekkf&m Uit Tsjech o-S 1 o w a k ij e. De Matin meldt uit Belgrado, dat men aldaar in regeeringskringon het in cident ontstaan door den moord qp ge neraal Kowatsjewitsj gesloten zal be schouwen. Bevestigd wordt, dit in ge^al eener nieuwe provocatie Joego Slavië een beroep zal doen op den Volkenbond. Uit Por tug a al Het Portugeesche kabinet heeft het sluiten van een arbilrfyje en verzoenings verdrag met Spanje goedgekeurd. Uit Z. Afrika. Te Johannesburg werd een hevige aardschok waargenomen, heviger dan ge durende laatste jaren hel geval is ge weest. Hevige stormen, afgewisseld door onweders woedden de ïaatste week over Transvaal. Velé inlanders zijn door den bliksem gedood. Uit Mexico. Volgens een officieus bericht heb ben de rebellen een beslissende neder laag geleden. Drie hunner generaals zijn gedood. President Calles verklaart, <M de opstand als geindigd zal worden be schouwd. Uit' Japan. Zwaar rommelend is de vulcaan Asayama gistermorgen uitgebarsten. Een dikke, zwarte rookwolk ontsnapt uit den krater en de geheele omtrek wordt met een aschlaag overdekt. Het landvolk pioet tot op meer dan 100 K.M. afstand parapluies gebruiken, om zich tegen de vallendë asch te beschermen. MARKTBERICHTEN. Midaelburg, 13 Oct. Op de graan markt was de aanvoer ruim. Jarige Tar we f 16—16.50, nieuwe Tarwe 10—14, Kroonerwten 24—28, Maanzaad 40— 43.50, Witte Boouen, ongelezen 24—28, idem gelezen 29—31, Lai^^e Br. Booneu 18—25, Ronde Br. Boonen 39—45, Opgave van den Marktz. der Z. L. M. "Boter f 1.00, Partic. prijs f 1.10; Kipeieren f 9,00, Particul. prijs f 10j Fendeieren f 7.00, Part. prijs 1' 8.00. Opgave van den Marktmeester Boter f 1.00, Partic. prijs f 1.10; Kipeieren f 9.00, Particul. prijjs f 10; Eendeieren f 7.00, Part, prijs f S.0Ö. Op de eierveiling der V. V. Walcheren waren heden 8548 eieren aangevoerd. De prijzen voor ldpeieiren waren: 46—48 K.G. f 51.30, 58-60 K.G* f 8.90; 60-62 K.Gf> f 9; '6(2—64 Kj.G, f 9.10. Eendcieren f 5.90f 7. Vlissingen, 12 Oct. Op de veiling werden de volgende prijzen beslfoed*. Aardappelen 6.5—7 ct., Poters 2.5—3, Uien 5—6. Spinazie 10—20, Spruiten 25— 32, Postelein 21—24, Suikerboonen 25, Princessen 33—35, Wagenaars 22 5—31, Snijböonen 16—32, Blauwe Druiven 50— 68, Schorseneeren 5—8, Tomaten 7—11, B. Diurandeau 13—14, B. Hardy 9—15, Foppepeer 9, William Duchesse 12—19, B. d'Aromberg 15, B. Clairgeau 19, B. Antoinette 10—11, Calabas de Tongaart 16—17, Maagaepeer 12, Due de Brabant 19, Soldat Laboureur 15—16, Nouveau Poiteau 6—8, Rietpeer 7—8, Pondspeer

Middelburgsche Courant | 1927 | | pagina 2