trekkelijk vele. Het gevolg is, dat de drie leerjaren ieder in een afzonderlijk lokaal worden ondergebracht eq iè#er van een anderen leeraar les hebben. Er zijn daar voor dus drie lokalen en drie leeraren noouig. m ae berekening van 3e bijdra gen der buitengemeenten telt dit evenals voor de schilders voor drie lesuren, of schoon de kosten voor de Ambachtsschool wat personeel en lokaliteit betreft drie maal zoo hoog zijn als voor de schilders,. Vandaar het verschil der kosten per leerling voor de buitengemeenten. Nu zou men knunen beweren, dat, wanneer uit een gemeente maar regelma tig jongelui de Ambachtsschool voor de verschillende vakken bezoeken, het ten slotte op hetzelfde neerkomt en men nu eens wat te veel, dan weer wat te wei nig, doch gemiddeld het juiste bedrag be taalt. Theoretisch is dat juist. "Maar practiscn komt dit niet uit, omdat juist uit vele buitengemeenten liet be- SKiek der Ambachtsschool onregelmatig is. En het is voor mij dan ook de vraag Of het niet beter zou zijn aan de buiten gemeenten in rekening te brengen, be houdens de noodige correctie, de gemid" dolde kosten van alle leerlingen in plaats van per leerling per va"k. indien U iets noodig mocht hebben van Goud en Ziiver, Horloges enz denkt dan aan den Uitverkoop bij JACQ. FRANK, (Ingez. Med.) HANDEL, NIJVEKHEID EN VISStJIEUIJ. Handelsregister. Aan de in „Handelsberichten" opge nomen wekeltjksche openbaarmakingen inzake het Handelsregister, ontleenen we betreffende Zeeland de volgende op gaven. Nieuwe inschrijviugeu. Zeeuwsch-Ylaanderen Ter Neuzen). N.V. Motorschip Antwerpen, Stations weg 16, exploitatie van een zeeschip. Dir. T den Iiarligh, Rotterdam. Comm. M. C. F. J. Swenden, Rumpst (België), G F. P. van der Peijl, A. B. L. Hauier- lijnck en D. de Jong, Ter Neuzen. Maat schappelijk kapitaal f 25 000 -- geheel geplaatst en gestort I 25 000 - 1735 Zecuwsche Yuuraanstekcrsfabriek, Koopman en van Dixhoorn, Javastraat 6, fabriceeren van vuuraanstekers en aan verwante artikelen. Venn. D. G Koop man, Zaamslag en M. van Dishoorn, Ter Neuzen. 1737; Wijzigingen Zeeuwsch-Ylaanderen ,Ter Neuzen). Coöp. Boerenleenbank, Graauw en Langeudam D MO. Uitgetreden Bestuurs lid H. W. Dalmijn. Nieuw Bestuurslid P. L van Eerdenburgh, Graauw- Ontsla gen Kassier W J Dalmijn;, Nieuwe Kas sier H. W. Dalmijn. Graauw. had. Een auto reed tegen een boom, waaraoor het voertuig zoo goed als ge heel vernield wera. Zeven der inzitüen- den moesten naar net ziekenhuis te Plauen worden overgebracht. Onderweg ïs een van hen gestorven. Van de an- deie gewonden is de toestand ernstig, van een nog levensgevaarlijk. Bij het opbreken van een straat in Nottinghill zijn drie menschen door gas vergiftiging om het leven gekomen. Een van hen was een politie-agent, die Iwee werklieden te hulp wilde komen. Nog 'verscheidene andere menschen raak ten bewusteloos, maar kwamen later weer By. BUITENLAND. organen van de sovjelregeering weiger den de op zich genomen verplichtingen in zake de levering van goederen (hoofdzakelijk graan) nja te komen,. Fen voorbeeld. Zekere Chtopljankin, vertegenwoordiger van de rijkscentrale voor den buitenlandschen handel heeft met Engelsche firma's overeenkomsten gesloten voor de levering van groote hoeveelheden graanr De beloften van de zen Chlopljankin waren zoo nadrukkelijk, dat de Eugelschen dachten hun scepsis te mogen opgeven,. De sovjet-autoritei ten konden echter de verplichtingen niet nakomen en de overeenkomsten werden geannuleerd. Men moet bovendien niet uil hel oog verliezen, dat al de transac ties, waarbij de bolsjewiki hun verplich tingen waren nagekomen, betrekking had den op Betrekkelijk kleine 'partijen. Nu gaal het echter om groote transacties, die bepaalde verplichtingen op de sov- jel-regcering leggen, voor de naleving waarvan veel werk en kapitaal noodig zijn. Of de sovjetregeering ook onder deze omstandignedeu haar goede trouw zal bewaren, is een groote vraag. Haar ge drag is tot nu toe niet van dien aard geweest om den buitenlandschen kapi talisten vertrouwen in te boezemen,. De buitenlaudsche zakenmenscheu, die inet de bolsjewiki zaken willen doen, moeten daarom alle omstandighe den overwegen, alvorens zij besluiten lol het sluiten van transacties over te gaan,. Het ligt voor de hand, dat geen enkele ernstige firma met de bolsjewiki transacties kan afsluiten zonder van de tegenpartij garanties te eischen, dht de verplichtingen ,die Moskou op zich neemt UIT RUSLAND. (Nadruk verboden). De imilfuiiindlandsclie handel tan de So v jet-Unie. In de eerste jaren van hun heer schappij waren de bolsjewiki. overtuigd van de spoedige ineenstorting van het kapitalistische stelsel in de geheele we reld- Hun taak was dus toen eenvou dig zij moesten de revolutie steunen en overal de ontevredenheid aanwakke ren. Hel bleek echter dat Lenin zich ver gist had en 'dat tfüet kapitalisme niet al- Teen niet ineenstortte, maar integendeel zich herstelde en nieuwe machtsposities verwierf. De sovjetregeering moest dus haar gedrag wijzigen,. Om zich staande te houden moest zij nu confact zoeken met de kapitalistische landen, overal hanr werkelijk nagekomen zullen worden,. Der- delsbclrckkingen aanknoopen, den uil" 1 gelijke garanties eischen veel geld, het- voer stimuleeren enz,. Maar tegelijkertijd geen de rentabiliteit van den Russischen bleef zij de gevangene van de Comintern j buitenlandschen handel .die nu al zeer do Communistische Internationale) en klein is 'Rusland lijdt nu vaak -erlies bleef de revoHitionnaire beweging in al- j aan zijn uitvoer), nog meer zal verminde- Ie landen financieel steunen en de avon- ren. De buitenlandsche handel wordt op turen in China en de kolonies van de deze wijze niets anders dan een middel, Comintern bekostigen. Het onvermijde- lom buitenlandsche valuta te verkrijgen, lijke gevolg van deze politiek was, dat de I Hiermcae zou net buitenland tenslot- verhouding tussclien de sovjelregeering j te wel genoegen kunnen nemen. Rusland en de kapitalistische lauden steeds slech- moet per slot van rekening zelf weten, ter werd en dat sommige landen (voor-i wal het met zijn uitvoer doef. En als de al Engeland) na de mislukking van ajlte 1 regeering hel goed vindt, verlies bij den pogingen om de sovjelregeering te doen uitvoer le lijden om aan buitenlandsche afzien van haar revolutionnairc propa- j valuta te komen, dan is dat haar zaal<. ganda in het buitenland, de betrekkin-J Men vergcle echter niet, dat de sovjet mei Rusland verbraken,. regeering vóór alles credieten noodig De hoop van Engeland dal de andere J heeft, dat zij niet iu staat is de productie groote mogendheden, vooral Frankrijk, op hel noodige peil te houdén zonder zijn voorbeeld zouden volgen, is niet verwezenlijkt. De oorzaak hiervan is begrijpelijk, Roisiand kan naar het bui tenland goederen uitvoeren (graan, hout, O-lie), die West-Europa best kan ge bruiken. De sovjelregeering doet van haar kant al het mogelijke om Frankrijk en andere landen voor zich le winnen door elk land bijzonder gunstige han- delsvoorwanrden akn te bieden en het eene land tegen het andere uit te spelen.. Weliswaar is de hoeveelheid goederen. die de sovjetregeering naar het buiten- in een bodomloozen put geworpen wor- land kan uitvoeren betrekkelijk gering, j den en of er eenige kans bestaat, die cre- maar desalniettemin kan de Russische dielen ooit terug le krijgen, Crediel-ope- export tot op zekere hoogte de prijzen raties moeten natuurlijk voor een langen ILGER EN VLOOT Luit. ter zee le kl. J. C. II. Tl. MacUav, onlangs uit Oosl-Indië terugge keerd, is geplaatst a. b. van Hr. Ms. wachtschip te Willemsoord. VERSCHILLENDE BERICHTEN. slachtplaatsen dezelfde eischen van hy giëne, zoodat hel publiek gerust kan zijn dat het slachten in eigen, naai- de welt ingerichte slachtplaatsen, even hygiënisch zal geschieden als iu een abattoir. De heer L. ziet in zijn betoog betref- rende eventueele wijziging van de over eenkomst van de verschillende lot den vleeschkeuringskring Middelburg behoo- rende gemeenten over het hoofd, dat geen der daarbij aangesloten gemeenten liet recht heeft, deze overeenkomst eenzijdig te wijzigen. Middelburg heeft maar even veel te zeggen (behalve in zaken van minder belang, welke haar echter speci aal bij de wet zijn toegekend en dus :niet volgens eigen wil Kunnen worden uitge breid;) als de buitengemeenten. Is het onder, dat we thans het oog gevestigd hebben op de buitengemeenten; we ken nen de mentaliteit van de plattelandsbe woners, we gaan er dagelijks mede om en we weten hoe zij zich verzetten tegen telkens onnoodige dure maatregelen, die ten slotte voor een gedeelte uit hun zak moeten betaald worden. Wat dus de heer L. zegt inzake het opheffen van de bestaande overeenkomst en "het toe passen van art. 8 sub) 2 van de vlecsch- a-eonngvwer, stemt niet erg overeen méT hetgeen weneujK is voorgeschreven; hij vergist zich hier zeer. (Ingez. Med.) groote kapitalen te besteden aan den op bouw van de geheel geruïneerde indus- triïo. Elk land. dat zaken, met Rusland zal willen doen (wij bedoelen daarmede gr. zaken), zal voor de noodzakelijkheid geplaatst worden, de sovjelregeering cre dieten te verleenen. Zooals bekend, moet Frankrijk, wil het iets van het aan Rus land geleende geld Terugkrijgen, be ginnen met den bolsjewiki.geld te Iee- nen. En dan rijst de vraag, of ide cre dieten, die de bolsjewiki verlangen, niet De 69-jarige heer D,, die Donder- dagavona tengevolge van onvoorzichtig oversteken op den Rijswijkschenweg te Den Haag door een auto werd overre den, is Zondagavond zonder tot bewnsj- zijn te zijn gekomen, in hel ziekenhuis a.m de bekomen verwondingen over leden. Donderdag viel te Aallen het 7-ja- rig zoontje van den heer G-. in een pol met kokend vet. De kleine is Vrijdag aan de bekomen brandwonden overleden. Een 25-jarige jongeman, woonach- in Nieuwer-Amstel, reed in volle vaart tegen een neergelaten afsluitboom van den spoorwegovergang aan de Dorps straat te Amstelveen. Door den schok sloeg de motorrijder over den afsluit boom en kwam met een smak op de rails terecht, juist toen de trein naderde. Als door een wonder scheen de motorrijder echter geen noemenswaardig letsel be komen te hebben, want hij sprong on middellijk overeind nog voor de trein die tot op ongeveer 10 M. afstands ge naderd was, hem kon grijpen. Hij bleek slechts enkele ontvellingen bekomen te hebben. Het motorrijwiel werd zwaar bescha digd. (de Crt.) Zaterdagavond werd de slager A. R. uit Roermond op den Maaslrichterweg, toen hij zich per fiets stadwaarts begaf, aangereden door een autobus. Hij werd zwaar gewond; zijn toestand is zorgwek kend. Ruim een week geleden werd ze kere N. te Anloërveld bij een achter volging door een schot in het hoofd gewond. De man is thans overleden. Op den straatweg Elsterberg-Plauen heeft een ernstig aulo-ongevd plaats ge- op de Wesl-Europeesche markt druk ken en de machtspositie van 9e Angel- Saxische landen afbreuk doen, hetgeen voor de Latijnsche landen voordeelig kan zijn. Een regeling van de handelsbetrekkin gen met de Sovjet-Unie wordt echter belemmerd dootj verschillende omstan digheden^ Vóór alles is het voor den buitenlandschen handel noodig de ze kerheid te bezitten, dat de (Tansacties niet voor een korten tijd, maar voor een aantal jaren gestoten worden. Er moet dus zekerheid bestaan van de stabiliteit van het regime en van de goe de trouw van de tegenpartij, 'ie zeker heid, dat de tegenpartij, als zij aan het bewind blijft, de op zich genomen ver plichtingen werkelijk zal naleven,. Van bij zonder veel belang is een dergelijke ze kerheid bij transacties met goederen als olie (waaraan Frankrijk behoefte heeft), graan, hout e.d., waarvan de produc tie met vrij veel zekerheid vooraf be paald kan. worden» De West-Europeesche klanten van de Sovjet-Unie hebben echter de zekerheid van de soliditeit van het bewind en van de goede trouw van de sovjet-re geering nietf De politieke crisis in Rus- and neemt steeds scherper vormen aan,. De onderlinge strijd van de verschillen de groepen in de regeerende partij ver flauwt niet, maai- wordt met den dag fel ler, Al is een spoedige ineenstorting van het sovjet-regime niet waarschijnlijk, een zakenman ,die met de sovjet-regee ring transacties afsluit, die aangegaan worden voor eenige jaren moet met dat gevaar rekening houden. Wel is het mo gelijk. dat een nieuwe regeering. die na den val van de bolsjewiki aan 't bewind zou komen, de verplichtingen, aangegaan door de sov jet-regeering, zou erkennen en naleven, maar zeker is dit geenszins. Bo vendien kan de verdrijving van de bols jewiki leiden tot een nieuwen burger oorlog, waarbij niemand er aan zal kun nen denken. 9e buitenlandsche verplich tingen van de afgezette regeering na 'te komen. De sovjetregeering beroept zich steeds op de stiptheid waarmede zij tot nu toe al haar verplichtingen was nagekomen om de West-Ëuropeesche ka pitalisten te overtuigen, dat op haar goede trouw valt te rekehen,. Tot op zekere boogie is de hewering van de bolsjewiki wat het verleden, betreft, waar. In den regel hielden de'^aolsjewik! zich tot nu toe min of meer aan de ia het buitenland gesloten handelstrans acties. Er zijn echter ook uitzonderingen bekend, dus gevallen waarin handels tijd gesloten worden en dan is de vraag over de stabiliteit van het tegenwoor dige regime nog van meer belang dan bij het sluiten van gewone handels transacties Het is mogelijk, dat een evenlueele nieuwe regeering de han- delsverpliclitingen van de sóvjet-regee- ring (dus het leveren van afgesproken hoeveelheden goederen tegen hedangcn prijzen) wel zou- willen nakomen (of zij na een omwenteling er ook toe in staat zal zijn ,is een andere vraag), maar wij betwijfelen ten zeerste of een derge lijke regeering bereid zou zijn de credie ten, die de bolsjewiki opnemen en die zij voor een grool gedeelte (direct of indirect) voor propagandadoetónden ge- buikenr, te heialen. Het verteenen van credieten aan de bolsjewiki wordt dus een zuiver speculatieve operatie, waar toe zich geen enkel land kau leeuein, indien het niet door bepaalde omstan digheden er toe gedwongen wordt. Dr. BORIS RAPTSCHINSKY. BEKENDMAKINGEN. BEKENDMAKING. De Burgemeester der gemeente "Mid delburg maakt bekend, dat in verband met de bepalingen van de nieuwe Motor en Rijwielwet en de nieuwe uitvoerings- voorschriften, de aanvragen pin nieuwe rijbewijzen ter gemeente-secbelarie, Af- deeling Bevolking, (Bureau Helm) zullen moeten worden gedaan des vooriniddags t u s s c he n 10 eu 1 uur. Belanghebbenden, dienen voor het aan vragen der bedoelde rijbewijzen hel tijd vak in acht te uetften, dat daarvoor is vastgesteld. Degenen, aan wie in de jaren 1906 t/ru 19 11 een rijbewijs werd verstrekt, moeten zich nl.vóór 21 October e. k. tap voornoemde plaats voor de desbetreffende aanvtaag aan melden. Hen wordt met nadruk onde<r de aandacht gebracht, dat zij dit tijdstip nauwgezet iu acht hebben te nemen, terwijl geenszins kaji worden gewaar borgd, dat spoedige vernieuwing van'het rijbewijs zal plaats hebben, indien zij dit niet vóór deü hier voire n gemeklen datum hebben aangevraagd. Voor degenen, die na 1911 in het bezit van een r ij b e w ij s z ij n gesteld, zal nader 'in dit blad worden bekend gemaakt, wan neer zij hunne aanvraag moe ten doen. Ter bevordering van den goeden gaug van zaken worden hierna dei stukken ver meld, die bij de aanvraag ter verkrijging van een nieuw rijbewijs behooren te worden overgelegd. Die bescheiden zijn de volgende, lo. Een uittreksel uit het bevol- kings-register der woonplaats of een uittreksel uit dc geboortenakte. 2o Twee goedgelijkeude foto's. het verkeer met rijwielen mogelijk zal blijven II. dat voor voetgangers liet verkeer over het af te sluiten gedeelle van de Heerengracht zal blijven gehandhaafd. Middelburg, den 7 October 1927. Burgemeester en 'Wethouders voorn., P. DUMON TAK, "Voorzitter. M. VAN DER VEUB, Secretaris. HINDERWET. Burgemeester en Wethouders van Mid delburg brengen ter openbare kennis, dat van f October 1927 af op de gemeen]- te-secretarie ter visie is gelegd eén ver zoek met bijlagen van J. P. ADIUAANj- SEN te Middelburg, om vergunning tot uitbreiding der bankwerkerij en het plaatsen van 1 electromotor van 4 P.K. in perceel, kad. bekend, gemeente Mid delburg in Sectie B uo. 2187, plaatselijk gemerkt wijk T no. 2, gelegen aan den Havendijk daL op Vrijdag den 21 October a.s-, des voormiddags te 11.45 uur ten raad- huize gelegenheid zal zijn tegen het ver zoek bezwaren in le brengen en deze mondeling of schriftelijk toe te lichten, alsmede dat zoowel de verzoeker als zij, die bezwaren hebben in le brengen, ge durende drie dagen vóór genoemd tijdstip op de gemcenLe-secretarie van de tér zake ingekomen schrifturen kennis kun nen nemen; dal ingevolge Circulaire van den Com missaris dei' Koningin d.d. 2 November 1907 A no. 4688, Se afd. n i c L tot beroep gerechtigd zijn zij, die niet overeenkom stig art. 7 der Hinderwet voor het ge meentebestuur of een of meer zijner leden zijn verschenen ten einde hun be zwaren mondeling toe le lichten. Middelburg, den 7 October 1927. Burgemeester en Wethouders voornoemd, P. DUMON TAK, voorzitter, kl. VAN DER VEUR,, secretaris.' KEURING DIENSTPLICHTIGEN. De burgemeester van .Middelburg brengt ter kennis van belanghebbenden, dat op 7 December a.s. de herkjeujrings- raad alhier zitting zal houden. Van de gelegenheid om iu de zitting een geneeskundig onderzoek te onder gaan, kan worden gebruik gemlaakt door ingeschrevenen voor den dienstplicht, die nog niet bij de land- of de zeemacht zijn ingelijfd, alsmede door gewone en buitengewone dienstplichtigen, die nog niet in werkelijken dienst zijn geweest. Tot dit onderzoek worden in liet alge- waarvan do alnretingaii 4 bij 3 c.M. m«?n "iot loegelaien personen, die als tngazondan Stuk km. IIET ABATTOIR. Het blijkt ons, dat (door een nog niet opgehelderden oorzaak; een ingezonden stuk van den heer A. Damèlse, secretaris van het slagerscomilé te Middelburg, Ier beantwoording van den heer Leijclesdorff. niet in onze handen gekomen is. We laten hier nu nog het zakelfijk ge deelte uit dat stuk volgen: De heer L. zegt in zijn betoog, dal een slager die voor b.v. 90 cent per kilo koopt en verneemt, dat eèn andere slager in liet abattoir voor 87>/2 cent,per kilo koopt, wel1 spoedig naai' dat abattoir zal komen. Vergeet de heel' L. hierbij, niet. dat juist het omgekeerde zal pllaats hebben9 Ter bevoegder plaatse heb ben wij met cijfers aangetoond, dat bij oprichting van 'n abattoir, wanneer dan,r tenminste door alle slagers 'gebruik van wordt gemaakt, de thans te betalen kos ten 208 pet. hooger zullen worden, waar in dan nog niet een» <te hosten van slach ten en vervoer zijn begrepen. Eiejn logisch gevolg hiervan is, dat op de dorpen goed- kooper zal kunnen worden gekocht dan in het abattoir, dus diat het dobr den heer L. genoemde voordeel van 2% cent welf tot de vrome wenschen zal behooren. Wat betreft het pp hooger peil bren gen van de vleeschhygiène, de heer L. zal toch wel' toegeven, dat we daar geen abattoir voor noodig hebben. 1 De vleeschkeuriogswet stelt voor alle moeten bedragen. 3o Een geneeskundige verklaring in houdende, dat de aanvrager geene ge breken bezit, die de afgifte van een rijbewijs verhinderen. Deze verklaring moei als volgt lui den „De ondergeteekende (naam en voorletters) arts te (woonpljaats) ver klaart bij een onderzoek ingesteld op (datum) bij (naam en voornamen van den aanvrager) te (woonplaats van den aanvrager) geeu lichaams- of zielsge breken tc hébbeu waargenomen, wel ke dezen zouden kunnen beletten een motorrijtuig naai' behooren te bestu ren". Op den dag der aauvraag, mogen se dert de afgifte der verklaring n i e t in ér dan veertien dagen verloopen zijn. Een aanvrager, die zelf geneesheeftj is, moet een verklaring van een anderen dokter overleggen. Degenen, die in het bezit zijn van een rijbewijs afgegeven vóór 1 Mei 1922 door den Commissaris der Koningin in een andere provincie, moet bovendien overleggen een verklaring af te geven door dien autoriteit waaruit blijkt, dat hem (haar) in die provincie reeds eer der een rijbewijs werd verstrekt niet ver melding van het jaar waarin en het num mer waaronder het bewijs werd uitge reikt. Bij gebreke van deze verklaring kan worden volstaan mét overfegging van het rijbewijs. Hierbij dient in acht te worden ge nomen, dat zoodanige aanvragers die verklaring reeds nu of zoo spoedig moge lijk moeten aanvragen aan den Commis saris der Koningin in de provincie, waar het bewijs werd afgegeven. De kosten van het nieuwe rijib'e vijs bedragen f 1.50. Middelburg, 10 October 1927. De Burgemeester voornoemd. P. DUMON TAK. TIJDELIJKE AFSLUITING HEERENGDAQHT. Burgemeester en Wethouders van Mid delburg brongen ter openbare kennis: I. dat, in velband met den aanleg van rioleeringswerken, de Heerengracht van de Volderijlaagle af tot aan de Noord poortstraat, van 17 October 1927 tot 7 November 1927 zal worden afgestoten voor het verkeer met allé rij!- en voer tuigen en vee, met dien verstande, dat vrijwilliger beboeren tot de landmacht de vrijwillige landstorm hieronder be grepen tot de zeemacht of tot do overzeesche weermacht, en evenmin zjj, die dit jaartijdelijk ongeschikt werden verklaard. De Minister vau Oorljog kan evenwel machtiging verleenen om ook deze personen tot het onderzoek toe te laten. Om deze keuring [e ondergaan, be hoort een aauvraag te worden ingedieud, in welke aanvraag aannemelijk wordt ge maakt, dat zich ten aanzien, van den be langhebbende een der volgende gevalfen voordoet a. dat hij vroeger door een derj keuringsraden voor den dienst geschikt werd verklaard, doch na de uitspitaak van dien r aad ziekten of gebreken heeft gekregen, waardoor hij vermoedelijk on geschikt voor den dienst is geworden; b. dat hij vroeger bij het onderzoek door een der keuringsraden behept was mef ziekten of gebreken, welke toen niet tol zijn ongeschiktverklaring hebben ge leid, doch welke na de uilspvaalc van dien raad in zulk een piate zijn verergerd dat hij vermoedelijk ongeschikt voor den dienst is geworden; c. dat hij vroeger verhinderd was om voor een der keuriugsraden te ver schijnen op den daarvoor vastgcstelden tijd, ook geen dei' keuringsradeii uit spraak omtrent hem heeft gedaan en hi| vermoedelijk ongeschikt voor den dienst is. De aanvraag moet voorts vermelden den geslachtsnaam, de voornamen en het nauwkeurig adres van den dienstplichti ge, datum en jaar van geboorte, de lich ting en de gemeente, vóoi' welke hij voor den dienstplicht is ingeschreven, alsmede voor zoover hem bekend het kojrps, korpsonderdeel of het dienstvak, waartoe hij behoort of waaraan hij is toegewezen. De aanvraag behoeft niet gezegeld tö zijn, doch moet zoo spoedig mogelijk ge frankeerd worden toegezonden aan het volgende adres- Aan den Voorzitter van den Mleat- keuringsraad, gebouw van het Departe ment van Oorlog, Plein 5, 's-Gravenhage. Middelburg, 10 October 1927. De Burgemeester, P. DUMON TAK. Electrische Drukkerij G. W. den Boer. Middelburg;

Middelburgsche Courant | 1927 | | pagina 6