THE FEUILLETON. B IJ VOEGSEL TAN DB Maanflss 3 OoE. 1927 fSo. 232. Uit Stad en provincie. Dit Middeib urg De redactie der „Slagerscourant" heeft zich, naar aanleiding van liet adres van een comité van slagers te Middel burg aan den gemeenteraad tegen hel abattoir, gewend tot den heer L. Leij desdorff alhier, om inlichtingen, en deze antwoordde het volgende: „Natuurlijk wil ik gaarne in „De Sla gerscourant" mijn opinie mededeelen over de „actie" die hier door sommige lang niet alle slagers gevoerd wordt tegen een abattoir. Er zijn ook slagers die reikhalzend naai' een abattoir hier uitzien. Beide categorieën hebben liet recht voor hunne opinio uil te komen. Toch vermeen ik, dat de slagers die dreg gen met „geen gebruik te zullen maken van het gemeentelijk slachthuis" (abat toir) een onjuist standpunt innemen Wanneer bedoelde slagers in een der plattelandsgemeenten zuljen gaan slach ten, worden ze m i. vanzelf genoodzaakt naar het abaltoir te komen, om,dat daar het punt van den vleeschhandel zal wor den. Wanneer slager A een varken koopt voor b.v. 90 cent per kilo fcn lvfi verneemt, dat slager B een varken van dezelfde kwaliteit kocht in het abattoir voor 87Vs cent per kilo. dan zal men bedoelden slager A heel spoedig in het abattoir zien koopen. Niet alleen is het abattoir voor de slagers om er te slachten, tinaar er zul len zich m.i. daar grossiers vestigen., die hunne geslachte beesten in de koelcellen hebben hangen om ze aan de slagers te verkoopen. Bij het inwerkingtreden van de Yleeschkeuringswet 'op 1 Juni 1922 hebben verschillende gemeenten zich aaneen gesloten teneinde op deze wijze een zoo practisch en voordeel ig mogej- lijke uilvoering der wel te bereiken. Verschillende gemeenten hebben zich daarvoor aangesloten bij een "gemeente, welke reeds een goeden keuringsdienst Bezat, bijv. steden met een abaltoir als Haarlem, Dordrecht, enz. De zoo gevormde keuringskringen zijn onder toezicht en medewerking van de Inspectie van de Volksgezondheid ont staan en wijzigingen daarin zal deze wel niet bevorderen. Wanneer evenwel een gemeente één sybaltoir sticht ten einde de vleesch- hygiëne op hooger peil te brengen, zal zij zich zeker er niet tegen verzetten, wanneer deze gemeente een beslaande overeenkomst wijzigt, omdat deze haai" tot het bereiken van d.it doel belemmert. Zoo, zullen Middelburg en Vlissingen, wanneer zij eenmaal lot den bouw van een slachtplaats hebben besloten, ook desnoods de beslaande overeenkomst met de overige gemeente kunnen wijzig'11. indien hierdoor de hygiënische vleesekr voorziening van haar ingezetenen gebaat is. Dit zal m.i. zekter het geval zijn bij slachting in een dergelijk slachthuis. Wanneer noodig, zal dus de beslaande overeenkomst kunnen worden opgehe ven teneinde hel slachten aan het abat toir te bevorderen en in dit geval kan door Vlissingen en Middelburg ten op zichte van den invoer uil welke gemeente oofc, ayl. 8 sub' 2 van (le Vleeschke uri ngss- wel worden toegepast. Van een. f«mesten invloed van een WIE IS EDMUND GRAY Geautoriseerde vertaling naar het -Sngelsch, van WALTER BESANT, door Mej E. HOOGEWBRF. 65). A,Tk denk, dat misschien," ze durfde niet naar hem kijken, „als u'zich (die uren kop herinnerendat u niet meer weel wat u gezegd en gedaan hebt, we dan meer zouden ontdekken." Hij sloeg haai" gade, mei haar blozend gezichtje, haar verlegen blik en haar stamelende taal, en hij begreep, dat ei1 meer achter zat, iets, waar zij op zin speelde, maar dat zij toch niet' kon of durfae zeggen. Hij ging recht' overeind zitten, gchterdochlig en onrustig. „Spreek toch uit watje bedoelt kind'!" „Dal kan ik niet, als ,u zich niets her innert. U komt laat op den ochtend, soms twee urn* te laat. U deukt, dat hét pas tien, als het in waarheid) al twaalf uur is. U weet d.an niet meer, waad u die twee uren geweest is. Waar whs u bij voorbeeld, Zaterdagmorgen of vanoch tend P" Hij zag zeer bleek. Hij begreep, dat er al gauw wat zou jjebeuren. „Ik weet het niet, Elsie^, waarlijk. Ik TEGEN RHEUMATIEK Doozen van 75 en 45 cent EISCHT HOLLAN0SCHE VERPAKKING (Ingez. Mod.) ■abattoir op de vlecschcousumptic, is nog nooit ergens iels gebleken. De bangmakerij van hel publiek, dat de vleeschprijzen door dezen invloed aan merkelijk zullen stijgen, is dan m.i. ook geheel ongemotiveerd." Uit Zuid-Be v eland. - Donderdagavond kwam de raad der gemeente K loc tinge in een open bare vergaderiug bijeen. Door den heer Zweedijlc worden de vereischte eenen afgelegd. Die voorzit ter hoopt, dat de heer Zweedijk de be langen der gemeente zal behartigen en dal hij voor ziekte gespaard mag blijven. Onder de ingekomen stukken was een schrijven van de Spoorweg Mij. Zuid Be- velaud, dal het dezerzijds schrijven over een stationsgebouw oij de halte Dorp ter kennis is gebracht van de Nederl. Spoorwegen; een mededeeling van dSa am naciïtsvrouwe van Ktoelinge, dal de doode hoornen, staande aan de wegen in deze gemeente, opgeruimd zullen wor den. Besloten werci overeenkomstig een aan beveling van den 'Pensioenraad om den pensioensgrondslag van C. van Maris, bouwmeester dezer gemeente, "m te trek ken, aaar deze mei onaer ae I'ensioeu- wet valt, en den pensioensgrondslag van A. van de Velde, gemeentewerkman, vast te stellen op f 676. Een adres van C. van Iwaarden en auaere bewoners van het Noordeinde, verzoekend den daar liggenden mesthoop op te ruimen en verder aan den on- houdbaren toestand oen einde te maken, zal bij de begrooting worden behandeld. Bij de behandeling der gemeentebte- grooting voor 1928 hield de heer De Rijk algemeene beschouwingen. Aller eerst over de samenstelling van den raad. Helaas kan niet van allen worden gesproken onder smettelooze vlag. Als wij de lijst Siraub de revue eens lalen passeereu, dan zou men spreken over oneerlijke politiek. De heer De Jongje, candidaal voor de lijst Siraub, heeft ge- teekeud op de lijst der S. D. A. P. In zake de lijst der Werkmansvereeniging is net mét meer dan billijk, dat hij over zaken in arbeidersbelang op haar steun kan rekenen. Is dat niet zoo, dan lean men van kiezersbedrog spreken. Wat de wethoudersverkicziug betreft, geeft hij le kennen, dat ook de S. 'D. A. 1'. zitting moet zien te "rijgen in het dagelijkse!: bestuur. De heer Straub interruppeerl den licjer Pe Rijk en zegt, dat het gezegde builen de begrooling omgaat. Ook de voorzitter verzoekt den heer De Rijk zich bij de begrooting le houden. Voorts bepleit hij meer uitgaven voor gemeenteremiging, vacanliekolonies, zie kenverpleging, werkloozenzojgeen pro gressieve inkomstenbelasting. De beer Straub noemde de bewe ring van den heer De Rijk, dal no. 2 van zijn lijst op de lijst der S. D. A. P. heeft geteekend, een groot© leugen. De heer De Rijk zegt, dat hij den heer De Jonge heeft bedoeld. Vervolgens wordt overgegaan tot ar- likelsgcwijze behandeling der begroo ling; begonnen wordt met de uitgaven. Bij den post jaai*wedde wan den amb tenaar ter secretarie stelde de heer De Rijk voor, het salaris van f 600 te bren gen op f 1000, welk voorstel niet onder steund wordt. Bij verschillende .posten worden door de leden inlichtingen gevraagd en door den voorzitter gegeven. Bij den post onderhoud van lantaarns vraagt de heer De Rijk of het niet mo gelijk is de lantaarns een. uur Langer te laten branden. De voorzitter vindt zulks 'niet noodig; trouwens het dorp is den hcelen nacht verlicht. De heer Iloog- slvaate klaagt over het ongeregeld bran den dei lantaarns. Hij vindt dat ze 's winters wel wal vroeg aangaan; zou men ze «ian mei een naif uur laler kunnen laten aangaan en dan een hall uur langer laten branden. De voorzitter antwoordt, dal de tijd zoo nauwkeurig mogelijk wordt aangegeven. Is het 's win ters nelder weer, ja dan gaan ze wel wal vroeg aan, doch is het donker weer, dan weer niet. Wat hel ongeregeld bran den betreft, antwoordt hij, dat dit aan de klokken ligt; deze loopen achter en voor; hij vindt het stelsel der klokken niet zooals het hoort en zag liever dat een persoon ze aanstak en uitdoofde. Dit zal echter een volgend jaar ter sprake worden gebracht Bij deu posl „subsidie aan de Burger wacht" stelt de heer De Rijk voor deze le schrappen. Het voorsiet wordt ech ter niet ondersteund. Bij den post „bijdragen voor wijkver pleging enz." vraagt de heer Straub hoe groot hel goed slot over 1926 der ver- eemging voor wijkverpleging is geweest. Hij vindt, dat de vereeniging geen potje moet kweeken. De voorzitter leest de rekening over 1926 voor. Het blijkt, dat aeze een goed slot heeft. Dit wórdt gestort in een reservefonds om later een eigen gebouw le kunneu stichten, hetgeen hij een goed idèe vindt en dat ook nuttig werkt De heer Siraub stelt voor dien post met f 100 le verlagen, hetgeen niet ondersteund wordt. De heer Hoogslrale is van meening, dal wanneer dc gemeente begint om de bijdrage le verlagen, andere corporaties vlug zullen volgen en de vereeniging dan wel eens een nadcelig slot zou kunnen hebben. Bij hel onaerhoua wandelplaatsen en plantsoenen vraagt de heer Siraub, waar om f 75 wordt uilgetrokken. Hij is niet tegen dezen post, doch dan moet dc toestand anders worden als thans. Nu is geou omheining meer en zelfs zag hij er 9 koeien over loopen, Kan het Maiklveld nu weer niet omheind worden, niet met draad, raaar bv. met vlam pijpen? Bij gemeeutereiniging zou de heer Do Rijk graag zien, dat het vuil opgehaald wcro, zooals op andere gemeenten ook gebeurt. De voorzitter zegt, dat dit niet gemakkelijk te regelen is, doch B. en zullen dit nader onder hel oog zien. Bij den post vervoer van lijken vraagt de lieer Straub naar het liooge bedrag, waarop de voorzitter antwoordt, dat dit bedrag noodig is. De heer Straub zou [aarne zien, dat bij het opnieuw aangaan •an het contract getracht werd een an dere regeling te treffen, en dat ook ar klassen zal worden betaald. Bij onderhoud der schoollokalen klaagt de heer Zweedijk over het oliën der lo kalen. De voorzitter antwoordt, dat bij B. en W. geen klachten zijn ingekomen. Bij de belooning van kweekelingen merkt de heer De Rijk op, dat hel stelsel van kweekelingen niet in het belang van het onderwijs is. Hij zou het beter vin den, dal een vaste leerkracht werd aan gesteld. Bij den post „subsidie aan de bijzonde re bewaarschool" stelt de heer Siraub voor, gezien de kosten van het openbaar bewaarschoolonderwijs, dezen post met 1 200 te verlioogen. flij vindt, «lat de bijzondere bewaarschool dezelfde rech ten heeft a'ls de openbare. De voorzitter en de heer Van Licre zeggen, dat een paar jaar geleden hel bestuur dier school hoogst tevreden was möl f 800, De heer Zwtiodijk zou gaarne de exploitatierekening overgelegd zien, dan kunnen we zien of ze te lcort hebben De heer Buitenhuis is een voorstander van bijzonder onderwijs, doch vindt hel moeilijk nu een beslissing le nemen, nu er geen verzoek van het bestuur dier school is ingekomen. Hij geeft deu heer Siraub In overweging le wachten, loldal liet bestuur eeu verzoek zal Indienen wor<ll ra. a. s. gunstig beschik!, om, om de een of andere reden, de sub-1 kan het mij niet heriniuïren. Waar was ik?" „U gaal hier weg, oijn vijl* uujr1. Uw huishoudster heeft voor uw diner gezorgd en ze vertelde mij, dat u eerst tlnsisi- kwam om tien of elf Waar is u al dien lijd geweest?" „Op de club." „Kunt u zich dal htfrinneren? Wf lieusch gisteravond op de club? George is daar heen gegaan, maar hij' kon' er u niet vinden, cu thuis, was u óók; niet Waar was n d(an?" nij wilde wat zeggen, maar kon niel Hij schudde het hoofd, hijgde tweemaal naar adem. i:U kunt het zich niel-herinneren? O. doel u er toch eens erg uw* -best op, mr. Dering om' der wille van iedereen, om een eind te maken aan dezen cllendi- geu toestand, ik bid u!" „Ik kan het mij niet herinneren," her haalde hij flauwtjes. „Hel is mogelijk, juist mogelijk1, dat, .terwijl u weg is, gedurende deze tuS- schenpoozen, dat uzelve in gezelschap is van den socialist? Van dien JEd mnnd Gray?" ^jElsie, wat bedoel je?" „Ik bedoel, kunt u' het zich niet her inneren?" ,Je bed«ïelt meer kind! Weet je,, "wat je bedoelt? Als, wal je ibedoelt, waar if, dan moet ik gek zijn, geleI Bedeel je dat? Begrijp je wat je zQgt?" t daarop zijn voorstel in. De heer Straub zegl, dat hel hem op gevallen is, dat geen post voor herha- lingsondenvijs op de begrootmg voor komt. Wanneer er animo voor is, zou nij het loch gewenschl achten daar er jetegenheid is om dit onderwijs te ont vangen. Besloten wordt een memoriepost op ae begrooling op te nemen. Hierna wordt in. a. st. de begrooting aangenomen in ontvang en uitgaaf tot een bedrag van f 51.6-18.571/2 en een post n onvoorziene uilgaven van f 1010,S0i/2. Bij de rondvraag zegt de heer Straub dat het verzoek van de bewoners van het Noordeinde niet bij de begrooling is besproken. De voorzitter meent van wel, want zoodra er geen handkarretje is, zat in hel Noordeinde geen vuil meer wordeu gebracht, zoodat de hoop mest zal verdwijnen. De heer Straub zegl, dat dit toch de bedoeling niet is van het verzoek Hij gelooft dat het meer slaat op de slechte bestraling, wal z. i. aan de gasleiding is toe le schrijven. Ook de heer Ue Rijk vindt den toestand van het Noordeinde slecht; hij vraagt «vat eigenlijk in liet verzoek staal. Hel blijkt, dal er op gewezen wordt, dal de toe stand in het Noordeinde onhoudbaar is; dat de mesthoop, daar liggende, verwijd derd dient te worden en wordt gevraagd dezen toestand te verbeteren. Meer slaat niet in hel verzoek. „Doel u locli uw best zich le herin neren," antwoordde zij. „Dal is al, wat ik bedoel. Mijn waarde voogd, zou iemand zijn wien ik dankbaarder ben dan u? U heeft mij een fortuin gegeven en mijn aanstaande een inkomen'" Verder zei ze niets meer. llij zat recht voor zich uit le kijken, duchtende de vreeselijksle verschrikking, die een rnensch ooit treffen kan. Een oogenblik laler belde hij en zijn oude klerk verscheen. „Checkley," begon bij, „zeg mij waarheid j„,Dat doe ik altijd", antwoordde die, norsch. „Ik heb immers geleden aan buien van vergeetachtigheid. Heb je ook ecnige ver zwakking van geestvermogens waargeno, men? Want als een menscli daaraan lijdt, vergeel hij de dingen, hij verliest zijn werkkracht, zijn oude bedrevenheid be geeft hem, hij kan geen onderscheid meer zien tusschen goed en slecht werk, ook lichamelijk heeft hij blijk van dit geeste lijk verval: hij schuifelt, zijn houdin; is gebogen, zijn gang onvast, hij herhaalt dikwijls en dwaalt in hetgeen hij zegt. Heb je die verschijnselen ook bij mij' waargenomen. Oheckley?" „Geen enkel. U loopt recht als een kaars, in uw pralen en uw w^rk (ist 'u nog als een man van veertig. U is enkel wat vergeetachtig. Maar ook alweer niet in uw werk. Uw vergeetachtigheid opeh- - -- I Na gunstig uitgebracht rapport door sidie le verlioogen. De heer Straub trokl U, commissi! lol nazien der gemeentel*- (Mnrnti ziin vnnriUf»! in I Uit Benouwen en Duiveland. - In de vergadering van den gemeen, leraad van Haamstede op Vrijdag j 1., was afwezig de heer den Boer we gens ziekte Na opening door den waar nemend voorzitter, deu lieer O. Blom. vindt beëediging plaats van den lijdelijken secretaris, den heer W. G. Bool Jr. De voorzitter wenscht hem geluk met zijn benoeming, waarop de heer Boot dank zegl voor het in hem' gestelde vertrou wen, dat hij zich hoopt waardig te maken. In verband met een verzoek, gericht aan de P. Z. E. Mt, om inlichting om trent de kosten per iichlpunt voor de eleclrificatie der straatverlichting, was van genoemde maatschappij een schrijven ingekomen met de mededeeling, dat dpze pl in. f 15 zullen bedragen. Daarna wondt jjelezen een schrijven •an de gezondheidscommissie, zetelende te Zierikzoe, waarin genoemde conunis- hare voldoening uitdrukt over «le groole verbetering door rioleerings- en afwateringswerken, in deze gemeente lol stand gekomen.- In dit schrijven worden tevens eenige bemerkingen gemaakt op de inrichting van enkele woningen, on voldoende afwatering eener mestvaalt in de kom der gemeente (waaraan bereids door B. en W. de noodig© aandacht is geschonken) en rapport uitgebracht over het onderzoek van regenputten in deze gem«ïenl©, waaruil blijkt, dial van de 86 genomen watermonsters slechts 14 aan den eisch van goed drinkwater voldeden. De voorzitter zegl, dat deze toestand zich donkerder laai aanzien dan hij in werke lijkheid! is, daar de gemeente Haamstede toch in de onmiddellijke nabijheid der duinen, die overvloed van helder en frisch water afvoeren. De lieer den Haan maakt hierbij dc opmerking, dal hol goede duinwater niel allijd even gemak kelijk in de burn t der woningen te beko.- men is en men als huurder eener woning door een voldoend golenslelsel enz. niet steeds over goed drinkwater kan beschik ken. Op hel verzoek van dien heer D. O. Steur, assistent aan de O. L schooh om eervol ontslag met ingang van 1 Novem ber a swegens benoeming in gelijke betrekking aan de O. L. S. te Burgh. grooling 1928, bij monde van den heer Bolle, wordt deze begrooling in ontvang en uilgaaf ten bedrage van f 41.356.45, voorloopig vastgesteld. Op voorstel* van B. en W. wordil beslo ten lot plaatsing eener lantaarnpaal iu Kloosterweg in de nabijheid der woning van den heer J. H. Overbeeke. Een voorstel vanideai heer Belle om in de buurt der nieuwgebowde woningen aan den Zandweg een doelmatige verlichting door lantaarns aan te brengen, wordt in handen gesteld van B. en Wl om advies. Op voorstel van B. en W. wordt de iaar- lijksche vergoeding voor het onderhoud der O .L school met f 50,-verhoogd, on der voorbehoud van het verlangen van den heer den Haan, dal voor dit onder houd dan ook een degelijke werkkracht in dienst worde gesteld. Mas. werd aangenomen een voor stel van B en W. voor rioleering van Burghsluis (eeu verbetering, die reeds enkele malen door de gezondheidsoom- missie te berde is gebracht). Volgens een ontwerp van den opzichter, den lieer Hanson, zullen de kosten circa f572 be dragen. Daar enkele omwonenden niet ongenegen zijn in de kosten van 't aarde werk enz. le helpen bijfdragen, zullen de vermoedeljjke kosten voor de gemeente ongeveer f 400 bedragen. Bij de benoeming van een vaccinateur, wegens overlijden van den beer Lange (lot 'dusver werd deze betrekking half jaarlijks vervuld resp. door de heeren Janzen en Lange) wordt besloten den heer Janzen alleen als zoodanig le be noemen Tot lid der schallingscommissic (voordracht de heereu W. G. Boot Jz. en A. T de Vin} wordt mei 5 stemmen, 1 op dien heer de Vin, benoemd de lieer W. (t Boot Jz.. die vfirklaarl de benoe ming aan te nemen Dan volgl mededeeling van den uilslag der meling van het land van F. Kik aan Sten Yerlonsweg&Na een uitvoerige dis)- cussie blijkt, dal «1e meerderheid van den Raad- met liet oog op de toekomst en in het belang van den daar lor plaatse toch zoo smallen wqg, hermeting gewenschl 'indt. waartoe dan ook met 4 legen 2 stemmen (1 blanco) besloten wordt. De begrooling 1927 wordt dermate ge wijzigd dal de post „premie op hel van gen van zeehonden' wordt gebracht van f 500 op f 1000 (door hel Rijk wordt hel totaal belaalde premiebedrag aan de ge meente vergoed) en in verband met de werkzaamheden aan den Slotgrachtkanl eeu bedrag van f -150 op den kapitaal- dienst zal overgesclu-even worden Bij de omvraag bespreekt de heer Vis den minder goeden locstand van hel klinkerpad, leidende naar het Torenpad, de heer «len Haan den z i. le bekrompen doorgang naast de school en de afwa tering bij den grachtkant, De voorzitter verklaart, dal een en ander de volle aan dacht heeft van B on W. en zegt namens dit college zoover doenlijk verbetering daarvan toe. De heer Bolle zag gaarne dit najaar het rooien der boomen in hel Dal, id^ze beginnen ziektcverschjjn.- selen te vertooncn. wil men er nog pro fijt van hebben om ze als werkliout te verkoopen. zoo acht hij spoedig rooien noodzakelijk. De heer Gilijamse is van meening, dal er niet zooveel haast bij de zaak is en wil liever het rooien nog maar wal uitstellen. Besloten wordt een on derzoek naar den toestand der boomen te doen instellen (Voor verder Stad en Provincie zie men het Hoofdblad). haart zich enkel op wal u dieedt builen het kantoor, maar wat komt d)it er nu op aan? Herinnert u zich nog het geval, «lat u gisteren bij «le hand had?" - „Zeker." „En zoudt u denken, dat een man, die vpertig jaar jonger was, «lat geval han diger zou behandeld hebben? Dal kunt u begrijpen t" Checkley ging terug naar zijn kantoor „Wal be<loell ze daarmee dan?" vroeg mr. Dering zichzelven af ,,Wic dreef ha; lol zulk een achterdocht Och, natuurlijk is het onzin!" Maar hij bleef zich ongerust maken Want hij kon zich niets meer herinneren Oin half zes of zoo kwam mr. Bdfmund Gray op zijn kamers. pe buitendeur was gesloten, maar zijn leerlinge wachtte hem op. Ze had) daar al meer dau een urn* gezeten. Zje las in een van de boeken, die hij haar aanbet- volen ha«l. Met de woorden van mi*. Dering nog in de ooren, las ze, of twee stemmen lot haar spraken Ze legde het boek neer en zei: „Meester, ilc ben van mr. Dering ge komen Die is uw zaakwaarnemer naar hij zei." „Juist, dat is zoo." „Eigenaaixlig, ik vroeg hem of hij' u kende en hij zei, dat hij' njets van u wrist." „Ja, dat is zeker eigenaardig. Want toch al vele, vele jaren beheert hij mijn zaken. Hij zal zich vergist hebben in den naam Of hij wordt oud, misschien ver geel hij de menschen." „Spreekt u hem dikwijls?" ..Ik heb hem vanochtend mijn brief aan de Times gebracht Hij) is zeer hei- lcrompen van opvalling. We hebben het onderwerp een tijdlang besproken. Maar je kunt net zoo goed legen een muur praten als tot mr. Dering, waar het «len eigendom raakt' Dus hij vergeet zoo de arme kerel? Och Ja, we worden al lei- ma al oud Hij zuchtte. „Vandahg is het zijn lijd, morgen de mijne Maar laten we nu pralen, kindlief." f De leerlinge verliet haar meester om zeven uur. Toen zij uit «le «leur trad liep ze haast tegen Checkley aan, die daar aan hel spionneeren was. „Ha!" riep hij „Daar heb ik U)1 Za terdagmiddag meen«le ik al, da[t ik u iin nummero 22 zag gaan. En nu heb ik u net betrapt dat u er uitkomft'" „Oheckley," zei ze, „als je zoo onbe schaamd praal, zal ik er mr. Dering over moeien spreken," en ze ging heen. -,Daav heb je er nog een," mompelde Oheckley, haar nakijkend „En die is niet «le minst-lastige, om mee te doen te hebbenEen mooi- stelletje, die drie, zij en haar broer en haar aan slaande. En. dal noemt zich dan een dame 1" (Wordt ve. volgd.)

Middelburgsche Courant | 1927 | | pagina 5