"het aanDcmen van werken „Mabu", Ic Middelburg, f 9725; lz. Ls^asse, Koude- kerke, f 9619; P, J. de Bourgraaf, We- melcinge, f9575; M. Hoogesleger, We- meldinge, f9480; A. v. d. Straaten Jr., Hansweert. f 9110; J H. v. d. Ven, Vlis- singen, f 9250; P. C. Zanen, Tilburg, f9235; N.V. Mabuat, Willemstad, f9209; L. F. Kopes, 's Herlogenboseh, f8890; •Fr. Duinhouwer Sr., Goes, f 8842. Door B. en (VV. te B i er vl i e l werd aanbesteed hel bouwen vau een abat toir. Inschrijver-s warén J. Ileijnhout te IJzendijke f 3975; Verstraten en Martens te Hoofdplaat f 3880; Snoeren te Zuid- zande JS9SWieleman te Hoofdplfaat f 3860; Hoevenagel en Keukclaar te Biervliet f 3597; Van de Waeler en Schilleman te Biervliet f 3350. Gunning heeft nog riTet plaats gehad. Overwerkte Zenuwen kalmeeran en worden get-terkt door de Zenuwstillende en Zenuwsterkende Mijnhardt's Zenuwtabletten Glazeu Buisj» 75 ct. Bil Apoth. en Drog. (Ingez. Med.) BUITENLAND, Aigemsen fWeniaht. De Volkeiihont!s\ergaderiiig. In de derde (onlwapenings) commissie -heeft de heer Loudon wederom eien zeer belangrijke redevoering gehouden, om het bekende Nederlandsche voor stel toe te lichten. Na uitvoerig over het protocol van 1924, en de drie grondgedachlen (arbi trage, veiligheid en ontwapening), die daaraan ten grondslag lagen, te hebben gesproken, behandelde jhr. Loudon spe ciaal wal deze Volkenbondsvergadering zou kunnen doen om op den aangegeven grondslag de studie der drie beginselen te bespoedigen en te versterkjen. In de eerste pfaals zal wenschelijk zijn de plechtige verzekering te geven, dat arbi trage en verzoeningsverdragen een werk zaam middel zijn om internationale ge schillen te beslechten Een dergelijk)© (verklaring is echter niet voldoende. De Votkenbondsvergadering moet bovendien er voor zorgen, dal hel sluiten van dergelijke verdragen wordt aangemoe digd door de uilwerking van een mo delverdrag voor arbitrage en verzoening, waardoor de unil'ormileil op dal gebied zal vergemakkelijkt worden én hel den staten mogelijk zal worden zonder moei zame onderhandelingen arbilrageverdra- gen met elkander aan le gaan. De heer Loudon meende voorts, dat de studie der Raadscommissie nog niet voldoende opgehelderd heeft de kwes tie, wat de Volkenbondsraad zou kunnen doen, als een staat zich niet naar een aanbeveling van den Raad gedraagt en ingeval van crisis militaire verwikkelin gen dreigt uil te lokken. Ook kenl men nog niet voldoende de preciese beslis singen van art. 46 van het Volkenbonds- verarag, waaromtrenl reeds in 1921 ver schillende amendementen zijn aangeno men, die echter nog steeds niet g<eralifi- 'ceerd zijn. Met betrekking tot de finan- cieele en economische sancties is pr inderdaad nog veel studie le maken. En ten slotte besprak jhr. Loudon wat geoaan zou kunnen worden Ier be vordering van de gedachle van een al- -gemeen oorlogsverbod. Hij vindt, dat het Poolsclie voorstel in deze toch niet ver genoeg gaal, want de heer Loudon heeft den indruk, dat hel Poolsche voorstel onder een aanvalsoorlog slechts verstaat den door het Volkenbondsverdrag ver boden oorlog zoodal oorlogen die dóór de bekende leemte van ari. 15 van lifel 'Volkenbondsverdrag nog geoorloofd zjjn, niet onder de Poolsche resolutie zouden, vallen. Hij bepleitte dan ook een zoo danige ondubbelzinnige redactie van hel Poolsche voorstel, dat het duidelijk is, dat ook deze laatste soort oorlogen ver boden zal zijn. De heer Loudon eindigde met de verklaring, dat de voorstellen van de Nederlandsche delegatie nog slechts een richtingsaanwijzing zijn, doch dat hij hoopte, dat uit de gedachten- wisseling, die op zijn rede zou kunnen volgen, de waarheid haar weg zou vin den. De rustige objectiviteit, alle redevofe- ringen van jhr. Loudon kenmerkend, maakte ook nu weer groolen indruk. Ook deze rede heeft ongetwijfeld het Nederlandsche voorstel veel goed gfe- daan. Nog werd liet woord gevoerd door de Brouckère (België), Sokal (Polen) en Paul Boncour (Frankrijk). Alle vier deden hun best een weg te vinden om op den grond slag van het protocol van 1924 lot elkaar te komen en liet onlwapeningsvraagstuk een stap vooruit te brengen. De laatste erkende ronduit, dat de tegenwoordige moeilijkheden, waarop de voorberei dingscommissie in Maart en April ge stremd was, wel konden overwonnen worden, als de wil daartoe werkelijk aanwezig was. Wanneer het nageslacht later lezen zou. aldus Boncour, dat het groote ideaal) van de ontwapening bijna <lreig|de te "mis lukken tengevolge van een mceningsver- schil over globale tonnage of tonnage naar klassen, dan zal' liet nageslacht zich verbazen over de kleine gezondheid van onze generatie. De werkelijke reden, waarom het onlwapeningswérk niet voort kan gaan, is volgc/is Boncour dan ook van politieken aard. Hel koml, omdat geen voldoende internationale veiligheid bestaat. liet zijn allemaal waarheden als koeien! Maar men zou door kunnncn gaan, en, zeggen, dal er geen voldoende internationale veiligheid beslaat, omdat de internationale politiek niet deugt. En om die deugdelijker te maken, daarom zijn de liceren le Genève. Ze zijn 't allien er gloeiend over eens, dal liet protocol) van 1924, zooals 't daar ligt, als 'l er werkelijk op aan komt, de waarde heeft van scheurpapier. Boncour vond, dat er ware gevaren voortspruiten hit liet niet opgeloste vei ligheidsprobleem en stelde voor het protocol van 1921 in dien geesl aan 1c vuTten en soepeler le maken, waardoor 'u opklimming van verplichtingen en sanc ties mogelijk wordt gemaakt volgens de geografische ligging en .de bijzondere om standigheden van de verschillende slateiu i Het veiligheidsvraagstuk beheerscht 't ontwapeningsvraagstuk, dal hoort men thans algemeen le Genève. Volkomen juist, doch de internationale politiek be- heerscht het veiligheidsvraagstuk. Die .moet dus worden aangevat. Fji eer men zoover zal zijn! Doch zonder dat zijn alle middelen lapmiddelen. Men is geneigd zich te verbazen over "wooroen als van den Poolschen gedele geerde Sokal, waar hij zegt, dat een 1 plechtige verklaring ter veroordeeling van den oorlog als middel lot bijlegging van internationale geschillen, hel gewe ten van den Volkenbond en van de staatslieden zou opjagen en versterken. Men verbaast er zich n.l. over, dal Üe heeren dit aanhooren zonder te lachen. Eu dal met de herinnering aan 1914 nog versch' Toen veroordeelde heusch ieder mensch, ieder staatsman den oor log, als middel lot bijlegging van infer- nationalle geschillen; er waren immers twee vredesconferenlies geweest? Doch elke staal voerde toen alleen een de fensieven oorlog, iederen slaat was de oorlog opgedrongen. In de vierde commissie der Volken bondsvergadering heeft de Italiaansehe delegatie haar wrevel tegenover de be weging der nationale minderheden, die de Italiaansehe en Duilschc minderheden iiu Tirol zooveel last bezorgen, geuit, door voor le stellen den post op de Volkenbondsbegrooling voor de afdee- ling bescherming van nationale minder heden met een bedrag van 700 francs te verminderen. De Duilschers en En- gelschen hebben zich echter tegen ver mindering van dezen post krachtig vcr- ,zet, zoodat de Italianen hij hun poging niet hebben volhard en de begrootings- post onverminderd werd goedgekeurd. Nieuwe ramp in Japan. Japan is thans weer door een ernstige ramp getroffen. De omgeving van Nagasa ki is door een typhoon, die met een vloedglof gepaaid ging, geteisterd en voor al de nabij genoemde stud gelegen plaats jes Ivojima en -Nakamoera hebben zwaar geleden. Hel aantal "dooden wordt voor- loopig op duizend geschat. De vloedglol, welke de meeste schade aanrichtte, werd voorafgegaan door een zwaai- geroffel, als van een onderzeesche aardbeving. Een Matermuur van drie M. lioogle stortte zich vervolgens in de stra len van genoemde stadjes en in de aan grenzende velden. Bootjes werden op het laad en in de rijstvelden geslingerd en liel-wrakhout der ingestorte huizen werd door het water mijlen ver medegevoerd. Te Ivojima en Nakamoera zijn duizend huizen vernield en te Nak,ajima vijfhon derd. De typhoon begon om tien urn- 's mor gens en duurde met onverminderde kracht voort lot hall' twaalf. Het platte land is door de slerk gezwollen rivieren onder water gezet en vele boerderijen zijn van de buitenwereld afgesloten. Oolc aan den oogst is zeer groote .schade toegebracht. Een groot aantal visschersboolen moet op zee door den storm zijn overvallen, en gevreesd wordt, dat vele visschers om hel leven zijn gekomen. In de ha ven van Nagasaki zijn ettelijke hooien gezonken. Frankrijk cii Rusland- De „Malin" meldt, dat de Russische volkscommissaris van Buitenlandschc Za ken, Tsjitsjerin, lol Briand het voorstel zou hebben gericht tc onderhandelen over het sluiten van een vriendschaps verdrag. dat tevens zou garandeeren, dat beide landen zich niet in eikaars aange legenheden zouden mengen. Op dit voorstel zou nog geen antwoord zijn gegeven, daar de Fransche regeering hel nog niet besproken heeft. De „Matin" stelt de vraag wat vriend schap moet beleekenen met een .land. welks leiders in vóllen vrede de onstan- den der Riffi eu Druzen hebben ge steund en die getracht hebben de inlan ders in de Fransche koloniën tegen de xegcering in opstand te brengen. Aan den andereu kant is hel de eerste keer in de geschiedenis der beschaving dat hel eene land het andere voorstelt zich niet in zijn aangelegenheden te men gen. Tot nu toe behoorde zulks lot hel gemeenrecht eu was vanzelfsprekend. Het blad vraagt verder óT liet verdaag slechts een waarborg zou beleekenen van de Soyjet-rège'ering of ook van de Derde Internationale en herinnert eraan, dat reeds in October 1924 Herriot eu Tsjitsjerin overeenkwamen, dal het zich onthouden van inmenging als regel' zou gelden voor de betrekkingen lusschen de 'beide landen. De „Malin" besluit mei le vragen „Wie kan bevestigen, dal de haudlee- kening van Tsjitsjerin van 1927 meet waarde heeft dan die van 1921?" beknopte medeoeelingen. Uit België. De Bcussclschc correspondent van ae N. K. Lrl. schrijft: Sedert de rede van den gouverneur van Wesl-Vlaanderen over de wensche- lijkheid om de haven van Zeebrugge met Antwerpen te verbinden zijn allerhande piannen voorgesteld voor een kanaal Ant werpen- Gen l dal naderhand de ge wemelde aansluiting zou krijgen met Zeebrugge. Een technische subcommis sie heelt juist de studie van het ontwor pen kanaal geëindigd en zaT voorstellen hel tracé Burgl—Roodcnhuizc te vo^cn met dien verstande dal liet kanaal voor 600 ton berekend, eerst naderhand lot tot 1350 ton zou uitgebreid worden. Van 4iet aangekondigde zeekanaal zal in deze omstandigheden wel geen sprake. Mis schien wordt de monding van liet ka naal in de Schelde, henoorden Burgl, breed genoeg gegraven opdaF ook zee schepen er kunnen aanleggen, maar dit zal dan alleen eeu uitbreiding van de haven van Antwerpen langs den linker oever van de Schelde beleekenen. Uit F r a n kr ij k. De Petit Parisien verneemt uit Eu- gelsche bron uit Leningrad, dal de negen ter dood veroordeelde spionnen onmid dellijk na het uitspreken van het vonnis zijn terechtgesteld. Volgens een ander be richt in de „Malin" zou de executie zijn uitgesteld om de veroordeelden in de gelegenheid te stellen in hooger beroep te gaan bij de executieve. Men zal zicli nog wel de afschuwe lijke aardstorting herinneren, 'die dezen winter het dorp Boquebillière, in de Zee- Alpen ten Noorden van Nice, heeft ver woest. Na de aardstorting, waarbij 15 huizen ingestort waren en 19 menschen waren omgekomen lieefl de burgemees ter van het dorp vergunning gevraagd om de puiuhoopen door vrijwilligers en soldaten te laten onderzoeken, doch met hel oog op het gevaar is dat verzoek af gewezen. Nog altijd liggen er de Jjiiin- hoopen met het bezit van de bewoners der huizen en de lijken der slachtoffers er onder begraven. De brievengaarder van liet dorp. wiens huis mede ver woest is en wiens spaarduitjes onder de puinhoop begraven lagen .is er ten slotte op eigeu houtje op uitgegaan. Hij heeft succes gehad en eenige onbeschadigde kleedingslukken en zijn spaarduitjes 40.000 lï. teruggevonden. Het linnen goed en de effecten liadden niets geleden Zijn succes lieefl de andere getroffenen er toe aangezet zijn voorbeeld te volgen. Uil Lithauen. Over de gebeurtenissen in Lithauen is te Warschau een reeks berichten ont vangen volgens welke de methodes, waar mede het oproer te Taurogen is onder druk!, de conflicten in het geheeteland hebben verscherpt. Verder maken deze belichten gewag van tweeduizend arres taties^-de meeste gearresteerden maken deel uil van de arbeidersbeweging. Ook de pers-in Lithauen is wederom geheel van haai- vrijheid beroofd. Iln verband mei een en ander hebben de arbeiders een algemeene proteststa king geproclameerd, waarna de regee ring op haar beurt voor geheel Lithau en don slaat van beleg heeft afgekou digd. Uit Joeg o-S 1 a v i De definitieve resultaten voor de verkiezingen der Skocpsjlina luiden als volgt: Regeeriugsparlijcn: Radicalen 112, de mocraten 67, Bosnische Mohammedanen 22 zetels. Oppositie: Radilsj-parlij 53. onafhanke lijke democraten 30, Sloweensche volks partij 19, agrariërs 6, Duilschers 4 ze tels. Uit Italië. De nieuwe strafwet zal liet volgend jaar van kracht worden. De nieuwe wet bevat een duizendtal artikelen. In de wet wordt moord strafbaar gesteld met den doodstraf. Een commissie zal binnenkort worden benoemd om de ontworpen wet te onderzoeken Uit de Ver. Staten. Vertraagde telegrammen melden, dal een storm en een vloedgolf zeer ernstige schade veroorzaakte aan de Oostkust van Mexico, hij de golf van Tehuantipcc en en in het stroomgebied der rivieren Guyamas en Somora. De laatste berich ten maakten melding van taljrij'ke dooden, honderden gewonden, eu duizenden men schen zonder onderdak. Het centrum van den storm was Selina Cruz in den slaat Oaxaca, deze stad werd door de vJocdgoJk half overstroomd. Uit Br. Indiê. Uil Bombay wordt gemold, dat gis teren in een katoenspinnerij ernstige ge vechten hebben plaats gehad lusschen Hindoes en "Mohammedanen, Hierbij zou den 2 Mohammedanen gedood, on 50 personen gewond zijn. De politie ar resteerde 32 personen. Uit 0 h i n a. De bladen te Peking molden, dal toen leden van een Ohineesche organi satie in de stad Tsjangle in Noorcli-IIo- nan oenige soldaten van Feng Joe-sjiang hadden vermoord, de troepen: van Feng een vree sel ijk bloedbad, aanricht ten, waarbij zij noch op leeftijd noch op ge slacht acht sloegen. Vluchtelingen zeggeu, dal do slachting zonder voorbeeld was. De Ohineesche bladen schallen hel aanlal dooden op tussclien 30.000 en 80.000 bekendmakingen. GEMEENTE-POLITIE, Burgemeester en Wethouders van Mid delburg. gelei op artikel 31 der Veror dening van Algemeene Plaatselijke Po litie, maken bekend a dat zij hebben ingetrokken hun be sluit van 9 Juli 1915 sub lh, vool- zoo verre daarbij verboden weptd de Graven- straal anders dan van1 do zijde der Groote Markt en vanuit de Zusterstraat anders dan in de richting van de Varkensmarkt le berijden met een bespannen rij- of voertuig, met een motorrijtuig, een mo tor-rijwiel of met een rijwiel, b. dat hel verboden i,s ujet een bespan nen rij- of voertuig, een motor-rijtuig een motorrijwiel of eon rijwiel het go deolte van de Gravenstraat tussclien Groote Markt en Zusterstraat anders dan van de zijde der Groote Markt te be rijden. Middelburg, den 9 September 1927. Burgemeester en Wethouders voorn., P. DUMON TAK, Voorzitter. M. VAN DER VEUR, Secretaris. Afgekondigd krachtens besluit van Burgemeester en Wethouders van 9 Sep tember 1927. GEVONDEN VOORWERPEN. Als zoodanig zijn aangegeven de na volgende voorwerpen, welke terug te bekomen zijn: a. Op het Bureau van Politie: Diverse sleutels, Damestaschje, klos Vliegertouwcontributie boek je, Portui, m. inh. b. Bij particulieren: zilv. Geldstuk, A. P. Waterman, Bel- linlcstr. G 166; gouden Heerenring," A Go-verse, Nieuw sir. G 213; Belasting- merk, F. Carol, Jasmijnstr. W 218; Bro che, v. Woerkens, Gravenstr. 1177; Zwem pak en handdoek, v. IJzeren, Jodengang R 236c; Pakje met inh. en Dameshand schoen, S. Mersie, Volderijsfr. M 101; Belaslingmerk, J. F. Poppe, Goesche Ito renmarkt P 225; belast.merk, Joh. En gelsman, Kinderdijk P 96; Uinderschopje, D. Poppe. Dampoortsingel T 106; Strop das met speld, J. Vervoorn, Achtersingel Q 150; tasch Gereedschappen, Seinhuis, Nieuwlandschen weg; Eksterduif, de Nooijcr, Zach. Jansenstr. W 11Zakmesje v. Sluis, Eigenhaardstr. P 236; onder deeltje met steentjes van broche of ring A. Le Due, Vliss. str. IC 63; pakje met schort, II. Luitwielcr, Oude Vliss.weg V 13; gummi regenmantel J. J. Lebbe, Oost- kapelle; Belaslingmerk, gem. veldwach ter, Oostkapelleactelasch met inh., S. de Wijze, 't Zand, Breeweg D 180; twee reis dekens, A. Schippers, Neclerstr. O 201; blauwe duif, IC. v Vlier, Koorkerkhof A. 10; bundeltje rijwielkaarten, Raats, Se- geerstr.foto's in enveloppe, H. Jobse, Bastion 73; kjnderportm.. A. Meliefste, KL Werfstr. T 37; postduif, Pluijmers, St. Bastiaanstr. L 177; pijp van motor- broek, Huijsse, Emmaslraat; bedrag los geld, Govcrse, Nieuwstr. G 213; portm. met inh., J de Bree, K. Singelst», O 290; Klein hondje, A. Moes, Segeersweg, "V. 101; snoer pareltjes, J. Schuit, Kalver markt K 278; kinderportm. met inh., A. Lcijusc, Seissingel R 111; gouden zegel ring, J. C. Geerlse, Wal B "62; papjr handschoenen, J. Reijnhoudl, Domh. Schuilvl. Q 214; zwarte poes, Dierikx, L. St. Pieterslr. F 25; Bëlastingmelrlc, Gebr. Hildernisse, L. Noordstr. Inlichtingen aan bet Bur. van Politie alléén des Zaterdagsavonds van 7—8 u. 3UEGERLLJKEN STAND. Goes. Ondertrouwd,: J. P. Walrave, 26 j. en J. H. Barends, 24 j. Bevallen.- A. R. M. de Kok, geb. de Rijcke, z. D. Sonke, geb. Rejack, z. M. A. Verheule, geb. Beenhakker, d. J. Dingemanse, geb. Acda, d. J. Ver- hago, geb. Murre, z (leven! Overleden: J. Trimpe, 81 j., vrouw an J. Weslstiatc. MARKTBERICHTE Oostburg, 14 Sept. TarwoJf 1(0.50— 11.50, chevalier f 12.25, Rogge T '12-25, haver f 10.50, kr-ooncrwleioi? 22 50. BRIEFWISSELING. G. v. S. Wij kunnen e(r ""niet mee beginnen de rubriek ingezonden stukken open te stellen voor dergelijke verkie- zings-nabeschouwingen naar aanleiding der raadsvergaderingen. ADVERTENTIES DANSLESSEN. Cndergoteekende bteit zich weer beschikbaar voor het geven van DANSLES aan besloten clnbs Correcte stijl verzekerd Voor kin'eren speciale metbode. CHARLES HAAZE, Dansieeraar, Oprit 5 Vliseingen. De Notarie J. L. VAN DER HA SST te Vliaaicgen ia voorin mens om op Dinsdag den 27September 1927 dee voormiddaga 10 uur, op de Hofstede, bewoond door den Heer CORNELIS DOBBELAAR, aan den Ouden Vhesingecben NV eg te Middelburg, publiek te ver- koopen, diens bestaande uit Vosbles Merriepaard, oud 10jaar, Vosbles Merriepaard, oud 10 jaar, 9 Melkkoeien, 1 vette Koe, 1 Kalivaars, 3 tweejarige Vaarzen, 1 anderhalfjarige VaarB, 1 Vaars, oud 14 maanden, 2 Kweek- kal veren, 1 Scha&p. Brcvelling fv'enwngen op ijzeren asseu en ijzeren rongen met toe- behooren, Driewielskae, Helkkar op veeren, Cultivator, Koksploeg, Moorploeg, Eggen in soorten, Sleepdeur, Veldsledc, Turk, Maa'machine, Hooischudder, Handwiedmachine, Handblok. Mangelmoien, Kortmolen, Wa- genlichter, Watervat inhoud 735 Ltier, 2 Wate-bakken (elk 750 Liter) met zink beslageD, Wa- tertobbr-jj, Spekstander, ijzeren Draaihek, Horden, Melkplauken, Varkenabakken, Mestputplan ken, Mestkruiwagen, Klaverrui- ters, Hooizaag, Trekzaag, Vor ken, Rieken. Mestbaak, Af- stekers. Kort- en LaDgtouwen, Ponger, Keepen en Blokken, Vleesehblok, Aardappelsproeier, merk Calitax met slang en verleagstuk, kleine Aardappel- zeef, Dorech vloer. Rijf en Vlegels, Hooirijven, Meelzeeften, Schop pen, Spaden, Houweelen, Bijl, Geeselstoel met steen. Bascule, Rijs en Aartuig. Eenig Manden werk, Paardenwant, Melk- en Zoldergereedschappen, Melkont- roomer, merk Melotte, n jetoria- karn, merlc Hathaway, beiden nieuw, Botertobbe, BoterecLalen, Balans, Roomtonncn, Melkzeef, Emmers, Jukken, Juktouwen en Haken, Melkbus en Boterkorf. Voorts eenig HUISRAAD, als: Tafels, Stoelen, Linnenkast, Regulateurklok, Hanglamp, Spiegel, Droogrek, Keuleche potten, ijzeren Pot, Broodblikken en wat verder zal worden ge presenteerd. En onmiddellijk daarna VRUCHTEN TE VELDE, als ongeveer 78 Aren (2 Gemeten) Mangels, Kool, Boonen, Et- en Nagras, Klei-Aardappelen. Bergplaats voor fiatsen, geen stalling. Geen muziek. - Notaris H. R. STRUVE te Middelburg is voornemens op Zaterdag 24 September 1927, des namiddags li uur, in het Koffiehuis „DE ROODE LEEUW" te ZOUTELANDE, publiek te In de gemeente Zoutelande. Een HUIS met SCHUURTJE, ERF en TUIN aan den Molen weg 109, groot 1 Are 83 Cen tiaren. Dadelijk te aanvaarden. 1.8825 H.A. BOUW- en WEI LAND aan den Groenen Weg. In 4 perceelen. 0.7015 H.A. BOUWLAND en SPRINK aan den Paulusweg. Het MAANZAAD en de AARD APPELEN staande op peic. 2 en 3. Het Bouwland is te aanvaarden rooven oogst 1927 en het Weiland 25 November 1927. Bezichtigingperceel 1 op den morgen van den dag van verkoop van 1012 uur, al het overige eiken werkdag. Notitiën verkrijgbaar ten kan tore van Notaris STRUVE en bij den oproeper DINGEMANSE. 50 SIGAREN CADEAU. Onze Winkelvoorraad-Uitverkoop wordt morgen voortgezet op de Markt, waarbij zeer fijne merken, zooals HILLEN, Aïda, Velasque, Spatram, Due George enz., alles onder den prijs. 50 groote Sigaren ven 6 ct voor f 3.en 50 cadeau. Tabaken Sigaretten voor bijna niets. Te huur gevr. door Rijksambten, een goed onderhouden Woning met 4 a 5 kamers te Middelburg. Huurprijs f 500.- Brieven aan W. P. DIELEMAN, 'b Heer-Hendrikskinderen bij Goes.

Middelburgsche Courant | 1927 | | pagina 3