SS» ^ren de boulevards geheel schoon ge veegd. Groepen beloogers bleven in de zijstraten en ook op het Brouckèreplcin schreeuwen en fluiten; en later moest nog verscneiaen malen gechargeerd wor den om dc rust te herstellen. Eenige personen liepen lichte verwondingen op en verscneidene betoogers werden gear resteerd. Omstreeks 11 uur 's avonds had de binnenstad haar normaal uiterlijk hernomen. Te Hamburg is in verscheidene fabrieken gisteren gedurende een kwar tier gestaakt; zeifs door de straathande laars. Eenzelfde bericht komt uit Karls ruhe. In Berlijn is in de Luslgarlen i een druk bezochte betooging gehouden. Persstemmen. Natuurlijk hebben alle groote bla den commentaren over de voltrekking van het vonnis. Belangrijk in zijn be schouwing is de Londensclie Daily Te legraph. Het zegt over de wijze, waarop het proces gevoerd is, o. a. het vol gende „Kritiek door het buitenland op de methoden der crimineele justitie in Mas sachusetts, of in een anderen staal der Unie is onverstandig, hinderlijk en nut teloos. Dc Amerikanen welen heusch al alles, wat iemand anders hun over dit onderwerp zoude willen vertellen; zij geven er de voorkeur aan, dat de nood zakelijkheid van hervormingen bij hen zal worden bepleit door hun eigen lei ders van de openbare meening zooals dat in de meest ondubbelzinnige termen is gedaan door oud presiöenl Taft, den hoofdrechler in 't Opperste Gerechtshof der Ver .Staten. Indien zij orde stellen op hun eigen zaken, dan zal dat heusch niet zijn op aanwijzing van buitenland- sche leermeesters. De invloed, op het Amerikaansche ge moed teweeggebracht door dit georga niseerde internationaal gepest het is moeilijk een aangenamer klinkend woord te vinden van de laatste welcen, kan men leeren uit de recente g(emoeds- .uitstorling van den zeer representatieve^ senator Borah. „Deze buitenlandsche in menging' zoo verklaarde hij „is ■een onbescnaamde, opzettelijke belete- diging van ons gevoel van betamelijkheid en waardigheid," Het zou, zoo voegde hij er aan toe, „een nationale verne dering zijn, ook maar de geringste aan dacht te schenken aan "buitenlandsche protesten of aan protesten van het ge peupel in hel land zelf." Dat deed niets af aan zijn bereidwilligheid om „zooveel als hij kon, mede te werken" aan het onderzoeken van het vraagstuk der be weerde unfairheid van het geding. De meeste Engelschen zouden, in zijn po sitie geplaatst, hetzelfde hebben gezegd. Het blad eindigt met de mogelijkheid voor te houden, dat de gratie wellicht zou verleend zijn, „als de taak, aan te dringen op wijziging van het doodvonnis, ware overgelaten aan het geweten van 'Amerika." Ook nier staat dus openlijk gezegd, welk ecu pndienst alle protesten en erger in het buitenland aan de beide veroordeelden hebben bewezen. Nader wordt nog draadloos gemeld: Gisterenavond omstreeks half elf ont stonden fop de boulevard Sebastopol nieuwe relletjes in verband mei de zaak Sacco en Vauzetti. De politie moest in grijpen, en van de revolvers gebruik ma ken. De menigte werd verspreid. Te Brussel zijn gisterenavond nog op verschillende plaatsen de ruiten der ca fe's vernield. De polilie, die speciaal versterkt werd, verspreidde de me nigte. Intern, persconferentie. Gisteren is te Genève in de Salie de la Reformation, waar de algemeene Volken- bondsvergaderingen gehouden worden, geopend dc persconferentie, die door den Volkenbondsraad is bijeengeroepen. De leden der conferentie zijn dagblad directeuren, vertegenwoordigers van le- legraafagenlscüappcn en journalisten uit 40 landen, waaronder zich Amerika, Tur kije en Sovjet Rusland bevinden. De 'Amerikaansche delegatie bestaat uit niet ïninder dan 15 personen. Bovendien zijn aanwezig vertegenwoordigers van de of ficieele persbureaus iuit 21 staten. Ne- derlandsch lid der conferentie is de heer II. Nijgh, directeur der Nieuwe Rollerdamsche Courant, bijgestaan door dr. M. van Blankenslein als technisch raadsman. Voorts is aanwezig mr. A. J. Plemp van Duiveland, directeur van het persbureau aan het ministerie van bul- teDiandscne zaken, die evenals zijn col lega's den titel van assessor heeft en een raadgevende stem bezit. De conferentie heeft besloten, dal pers telegrammen in hel internationaal ver keer vóór particuliere telegrammen moe ten gaan, en dat in hel internationaal verkeer driegende perslclegrammen mofe ten worden ingevoerd tegen het dubbele tarief van gewone perstelegrammen, die bij verzending den voorrang krijgen. VerkccrsconforciiilR'. Te Genève is eergister in de glazen, zaal van het Volkenbondspaleis de derde algemeene verkee rsconf&êentie geopend, door den voorzitter der vérkeerscomniis- sie van den Volkenbond, den bekenden gedelegeerde van Cuba Aguero Y. Be- thancourt. De glazen van de glazen zaal waren echter door de Sacco en Vpuzetti- relletjes gebroken, zoodat ijzeren scher men daarachter waren neergelaten. 39 Staten zijn op deze conferentie vertegen woordigd, waaronder 4 niet-Volken- bondsstatcu; de Ver. Stalen, Egypte, Ecu ador en Turkije. De sovjet-regeering is, zooals reeds bekend, op deze conferentie niet verte genwoordigd. Verschillende organisaties als de in ternationale kamer van koophandel, het internationale luchtvaart comité cn de internationale spoorweg-unie zijn even eens vertegenwoordigd. Do secretaris-ge neraal van deu volkenbond, sir Eric Drummond, woonde de opcningszilling Mj De Nederlandsche gedelegeerden zijn prof. jlir. mr. van Eysinga en de heer Boer, referendaris apn hel ministerie van buitenlandsche zaken; deze*voor zoover betreft de quaestie van identileispapiereii voor personen zonder nationaliteit. VoorLs is aanwezig de heer Heldring, voorzitter van de Kamer van Koophandel te Amslerdam als gedelegeerde van de internationale reedersconfercntie. Op voorstel van den voorzitter besloot de conferentie voor de algemeene be schouwingen over hetgeen op verkeers gebied sedert de vorige conferentie in 1924 verricht is, terstond een voltallige vergadering der conferentie te houden. De drie andere onderwerpen der agen tia, n.l. Ie de systematische verzameling en verspreiding van algemeene inlichtin gen over verkeersvraagstuklten, de lrweS* tic van de identiteitspapieren van perso- «nen zonder nationaliteit en de herzie ning van de inwendige reglementen van de verkeersorganisatie van den Volken bond, zullen eerst in de groote commis sies worden voorbereid. Ook zal de verkiezing der Stalen vol gen, die in de komende 4-jarige periode deel van dc verkeersorganisatie zullen uitmaken. Nederland, door een intrigue niet in 1923 herkozen, zou dit jaar weer een ernstige candidaat zijn. Bij dc algemeene beschouwingen is met groote voldoening gewag gemaakt van liet werk der verkeersorganisatie, inzonderheid van tie Volkenbondswerk- zaamheoen lot ontwikkeling van het ver keerswezen in de Aziatische landen. O. a. heeft gesproken onze gedelegjejer- de ter conferentie prof. dr. Van Eysin ga, die er vooral op wees hoeveel meer systeem er is gekomen in het oplossen der verkeersvraagstukken. Thans komen ieaere 4 jaar de vertegenwoordigers der regeeringen samen, conferenties, die door een permanente raadgevende vèrloeers- commissie worden voorbereid. Hij acht 't een groote verbetering dat ook ge delegeerden van internationale organi saties, die belang hebben bij verkeers- kwestics, evenzoo tegenwoordig zijn. Er kat een herziening der statuten plaats hebben, waardoor zij ook deel kunnen nemen aan het voorbereidende werk in de permanente studiecommissie, die oe raadgevende verkeerscommissie terzijde zal staan. De heer Heldring, voorz. TC, v. Koop handel te Amsterdam wees speciaal op het groote belang der reetters bij de verkeersvrijheid, en over de bereidwillig heid tol internationale samenwerking in hel belang eener goede internationale verkeersregeling. Maar ook wat nog het belangrijkste was laakte hij, even als prof. v. Eysinga, de langzame ratifi catie der conventies van de verkeers- conferentie. Deze kan nog zulke nuttige conventies stuiten, als de regeeringen nalatig of traag zijn ze te ratificeeren, schiet men niets op en hebben ze niet meer dan theoretische beleekenis. Zoo is bijv. de spoorwegconventie van 1923 nog slechts aoor 11 van de 33 staten, en die omtrent de zeehavens nog slechts door 9 van dc "25 stalen bekrachtigde Hier lijdt het gezag van den Volkenbond onder, maar meer nog: men ziet zoo geen enkele oplossing van de verkeers problemen, die hoe langer hoe meer problematiek, moeilijker worden. De heer Heldring hoopte dan ook, dat de derde erkeersconferenlie zich met aandrang tot den volkenbondsraad zal wenden en deze verzoeken aan de kwestie der ratificatie der conventies van de ver- keersconferentie al zijn aandacht te schenken. De kwestie der Rijnlaud- Jiczctting. De Echo de Paris verklaart, dat het uitblijven van het antwoord der Engel- sche regeering op de Fransche nota inzake de bezetting van het Rijnland, het gevolg is van den wensch der En- gelsche regeering de kwestie eerst te Genève te willen regelen. Daar zal Stre- semann Brïand aan zijn belofte van Lo carno en Thoiry herinneren, zoodat de Fransche minister van buitenlandsche za ken definitief zijn houding moet vaststel len. De besprekingen te Genève zullen volgens de Echo de Paris Frankrijk voor het alternatief stellen: Locarno of de Roer. Baldwin terug. De Engelsche premier Baldwin en zijn vrouw zijn gisteren uit Canada te Southampton aangekomen, en werden er natuurlijk opgewacht door een heel le ger journalisten. Baldwin zeide 'n heelen iuspannenden tijd achter den rug te heb ben, en allesbehalve met vacantie te zijn geweest. In de 19 dagen van zijn verblijf in Canada heeft hij 26 open bare redevoeringen gehouden. Hij vond den Prins van Wales en diens jongste broer, Prins George, geen beter te wen- sclien reisgezelschap. Wat de vooruitzichten voor Canada betreft, op het gebied van landbouw en mijnbouw, zei de premier, dat dezemen- schelijkerwijzc gesproken onbeperkt zijn. Niettemin is het land, een paar dicht bevolkte streken en de fabriekssteden als Montreal en Toronto daargelaten, niet dichter bevolkt dan 3 zielen per vierkante mijl. Daaruit blijkt, dat Canada voor een heel ander probleem staat dan Engeland zelf. i 'Van ernstige vraagstukken terzake van de betrekkingen tusscken kapitaal en arbeid," zoo ging Baldwin voort, „heb ik daarginds niets gehoord. Canada biedt voor befden vrijheid van beweging ge noeg. Het heeft zoowel behoefte aan menschen als aan geld. Wij moeten zor gen wegen te vinden om werkgrage han den en den vrijen grond bijeen te bren gen." Dc premier roemde de hartelijke ont vangst en het medeleven met het moe derland der 'Cana'deesche bevolking te voegen, welke in de stille Zuklzefe reeds naar dje drie vermiste Honoloeloe- vliegers zoeken. BEKNOPTE MEDEDEELINGEN'. Uil België 1 De Anhverpsche correspondent van de N R. Orl. meld;t: Hier te lande beslaat een weeld.ebelasn ting op hel koopen of gebruiken van legio zaken, welke door d^n fiscus als luxe worden aangemerkt De hiervoor reeds lange lijst schijnt binnenkort te worden uitgebreid met de verzorging van het modern d,ameskapsel, nl. door een belasting op het bijknippen en ondulee- ren Daar tall van dames een dusdanige bet- werking een of meermaal per week vol strekt noodig schijnen te achten en hel aantal coiffeurssalons voor dames zeer groot is verwacht men dat dp fiscus ,met de nieuwe belasting lang geen slechten greep zal blijken le hebben gedaan. (Eenzelfde voorstel is gedaan door een raadslid van Neustadl in Thürjugen). Uit F r a n k r ij k. Koning Borris van Bulgarije is gis teren te Versailles aangekomen. Hij bracht een bezoek aan het kasteel. In den middag vertrok hij naar Rambouil- let, waar hij een bezoek bracht aan pre sident Doumergue. Uit Engeland. De officieele cijfers van de werk loosheid in Groot Britlannië vertoonen een verdere vermindering. Op 15 'Augs. waren er 2146 werkloozen minder in geschreven dan een week tevoren, en 558.,420 minder dan een jaar tevoren, toen de cijlers beïnvloed waren door de kolenstaking. Het totaal aantal werk loozen bedraagt thans slechts weinig meer dan 1 millioen. Bij Seven Oaks op den Zuklprspoor- weg is gisteren een passagierslrein door nog onopgehelderde oorzaak ontspoord. Verscheidene wagons vielen om Er zijn elf passagiers gedood; en 20 zwaar gej- wond, en 20 licht gewond Het perso neel van den trein, machinist, stoker en conducteur, bleef ongedeerd Slechts drie rijtuigen bleven onbeschadigd. De Britsche vlieger Courtney, die gisteravond zou starten voor de vlucht over den Oceaan kon niet vertrekken, daar het gewicht van het toestel le zwaar bleek. Courtney heeft daarop besloten den Canadeeschen milliouair, die hem 1500 pond Sterling voor den overtocht aanbood niet mede te nemen. Ilij hoopt Vrijdagavond te vertrekken. Vandaag zijn de vliegers Hamilton en Minchin voornemens hun poging om den Oceaan over te steken le onderne men. 'Prinses Löwenstein-Wertheim zal als passagier de reis meemaken. Uit DuitschJand. Ter bijlegging van het conflict in de Rijnvaart is een arbitrale beslissing ge veld, dje tot 1 April 1923 een loousveri- hooging van 8 loL 10 pet voorziet. Voor de overige arbeidsvoorwaarden geldleen termijn tot 1 April 1929 Beide partijen hebben de beslissing aanvaard en de Deutsche Verkehrbund heeft verklaard de slaking te zullen af wimpelen. Zoowel de dekknechls, stokers als de {machinisten hebben bel werk hervat, zoodat d,e staking op den Boven-Rijn lot het verleden behoort. De herfst-dienstregeling voor hel Duitsche luchtverkeer treedt op 1 Sep tember in werking. De dienst naar ver|- schillende badplaatsen zal dan worden gestaakt. Hoe zeer het verkeer per vliegtuig zich in Duitschland uitbreid,l, blijkt hieruit, dat in dp afgeloopen week van het vliegj- veld van Hamburg 431 vliegtuigen met een totaal van 1041 reizigers opgestegen zijn De vorige week vestigde reeds met 749 luchtreizigers een record. Dit is dus in een week lijds aanmerkelijk verbe!- terd. Uit Griekenland. Venizelos heeft de uitnoodiging der Grieksche regeering deel uit te maken van de Grieksche delegatie naar de ver gadering van den Volkenhond afgewezen. Uit Spanje. Primo de Riveira verklaarde, dal in October de campgane in Marokko zal 2ijn geëindigd, en dat de troepen zullen wor den gerepatrieerd. In Marokko zal een nieuw regime worden ingesteld, in over leg met Frankrijk. Primo de Riveira sprak de hoop uit, dat de Tangerkwestie spoedig zal worden geregeld, hetgeen noodzakelijk is in het belang van tien toestand in Marokko Uit Egypte. Bij de begrafenis van Zagloel pasja is in een mohammedaansche straal een balcon ingestort, waardoor twaalf men schen op straal terecht kwamen. Drie wa ren op slag dood; Het lijk van Zagloel pasja werdl ,op het affuit van een kanon geplaatst. Een regiment cavalerie opende den stoet, ge volgd dpor batterijen artillerie en drie regimenten infanterie Naast de soldaten marcheerden de studenten. Het langst rekken van den stoet d;uurde bijna an derhalf uur. Vierduizend officieele perf- sonen droegen rouw. Uit de Ver. Staten. I Vijftien oorlogsschepen hebben op- dracht gekregen zich bjj dp 42 vaartuigen *4ARKTBERICHTE!t Middelburg, 25 Augs. Opgave van den marktmeester Boter f0.95, particul. prijs r 1.05. Kipeieren f6.50, part. prijs f7.50. Eendeieren f 6.50, part. prijs f 7.50. Opgave v. fl. marktzetter Z. L. M.: Boter T0.95, particul. prijs fl.05, Kipcieren f 6.50, part. prijs f7.50. Eendeieren f 6.50, part. prijs f 7.50. Middelburg, 25 April. De aan voer op de graanmarkt was ook heden nog gering, er werd nog geen notecring opgemaakt. li ss in gen, 24 Aug. Aardappelen 5,5—6,5, Poters 2—2,5, roode bessen 29 —35, Posteleijn 9,5—10. Suikerboonen 17 19, Princessen 20—31, dubbele prin- cessen 1820, Wagenaars 7—14, snij boonen 10—27, druiven 71—82, witte druiven 49, Tomaten 1528, Precose ue Trcvoux 20—26', suikerij 2—5, N. II. suikerij 611, Dirkjes 10—11, jutten 25, Duch. Oldenburg 45, Be de Merode 5— 11, Keizer tafelappel 311, Court Pen- du 5, Bé. d'Amanhs 13, Scharlaken 7—8, Cox Pomona 7—12, Zoete SI. Joris 20, Lord Suffield 3, Manks Codlin 11, zo- meraagt 15, Celline 9, Keswick 27, Pruimen 38—49, Clapps 1525, Astra kan 11—13, tarweappel 12—15, alles per K.G. Roode kool 7.5—9, savoye kool 7.5 11.5, Bloemkool 322, netmeloen 40— 75, suikermeloen 4647 alles per stuk. Selderie 23, prei 6—7, uien 4—7, Peeen 3,55.5, rabarber 1—1,5, kroten 56, ramanas 2—3, rapen 1.5—5, gla diool 8—15, asters 1,5—1, alles per bos Andijvie 1—60, Peterselie 12—17, sla 12 25 alles per kist. Augurken 27—40 per 100 stuks. Goes, 23 Augs. Op de veiling werden de volgende prijzen besleed: Peren: Precose de Trevoux f 1531, Clapp's Favorite 1435, Dr. Jules Guyot 1519, Seigneur d'Esperen 12—18, Ma ria Louisse 20, Bruine lieerenperen 10 —16, Jutleperen 11—28, Beurré de Me rode 918, Beurré d'Amanlis 16—27, Beurré Napoleon 14, Beurré Lebrun 10—12, Williams Duchesse 10—17, N Holl. Suikerperen 610, Wittebroodspe ren 59, Diamanlperen 6—11, Dirkjespe ren 5—8, Bergamotten 6—7„ Reine de Poire 56, Roode Suikerijen 5—7, Belïe d'Epin 5—10, Calleboulsperen 4—6, Scharlakenpercn 510, Amelotlen 9, Kei zerinnen 46, Diverse Peren "5—18, Af val- en Kroetperen 1—8, Appels Manks Codlin 12—21, Signe Tillish 9—IS, War - nersking 1216, Eckleville Seedling 13 —15, Transparante de Croncels 12—17, The Queen 11—29, Jacques Lebel 10— 16, Lord Suffield 1113. Perzik Roode •Zomerappel 9—11, Roode Calville 9, Con- stantijn de Groot 7—10, Reinette d'Au- tomne 811, Bismarck 9, Ganzebout 7 —10, Zomer Court Pendu 8, Gulderling 810, Clasieappel 68, Grofzuur 6—10. Codlin Keswick 412, Zomcraagt 7— 9, Tarweappels 12. Zoele Ribbeling 10 13, Kandijzoet 7—11, Afval- en Kroet- appels 14, Pruimen: Dubbele Boeren W'ilte 5060, Witte Wijnpruimen 58— \61, W'ashingtonpruimen 41—51. Burbank- priiimen 26—42, Belle de Louvain 20— 35, Reine Claude 29—60, Reine Victoria ;1730, Diedrich Hulborn 28, Abrikoos- pruimen 20—42, Prince Pruimen 18— 2Ü, Vroege van Buhlenthal 814, Di verse Pruimen 10—25, Afval Pruimen 1—S, Diversen: Hazelnoten 22, Druiven 39, Tomalen 320. Meloenen 0.36—0.68, per stuk. Goes, 24 Aug Veilingsvereeniging Z.- Beveland. Aardappelen 4,10—6.30, Augurken 1—21, Perfectboonen 12—13. Rentegevers 11, groene boontjes 6S, slokprincesseboontjes 8—17, stoksnij- boonen 2227; stamsnijboonen 8, To maten 9IS, pootuien 4.60, sjalotten 1.20 alles per 100 K.G. Savoye kool 4 6, bloemkool 6—17, roode kool 6—9, Augurken 0.25—0.34, komkommers 1— 2.90, stoksnijboonen 0.25, metoenen 0.24 alles per 100 stuks. Rapen 2 per 100 bos. 445STE STAATSLOTERIJ. 3de klasse, 3de lijst. Trekldng van Woensdag 24 Augustus. Prijzen van f25000 9563 f 1500: 8975 f 1000: 585 20129 f 200 16592 17127 f 100 6192 9830 12995 16947 PRIJZEN VAN f 15. 6969 6980 6994 10464 10900 18837 ADVERTENTIEN. Ou dertrou wd: PIETER GROENE WOUD EN MARIAJ0. VERNIEL. 284 Halseijstreet i Brooklyn I U. S. A. 25 Aug. 1927 Beddewijkstraat I K133 Middelburg J Getrouwd: PIE1ER JACOBUS WATTEL CORNELIA JOBSE die namena wederzijdsche familie hartelijk dank zegden voor de vele blijken van belangstelling voor en bij hun huwelijk betoond Serooakerke (W.) 24 Aug. '27. Hedeu overleed tot onze diepe droefheid, na een lang durig en smartelijk lijden, zacht en kalm, onze geliefde Echtgenoote, zorgzame Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, JOZINA R1SSEEDW, in den ouderdom van 75 jaar en ruim 7 maanden. Uit aller naam A. A. BECU. Groede. 24 Augustus 1927. GEZONDHEID is U toch meer dan 'n pijp tabak waard? Geniet beide en koopt een BIG BEN pijn van f 2. Aan den Cursus voor de Gemeente- Adminiatratie te Vlissingen is een beginklasse geopend. De lessen worden gegeven door de Heeren B. I. ZONNEVYLLE, Secretaris van Ter Neuzen en F. BISSCHOP, Secretaris van Vlissingen op Zaterdagmiddag De Cursus duurt 3 jaren. Het lesgeld bedraagt f 100.— per jaar, per kwartaal bij vooruitbetaling te voldoen. Alleen worden aangenomen zij, die het voorbereidend axarnen voor de gemeente-administratie hebben afgelegd of daarvan vrij gesteld zijn. Vrijstelling geven verschiller'dediploma'8,o a.:U L.O. Diploma, 3-jarige H.B.S onder wijzers-akte enz Verdere inlichtingen te bekomen bij den Heer ZONNEVYLLE, bij wien aangifte kan geschieden. De Notaris Mr. JAN LOEFF zal Woensdag 31 Augustus 1927, de> voorm. om 9 uur, te KOUDEKERK^* op de Hofstede Moesbosch", ten verzoeke van den Heer JACs. BOONE, in het openbaar veilen KAPITALEN zwart Merriepaard, (Klepper) ond 6 jaar, zwart Merriepaard, oud 10 jaar, grijs Merriepaard, oud 12 jaar, vosblea Merriepaard, oud 14 jaar, vos Merriepaard, oud 8 jaar, vos Merriepaard, oud 3 jaar, bruin Merriepaard, oud 1 jaar, vos Merriepaard, oud 1 jaar; 14 beate Melkkoeien, 14 Kalf- vaarzen, één 2 jarige Vaars, 13 Ij-jarige Vaarzen; Varkens, Kippen en Hanen, Eenden, Ganzen, Hond met Hok; 3 Men wagens met toebehooren, Veerwagen, Gier- of Water wagen (als nieuw), Driewiels- kar, Melkkar, Maaimaobine (Al bion H. R. 2), Hooischudder, Hooihark, Rolwagen, Recht- atroodorschmachine, 2paards Ros (Lanz), Koppelstangen, Hoek- omzetter, 17 Eggen, Ketting-Eg, 3 Koksploegen, 2 Wielploegen, Aardappelploeg (als nieuw), Cultivator, 2 Veldsleden, Arre stee, 2 Blokken (één tweedeelig), Molbord, Sleepdeuren, Kort- en Langtouwen, Schijven, Kouters, Mestinleggera, Kruiwagens, Kort- molen, Mangelmolen, Wind molen, Builkist, Meelkist, Kunst- moeder, Handwiedmachine, Gee- selstoel met steen, Vleeschblok, Spekstanderd, Slijpsteen, Wagen- lichter, Schalen, Balans en Gewichten, Bascule met Ge wichten, Maten, Waterbakken, Rieken, Vorken, Seizen, Repen en Blokken, PongerB, Mestput planken, Melkplanken, Zeil, Ladders, Trap, Paardebocht, Aardappel- en andere Zakken, Graanscboppen,Aardappelziften, Graanziften, Manden, Klaver- ruiters, Muteerde, Horden en Staken, Brandhout, Kanthooi en Stroo. Handgereedschap, Paardewant Melkgereedschap en Huisraad, w o. Kasten, Tafels, Franklin- kachel. Bedden, Baktrog enz. Berging voor Fietsen, geen stalling, geen muziek.

Middelburgsche Courant | 1927 | | pagina 3