60 ct. per I pond BIGGELAAR'S vengedeelte van één der wagens werd vernield I)e malerieele schade was vrij aanzienlijk, doch persoonlijke ongeluk ken kwaraeri^nict voor. Naar de oorzaak wordt een onder zoek ingesteld. Donderdagmiddag is bij Huis lei- IIeide (gemeente Zeist) een militaire vrachtauto van liet korps luchldoelar- tilleric met militairen, die voor een jon getje, gezeten op een rijwiel, incest uil- wijken, tegen een particuliere auto, wel ke de militaire auto wilde passeeren, aangebotst. De bestuurder van de mi litaire auto verloor daardoor zijnsluur, waardoor de auto tegen een boom te recht kwam, waarbij de dienstplichtige sergeant U. zwaar werd gewond Van de particuliere auto, waarin acht perso nen gezeten waren, werden een heer en een dame zwaar gewond. De motor van de particuliere auto was totaal ver splinterd. Zooals wij gemeld hebben zijn op 11 Augustus nabij Culcmborg schipper A. IJ. uit Rotterdam en zijn 6-jarig zoontje verdronken. Thans is te Vrees wijk uit do Hek het lijk van den knaap opgehaald. Dat van den vader is nog niet gevonden. Donderdagmorgen heeft op den Haastrechlscheu Dijk een tweede auto- ongeval plaats gehad. Twee uur later nadat een luxe aulo, 'gaauWe in de richting Oudewaler, van den weg was geraakt, stortte een vracht auto van den dijk. Bij dit ongeluk werden geen perso nen gewoud, doch liet voertuig bekwam eveneens schade. Woensdagavond brak brand uil in Cineiua-Palace le SilturL, geëxploiteerd door den heer D. De bioscoop, een ruim houten gebouw ,ging bijna geheel in vlammen op Do brandweer van Sittard, gesteund door de motorbraiwlspuit van Geleen, wist door krachtig optreden er ger te voorkomen. Heden zou, naar de Maasb verneemt de zaak bij gerechtelijk exploit worden verkocht In de gemeente Klein Sinaai België aan de Nederlandsche grens, heeft dezer «lagen een bloedige vechtpartij plaats ge had tusschen een tweetal landbouwers gezinnen, die reeds herhaaldelijk een en ander uit te vechten hadden. Tot d'us- ver bleef het echter tot min of meer felle woordenwisselingen. Deze keer ech ter werden de bijlen erbij gehaald en weldra werd hel een bloedig gevecht, waaraan de buren tenslotte met de grooil'- ste moeite een einde konden maken Er zijn verscheiden zwaar gewonden. Twee Duilschers, een medicus en een student, zijn ej-in geslaagd hel Kanaal over te steken in een rubber kano van 12 voet lengte. Zij zijn om) 5 u. 30 in de St. .Margarethabaai geland, waar zij den nacht overblijven. In het dorpje Besseringen, in het Saargebied, heeft een 11-jarige scholier een GO-j^rigen arbeider met revolver schoten gedood. De oudefs van den jon gen leefden sinds ge.ruimen tijd in onmin met den naast hen wanenden arbeider. Toen deze Donderdag met de moe-lier van den knaap een woordenwisseling had en haar te lijf ging, loste de jongen, die aan het venster zag, dat zijn moeder mishandeld werd, hel noodlottige schot op den buurman. Bij een onbewaaklcn overweg op de lijn Heidenburg—Allenstein is Donder dagavond een 3uto met vief inzittenden door oen trein overreden. Een vau hen was onmiddellijk dood, de tweede en de chauffeur zijn ernstig, en de vierde, (een kind licht gewond. Op 93-jarigen leeftijd is onlangs in Siberië de herbergier Domisclienkoover leden De man was 60 jaar geleden naar Siberië verbannen „had een herberg ge opend en trok veel gasten. Zijn pasteien en koteletten waren beroemd Nergens in den omtrek waren die zoo lekker te verkrijgen. Toen de man dood was,heeft de gendarmerie een afschuwelijke ont dekking gedaan. Zij vond achter de her berg een kuil mol de geraamten van ze ventig menschen en in den kelder zes vaten met gepekeld menschenvlecsch. liet schijnt dat Domischenko eenzame reizigers dronken voerde en dan ver moordde". Achteraf blijkt, dat herhaalde lijk gasten plotseling verdwenen. De waard placht dan te zeggen, dat zij voor dag en dauw verder getrokken waren. De Ainerikaansche spitsboeven be denken steeds weer nieuwe trucs om hun .slachtoffers geld en goed af te nemen. In haar villa te Boston (zoo vertelt de „Fraukf. Zlg.') zat de vrouw van den koopman Parker en speelde voor het open raam piano, toen door de openstaande salondeur een keurig ge kleed jongmensch binnentrad en zeer hoffelijk groelte. „Ik vraag wel excuus", zei hij, „dat ik "zonder meer hier bin- nenOring, maar mevrouw speelt zóó ver rukkelijk Chopin, en als vereerder van den ontsterfelijken meester kon ik de beloovering van dit spel niet weer staan. 11c vraag u, rustig in een hoek le mogen blijven luisteren." Mrs. Parker was' wel is waar ietwat verwonderd, maar de indringer maakte een zoo goeden indruk, dat zij aan den wensch gevolg gaf. Plotseling - werd de deur opengerukt en een zwaargebouwde en corpulente man drong 'binnen, opgewonden mrs.( Parker toeroepend „Om Godswil, speel verder mevrouw. U hebt met een gek le doen' Ik ben hoofdverpleger van hel krankzinnigengesticht, en deze heer is een ernstige patiënt. Zoolang hij echter muziek hoort, doet hij geeu vlieg kwaad. Ik loop nu naar hel gesticht en haal een dwangbuis e|n assistenten;" Mrs. Parker voelde haar angstzweet uitbreken. Werktuigelijk speelde zij ver der Eindelooze minuten verliepen, maai de verpleger kwam niet terug. Een be zwijming nabij, voelde zij de situatie niet meer meester te zijn. Zij keerde voor zichtig om en vond de kamer leeg. Opgelucht herademde zij, tol zij plot seling bemerkte dat alle kaslen waren leeggehaald en de geheele woning in een toonb«?ekl van wanorde was ver keerd De lichlgeloovige muziekliefheb ster was aan een geraffineerde boeven streek ten offer gevallen. (Ingoz. MedA BUITENLAND. MIJN INDRUKKEN UIT AMERIKA. Dr. NEIL VAN AKEN. New-York, 13 Aug. l'ncle Sam schrijft vrtor wat zijn kroost eten en drinken en lezen zal. De puriteinsclie geest der pelgrims is nog niet uitgestorven, Een goed inge richte voorlichtingsdienst voor zuigeling en volwassene. Hoe men de alcoholische wenschen van een nalie Vim 110 milHoen burigers den kop kan indrukken, zal voorloopig wel lol een der Amerikaansche puzzles blijven behcorcn. Men kan niet «zeggen, dat hel Amerika.auschc volk toentertijd rijp was voor de Drooge Eeuw, en het is een Hercules-laak om een gjansch volk den wil van een niindcrhleiidjopi le leggen, liet gaal ook nimmer ongestraft, Ook ditmaal niet. liet is overbodig om nog eens op le sommen welke ongewenschlc gevolgen de Prohibitie gehad heeft ón der de jeugd, ofschoon men vertrouwen mag, dal, ondanks deze minder gelukkige gevolgen, Amerika een droog land blijven zal en liet tweede geslacht aj de voon- dee]en plukken zal van het nuchtere voorgeslacht OnderUisscheu maken dé dranksmokkelaars bootleggers kleine fortuinen Zij vonnen tezamen sterke en onafhankelijke groepen, die eigendun kelijk optreden, en met geweld soms de wijnen weghalen uil de wijnkelders van privaateigenaars. Deze groepen hebben ook hun onderlinge bloedige veele. Kort geleden vergaderden in een groot iiotel in Chicago de vertegenwoordigers van twee dier vijandelijke groepen om open lijk en in alle deugd de handelslwiston bij te leggen. Er zijn maar weinig Ameri kanen. die niet gaarne zouden willen opgenomen worden in het dranksmokke- laarsgildc, want die duiten in hel eerbare vak verdiend, zijn heusch niet te ver smaden! Nu dat de Amerikanen ïïlet meer ie diep in liet glas mogen kijk,en, tenzij zij willig zijn om de dure en zure smokkelprijzen te betalen voor slechte of doodgevaarlljke jenever, schijnt de Yankee naar iets anders omgekeken te hebben, en dat wol niet vóór den smaak maar voor den geest. Althans te oor- dee]cn naar enkele gebeurtenissen van den laatsten lijd. Hoe zou men het an ders moeten verklaren, dat er een Boe kencensuur ontstaan is en zelfs een nieuw vak, dat sterk naar smokkelarij ruikt, en waarvan de gildebroers ,.book- leggers" geheelen worden. Dat bctec- lcenl, dat een nieuwe prohibitie liet Ame rikaansche volk knellen zal. Onder de vele staatsbureaucraten heeft een plaat selijke wcUeumaniak, gesteund door pu- rileinsche vereenigiiigen, liet gedaan ge kregen. dat in een paar plaatsen, zekere boeken, rijk aan sarcasme, doch doodon schuldig, niet kunnen tentoongesteld of verhandeld worden. Dus ook de weinige Amerikanen, wier hersenen niet in rook opgaan door verv&lschtc jenever en die niet overgegeven zijn aan het heup kruikje «le zilveren hipflask kunnen voortaan zich ook niet meer verlustigen in hel lezen van gezouten of ongezouten waarheden. In den "beginne Aieeft men getracht de klassieken le verbieden, met betzelfde bekende gevolg natuurlijk, dat deze klassieken zich verheugen in een grootere, doch nu geheime uitgave, waut hel blijft een zeer menschelijlce karakter trek groole deugden le veronachtzamen en naar verboden vruchten te smachten. In 1891 reeds probeerde men de Deca meron van Boccacio le onderdrukken, maar liet- Hoog Gerechtshof besliste, dat indien men de Decameron ecus ireerde dit ook zou moeten toegepast worden op den Bijbel en op de werken van Shakes peare. Terwijl dit in New-York plaats greep werd de politie van Boston door de „Watch and Wprd Society" bewogen om den verkoop van negen conlemporaire werken te verbieden, inmiddels was het nieuwe werk van Sinclair Lewis versche nen, den geestige, natuurgetrouwe, doch langdradige parodie op hel predikanten dom der Amerikaansche methodisten. De eerstvolgende slap nu in cullureelcn vooruitgang door de verlichte Bosloni- anon, was het verbod van verkooo van Sinclair Lewis „Elmer Gantry" Een boek- verkooper werd lenzelfderlijd een boe te van 100 dollars opgelegd, omdat hij Theodore Dreisers „Een Amerikaansche Tragadie" verkocht had. Bijna twijfelt men aan Amerikaansche verdraagzaam heid, indien men uit het oog zou ver4- liczeu, dal dit alles gebeurt in het stijve hoogdunkelijke Boston, een stad, die eens beschouwd werd het intcllectueele cen- Irum van Amerika te zijn. We mogen dit dus aanvaarden ais een zuiver Basloni- aansche tragedie, en niet vergeten, dat ook op ander gebied Boston steeds prat ging op een paar vvaardelooze excentri citeiten, waartoe o.fi behoort een geaf fecteerde uitspraak van het Nieuw-En- gelsche idioom. De Douane-autoriteiten hielden in die zelfde maand de aflevering op van 500 stuks van een Europeesche uitgave van de „Duizend en Eén Nacht", daar dit boek beschouwd werd le vallen onder de rubriek vau pronografische werken, vol gens de wet van 1922 althans. Hoe gretig deze boeken gekocht wor den,, blijkt uil het feit, dal in de laalslfce. 18 maanden in de Ver. Stalen ongeveer 750 stuks voor 50 dollar per stuk ver kocht werden De Amerikaansche re geering mag dus wel een groole lange lijst aanleggen van alle mogelijke uitga ven, die deu puriteinschen geest der Amerikaansche v5 deren mochten kwet sen, en, evenals voor hel drankverbod, lot handhaving waarvaVi millioenen uitge geven zijn' diep in den za.k lasten om een leger van censoren, zede-deskundi gen en snuffelaars aan te sfellcyi. Ameri ka is zoo groot, daj in dezen miels gedaan zou kunnen worden zonder een leger van goed gesalarieerde ambtenaren op de been te Brengen. Natuurlijk dit alles Lol meor- 'dere glorie, grootere welvaart en tot het welzijn der gansclie natie, der beambten en der nieuwbakken „bookleggers". Aan de waakzaamheid der Moderne Puritei nen ontspant evenwel de machtige pers, uitgezonderd wanneer deze radicale len denzen heeft. De uitgave van het communistisch weekblad „Masses" is verboden gewor den, en als ik me niet vergis kan men in Californië het tijdschrift Tan Mencken die een fijn geslepen, scherpen pen, heeft, en in de „„American Mercur" yAmerli- kaansche zeden en gedachten en daden bccritisecrd, niel in «ie kiosken te koop aanbieden. Eenige maanden geleden werd ook de zending per post door liet postbe- stuur geschorst. Door de invloedrijke pers wordt het Amerikaansche volk ech ter op eenzijdige wijze voorgelicht, het geen Lot nu toe lot geen groote bekom mernis aanleiding'schijnt gegeven te heb ben in het kamp der gezegende Zui veraars. Waarschijnlijk zou hun hand echter niet ver reiken, als zij ook waag den op dit vruchtbare terrein het on kruid uil te roeien. Een paar hoeken komen slechts in de handen van eenige duizenden uitverkorenen, maar de krant is de dagelijksche opvoeder van honderd,- duizenden. En zij zal niet nalaten een hlijvenden stempel te drukken op liet gansche vlolk. Dal een land als Amerika ook zijn censuur-problemen heeft, kan geen verbazing wekken, maar gcwvonlijk lieeft de Europeaan den indruk alsof Amerika het meest vrijgevochten land] ter wereld is Ter voorlichting kan echter hel bovenstaande dienen, waaruit blijkt, dal overal ter wereld kleine geesten zich opblazen tervville van kleine dingen. Tot dat zij natuurlijk, evenals de kikker in dat kostelijke fabclje van La Fontaine, uil elkaar springen en de aarde in haren loop niet verstoren. Uil het drankverbod en, in eenigszlns anderen zin, uit het boekverbod, blijkt, dat het den Amerikanen niet aan leiding en voorlichting ontbreekt. De opvoeding vau den Amerikaan is een der gewichtig ste vraagstukken der regeering en heeft ongetwijfeld haar volle aandacht. Nergens ter wereld, dank zij den rijkdom, zijn de scholen zoo goed uitgerust als in de Vcyeenigde Staten en hol is een bekend feil. dal vele geleerden, hel aanbod óm naar Amerika te komen, aanvaarden,, niet vanwege de salarissen, maar vooral om- dal al de noodige middelen voor onder zoek en studie hun ter beschikking ge steld worden. Alle mogelijke informaties kunt ge ver krijgen djor eenvoudig een verzoek le richten aan de betrokken departementen en hel duurt geen jaren alfvorens hel ant woord binnenkomt. Soms staaL men ver stomd over de gekke vragen, die aan de inlichtingendiensten voorgelegd worden. Een moeder in Nebraska had waarschijn lijk langdurig met zich zelf ovérlcgd of zij het departement van Landbouw om advies zou vragen. Haar brief kwam ten slotte aan op de Kinderafdeeling van het departement van Arbeid. Met den volgen den inhoud „Wilt u mij a.u.bv. uw circulaire over Zuigeling-Opvoeding zenden Ik wist miet goed aan wie ik het verzoek kon zenden, want men kan een Zuigeling toch moei lijk een Giroente noemen, en ik vermoed dal zij behoojren tot de dierlijke groep, of volgens Darwin, tol de protoplasmen, en ik ben eir niet van overtuigd, dat ik in de theorie van Darwin geloof, of in de reincarnatie van de theosofen. En ik heb mijn vleeschkaayt verloren". I Deze brief illustreert voldoende, dat j een moedor in een der uithoeken van het laud zeker is de noodige inlichtingen te kunnen bekomen iu Washington Kin deren behooren voorzeker niel lot het rijk der groenten, zelfs al groeien zij als Kool. Maar Uncle Sam is zeer geïnteresseerd in wal zijn zonen eten en drinken en lezen en ook in hel welzijn van zijn kleine nichten en neven. Hij heeft alle mogelijk adviezen gekleed, van al' het diëel vau den pas geborene tol zelfs een miifin voor den zuigeling. Er kwamen zooveel aanvragen binnen voor een naam, dat bet Kinderbureau tenslotte lijsten lie£ drukken met „Namen voor jongens" en „Namen voor meisjes"! NEIL VAN AKEN. BIGGELAAR'ft KOFnt BOOIV VOOR BOON KWALITEIT waapdeept Ingezonden Stukken. WERDEN DE GEDEPUTEERDE STATEN NIET JUIST INGELICHT* Mijnheer de Redncleur, Beleefd verzoek ik l' mij een plaatsje in Uw vee] gelezen blad le willen inrui men, ten einde wederom eenige aangele genheden betreffende ue, op hel oogen- blik in Zeeland in sterke male aan kri tiek onderworpen, P. Z. F;. M -kwestie naar voren te brengen. Wellicht is het daardoor mogelijk, dat, de volgens mijn meening tot heden niet geheel juist be handelde aangelegenheid, ten slotte toch nog io juiste bannen wordt geleid. Datgene wat ik hier naar voren zou willen brengen, houdt ten nauwste Ver band met een tweetal vragen gesteld in de afdeelingen gedurende Ue Zomerz.it- liug van de Prov State.n en de antwoor den van Ged. Staten aaairop. De eerste vraag betreft liet kolenver- bruik in de Centrale van de P. Z. E. AI. tc Wesldorpe, welk verbruik, zooi iincende ^lijkbaar de vragensteller, verminderd zou zijn, doordat een systeem gebezigd werd, hetwelk door den destijds ontsla gen heer Roosa werd gegeven. Het door j Ged. Staten gegeven antwoord daarop j luidt, dat liet thans toegepaste system j een der kellingroosters werd omgeziöl iu een handstoker met onderwind niets le malcen heeft met eenig systeem- Boosa. Dit antwoord nu komt mij ten eenen male voor een bliitenslaander zeer onvolledig en daardoor buitengewoon misleidend voor. Waar ik eenige jaren na het ontslag van den heer Roosa bij de P. Z. E>. M. werkzaam was en ik dientengevolge pre cies weel wat geschiedde, komt het mij dan ook noodzakelijk voor het antwoord nader aan le vullen. De beer B<>osfc)1 heeft aan de Dilreclie van de P. Z. E;. M. j destijds voorgesteld om de beslaande me chanische stookinrichting te verandeien in e"èn handslookinricliting en hoewel wij mogen aannemen, dat de Directie zoowel als de heer Roosa beiden hetzelf de beoogden n.l. een zoo zuinig mogelijk brandslofgebruik, wem een liandslook- inrichting door de Directie eerst 3 jaar na liet desbetreffend voorstel van den lieer Roosa en nadat deze inmiddels ontslagen was, ingevoerd, nadat ge bleken w a s, d a t li e t meteen me chanische stookinrichting niel zuiniger kon, en nadat de Directeur, de heer Streefkerk mij herhaaldelijk ver zekerd had, dat een hand.stookinrichl'iug onzin was en hel niet mogelijk was het bedrijf daarmede te drijven. Na liet ontslag van den heer Roos» werd dan ook in de allereerste plaats 'n poging aangewend om asji le toonen, dal het beleid van genoemde ontslagen Centrale-chef niet juist was geweest en dat op geheel andere wijze bezuinigd kon worden. Werkelijk was de Directie in slaat om a»n de Staten van "Zeehond mede te deelcn, dat liet kolen verbruik verminderde, doch later, toen bleek dal de gegeven cijfers niet juist waren, en dat men ongeveer een 200 ton kolen had ingeboet, verzuimde men hiervan mede- deeling te doen. Nog meende de Directie niet lot een liaiidslookinrlchtiiig le moe ten overgaan en nam nog verschillende andere proeven, dio tot geen ve.sinlaat leidden, doch slechts kosten met zcli brachten. Ten slotte werd liet door den lieer Roosa gegeven advies opgevolgd. Nu moge het waar zijn, dat er geen bepaald sysleem-Roosa beslaat, zeker is, dal men ten einde raad zijnde hel ad vies van den heer Roosa heeft, opgevolgd, een aanvulling welke hier eerlijkheids halve had dienen te worden gegeven. Ik stel mij in dit verband dan ook <ic vraag of liet mogelijk zou zijn, dal dit niet aan Ged. Staten beleend was Zulks is naljur1- lijk mogelijk, doch dan kan worden ge constateerd, dal de door de Directie aan Ged. Staten verstrekte inlichtingen hoogst onvolledig waren, waardoor een antwoord werd gegeven, hetwelk mis leidend moest zijn. Thans de tweede vraag Dit betreft mij persoonlijk, lil een van de Af deelingen werd de vraag gesteld. „Is het juist, dat de ontslagen heer Reuvers met gevaar voor zijn leven de Centrale voor groole onkosten heeft gespaard."' De beantwoording er van, bracht voorat het niet hebben bestaan van eenig le vensgevaar na-?r voren, terwijl eventu- eele groote onkosten naar den achter grond werden gedrongen. Over het le vensgevaar kan niemand een oordeel vel len, omdat de Directie eerst na het leinde van den brand waarop dc liier gestelde vraag slaat, bij de Centrale aanwezig was Ook kan dus thans, niet gezegd woif- den, dat geen levensgevaar bestoud. Wel werd hel noodig geoordeeld mij)een soort gratificatie te geven inzake mijn oplre-1 neme eens een ppoéf met KOFFIE ©e 6ouden 3&xm A -V-P. BIGGELAAR C§ RQQ5EP1DAAU (Ingez. Med.) den bij den brand, welke op Hemel vaartsdag 1923, juist 3 dageu voor de officieele opening van de Centrale, plaats vond. Deze gratificatie werd mij over de Directie aangeboden door de as suradeuren, waaruit voldoende blijkt, dal de Centx*ale voor belangrijke kosten ge spaard moet zijn gebleven, daar een rccliL op deze gratificatie allerminst aan wezig was. Bij de opening zelve, die drie dagen later plaats vond, werd niets be merkt. Een beschrijving geven vau (ten brand waT ik deed en wat door anderen gedaan werd, meen ik hier wei achterwege le kunnen laten, doch liet antwoord vau Ged. Staten wijst ook hier op een onvol- dige en dus niet juiste inlichting. Ik hoop hiermede de beantwoording dezer,beide gestelde vragen, die voor do P. Z. E,. M. als bedrijf zeer zeker van belang wieren en een dieperen kern had den. eenigermate te hebben aangevuld, daarbij vertrouwende, 'dat deze aanvul ling aanleiding image zijn, dal ter bestem der plaatse nader dienaangaande zal wor den geinformeerd. Ik ben van oordeel, dat zulks slechts hel bedrijf ten goede katf komen en le<e- keu. Mijnheer de Redacteur, U dankend voor de plaatsruimte. Hoogachtend, Uw. dwi. i G. REUVERS. 's-Gravenhpge, Gopornieusstraat 237. BURGERLIJKEN STAND. Souburg. Van 11IS Augs. Ondertrouwd: W. Wielemaker, 22 j„ en L. Koole, 21 j. J. Sanderse, 26 j., en J. Schipper, 28 j. Bevallen: P. M. Mijnsbergen, geb. de Hond, d. S. van Sorge, geb. Dane, z. Overleden S. Hangoor, d. 17 j. J. B. Loenaarls, z. 28 j. BEVOLKING. Gedurende de eerste helft van de maand Augustus 'zijn in de gemeente O. EN W. SOUBURG Ingekomen: W. Leijs, Kanaalstraat A 72, uil N. en "St. Joosland J. Meulmeester en gezin, v. Turjlhoulstr. E '11, Hoens- brock D. van dc Vrede en gezin, Wissel C 138, Kruiningen J. I. de Kcijzcr, Ililthemscheslr. A 118, Delawa re mej. M. Sommer, Nieuwstr. B 67, Middelburg mej M C. M. Poort huis, Tuindorp D 3. Enschedé P. F. van Hoepen en gezin, Tuindorp D 26, Middelburg P. van der Knaap en gezin, Ritlhemscheslr. A .121, Rotter dam - incj. J. Tuk -Verplaiike en ge zin, Tuindorp D 45, Vlissingen. Vertrokken A. Schout en gezin, Oranjeplein A 172, naar Ril them P. I.ievense, Ka naalstraat A 72, Zoulelande mej. J. Kerkhove, Oranjeplein A 175, Middel burg mej. A. Vcrbrugge, Rilthemr scbeslr. A 130, Vussingcn mej. J. F. Meijérs, Nieuwstr. R 91, Vlissingen A. II. Robcrs en gezin, Vlissingsclïéstr. B 266, Vlissingen P. Baljé cu gezin, tv. Turnhoulslr. E 41, Rotterdam mej. J. M. Contant, Kanaalslr. A 71, Colijns- plaul J. Westerbeek en gezin, Nieuwe Viiss. Weg C 176, Koudekerke J. Meulmeester en gezin, v. Turnhoutslr. E 41, Iloensbroek. Electrische Drukkerij G. W. den Boer, Middelburg.

Middelburgsche Courant | 1927 | | pagina 6