J personen, terwijl ook in de gesloten rij tuigen zich vrij veel passagiers bevonden. Naar oen ooggetuige aan het blad.ver- ldaardc, waren de snelheden niet bijzon der groot. Doch Vooruitspringend ge boomte waren oorzaak, dat de bestuur sters der trams elkaar niet konden zien Dc locomotief van de tram komende uit Naarden, welke de grootste snelheid van hel drietal had, werd door de door zettende kracht van de beide andere machines letterlijk opgenomen, waardooi •de open wagen onder haar doorschoot en ihet dak en de opstaande pijlers van het rijtuig totaal afgesneden werden Zelfs schoot liet bodemvlak nog verder en kwam onder de eerste locomotief van den anderen trein terecht. De kap van den wagen drong als een rajn in hel tweede tramrijtuig en bracht hier eveneens groo te verwoesting teweeg. Order de locomotief welke op het ■Chassis van het open rijtuig stond la- jgen twee personen, een mam en een vrouw tusschen den chaos van hout en ijzerwerk. Hel gevaarte dal evenals de beide an dere machines 16 ton weegt ,werd zoo hoog qpegvijzeld lot het zijn evenwicht verloor. De reis viel met een hevige plof .met den zijkant op de slraatsteenen Zoo kon men de lichamen der beide slachtoffers benadei-en, die afgrijselijk verminkt waren en wier kwetsuren van dien aard zijn geweest, dat de dood oogenblikkelijk moei zijn ingetreden Ook werden twee personen bevrijd, wier won den van dien aard waren dat zij na hun verlossing spoedig bezweken. Voorts werden nog vijf zwaai' gekwet sten gevonden. Een der passagiers, die gezeten was in een oei achterste wagens van den tram-trein, is tengevolge van den schok overleden. Een naar schalling 8-jarig ventje werd zwaar gewond. De ouders, waarom het jongetje, wiens been geamputeerd was, steeds riep wai'en de beide slachtoffers die door de locomotief op slag gedood waren. Ook zijn 8-jarig zusje, dat naast de ouders eu haar broertje zat, vond den dood. liet kind werd nog levend bevrijd; het linkerbeen was echter a'f- gekueld, terwijl hel rechter verbrijzeld was. Een Duitsch dienstmeisje Anna Hy- beek, dal te Amsterdam dient, behoort •.eveneens tot de zwaargewonden. Gedood zijn een 30-jarig persoon, Schreuder geheeten en wonende Vale- riusstraal 203j dc 33-jarige Em. Liisser, wonende Laingsnekstraal 9, te Amster dam; zijn cchtgenoole J. Lisser-Visch- schraper; hun 5-jarig dochtertje Marga- retha Lisser. Zwaar gewond werden Nico Lisser, oud 9 jaar; Annie Hyheelc. Duitsche van geboorte; mevrouw Wevers, juffrouw Wevers, beiden wonende te Amsterdam; P. N .v. d. Berg, wonende aan de Over zijde van het IJ te Amsterdam. De toestand der vijf patiënten is zeer ernstig. Onder dc vele lichtgewonden, wier aantal nog niet vast te stellen is, bevon den zich M. van Noort, conducteur der tram, wien een vinger en een duim werden geamputeerd. D. J. van deri Berg, machinist, die thuis gekomen, zich plotseling onwel ge voelde. Er werd een dokter geroepen, die inwendige kneuzingen constateerde. Het vervoer naar een ziekenhuis werd vei-boden, terwijl den getroffene geen verhoor door de politie mocht worden afgenomen. Jacob Mulder, machinist, werd aan bet hoofd gewond en kreeg lichte kneu zingen aan armen en rug. Huib. v. d. Berg, machinist, werd aan den schouder gekwetst. jpffr. Nijbraken te Amsterdam, Hee- rengcacht 133, werd licht inwendig ge kwetst. P. Dufour. Groote Kattenburger straat '86, te Amsterdam, werd inwendig ge kneusd. Verder werd nog een aantal patiënten behandeld, wier namen niet bekend zijn. Wat de materieele schade aangaat, geen wagen en geen locomotief, die er niet dc sporen van vertoont. Van de vijf volgrij tuigen zijn alle balcons versplin terd tengevolge van de harmonica-wer king na de botsing. Hierin werd geen slachtoffer aangetroffen. Heden meldt men ons, dat de toe stand der passagiers redelijk wel is. 2ij hebben allen een riistigen nacht ge had. De dames Wevers hebben ernstige beenfracturen bekomen, terwijl de drie andere dames, mej. Hybeek, de heer v. d. Berg en de 8-jarige N. Lisser zware inwendige kneuzingen hebben bekomen. BUITENLAND. AigcTieen Overzicht. Een Duilsclic actie legen de bezetting? Een opzienbare onthulling geeft het weekblad Aux Ecoutes door dc open baarmaking van een document, dat een geheim rapport zou zijn door generaal Guillaumat, bevelhebber der bezettings troepen, aan minister Painlevé uitge bracht. Ce generaal zou daarin medte- deelen, dat, uit den* laatslen tijd door zijn staf ingewonnen inlichtingen, blijken,, dat de Duitsche regeerjng se dert (ongeveer een jaar bezig is een plan ten uitvoer te leggen, waarvan het 'doel is in het bezette gebied en in velschillen de gebieden van militaire activiteit oen troepenmacht te vormen, die, indfèn noo- dig. snel tegen de bezettingstroepen zou knnnen optreden Naar aanleiding hiervan is een meie- deeling verstrekt hoor het Fransche mi nisterie van oorlog, daL dit rapport door den ministerraad is behandeld, en dal het ministerie van oorlog alle voorbe houd maakt l. o. v. den schuldigen aard van die openbaarmaking en de gevolgen daarvan Wanneer de inhoud van bedoeld rap port juist is, zou 't zeker zijn te betreu ren. 'I Is weer een flinke verfrissehing van hel revanche-idee, en allesbehalve bevorderlijk voor de Fransch- Duitsche betrekkingen, die zooveel verbeterd zijn Waar dil vlak na de onthullingen van de Brocqueville komt. *il 't zeker niet an ders dan een slechten indruk maken. Doch wij moeien afwachten, wat dc Duit sche regeering hierop heeft te zeggen. De Geallieerden en de Wleen- sclie gemeentelijke naelil. De liquidaliecommissie der militaire controlecommissie te Wieenen heeft» hondskanselier Seijsel ér op gewezen, dat de opgerichte Wcensche gemeente lijke wacht in strijd is met de bepalingen van hel verdrag van St. Germain, en dus ontbonden moet worden. De burge meester van We.enen heeft daarop oirder gegeven tot die ontbinding over te gaan voor 18 Aug. a .s. en verordeningen uitge vaardigd tol het organiseeren van een nachtdienst, in.de gemeentelijke bureaux en de bedrijven. Deze technische nood dienst zal hoofdzakelijk voor de spoor wegen, post, telefoon en telegraaf "worden ingericht In een brief aan den bondskanselier heeft burgemeester Seilz verklaard, dat het protest van het liquidaliebureau ten onrechte is ingediend. De verdragsarti kelen geven den geallieerden en geasso cieerden mogendheden slechts hel recht op overtredingen van hel door haar vast gestelde totale aantal veiligheidsorganen te letten, doch deze veiligheidsorganen, gemeentelijke of bondsorganen, zijn een binnenlandsche aangelegenheid der re publiek. De burgemeester verwacht daar om, dat de Bondsregcering tegen een on gemotiveerde inmenging van het liquida tiebureau in de binnenlandsche aange legenheden van Oostenrijk zal opkomen. "Sacco en VanzeKi. De laatste dagen vóór Sacco en Van-' zetti's terechtstelling zijn niet alleen een strijd van hun advocaat, het is levens de periode van veelvuldige protesten in Amerika zelf, maar ook, zooals wij Zaterdag hebben gezien in alle andere landen. De gezantschappen worden let terlijk overstelpt met requesten van per sonen en honden van allerlei richting, nu het eind nadert van een proces, waar van de rechtvaardigheid zeer twijfelach tig gebleken is. Maar vooral 't zes jaar lang dag in dag uit in onzekerheid laten over hun doodvonnis, heeft de veront waardiging der heele wereld gaande ge maakt. Protesten is nog de rustigste vorm van zijn meening kenbaar maken, zicht baarder zijn de demonstraties, voelbaar der de stakingen, en vooral het strijd middel van' links-radicale elementen de wandaden. Waarbij dan veelal slacht offers vallen, die aan het proces part noch deel hebben, en vermoedelijk even zoo met medelijden vervuld zijn' over hun lot als de bedrijvers. Op vele plaat sen in Amerika zjjn die vandalismen reeds voorgevallen en 't denken aan een stage uitbreiding der lijst naarmate de nacht van Woensdag op Donderdag nadert, geeft een hoogst onbehaaglijk gevoel. Zoo zijn er dan bomontploffingen ge weest in de twee New Yorksche stations den ondergrondschen spoorweg, het Brooklyn-Manhattanstalion, op het kruis punt van de 28ste straat en Broadway en het Interborough-station, aan de 23ste straal, doch zij hebben niet al te ern stige gevolgen gehad. Waren de aansia- gen gepleegd gedurende het tijdstip, dat de theaterbezoekers huiswaarts keeren en duizenden zich op de perrons ver dringen om een plaats in de ondergrond- sche treinen te veroveren, dan zou het aantal slachtoffers zeer grooL zijn geweest. Beide stations werden echter ernstig beschadigd en vooral de Broad- waywijk heeft groote schade geleden. Een der bommen ontplofte in dc toi letten van liet station en sloeg een reusachtig gat in een 30 c.M. dikken muur. Op het Broooklyn-Manhallanstalkm zijn vier personen zoo ernstig gewond, dat zij naar het ziekenhuis moesten wor den overgebracht; één van hen' werd door de luchtdruk van het perron op de rails geslingerd en zijn toestand is zorgwekkend Een gelukkige omstandigheid was te vens. <lat op het oogenbtik der ontplof fingen zich in de stations geen enkele trein bevond. De bestuurder van een trein,, die juist zou binnenrijden, zag zulk een geweldige stofwolk oprijzen, dat hij het raadzamer achtte alle remmen aan te zetten, zoodat de trein met schok bleef stilstaan en erger werd voor komen Ongetwijfeld zou de trein anders door de weggeslingerde slccnen zijn ge troffen en een groot aantal passagiers door glasscherven zijn gewond. Ook de twee volgende treinen werden tijdig op gehouden. Toen de politie, voor wie de aanslagen niet een volkomen verrassing waren, kwam aansnellen, werd direct de ge heele wijk omsingeld, terwijl een sterk con tingent politie-beambten zich in het sta tion begaf. De mannen slaagdon er spoe dig in de huilende en wild door elkaar lqopende Vrouwen en kinderen te voorkomen De van alle kanten toesnel lende ambulance-auto's- gaven lot de wildste geruchten over den omvang van de ramp aanleiding, doch deze geruchten werden ten spoedigste tegengesproken, zoodat verdere onrust werd voorkomen SËKNOrcfc MEDEDEELINGEN. Uit België. Met de werken voor liet graven van drie nieuwe droogdokken aan den Kat- tendjjk te Antwerpen is, naar men uit Brussel meldt, deze week een begin yuui vcruuie uutuai nu» vuviauiuvu -s> Zooals reeds gemeld, worden alle gemaakt De lengte van deze dokken zal openbare gebouwen Uians ten strengste «resp. 150. 155 en 105 meter bedi'agen. bewaakt, vooral de museau, de trans la-1 De muren zullen van gewapend beton tions en de effectenbeurs. Later aj>.{(worden gemaakt Het geheel moet in resteerden eenige detectives een man, die j 1931 in exploitatie kunnen worden geno- zich verdacht ophield bij de katholieke men. St. Patrick's kathedraal. Hij gaf toe een 'Ui t Fr an kr ij k. anarchist te zijn en werd hangende een I Sinds Zaterdag lcuunen de 3000 nader onderzoek, in verzekerde bewaringabounds van de centrale Vaugirard, die gesteld !een kleine twee maanden van het ge- Te Philadelphia werd tengevolge van jbruik van de telefoon verstoken zijn een aanslag een kerk vernield en te Bal-geweest, weer telefooneeren. Hel loopt timore is voor het huis van den barge- nog niet op rolletjes, maar op aanfslui- meesler een bom ontploft, die veel ver- ting met verkeerde nummers rekent men nieldc ,doch niemand kwetste. te Parijs altijd wel zoo n beetje Men In Argentinië breidt zich de algemeene hoiopt de centrales Ségur en Invalides staking met sympthie voor Sacco en aan het eind. van deze weck in orde fie Vanzetti steeds meer uit, ook al gepaard hebben vrouwen en Kinaeren te lijk met a; knlmeeren en een ernstige paniek tc do besten met allerlei gewelddaden. In New York worden nu alle publieke gebouwen, tramstations, musea en beursgebouwen bewaakt. "Wij gaven Zaterdag een overzicht -van de feiten van den gang van 'liet .proces. 'Tol goed begrip der kwestie moet men voorts rekening houden met drie omstandigheden de anti-communistische dc anti-Katholieke en de antipathie, legen de Vreemdelingen in het algemeen en le gen den Zuid- of Oostf-Eurldpeeschlen vreemdeling in het bijzonder. In Masachusclts (zeeoeverstaat aan den Atlanlischen Oceaan: doen die fac toren zich wellicht sterker dan elders gelden, de zuidelijke staten met hun Ku Klus Klan verschijnselen tegen radicalen, 'Joden, Katholieken ên "Negers uitgezon derd, aldus de vierk. correspondent van het Hbld.. En daar is reden voor. Mas sachusetts was met Virginia de eerste staat waar (alvorens er van een .staal sprake was) blanke kolonisten zich ves tigden. Hier kwam in 1620 de fatneuse „Mayflower" aan, hier ontstond de eerste samenleving der Britsche puriteinen. Hier vormde zich de kern van het pro- testanlsche Calvinistische Amerika dal nog steeds in dc V. S. den toon aangeeft, al wordt het door andere geïmmigreerde elementen bedreigd in zijn hegemonie Hier werd een voornaam cultuur-cen trum gesticht in de eeuwenoude universi teit van Harvard. Uit dezen aanvankelijk landelijke hoek van de V. S. kwamen de urigste aanhangers van de revolutie le gen het Britsche bewind, en het was de historische „Boston Tea Party" die hel verzet inluidde tegen het Britsche begin sel van „taxation without representation.'' (Belasting zonder vertegenwoordiging. In dc tweede helfL der negentiende eeuw kwam de invasie van builenland- scltë inmigranten, noodig voor de ontgin ning van dit geweldige land, die levens echter bovengenoemde hegemonie in ge- Vaar bracht. In Massachusetts was zoo langzamer hand i/s der bevolking vreemdelingen. Een industrie ontwikkelde zich met snelle schreden (textiel, schoenen, enz en een arbeidersbevolking ontstond met radicale elementen, welke door dit on wennige bolwerk van republikeinscli en religieus conservatisme met onverholen afkeer werden ontvangen. Elders in Amc- trika ging het in meerdere lof mindere ma te evenzoo. Men dient dit te bedenken wanneer men zich er over verwondert dat de publieke opinie in Ame'rika zich nog niet krachtiger tegen het vonnis in Masachusetts keert dan zij doet. In dezen sfeer, onder deze verhou dingen geschiedde in 1290 de mooird, juist toen vooral het O. van Amerika ge buid ging onder een misdaad-golf eu overal een hevige angst voor het bolsje wisme lieerschle. Dat was voor Tacco en Vanzetti onVoordeelig toen op beu de Verdenking viel! Eu het gevolg van dien angst was een groote anti-radicalisme Bovendien een verzetgeesl legen den vreemdeling, (een paar jaar later kwam de ïmmigraliewettegen liet katholicis me. En vreemdeling, radicaal en kallio-' lieli waren deze beide jongemannen, en zij woonden in een staat waar dat anti- radicalisme wel zeer hevig optrad. Dit doet natuurlijk aan de onrechtvaar digheid van het vonnis niet af. Technisch *is het een staatszaak die alleen den staal Massachusetts aangaat. In crimineele zaken zijn de staatsge- irechtshovten souverein en kan de federale rechter of autoriteit niets uitrichten; overblijfsel uit den ouden strijd tusschen het federalisme en de staats-soevereini- teit in de Amerikaansche 'LTnïe. Een in terventie van president Goolidge is dui onmogelijk. Alleen kan hij ingrijpen, wanneer wordt aangetoond dat dc beide beschul digden die Amerakaansch burger zijn, in het strafgeding behandeld waren in strijd met de burgerrechten, die zij krach tens de federale constitutie genieten Dan wordt 't een zaak voor hel Hooggerechts hof der Vereenigde Staten. En een dier federale rechten schrijft voor dat beklaagden in strafgeding recht hebben op een snelle berechting en een onparliijdige jury. De commissie ingesteld door den gou verneur van Massachusetts heeft echter uitgemaakt dat hun zaak op rechtvaardige wijze is berecht. Zoo zal er weinig meer aan te doen zijn. Tenzij hij ter elfder ure wijkt voor de tallooze en tatloozc protesten, die toch ook door vele vooraanstaande Amerikanen zijn inge diend. Men bedenke dat het vonnis waar lijk niet aangevochten is door dei eerslen Uit Engeland. Een ontzettend( onweer, gepaard mei hevigen regenval', heeft Zaterdag de graafschappen Kent, Essex en Middlesex geteisterd, In de badplaats Southern}/ zijn badkoetsjes weggespoeld eu zijn twee villa's getroffen. De hopvelden in Kent, die dil jaar reeds dfrie maal te lijden- hebben gehad, zij11 weer zeer zwaar ge troffen en te Oolshesler in Essex over schreed het water de geheele beneden stad. Zes huizen zijn daar door d/en blik sem getroffen, zonder dat er evenwel persoonlijke ongelukken voorvielen. Tc Londen waren hel vooral de Zuid oostelijke districten Herne nill. Balham en Sydenham waar het Crystal Palace staat die hel 't zwaarst te verduren had den. Over liet Iersche graafschap Roscom mon is een windhoos gevaren, die hoo rnen en telegraafpalen ontwortelde en verscheidene boerenhoeven heeft doen instorten. Er zijn enkele gpwionden, maar zoover bekend geen dooden. Uit Duitschland. De Duitsche vacantielijd begint voorbij te raken en Zaterdag zijn al weer vele Berlijners van buiten teruggekeerd. De D-treinen waren stampvol en ver voerden van 10 tot 30 pel. meer reizigers dan den laatsten lijd het geval was. Uit Roemenië, Uit Boekarest wordt gemeld, dat de Roemeensche premier, Bratianu, strenge maatregelen heeft genomen tegen een eventueelen terugkeer van prins Ca rol in Roemenië. Uit de Ver. Staten. Het ministerie van Marine heeft maatregelen getroffen voor een marine- reserve. In het 30 Juli geëindigde dienstbaar zijn 538 000 immigranten de V. S, bin nengekomen, dat is bijna hel dubbele van het aantal van het voorafgaande jaar. Canada cn Mexico leveren het grootste contingent. Daarna komt Duitschland met 45 000 immigranten. Uit Z. A me.r i k a. De claims op de nieuwontjdelcte rijke diamentvelden in het Lichtenberg zullen volgens te Londen ontvangen be richten, binnenkort uitgegeven worden. Naar verluidt, is de Zuid-Afrikaant- iSche regecring zoo verlangend naar eeu oplossing van de vlaggenkweslie, dat zij een amendement om de geheel© Union Jack in dc Zuid-Afrikaansche vlag op te nemen, niet zou aFwijzen. van blauw 131 st., bileef onverkocht; van Groniflgsch 6000 st,, prijzen 1.20— J 50; van IIoLliandsch geel 1000 -st prij zen 1.15- 1.3a Lijnzaad- 18—19. Mosterzaad: bruin 46—48, geel 26— 28, blauw maanzaad 38- 40, koo"zaad 18—20.50, karwljzaad 33—31, kanaries 12—13. Aardappelen Overmaasche blauw pit ten 6—7, Geldersche blauwpitten 6—7, Wcsllandsche zand 14—16, Geldersche schoolmeesters 6 7.50, eerstelingen 7-1» Zeeuw. Eigenheimers 5-6.50, blauwe Eigenheimers 6 -7. MARKTBERICHTEN. Goes' 6 Augs. Op de groote veiling deden Roode Bessen f 17.10 p. 100 K.G. Kleine veiling. Pruimen: Vroege Oran- jepruimen 35—41, Tragediepruimen 34 11, Dubbele Wille Wijnpruimen 74, Blauwe Pruimen 3015, Wijnkrozen 30, Princepruimen 17—35, Engelsche Kro zen 2131, Okkelaneu 22—29, Marbe- lanen 2026, Ivouwelijnen 8—19, Sier- pruimen 1117. diverse Pruimen 10—26, afval Pruimen 22S, Peren; Precose de Trevoux IS40, André Dcsportes 14- 16, Poire Madame 1015, Oomskinderen 19—35, Sambré 9—13, Bruine Heeren peren 1016, N. IIoll. Suikerperen 8— 12, Gron. Bergamotten 610, Dirkjespe ren 68. Langstclen 79, Roode Suike- rijen 5—8, Scharlakenperen 6—10, afval Peren 218, Appels: Madeleinen 14—21, Mr. Gladstone 17, Perzik Roode Zomer- appel 1519, Zomcraagt 7—10, Codlin Keswick 8—14, Zoete St. Janappel 9— 18, diverse Appels- Afval- en Kroet- appels 2S, Diversen; Zure Morellen 24—33, Kruisbessen 14, Roode Bessen 15—16, Tomaten 9—28, Groene Boonen 3—29, Gele Boonen 5. Pootuien 2, Zil veruien 11.30, Aardappelen 2.80—5.60, Komkommers 4, Sjalotten 1.10—1.90, al les per 100 KG., Bloemkool 621, Roo do Kool 111, Meipenen 26—66, Kom kommers 5—7, Augurken 0.26—0.40, Per ziken 5—9, Kropsla 1.40, alles per 100 stuks; Wortelen 15, per 100 bos; Een den 0.40, per stulc. Rotterdam, S Augs. Veemarkt. Op dc veemarkt van heden waren aange voerd' 352 vette runderen, 177 vette- en granskalvorcn, 92S schapen en lamme ren, 775 varkens. Prijzen voor vette koeien le kw. 1.10 1.15, 2e lew. 1—a90, 3e kw. 0.80-0/70; ossen, lc kw. 1—1 05». 2e lay. 0 90—0 S0, 3e kw. 0.70—0.60; kalveren le kw. 1 40 —1.55, 2c kw. 1„20—1, 3e kw. 0 90-OjSO; schapen: le kw. 0.70— 0.75, 2c lew. 0 60 0 50 3c kw. 0.45; lammeren; 0 80—0 90; varkens; lc kw. 0.63— 0.65, 2e kw. 0 61 -C.59, 3e lew. a57—O55; export 0 63 —0.64. Vlas. Aangevoerd uitsluitend schoon ADVERTENTIEN. De fleer en Mevrouw REIJNDERS t-CHILT—R03SY betuigen hun dank voor de be langstelling bij de geboorte van hun Dochter. Serooskerkè 8 Augustus 1927. —■nu éi Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een lang durig doch geduldig lijden, onze lieve Vrouw, Zuster en Behuwdzuster Mejuffr. MAATJE CRUCQ- KARSTANJE, in den ouderdom van 42 jaar. Uit aller naam, B. CRUCQ Middelburg, 6 Aug. 1927 Lond. Kade 59. Heden overleed na een Iangdurg geduldig lij ien, onze innig geliefde eenigete Dochter en Zuster MINKJE PIETERNELLA, in den leeftijd van bijna 21 jaar. Uit aller naam, C. KLERCQ B. KLERCQ-Visser. Middelburg, 7 Aug. 1927. Heden overleed tot onze diepe droefheid, in het St. Joseph Ziekenhuis te Vlis- singen, onze geliefde Dochter en Zuster, Mejuffrouw CORNELIA VAN LEERSUM, in den ouderdom van 51 jaar. Uit aller naam, Wed. J. VAN LEERSUM— Dobbelaar. Middelburg, 7 Augustus 1927. Verzoeke van rouwbeklag verschoond te blijven. EEN WIJZE MAX IN T GOOI. Er woont een poëet iu het Gooi, Die viel den rooklust ten prooi. Nu loopt hij steeds rond Met 'n BIG BEN in z'n mond. Andere pijpen vindt hij niet mooi. Het Echte Zeeuwsch Profeten brood en Letterkx ek wordt voor U verzonden Daar elke gewcnschte plaats. Voor buitenland epecialo export verpakking. M. PETERSE, Fa. Gravestein, Confi.-eurPatissier. Gevestigd 1859. RODENT, ROEIT DATTFDJ aantrekkingskracht KMI 8 bil onwederstaanbaai UIT Ratten eten het met graagte Ien moeten dan sterven, Betooverend en fata Doosjes pan 50 cent en f I, g Bi) alle Drogisten. De Notaris J. L. VAN DER HARST te Vlissingen, is voor nemens om op DINSDAG den 16 AUGUSTUS 1927, des nam. ten twee uren, in het Koffiehuis van den Heer WESTDORP te R i 11 h e m, publiek te verkoopen Een Hectare 78 aren 50 centi aren (4 gemeten 164 roeden) BOUWLAND aan den Dorpsweg te Ritthem, zulks in 5 porceelen. In pacht bij M. Osfé, J. M. Cevaal en A. Tanghe Nader omschreven bij biljetten, welke met verdere inlichtingen verkrijgbaar zijn ten kantore van genoemden Notaris.

Middelburgsche Courant | 1927 | | pagina 3