geweest zijn dan de besparing, die men zou doen met de betaling in .Belgisch gekl inplaats van in guldens, van de salarissen van het overgebrachte per soneel. 1 t' -j*v, Het zou misschien wel het best zijn dit vraagstuk niet meer op te werpen, alvorens een definitief accoord is ge sloten tusschen Nederland en België om trent den loodsdiemst van en naar de zee. Op te merften vdl't nochtans, dat vele leden van. het personeel meenen, dat de Joodsdienst een betere bassis zou vinden te Oostende. De minister zal waarschijnlijk van oor deel zijn, dat een nieuwe grondige stu die te gepasten tijde zal kunnen plaats hebben.'' Een nieuwe stoomvaart lijn voor Amsterdam. De British Continental South-Afri can Line, een Engelsche lijn, onder lei ding van Sir Robert Thomas te Holyhead, een der aanvoerders van de Free Tra ders in het Engelsche parlement, heeft besloten haar schepen geregeld te Am sterdam in lading te leggen. De eerste boot, de Cambrian Maid, groot 7800 ton, is heden van Amsterdam via Antwer pen naar Kaapstad, Algoabaai, Durban en Delagoabaai vertrokken. Er zal maan delijks een boot volgen. LEGER EN VLOOT. Officier van den marinestoomvaart dienst 2e kl. J. H. J. P. van Apeldoorn, dienende aan boord van Hr. Ms. lorpe- doboot Z 5, wordt overgeplaatst naar Hr. Ms. artillerie-inslruclieschip „Gel derland" te Nieuwediep. Officier van den marinestoomvaart dienst 2e kl. J. Wesselink is overge plaatst van Hr. Ms. artillerieinstructie- schip „Gelderland" naar Hr. Ms. torpe doboot Z 5 Le Willemsoord. Luitenant ter zee le kl. H. 0. Nieu- wenhuizen is den 8en Juli geplaatst bij het vliegkamp de Mok als eerste offi cier en luitenant t. z. 2e kl. J. Kuyper, eerste officier van dat vliegkamp, is met denzelfden datum ter beschikking ge steld. SPORT. Ter gelegenheid der kermis werd te Westdorpe een schieting gehouden op de slaande prang, waaraan door 85 schutters werd deelgenomen. De hoog vogel werd geschoten door L. Warrens van Sas van Gent, de zijvogels door E. de Moor, Westdorpe, en De Blok van Koewacht) terwijl de kallen in handen vielen van de heeren R. Kerkhaert en P. Kaas. Voetbal. Te Selzaete werd de finale gespeeld van de bekerwedstrijden tusschen de club van dien naam en Axel. De match verliep in het voordeel van Axel met 3—2, zoodat de Hollanders in het bezit kwamen van het kleinood. Korfbal. Voor de competitie van den Zeeuw- schen Korfbalbond speelde Zaterdag j.l. te Schore „Vios" van 't Zand legen Zeelandia I van Hansweert. De uitslag was 1—1. Zwemmen. Bij de Zondag te Schied.am gehouden zwemwedstrijden der S. Z. 0., werden twee Ned. records verbeterd. In het nummer 200 M. schoolslag legde Kor- pershoek (R. Z. 0.) dezen afstand af in 3 min. 5 sec. (oud record 3.7%), terwijl Th. J. de Man (U, Z- 0.) in het num mer 400 M. vrije slag met den tijd Van 5 min. 57% sec., 1% sec. onder het Ned. record bleef (oud record, 5 min. 59Vs sec.) Zondagmorgen hebben de prppaganda- zwemwedstrijden op den Amstel te Am sterdam plaats gehad, uitgaande van de Amst. zwemvereeniging „De Jonge Kam pioen. Bij den 200 M. schoolslag voor dames was no. 1 |mej. M. Baron (O. D>. Z.) in 3 min. 26% sec.; 2. mej. M. Martens (Het V) 3.27%'. 100 M. rugzwemmen: 1. W. H. Am- bagtsheer (A. Z,) in 1 min. 26% sec. 2. A. Voogt (Het Y) 36%. 100 M. vrije slag: J. 0. van Siilfout (Hel Y) in 1 min. 6% sec^ 2. H. v. Essen (Het Y) I.41/5; 3. P. L. Bannenberg (A. Z.) 1.73/5. Mej. Willy den Turk (R. D. Z verbe terde het 100 M. rugzwemmen dames in 1 min. 23 sec. (nieuw Neder 1. re cord); 2. mej. M. Braun (O. D. Z.) 1.27. Lawntennis. ^De uitslagen van de Wimbledon ten niswedstrijden waren Zaterdag: Heeren enkelspel, finale: Cochet slaat Borotra 4—6, 4—6, 6—3, 6—4, 7—5 7 -5. Dames enkelspel, finale, Miss Helen Wills slaat sen. de Alvarez 6—2, 6—4.. Heeren dubbelspel, demi finale: Til den en Hunter slaan Lycett en Austin 6—0, 10—8, 6—4; Brugnon en Oochet slaan Raymond en Condon 6—1, 6—2, 7—5. Dames dubbelspel, vierde ronde: mrs. Godfree en miss Betty Nulhall slaan miss Fry en miss Saunders 3—6, 6—2, 6—1. Gemengd dubbelspel, derd,e ronde. Condon en mrs. Peacock slaan Brugnon en miss Colyer 6—4, 3—6, 6—8; Greig en mrs. Watson slaan Standing en miss Plioyre 6—1, 6—1, Lycett en mrs. Lycett slaan Mitchell en miss Saunders 6—2, 6—2. Gemengd dubbelspel derde ronde: Ivingsley en mrs. Hill slaan Austin en miss Betty Nutliall 6-4, 4-6, 6-4. In de demi-finale van den wedstrijd om de All England Plate plaatsten zich nog Powell en Crawley. De uitslagen van Maandag waren: Halve eindstrijd damesdubbels Helen Wills en mej. Ryan slaan Godfree en Betty Nuthall 6—2, 6—2. Eindstrijd he® rendubbei: Tilden en Hunter slaan Brug non en Cochet 1—6, 4—6, 8—6, 6 64. 4de ronde gemengd, dubbel: Echtpaar Godfree slaan Condon en mevrouw Pea cock 6—4, 6—4. Raymond en mej. Heine slaan Kingsley en mevr. Hill 6—4, 7—5. Vandaag loopt het Lournooi ten einde met de eindstrijden dames en gemengde dubbelspelen. VERSCHILLENDE BERICHTEN. Zondagochtend schoot de 8-jarige E. de R. te Etten zijn 10-jarige broertje P. met een zelfgemaakten handboog, waarop een pijl met eschdoornpunl in het oog. Het jongetje zal het licht uil het getroffen oog moeten missen. -- In de 1ste v. d. Boschslraat te Den Haag heeft een aanrijding plaats gehad tusschen een melkkar en een auto, be stuurd door den chauffeur H. B. Hel bleek dat de chauffeur in staat van dronkenschap yprkeerde, zoodat het noodig was hem ter ontnuchtering naar het politiebureau aan de Louis Hem riëtteslraat over te brengen. Even la ter kwam de patroon van den chauffeur aan hel zelfde bureau aangifte doen van diefstal van een flesch advocaat, vermoe delijk gepleegd door zijn chauffeur. Bij onderzoek werd een leege flesch op hem bevonden. Tegen hem is ter zake van een en an" der proces-verbaal opgemaakt. De echtgenoote van. den heer v. W. te Gouda, is aldaar van een trein uit Rotterdam, bij het uilstappen, toen de trein nog niet geheel stilstond, tus schen het perron en een rijtuig gevallen. De ongelukkige, die vermoedelijk een rib gebroken heeft is naar het Iterson Ziekenhuis gebracht. In de De Clercqstraat le Amster dam reed een heer op de fiets naast de trambaan, toen plotseling een stroom draad van het net. brak. De wielrijder werd door den draad getroffen en van de fiets geslingerd. Het bleek, spoedig, dat de getroffene, de omstandigheden in aanmerking genomen, er buitenge woon goed was afgekomen. Zijn voorhoofd vertoonde een schram en op zijn Mee ding waren vlokken le zien, welke aan vankelijk aan schroeiïng geweien 'wer den, doch bij nader inzien veroorzaakt waren door het vet van den draad. Na verbonden te zijn in het Binnengast huis kon hij naar huis gaan, omdat bleek dat ander letsel dan de schram niet ver oorzaakt was. Het is zeer waarschijnlijk, dat de gum mibanden van het rijwiel den getrof fene voor erger "hebben behoed. Een wandelaar ware er ongetwijfeld minder goed afgekomen. Zaterdagavond werd onder Naarden een wielrijder, die op den groeten rij weg reed plotseling door een auto, die zijn groote lampen ontsloken had, omverge worpen. Zijn toestand was van dien aard, dat hij spoedig daarop aan 2ijn verwondingen overleed. De politie van Naarden tracht thans den wagen en den eigenaar op te spo ren. Vermoedelijk is het een Ford, don ker van kleur; waarin zich twee per sonen bevonden en waaraan sporen van de botsing aanwezig moeten zijn. Een 8-tal jongelieden uit Heeren veen keerde Zondagnacht per autobus terug van een balfeest. Te Gorredijlc nabij Langezwaag botste de auto tegen een boom, met het gevolg dat de bus geheel vernield werd en alle inzittenden verwondingen opliepen. De 19-jarige B. T. en de 23-jarige A. B. moesten ter stond naar het ziekenhuis worden voerd. F. is inmiddels aan de bekomen verwondingen overleden. Aan den brigadier majoor der rijks- veldwacht te Doesburg, is door den offi cier van justitie te Arnhem een nader onderzoek opgedragen in zake 3e ver duisteringszaak van den geschorsten ge meente-secretaris v. d. G. Gebleken is dat niet alle feiten zijn ten laste gelegd. Bovendien moei, naar de „Zutfensche Crt." meldt, nog een nieuw geval van verduistering zijn geconstateerd, hetwelk tot heden niet bekend was. Het betreft! een gestelde cautie ten behoeve der ge meente tot een bedrag van hoogstens f 40. Zaterdag waren bij de in aanbouw zijnde fabriek; „Hanimdo" aan het Griendtsveenkanaai te Hoogeveen opper lieden bezig met het versteigeren. Een hunner zou den ander een ongeveer 60 pond zware ledige kalkkuip overhandi gen en liet deze, in de meening, dat zijn metgezel deze reeds vast had, los. De kuip viel omlaag en trof den 40-jarigen juist passeerenden opperman S. gehuwd en vader van enkele kinderen, op het hoofd. Deze viel ernstig getroffen, neer en is, zonder tot bewustzijn te zijn terug gekeerd, overleden. Aneta meldt d.d. 2 Juli uit Soera- baja: Een groote Madoereesche prauw met honderd opvarenden is buiten het Oost gat omgeslagen. De „Krakalau"' en drie Marine vlieg tuigen vertrokken er heen en troffen de prauw ondersteboven aan met 20 personen er boven op. Hier en daar dreef wrakhout, waaraan zich menscheu hadden vastgeklampt. Gevreesd wordt dat de meesten verdronken zijn. De timmerman K. le Bautzen heeft Vrijdagmorgen zijn vrouw met een ha mer de hersens ingeslagen. Daarop bracht hij met een keukenmes zijn drie kinderen van resp 6, 8 en 10 jaar ern stige snijwonden toe, waarna hij zichzelf de keel doorsneed. Bovendien had hij de gaskraan opengezet. Men hoopt de kinderen in hel leven te kunnen houden; de toestand van het echtpaar is levensgevaarlijk. Bij het bergen van chemicaliën had in de kelderruimte nvan een firma te Hamburg een ernstige ontploffing plaats, waarbij de keldermuren instortten en vier arbeiders zwaar gewond werden. Er ottnitwikkelden zich daarop giftige gassen, die door de brandweer eerst na groote inspanning verwijderd konden worden. 3 De oorzaak der ontploffing is nog niet vastgesteld. Monsieur Louis Labour werd dezer dagen op een der Parijsche boulevards aangehouden, omdat hij zich aan bede larij schuldig maakte. Op het bureau van politie vertelde de man, dat hij in twee dagen niets gegeten had, doch bij fouilleering bleek, dait, indien de man al geen garen had voor het herstellen van zijn kjleeren, Rij toch wel goed met de naald overweg kon. In dé kleeren waren namelijk allerlei geheime zakjes genaaid en elk zakje bevatte bankpapier of gou den louis. Toen men vijftien duizend francs in goud bijeengezameld had, be weerde Latour, dat dit fcljn geheele ka pitaal was. Hij werd voorloopig in een cel opge borgen; een half uur later vond men hem daar bezig met de zorgvuldige tel ling van een bundeltje tien-francs bil jetten. De commissaris gelastte daarop een algeheele fouilleering. Tweeduizend francs werden ingenaaid in het hemd gevonden, de binnenrand van den hoed diende als bewaarplaats van duizend francs en ten slotte lieten de voeten zooveel ruimte in de schoenen, dat ook daar nog voor een duizend francs gebor gen was. Op de vraag waar al dit geld vandaan kwam, antwoordde Labour dee moedig: „Dat is alles wat ik heb kun nen sparen na dertig jaar lang gebedeld te hebben''. Naar uit New-Yersey wordt gemeld, werd daar een auto, welke zich op de spoorbaan bevond, door een trein ge grepen. Zeven personen, daaronder 5 kin deren, werden daarbij gedood, terwijl 3 andere min of meer ernstig gewond wer den. In het Bois de Boulogne te Parijs is het lijk van een 13-jarig meisje get- voniden, dat door een onbekende van het leven bleek beroofd te zijn. Het slachtoffer Carmen Burniaux ge- heeten, is, na schandelijk mishandeld le zijn, gewurgd. Hel meisje was Zaterdagmorgen uit de ouderlijke woning verdwenen. De ouders vermoeden, dat het is opgelicht door een onbekende, die levens een be drag van 2195 francs uit hun woning zou hebben ontvreemd. Een blonde, net gekleede vrouw is 's morgens nabij de wo ning gezien. Later heeft men het kind óók in het gezelschap dier wouw ge- 1 VLIEGONGELUK Maandagmiddag 1.1. is het inarine- ■schoolvliegtuig S 18 111 de nabijheid van het vliegterrein aan de Kooy bij Helder vermoedelijk in een vrille gekomen en gevallen. Het vliegtuig is met zijn neus in den grond geslagen. Van de beide inzittenden werd één onmiddellijk ge dood, terwijl de andere tijdens het ver voer naar hel hospitaal overleed. De na men der omgekomenen zijn de korpo raal-vliegtuigmaker v. d. Boom en de korporaal-seiner Bosker. beiden 25 jaar oud de eerste is gehuwd, de ander on gehuwd. AUTOONGELl'K. Bij Delden stak eeu wielrijder vlak voor de auto van den heer Nieuwenhuis, uil Hengelo de weg over. Om een aanrij ding te voorkomen stuurde de heer N. in een sloot. Het baatte evenwel niet. De wielrijder werd aangereden en met een hersenschudding (opgenomen. De beide kinderen van den heer N. werden niet ernstig gewond. Alle drie gewonden zijn in het ziekenhuis te Delden opgeno men. De weg dienaar CA DE NA leidt Is met ervaring geplaveid In de voornaamste sigarenwinkels. (Ingez. Med.) BURGERLIJKEN STAND, Middelburg. Van 1—4 Juli. Bevallen: 0. Timmer man, geb. Schouten, z. F. Gcers, geb. Herrebout, d. Overleden: M. van Luijk, 67 j., geh. met J. M. Koekkoek. 0. Mattliijsse, 25 j., ong. z. St. Laurens. Van 3—30 Juni. Ondertrouwd J. Blok, jm. 29 j. en C. C. de Visser, jd. 23 j. "Getrouwd: A. W. Louws, 23 j. en L*. Koole, 24 j.P. Francke, 24 j. en J. Louwerse, 24 j. Bevallen :*L. P. Gideonse, geb. Wou ters, z. Overleden: J. Bommeljé, man van L". Willeboordse, 60 j. Goes. OndertrouwdJ. Bruggeman, 32 j. en L. W. Valkier, 25 j. Gelrouwd: D. W. Rouw, 25 j. en J. H. Trimpe, 23 j. D. Wijs, 23 j. en W. Paauwe, 19 j. 0. Dronkers, 28 j. en E. Gunst, 32 j. Bevallen: M. Jacobs, geb. Luijks, z. Overleden: E. A. Drijc^ijk, 4 j., d. BUITENLAND. - Terwijl een slager te Arnold, in Nottinghamshire, het haar van zijn vrouw met een scheermes bobde, werd hij plotseling krankzinnig. Hij bracht zijn vrouw ernstige verwondingen toe en gaf zichzelf daarna een snede over den hals. Hij bezweek kort daarna. - Zonder Engeland gezien le hebben k,an ik niet sterven." Aldus de 95-jarige mevrouw Eliza A. Henry, een Ameri- kaansche, die te Lincoln (New Ilamshire) in de Ver. Staten woont. Een paar dagen geleden is mevrouw Ilenry te Southampton aangekomen en vervolgens naai' Lomden doorgereisd. Daar bezoekt zij nu, voortbewogen in een wagentje, de bezienswaardigheden van Engeland's hoofdstad. Nu ze eenmaal in Europa is, wil ze er ook zooveel mo gelijk van genieten. Van Londen trekt ze naar Schotland, dan slaat Ierland op het program en vervolgens komt Zwitserland aan de beurt. De dame heeft al heel wat afgereisd. Ook in de Ver. Staten. Zij heeft deel genomen aan bergbeklimmingen, lange autoritten en ze weet van geen ver moeienis, Haar dochter verklaarde Moe der zou wel graag eens naar Egypte willen maar we durven niet, want ze zal vast de pyramiden wElen beklim men." Hel geheim van haar levenskracht en levenslust, noemt zij haar optimisme. Zelfs het slechtste weer Ran haar goed humeur niet in de war brengen. Naar uit Cincinnati wordt gemeldt, heeft de onlangs gearresteerden kerkdief Ray Marsden bekend, met zijn bende gedurende de Ipatsle 27 jaren 15000 in braken in 7000 kerken der Ver. Staten en Canada gepleegd te hebben en een buit ter waarde van 81000 dollars te hebben Algemeen Overzicht Duitschland en de man- datencommissie. Het is thans zeker, dat Duitschland tot de mandatencommissie zal loetreden. Deze heeft n.l. aan den Volkenbonds raad te kennen gegeven, dat, afgezien van elke politieke overweging, zij er geen bezwaar inziet het aantal barer leden uil te breiden met één, n.l. een Duitscher. Het was trouwens reeds in den Volken bondsraad uitgemaakt, dus verrassing zal het besluit der commissie niet wekken. De vioolconferentie. Van de conferentie zelve weinig nieuws. Tsjoe, de Chineesche vertegenwoor diger in den Volkenbondsraad, die mo menteel te Genève vertoeft, heeft aan de pers een verklaring afgegeven, waarin hij in herinnering brengt, dat verschil lende bladen van het verre Oosten her haaldelijk verklaarc^hebben dat de vloot- beperkingsconferenlie die op hetoogen- blik te Genève bijeen is, ook de kwes tie met betrekking tot China behoort onder de oogen te zien. Tsjoe verklaart eenter van dc nationalistische Chinee sche regeering de opdracht gekregen te hebben, mede le 'öeelen, dat de re geering en het volk van de Chineesche republiek weigeren zullen, eenige beslis sing le erkennen, die ten opzichte van China getroffen zal worden door de tegenwoordige conferentie of door iede re andere conferentie, waar China niet vertegenwoordigd is of niet op gelijken voet aan de beraadslagingen deelneemt. Deze verklaring is op zichzelf niet ver rassend, doch wel is nieuw, dat Tsjoe, die tot dusvere steeds in den Volken bond is opgetreden als vetegenwoordiger der regcering van Peking, thans vol doet aan een hem door de nationalis tische regeering gegeven opdracht. Dc Opiumconvcnlic. Polen en Frankijk hebben thans, de ppiumconventie aangenomen op de opium conferentie van den Volkenbond in Feb. 1925 geratificeerd. Thans hebben vijf raadsleden die ratificatie verleend: En geland, San Salvador, Tsjecho Slowa kije, Frankrijk en Polen. Voor de inwer kingtreding moeten er nog twee bijko men, of wanneer dit niet vóór Septem ber geschiedt, drie, daar San Salvador den raad met September verlaat. Ne- dprland heeft ook nog steeds niet ge- allfeerd, hoewel door het parlement daartoe gemachtigd, doch de wet om de Ncdcrlandschc wetgeving inzake ver- doovende middelen aan de conventie am le passen is nog steeds niet bij de Sta len Generaal ingediend. Iulcrnationale Ilmpunie. Gislercnochtend is in het Volkeuhonds paleis bijeengekomen de Volkenbouds- conferentie tot stichting eener Interna tionalc Hulpuuie, 'volgens het plan van Ciraolo. Het doel is een nieuwe in ternationale hulpunie op te richten met een door de tot de unie toetredende staten le slichten aanvangsfonds van .600.000 Zwit.sersche franken en met een een reeks van nieuwe organen, die bé- vorderen moeten dat door natuurram pen geteisterde volken de eerste ma- tereele uulp terstond zullen ontvangen, wanneer nun eigen krachten tekort schieten om in hun nood te voorzien. De conferentie wordt gepresideerd door den Duitscher Kulz, die aldus de eer ste Duitscher is, die eeu Yolkenbonds- couferenlie leidt. Er hebben 42 regee- geeringen gedelegeerden naar de confe rentie gezonden, terwijl ook het inter nationale Roode Kruiscomité te Genève pn de Parijsche Liga vau Roode Kruis verenigingen vertegenwoordigd zijn. De Nederlandsclie vertegenwoordiger is mr. G. van Slooten, raadsheer in hel ge rechtshof le 's-Gravenhage. De Russische regeering heeft de uit- noodiging niet aangenomen, omdat zij overtuigd is dat de stichting van de nieu we hulp-unie zal leideu tot een verzwak king der werkzaamheden van de intcr- ationale en nationale Roode Kruisor ganisaties en dat de voorgestelde samen werking tusschen de nieuwe uuie en de Roode Kruisorganisaties niet zou kun nen verhiudereu, dal er een uit humani tair standpunt betreurenswaardige ver brokkeling van het internationale hulp werk zal worden veroorzaakt. Deze Rus sische meening vindt blijkbaar ook weer klank bij verschillende delegaties, die ondanks de weinige geestdrift hunner re geeringen voor het denkbeeld van C'ra- olo toch vertegenwoordigers naar de conferentie gezonden hebben. Zoo b.v. Engeland en Nederland. Mr. van Slooten vroeg iu zijn redevoering of het plan in den huidigen vorm wel prac- lisch is, en ook hij wees op het bestaan an het Roode Kruis. Hij heeft op het bureau der conferentie een resolutie in gediend. waarbij de Nedprlandsche re geering voorstelt de volgende drie be sluiten te nemen: lo. aan te nemen het beginsel van het ontwerp-conventie der studie-commissie en een internationaal fonds in het leven te roepen, dat ten doel heeft bijstand te verleeuen bij alle een volk teisterende rampen; 2o. het beginsel aan te nemen, dal de staten tot dit fonds zullen bij dragen in gelijke mate als waarin zij hun jaarlijksche contributie aan deu Vol kenbond betalen; 3o. het tegenwoordige ontwerp-conventie aan de studie-com missie terug te zenden, met opdracht het ontwerp aldus te wijzigen, dat ieder in gewikkeld raderwerk en icd.er onnoodige schepping van nieuwe organen vermeden wordt en de verwezenlijking van het doel van het internationale fonds worde toevertrouwd aan liet internationale Roode Kruis. Er zijn nog diverse meeningsverschil- len, en de stemming was nog allesbe halve warm. Koning I'ocad in Londen, Koning Foead van Egypte heeft gister eeu grootsche ontvangst gehad in Lon den. De Prins van "Wales was hem te gemoet gereisd lot Dover, en de Koning en zijn andei'e zonen haalden hem af aan het station. Ook de bevolking be zorgde hem een zeer hartelijke ont vangst; een groote menigte stond langs de slraleu die d,e stoet passeeixlp. Op het Buckingham Palace heeft een groot offi cieel diner plaats gehad. Nogal handig was daarbij Foead's tafelrede, „d,al het hem genoegen deed de belangrijke rol te erkennen, die Engeland vroeger ge speeld heeft voor den vooruitgang van Egypte. Hij was er zeker van, dat de vriendschap van beide landen opnieuw bevestigd eu versterkt zal worden." Het heele bezoek is weer een typisch staaltje der Engelsche politiek, die weet dat men met vriendschapsbetuigingen veel vermag.' Men hoopt zoo, den Egyp- tischen monarch gunstig te stemmen voor de noodige gunstige oplossing, waarop nog verschillende zaken tusschen beide landen wachten. Er is nog de Soe dan, dc Sirdarkwestie, en meer aangele genheden. die beide staten moeten re gelen, wil men niet telkens weer inciden ten krijgen, als weer onlangs Opgemerkt dient nog, dat Egyptische studenten op het station „Leve Enge land" riepen, toen de Koning arriveerde. BEKNOPTE MEDEDEELINGEN. Uit Rusland. Een officieele mededeeling van de Gepu meldt, dat t spionnen, the in de nacht van 3 Juni hebben getracht het gebouw, grenzende aan dat van de Gepu in de lucht te doen vliegen, werden opgespoord. Zij werden achtervolgd en in een viiurgevechf met de roode troe pen neergeschoten. Van de roode troe pen werden twee man gedood en een ge wond*. Uit Marokko. Officieel wordt medegedeeld dat de Spaan scne operatie in Marokko op 4 Juli schijnt te zijn geëindigd, met het bi-eken van den laatsten tegenstand der rebellen. Een aantal rebellen met fa-

Middelburgsche Courant | 1927 | | pagina 3