aan*»»—a. wMntmiMtmnmimMMm BEUKSNOTEERING VAN I LEDEN. AMSTERDAM, 2 Juni Slot koers..) C pet. Nederland 1923 lOl-Vs, 6 pel Nederland 1922 105 5 pel. Necdrtaud 1918 102V-; D/ï Pel Nederland 1917 100; 2'. pel Xcderl W. Schuld 61', 3 pel. do. Obiig. 75. 3 pet, do. Cert if. 749/i; Cert. \ed. Waad. My. 164^. Aand. Ned. Ind. Haudolsb T7 Ife175. Aand. Koloniale Bank 233>/2—251'jKoninkl,. Petrol. Aand. 375—377,. Cull. Mij. Vorstenlanden 182— 1S3; Handclsv. Amsterdam 775 -779, Java- sche Cultuur 395—396, Aand. Deli Maat schappij 4551/»'161, Amsterd Rubber 3191;.- 323, Ned. Amerik. Vaart 80y2; Ned. Schcep- vaartunie 195V,1; Koninkl. Holt Lljovd 431/2: Kon. Ned. Stooml). Mij. 933/j. Gouda A. 396; Philips A 133. Jurgons A 1721A-. Anaconda Steels 175 -, Union Pacific 178'»; Common Marine 9' Prefercd do. 51'-. Maxwell Gr C v A,. 5VflMaxwell Land Cert v. Inc. 'Bonds 15. Prolongatie li rl. Russen Obi 188U 3'i; Consols 33A; Ho|»e 3%. Markt sluit op de laagste prijzen. Wisselkoersen Londen cheque 12.13' Berlijn 59.19; Weenen 35.17: Parijs 9.72, Brussel 34.70 Dollar Gable 2.19 dertien zestiende. WEEKBERICHT. Medegedeeld door het Koaiukl. Nederl. Met. Instituut te De Bill. Naar waarnemingen verricht in den morgen van 2 Juni. Hoogste barometerstand 763.3 te Yanmaycn. Laagste barometerstand 751.7 le Blavadstuk. Verwachting van den avond van 2 Juni tol don avond van 3 Juni; Zwakke lot matige, meest X W. lot ZAV wind, betrokken tot zwaarbewolkt, waarschijnlijk uog regenbuien, weinig verandering in temperatuur. Theruiouielerstand alhier de uorgens 9 uur 61 gr.. 12 u. 63 gr., 3 u. 61 gr. Vrijdag 3 Juni. Zon op 4 15, onder 9.11. Licht aansteken Motorrijtuigen en rijwielen 9 41. Andere voertuigen 10.11. Maan 7.53 v.111onder 12. tO v.in Eerste kwartier Dinsdag 7 Juni. was gebleven, zal precies in het mid den van de wiudzuil. Zij vertelde dat ook in haar omgeving verschillende personen gewond werden Naar de mouw mededeelde had de de orkaan het aanzien van een zware rookw olk met een wille spits, die steeds, in 'l rond draaide Zij zag de huizen der buren ecu voor een instorten. Ook lu i geboomte Jaug den weg heeft veel geleden. Waar de slorm passeerde, bleef geen boom gespaard. Ook veel pluimvee werd gedood. De weg Eibergen-Neede was over een lengte van <150 meier bezaaid mei circa 150 gevallen boomen. In de buurtschap Ecfsele zijn 8 ge wonden De geheele buurtschap Ruweuliof is met deu grond gelijk gemaakt. 1 it Deventer wordt gemeld Zeker honderden auto's stroomden Woonsdagavoud naar Neede IIulp voor de gewondcu is overal ruimschoots aan wezig. Velé gewonden zijn er ernstig aan loe. Onder de zwaar gewondeu le Beltrum is de veearts (l e in een schuur tussclien balken beklemd raakte. Uil GroenLo zijn 12 zieken naar elders gezonden en wor den nog 16 zwaar gewonden in het ülaatseluk ziekenhuis verpleegd Hel eigenaardige van dezen cycloon is, dat te Lichtenvoorde alles bij dein grond af is gerazcerd, terwijl andere gedeelten geheel ongerept zijn gebleven. Dc bevolking neemt het gebeurde vrij kalm op Uit Deventer zijn drie wagens met le dikanten, bedden en twee wagens met woonketen naar Neede gezonden. Het blijkt dat het noodweer als het ware rakelings langs Deventer is ge gaan In de buurlschappen Oov en Eugel- veld, onder de gemeente Zevenaar, werd een 16 lal boerenwoningen golcislerd- Een kersenboomgaard werd groolendeels vernield Verscheidene boomen werden met wortel en al uil deu gropd gerukt. In Milliugen heeft bijzonder de open bare school geleden Op het moment van den storm bevonden zich alle kin deren in de school en wilden er uil. De zware boomen op de binnenplaats van de schoolwerden ontworteld en vernield. De stukken vlogen naar alllc kanten. De hoofdonderwijzer, die hel gevaar zag. hield de kinderen met kracht binnen Toen hel dak van zijn pannen was ont daan en het plafond begon le kraken, wilde hij de kinderen onder de banken bergen. Toen ging dc storm liggen en hadden geen verdere ongevallen pl[aaU. Bij den loswal le Mi Win gen werd een houten opslagplaats waarin een drietaj| jongens schuilplaats liad gezocht legen hel noodweer, in dc rivier geworpen. Een der jongens kon zich bijtijds uil de loods verwijderen. Do beide anderen l)E GITROEK-KARAVAAN IS VERTROKKEN I Gedurende haar verblijf in onze slad vereerden lalrijke kenners de CITOÊN- Karavaau mei een bezoek en gaven van hunne bewondering voor de nieuwe CITROEN -modellen blijk. Allen hebben met belangstelling de gedaanteverwisselingen der CITROEN- modelten tot het beroemde chassis B. 14 gevolgd, waarvan de dagelijksche fa bricage thans reeds meer dan 400 sluiks per dag bedraagt Do oorzaken van dit succes zijn de talrijke verbeteringen zooals remmen op de vier wielen door Westinghouse Servo- rem en zwaardere constructie van mo tor cu chassis B 14 met eeu uitrusting, welke meu tol op heden slechts bij een kostbaren luxen wagen aantreft Gelijken lied hiermede hield de voor uilgang, welke men in de uitvoering der carrosserieën wist Te bereiken. De CITROEN-fabriekeu hebben be grepen, dal de clientèle een ruimen com fortabelen wagen wenscht, een motor met normaal aantal loeren, dus een vol maakten auto tegen een prijs zonder concurrentie De fa. P. DE HULLU en Oo te Mid delburg, St Janstraat 47, Tel. >147, agente van den CITROEN, stelt hare mo dellen gaarne ter beschikking van koo- pers die de nieuwe CITROÊN's B. 1*1 nog niet bezichtigden, zij is bereid! alle gewenschte inliclitingen te verstrekken en eventueel een proefrit te maken. (Adv.)) vielen ie water. Zij konden zich echter op de brokstukken vtin de loods redden. Tc Dricne, Deldcnerbroek," Backenha gen zijn door den cycloon in twee mi nulen lijds 14 boerderijen omgewaaid of zwaar beschadigd. Te Hengevelde zijn lien boerderijen groolendeels verwoest. Verschillende personen daar zijn ge wond aan hoofd, armen en béenen Omstreeks half vijf werden le Tub- bergen, in een cirkelde beweging hooi en stroobergen, veldgewassen en takken meegevoerd 0111 een eind verder neer "le vallen. De breedte van de wolik werd tusschen de 300 en 100 rae'ter geschat, Een flink nieuw huis werd totaal ver woest. Een gedeelte van den voorgevel bleef slaan Een dubbel huis daarnaast is aan de achterzijde in een Yjxïne ver anderd. Om acht uur arriveerde de commis saris der Koningin van Overysel die de zwaargelroffen bewoners hartelijk toe sprak. De burgemeester van Tubbergeu deel de mede. dal de schade op ongeveer f 100.000 wordl gelaxeerd, meerendecls aan weinig draagkrachtige mensclien loe; gebracht. De schade aan hel gemeentelijk clcclricileilsncl wordl oip f 300ft q f 'C(Ü00 geraamd. Het persbureau V. D. meldde heden morgen nader Slechts eenige minuten woedde de wervelstorm, en in dien korten tijd wer den zeer vele huizen tol een puinhoop gemaakt In den afgeloopen nacht heeft men deu Ruurlooschen weg die gister door d,e omvergeworpen boomen totaal •ersperd was zoo goed, mogelijk vrij ge maakt. Wij hadden hedenmorgen een onder houd, met mevr. Kraakmau, de eclitge- 1100te van den burgemeester van Groen- loo. Zij verklaarde zelf den wervelstorm le hebben zien aankomen Zij zeidc o Het is een verschrikkelijken toe stand, veel erger dan twee jaar gele den. Er zijn veel meer dooden en ge wonden, liet aantal huizen dat ingestort is lijkt niet zoo groot, omdat zij ver spreid liggen, maar het aantal is zeker grooler. I11 1925 waren de menschen versuft van den schrik Dit is llianls niet hel geval, maar de aanblik van het ver voer der lijken heeft een diepen indruk gemaakt. Een speciale verslaggever van het persbureau V. D. ia den Achterhoek meldt Hedenmorgen maaklen wij een aulotochL om rustig en kalm te kunnen nagaan wal er waar is van de berich te omtrcnl het onheil, dat de storm in den Achterhoek zou hebben teweegge bracht Wij hebben kunnen conslatceren, dat gelukkig het aantal dooden niet zoo groot is als eerst werd gemeld. Tot dus ver staat vast, dat overleden zijn 15 personen, n l de 13-jarige A. W* Zand wijk te Neede; de timmerman Wormees- ler le Eibergen, die le Needje werd gedood; de 38-jarige J Papen, die le venloos in de weide onder Eibergen werd gevonden, de 45-jarige B. Briake, die een vrouw en vier kinderen achter laat. uit Eibergen en de 20-jarige landf- bouwerskneebt J. G. Spiekes uit de buurtschap Bellriim, onder de gemeen te Ei bergen Hel persbureau V D. meldt dat Don derdagmorgen de telefonische verbindin gen met verschillende plaatsen in den Achterhoek nog verbroken waren. Er is in den afgeloopen nacht hard gewerkt 0111 dc verbindingen zoo goed mogelijk weer lol stand le brengen, doch heden morgen waren o a. Tubbergen, Neede en Lichtenvoorde ,dc plaatsen In welker omgeving de stormramp ernstig heeft huisgehouden telefonisch nog onbereik baar Men hoopt, dat, wanneer heden morgen de genietroepen zullen Zijn aan gekomen spoedig de verbindingen te hebben hersteld. De weerstoestand van gister. Omtrent den cycloon iu den Achterhoek van Tweulhe kan nog worden uieege deeld, dat een gebied van lx-1rekkelijk lagen luchtdruk zich op 1 Juni boven ons land bevond. De wind was zwak en plaatselijk zoo verscliillpnd. Hier en daar kwam 't reeds "s morgens tot plaatse lijke onweersbuiljes. De regenbui, die te de Bilt om 3 u. 30 in pnder otjwecrs- verschijnselen losbrak, liad hel karakter van een zwaar tropisch onweer. In een kwartier lijds viel 16 m.M. regen, waar van" 10 m.M. in 6 minuien. Het tempera tuursverschil van Z. O. naar N. W. was groot, terwijl de ochtendtemperatuur over hot grootste gedeelte vau 'Denemar ken beneden 10° C. was, was zij in mid den Duilschland boven 20°. Kort voor liet overtrekken werd te Soesterberg een vliegtuigwaarneming verricht De at mosfeer was zeer warm en vochtig, met een gemiddelde temperatuurafname van 6.3° per 1000 M. Te Den Helder was de almosfeer tot 1000 M hoogte 5 gr., Celcius kouder, oj) 3000 M bedroeg het verschil niet meer dan 1 gr. Te Soesterberg reikte de bewolking van 600 tot 100 M en van 2000 Lol 3300 M., waarbij de vlieger op gaf nog hoogere wolken te hebben ge zien. Te den Helder raakte de vliegtuigbe- sluurder eerst op 3200 M. in dichte wol ken, die hem een hooger stijgen belet ten Weliswaar was dus de tempera* luursafname weinig boven de gemfddel- de, doch zij was zoo regelmatig, dat op stijgende bewegingen, eenmaal ingezet, tot op groote hoogte konden worden voortgezet, zonder belemmeringen te ont moeten. Ieder die over liet verschijnsel ge gevens kan verstrekken ,zoo mogelijk met overlegging van registreeringen, wordt dringend verzocht deze met nauwkeu rige lijdopgave aan den hoofddirecteur an hel Kon Ned. Met. Instituut te de Bilt te doen toekomen Nadere bij "zonde r héden. Te Lichlevoorde draaide de wervel storm eenige malen om den kerktoren, zonder dezen evenwel te treffen, en ging toen achter de Vereen fabriek langs, over eenige huizen 'heen waarvan de daken werden afgerukt en neergesmeten. Te Lievelde werd èan huis getroffen waarin zich vijf personen bevonden, Een hevig gekraak werd gehoord, en van het huis bleef niet veel meer dan een puinhoop over Wonder boven wonder werd niemand ernstig gewond. Dertig boerderijen w.o. eenige die pas ge bouwd zijn, werden 'door den wervel storm verwoest. Zij vielen als kaarten huizen in elkaar. In tolaal zijn te Lievelde 70 woningen verwoest. Groole boomen knapte als lu cifershoutjes af, en kwamen boven op de huizen terecht. Van de groole Eiken laan bleef niet veel over. .Ule boomen zijn gevallen. Bezoek van den Prins Hedenmorgen omstreeks half elf zijn Z. K. II. Prins Hendrik en den minister van Binnenl. Zaken Bar. Kan per auto le Neede aangekomen. Met den burge meester begaven zij zich naar liet terrein van de ramp en namen op verschillende punten de verwoestingen inoogcnschouw. Hel bezoek duurde ruim 'n half uur. Zij vertrokken daarna per auto in de richting Eibergen. NAGEKOMEN BERICHTEN. UIT DE STAATSCOURANT. Benoemd lot adj. inspecteur der Posterijen te Middelburg T. v. IIou- welingen, Ihans directeur P. en T. le Joure. Tol directeur P. en T. te Ter Apcl N. H. v. d. Holde, thans te Bresken s). 1.AAT8ÏE SEtëthtfim f 1000. 400 200 f 100 MARKTBERICHT. Middelburg, 2 Juni Coöj?. Veilings- Yereen. Walcheren'. Eierveiliiy. Aan voer 46 000 stuks. Kipeieren 54—56 f6.50, 56—58 f 4.90, 58—60 f 5.10—5.20, 60—62 f 5 30-5 40 62-61 f 5.50 Eendcieren f 4.30. ganseicren f 11, kalkoeneieren f". STAATSLOTERIJ. (Onder voorbehoud). Op onderstaande nummers vielen de volgende prijzen f 1500 6247 10642 447 8884 20849 1633 4171 5141 14375 18788 17205 19621 20901 1835 -5107 5816 6023 8244 8641 -9804 12125 12935 16587 17617 18521 WISSELKOERSEN. AMSTERDAM, 2 Juni, 3 uur. De cijfers tussëhen haakjes zijn de koersen van gisteren Londen 1213% (1213%). Berlijn 0 5919 (0.&9l9i/2). Parijs 9781/2 (9.78V»), Brussel 34 70 (34.70i/2). Zwitserland 48.05 (48.05). "Weenen 35 17'/2 (35.171/2) Kopenhagen 66 75 (66.72i/2). Oslo 64.87% (64.87%). Stockholm 66.85 (66.85). New-York 2 49 dertien zestiende (2.493/i). LINDBERGH. NEW-YORK, 2 Juni V.D. Lindbergh zal voor hij naar New-York gaat of ficieel in Washington worden ontvangen. De „Memphis" zal hem direct naar Was hington brengen, waar hij op 11 Juni zal aankomen. Twee dagen voor het ver trek van president Coolidge die met zo- mervacantie gaat. Lindbergh wordt ko lonel bij de Nationale Luchlvaartreserve. U kon voor HU- en JUBUi deze week eens bij J. HOOFTM&N, VSasmarkt, kijken. Buitengewoon chique Whipeeord- Costuum f 26.-. (Ingez. Med.) BUITENLAND. Algewe<?b Qvsrzictii. Engeland en Egypte. Volgens een R. O. bericht zou Egypte in een verzoenenden toon op de Engel- sche nota hebben geantwoord. Iloe dat antwoord luidt, is echter nog niet be kend. Wel heeft Chamberlain een verklaring in het Lagerhuis afgelegd, eu gezegd, dat het Egyptische leger eenigen tijd geleden de aandacht van een deel dei- Egyptische politici heeft getrokken. Het doel van deze groep van politici was, om het beslaande aantal manschappen van nel leger uit te breiden, de bewa pening te versterken en bet leger te veranderen in een wapen, dat ter be schikking van een politieke par lij, de Wafd zou staan. Deze plannen waren een zaak van di recte zorg voor de Engclsche regeering. De verdediging van het Suezkanaal is een der vitale belangen van Engeland en de bescherming der buitenlanders in Egyplc is een der verplichtingen van Engeland Wij konden niet toeslaan, aldus zeide Chamberlain, dal onze taak bemoeilijkt zou worden door het bestaan van een mogelijke vijandelijke macht, zooals, naar men om gegronde redenen kon vreezen, het Egyptische leger zou worden, indien aan de revolutionnaire invloeden zou worden toegestaan hun gang te gaan Chamberlain ging daarop de bekende sirdarkwestie 11a, die de commissie uit het Egyptische parlement aan den mi nister van oorlog wil overdragen De aan het bewind zijnde partij zou alzoo. een onbepex-kten invloed op het leger uit kunnen oefenen. De Engelsche i-egeering wil terstond onderhandelingen beginnen, doch zoolang geen overeenstemming is bereikt, moet Engeland staan op de handhaving der waarbox-gen die afdoende zijn geble ken. Chamberlain wees len slotte op de drie gezonden Engelsche ooi-logs- schepen, die als waarschuwing en be dreiging moeten fungeeren Doch blijkbaar gaat Egypte kalmee rend op de kwestie in. Dc strijd in China. Iicl belangrijkste nieuws van den strijd in China is de bezetting van Ilonanfoe door Feng, die 20 000 gevangenen moet hebben gemaakt Uil de vérdere tele grammen blijkt, aal de Noordelijke troe pen in de provincie Ilonan verslagen zijn door hel Ilankau-leger, dat even wel zelf zware verliezen leed. De Noor delijke troepen zullen waarschijnlijk over de Gele Rivier terugtrekken. Intusschen komt Jangsen, de gouver neur van Szetsjoean. de Yangtse af, en naar verluidt, bevindt hij zich reeds op honderd mijl afstand van Ilankau. Op het Oostelijk front zeilen de troe pen van Tsjang Kai Sjek him opmarsch naar hel Noorden voorl, zonder veel te genstand te ontmoeten. Beüalve Japan, zendt nu ook Amerika troepen. D. w. z., dal de Amerikaansche vloolslrijdkrachten van Peking worden overgebracht naar Tientsin. Ongeveer 3500 mariniers le Sjanghai worden in al lerijl daax-heen vervoerd. Zoowel de regccring le Peking als die van Nanking hebben geprolesteerd tegen de ontscheping van Japausche troepen te Tsing-tso. De Sjiaansche Nationale Vergadering. De Spaansche x-egecring maakt thans verdere bijzonderheden bekend over de Nationale Vergadering, die 13 Septenx;- ^ber bijeen zou moeten komen De verga» dering zal enkel raadgevende bevoegd heid hebben en 300 leden tellen, be noemd bij Koninklijk besluit Zij zal belast worden met hel voorbex-eiden van wetsontwerpen en verslag uitbrengen over wetsontwerpen, die de regeering haar zal voorleggen, een onderzoek in- stelleD over lief openbaar bestuur gedu rende de laatste 10 jaren. Haar voor naamste laak zal zijn een ontwerp grondj- wet en een ontwerp kieswet uit le wer ken voor- de verkiezing van hel eerste parlementaire organisme, dat het ont werp grondwet en alle andere ontwer pen der Vergadering, welke door de regecring aanvaard zijn, zal hebben goed le keuren. Het kiesstelsel is nog niet vastgesteld, maar het zal zoo zijn, dal alle bux-gers, mannen en vrouwen, die aan dc door de wel te stellen cisclien zullen voldoen, in volstrekte vrijheid zul- len kunnen stemmen Er zullen geen voox-afgaaixde gemeente lijke en provinciale verkiezingen zijn, want de gemeenteraden en de provin ciale raden moeten pas verkozen worden volgens dc nieuwe bepalingen van de grondwet, wanneer het eerste parlement reeds in functie zal zijn. CycloMtci. Ook in het buitenland zijn enkele stre ken Jxcvjg door cyclonen geteisterd. Zoo heeft boven de Heysselwijk te Lacken (Brussel) een geweldige windhoos ge woed. Van de kazerne der grenadiers bij het Koninklijk Paleis woei een stuk muur af Van veel'huizen zijn dakpannen af gerukt. Een huis is ingestort, en verschil lende serres zijn met den grond gelijk gemaakt. De schade is aanzienlijk. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. In Duilschland is Streitzig, een plaatsje bij Neu Stettin, door een \reese- lijlv noodweer geteisterd. Verscheidene \huizen werden door een plots opgeko men wervelstorm vernield. De oogst is door den hagelslag, die met den cycloon -vergezeld ging, totaal mislukt Dok komen er berichten ,uit Portu gal, dat een cycloon de stad Lissabon geteisterd heeft, en een aanzienlijke scha de heeft aangericht Er zijn geen doo den te betreuren Een aantal schepen zijn gestrand. BEKNOPTE HEDEDEELINGEN. Uit Engeland. De Russische delegatie zal morgen Londen verlaten. De uitslag van de tusschentijdsche verkiezing in het district Boswortlx bij Birixiingham is, dat de liberale candiidaat sir H. Edge met 11,891 stemmen gekozen is. De labour-candidaat Minto vei'krecg 11,710 slenxmeu, de conservatief Spears was de laatste met 7685. De uitslag be- léekent een overwinning van de lilxeralen op de conservatieven. Uit Italië Naar men uit Weenen aan dc N. Rolt. Crt nxeldt, heeft de Andreas Holer- bond uit Tirol (Ooslenrijksch gedeelte) een open brief tot Mussolini gericht, waarin hij zegt, dal lxet Duitsclxe volk onverbreekbaar mei Zxiid-Tirol is sanxen- gegi'oeid, waar het duizend jaar gewei'kt heeft. Zelfs als de laatste Duitschee van daar verdreven mocht worden, zou het Duitsche volk niet van Zuid-Tirol afzien. Uil B ul gar ij e. De gezantenraad lxeefl besloten 'tol ontbinding van de militaire controlc-conx- missie van 1 Juni ar. Zij zal lot 30 Juni af. Zij zal lol 30 Juni ter plaatse, blijven om een eindrapport uit te brengen en een grool aantal hangende kwesties 'te regelen. ill i l de Ver. Stalen. Coolidge heeft het gedelaiUf-erde jvlan, uitgewerkt door de Amerikaansche delegatie naar de maritieme confereutie Le Genève, goedgekeurd. MARKTBERICHTEN, Middelburg, 2 Juni Op de veiling werd heden voor Kruisbessen f 17.20 per 100 f(.G. betaald. M i d d e 1 b u r g, 2 Juni. Op de graan markt was de aaxxvoer gering Tarwe f 16.00-f 16.25. Middelburg, 2 Juni. Opgave van den marktmeester- Boter f 0.75, particuliere prijk f 0.85. Kipeiei-en f 5.50, part. prijs L6.50. Eendeieren f 5.50, part. prijjs f 6 50.( Ganseieren f 13. Opgave max'ktzetter Z. L M. B,oter f 0.75, pax-ticuliere prijs f 0.85. Kipeiex-en f 5 50. paid, prijs f 6.50 Eendeieren f ,5 50, part. prijkt f 6.50., Ganseicren f 13. Vlissingen, 1 Juni Op de veiling werden de volgende prijzen besleed: Spinazie 1022 et Postelein 18—26, Tomaten 64—67, Doppers 34, Asperges le soort 89, 2e soort 57. 3e soort 45, Nieuwe Aardappelen 1721, Polers 15 16, alles per K G. Kipeieren 55, Eend- eiei'en 60. beide per 10 stuks; Raapste len 1—1.5, Radijs 1-4.5, Selderie 3.5—4, Prei 2—4, Sjalot 2 5-3, Peen 16-21, Rabarber 4,5—9, Ramenas 2.5—3, Anjers 5060, Papaver 28, Rozen 17, Iris 38, alles per bos; Bloemkool 15—25, Sla 13, Komkommers 17— 20.5, Gladiool 1.5—2. Pioenen 3.5—4.5, alles p. stuk; Pieterselie 26—29, Zuring 17—18, Aard beien 94—188, alles per K.G. Goes, 1 Juni. Op de groole veiling deden Kruisbessen f 16 80 per 100 K.G. Kleine veiling; Aai'dbeien f80131 p. 100 K.G. Zier ik zee, 1 Juni. Kipeieren groothandelsprijs f 4 97®f 5.35, klein handelsprijs faf5.10 Boler f0.71 f 0 81. per 5 H.G. Aanvoer c.a. 15.000 eieren. 444ste STAATSLOTERIJ. 5de klasse. 11de lijst. Trekking van Woensdag 1 Juni. Prijzen van- f 400 1578 2271 15056 f 200 6844 12699 16686 17203 20505 f 100 4655 4991 5090 7126 11611 13098 15979 17392 17964 19059 20101 PRIJZEN VAN f 70. 9693 13155 13192 NIETEN. 3907 7049 9740 12508 13105 3917 9623 9751 12513 3938 9721 9795 12549

Middelburgsche Courant | 1927 | | pagina 2