ie kinderen van school J worden ver strekt en ook wanneer, door wie en te gen welke vergoeding zc gegeven wor den. De meerderneid der Commissie kan zich overigens met het voorstel veree- nigcti B. en W. antwoorden hierop: Wij geven toe, dat waaneer men zich op liet zuiver formeele en wettelijke standpunt stelt, voor een in gebruik ge- jVen van gemcente-lókalen tegen een ver goeding voor schoonhouden (eventueel voor vuur en licht), zooals ook in casu is gcscnied en reeds dikwijls eerder ten behoeve van andere vereeuigingeu en andere doeleinden heefl plaats gehad, telkens een afzonderlijk Raadsbesluit zou noodig zijn. Die weg zou inlusselien weioig praclisch zijn, al ware het alleen wegens hel onvermijdelijk daarmede ge paard gaande tijdverlies. De onderwerpelijkc ingebruikgeving is geschied aan de nieuw opgerichte ver- eeniging van ouders van school J tot het geven van een cursus in de Fransche taal aan leerlingen van die school. De cursusÜs begonneu op li februari 1927 en de lessen worden gegeven aan leer lingen der 5e en 6c klasse, die zich daarvoor hebben aangemeld, op Woens dag van 12 tot 1 en Vrijdag van 1 tot 5 our tijdens het schooljaar Het cursus geld bedraagt f20 k f 30 per jaar; het juiste bedrag is afhankelijk van het aan tal leerlingen, dat den cursus volgt Voor den eersten hal ven cursus is het per leerling verschuldigde vastgesteld op f 12.50 I)e lessen worden in de 6e klasse gegeven door het hoofd P. van Roon en in de 5e klasse door den onderwij zer L. J. Bol thans, tijdens diens ziekte, door de onderwijzeres M E. S. Rosen- daal). Als belooning genieten de betrokken leerkrachten tenminste f 125 per per cursusjaar Het juiste bedrag is ook weaer afhankelijk van het aantal leer lingen, dat den cursus volgt. Voor den eersten halven cursus zal hel hoofd P. van Roon 2 x */g X f 150 genieten en ae ouderwijzer Bol vde onderwijzeres Boscndual) 2 x Va X f 125. De ingebruikgeving is geschied op voorwaarac, dat de Vereenigiug voor ieaere week, dat daadwerkelijk van de lokalen wordt gebruik gemaakt, f 0.50 voor schoonhouden aan de gemeente vergoedt Geding verw ij dering bord v. o li be w verkl. w o ai n g. B. en W. schrijven den raad Overeenkomstig ons voorstel van 28 Sept. 1926 werd in Uwe vergadering van 27 Oct. 1926 besloten tol onbe- wooobaarverklaring van het perceel Kin derdijk P 100 alhier, tochelioorende aan A. Jeronimu's, die tegen bedoeld Raads besluit voorziening vroeg bij Ged. Sta ten van Zeeland. Genoemd college handhaafde het ver melde Raadsbesluit bij, beschikking van 14 Januari 1927. Daarmede was de onbewoonbaarver- klaring onaantastbaar geworden. Een ver der beroep kent de Woningwet name lijk niet. Ijitusschcn meende de eigenaar goed te doen zich tot de Kroon te wenden zijn beroep tegen het Raadsbesluit tot onbewooubaarverklaring, en mitsdien geen "onbewoonbaarverklaring meer zou bestaan. Gelijktijdig verzocht hij het bord binnen 8 dagen te doen wegnemen Bij schrijven a.d. 2 April j.l. antwoordden wij daarop, niet tot wegneming te kun nen overgaan. Immers wij waren van oordeel en zijn dat nog, dat het aan brengen van het bord volkomen wettig was en is geschied. Ons antwoord bleek echter niet naar den zin van Jeronimus, die daarop de ge meente in kort geding voor den president der Arr. Rechtbank alhier dagvaardde ter verkrijging van een vonnis tot weg neming van het bord. Op ons verzoek verklaarde daarna de heer inr. J. J. Heijse zich bereid te dezer zake voor de gemeente verweer te voe ren. Bij vonnis van 20 April 1927 wees de president den eisch van Jeronimus af. Laatstgenoemde bleek intusschen zich uiet bij dat vonnis te willen neerleggen en dagvaardde op 1 Mei 1927, zijnde den uitersten dag voor beroep, de gemeente tegen 26 Sept. 1927 voor het Gerechtshof te 's "Gravenhage. Het zal U duidelijk zijD, dat wij het den plicht van de Gemeente achten om Ook in ae' appèl-procedure verweer te voeren en, wanneer de weerspannige eigenaar van 's Ilofs vonnis in cassatie mocht gaan, zich alsdan eveneens te ver weren (Voor nel vervolg zie met het Hoofd blad). KUNST EN WETENSCHAPPEN. „IIet Godshuis t Veere', door H. de Zeeuw Van deu schrijver ontvingen we een exemplaar van dit werkje, waarin de ge schiedenis en beteekenis van bovenge noemde instelling wordt beschreven. De geschiedenis, althans voor zoover die nog is na te speuren. De archiefstuk ken geven geen opheldering over de stichting en eerste organisatie. Veronder steld wordt dat de eer der stichting toe komt aan de Heeren van Veere en aan het stadsbestuur, daar hel bestuur vóór den opstand tegen Spanje, rekenplichlig was aan den Baljuw, die de Heeren van Veere vertegenwoordigde, en de Burge meesters eu Schepenen der Stad. liet oudst bekende gebouw, waarin de verpleegden gehuisvest waren, stond buiten de Zaudijksclie poort In de woe lige eerste jaren van den 80-jarigen oor log werd dit verwoest De oudste bewijzen van het bestaan van het Gasthuis, waaruil later het Gods huis is ontstaan, klimmen niet hooger dan liet begin der 16e eeuw Dat zijn nog slechts eenige aanteekeningen in hel Zwarte Bock op het Stadhuis Eerst se dert 1534 wordt het bestuur geregeld vermeld l'it die periode van toen tof den oorlog zijn nog rekeningen bewaard waaruit de schrijver de inkomsten en uit gaven zoowel als de bezittingen van den lijd nagaat Va de verwoesting van het oude Gast- nfel verzoek de beslissing van Ged St. huis zijn de verpleegden onergebracht te vernietigen. Hem werd evenwel door j in het huis van Laterdaal (waarschijnlijk den Minister van Arbeid, Handel en Nij- door Flor is V gebouwd en in 1290 be- verheia kennis gegeven, dat voor ver- wooud) Het stond aan de Baljuwstraat nieliging geen termen waren gevonden en de Wagenaarstraat, en is later geko- ()fschoon wij reëels dadelijk na de be- men aan de Heeren van Veere. □iging van de Gasthuis- en Heilige Geest- armen in 1572. De schrijver geeft mededeeling van de instructie van den nieuwen Armmees- ter, en zet de gevolgen der vereeniging uiteen voor de bezittingen en inkomsten. In 1587 werd al het land verkocht voor 971 pond, 7 sh. 4 gr 12 m. Het gebouw in de Wijngaardstraat schijnt niet voldaan te hebben. Met be hulp van een loterij en nog van een leening, werd in 1592 een nieuw gast huis gebouwd in de Warwijkschestraat. Behalve de scheiding van Godshuis en Buitenarmen in 1781, hadden er verder geen groote geeburtenissen plaats tot den Franschen lijd. De toch al niet gun stige financieële toestand werd toen nog slechter. Koning Lodewijijk Napoleon kwam m 1809 te hulp met een geschenk van 7000 julden. Maar dit kon niet verhinderen dat het volgend jaar na het vertrek van den Koning) de Maire ingreep om krachtig te bezuinigen, wat hiermee be gon, dat aan vier verpleegden het huis werd ontzegd. Daarna staan ook geen vergaderen meer geboekt Totdat in 1811 de gewone gapg van zaken hersteld werd Hel gebouw in de \yarwijksche straat, dat oud en te groot was geworden, werd in 1818 voor afbraak verkocht In 1919 werd een nieuw gebouw ingebruik genomen dat thans nog voor hetzelfde doel gebezigd wordt. Het slot van het boekje is gewijd aan een uitvoerig overzicht van de bezittingen en inkomsten tot 1900; toen in het ge sticht verpleegd werd 3 oude mannen en 6 oude vrouwen. Daar er reeds ver scheidene jaren geen weezen behoefden te worden opgenomen, kon het gesticht zijn verpleegden ruimschoots onderhou den. Aldus de korte samenvatting van den inhoud van dit boekje, dal in zijn bijzon derheden nog lal van wetenswaardighe den bevat. ONDERWIJS Geslaagd voor het einddiploma der Ambachtschool te Bergen op Zoom, afd. electriciënsJ H. van Baal, Rilland, Bath, J Elenbaas, Tholen en J. A. Verboom. Poortvliet Afd. Timmer lieden, J Geluk, Tholen beidsvoorwaarden als ongevallenverze kering. rentezegels, ênz.; 4. invoerrecht van België op uit Ne derland ingevoerde klompen, 5. het uitvoerverbod in België van boomen, terwijl ze uit Nederland vrij worden uitgevoerd In de berekening van de productie kosten van 100 paai- klompen komt het adres voor Z Vlaanderen op f 80.27, en voor België op f 57.66, zoodal van concurrentie geen sprake kan zijn Het komt adressanten voor dal aan den (reurigen toestand een einde zou kunnen worden gemaakt, indien onze Regeering kon besluiten een voorstel te doen (en de Staten-Generaal konden be sluiten dit voorstel aau te nemen a. tot het heffen van een matig in voerrecht (bijvoorbeeld 25 pet ma ximum), welk invoerrecht slechts lijdelijk zou behoeven te zijn en; b. tot het vaststellen van een verbod van uitvoer van het materiaal voor de klompenindustrie (boomen, in welken vorm ook,) welk verbod evenals onder letter a. is vermeld, van tijdelijken aard zou behoeven te zijn, en'toeker niet langer :dan het hierboven aangegeven tijdstip; Volgens de aanteekening eu onder- zoelcingen, van de zijde van adressanten gedaan, gedurende hel laatste "kwartaal van 1926, in een gedeelte van Oostelijk Zeeuwsch-Vlaanderen, zijn voor den uit voer naar België verkocht minstens 1500 boomen. makende aan 100 paar klompen per boom, een getal van 150.000 paar klompen, en vertegenwoordigende ruim 21000 arbeidsdagen. VERKEERSWEZEN, POST EN TELEGRAFIE. schikking Ged. St aan de woning! Prin» Willem I, die in 1851 de heer- Kinaerdijk P 100 hel kenteeken. zooals lijkheid Veere kocht, werd daarmee ook vernield in artikel 21 sub 7 der Woning- bezitter van nel Huis Laterdaal. Zijn wet, zijnde een bord met het opschrift zoon Maurits wenschtc liet echter in Onbewoonbaar verklaarde woning" had-1587 zelf tc gebruiken. Wet en Raad den kunnen doen aan'bre hadden besloten toen hel Gasthuis te koo- wij nel nuttig geoordeeld daarmede te wachten tol de beslissing van de Kroon op hel gedane verzoek tot vernietiging dier beschikking Nh de beslissing der Kroon in afwij- zenden zin deden wij het bewuste bord aanbrengen. Bij schrijven van 23 Maart 1927 stelde Jeronimus ons ervan in kennis, dat z. Gea. SI niet tijdig hadden beslist op geweer sprong uit zichzelf terwijl hij builen op de heuvels was, een splinter sneed zijn anu en hij verloor veel bloed vóór hij hel huis kon bereiken. Het ge volg was dat hij noodgedwongen lot den haard en tol rust veroordeeld was., lot hij weer was opgeknapt Het beviel CaUiarina dat ze hem daar had; in elk geval deed liet liaar haar vertrek daar boven meer dan ooit haten en ze placht mij te dwingen beneden be zigheden te verzinnen, om mij te ver gezellen. Op Puaschinaandag ging Joseph naai de Gimmerlou markt met wat vee en in den namiddag was ik bezig met linnen te mangelen in de keuken Earnshaw zat, gemelijk als gewoonlijk, ill het hoekje van deu schoorsteen en mijn kleine mees teres verdreef een leeg uur met lee- keningen te maken op de vensterruiten; terwijl ze haar vermaak varieerde met gesmoK rdc uitbarstingen van zingen en gefluisterde uitroepen en snelle blikken van verdriet en ongeduld in de richting van haar neef, die standvastig rookte en dn hel roosier keek. Op een opmerking dal ik niet langer kon toelaten dal zij mijn licht onder- schepte verwijderde ze zich naar de haardplaat. Ik sloeg weinig acht op haar handelingen, maar weldra hoorde ik haar beginnen „Ik heb begrepen, Haretou, dal verlang dal ik blij ben dat ik. het pen de huizinge van de Wed. van Jacob Sijmonse in de Wijngaardstraat. Het Huis Laterdaal werd echter niet door Prins Maurits betrokken Van een herstelling kwam niets, en na een brand in hel begin der volgende eeuw is het wegens ucn bouwvalhgen toestand voor afbraak verkoent. Van ac vestiging van hel geslicht bin- •II ae stad was een gevolg de veree- RECHT ZAKEN De rechtbank te Rotterdam veroor deelde de Spanjaarden T D., 24 jaar en E. S. 25 jaar beiden zeeman,', die deel! uitmaakten van den troep Spanjaarden, welke er zijn werk van maakte in te bre ken in verschillende schepen, welke tiaar in de havens lagen, wegens diefstal'resp lot twee jaar en zes maanden' en een jaar gevangenisstraf voor beiden met af trek der preventieve hechtenis. De eisch was vier jaar en een jaar. LANDBOUW. - De ver. van OudleerL van de Tuin bouwwintercurs. te Ka pel le maakte een excursie naar het Westland met 70 leden w o. enkele begunstigers Door de sloomboolreederij J. en A. v. d Schuijt was gezorgd dat de stoombooflj „Paulina'* voor een tocht gereed lag, die gemaakt werd van af de Ooster kade langs de Waalhaven naar Maas sluis. In Maassluis stonden de autobussen van de N V. Auto-onderneming VI.OIS1. gereed Van Maassluis tuften men over den groolen Maasdijk naai' de moderne groote veiling te Naaldwijk Bij aankomst op de Naaldwijk,sche vei ling leidde de heer Bakker, 'leeraar Tuin bouwschool te Naaldwijk, 't gezelschap rond in de nieuw ingerichte gebouwen Na een gemeenschappelijke koffietafel werd het bedrijf van den heer ICester te Ilonselersdijk bezichtigd. Ook het Loosduinsche bedrijf van de heeren gebrs van Marrewijte kreeg een beurt. De directeur-generaal der P. en T. brengt, na verkregen goedkeuring van den minister van Waterstaat, het vol gende ter algemeene kennis: Met betrekking tot monsters zonder waarde (waarbij desgewenscht mag wor den gevoegd een op het monster belrek- "king hebbende gedrukte circulaire),wel ke zonder adres, in aantal1 en lóp ;de wijze, als door den directeur-generaal der pos terijen en telegrafie met belanghebbende is overeengekomen, door de posterijen zullen worden verspreid, zal in verband met de door den afzender te treffen maatregelen, waardoor de zelfkosten vau de posterijen ten opzichte van de 'be doelde verspreiding worden verminderd, op het algemeen tarief der posterijen; de toegelaten reductie worden toegepast. Nadere inlichtingen zijn aan het hoofd bestuur der posterijen en telegrafie le verkrijgen. (St. et.) nu prettig zou vinden dat je mijn neef bent, als je niet zoo stuursch tegen mij was geworden, en zoo ruw Hareion gaf geen antwoord. „Hareion, Haretou, Haretoni hoor je?" vervolgde ze „Weg met jou! bromde hij, met wei nig belovende norschheid. „Laat mij die pijp nemen", zei ze, terwijl ze behoedzaam haar hand uitstak en die uil zijn mond trok Voor hij beproeven kon hem terug te krijgen, was hij gebroken en achter het vuur Hij vloekte tegen haar eu greep een andere „Halt", riep ze, „je moet eerst naar uiij luislercu en ik kan niet spreken ter- SPOR'i Volgens de Duitsche bladen heeft de Noorsche Turnbond besloten, niet deel te nemen aan liet OlymjAsch gym nastiek-tournooi in 1928. Duivensport Zondag 15 Mei j.l. hield de Duivenver- eeniging ,.Do Luchtbode' le Zuidzaude met 190 duiven een wedvlucht uil Breu- teuil. De duiven werden gelost le 6.45 urn' met Westenwind. De eerste prijswinnen de duif, arriveerde le Zuidzaude op een afstand van 207 16 KjM. oin 9.9.48 uur en de laatste of 48sle prijswinnende duif arriveerde le Schoondijke op een af stand van 211.44 K.M om 9.22.29. uur. De eerste 15 prijswinners waren le "W. Manliave te Zuidzande, 2e B. Pi. do Ridder Cadzand; 3e A. J. Vermeulen Öadzand 4e en 6e P. IJntema, Oostburg 5e Iz le Roij Zuidzande: 7e J. den Hollan der, Ooslburg; 8e J Becu, Öadzand-Haf ven; 9e en 15e M. Mabesoone, Oostburg; 10e A. P Buize, Retranchement; lie P. de Ivruijler, Breskens, 12e Jac Vasseur( Oadzand; 13e Jac van Lage, Schoondijke, 14e G. Dusardeijn, Groede. LEGER EN VLOOT, Volgens een in de eerstvolgende le gerorders opgenomen ministerieele be schikking wordt het garnizoen Delft op 30 Juni 1927 als zoodanig opgeheven. DE OPGROEIENDE JEUGD geeft uien ochtends een glaasje natuurlijk „Franz-Josef-bitterwater; dank zij het gebruik daarvan worden, wegens zijn maag-, darm- en bloedzuiverende wer king, bij meisjes en jongens zeer opmer kelijke successen waargenomen. In de kinderkliniekèn wordt het „Franz-Josef- vater reeds bij de meestal aan hard nekkige verstopping lijdende kleine pa tiënten aangewend. (Ingez. Mod.) HANDEL, NIJVERHEID EN VISSCHERÏJ. Voor h e tk 1 o m p e n b e d r ij f in Z VI O D. Door een aantal klompenmakcrspu- oons en klompenmakersgemeeiiten, wo- wijl die wolken in mijn gezicht golven. nend in de gemeenten Clinge, Ilontenisse. „Wil je naar den duivel loopen!" riep; Hulst, St Jausteen en Koewacht is we ll ij woesl uit, „en mij met rust latent" der een uitvoerig adres gericht aan den .Neen", hield ze aan „ik wil niet Minister van A II. en N waarin er oj> ik kan niet zeggen wat ik doen wil om gewezen wordt dal de treurige toestand je legen mij le laten praten, en je bent van de Nederlandsche klompenindustrie besloten het niet te begrijpen Als ikjë zulke afmetingen aanneemt, dal die ach- dom noem, meen ik er niets mee ik bedoel niet dat ik je verfoei. Kom, je zult aandacht aan mij schenken, „Hare tou - je bent mijn neef en je zult anij erkennen Tk zal ifiels te doen hebben mei jou en je smerige trots en je verwensch- len sjiot' antwoordde hij. .ik ga liever inel lichaam en ziel naar de hef, voor ik weer naar jou kijk. Hoepel op. Direct!''' (Wordtvervolgd.) teruitgang zal voeren naar totale ver nietiging. Als redenen voor de overvleugel in L dezer industrie - speciaal door hel Bel" gisch product worden met toelichting op', gesomd I de. lage koers van den Belg. frank; 2. de daardoor goedkooper arbeids- en vrachtloonen voor de Belgische in dustrie; 3 het ontbreken in België van ar twist Jusschen kaartspelers ontstaan Eetf van hen stale den andere een mes in den rug. De getroffene trok eveneens zijn mes en wist den andere nóg zwaar te verwonden, maai' zakte toen ineen en werd zeer zwaar gewond naar hel zie kenhuis vervoerd. Bij schietoefeningen, die de tweede schoolcompagnie le Assen gistermorgen te Hooghalen hield, is de korporaal 0. die in de meening was, dal de oefe ningen reeds waren afgeloopen, met. een losse patroon in het oor geraakt Hij is per ziekenauto naai- het militair hospi taal te Assen vervoerd De lijken van George Powell, een' millionair uit Los Angeles, en zijn -privé secretaresse, de 21 jarige mej Majorie Pike, zijn in de auto van Powell gevon den De politie geLooft dat juffrouw Pike )eerst Powell eu daarna zichzelf van het leven beroofd heefl. Tc Barneveld heeft een schilder iu een oude kast, die hem dloor een. land bouwer ter opschildering was gebracht, een bedrag van f 975 en een paar oude testamenten gevonden De kast w«£ af komstig van een overleden broer van den landbouwer. Te St. Agatha bij Ouyk werd Don derdagmiddag de "èchtgenoote van den burgemeester van Oeffeit, toen zij per" fiets den weg wilde overstekendoor den passeereuden auto gegrepen en ecu cind- eegs meegesleurdBewusteloos is zij opgenomen en in vrij ernstigeii toestand- naar haar woning vervoerd (Telg Tengevolge van het tramongeiuk te Kassei zijn de meeste feesten voor de Meimaand aldaar afgelast. Waarschijnlijk zal een aanklacht tegen den bestuurder en conducteur worden ingediend wegens nalatigheid. Hoewel het vermoeden is geopperd, dat de rem losgemaakt is door een kwa jongen, bestaat volgens de verklaringen den liestuurder en den conducteur ook de mogelijkheid, dat de rem -van zelf los is gescholen. Naai' uil Berlijn gemeld wordt, heeft de inbreker Bartkowski, die onlangs tot 4 jaar tuchthuisstraf werd veroordeeld en die van dit vonnis in liooger beroep' gegaan in zijn cel een zenuwaan val gekregen, waarschijnlijk door de spanning, waarin hij in verband met de aanslaande behandeling in hooger be- roeji van zijn zaak verkeerde De man slak zich in beide oogappels en zal, naar het zich" laat aanz.ien, het gezicht voor altoos moeten missen Zijn beroep werd intusschen door de rechtbank verworpen. In een der Parijsche voorsteden is- een auto in volle vaart op een tram ge reden. De auto werd totaal vernield. Drie personen werden gedood en zes ernstig gewond. Woensdagnacht kwam een gezel schap van drie personen, een jong echt paar cn een ongetrouwde vriendin, van een bruiloftspartij, die gegeven 'werd in een gelegenheid bij hel Bosch van Bou logne. De voortuin van de leestzaai was donker cn toen het drietal daar doorheen naar den weg naar Neuilly wilde gaan werden zij aangeblaft door een hond. Plotseling viel er een schol en de jonge vrouw stortte neer, door een kogel in de borst doodelijk gekwetst Het bleek dat de nachtwaker, toen z'ijn hond in den donkeren tuin aansloeg, gemeend had mcl inbrekers te doen le hebben en er toen maar op los had geschoten De ver ontwaardigde bruiloftsgasten, die op het geluid van het schol waren komen toe- sfreUen, dienden den waker een geducht pak slaag toe. De jonge vrouw - zij was twintig jaar oud —stierf ua enkele oogen- blikken. Uit Turijn wordt gemeld, dat een der bekendste Alpengidsen, Bochrei, van een glelscher van 1600 meter naar beneden is gestort eu doodgevallen Bochrei had aan verscliilleude expe dities in het Himalavagebergte deelgeno men en was vrijwel alle bekende Alpinis ten behulpzaam geweest bij het beklim men van den Mant Blanc eu andere 'beroemde Alpentoppen. VERSCHILLENDE BERICHTEN, In de lederfabriek van de fa. Ter meer te Oirscliot is de machinist Th. V. door een drijfriem gegrepen. Met een gebroken arm en ontwrichten schouder werd de man opgenomen cn naar het ziekenhuis vervoerd. Vrijdagmorgen geraakte op den Ringdijk to Zwijndrecht een autobus op lol nu onopgehelderde wijze in brand Het vuur greep snel om zich heen en in korten lijd stond de auto in lichte laaie. Er waren geen passagiers en de chauf feur wist er nog juist bijtijds uit te springen Het vuur deelde zich mede aau de aan weerszijden van den weg staande huizen, waarvan alle. ruilen sprongen 'ën de gevels ernstig beschadigd werden. De autobus is geheel uitgebrand. Donderdagavond is in een café aan de Papenstraat te Deventer een ernstige HET SPOORWEGONGELUK BIJ DE VINK. De laatste der zwaargewonden van het spoorwegongeluk bij de Vink, die nog in een ziekeninrichting werden verpleegd, n 1 mevrouw van Raalle Onunering, heeft gisteren het Diaconessenhuis te Leiden kunnen verlaten. B U I T E N L A N 0. UIT RUSLAND. (Nadruk verboden). De b'ols jewiki teGeuève De sovjet-regeering heef een tocht naar Oanossa ondernomen om de economische conferentie te Geuève te kunnen bijwo nen. De regeering begreep echter, dat de uitdagende houding, die zij te Genua eu in Den Haag heeft aangenomen, toen de andere regeeringen om de j»unst van de Sovjet-Unie dongen, in Genève niets zou geven Om eenige ltans op credicten! te hebben moeten de gedelegeerden vaö de sovjets mannen zijn, die een pretti- geu indruk op (Le leden der conferentie

Middelburgsche Courant | 1927 | | pagina 6