liis federatie gisteren lesloten heeft Duitschkrna weer officieel nis li 1 toe le laten en geregistreerde Duitsche spelers weer op el Ie tornooien te ontvangen Het besluit geldt als van 1 Janfiiari 1927 af genomen VERSCHILLENDE BERICHTEN Woensdagavond is, terwijl de bewo ners afwezig waren, vermoedelijk doordat eén kachel te fel brandde, brand uitge broken in den boekwinkel van C v. P. j aan den Putschen Bocht te Rotterdam De vlammen vonden in hel licht brand- bore^nateriaal gretig voedsel. Noder verneemt de N R Crt dat aan den boekhandel van den lieer P. een leesbibliotheek met ongeveer 5000 boe ken was vorbonacnDeze boeken zijn alle in vlammen opgegaan, slechts en kele verkoolde exemplaren waren er over. Dinsdagmiddag liepen op den Leid- schen straatweg tusschenhet Roomhuis en de viaduct in den Ifaag achter een draaiorgel de 52-jarige de G., de 5 l-jari- ge D. F., en R. B,. Achter hen kwam een auto, bestuurd door II. C. L. die door nog niet geheel vaststaande oorzaak de ge noemde personen aanreed. Het is moge lijk, dat L verblind was door het licht van een auto die uit de tegeniovcr gestel de richting kwam De G. brak een schouder en bekwam eeuige onbeduidende wondjes aan han den en hoofd, D L brak het rechteronf- derbcen en vermoedelijk bovendien eeni- ge ribben, terwijl B B. er afkwam met schaafwonden aan het hoofd en een min der ernstige kneuzing aan de linkerhand. Daar de bestuurder van de auto onmid dellijk remde is ernstige schade aan de «ulo of aan het draaiorgel voorkomen De politie stelt een onderzoek in naar de oorzaak van hel ongeval. De vorige maand werd in hel Ilaag- sclie Huis van Bewaring de brandstoffen- handelaar M in gijzeling opgesloten, we gens het niet voldoen van een schuld. De man werd zeer nerveus ten gevolge de zer opsluiting en gaf onlangs aan fami lieleden, in het bijzijn van een bewaker te beunen, dat tiij zicli van het leven wil de berooven De directie van het Huis van Bewaring schijnt hierop geen vol doende peht te hebben geslagen, met het treurige gevolg, dat de ongelukkige dezer dagen aan zijn voornemen uitvoering heeft kunnen geven. Naar de Telg. ver neemt, heeft de Officier van Justitie pro ces-verbaal laten opmaken en een justi- Jieel onderzoek ingesteld. V In de Sneeuwbalstraat te _s' Gra- venhage woont de journalist dr H. C. (A. M en diens echtgenoote jkvr W. Beiden konden liet niet vinden met bun buren, mevr I. geb S., die zij in alles dwars trachten te zitten Onlangs toen de ascbittan aan de deur was, welke steeds de vriendelijkheid heeft, deuasch- 'eraïuer voor mevr f. van boven te ha- Jen en het ook toen weer deed, gaf dr. •M. daarover zijn misnoegen te kennen en maakte hij den aschman duidelijk, dat mevr I zelf heel goed in staat was, haai- emmer naar heneden te brengen, evengoed als mevr. dr. M., geb. jkvr. W. dit moest doen. Mevr I maalde zich zoodanig boos over de eeuwige bemoeizucht van dr M. mei zaken, die hem tolaal niet aangin gen, dat zi] in haar drift niet schroomde, deu doctor voor een ploert en een schoft uit te maken Hetgeen voor dr M. ge- reede aanleiding was, een aanklacht we gens boleediging in le dienen, wat weer tot gevolg Uad dat mevr. I Dinsdag voor den politierechter stond, waar zij nog mededeeldedal hel echtpaar thans naar den overkant van de straat is verhuisd, hetgeen de verhouding niet heler maakte Wanneer de familie I aan 't diner zit, vindt dr M. dat zóó belangwekkend, dal hij zijn binocle neemt en naar de .eetkamer blijft turen, tot de maaltijd ge ëindigd is, Mevr. 1 kreeg 1 gulden boete, dr. M. den welgemeenden raad, zich voorlaan ■te bemoeien met zijn eigen zaken De 3I-jarige, tijdelijk le Gouda ver toevende baboe die op 22 December j.l. ernstige brandwonden bekwam, is thans aan de gevolgen daarvan overleden Woensdagnacht is Ie Heemstede weer ingebroken in de Clivialaan. De inbre ker is door den tuin dp keukendeur van hel perceel binnengekomen. De dief is al leen in de woonkamer en do serre ge weest. Daar zijn eenige laden en bu reautjes opengebroken. Een bedrag van ongeveer f 15 is ontvreemd. Bovendien zijn eenige sleutels verdwenen. Terwijl de inbreker aan den gang was, sliep de fa milie K. ongestoord door. —Dinsdagavond is dp weduwe A. van K. die niet petroleum ventte, op den Lek dijk te erg-Ambacht door een auto aan gereden. In ernsligen toestand werd, de vrouw naar baar woning vervoerd, waar zij aan de bekomen verwondingen over leed. De vrachtauto en het lijk van de vrouw zijn in beslag genomen. Door den directeur der Geldersche Credielvereeniging te Winterswijk is bij de politie aangifte gedaan van de vermis sing van f21 000. Dit geld was reeds 24 Dec. j.l. naar een bank le Berlijn verzonden, doch is thans nog niet aldaar aangekomen. Er wordt een onderzoek ingesteld (Tel.) Naar men zich zal herinneren werd voor eenige dagen bij den gemeente-onlt- vanger van Vlijmen ingebroken en een bedrag van f3400 ontvreemd. Zooals be kend, werd, de zoon van djen. ontvanger als verdacht van d,ezen diefstal gearres teerd. Thans verneemt hel „D. v. N Br." dat uit hel onderzoek zou zijn gebleken d,at de zoon niets met dezen diefstal heeftj uit te slaan, dat er althans geen aanwij zingen in die richting zijn. Ook de sig nalementen, dfe uitgezonden zijn, wijzen in een andere richting. Er schijnt een persoon le zijn geweest in padvinders- oosfuum. Het onderzoek is nog in vollen gang. De tuinman W. de V. te Vlijmen, die Vrijdag voor o.en Officier van Juslitiei te 's Ücrlogenbosch werd geleid, in ver band met den diefstal bij dpn gemeente ontvanger le Vlijmen, werd nog denzelf den middag op vrije voelen gesteld. -- Het negenjarig zoontje van den veehouder J. Zwonende in de Broeker- meer.'gem. Broek in Waterland, is door een melkaulo aangereden. De jóngen is spoedig aan de gevolgen overleden. Té tstekene. even over deFTcder- landschc grens, heeft de 21-jarige S. de R. zijn 19-jarige verloofde, die in een dans zaal met een anderen jongen gedanst had. uit jaloezie geworgd. De moorde naar gaf zich daarop zelf bij dc polilie aan. Te Berlijn werd een auto door den chauffeur per ongeluk in volle vaart het trottoir opgestuurd, waar twee personen werden gegrepen en omvergeworpen. Zij liepen ernstige verwondingen op. Eén hunner, een 52-jarige arbeider moest onmiddellijk in het ziekenhuis geope reerd worden, doch overleed spoedig aan de gevolgen vafi het ongeluk. De andere een winkelmeisje, werd eveneens naar het ziekenhuis vervoerd De politie heelt vastgesteld, dal de >chufd van het ongeluk bij den chauffeur ligt, die door te snel rijden de macht over zijn stuur verloor. In een Zweedsche volksschool is het onlangs gebeurd. Kleine Peter was niet op school ge komen. De onderwijzer kreeg ran Pe ters moeder den volgenden, interessanten brief Mjjnheer U moet het Peter niet kwalijk nemen, dat hij vandaag niet op school komt. Hij moet zijn rader ver vangen, namelijk als portier. I' hebt gis teren Peter een som opgegeven. Wanneer een stuk grond vier rierloanle mijlen groot is, hoe lang heePt ee/n man dan noo- dig om 2i/2 'keer om het stuk grond heen te loopen, waupeer hij mijl per uur af legt? Peter is nog geen man, en daarom moesten wij zijn vader er óp uit sturen. Hij is vanochtend vroeg van huis gegaan en denkt vanavond weer thuis te zijn, al gaat dat ook niet gemakkelijk. Ik hoop, dat u den volgenden keer Peter een som over een vrouw zult opgeven, daar liet zoo moeilijk voor ons is, zonder man cn vader tc zitten. Hoogachtend, juffrouw Hansen." De Celluloid fabriek te Zerbst in Anlialt is door onbekende oorzaak afge brand. Een der arbeiders is levend ver brand, tien of twaalf anderen hebben min of meer ernstige brandwonden opge- loopen. De schade is belangrijk, maar de fabriek kan in dc bijgebouwen haar be drijf voortzetten. Te Dammerie bij Chartres is een inbraak gepleegd in het postkantoor, dat aldaar door een weduwe gehouden wondt Toen deze zich om elf uur te bed begaf, plaatste zij de geldtasch, zooals zij steeds doet, in een kast bij haar bed Ze moe! reeds een paar uur geslapen hebben, toen ze door gestommel wak ker wera Toen ze ging kijken wat er aan de hand was, bevond ze zich plotse ling tegenover een geheel in het zwart gekleed persoon. Van schrik viel ze bewusteloos op den grond. Van de goede gelegenheid maakte de inbreker gebruik de geldtasch van het postkantoor, 17.000 francs inhoudend, en liet geld van de weduwe zelf mee le nemen, alsmede een paar platina-oorbellen, een porte feuille met postzegels, recepissen en de fensiebons ter waarde van 45 000 frs. Alles haalde hij overhoop De recepis sen en de ongezegelde defensibons zijn later teruggevonden. Terwijl kapitein Malooln Campbell op het slrand le Pendine (Wales) zijn auto van 450 P.K., die 'meer dan f 60.000 heeft gekost cn waarmee hij een snel heid van 300 K.M. per uur hoopt le bereiken, probeerde, merkte hij op een gegeven moment, dat de wielen wegzak ten. Ilij sprong uit den wagen en zag hem toen geleidelijk dieper wegzinken. Een vrachtwagen werd gerequireerd en met de hulp daarvan en van een 50-tal stoere mannen mocht het eindelijk geluk ken de auto, die reeds tot het chassis was weggezonken, op vasten grond te trekken. In het afgeloopen jaar moeten op hel slrand van Pendine en van Soulhporl in Lancashire meerdere auto's in het drijf zand verzonken zijn. Omtrent de catastrofale sneeuw- storting, die zich op den Ariberg heeft voorgedaan, heeft een ooggetuige nog eenige bijzonderheden meegedeeld. De man een bankklerk uit Ziirs, liad ook een ski-tocht ondernomen aan de andere zijde van de vallei. Met belang stelling had hij van de verte uit de twee kleine groepen ski-toopers gadegeslagen op een hoogte van 6000 voet en die blijk baar naar St. Anton op weg waren. Toen hij hen met de oogen, volgde, hoorde hij plotseling een gerommel als van een verren donder en bemerkte, dat een sneeuwmassa, honderden voelen bo ven de ski-loopers. in beweging gekomen was en met steeds grooter snelheid op de ongelukkigen aanstormde. Vóór de eenzame toeschouwer zich er rekenschap van had kunnen geven, welke ernstige gevolgen de ramp zou hebben, was de lawine reeds op de sportmen- schen neergekomen en naar het dal voortgejaagd Toen dc sneeuwmassa tot stilstand gekomen was, viel er geen spoor van de ski-loopers meer te bekennen. De bankklerk ijlde naar Zürs om hulp te halen. In allerijl wist men een voor- loopige hulp-expeditie van een 30 u 40 man te formeeren, die naar het tooneel des onheils trokken. Toen het reddingswerk bij het invallen der duisternis moest gestaakt worden, waren er vijf lijken geborgen <\n twee personen levend uit dc sneeuw gehaald, de drie overige deelnemers aan dpn ski tocht konden niet gevonden worden. Onlangs werden bijzonderheden ge meld in verband met de rechten, welke dc heer Isaac de la Penha te Montreal' doel gelden op het schiereiland Labra dor. hetwelk in het jaar 1607 aan zijn voorvader, Jozef de la Penha, een voor naam Rotlerdamsch koopman van Por tugeesehen bloede; door koning-stadium-: der Willem III uit dankbaarheid voor zijn redding door genoemden de la Penha zou zijn geschonken. Naar aanleiding van verschillende pu blicaties. heeft de heer Tob. Groen Jr te Amsterdam, naar de „Msb." meldt, die als familielid; van den procedjeeren- den heer de la Penha te. Montreal zich met deze zaak ernstig bezig houdt, thans een afschrift gekregen, hem verstrekt door eon Ilaarlemsch ingezetene, hetwelk een exploit beval, gedaan in het jaar 1734 door notaris Jongwaerl te Westzaan namens David de la Penha Jozefzn. aan Klaas Hendrikzn, Groot te Westzaan In dit exploit wordt genoemden Groot aan gezegd, dat ter kennis van David <8a la Penha Jozefzn. is gekomen, dal Groot wederom schepen naar Labrador wil uit rusten, gelijk hij het vorig jaar ook ge daan heeft en dat hij, David de la Penha Jz., verwijzende naar bijgaande leenacte, welke acte in 1732 hernieuwd werd door stadhoudpr Johan Willem Fri- so, prins van Oranje en Nassau, aan zijn vader in 1697 verleend, zulks genoem den Groot verbiedt. 8UITENLAND, AScjeffieaf» Overzicfal Ernstige tccsLiml Lu Ilatikou. Een hedenmorgen uil Hankou ontvan gen bericht Hankou ligt het land in, aan den oever der Jang-tse-Kiang en ter hoogte van Shanghai meldt, dat de Britsche concessie in verhand met de ernstige bedreigingen, ontruimd zal wor den. De zaken zouden er gesloten zijn en reeds vele Britsche onderdanen ge vlucht naar de aangrenzende Fransche en Japansche concessie. De toestand moet het gevolg zijn van het optreden van den radicalen vleugel an de Kuo-min-tang. Thans beschermen alleen Ohineesche militairen nog de Engelsche kolonie, en door deze soldaten zijn geen voldjoende maatregelen genomen om de opruiing van het volk te voorkomen. Er wordt dan ook gevreesd, dat als er één schot zal worden gelost, men op dé. Ohineesche troepen niet de minste staat meer za! kunnen maken ja, dat zij dan zelf tie Engelsche concessies zouden aanvallen. Veiligheidshalve zijn daarom de En gelsche marine-detachementen naar de schepen terug gezonden. Een zooeven ingekomen lelegram be richt nog dat Hankou, Ichang en Kin- kiang gisterenavond door vrouwen en kinderen zijn ontruimd. Twee stoomsche pen brengen de vluchtelingen naar Shanghai. De op de rivier liggende oorlogssche pen zorgen voor een veiligen aftocht We toenemende werkeloosheid In Engeland. Dc stijging van het aantal werkloozen In Engeland begint steeds grootere zorg te bPren. Zoo bijv bedroeg het aantal werkloozen op den 24en December 1.351.11, dit beleekent 41.261 meer dan de week to voren. Het gevolg hiervan, is, dal de mcnscheu, die het lecgloopen en leven van onderstand moede zijn, zich als vrijwilligers hij het leger aanmelden Het laatste kwartaal was de werving ten zeerste toegenomen. Onder deze vrijwil ligers zijn er verscheidene, die middel- haar onderwijs genoten en zelfs, die hoo- gere onderwijsinrichtingen hebben be zocht Hun weeksoldij bedraagt dan 14 shilling. Eergisteren zijn de onderhandelingen hotretfende de loonregeling en hel weer in dienst nemen van de spoorwegarbei ders voortgezet. 'Oudminister Thomas, schrijft de N. R Crt., deed een dringend beroep op de directies om een uitweg te zoeken, waardoor geen duizenden man nen voor ona fzienbaren lijd werkloos cn broodeloos zouden worden of blijven. Na Thomas' uiteenzetting verklaarde Sir Fe lix Paul, de voorzitter van den bond van directeuren, aat hij een herziening van de loonschalen in ernstige overwo ging zou nemen en dat hij en zijn me dedirecteuren de ernstige woorden van Thomas ter harte zouoen némen. Gisteren weraeu de besprekingen over hel opnieuw aannemen van het geduren de de algemeene staking an Mei gedaan gegeven personeel, vervolgd. Het is een lastige vraag. Geen van de partijen mocht het resultaat bereikeu van een zuivere oplossing De arbeiders rechtvaardigen zich op Baldwin's uitlating, dal er geen slacht offers zouden vallen als de leiders de on wettigheid ran dc zaak zouden toegeven, maar zij kunnen niettegenstaande dit be roep niet ontkennen, dal er voor allen en vooral bij 1de afdcelingen van hel ver- I voerwezen, geen genoegzame werkgele- genheid zal wezen. Bicrthelol contra Briatuï? Onlangs verscheen in hel weekblad Csndide, een o\erigens onbeleekend blad een mcdedceling. welke een schriftelijke tegenspraak heeft uitgelokt, van Philippe Bcrthelot, de secretaris-generaal van liet departement van builenlandsche zaken. I-let Candide-bericlit gaf le kennen, dat er tusschen Bcrlhelol en Briand een zoo belangrijk meeningsversclvil aangaande de houding van Briand te Genève aange nomen, zou bestaau, dal de laatste voor nemens zou zijn heen te gaan Berthelot zou Briand toen te'egrafisch gewaarschuwd hébben tegèu do ernstige gevolgen van Fransche instemming ten opzichte van de Duitsche bewapening. Naar men zich herinneren zal wilde Briand eerst met arbitrage omtrent dit punt genoegen nemen Dit bericht deed de ronde door de op positioneels pers. Het scheen door het ontslag van andere ambtenaren in het zelfde ministerie bevestigd te worden. Berllielot legt iu zijn dementi heftig den nadruk op de goede persoonlijke verhou- diug. Er is niemand, tlio dit betwijfelt. Toch loochent bij niet Briand heider verschil van opvatting nog te hebben laten voelen le Genève. Ilel drankwet probleem en «cn Idealist. Majoor Chester P. Wills, de eerste drankwelambtenaar in den staal New- York heeft het denkbeeld geopperd, het pubiliek le bewegen een -jaar lang de drankwet nauwkeurig na le leven om vervolgens de wet te onderwerpen aan hel volksoordeel. Er zou 11a dit tijdsverloop dus een volksstemming moeien gehouden worden over hel al, dan niet handhaven van bedoelde wet. In een commissie van burgers uit het Zuidelijk deel van deu staat New-York heeft majoor Wills zijn plan voor hel eerst blootgelegd. Genoemde staat wil im mers proheeren 100.000 dollar te saam te breugen voor hel afdwiugen van de toe- passiug van de drankwet! De commissie had majoor Wills ge vraagd, hoe dit geld. besleed kon worden, waarop deze antwoordde. dat men eerst de nionschen moest bewogen de wel op te volgen Voor er sprake van zijn kan, dal de wet werd afgedwongen. Zonder steun van hel volk is het onmogelijk na- lering le eischen. De minachting voor deze wet. leidt ook tot minachting voor de andere wetten. Majoor Wills zou voor zijn doel de medewerking willen inroepen van de bla den. de geestelijkheid en de notabelen, van hel land. Na een eerlijke proef van •n jaar lang. zou het volk dan bij do presidentsverkiezingen kunnen zeggen of hel nog langer van de wet gediend was of niet. Het tijdstip van den aanvang der proefneming zou hij willen vaststel len op den lsten November 1927, omdat de nieuwe presidentsverkiezing eerst in 1928 moet plaats hebben. Het referendum zou kunnen loopen ■er de volgende vragen intrekking, of wijziging der web zoodat lichte wijnen en bieren geoorloofd zullen zijn, of plaat selijke keuze d.w.z. keuze per staat in dit geval. Wij voor ons vragen ons af: Zou er iets dwazers beslaan dan een dergelijk „opli- misliscli-idealisme" met den toen woedenden oorlog in hef Rif, uitgesproken. Uit Zwitserland. Naar het schijn!, breidt de griep in Zwitserland zich nog steeds uit. en in de Zuid-Westelijke kantons heeft zij het aan zien van een epidemie verkregen. In Genève zijn al verscheidene slachtoffers; er liggen in het Kanton 28.000 menschen ziek, en nagenoeg alle scholen zijn ge sloten. Uil de Balkanlandoii. Volgens een bericht uit Knnstanti- nopel aan Duitsche bladen, heeft de Turlcsche regeering de slichting van een sociaal-democratische partij verboden. Uit Albanië. Volgens een bericht uil Belgrado aan de ..Matin", is cr le Postripa in Al banië een nieuwe opstand uitgebroken, tengevolge van de terechtstelling van vier lieden, die aan den vorige» opstand had den deelgenomen Musulmaansche ele menten nemen opnieuw aan de beweging deel. Uit China. Naar verluidt zouden le Hankou alle vrouwen en kinderen last ontvangen hebben zich in te schepen MARKTBERICHTEN. Middelburg. 6 Januari. Op de graanmarkt was de aanvoer zeer gering, de handel slap. Tarwe f 14.25—14 60. wille boonen, on gelezen. f19—21, gelezen f24—25, ronde bruine boonen. ougelezen, 28—32, gele zen f35—37, lange bruine boonen niet genoteerd, kroonerwten 20 - 24.50, maan zaad 58—63. Opgave vau den Marktmeester 'Boter f 1.05, part. prijs f 1.15 Kipeieren f8.50. part. prijs f 9.50. Eendeieren f 8.50, pari. prijs f 9.50. Poeljes f 6.50, part. prijs f 7.50. Opgave van den marklzetler van de Z. L. M.: Boter f 1.05, part. prijs f 1.15. Kipeieren f 8.50, part. prijs f 9.50. Eendeieren f 8.50. part. prijs f 9.50. Poeljes f 6.50, part. prijs f 7.50 443ste STAATSLOTERIJ. 4de klasse. 3de lijst. Trekking van Woensdag 5 Januari. Prijzen van f 5000 8481 f 1500 1808 f 1000 1467 18539 f 400 12061 17047 f 100 1036 1321 7515 9909 15468 PRIJZEN VAN f 65. 136 6604 8611 15351 15399 15489 196 6606 8627 153G0 15136 15819 BEKNOPTE MEDEDEELINGEN. Uit België. Minisler Baels, die het dep. v. Open bare Werken bestuurt, heeft zich per boot naar de plaats begeven, waar de „Andreas" gezonken is, na op het wrak van de „Alps Maru" te zijn geloopien. Als eerste maatregel üs het verkeer bij nacht op de Schelde voor schepen met meer dan 25 voet diepgang verboden. On geveer één derde van het Anlwerpsche ha ven verkeer bestaal uit schepen van dien aard. Met de opruiming van het wrak van de „Alps Maru" wordt thans weer voort- 'gang gemaakt. Ui it Duitschland In verband met hel verdonkere manen van overtuigingsslukken, proces sen-verbaal enz. bij de rechtbank te Ber lijn-Mioabit, is nu ook advocaat Hübner in voorloopige hechtenis genomen, onder beschuldiging dat hij zich door een di recteur van een bank. tegen wien een vervolging was ingesteld zou hebben la ten omkoopen. om de stukken van over tuiging te doen verdwijnen. Generaal Powels en geheimraad porsler zullen pas einde dezer week naar Parijs lerugkeeren ter voortzetting van de onderhandelingen voor den ge- zanlenraad over de nog te regelen pun ten. De eerste bijeenkomst wordt Maan dag a.s. verwacht. Uit Frankrijk. Suzanne Girault. lid van het bestuur der communistische partij en vooraan staand militante, is gevangen genomen na in 1925 tol zes maanden opsluiting en 1000 frs. boete te zijn veroordeeld- wegens defaitistische taal, in verhand ADVERTENTIËN. Heden overleed tot onze - diepe droefheid onze geliefde Echtgenoote, Moeder, Be huwd- en Grootmoeder, MARIA JACOBA VAN DER WEEL— hulscher, I in den ouderdom van bijna 71 jaar. j. j. Van der weel. I E. P. VAN DER WEEL. H. J. N. VAN DER WEEL. M. C. VAN DER WEEL— DE NOOIJER en Kleinkinderen, j Middelburg, 5 Jan. 1927. Molstraat F 89, Heden overleed nog op het onverwachts, onze geliefde Vader, Behuwd- en Groot vader HUIBREGT LIEVENSE, in den ouderdom van 75 jaar. De diepbedroefde familie LIEVENSE. Westkapelle, 5 Jan. 1927. Noordstraat C 11. Heden overleed na een smartelijk lijden, mijn ge liefde Echtgenoote, Mevrouw CORNELIA ISABELLA CRÜCQ, geboren HAGE A. J. CRUCQ Amsterdam, 5 Jan. 1927. Koninginneweg 255. Voor al de bewijzen van be langstelling en toegenegenheid, ont vangen bij mijn zilveren ambts jubileum, met name voor hel hoog gewaardeerde „blijvende'' hulde blijk, betuig ik mijn diepgevoeldcn dank. L J. VAN VOORTIJL'YSEN, Burgemeester van Domburg

Middelburgsche Courant | 1927 | | pagina 3