#derlajidsdhe Coöperatieve Beetwortelsui kerfabriek te Sas van Gent werd. Woensdagavond beëindigd. LEGER EN VLOOT. Bij Kon. besluit is aan j^eni gepensi onneorden schout-bij-nachtrhj'.ulair J. M. Phaff, lid van den Raad van directeuren van bet internationaal hydrografisch bu reau, de titulaire rang van vice-admiraal verleend. De eerste ploeg der zeemilitie van de lichting 1924 komt met uitzonde ring van de kustwachters 10 Januari voor herhalingsoefeningen onder de wa penen en vertrekt weer 12 Februari d.a.v. met groot verlof. --De schipper der marine J. N. van Koppenhagen wordt overgeplaatst van de Joodsboot der marine naai- het wacht schip te Willemsoord; de machinist-ma joor M. van der Kuijl van de loodsboot naar het wachtschip te Willemsoord, en de bootsman J. J P van der Spek vari de jopdsboot naar de onderzee^ierast- kazerne. Hr. Ms. logementschip „Schorpioen" is voor logies van personeel voor den onderzeedienst ingericht en naar zijn be stemming te Willemsoord overgebracht. Hr. Ms. Tromp is van Algiers, en Hr. Ms. Sumatra Van Panama vertrok ken. VERSCHILLENDE BERICHTEN Be 27-jarige doofstomme B. uit Heemstede, die Maandagmiddag te Ben- nebroek door de stoomtram is overreden, is in het St. Elisabethgasthuis te Haar lem overleden. In de Jonker Fransstraat te Rotter dam kregen twee mannen schoonvader en schoonzoon die beiden beschonken waren, twist. De zoon gaf den vader een duw) waardoor deze, een Schiedammer, viel en onder een autobus terecht kwam. Een van de wielen ging hem over het hoofd. Met een ernstige hersenschudding is hij in het ziekenhuis aan, den Bergweg ♦er verpleging opgenomen. Woensdagavond is in de Haarlem merstraat te Ilillegom een man uit Sas- senheim uit de stoomtram gesprongen, hij sprong echter verkeerd en raakt© on der de tram. De man was op slag dood. Op den onbewaakten overweg aan den Hoofdweg (Oostzijde) in Haarlem mermeer is Woensdag, naar de Tel. meldt een trein komende uit de richting Leiden in botsing gekomen met een vrachtauto. De chauffeur, P. W N. uit Hoofddorp, werd gewond. De auto werd geheel vernield. De heer G. van Roekei, lid van den gemeenteraad van Arnhem, heeft een groot buiten met bosch en wandelter reinen, gelegen in Gelderland, ten ge schenke aangeboden, om dit eventueel te bestemmen voor een tehuis van ouden van dagen of chronische zieken. Een bescheiden huismoedertje kwam dezer dagen een winkel te Gent binnenstappen. Ze klemde een groote pan tegen zich aan, waarin alle bestellingen zorgzaam werden geborgen en moeizaam greep zij naar haar zak, om haar boodschappen te betalen. Daar had ze warempel haar portemonnaie verge ten! Maar wacht, ze zou even om den hoek geld halen en zoolang de pan met boodschappen achterlaten. Toen het meer dan een uhr tiad ge duurd. besloot de winkelier "toch maar eens het deksel van de pan op te lichten. Men kan zich zijn schrik voorstellen, toen hij zag, dat de pan bodemloos was, zoodat alle boodschappen, die schijnbaar in de pan werden opgeborgen, in werke lijkheid in liet schorl van de vrouw le- recht kwamen. Op die manier Icon deze Danaiden-pan al voor een zeer groot bedrag aan waren bevatten. Denzelfden dag waren verscheidene Gentsche winkeliers op dezelfde wijze opgelicht, de politie, zoekt naar de ver nuftige oplichter. (Toleg.) Tien monniken van het vermaarde klooster op den St. Bernard, zijn Maan dag volgens een telegram uit Blern, ter wijl' ze een tocht op ski's maakten door een geweldige lawine overvallen, die vijf broeders meegesleurd heeft. De lijken van drie hunner zijn reeds geborgen, twee worden nog vermist maar er bestaat geen hoop. dat ze nog in leven zijn. De vijf anderen hebben meer dood dan le vend hun klooster kunnen'bereiken. Een zeventienjarige jongen zag Maandagnacht, dat zes mannen bezig wa ren een vrachtauto op te laden in een straat van Stoke Nowing'on (Londen). Hij waarschuwde een politie-ageut die een vau de mannen aanhield, maar daar op van de 5 anderen zoo geducht klop kreeg, dat hij neerviel en zijn arrestand moest loslaten. De inbrekers reden met de vrachtauto en hun buit ter waarde van ongeveer 500 weg, maar de jongen sprong op een treeplank en klemde zich vast. Ondanks slagen op zijn hoofd en armen wist hij het den bestuurder zoo moeilijk te maken, dat deze met de auto tegen een muur reed, waarop de róovers alle zes zeer snel vluchtten. De ferme jongen bewaakte den buit tot politiehulp kwam opdagen.' Op 17 Maart van dit jaar werd in het ziekenhuis te Edinburgh een 56-jari. opgenomen, die een schotwond had ach ter het rechteroor. De ongelukkige was van deu beginne af bewusteloos en stierf, zonder een oogeublik bij kennis te zijn geweest. Haar negentienjarige zoon, John Donald Merritt. die het gymnasium in de Schotsche hoofdstad bezocht, deel de mee dat terwijl hij voor liet haard vuur zat de moeder in een bureau schar relde waarin zich het pistool bevond, en toen bij toeval de trekker overhaalde. Thans acht maanden later is echter plotseling de zoon gearresteerd onder verdenking van moord op zijn moeder. De belangstelling in Engeland is groot. Het Reichsgericht te Leipzig heeft een interessant arrest gewezen Het heeft voorgoed uitgemaakt, dat zoo al een vrij gezel bij testament zijn maitresse lol zijn erfgename mag ma'ken, een gehuwd man datzelfde recht ten eenenmale mist. Het geval, waarin deze uitspraak is ge daan, maakt de zaak nog iets belangwek kender Het arrest van Leipzig si&it ml oj> de fameuze kwestie van de „Gravin de Mazzenau", de vriendin van wijlen den groothertog van Meckleuburg-Strelitz, die aan deze dame eertijds oen welbeken de figuur uit het zonnige leven van Ber lijn bij laatste wilsbeschikking een lijf rente had geschonken van 20.000 mark als belooning voor wat hij noemde naar „vriendschappelijkheid en onbaatzuchtig heid." Men herinnert zich, dat de aan spraken van deze onwettige gebiedster over Mecklenburg-Strelitz tijdens den eersten stormloop der ex-vorsten en hun verwanten om schadevergoeding vanwege de republiek, groote opschudding en ver ontwaardiging alom in den lande hadden verwekt. Hoe het zij. de erfgenamen van den groothertog, die tegen deze lijfrente wa ren opgekomen. hadden in lagere instan ties geen succes gehad de rechtbank en het hof spraken zich uit ten gunste der „gravin". Eindelijk hebben zij de zaak voor het Reichsgericht gebracht, dat ze nu ter berechting heeft teruggewezen naar eeu rechtbank een andere dan die in eerste instantie met de binden de aanwijzing dat het legaat van den groothertog, die gehuwd was geweest toen hij zijn testament; maakte „strijijdig is met de goede zeden." De lijst van slachtoffers van het verkeer wordt hoe langer hoe grooter, meldt de Parijsclie correspondent der Haagsche Crt. Alleen Zondag, lelde men to 5 uur 's middags, reed achttien slachlt- offers! De verzoeken vau den prefect van Pa rijs om de straten niet als race-baan te gebruikeu. hebben (aiet 't minst,© resultaat gehad ,en de bezadigde automobilisten weezen. dat het dreigement tlians zat worden uitgevoerd maximum snelheden voor te schrijven. Achttien op één dag is ook wel wat barl De miljonnair, William Payne, the te Parijs zijn vrouw en liaar verpleeg ster heeft vermoord en daarna zelf moord pleegde, is een 66-jarig Ameri kaan. die al 36 jaar te Parijs woonde. Zijn wouw was al 15 jaar verlamd en totaal hulpbehoevend. Zij had ook het spraakvermogen verloren. Men ver moedt, dal de inspanning en het ver driet om de ongeneeslijke ziekte van zijn vrouw den ouden man lot rijn daad ge bracht hebben. Te Bien bij Valence zijn vier leden van de familie Lamboin, vader, twee kin deren en een schoonzusier, tengevolge •«'au het eten van ingelegde asperges, welke blijkbaar vergif bevatten, overle den. De moeder, die niet van de asperges gegeten had, is de eenige overlevende van de familie. Onder de 800 passagiers, die Maan dag met de Regina van de White Star Line uit Canada te Liverpool aankwamen bevonden zich negen kinderen van drie tol elf jaar die zonder eenige hegelei ding de reis over den Oceaan hadden qfgelegd. Doel van hun uitstapje was, den Kersttijd bij familieleden in Engieland door te brengen. In de eetzaal van het schip was voor het kleine goed een af zonderlijke tafel gereserveerd. De film-komiek Charlie Chaplin heeft geen prettige huiselijke omstandig heden zijn tweede vrouw is er van door en er is een groot krakeel lusschen beide echtlieden uitgebroken. Charlie Chaplin is van een en ander zjoo ontdaan, dat hij de film, waaraan hij met zijn itroep werkte heeft laten staken en zijn acteurs en actrices met vacantie heeft gezonden. Hij beschuldigt zijn wouw van over dreven spilzucht daar zij denzelfden dag, dat de ruzie lusschen het echtpaar uil brak, was gaan winkelen en voor F 20.000 klecren had gekocht Mevrouw Chaplin beeft hierop geantwoord, dat f 20.000 voor de vrouw van een dollarmilMonnair niet zoo'n groot bedrag is en dal mijn heer zelf onlangs op een uitstapje naar New-York wel meer dan 100 000 gulden heeft uitgegeven. Sciaïoja),. hebben n.l. tot aJgeheele over eenstemming inzake een Duitsch-ItalL- aansch arbitrage verdrag geleid Het ver drag. dat reeds in ontwerp gereed is, be oogt de vreedzame oplossing van alle geschillen, die lusschen Duitschland en Italië mochten ontstaan. Men weet nog niet. wanneer de parafeering van het verdrag zal plaats vinden Een dergelijk verdrag is natuurlijk van groot belang voor het evenwicht in Euro pa. Gezien de „expansieachtigcrede voeringen, die Mussolini telkens houdt, en gezien de nog verre van vriendschap pelijke verhouding lusschen Italië en Frankrijk alsook de steeds grootere toe nadering tusschen'Ctyiitschland en Frank rijk. Intusschen IrJt is nog slechts in de maak! Be Volkeniionilsraad Er is een groeiend vertrouwen, dat tegen het einde dezer week overeenstem ming bereikt zal zijn inzake de Duitsche ontwapeningskwestie. De te sluiten overeenkomst moge dan niet geheel definitief zijn, zij zal in ieder geval kunnen dienen als de basis van een definitieve regeling. De correspondent te 'Genève van de „Daily News" zegt, dat dit misschien; wel de optimistische lezihg van den toestand is en dat wellicht moeilijkheden zullen rijzen, doch een algemeen© goede wil is aan den dag getreden en de gedele geerden zijn hoopvol gestemd. Het is beter, om alle verwarring te vermijden, het over deze zaak bij deze mededeeeling te laten. Aan onderstel lingen is geen gebrek, doch telkens wor den die weer twijfelachtig gemaakt door de uitdrukkelijke min of meer officieele verzekering, dat fce niet anders dan ver zinsels van perslieden zijn. Van meer belang op het oogenblik is dan nog bet succes, dat onze minister Van Karnebeek had in de openbare raadszitting De volkenbondsraad besprak het rap port van Benes over de aangenomen be sluiten van het raadscomité in zake de ontwapeningskwestie, dat vorige week vergaderde. Van Karnebeek stelde een schijnbaar onbeduidende redactiewij ziging in de door Benes voorgestelde re solutie voor, om door die wijziging de groote beteekenis van artikel 11 van het volkenbondsverdrag, dat den raad de ver plichting oplegt voor vermijding van vre- destoornis te zorgen, nog beter te doen uitkomen. Van Karnebeek zette bij deze gelegenheid de beteekenis van artikel 11 uiteen. De volkenbondsraad moet alles probeeren om door artikel 11 de toepas selijkheid van artikel 16 (met de sanc ties na de vredesloornis) overbodig te BUITENLAND. Algemeen Overzicht. Duitschland Italië. Het belangrijkste, wat buiten de eigenlijke werkzaamheden van den vol kenbondsraad om te Genève wordt voor bereid is wel een arbitrge verdrag lus schen Duitschland en Italië. De bespre kingen tusschen de Duitsche delegatie aldaar eenerzijds en die der Itaüaansche ge vtouw mrs. Merritt, geboren Milder, (resp. onder leiding van Stresemann en Van Karnebeek's amendement Jokte andere raadsleden tot een min of meer principieele discussie. Chamberlain en Titulesco aanvaarden gaarne het amende ment en betoogden hunnerzijds nogmaals de groote beteekenis der preventie van vredesstoring. Boncour en Benes, die al tijd bij artikel 16 gezworen hadden, aar zelden even, doch aanvaardden tenslotte ook Van Karnebeek's amendement, mits dit niet was te beschouwen als een ge ringschatting van artikel 16. Het amendement werd eenstemmig aangenomen. Alleen Italië maakte diverse voorbe houden, en wilde niet al té veel pre ciseering der raadsbevoegdheden, over art. 11. Dacht de regeering- aan het toch altijd nog lichtelijk comproiniteerende Korfoegeschil met Griekenland. Maar Nederland maakte met ditamen- mendement een schitterend figuur. Hel beoogde de preventie-macht van 'oor logsgevaar te versterken, eu ligt daarin niet veel meer de beteekenis van den Volkenbond oan in sancties. Is voorko men niet steeds beter dan genezen! Niet Amsterdam, maar Genève. Minder succes had o'ns land toen 't ging over de plaats voor de economische Volkenbondsconferentie. Die zal niet te Amsterdam, doch te Genève gehouden worden, volgens den algemeenen regel. De Volkenbondsraad vond gistermid dag eeu voorafgaande bespreking in de raadscommissie onnoodig* en behandelde terstond zelf de kwestie in een bijeen komst met gesloten deuren. Sir Eric Drummond stelde, zooals be kend, in zijn rapport Genève voor om practische redenen Chamberlain onder steunde Genève, vooral op grond van gevaarlijke consequenties voor de toe komst, daar de Russen zouden kunnen verlangen, dat ook alle volgende confe renties buiten Zwitserland zouden plaats hebben, indien de economische conferen tie het voorbeeld daarvan geeft. Minister Van Karnebeek bracht daarop in herinnering, dat van verschillende zij den de naam van Amsterdam genoemd is en sir Eric Drummond zelfs een ambtenaar voor onderzoek naar Amster dam1 had gezonden. Voor het geval de ■aad de voorkeur mocht geven aan een conferentie buiten Genève, zou de Ne- derlandsche regeering gaarne gastvrijheid verleenen en alles doen voor het succes der Amsterdamsche conferentie Niemand verlangde verder hel woord Zonder stemming werd het advies van den secretaris-generaal. Genève als zetel der conferentie te kiezen, goedgekeurd. Dc conferentie zal 4 Mei geopend worden en door den Belgischen oud- minister Theunis worden gepresideerd. Om voor de eer, om de conferentie te Amsterdam te krijgen, een kwestie te maken, vond men blijkbaar onnoodig. De strijd in China. Hankau, waar terecht de Engelsche er gevestigd zijn, is thans weer rustig. Niet alleen zijn de marineposten feu de vrijwilligers weer weggegaan, maar ook is de poging om tot oprichting te ko men eener vereeniging tot boycol der Britten op een fiasco uitgeloopen, hoofd zakelijk door de heftigen tegenstand der Chineescho Kamer van Koophandel en an dere verantwoordelijke Chineesche licha men Er gaat echter wel een gerucht, dal het offensief vail Tsang Tso Lin tegen de Kantonneesche troepen zou zijn be gonnen De Mandsjoerijsche strijdkrach ten zijn reeds vertrokken om liet leger van Fang Joe Siang te beletten. Peking in te nemen tijdens den \eldtocht tegen de Kantonneezen De nieuwe Engelsche gezant in China heeft volgens een bericht aan een der bladen de Engelsche bankiers en groot handelaars te Shanghai opmerkzaam er op gemaakt, dat de erkenning van de Canlonregeering door Engeland binnen kort verwacht kan worden. Deze erkenning is ongetwijfeld van groote beteekenis, daar de Engelsche politiek ten opzichte van China tot nu toe tegen de Cautonparlij was gericht Van ongeveer gelijke beteekenis is het bericht, dat de Japansche regeeriug een vertegenwoordiger naar Canlon heeft ge zonden om daar onderhandelingen met de regeeriug te openen Een en ander zal vermoedelijk toch wel afhangen van den evenlueelen veld tocht tegen de Kantonneezen Amcrikaanschc begrooting. Na zijn arrogante boodschap aan hel congres heeft Coolidge de begrooting voor het volgende financieel© jaar inge diend. Zij sluit in inkomsten en uilgaven met 4 014.571.000 dollars, o? 161.541 000 dollars meer dan voor het Loopende jaar zijn toegestaan. De verhoogingen van de pensioenen voor de veteranen van den burgeroorlog eu van den Spaanschen oorlog en de verhoogde posten voor het veteranenbu- Teau en den postdienst zijn de voornaam ste oorzaken van de verhooging der be grooting. Daartegenover staal het vooruitzicht van een verlaging met 30 000.000 dollars voor de rente op de openbare schuld. Het totaal bedrag, voor de vloot ge vraagd, is 9.246.000 dollar minder dan dat van het vorig jaar. Coolidge verzocht het congres den bouw uit te stellen van drie der acht kruisers, welke vóór Juli op stapel zou den worden gezet, dit in verband met bet feit, dat de Ver. Staten onderhandelen over ,,de verbreeding van onze bestaan de verdragen met de groote mogendhe den, welke» over de uitschakeling van den wedstrijd in de vlootbewapening bandelen." - t De president heeft ook alle credieten ïggelaten voor den bouw der twee stijve luchtschepen, welke 8 000 000 dol lar zouden kosten, om eerst proeven te nemen met de geheel metalen luchtsche pen, welke op het oogenblik voor 300 000 dollar gebouwd worden. Van de 73.477.000 dollars voor de luchtvaart van leger en vloot, zijn er 20.600.000 voor vliegtuigen. De vlootbegr. bedraagt 313.815.000 dollars, de legerbegrooting 366 722 000 dollars. „Dit is een zeer aanzienlijk be drag, dat voor de iandsbeschermiug in vredestijd wordt uitgegeven. Geen drei gende wolken verduisteren op het oogen blik den hemel. Onze bedoeling en onze houding is er'een van vrede en vriend schap tegenover alle volken en naties. Maar dat is geen voldoend© waarborg om onze verdediging te verwaarloozen of de noodzakelijke verdediging achter wege te laten." 't Is juist, maar zooals de president zelf óók zegt, het gevraagde is behoor lijk hoog! aVtend^J.* Uw VHuiS houde steeds 'n fleschje bij de hand, het ia voor U van onschatbare waarde: voor roode en ruwe handenhet be schermt Uw huid tegen scherpen wind verbranding door de zon. Verzachtend heelend voor Baby's teere plekken 't Zuiverste en goedkoopste alles. werden nasporingen gedaan, doch tot dusver is niet hel minste spoor gevon den. Uit Frank r ij k. De Kamer heeft gisteren besloten, de periode, bij langer verblijf dan welke de vreemdeling in Frankrijk een identi teitskaart moet hebben, op 30 dagen te brengen. Op een vraag van Simon Reviiaud heeft Painlevc, dc minister van oorlog, Dinsdag in de Kamer meegedeeld, dut er geen enkele soldaat, naar China ge zonden is of zal worden. Er keeren tal van troej>en terug uiK Marokko, die weer naar hun oude gar nizoensplaatsen gaan. Vandaar de troe penbewegingen in bel Zuid-Oosten, waar deze troepen thuis hooren. Er is geen enkele reden voor de openbare meening in Frankrijk of daarbuiten om zich over deze troepenbeweging ongerust te ma ken. Clemenceau is gisteren bij de be grafenis van zijn besten vriendden schil der Monet, in zeer overspannen toestand geraakt. Hij had zich bij den stoet aan gesloten, die de lijkbaar volgde naar hel kerkhof, dat bijrta' 2 K.M. van het sterf huis verwijderd lag. Halverwege dezen afstand stroomden de tranen eensklaps overvloedig langs Clcmenceau's wangen en bon hij niet meer verder. In zijn auto heeft hij toen den stoet gevolgd en op het kerkhof was hij zijn zenuwen weer mees ter, Het was voor alle aanwezigen de eerste maal. dat ze gezien hadden dat dje zenuwen van den ouden Tijger hem den baas waren geworden en hem tranen hadden afgeperst. Uil Roemenië. De Kamer heeft een voorstel aan genomen om 20 millioen lei uit te trek ken voor hel herstellen van hel doon brand geteisterde Koninklijk paleis. Uit Turkije. De ministerraad heeft hel door Is- nied Pascha getcekendo arbitrageoompro- mis betreffende de Lotus-affaire aart- va ard. 4 Uit Mexi.ro. De vegeering van Mexico heeft de li beraal-revolutionaire regeering van Ni caragua met dr. Saeasa als president er kend. Uit Australië. De regeering van Victoria heeft het ontwerp tot betasting op het wedden in getrokken. BEKNOPTE MEDEDEELINGEN. Uit België. De Antwerpsehe redacteur \an de Maasbode meldt d.d. 8 December Hedenmorgen was er weinig of geen verandering in den lock-out. Hier eu daar wordt er voortgcwerkl. De kans op toenadering is vandaag iets grooter geworden nu de juweliers- vereeniging een mededeeling heeft doen publiceeren. waarin gezegd wordt, dat zij den lock-out onmiddellijk zal op heffen, zoodra de werklieden, die Zater dag den arbeid neerlegden, weer aan het werk zijn gegaan. Na deze ver klaring zou dan ook dezen middag een eerste contact plaats hebben tusschen afgevaardigden van dc juwelievsverecm- ging en van den diamantbewerkersbond. Dc correspondent te Brussel meklf, dat prins Leopold en prinses Aslrid thans incognito te Menton (Zuid-Frankrijk) ver toeven. Zij worden omstreeks liet einde dezer maand in de Belgische' hoofdstad terug verwacht. Uit Engeland - Volgens de Engelsche bladen hebben thans 800.000 mijnwerkers het werk lier- vat. Of de overige 200.000 mijnwerkers weer in dienst zulten worden genomen, hangt volgens ere „Morning Posl" daar van af, of Engeland zijn vroeger afzet gebied weer kan heroveren. Het mysterie van de verdwijning dei" schrijfster Agatha Cliristï, blijft nog steeds onopgelost. Rechercheurs uit drie landen zijn heden aan Scotland Yard toe gevoegd om bij het zeer moeilijke na- speuringswerk behulpzaam te zijn. Men hechtte eerst nog waarde aan de bewe ring van een vrouw uit Londen, die zegt MARKTBERICHTEN. Middelburg. 9 Dec Opgave van eten marktmeester Boter f 0.921/2. parlicul prijs f I.02(A. Kipeieren 1" 10. particuliere prijs ril. Eendeieren f 10. particuliere prijs f 11. Poelje-eieren f7, part. prijs f8 Opgave marklzctter Z. L. M.: Boter f 0.921/2. parlicul prijs f 1.02'j Kipeieren f 10. particuliere prijs f 11. Eendeieren f 10. particuliere prijs f 11. Poelje-eieren f7, part. prijs f 8. Middelburg. 9 Dec. Op de graan markt was de aanvoer redelijk. De prij zen waren: Tarwe f 11.25—11.75; witte boonen ongelezen 19.00—22.00; gelezen 24.0026 00; lange bruine boonen on gelezen 13 0014.00; gelezen 16 00— 17.00; ronde bruine boonen ongelezen 28 00-32 00, gelezen 34 00-37 00: Kroonerwten 20 00—21.00; maanzaad 58 —64. Oost burg, 8 Dec Veilingsver. Avi- cuitmv. Aanvoer 463'» K.G. boter: prijs f 1.55—f 1V85. Goes, 8 Dec Op de veiling werden de volgende prijzen besleed Spruiten {2—11. Kroten 1.301.70, Wijnpeen 0. S0—1.20. Koolrapen Roo de Kooi 1.00—1.30, Uien 2, Aardappelen (poters) 3, Wagenaarsbooueu 11, alles per 100 KG. Bloemkool 1-13. Roode Kool 1 80-2.40. Witte Kool 1.20. Sa- voije Kool 1 2.10, Andijvie 0.70—2. Kuol- selderie 0.70. alles per 100 stuks: Prei 6, per 100 bos. AFLOOP AANBESTEDINGEN. Mrs. Christi te Londen in een autobus- regeeriug zich ongerust over maakte, gezien te hebben. Vandaag is het onder door de vele Britsche onderdanen, diezoek voortgezel. Met 30 De volledige uitslag vau dc gisteren door deu Rijkswaterstaat gehouden be stedingen is A. onderhoud Rijkswaterleidingen be westen en beoosten hol kanaal van Ter- neuzen. Insclirijvvers W. de Bokx, Hoek, f 8500: T de Bree Fzn.. Terneu- zen, f 8500; J H. Reijnberg, Terneuzen, f8400; J. A. Meertens, Hoek. fS390. R. Versehelling. Terneuzen, f 8300 en G. A. van der Slraaten, Terneuzen, f8290. B. liet onderhoud van het kanaal politiehonden door Z. Bevel and. Inschrijvers Iz.

Middelburgsche Courant | 1926 | | pagina 3