idinrgiiÉ (ml FEUILLETON. GELDKONINGEN 5rococles pmuLsie *fiA> BIJVOEGSEL YAK Vrijdag 12 Nov. 1926, No. 267 eenige verzakking van zand het ge volg kon zijn is geconstateerd. BINNENLAND. HET SPOORWEGONGELUK BIJ DE VINK. Bij he* gistermorgen voortgezet ver hoor inzake het spoorwegongeluk bij de Vink, verklaarde de vader van wijlen den [leerling-machinist Van Ettinkhoven, dal deze meermalen had geklaagd over den ttoesland van het baanvak. De ingenieurs der Lraclie E. Arnold en B. Wouters, zeiden vooral nadat hel bazaltbed pas vernieuwd was, veel klach ten te hebben ontvangen. De klachten werden naar den wegingenieur doorge- zonaen, die ze echter niet ernstig achtte. Laatstgenoemde had den indruk, dat hel bazaltbed nog te vorsch was en het grint te grof van samenstelling. Enkele spoorwegbeambten verklaarden, dat hei bewuste baanvak minder gunstig is, dan de baanvakken op ae Oostelijke lijuen De machinist Hieremet achtte na de vernieuwing den toestand in 'l algemeen verbeterd. De machinist D. Peters uit Amstaty dam zei in de middagzitting een klacht, over het blok T. A. bij Rijswijk inge bracht ongeveer negen dagen vóór de ramp en eenigen tijd tevoren oen klacht over het gedeelte bij Halfweg tusschen Am sterdam en Haarlem. Andere klachten over het slecht liggen van den weg heeft hij den Laatsten tijd niet ingediend. Wat Halfweg betreft heeft hij reeds op den terugweg geconstateerd, dat het aange geven gebrek aan de baan werd hersteld. Van de andere klacht weet hij niet in hoej- verre er gevolg aan gegeven is. Do hoofdconducteur D. Folmer uif Rotterdam heeft ook wel eens geklaagd over het schommelen van do wagens, in het bijzonder van de drie-assige H. S. M.-wagens. Wanneer zulk een wagen ach ter den tender loopt, dan ontstaat door het schuiven van de buffers ecu op en neergaande beweging, ,die ook op goede banen valt te conslaleeren. De D'. 4-wa- gens rijden veel rustiger. Op 22 Augustus heeft hij een ernsligen klacht ingediend over den toestand van het baanvak tusschen Den Haag en Leg den. Het is hem niet bekend of er gevolg aan gegeven is. De hoofdconducteur J. Hinken uit Rot terdam heeft over het algemeen geen klachten geuit over den weg. Wel heeft hij enkele dagen voor de ramp geklaagd over het gedeelte ter paalse bij De Vink doch dat was op het audere spoor. Hij had toen, in een D '1-wagen het gevoel alsof hij plotseling naar beneden ging. Dit heeft hij toeu gerapporteerd. De heer C. M. A. Dekker bouwkundige te Voorburg, doet eenige mededeelingen met betrekking tot den ondergrond. Een jaar of vijf geleden heeft hij eenige malen geconstateerd, dat telegraafpalen op dit baanvak scheef stonden. Hij concludeert hieruit, dat de ondergrond het loopzand gelegenheid geeft, weg te zakken. Sedert dien spr. ïs al vier jaren niet meer in Is rijks dienst ïs er wel veel aan den weg gewerkt; 0.3. zijn de oude telegraaf palen door andere vervangen. Voor de stevigheid van den grond is dit werk ecli ter niet bevorderlijk. De voorzitter zegt in antwoord hierop dat ter plaatse geen kuil in den weg. die Geautoriseerde vertaling naar het Bngelsch, van E. PHILIPS OPPBNHEIM, door W, M. D. SPIES-v. d. LINDEN. 29). „Precies!" antwoordde Vine. „Ik weet natuurlijk, dat het uil een geldelijk oog punt een fout was. Het blad maakt nau welijks zijn onkosten goed en ik schijn overal vijanden te vinden, waarheen ik me ook wend en op welke manier jk het als eigenaar tracht te exploiteercn. Toch hebben wij hel tot nu toe nog kun nen houden hoewel ik je eerlijk moet) zeggen, dat wij het hard te verantwoor den hebben gehad. Nu, een paar dagen vóór ik New-York verliet, kreeg ik een heel merkwaardig stuk in handen, ik zeg liever niet hoe. Je weet, dat de Trusts sedert de laaisle paar maanden een heel wat machtiger en gevaarlijker 'tegenstander gekregen hebben, dan ik ben."' .Zijn gastheer knikte. „Dat zou ik denken," antwoordde hij „Ik heb gehoord dat er bij jullie daar ginds spannende dingen te wachten zijn.' „De eerste stap," vervolgde Vine, ;,is al gedaan. Er komt binnenkort een wets voorstel in den Senaat, dat, als het aan genomen wordt, al die gropte lichamen inspecteur der dir. belastingen f 1758 26 UW Stad en Provincie. Uit Middelburg. De personen, wier perceelen nog niet zijn aangesloten aan de rioleering, heizij zij al of niel daartoe reeds ieen aanvrage indienden, geven wij den raad goed nota te nemen van de publicatie', die elders in dit nummer is opgenomen, en waarin o.a. bepaald wordt, dat zij die aansluiting verzochten of dit nog vóór 1 Januari doen, vanwege de gemeente het straatwerk en het maken van de opening in het hoofdrlool, van de ge meente betaald krijgen. - Men verzoekt ons nog eens met klem er op aan te dringen geen gelt^ te geven aan personen, die met lijsten geld inzamelen, welke lijsten niet zijn voorzien van een door de politie getee- kend bewijs. Uit Zuid-Beveland. Woensdagnamiddag kwam de raad van Hein kens 7. and in vergadering bijeen. Ingekomen was een verzoek van de Zeeuwsche Landbouw-Maatschappij 0111 voor een landbouwcursus eon geheel gra;- tis verlicht en verwarmd lokaal van de O. L. school to krijgen. B en W. stellen voor een lokaal beschikbaar te stellen doch tegen f 1 per week voor verlichf- ting eu verwarming. De heer B. v. d. Dries wensclit gratis beschikbaar stel len. De voorzitter waarschuwde, dal dan ook andere vereenigingen oen lokaal gratis zullen vragen. Na eenige discussie wordt het voorstel wan B. en W. aangenomen niet 6 stemmen voor, de heer B. v. d. Dries blijft buiten stemming. Het voorstel van B. en W. wordt aan genomen met 6 stemmen voor, do heer B. v.. d. Dries blijft buiten stemming., De voorz. deelt mede dat or een geschil is gerezen tusschen het R. K. school bestuur en de gemeente. Het R. K. school bestuur had op zijn rekening gebracht een post van f 10 wegens betaalde prep mie voor een verzekering ten behoeve van het personeel. De gemeente wilde dezeiii post niet accepleeren meen&nde dat dil niet wettelijk toelaatbaar was. Tlians is de gemeente in het gelijk gesteld. Wijziging wordt gebracht in de veror dening op wijkverdoeling enz. en die op de openbare begraafplaats enz. In verband met vroegere besprekingen brengen B. en W. een ontwerppverorde ning voor maximumsnelheidop motorenen motorrijtuigen ter tafel. Besloten wordt deze snelheid te bepalen op 25 K.M. per uur. Vastgesteld wordt hel gedeelte der gemeente waar de maximumsnelheid zal gelden en waar borden zullen worden geplaatst. Met 4 tegen 3 stemmen wordt besloten op het voetpad in het Claruspad toe te laten met tweewielige motorriji- wielen te rijden. De heeren Simonse, Do Vos en Dominicus waren -hier togen. In bespreking komt de electriciteilst- voorziening. Na breedvoerige bespreking wordt besloten in beginsel voor aanslui ting doch niet in te gaan op het onl'werpj- contract daar de garantie voor deze ge meente veel te hoog is. De belasting is van dien aard, dat deze geen verhoo;- ging kan gedoogen. Besloten wordt voor liet staan van woonwagens een plaats beschikbaar te stellen aan den zanddijk tusschen de ,,Kap pellestee" in het bebouwde gedeelte aan dien dijk. Uit Tholen In de Dinsdag gehouden raadsverga dering van St. llaartensd ij k was de heer Vroegop met kennisgeving afwezig. Ten behoeve van het bezoek aan de De Ruyterschool" te Vhssingen vau een leerling moet de gemeente een bijdrage betalen van f 109.78. Het bedrag aan opcenten grondbelasting zal volgens den tol in hun grondvesten zal aantasten. Vijf van de mannen, die er het meest door zouden getroffen worden, kwamen op een avond bij elkaar eu vier van, hen leekenden een sluit waarmee zij eón som geld van een millioen dollar waar borgden, met hel doel, enkele leden van den Senaat, die al gepolst waren en wier namen ook op het stuk voorkomen, om te koopen. Je moet me niet vragen hoe, of op welke manier, maar dal stuk heb ik in mijn bezit gekregen." Vine's metgezel keek hem vol verba zing aan. „,Ben je zeker van wat je zegt, Vine?' vroeg hij. „Ben je er zeker van dat hel stuk niel valsch is?" 0,Volkomen zeker," antwoordde Vine. „Dan weet je natuurlijk," vervolgde zijn gastheer, „dat je die lui volkomen in je macht hebt." „Ja, dat weet ik," zei Vine, ,,en da(t weten zij ook' Zij hebben mij al een millioen dollar voor het stuk geboden, maar ik heb geweigerd, het te vprkoopen. Zoolang ik met mijzelf nog niet tot een besluit gekomen ben, wat te doen, vond ik het, om meer dan éón reden, beten om niet in New-York te blijven." „Dat begrijp ik," zei de ander zacht. „Dit is iets geweldigs, Vine. Ik kan er bij nauwelijks indenken." Hij stond op en liep snel eenige malen heen en weer. De twee mannen zaten in rieten stoelen op een klein, plat dak van het Amerikaansche gezantschap in Aan raej. E, de Graaf—Schouten, se dert 1 Juli 1881 gemeente,-verloskundige, wordt op verzoek ingaande 1 Jan a.s. op de meest eervolle wijze ontslag ver leend. Over een opvolgster is het'gemeente bestuur in correspondentie met een vro©.- ger ingezetene der gemeente. N,a eenige bespreking wordt zn. a. st. besloten tot verpachting der aan de ge meente behoorende landerijen. Do heer Quakkelaar meende dat de tijd er zich toe iemde de pachten te ver- Lagen. De lieer Koopman meende dat op het gemeentebelang behoorde te worden gelet. Er mogen geen wanverhoudingen in de pachtprijzen zijn. Geen uitzuiging, maar oen billijke pacht. Bij publieke ver pachting zouden de pachtsommen zeker hooger zijn. Enkele stukken land welke voorts vrij komen wegens overlijden van een vorigon pachter of om andere redenen zullen LÜorloot worden tusschen landarbei ders, die geen land bezitten en hiervoor reeds aanvragen indienden voor 1 Jan. 1924. De verder op de lijst voorkomende personen zullen een volgenden keer hier voor in aanmerking komen. Het pachtcontract zal men doen op maken door notaris Meulenberg. Vrijstelling zal worden gevraagd van het geven van het vak lichamelijke oefe ning. Vastgesteld wordt een ïustruclio voor den ontvanger van het haven- en kadegeld. Na enkele opmerkingen betreffende ver betering van wegen vraar veel slijk is als gevolg der bielencampagne, het bepleiten van het uitmodderen van oen sloot enz., wordt de vergadering gesloten. Uit Zee u wsch-Vla anderen W. D. De gemeenteraad van Aarden-> burg kwam Donderdag voltallig in open bare vergadering bijeen. De voorzitter stelt voor, de agenda vlot af te handelen, of anders om 12 uur op to houden en dan om 2 uur woder te be ginnen. De heor v. d. Hooft zegt, dat hol nu reeds de tweedje keer is; dat hij de verga dering niet kan bijwonen, en op de agen da is ook niets van de voortzetting dps middags vermeldj. Dhr. De Wispelaere zegt, dal hij van zijn vrouw om 12 uur thuis moet wezen, daar ze Spaansdie pap heeft gekookt. Mevr. v. d. Broecke vindt hel ook lastig vooral de morgenuren. Do voorz. maakt een eind aan de djscussie en zegt, dat hij niet bij elke vergadering aan de leden kan vragen of het hun convenieert. De heer Lanoije vindt hel jammer, dal dp kostbare tijd met sputteren voorbij gaat hij kan zijn middagen ook heter gebrui ken. Het voorstel wordt-daarna met 1 tegen 3 (rechts tegen links) aangenomen. Diverse ingekomen stuktken worden •zonder li. st. aangenomen. Naar aanleiding Van een verzoek vai Dc Windt cm den z.g. Bedpkton weg to Vei" harden, zegt de voorz., dal B. en W steenpuin hebben goslort, en dat ze lip pen later macadam te strooien. B. en W. stclleu voor 0111 op de aan vraag van het Wil-Gele kruis om 1' 300 subsidie, afwijzend te beschikken, daar deze instelling al voldoende gesubsidieerd is door 't weeshuis (f1250) Mevr. v. d Broecke stelt voor 0111 deze aanvrage aau te houden got na de behandeling van de begrooüüig van hel weeshuis, daar eerst moet worden afgewacht, of die be- grooting wordt goedgekeurd. De voorz, zegt, dal deze zaak op oogenlilik in handen is van God. Stalen. Mevr. v. tlBroecke zegt, dat ze niet van den voorzitter kan begrijpen, dat, waar hij is togen de diverse subsidies o.a aan geitenfokvereenigiug en muziek, hij deze zaak niet wil aanhouden. De voorz. acht de subsidie overbodig. Waar de gemeente zulke rijke instellingen heeft, die de beide wijkverplegingen kunnen subsidie©- ren eu dit ook doen, behoeft de gemeente geen subsidie te verleenen, Het voorstel lol aanhouding wordt ver „Ormailde Square". Vine's gastheer, lang, met een schrander, vriendelijk gezicht, dc licht gebogen houding van een studie- man en de korte, ongelijke slappen van een bijzieude, was de gezant zelf. Hij was In zijn jonge jaren misschien be roemder geweest als Philip Deane, dc schrijver, dan als diplomaat. Zijn be noeming te Londen was tot nu toe een volkomen succes geweest. Hij had ge toond groole schranderheid en een vér ziend gezond verstand te bezitten. Be halve wie hem goed kenden, zooals Vine, hadden weinigen dat van hem verwacht. Hij stond nu met zijn rug naar Vine" ge keerd, naar benerlen naar het plein le kijken, waar de vele lichten sfetiittorden en hel drukke avondleven van een groóte stad in vollen gang was. Het belgerinkel van de hansoms en het verwijderd ru moer van 't verkeer door een van de hoofdstraten klonk aldoor in him ooren; maar op deze plek, van het huis geschei den door het luik waardoor zij gekomen waren, was hel veel koeler dan in de rookkamer, die zij een half uur geleden verlaten hadden. Om de een of andere reden scheen Deane het onderwerp van gesprek een oogenblik te willen laten rusten. Hij stond vlak bij de lage borstwering en keek naar den einde^ naar hel doffe lichtschijnsel dat tegen een zware wolk- bank weerkaatste. „Je hebt me nog niet gezegd, Norris," merkte hij op, „wat je van mijn proeve worpen met 4 tegen 3 stemmen. Het voor stel van B. en W. om de slasidieaanvraag voorloopig uit te stellen werd d«*rna verworpen met -1 tegen 3 stemmen. De heer Lanoije had zich vergis* bij 't slem- men De voorz. deed nel of hij het met ver staan had eu vroeg hem nog eens, doch de heer v d. Hooft en mevr v d Broecke zeggen dat de heer Lanoye te gen had gestemd Mevr. v. d Broecke stelt nu voor, om de subsidie te verleenen, wal verworpen werd met 4—3. De voorzitter stelt voor, om de aan vraag voor kennisgeving aau te nemen Aldus geschiedde. Iïen verzoek van de gebr Iloogervverf. om een benzine reservoir met pomp te mogen plaatsen, werd goedgekeurd mits tegen een jsarlijksche vergoeding van 2 gulden. Een verzoek van De Clercq, om een stukje weide in erfpacht te mogen ont vangen. gaf aanleiding tot uitvoerige dis cussies over den crfpachlscanon. B. en W. stelden voor 2 ct. per vierk. AI voor den tijd van 30 jaar, echter met die voorwaarde dat, mochten gedurende die periode de prijzen der grond omhoog gaan. dc canon ook zou verhangen Enkele leden stellen voor een max bedrag te noemen, daar de pachter toch wil welen, waar hij aan toe is De heer v d. Hooft stelt voor, om bijv. om de 10 jaar de prijzen te herzien. De heer Wispelaere kan niet hel door B en Wi. voorgestelde mede gaan, maar hoopt, dat de raad nooit een verho iging zal goedkeuren. De heer van der Hooft stelt nog voor een max. van 5 cent per vierk. M Hel voorstel van B. en AV. wordt daarna goedgekeurd met 4—3 stemmen Het vveiLmd is gelegen (en 7. en ten \V van het z.g. Verloren Kostje. L. J. Al. Blondeel verzoekt een stuk weide grond in erfpacht te mogen krijgen, thans door hem gepacht voor het bouwen van een ark ter opberging van hooi en slroo. B. en W. stellen voor eerst te onder zoeken of het door BI. gevraagde stuk niet te groot is en daarom den raad te machtigen op dezelfde voorwaarden als san De Clerccf de erfpacht le verleenen De heer v. d. Hooft stelt voor om deze 7-5ak te behandelen, nadat B. en AV. met een afgerond voorstel gekomen zijn A'oorstel P. en AA', aangenomen met stemmen voor en 2 blanco Een verzoek van den Christelijkcn Boe renbond. om een schoollokaal ter be schikking te mogen hebben voor liet ge ven van landbouvvonderrichl werd toege staan op voorwaarde dat verlichting eu schoonhouden len laste van den Bond komen Een reclame van het Ned Hcrv. arm bestuur. over aanvraag om subsidie van het Burger AVceshuis, werd in handen ge sleld van B. en AV. om advies. Een aanvraag was ingekomen van de A\rijkverpleging alsmede oene van lie' Wil-Gele Kruis om' f .100 subsidie te mo gen ontvangen over 1926 voor 1'. B. C bestrijding. ,B. en AV,. stellen voor te samen flOO te geven, eu dil te verdeelen naar even redigheid van hel aantal leden. Mevr v. d. YBroecke zegt, dal er in elke ge meente slechts één veroeniging voor T R C.-bestrijding subsidie kan krijgen, doch de voorzitter zegt dat, volgens een door den secretaris voorgelezen ministerieel besluit, in dil geval elk der vereenigingen een paar leden moeten aamvijzen, die dan te samen een nieuw© vereenigin," vormen, die wel subsidie kan krijgen, Het voorstel van B. en W. wordt met 4—3 stemmen aangenomen. Een verzoek der wijkverpleging voor 1927 om f200 van het wit-gcle kruis f 100, werd als hoven veranderd in f 100 te samen en met 4—3 stemmen aangeno men. De grondslag voor salaris-pensioen van den burgemeester werd vastgesteld op een bedrag van f 1920. Thans komt aan de orde de wa terlei- van daktuin vindt." „Het is hier ten minste koel," ant woordde Norris A'ine. „Ik vraag me af, waarom iemand de hitte in Londen altijd erger voelt dan ergens anders." „Het is, omdat ze er hier zoo weinig aan gewend zijn, da|t ze er geen maat regelen legen genomen hebben. En denk dan eens aan de oppervlakte van de stad Hoeveel mijlen van plaveisel en woeste nijen van leien daken om de zon aan le Irckken en de frissche lucht buiten le sluiten. A'ine, wie zijn die mannen?" Dil vragende keerde hij zich plotseling naar hcni toe. Norris Vine glimlachte. „Geloof je niel," zei hij, ;,dal je mij beier raad kan geven, als je hel niet weet? Ik kan je tenminste dit zeggen. Hel zijn mannen, die 't verdienen, wat er ook met lien gebeurt. Ze zijn niet van jouw wereld, mijn vriend. Het zijn de mannen, die het levensbloed gezogen hebben uil vele, vele provinciestadjes van ons land. Denk niet, dal ik een oogenblik aarzel ter wille van licn. Ik wil je eerlijk zeggen, dat mijn eerste ge dachle was, alles in de „Post" bekend te maken." „Hel zou de grootste journalistieke sensatie van de eeuw geweest zijn," merkte Deane op met een flauwen glim lach. Vine knikte. „Nu," zei hij, ;,ik zou het gedaan heb ben, ais niet iemand het mij afgeradeln üen bron van la-acht vtor kinderen die 'swinters lucht j en zon derven.i ding, welk onderwerp de vorige verga dering ter eindbeslissing lot deze verga dering was uitgesteld. De voorzitter zegt, dal nu de eind oplossing moet komen, hij nog eens wil wijzen op het groole belang van goed, zuiver en te allen tijde voldoende water. Hierdoor loch is liet hygiënisch belang an ieder verzekerd. De statistieken wij zen uit, dat door goed drinkwater mi goede rioleering het sterftecijfer ten op zichte van de sleden op het platteland 1 is verbeterd. Hij wil verder er niet meer op ingaan. De heer Lanoij is er nog niet voor gewonnen en is er tegen. Als we later eventueel willen aansluiten zegt de voorzitter, van wien liet voorstel uitgaat dan zal dat alleen 1© hereiken zijn door vele kosten te maken, en zeer zeker zulten daaraan vele bezwaren ver bonden zijn. De heer Reepmaker zegt vroeger tegenstander te zijn geweesl, doch daar men er later ioch toe. zak ovei-gaan, en dan met meer kosten, zal hij er nu voor stemmen, ofschoon de be zwaren, zooals o.a. verplichte aansluiting zijn voor hen loch dezelfde gebleven. Ook mevr. v. d Broecke heeft altijd be zwaren gevoeld, doch zegt er steeds voor te zijn geweesl, hopende op een toege zegde soepele toepassing. De heer Blondeel is bang en gelooft niet aan die soepele toepassing. Bij brand is er beslist water te kort, hiervan zijn alle leden overtuigd. De heer Wispelaere zegt, dal als er een strop gehaald moet worden, hij dat liever aan de na hem komenden over laat. De heer Lanoije wil niet langer zitten zeveren en slelt voor niet aan te sluiten. Mevr. van den Broecke vraagt of het niet beter is de watervoorziening eerst te behandelen, wnnt. als de wa terleiding verworpen wordt, wat dan Het voorstel van den heer Lanoije om niet aan te sluiten, werd daarna door de R. K. raadsleden aangenomen met 4 tegen 2 Memmen. De heer v. d Hooft stemde blanco. De beer J. Schjppers werd herbe noemd met alg, stemmen tot li<l van dn commissie van toezicht op het lager on derwijs. Eveneens werd herbenoemd tol lic.1 van het alg. armbestuur de heer M. A. Pieters B en AV. zijn bij nader onderzoek van oordeel dat de subsidjie van f150 die voor 1926 aan de Konink lijke Muzieksocieteil is gegeven, niet als wijziging in de begrooliug mag komen, daar de raad hiertoe niet heeft besloten. De heer v. d. Hooft zegt dat als gevtolg van hel toestaan, dit stilzwijgend beslo ten is. Ook de heer Blondeel meenll, dat dit iets van zelf sprekend is. Mevr. v. d. Broecke stelt voor de wijziging! 1n de begrooting goed te keuren. De "hee ren Wispelaere en Ceutenaei-e stemden tegen. (Wordt vervolgd.) (Voor verder Stad en Provincie zie nion hef Hoofdblad). bad. Hel was John Draylonv die mij de keerjij liet zien. Hij legde uit, dat dc 011- schuldigen met de schuldigen zouden lijden, dat er iuderdaadj honderen, mis schien duizenden,, zouden geruïneerd worden, als deze enkele mannen hun gore elite straf kregen. Hij geloofde, dat de bekendmaking van dil stuk en de ge vangenneming van de mannen, die er mee te maken hebben, de ergste paniek- zou veroorzaken, die Amerika ooit ge kend heeft. Het is daarom,, dal ik mijn plan niet volvoerd© en hier kwam, 0111 je (e raadplegen." De gezant zuchtte, terwijl hij ging zie len en een nieuwe sigaar aanstak. „Drayton had gelijk," zei hij zacht. „Hij is een man met gezond versland en toch moeten we bedenken, dat groole hervormingen nooit tot stand komen zon der opofferingen. Zou het vaderland zoon opoffering als deze verdragen kun nen? Dat is niet in een enkel oogenblik uit te maken." „Er is geen haast bij," antwoordde Vine. „Ik heb hel stuk meegebracht e| ben niet van plan, iets overijlds te doem Denk er over, Deane en zeg me, wanneer ik je weer kan komen opzoeken." „Wanneer je wilt," antwoordde de ge zant hartelijk. „Jo weet wel, dal het mjj altijd verheugt, je te zien. jMaar hoor eens. draa# dat «tuk bij iff?" (Wordt vervolgd.)

Middelburgsche Courant | 1926 | | pagina 5