l 1 Ingezonden Stukken. advertentiEn. am van EE. J. van Beckum le Hansweert, ia door het Gerechtshof te's Gravenhage in hooger beroep vernictfgd. LEGER EN VLOOT. Het i n e-g eleide van d e( „Fylgia". De hoefijzer-correspondent van bet Handelsbl., die aan boord van een der drie Nederlandsche torpedoboioten dfcn tocht over de Schelde van de „Fylgia" met prinses Aslrid en haar ouders aan boord, meemaakte, schreef daarover o.a. het volgende. De Westelijke Schelde is een lange, maar een schoone baan. Schoon als „op rivier en velden, wiegt zomermiddag- lichl", gelijk in Van Eeden's „Lioba". Maar deze Lioba, die uit Zweden kwam gevaren, heeft de Schelde gezien we voeren vlak achter het witte schip, thans met de „Z 6" en de „Z 8", iets voor ons, zoodat die ter hoogte van het ach terschip der „Fylgia" liepen en we kon den de vorstelijke familie lang op het dek heen en weer zien gaan in djö andere, fijne en schroomerigc schoonheid van den mijmerenden herfst in Zeeland. Het blanke, bloolc water sleept in le nige slingers van Walcheren naar Neu- de in de wijkende omarming van de lage, zen, van Walsoorden naar Balh, leunen- schimmige oevers met hun gedoken woonséls en hun melancholieke djjken- lijnen, ijl bepluimd met boompjes. Grijze, wisselende wolkgewelven verschoven over dat alles heen hun licht en donker en daaronder gleed het hooge witte Schip met zijn grijze krijgsgeleide van drie Ne derlandsche booten, met vlaggegroet van alle schepen, die liet ontmoetten, de groote breede en trage bochten van de Nederlandsche Schelde op. En locn kwam het schoone oo^enblik van dezen toch wel schoonen dag Vóór de Belgische grens, dat wil zeggen, daar "waar de Schelde haar karakter van zee arm verliest en rivier wordt, moest de torpedo-divisie, volgens order, de „Fyl gia" voorbijsloomen, om haar dan op te wachten in parade. Dat voorbijsloomen diende vóór hol nauw van Bath le ge schieden en de order van den divisie- commandant werd dan ook gegeven bij het uitvaren van den pas van Terneuzen Reeds hol even achterblijven ilrie booten om weer in kiellinie te ko men, trok de aandacht van de vorstelijke familie aan boord van don kruiser en toen daarop het drietal met achttien- mijls-vaart met donkerende schoorstee nen voorbij schoot als een razend krijgs fantoom van visschend schuim' en zwar te woiaen, toen ijlden dc Prinses en haar familie naar bakboord om dal ge weldige gezicht te fotografeeren. Stram stonden officieren in groet en stram stond de reusachtige hertog van Goth land terug te groeten. Na het uitkomen uit het nauw van Bath zwaaide de divisie het vaar ter is niet breed, maar de torpedobooten zijn zoo mooi bestuurbaar als auto's weer scherp om en lag toen, langzaam terugstoomend, de „Fylgia" af te wach ten Toen was wederzijds alles in pa irade en onder een driewerf ..hoezee' yan elk der booten, gleed het schip, waar de hertog salueerde en de prinses te wuiven stond, voorbij en weg. het Bel gische deel dor Schelde op. De Zweedsche prinses, die op haar witte droomschip door Nederland's wa teren was gevaren, was verdwenen de grenzen van haar toekomstig lconin- ginneland. En daverend, met brullende schoor- steonmuilen. schoot, als een schrikkelijk© drieledige salamander, de Nederlandsche wachter weer naar huis, op een baan van goud, die de zinkende zon uitstrekte vau achter Terneuzen. Het is een schoone gebeurtenis ge weest, die van het witte schip, dat de Schelde opvoer. Een heel.. nuttige ook wel, juist in deze dagen, dat Nederlandsch geleide oer aanstaande Belgische koningin, op dit Nederlandsche water. jfiuar dat, bovendien, prinses A'slrid dit alles zeer heeft gewaardeerd, is wel gebleken uit het bijzonder hartelijke tele gram, dal zij gestuurd heeft, zoodra ze over de grens was (waar de „Fylgia" ten anker zou gaan Dij Austruweel) aan onze koningin. VERSCHILLENDE BERICHTEN. De 34-jarige .T. U. te Haarlem, deel de de politie mede, dat hij op d|en Burg wal door een tot dusver onbekend ge bleven persoon was aangevallen, die met een scherp voorwerp naar hem stak Bij zijn poging den aanval af te weren^' werd U in de linkerhand gestoken. Daar na gaf de aanrander hem een slag tegen den linkerwang, waardoor hij op den grond viel en bewusteloos bleef liggen, Fit zijn portemonnaie vermiste hij later f25 a f30 aan bankpapier. Dinsdagochtend is een kleine vuil nis-auto te Amsterdam door verzakking van een gedeelte van den dijk er afgegle den, omgeslagen en in een sloot geraakt. Met ongeluk gebeurde op den dijk tus- schen Rsnsdorp en Zunderdorp. De chauffeur kon er nog afspringe doch een 19-jarige jongen, in dienst van de stadsreiniging geraakte helaas onder de auto en werd gedood Te Bochum is een schooljongen van zestien jaar gearresteerd wegens een po ging tot moord om te stelen. De aangeval lene was een weduwe van 59~jaar. De jongen had gepoogd haar in haar woning te wurgen. Het driejsrig dochtertje van den heer E. A. uit Meerssen, dat in een onbeb waakt oogenblik in een tobbe met ko kend water was gevallen en met zware brandwonden naar het hospitaal te Heer len werd overgebracht is aldaar aan de gevolgen overleden. De autobus van den dienst Gorin- chem-Zall Bommel, is Dinsdagochtend tusschen Ha aften en Tuil met elf passa giers van den hoogen Waaldijk gevallen Vijf passagiers, o. w. de burgemeester' van Herwynen werden licht verwond. De man, die Maandagmorgen bij hel ongeval met een autobus op den Westfrieschendijk hij Winkel ernstig ge wond werd, is aan de gevolgen over leden. In verband met hel ongeval dat Dinsdagochtend nabij het dorp Haaftcn gebeurd, wordt nog vernomen, dal de autobusondernemer zelf chauffeerde. Hij wilde uitwijken voor een hoopje grint *n kwam daardoor le dicht aan den kant .m den geweldig hoogen Waaldijk. De- auto sloeg om, tuimelde tweemaal over den kop en bleef ten slotte tegen, een boom hangen. Een dame uit Haaflen werd het ergst verwond en wel tengevolge van een broche, welke in haar hals drong. Zij .cel bloedverlies. Door de glasscherven werden nog vier van de elf passagieirs gekwetst. Onder hen bevond zich een oegere hospitaalsoldaat. Onmiddellijk heeft deze alle gekwetsten verbonden, aarbij de gehcele inhoud van do ver- handtrommel werd verbruikt. De bus werd zeer gehavend. Anela meldt 10 Nov. uit Batavia Alle wagens en de locomotief van een goederentrein zijn te Tjibatoe ontspoord Er gebeurden geen persoonlijke ongeluk ken. De schade is eenter belangrijk. - Woensdagochtend tegen zes uur hebben eenige agenten te Aerienhout angehouden den 21-jarigen Duilsc'ner IC., die in het bezit was van ongeveer 150 gouden en zilveren voorwerpen, zeker ter waarde van eenige 'duizenden gul dens Alles wa-s gestolen uit de lijdelijk onbewoonde villa van mevrouw de wed. C. Coninck Wiestcnberg-Calkoen le Haarlem De man was door braak in de villa, gekomen Hij bekende de in braak K wordt van nog meer diefstallen erdacht. Het echtpaar Geraerds, dat een huis bewoont aan de Dageraadslraal te Brus sel, was Maandag naar het centrum ge gaan om de aankomst van de Belgische kroonprinses bij te wonen. De dienslbo- Ch. Dumonl, ca. 30 jaar oud, bleef alleen thuis. Omstreeks twee uur des middags keerde het echtpaar naar "huis terug, waar hun een afgrijselijk schouw spel wachtte. In een kamer gelijkvloers, die als bergplaats wordt gebruikt, lag het meisje, badende in haar bloed, mei gekloofdcn schedel. De ongelukkige was reeds stervende. De politie, die onmiddellijk verwittigd werd, liet hel meisje naar het zieken huis overbrengen, waar zij weldra over leed. Di een hoek van de kamer vond de politic een bebloede bijl, waarmede de moordenaars op ongehoord wreedaardige wijze hun slachtoffer hebben vermoord. Het parket verscheen al spoedig ter plaatse voor het eerste onderzoek. Hel is gebleken dat diefstal de drijf- 'eer voor de daad is geweest, daar voor een waarde van meer dan 120.000 francs wordt vermist. Men veronderstelt, dat er twee daders bij dezen aanval belrokken zijn. - Te Santa-Monica in California, heeft zich dezer dagen een drama in de lucht afgespeeld, dat gelukkig oog goed is af- geloopen. Mej. Bobby Cltóse, die er haar werk van maakt, met vliegtuigen als passagier mee te gaan en zich dan met een para chute te laten vallen, zou dat weer eens doen maar zij bleef met een van de touwen van haar paracnute aan het on derstel van het vliegtuig haken. Daar hing zij hulpeloos te bengelen. Gelukkig w.as er een tweede vliegtuig in de buurt en de bestuurder van dit tweede toestel wist zoo dicht in de huurt van de hangende parachutiste le komen, dat een van dc mannen in zijn vliegtuig hel louw waaraan zij hing kon doorsnijden. Toen viel zij, de parachute opende zich en zij kwam veilig op den grond terecht. grooten Mussolini. Do „Duce" zelf was wegens drukke ambtsbezigheden verhin derd om wie ook te woord te staan. De heer Secretaris vond toedienen van wonderolie al een zeer zwak wer kend middel. Hoe de weg ook geprojec teerd wordt, men neme om zoo spoedig mogelijk tot uitvoering te komen, door tastende maatregelen, o a. noemde hij invoering van de heerendiensten voor de Gemeenten, die belang hebben bij den aan te leggen weg. De boeren doen nu toch hun winter slaap en kan men dus gemakkelijk op- commaudeeren om materialen te vervoe ren en le verwerken Hierbij herinnerde mijnheer d© se cretaris mij aan de wijze, waarop „onze Daendels" indertijd den grooten weg op Java deed aanleggen Om aan het benoodigde kapitaal tc komen, schrijve men een gedwongen lee ning uit, deze meer speciaal voor de kleine renteniers in de betrokken dor pen In liet kort ltwam hel hierop neer bestaande wetten zoo noodig uit te scha kelen en menschen mol gezonde denk beelden, zooals de heer Kantonnier, in de leiding van zoo n onderneming tc plaatsen. Hier eindigde het onderhoud. Wst dunkt U, mijnheer de Kantonnier, is dat geen basis om alvast maar le be ginnen? Neemt U s. v. p. hel iniliatiet, maar vlug Wij allen zien reikhalzend uit naar betere wegen. Wij zullen werken en be talen zoolang liet dag is, in de vaste overtuiging, dat Uw Comité een schitte rend gedenkteeken zal oprichten voor „den onbekenden dwangarbeider", geval len bij den aanleg van den grooten weg. Een Z w a r t h e in uit het Zuid Westen, Zaterdag j.l. hebben niet minaer dan 4000 Amorikaansche toeristen zich naar Europa ingescheept. Met dertien verschillende sloomers zijn de reizigers naar de oude wereld vertrokken. De Amerikanen zijn van plan, in Frankrijk. Engeland en andere landen den winter door le brengen en het Kerst feest te vieren. DE WEG AAN ÖE Z. W. ZIJDE VAN WALCHEREN. Mijnheer Kantonnier. Naar aanleiding van het wegenvraag- stuk in den Z. W. hoek van Walcheren, Jiad ondergeteekepde ©en onderhoud met deu particulieren 'secretaris van den BEL ANGENÜEMEENSCII \I\ TUSSCHEN GAS EN ELECTRIC1TE1T. In de Middelb. Crt. van 6 October f men eeue beschouwing in verhand mol het denkbeeld Welleman Electrifi es tie van de Bevelanden op bovenge noemden grondslag. Het kan zijtn nut heb ben om op die zaak nog eens terug te komen, echter th,ans het beginsel, toege past op het nog te electrifi|eeeren ge deelte van Zeeland.. Bij de voorbereiding van eene centra le elcclriciteitsvoorziLning vanwege de Provincie zal moeten worden overwo gen, op welke wijze economische samen hang tusschen gas en electricilteil lot stand is te brengen, opdat de algemeen gemiddelde kostprijs \:-n stroom voor het gc-heele, to electrificoeren, gebied zóó lsag mogelijk wordt. Daarbij zal in acht zijn te nemen, da t voor gasgemeenten de electricileitsprijs onvermijdelijk een be langrijk bestanddeel, aan gaswaarde, moet bevatten, daar electriciteil gemeentelijk g'-s inzonderheid voor verlichting gaal vervangen. Electriciteil voor licht en gas voor verwarmingsdoelcinden zijn producten van gelijke maatschappelijke waarde le achten. In de elecli'iciteitspolitiek komt zulks ovenwei niet lot uitdrukking, vorp moedclijk als gevolg, daarvan, dat deze politiek berust op de voorlichting van specialisten^ die eerst voor hot geven van advies aan de Overheid in aanmerking hadden behooren te komen uilsluitend voor den eenzijdig-eleclrischen ltsnl van het electriciteitsvraagstuk. nadat - door samenwerking van techniek en economie de basis van de electrificalie was vastga- steld geworden. Rekening houdende met de volle gas waarde begrepen in den gemeentelijken electricileitsprijs ,zou dit uitteraard de ontplooiing van het stroomverbruik in de gasgemeenten ten zeerste belemmeren, anderzijds kan verdisconteering van het geheele concurrentienadeel in den gas- prijs niet bevorderlijk zijn voor den aan groei van afzet aan gas voor verwar- mingsdoeleindcn, dewelke juist - - u-"ar de zienswijze v,a,n overheidswege het verlies aan Hchtgasdebiet op den duur duur zal hebben goed te maken. Indien electriciteil voor licht en gas voor kook- en andore vorwarmingsdoelemden, wat betreft maatschappelijk nut, op voet van gelijkheid worden gesteld, dan he staai er grond voor de meening, dat het algemeen belang door de vigoerende olec- ta-icitcitspolitiek niet zóó goed mogelijk wordt gediend. Bij eene verdere ontwikkeling van de electrificalie van Zeeland in de richting algemeen vanwege de electro-techniek af gebakend, zou stroomopwekking door ruwolic-motoren, verbonden aan de gas- centrales Goes, Zierikzee e.a., hel moesi economisch zijn te achten, bijaldien aan zelfprodcutie dc voorkeur moest worden gegeven boven den inkoop van een jaar debiet groot gemiddeld een 800.000 licht K W.-uren, af te geven aan verschillen de in betrekkelijk geographische afzon dering gelegen eilanden, door do olec- trischo zijde van de gedachte combina tie collectief gasgebiedP Z.E.M. Electrificalie is iels voor op den lan gen duur. Bij de beoordeeling van het vraagstuk zal men daarom goed doen, om een tijdvak van bijv. 25 jaren in oogan- schouw te nemen. Na verloop van dien tijd zal hol thans in het beoogde oollec- tieve gasgebied (omvattende 10 000 van do 90.000 zielen) bestaande particuliere lichtgasdebiet naar schatting 15 millioen van het tegenwoordige gasver bruik van pl.ra. 4 millioen Ms, vrijwel geheel door electrisch licht zijn ver»- vangen. Gerekend over evengenoemd tijd vak zijn als jaargemiddelden aanneme lijk: 1 millioen M3 minder .aan gasverlich ting daarvoor in de plaats 400.000 K.W.- uren, en voorts in verhand met z.g. nieuwbouw, waarbij in den regel voor kook- en andere verwarmingsdoeleinden op de gaskanalisatie en voor licht op het net wordl aangesloten nog 0.25 mil lioen Ms aan aangroei van gasdebiet en! 100.000 K.W.uren voor licht Alzoo gemiddeld per jaar: 3.25 millioen! Ma overblijvend gas en 500.000 K.W. uren op 1 millioen M3 minder gaslicht, of per licht K.W.u. 2 M8 minder ver bruik. Op de basis van een algemeen gemid delden gasprijs aan vaste lasten, groot f0.10 voor het tegenwoordige, ontstaat er per licht K.W.U. dus een nadeelige factor f 0.20, die zooals te doen ge bruikelijk is op het overblijvend gas verbruik zou moeten worden verhaald. Evenals bij de voorziening van elec- triciteit bestaat ook bij die van gas een maximale belasting; algemeen be draagt deze omstreeks één 260sle van het jaarverbruik en is er derhalve ruim te voor de mogelijkheid tot méérproduc tie van ten minste 30 pet. der jaarpro ductie. Blijkens hetgeen te aanschouwen valt in de steden, alwaar de electrificatie is doorgewerkt en het lichtgasdebiet na genoeg geen beleekenis meer hééft, zal de max. belasting op evengenoemd peil blijven. Het beoogde collectieve gasge bied zal daarom steeds jaarlijks ruim 1 millioen M.3 z.g. overgas kunnen pro- duceeren, waarvan voor een gedeelte ge bruik ware te maken, door de electrici- feit te plaatsen in de positie van particuw lier-gasverbruikster ten behoeve van de productie van het lichtdebiet, wat rati oneel is, omdat particulier gasverbruik wordt vervangen door eleclrisch licht. Door stroomopwekking, met behulp van gasmotorische beweegkracht, zou de gas productie mqt ongeveer evenveel M.3 kunnen worden opgevoerd, als het licht debiet K.WiU.-en omvat d.i. 500.000 M.s Dank zij het gecombineerd gebruik van gas en cokesgas, dit laatste gedurende het grootste gasverbruik, zal het voor deel, verkregen door méérproductie, slechts in zooverre worden aangetast, als "de uitgave aan grondstoffen, inbe grepen de exploitatiekosten, verbonden aan een cokesgasinstallalie, méér be draagt dan die voor ruwolie. Een onder zoek dienaangaande zou kunnen uilwij- zen, dat door de brandslofeoonomie geen offer behoeft te worden gebracht aan de bedrijfseconomie. Door hét onafgebroken gebruik van gas gedurende bijv. de pe riode 1 April—1 November en vervolgens van 1 November—1 April van cokesgas, zou het verkregen resultaat praclisch het zelfde worden, alsof in den loop van het jaar voor de productie van electrisch licht uitsluitend gas en voor die van stroom voor beweegkracht, alsmede ten behoeve van den z.g. leegloop uitsluitend cokesgas ware benut. Tengevolge van meerproduclie wordt de nsdeelige factor, bedragende f 0.20 voor ruwolicbedrijf, nu f0.18, terwijl voorts 3.25 millioen M3, aan resteerend verbruik, per MP f 0.01 goedlcooper wor den geproduceerd. Aanvaardt men der halve voor n ruwoliemolorenbedrijf een concurrentienadeel van 500000' x f 0.20 f 100000, gemiddeld per jaar, als oen noodzakelijk kwaad voor het eenzijdig gasbelang, dat nu eenmaal vastzit aan dc electrificalie. dan wordt de gemeenschap aoor hel gas-electro-sysleem inet f 12500. els jaargemiddelde, t. w( f 10000 san gunstiger verlies op gaslicht er f 32.500 aan voordeeliger productie, be voordeeld. Aan kapitaal en onderhoud bedraagt de jgarlast per geïnstalleerde gas-electro K. !V. rpn/d 1200 Het overproductie vermogen; waarover het gasgebied beschikt en voor zooveel nuttig gebruikt, is dus in hel verband gas-clec- trïciteil gelijkwaardig met eene capaci teit van 1200 K. V. A. aan electri/sche productiemiddelen. Dit vermogen is toe reikend voor een lichtdebiet, groot 800000 K. W. uren, wat als een normaal jaargemiddelde voor het nog te electrifi- ceeren gedeelte over Zeeland is aan te merken. Op die wijze krijgt de electrici- teit aan productiemiddelen terug/ wat zij gaf als gasverbruikersler. en wordt niet méér belast dan bij gebruik van ruwolie als brandstof. Samenvattende zou a. h. w. de omzet ting van althans een gedeelte van het an ders niet productieve gas- in electrisch vermogen ten goede kunnen worden ge bracht van de electrificatie van den Mid den- en Noordergroep Daardoor zal de algemeen gemiddelde slroomprijs op den langen duur op lager niveau komen te liggen dan bij stroomvoorziening, ge baseerd op een productiestelsel, waarbij tusschen gas en electriciteil geen econo raische samenhang wordt gelegd, doch voor het overige ook in centraal ver band, wat betreft opwekkingsdieust en distributie. Voor Zeeland werpe men verder de electriciteitspolitiek overboord en stelle licht en warmte op voel van gelijkheid. Overeenkomstig die gelijkstelling ware overigens het concurrentienadeel gelijke lijk door gas en electriciteil te dragen. Aangezien aan een geldelijke retributie, te dragen door electriciteil, geen eco nomische waarde kan worden toegekend, omdat zulks buiten de productiemiddelen omgaat, zou het eerder overweging kun nen verdienen, om de positie van de electriciteil, als gasverbruikster, nog le verruimen. Helaas kon men de gasgemeente Axel bij zijne beschouwing niet meer tot de combinatie gasgemeenten-P. Z. E. M. me derekenen. Utrecht, 8 November 1926. E. J. DUETZ. middel degen ASTHMA Heeft duizenden geholpen/ PotienJlilhma Cure i Apoth. en Drogisten d /1J0 I Vraagt ook PO TTER's I Asthma Sigaretten 0/1.50 I Importeur: IH. ten Her kei, Hilversum Kosteloos ingevolge beschikking der Arrondissements-Rechtbank te Middelburg d.d. 11 Augustus 1926. Heden den tienden Novem ber 1900 zes en twintig, ten verzoeke van ADRIAANTJE KRYGSMAN. wonende te Rot terdam, Burgemeester Hoffman- plein 83a, ten deze woonplaats kiezende le Goes aan de Wijn gaardstraat No. 49, ten kantore van den procureur Mr. J. W. GOEDBLOED en le Middelburg aan het door hem aldaar gekozen domicilie aan den Noordweg S No*. 223a, die door eischeres te dezer zake als haar procureur wordt gesteld en als zoodanig vooy haar in rechten zal occupeeren, heb ik PETRUS ALOYSIUS VERVAAT, deurwaarder bij de Ar- rondisscments-Rcchtbank te Mid delburg, wonende aldaar, AAN LEENDERT JOHANNES JANSSEN laatst gewoond hebbende te Mid delburg, doch thans afwezig en zonder bekende woonplaats, mits dien mijn exploit doende door aan plakking van een afschrift dezes en van na te melden stukken aan de hoofddeur van de vergader plaats der Arrondissements-Recht bank te Middelburg en aan het huis der gemeente Middelburg, ter wijl gelijke afschriften door mij, deurwaarder, zijn afgegeven aan oen E. A. Heer Officier van Jus titie Dij gemelde Rechtbank, door wien het- origineel van dit exploit met „gezien" is geteekend, terwijl eindelijk dit exploit zal worden geplaatst in de Middelburgsche Courant BETEEKEND een uittreksel der minuien, be rustende ter Griffie der Arrondis sements-Rechtbank le Middelburg, houdende een verzoekschrift waar mede de verzoekster zich heeft gewend tot die Rechtbank, als mede de daarop',den elfden Augus- lus 1900 zes en twintig gegeven beschikking; Voorts heb ik, deurwaarder, den gerequireerdc GEDAGVAARD om op Woensdag den zestienden Februari 1900 zeven en twintig des v.ntf. te half elf uur te verschij nen ter terechtzitting der Arron dissements-Rechtbank te Middel- hurg, gehouden wordende in het Gerechtsgebouw aan het Hofplein aldaar, TEN EINDE aangezien gedaagde, echtgenoot van eischeres, op 28 September 1915 zijne woonplaats, die laatst gevestigd was le Middelburg, heeft verlaten, zonder orde op zijne za ken gesteld of volmacht tot het waarnemen daarvan gegeven le hebben en zonder dat eenige tij ding van zijn leven of dood is in gekomen, terwijl men hem dien dag hel laatst gezien heeft, staande op de zeesluizen te Vlissingen, doch nimmer zijn lijk is gevonden; aangezien er alzoo sedert 28 September 1915 tien volle jaren zijn verloopen, sinds gedaagde van zijn woonplaats afwezig is, zonder dat eenige tijding van zijn leven of dood is ingekomen; aangezien eischeres belang erbij heeft, dat er ten aanzien van ge daagde rechtsvermoeden van over lijden worde uitgesproken en om vergunning te vragen en te beko men om een ander huwelijk aan te gaan, en zij verlof gevraagd en bij de bcleekende beschikking be komen heeft om deu gedaagde bij openbare dagvaarding op te roe- pen; MITSDIEN ten aangewezen dage in persoon of door iemand van zijnentwege van zijn aanwezen te doen blij ken, bij gebreke waarvan door de eischeres, na hel vervullen der in dezen voorgeschreven forma liteiten, zal worden geconcludeerd, dat bij vonnis worde verklaard, dat er ten aanzien van den gedaag de sedert den 28 September 1915 rechtsvermoeden van overlijden be staat en dat haar vergund wordt een ander huwelijk aan te gaan; kosten rechtens. „Gezien" De Officier van Justitie: (gel.) D. J. WOLFSON. p. A. VERVAAT Deurwaarder. Electrische Drukkerij G W deD Boer. Hiddelburf

Middelburgsche Courant | 1926 | | pagina 6