SOPLA 2'A CENT dat op die kaarten ook niet-ledcn toe gang kunnen krijgen Bovendien hebben de leden recht op toegang tot de ge nerate repetities Als gevolg van deze verandering boek te hel bestuur reeds 200 nieuwe leden. Maar het hoopt nog op mécr! In een advertentie in dit nummer doet het een een nieuwen oproep, dien wij gaarne onder de aandacht brengen. De Koode Hoogmis, door Valentine Williams. Uitgave Hollandia Drukke- rij, Baarn. Wie herinnert zich niet de spannende feuilleton iu ons blad „Klompvoet" van denzelfden schrijver. Verlangde men haast niet naar de krant om het vervolg te lezen? "Welnu. ,.De Roode Hoogmis" is even spannend en even interessanl. Gaf „Klompvoet" een flink brok oor logsgeschiedenis en nog grooter stuk oor- logsincntaliteit. hier is «le Fransche re volutie ons milieu. Eu dan meer bepaald de pogingen van Engelsche zijde den ver drukten buurman aan de andere zijde van het Kanaal te helpen. Vele romans spelen in dien overigens zeer weinig ro- mantischcn tijd. maar «leze geeft wel een heel scherp beeld vau de geestes- én zielsgesleldhei«i uit die «lagen: dfs tegen stelling van de aristocratische tol het uiterst verfijnde rococo. Eu hoe deze periode vol van de Liberie, Egalité, Fra- temité-leuze ten ondergang gedoemd was. Het noodlot dat wij hier langzaam voor die Fransche republiek, met haar verworden! patriotism© zien. voltrekken. Zoo is de betcekenis van «lil boek dus tweeledig. Van «lie spanuingslectuur „die er niet veel is." Abdijsiroop I* een krachtig werlcend kruidenmiddel bi| bron chitis, influenza, kink hoest en verkoudheid. Het bevat geen vet- doovende beatanddeelen. erna Ingez. Med.; RECHTZAKEN. Vóór den aanvang der strafzitting van gister van de Arr. Rechlb. alhier welke zitting werd gepresideerd door mr P .1. ran Borlel, werd deze door Mr. W M. G. Jolles rechter, met zijne be noeming als Raadsheer te 's-Hêrtogen- boscli ge.ukgt wensehl, met de hoop dat hij deze liooge betrekking vele jaren in goede gezondheid moge bckleeden De .omgang met Mr. Van Portel was allijd zeer aangenaam geweest en de Recht bank lijdt door zijn vertrek een groot verlies. Daarna werd namens hol O.'M door< Mr F W. 1-; baron van der Feit/., subst. Officier van Justitie Mr. van Borlel even eens gefeliciteerd en voerde hij nog aan dat de beitoeming zoowel zijn licht- als schaduwzijde heeft. Dc lichtzijde is dat 'Mr van Bortel voor de zoo gewilde betrekking is benoemd, en de schaduw zijde «Ld de Rechtbank den Rechter hij de Rechtbank moet missen. Thans sprak Mr. H Plcyle. Griffier hij deze Rechtbank den nieuw benoemde loc waarbij hij hom gélukwensclüe met zijne benoeming en namens Je Balie sloot Mr. II v «I. Beke (kallenfels zich aan bij de gesproken woorden. Mr van Borlel dankte daarna de spre kers en zeide «lat hij de jaren «lat hij hier als Rechter werkzaam was. steeds een aangename samenwerking heeft mor gen ondervinden van de Rechtbank. O. M. en Griffier. Arr. rechtbank te Middelburg. In «le zitting van Vrijdag werden de volgende zaken behandeld: J. G. B25 j„ venter SI. Jansteen, werd beklaagd <lat hij in den nacht van 20 op 21 Aug. j.l. te CUnge lo. met het oogmerk lol wederrechte lijke toeéigening heeft weggenomen een porlcmonnaie, inhoudende een geldsbe drag van f 10, een koperen lamp. een ken driukkannetje en 2 trouwboekjes toe- behoorende aan J. Yarewijck; 2o. opzet telijk en wederrechtelijk verschillende voorworpen, loebehoorende aan Th. Ya rewijck, heeft vernield en wel een 9-tal ruiten der woning, een spiegel, eenige steencu lieeldjes en eenige gordijnen. Eisch f 10 boete subs. 40 d. li A. A v D.j .35 j schippersknecht te {Rotterdam, gedetineerd, werd ten laste gelegd dat hij in den nacht van 17 op 18 Juni 1.1 1e Schore heeft weggenomen een rijwiel, loebehoorende aan C. Boon man. Eisch tegen dezen recidivist 3 jaar gevangenisstraf. A 21 jaar. werkman Vrouwepolder werd ton laste gelegd dat hij op 26 Juli j.l. te Vrouwepolder, ter uilvoering van zijn voornemen om C,. f. R. Ila>pcls. hoofdlcidster van «jen meisjeskamp dei- Vrije Jeugdkcrk te Rotterdam, welk kamp bij Vrouwepolder werd gehouden, door geweld, becueigingen of andere fei telijkheden, een en ander gericht tegen voormelde C. 0. R. Haspels, wederrech telijk le dwingen de aardappelen en groenten, «lie zij noodig had, bij hem te bestehen en hare bagega door hem 1e vervoeren, opzettelijk iu dreigende hou ding met een sikkel in de hand voor haar is gaan staan en haar idreigend. heeft toegevoegd„als je mij de leve ring van aardappelen en groenten en de vracht van je bagage niet gunt, dan zal k dal hok waar jullie in wonen, naar Middelburg vervoeren en afbreken' en verder nog: „als je niet zorgt, dat morgen alles In orde is, dan breek ik morgen avond «lat hok, waar jullie iu wonen, af", zijnde «le uitvoering vau voormeld misdrijf niet voltooid tengevolge van de van zijn wil onafhankelijke omstandig heid dal voornoemde C'. R. Haspels niet heeft «edaan wat hij haar dreigend had gevraagd. Wegens het niet verschijnen van een «Ier getuigen kon deze zaak niet worden afgehandeld. S. dc K, 2.3 j., smid te Grijpskerke, was door den kantonrechter te Middel burg wegens overtreding der Arbeidswet veroordeeld tot f15 of 15 d. li. De ver oordeelde was daartegen in liooger be roep gekomen. Eisch bevestiging van hel vonnis. Diefstal motorfiets. W21 jaar, werkman te S t. Lauren s, in voorarrest te Middelburg, stond gister voor de rechtbank alhier terecht verdacht van zich in den nactit van 1 op| 2 'Augustus jl te hebben schul dig gemaakt aan diefstal van een motor fiets van J de Priester aldaar Dc eerste getuige J Labruyere, stal knecht tc Middelburg, verklaarde dat zijn pa Icoon. ae bestolene «le Priester, op 1 Augustus zijn motorfiets ïu den stal in de Peddewijkslrral had geplaatst De ^ern- was op slot. Getuige A de Klerk, winkeljuffrouw tc Middelburg, zeide le wonen tegenover den stal van ne Priester cn heeft in den nacht van 1 kip 2 Augustus j.l.'een motor hooren werken. De bestolene .T. dc Priester had den volgenden morgen ontdekt dat zij was gestolen. Getuige J Ycrhage, caféhouder tc Mid delburg zeide «Lst verdachte op 1 Aug oni ongeveer lisjf twaalf des avonds in zijn café was gekomen en dat om kwart voor twaalf weer 1c hebben verlaten. Verdachte erkent zulks. Getuige C. Brouwer te Arnemuiden z«óde in den nachft van 1 op 2 Aug. le zijn ontwaakt door het werken van een motor die even daarna stopte. De Rijksveldwachter van Schaik te Ar nemuiden zegt in den morgen van Augustus door zekeren Tissink le Arne muiden te zijn gewaarschuwd dat hij een motorrijwiel had gevonden. Hij is met Tissink medegegaau en zij vonden in een sloot aan den weg een motorrijwiel, dat blijkbaar tegen aldaar staande bodhien was gereden. In de onmiddellijke nabij heid daarvan was ten minste een dennen boom afgeknapt, en was een gedeelte van een hoorn outschorst Getuige heeft het rijwiel onder zijn bewaking genomen. Getuige J. J. de Priester, koopman te Middelburg, broeder van den bestolene zegt op 2 Aug. verdachte te hebben ont moet en bemerkte toen dat deze aan het hoofd verwond was. Verd. zeide djal hij Uiuis van den zolder was gevallen. Getuige wist toen nog niet dat de mo torfiets van zijn broer gestolen was. Op een vraag van den president zegt vernachte die verwonding bij een vecht partij ie le hebben opgeloopen Getuige van deu Hout, garagemeesler te Ylissingen, zeide dat in den bewusten nacht omstreeks kwart over één een motorrijder bij hem in de garage kwam, die zeide van Domburg te komen en naar Goes te moeten If ij was naar Ylissin gen gekomen om benzine in te nemen, omdat hij vreesde tc Middelburg niet terecht le kunnen. Getuige heeft 5 Liter benzine in den motor gedaan Hel was een persoon met een houding als die van verdachte, zegt getuige. De deskundige-getuige, dr Spuyman te Vlissingen, verklaart, dal de modder, in beslag genomen op de plaats, waai de motor werd gevonden, bij onderzoen dezeifdc bleek le zijn als die, aanwezig op hel pak en de schoenen van ver dachte De schoen van verd vertoonde bovendien een geribden afdruk, waarvan de malen overeen kwamen met de rib bels van den voelrem der ontvreemde motorfiets. Verdachte door den president nader on dervraagd blijft ontkennen en zijn on schuld volhouden. Officier van Justitie gaal de verkla ringen vau de geluigon en deskunndigen in ouderling verband nu en meeat daar uit de conclusie te moeten trekken dat niemand andels dan verdachte de -dader is. Verdachte staat ongunstig bekend, en heeft reeds voor andere feiten in voorar rest gezeten, en ontkende toen ook alles. Ilij eischl legen verdachte een gevangenis straf van 8 maanden. De verdediger van verdachte betoogt, dat er verschillende feiten zijn die in het nadeel van verdachte spreken, doch ver dediger acht niettemin het ten laste ge legde feil niet bewezen en verzoekt ver- dachto's invrijheidstelling. De rechtbank weigerde op het verzoek van verdediger iii le gaan en bepaalde de uitspraak over 14 dagen -— Voor de rechtbank te Groningen had zich te verantwoorden de 37-jarige arbeider H. K. te de Roffert (Hoogkerk), die in October en November 1919 koeien op koeldagen had verkocht en daarvoor 1400 moest betalen bij den notaris te Roden. Hij kwam echfer niet en toen hij een aanmaning tot betalen kreeg, kwam hij op het notariskantoor een kwitantie met onderteekening van den notaris ver- toonen. De cand.-notaris zou ze volgens bekl geteekend hebben. Dit bleek echter onjuist. Het O. M. eïschte nu wegens het over leggen van een valsche kwitantie ander half jaar gevangenisstraf. Het gerechtshof te Leeuwarden heeft de beide werklieden uit Groningen, terecht staande wegens de bekende in braak te Tinaarloo, veroordeeld tot vijf jaar en 2 maanden en twee en een half jaar gevangenisstraf onder aftrek van de voorloopige hechtenis. De rechtbank te Assen had hun vier en twee en een half jaar opgelegd. De kastelein uit Kolhorn werd wegens medeplichtigheid overeenkomstig het vonnis van de Asser rechtbank veroor deeld tot anderhalf jaar gevangenisstraf, onder aftrek der voorloopige hechtenis. LEGER EN VLOOT. De torpedoboot jager „De Ru ij ter". Hedenmiddag zal van de werf der Kon. Mij. ,.de Schelde" te Vlissingen te water worden gelaten de Torpedobootjager „de Ruijter", in aanbouw voor de Neder- landsche Marine. De laatste beletselen zullen worden weggenomen door mevr. Ferwerda-van der Poll, echtgenoote var den toekomstigen commandant, in tegen woordigheid van verschillende autoritei ten, zoowel op Marine- als ander gebied. Hieronder volgt een korte beschrijving van het schip. Lente over alles 98.15 M., lepgte tus- schen de loodlijnen 93.57, grootste breed te 9.45 M holte 5.71 M. Waterverpl met brandstof voor 3250 zeemijlen met 15 kn. vaart, 1521 tonnen. Snelheid bij deze waterverplaatsing 34 knoopen ge lijk 63 K.M. per uur. Bewapening: 4 kanonnen van 12 c.M.; 2 van 7.5 c.M. A.L.; 2 triple torpedo kanonnen van 53 c.M., 4 bommenwer pers, tot bestrijding van onderzeebooten. Het schip is verder voorzien van 2 zoek lichten, een sterk station voor D. T., on- derwaterseininrichting enz. Met het oog op het verblijf in de tropen zijn ruime, goed geventileerde verblijven voor offi cieren en bemanning aanwezig. Een in richting tot het aan boord nemen en op stellen van een vliegtuig is aangebracht. Na de tewaterlating werd in het kan toorgebouw van „de Schelde" aan de ge- noodigden een lunch aangeboden. Naar aanleiding van verschillende klachten over moeilijkheden met de thans door België gevorderde belas ting van 10 francs per dag, heeft de A. N, W. B. stappen te Brussel ge daan om le trachten zooveel mogelijk aan de bezwaren tegemoet te komen. Een groote moeilijkheid is, dat men niet kan betalen op de uren, dat de kan toren gesloten zijn. Hierin blijkt voor- loopig nog geen verandering gebracht te kunnen worden Wij raden dus aan, bij het binnenkomen van België terstond te betalen voor het aantal dagen, die men daar te lande wenscht door te brengen. Men kan dan in het Carnet de Séjour zelf den uitvoer aanteekenen, Dit laatste geldt alleen voor hen, die voornemens zijn in België terug te ko men binnen den geldigheidsduur van hun triptiek. Laatstgenoemd document moet onder alle omstandigheden door de douane voor uitvoer worden afgetee- kend. APOTHEKEN. Zondag en ae nachten der volgende week zijn de navolgende apotheken ge opend: Middelburg: J. C. v. d. Harst. Vlissingen: A. J. van Ockenburg, KI. Markt. VERSCHILLENDE BERICHTEN. VERKEERSWEZEN, POST EN TELEGRAFIE. De roode reflectors achter op r ij wielen en voertuigen. Aan de „Kampioen" d.d. 22 dezer No. 43, ontleenen wij het volgende: Nu wij het toch over verlichting van rijwielen hebben, zouden wij er bij de wielrijders nog eens op willen aandrin gen hun rijwielen te voorzien van een op het achter-spatbord of bagagedrager geplaatsten rooden reflector. Deze zijn voor een zeer luttel bedrag bij iederen rijwielhandelaar verkrijgbaar en bevei ligen u voor het groote gevaar van niet gezien te worden door u achterop rij dende auto's en motorfietsen. In het nieuwe rijwiel- en motorregle ment zullen deze reflectors dan waar schijnlijk ook voorgeschreven worden en, naar wij hopen, niet alleen voor rijwielen, maar ook voor andere voertuigen. Dit zal inderdaad een massa aanrijdingen voorkomen, want het soms onwillig zijn van autobestuurders om hunne lichten te dooven, vindt hoofdzakelijk zijn oorzaak in den angst om met getemperde lampen een voor hen uit rijdenden wielrijder zonder reflector niet te zien of althans te laat te zien. Voor auto's Belgi Vervaardigd van blaadjes tabak,die voor defynste sigaren te klem zijn,] In allo aiqaronvvmkola. i 10 Ym lang (Ingez. Med,.) De Kampioen meldt het volgende: De Belgische regeering laaf, zooals men weet, geen vrachtauto's toe op triptiek. Triptieken zijn alleen dig voor toeristische doeleinden en deze stelregel wordt onder de tegenwoordige omstandigheden met groote stiengheic' toegepast. In den laatsten tijd hebben wij kennis gekregen van verschillende gevallen, dat de triptieken in beslag ge nomen werden, omdat de betrokken auto gebruikt werd voor het vervoer van goederen. Een en ander kan tot gevolg hebben, dat de waarborg, welke voor de triptiek gesteld is, verbeurd ver klaard wordt. In verband met bovenstaande mede- deeling moet ook nog gewezen worden op de bepaling, dat in een grensstroo* ter breedte van 10 K.M. a 11 e b e 1 a s t bare goederen door een document gedekt moeten zijn. Deze bepaling be stond reeds lang, doch wordt thans met strengheid toegepast, in het bijzonder op den weg van Turnhout over Poppel naar Goirle. Wie België langs dezen weg ver laat, zal goed doen voor alle zaken, die hij in België gekocht mocht hebben, passavant te vragen bij den ontvanger te Turnhout. In de Johan Maetsuyckerstraaf le 's-Gravenhage is gevestigd de Vereen. „Vrijheid en Leven", die zich ten doel stelt, de beoefening der philantropie in den meest ruimen zin. Ook een zuige- lingen-afdeeling is eraan verbonden, waarin als regel een 25-tal zuigelingen (meerendeels kinderen van ongehuwde moeders) verpleegd worden. Sinds gerui- men tijd bevond zich in de inrichting de kleine Tilly B., het dochtertje van een werkster, een zwak kindje. In den avond van den 3en October beeft mej. M. v. d. G., gediplomeerd kraamverpleegster, die met de zorg voor eenige kinderen was belast, Tilly een kruik gegeven. Zij heeft daarvoor niet gebezigd een alumi nium flesch met schroefsluiting, maar een steenen kruik met bierfleschsluiting. Het gevolg is geweest, dat, hetzij door het springen van de flesch, hetzij door het opengaan van de sluiting, het water, dat op zeer hooge temperatuur was, in het bedje stroomde en de beentjes van bet kindje deerlijk verbrandden Den 17den «lezer is het kind overleden. Het lijkje is door de politie in beslag genomen. Heden zal de sectie worden verricht, om uit te maken, of het over lijden beschouwd moet werden als eert gevolg van de opgedane brandwonden, Dc trein HoornMedemblik is Donderdag bij het station Wognum ge derailleerd. Het gebeurde juist bij het verlaten van het station. De middenste van de vijf wagons liep uit de rails. Een der passagiers uit dit tweede klasse rij tuig, de heer S, uit Medemblik, bekwam lichte kwetsuren. De anderen kwamen met den schrik vrij. De reizigers konden na eenig opont houd de réis in het voorste gedeelte van den trein volgen. In den nacht van Dinsdag op Woensdag hoorde de 46-jarige mej.-C. B. wonende in de Achtersloot te IJsselste.n, eenig gerucht in haar kamer, waardoor zij wakker werd. Zij keek op enzag een manspersoon voor haar ledikant staan. Zonder zich te bedenken sprong zij op, greep een klomp pakte den in dringer beet, en wist hem in minder dan geen tijd buiten de boerderij te brengen. De indringer was daardoor zoo uit het veld geslagen, dat hij niet beter wist te doen dan haastig op zijn fiets te sprin gen en in de richting IJsselstein te ver dwijnen Mej. B. was hiermede nog niet tevre den maar nam ook haar fiets en reed naar de politiewacht te IJsselstein om de politie te waarschuwen. Deze heeft nu de zaak in onderzoek, tot nog toe zonder resultaat. In de boerderij werd niets vermist, hoewel de inbreker zich al meester had gemaakt van een jas, deze moest hij ech ter door zijn overhaaste vlucht laten lig gen. (U.D.; Omstreeks 15 Nov. wordt, naar de correspondent van de N. R. Crt. te Brus sel meldt, de aankomst van het 10.000e zeeschip van hel jaar 1926 in de haven van Antwerpen verwacht. Een viool van gepavoiseerdo booten zal liet schip tot aan de Nederlandschë grens tegemoet varen. De kapitein eu de bemanning zullen ten sladliuize worden ontvangen. Uit Parijs wordt gemeld, «lal men heeft verzocht Raymond Briez, een jonge bediende te Parijs, <Ee negen en twintig jaar oud is, het legioen van eer te ver- lcencn. B- heeft, gelijk we reeds vroe ger meldden, waarschijnlijk het wereld record behaald in het aantal malen, dat hij zijn bloed heeft gegeven om levens van anderen te redden. Onlangs onderging hij zijn honderd en eerste operatie voor bloed-overbrenging. De medici te Parijs beschouwen den jongen Franschman als een bijzonder menscli, verscheidene doc toren roepen regelmatig zijn hulp in als er bloed moet worden afgetapt. E vraagt geen schadevergoeding en stelt geen eischen. Hij heeft het leven gered van den president vau een Zuid-Amerikaan- schc Republiek, van den Prins van een Europeeschen staat en van talrijke tfrme werklieden, In Juli gaf hij zeventien keer zijn eigen bloed en één keer is het ge beurd, dat hij de operatie binnen een tijdsverloop van 24 uur drie keer on derging. Zijn dierbaarst bezit maken de brieven uit, dip hij ontvangt van hen, die hij door zijn heldhaftige daden gered heeft. „Hartelijk dank", is het eenige, dal ik ooit heb gevra3gd, zei dc jongeman, toen hij op bescheiden wijze van zijn stoutmoedig werk vertelde Een angstig tooneel heeft zich te Southampton voorgedaan. In een garage aldaar, waarboven een woonhuis, brak brand uit. De trap, die uit de woning naar de straatdeur leidde, liep door de garage en stond weldra in vlammen. Een moeder, met twee kin deren, een baby van één maand en een kleine van vier jaar, die zich in de boven woning bevonden, konden dus niet meer langs de trap gered worden. De in doodsangst verkeerende vrouw wierp haar twee kinderen uit het ven ster, 18 voet boven de straat. De kleinen werden door helpende handen opgevan gen en bleven ongedeerd. Daarna sprong de moeder zelf het raam uit. Haar val werd door krachtige mannenarmen gebroken zij werd slechts licht gewond. De vrouw zonk echter be wusteloos ineen, als gevolg van de door gestane emotie. Garage en bovenwoning brandden ge heel uit. Terwijl een Londensch geneesheer een bezoek bracht aan een zijner patiën ten en zijn fiets had laten staan, werd van de fiets een handtasch gestolen, welke, naar de dokter verklaarde, ge noeg strychnine en morphine bevatte, om twee menschen te dooden. De dokter vermoedt, dat de diefstal is gepleegd door een vrouw, die hij in de buurt zag heen en weer slenteren Verleden jaar trok een echte -En gelsche sportgirl, miss Frances G. Know- les-Foster, met haar oom en 'n scheeps jongen in het 15-tons jacht „Enchan tress" naar Stockholm. De zee was zeer ruw geweest en van de „bemanning" was zooveel geèischt, dat besloten werd liet scheepje achter te laten en mol een be hoorlijk passagiersschip naar Engeland terug te reizen. Miss Foster besloot dit jaar, het koste wat hel wilde, de ,]ÏSnchantress" over zee terug te brengen. De terugreis was echter nog ongelukkiger dan de heenreis. Direct na het vertrek geraakte hel scheepje in een storm, het meisje werd tegen een rufk geslingerd, waarhij zij een spier scheurde en een vinger brak. Men wist een haven binnen te konten1 en telegrafisch werd de familie van het ongeval op de hoogte gesteld. Miss Foster eindigde echter met de woorden. „Ik zal het jacht thuisbrengen of sterven"". Nauwelijks had men na eenigen lijd van rust weer zee gekozen of het begon weer le stormen, soms zoio lievig, dat miss Foster aan den mast moest worden vastgebonden. Toch stond zij er op per soonlijk haar vaartuig de Theems op te sturen, doch nauwelijks thuis aangeko men trad de reactie in, zoo ernstig, dat zelfs voor haar leven wordt gevreesd. Te Richmond Hill in Zuid-Wales wist een dezer dagen een inbreker zich meester te maken van alle juweelen van een mevr. Collis Haar echtgenoot heeft thans in het plaatselijk orgaan een ad vertentie laten plaatsen, waarin hij zich in de volgende bewoordingen tot den inbreken richt: „Nu je zoo gelukkig ge weest bent alle lcleinoodiën van mevr. Collis buit te maken, zou je niet zoo vriendelijk willen zijn haar de eene broche in den vorm van een zwaluw met een diamanten hart in zijn bek terug te sturen?" Aan deze broche blijkt de familie bij zondere waarde te hechten. Detectives, geholpen door politie honden, zijn de laatste dagen in de ge meente Musocco (gelegen in de Lombar dische vlakte bij Milaan) ijverig in de weer om een schat van 4 miüioen lire op te sporen, welke som door een oplichter, Walter Munerati geheeten, over een haag zou geworpen zijn, toen hij van Milaan uit in een auto gevlucht was. Munerati had valsche cheques uitge geven, en was er met bovenbedoelde op brengst uit banknoten en andere waarde papieren bestaande, vandoor gegaan. Of schoon vele Lombardische boeren, en thousiast voor de zaak geworden, nu zij hoorden, dat er wellicht eenige millioe- nen de delven vielen, ijverig aan het gra ven sloegen om den schat te vinden, kon deze tot nog toe niet ontdekt worden. Thans is de politie, gelijk gezegd, zelf

Middelburgsche Courant | 1926 | | pagina 6