buitenland. advertentiEn. vergadering worden genomen, welke le- gen 15 dezer is opgeroepen. VERKEERSWEZEN. POST EN TELEGRAFIE. Van 1 November af kan het adres van een telegram worden samengesteld uit den naam van den geadresseerde, ge volgd door het woord, .telefoon" óf ,,lé- léplione' en hel nummer of de letter van zijn telefoonaansluiting, hetwelk niet noodzakelijk de overbrenging van hel te legram per telefoon aan den geadresseer de tengevolge behoeft te hebben. Ilier te lande zullen echter deze telegrammen, tenzij do geadresseerde het tegendeel heeft verzocht, per telefoon worden af geleverd. Hiervoor zullen t;eeii bijzon dere kosten in rekening worden ge bracht. Ook kan het adres bestaan uit den naam van den geadresseerde en liet num mer van zijn postbus. LEGER EN VLOOT. Officier van den marinestoom vaartdienst 2e kl. B. J. Kimmel, die te Vlissingen is geplaatst bij de gereedma king van loodsvaartuigen No. 17, is be stemd voor den dienst in Oost-Indië en vertrekt 3 November per particuliere ge legenheid daarheen. Hr. Ms. panlserboot Friso wordt dezer dagen te Willemsoord buiten dienst gesteld en vervangen door Hr. Ms. pant serboot Brinio. Commandant en beman ning van eerstgenoemden bodem gaan op laatstgenoemden bodem over. Comman dant is luitenant ter zee le kl. J, J. van der Linden. Hr. Ms. politiekruiser Vulcanus is, onder bevel van luitenant ter zee le kl. H. Vreedenburg, van het toezicht op de visscherij in de Noordzee, te Nieuwe- diep teruggekeerd. Hr. Ms. Tromp. Gistermiddag is Hr. Ms. Tromp onder groote belangstelling uit de haven van Nieuwediep vertrokken voor zijn twee- maandsche oefeningsreis naar de Mid- dellandsche Zee. SPORT. Hockey. Gistermiddag had op het Gem. Sport terrein a. d. Nadorst een hockey-wed- strijd plaats tusschen leerlingen v. d. Handelsschool en het Gymnasium. Voor de rust wogen de partijen vrijwel tegen elkaar op, echter wist de Handelsschool éénmaal te scoren, In de tweede helft waren de Gymna siasten sterker; even vóór het einde doelpuntteji ze 2 maal achter elkaar, zoodat verdiend werd gewonnen met 2-1. Als uw Klnil Hoest geeft bet dan onverwijld de genezende Mijnhardt's Thijmsiroop lloeststillend, slijmoplossend, verzach tend. Bij Apothekers en Drogisten. Flacon 75 ct. Naam Mijnhardt op verpakking. Let hierop. Algemeen Overzicht. Francqui's reis. redacteur van de De Brusselsche Maasbode meldt Minister Francqui, die van zijn Lon- densehe reis is teruggekeerd, heeft over deszelf? resultaten de volgende verkla ring afgelegd: Het doel van mijn reis, samen met den gouverneur vau de Nationale Bank, den heer Franck, bestond hierin, om den heer Franck in contact le brengen met den gouverneur van de Bank van En geland en met de le Londen aanwezige 'vertegenwoordigers van emissielanden met goudgeld. De Nationale Bank, die in België ge roepen is, om het stabilisalieplan uit le voeren, moest de relaties met deze bui tenland sche instituten nauwer aanhalen. Deze relaties moeten zijn van liartelijken aard. Anderzijds moeten wij, om onze finan- cieele plannen uit te voeren, kunnen rekenen op den moreelen en den mate- jieelen steun van de eraissiebanken; ook dat behoorde tot het doel van onze Londensche reis. Nadat de principieele kwesties waren afgehandeld, heb ik minister Franck en den directeur van de Nationale Bank te Londen achtergelaten, om er de on derhandelingen betreffende de techni sche kwesties voort te zetten. Nu is verder de grootste discretie geboden, wil men deze aangelegenheid haar normaal verloop laten hebben. Tot zoover Francqui. In sommige financieele kringen is men echter de meening toegedaan, dat Franc qui aan deze verklaringen nog had kun nen toevoegen, dat de Belgische stabili satieleening in Londen reeds een fait accompli zou zijn. Het blad deelt deze opinie alleen onder voorbehoud mede. Het meent in verband met deze lee- ningsdémurches te welen, dal België maar liefst ongeveer 100 millioen dollars uil het buitenland zou willen „impidrleeren •schillende bladen verzetten zich daartegen met klem en zij noemen het opnieuw aangaan van leeningen in hel buitenland oen groot gevaar voor België Het is, zoo zeggen zij nog, trouwens geheel overbodig, dat België nog geld' leene, want hel kan zich zelf redden,, als hel maar wil trachten de handels balans in evenwicht le brengen dooi de binnenlandsche productie le verhoo- gen en den import te beperken Mijnw er tie r sslakin g. „In theorie", om hel zoo nu maar eens te noemen, verloopt dé mijnwerkers- staking zoo, dal de particuliere secretaris ■an Baldwin con schrijven gericht heeft lot de federatie vau mijnwerkers, waarin er op gewezen wordt, dat hel thans drie weken geleden is, dat de regeéring het aanbod, een wetsontwerp lol het instellen van een nationaal hof van ar bitrage in le dienen, zoodra de arbeid algemeen herval zou zijn, aan de federa tie heeft voorgelegd. De regeering kan niet toestemmen in een voortdurende 'erlenging van dit aanbod Zij eischt ,derhalve, dat de gedelegeerdenconfèrén- tie van 7 October zich duidelijk over dit aanbod zal uitspreken. Geschiedt dit niet, dan zal hel aanbod als geannuleerd beschouwd worden. Doch de praktijk geeft de wel para doxale toestand, dat de mijnwerkers hij duizenden aan het werk ga an in dezelfde districten, waar de regeeringsvoorstellcn met 'n verpletterende meerderheid zijn rerworpen. Dit wordt echter ten deele 'erklaani aoor liet feit, dal slechts in Lancashire een stemming heeft plaats gehad en dat diegenen, die weer aan het werlc waren gegaan, niet mee moch ten stemmen. De besluiten der andere districten werden óf op gedelegeerden conferenties genomen óf bij handopste ken op vergaderingen, waarvan verschei dene slechts zeer matig bezocht waren. De vertegenwoordigers der mijnwer kers in Zuid "Wales nemen een bijzonder onverzettelijke houding aan; zij dringen bij de federatie op aan, geen compro mis le sluiten en de arbeiders slechts op de voorwaarden van vóór de staking het werk le laten hervatten In ieder geval: waarschijnlijk zal het aanbod der regeering inzake het instellen van een Nationaal Hof van Arbitrage door de nationale conferentie van mijn- kersgedelegeerden heden wel wor den verworpen. Dan zal dit wel betee- kenen een definitief opgeven van elke poging tot het bereiken eener nationale overeenkomst, daar bij de partijen in hel geschil geen ander voorstel aanhangig is. Edochhet te werk gaan van mijnwer kers d uurt iedereu dag voort. Dit ge schiedt dan natuurlijk op de voorwaar den door de mijneigenaars aangeboden Vandaar dat die zich den laatsten tijd zoo' stil houden. Zij denken vermoede lijk, dat hun zaak toch wel vanzelf ge wonnen wordt. Meer dan 193.000 ar beiders zijn nu aan het werk. Het verzet is nog alleen in de Noordelijke distric ten, waar de mijnwerkers blijven weige ren op de aangeboden voorwaarden aan den arbeid te gaan. Tegen gevaarlijke vreemdelingen. De Fransche minister van Binnenland schc Zaken, Sarraut, lieert een circu laire gericht lot de prefecten waarin hij herinnert aan de verplichtingen, welke de eerbied voor de landswetten en voor Frankrijks gastvrijheid den vreemdeling opleggen, die zich op Fran sch gebied be vindt. De circulaire verklaart Voorts, dal de openbare vrijheden er niet to© mo gen leiden, dal aan buitenlanders wordt toegestaan de politieke conflicten van hun onderscheidene landen naar Frank rijk over te brengen. Den prefecten wordt verzocht, dc taalregelen le nemen, die noodig zullen blijken, en o. a. de verantwoordelijke leiders van vereenigingen van buitenlan ders en van bladen, die in Frankrijk in een vreemde taal worden gepubliceerd te waai-schuwen, dat elke agitatie, elke gewelddadige polemiek en elke uiting van provocatie .evenals ook elke poging lot inmenging in de uiloefening van bet recht van uitwijzing, formeel verboden zijn op poene van krachtige administratieve te genmaatregelen. De bladen, die in een vreemde taal worden afgedrukt, moeten een Fransche vertaling hebben. Een zeker verstandige maatregel, wijl 't inderdaad er op ging lijken, of Frankrijk het toevluchtsoord van alle tragelijke uitgewekenen werd en de bakermat voor politieke complott Een Belgische protestant sche kroonprinses. Naar de correspondent van de N. Rolt. Crt. te Brussel verneemt blijkt het vast te staan ,dat prinses As)rid van Zweden, vóór haar huwelijk, niet van het pro testantisme naar den Roomsch-katholfc» ken godsdienst zal overgaan, zoodat de godsdienstige plechtigheid vermoedelijk een dubbel karakter zal dragen. Denke lijk zal de inzegening volgens den ritus van de Katholieke kerk, te Brussel in het koninklijk paleis plaats hebben: daar na zou, in hetzelfde paleis of in liet kasteel te Laken, de proteslanlsche plechtigheid aan de beurt komen. Zeer waarschijnlijk zal daarbij hetzelfde ce remonieel in acht genomen worden als bij het huwelijk van den stichter der dy nastie koning Leopold I (die Luthersch was) met prinses Louise-Marie van Or leans, op 9 Augustus 1832 te Com- piègne, waar de godsdienstige plechtig heid te 9 uur 's avonds plaats had in de kapel van het koninklijke slot. Het is wel eigenaardig, dat België dus een proteslanlsche kroonprinses krijgt, doch ook, dal de katholieke kerk, die de laatste jaren vooral zich zoo tegen gemengde huwelijken heeft ver zet, blijkbaar geen bezwaar heeft tegen de inzegening van dit kalholiek-proles- tantsche huwelijk. Was Prinses Aslrid ook katholiek, ongetwijfeld was hel hu- elijk dan in dc St. Gudule voltrokken Nieuwe regeling met de ilolienzollrriih. De Pruisische minister van financiën heeft gister aan de partijleiders mededee- ling gedaan van de beginselen van een nieuwe ontwerp-overeenkomst met hel huis Hohenzollcrn. Het nieuwe ontwerp slaat op de basis van hel door de rijks- regeering destijds aan den Rijksdag voor gelegde ontwerp, doch het is daarmede niet geheel identiek. Volgens het nieuwe ontwerp ziel de hoodftak van 't huis Hohenzollcrn af an het paleis „Bellevuc" en van het jialeis „Babclsberg" met inventaris, hel paieis Königswusterhausen", perceelen grond, landerijen, en bosch, met een totale oppervlakte van 88.000 morgen en van 15 millioen mark uitkeering in contanten. Voorts doet de ATbrecht-tak afstand van 20.0000 morgen en de Carl-lak van 27.000 morgen landerijen en bosch. Terwijl dit vergelijk tegenover hel in October 1925 met Pruisen getroffen ver gelijk een verbetering beleekent valt in vergelijking met het ontwerp der Rijks- regeering aan den staat 50 000 morgen minder toe. Dit wordt evenwel gecompen seerd door den afstand van het kasteel „Babclsberg", waarvan de waarde op 36.4 millioen mark wordt geschat Het nieuwe ontwerp draagt nog slechts een voorloopig karakter, daar de bespre kingen met den vertegenwoordiger van het huis Hohenzollern, Von Berg, nog niet geheel ten einde zijn. In den Pruisischen Landdag zijn voorts in verband met dit nieuwe ontwerp reeds nferfractioneele besprekingen gevoerd, aaruit gebleken moet zijn, dat de stem ming ten gunste van aanvaarding tame- •lijk gunstig is Het centrum moet reeds besloten hebben vóór te stemmen, indien de democraten dit eveneens doen en de sociaal-democraten zich op zijn minst ■van stemming zullen onthouden. Van de rechterpartijen word) aangenomen, dat zij het nieuwe ontwerp zullen aanvaar den. Het ontslag-Van Seeckt. Ondanks de officieel© mededeeling vau gister over de deelname van den zoon van den Duitschen kroonprins aan de manoeuvres bij hel 9e infanterieregimenl te Potsdam, schijnt hij nog meer van de zaak le hebben geweten, <lan in verband met zijn hooge positie wen- schelijk is. Hel door rjen minister van rijksweerbaarheid, dr Gessier ingestelde onderzoek heeft namelijk aan het licht gebracht, dat generaal Von Seeckt in een lichtzinnig oogenbïilc erin had toege stemd, dat de prins als officier de manoeuvres zou deelnemen. Dr. Gessier heeft den generaal eer gisteren onder het oog gebracht, dat hij in geen geval hereul en bi staat was deze houding van Von Seeckt in den Rijksdag te verdedigen en deze heeft daarop gisteren den Rijkspresident om ontslag als chef van het legerbestuur gevraagd. Hindenburg heeft zich zijn besluit voor behouden, maar het lijdt natuurlijk geen twijfel dat hij het verzoek van Von Seeckt zal inwilligen. Generaal Von Seeckt is ruim zes jaar lang chef van de legerleiding geweest. Als zijn vermoedelijk opvolger wordt reeds generaal Reinhardt uil Kassei ge noemd Reinhardt heet een overtuigd republikein. En dat, terwijl aan 'n Sachsen Coburg Gotha wordt toegestaan als officier toe te treden lol de rijksweerbaarheid, ter wijl nota bene Coburg een geslacht is, geparenteerd aan alle Europeesche ho ven. I)e incidenten in liet kezctle gebied, De rijkscommissaris voor de bezette gebieden en de intergeallieerde Rijnland- commissie hebben een gemeenschappe lijk manifest gepubliceerd, waarin zij zeggen diep getroffen le zijn door de treurige gebeurtenissen, die zich in de laatste dagen in verschillende garnizoen steden in het bezette gebied hebben voorgedaan, en een beroep doen op de Siezonnenheid en hel verantwoordelijk heidsgevoel zoowel van geallieerde als Duitschc zijde, om de betere verhouding te handhaven, die door de nieuwe over eenkomsten, welke volgens de wenschen der beide volken tusschen de regce ringen werden gesloten, is geschapen. De gerechtelijke autoriteiten zullen al het hare doen om de waarheid vast te stellen. Beiderzijds zal alles in het werk worden gesteld, om aan deze gebeurte nissen een einde te maken en herhaling te voorkomen. Het is in elk geval een verstandige daad geweest, dat deze twee hoeren voeling met elkaar hebben gezocht en gevonden. BEKNOPTE MEDEDEELINGEN. UitBelgië. De Brusselsche redacteur van de Maasbode meldt: De Dinsdag uitgestelde bijeenkomst dei- internationale parlementaire conferentie, die. zich moest bezig houden met dc kwestie van de steenkool-productie, thans vastgesteld op 5 November a en zal te Brussel worden gehouden. Uit Frankrijk. De Fransche vliegenier Paul Tarns- eon spréékt tegen dat de Amerikaanschc luchlvaartvcrceniging hem 25.000 dollar heeft aangeboden voor een vlucht van New-York naar Parijs. Hij verklaart ■venwel, dat bij zijn voorbereidingen en vlucht aan het pinde van het jaar voortzet. Hij zal gebruik maken van •en .ééndekker met luchlkoeling. Zoo mo gelijk zal hij op 21 October vertrekken. Dc inwisseling van goud en zilver bij de bank van Frankrijk voor papier geld duurt nog steeds voort. Ook in de provincie blijft de inwisseling op groote schaal geschieden. Uil Rusland. Uit Moskou wordt gemeld Dc strijd om de macht is in een uifsu- we phase getreden. Openlijk heeft Trotz- ki thans de leiding genomen van den aanval on de communistische yarly-org. - nisatie. Men verwacht van weerszijden drasti sche maatregelen. De ontwikkeling der gebeurtenissen doet een crisis voorzien De Russiscfi-Aziatische bank heeft zich officieel bankroet laten verklaren. De schulden bedragen 5 millioen pond In het gepubliceerde verslag wordt bet verlies geweten aan de prijsdaling van zilver op de Chineesche markt. Het uitvoerend comité der spvjcl- nie heeft besloten een nieuwe sovjet republiek te slichten onder den naam Autonome Finsche raden republiek Zij zal vlak bij de Finsche grens liggen, en de districten Staroskworczk en Gal- scliine omvatten. Uit Duitschland. Naar verluidt is Prins Jochaminl Leopold van Sachsen Coburg Gotha als officier lol het rijksweerregiment toe getreden. Hij heeft zich verbonden tot den wettelijken diensttijd. Uit Italië. Mussolini is van zijn bezoek aan Perugia teruggekeerd en beeft onmid dellijk na zijn terugkomst een vergade ring van het bestuur der fascitiscbe par tij gepresideerd, In deze bijeenkomst werd de agenda vastgesteld voor de vergadering van den grooten raad der partij, welke morgen bijeenkomt en waarin belangrijke beslis singen zullen worden genomen omtrent de werkzaamheden, die de fascistische partij in de toekomst zal uitvoeren. Uit Polen. De minister van financiën Czecho- wicz heeft tegenover de persvertegen woordigers verklaard, dat hij zal trachten de begrooting in evenwicht le brengen. Hij zal de actieve betalingsbalans hand haven, en de stabiliteit van den Zloty- koers verzekeren. Hij zal de noodzake lijke maatregelen nemen om een prijsstij ging te verhinderen. De minister sprak zich uit voor het principe der vrije con currentie. Hij zal zich niettemin verzet ten tegen iedere prijsstijging die op auto ritaire wijze bepaald zal worden door de cartels industrieën of handelaren. De strijd tegen het dure leven zal worden voortgezet. De minister zal het svstec der douanerechten vereenvoudigen minister wil de monopolies trachten op tc voeren. Tenslotte verklaarde hij zich te zullen verzetten legen alle onn tut te uitgaven. Uit de Ver. Staten. Do president der Amerikaanschc arbeidersfederatie verklaarde in de Jaar- Ujksche conferentie, dat niet samenge- •rkl kan worden met dc Russische arbeiders, als deze de sovjetregeering erkennen en strijd voeren tegen de Ame- rikaansche methodes. temberg 13, Aardappelen 3 4,5, Uien "—4. Spruiten 11,5—23, Suikertoonen 20 21, Princessen 21—31. dubbjelc Prin- isen 11, Wagenaars 11.5 12, Snijl.ou- nen 17—20, Druiven 52—5(5, Tomaten 8, Go iu! rei netten 17-20. Schuttersr^i- net 7, Oranje reinet 15 Bramen II, Ermgaardzoet 17, zure Rellefteur 12 al les per K G Rootle kool 3—4,5. Witte kool 37, S ivoijekooi 1—0,5. bloemkool 12, al.es per stuk; Selderie 1— 1.5, Prei 3—7, Peeën 1.5—3,5 Karoten Ra mm anas i/?— 1. Rapen 3—4, al es per hos: veldsla 15, andijvie 29—152, ker- 3—4, peterselie 3—0, sla 29—72al- per kist. ioes, 5 Ooi. YeUings-vereendgiug Zuid Bevel-and. Peren: Doyenne de Cornice 34 09, Soldat Laboureur 15—25, Nouveau Poi- teau 8—15, Bozy v. Schonuiwen 8—16, Zwijndr. Wijnperen II- 15, Duchesse "Angoulême 12 17. William's Duchesse 20—42, Triumphé de .e me 22, Trdumphe de Jodoigne 8—12, Be Alexander Lucas :3, Be. Ilardy 18—27. Be Clairgeau 10— Re. Duraudeau 10, Be. d'Arenberg 7, Be. D'iel 15—16, Be .St. Nicolaas 10, Be. Van der Ham 15, Be. Superfin 20, Be. Bachelier 9, Tie Six 12. Maagde- pcren 15 18, Marie Louise 10, Herzo- gin Elsa 1216, Comlesse de Paris 8 12. Calabasse Oberdïcht 10, Des deux Solurs 22, Cons, a la Cour 8- 12, le Cure 9-10, Jules de Arolus 15, Groene ihaumontel 610, Brume Chaumon'el I12, President Roosevelt 15, winter Louwtjes 0— 0.8, dito Bergamotten 17, dito Rietperen 710, dito Suikerijen 4 .Todenperen 5—0 9, Foppeperen 6— 0.11, Peren zonder, zaad huis 7—0.9. Pondsperen 7—10, St. ftemey 7—9. Gie- er Wildeman 610, Kleïperen 47, Ai- al- en Kroetperen 1— I alles per 100 Kilogram. Appels- Transp. de Croucels 51—00, Signe Tellish 12—63, Slerappels 22— Con. Oranje Pipping 30—12, Le- nioeriappels 27—41, Ooudrernelten 19— 35, Baurnan's Reinetlen 13—18, Notaris- ippel - 1721, Groninger Kroon 1727, dubbele zure Bellefleur 15—27, zure Bel lefleur 16—21, Fransche dito 8—20, Westl. dito 15, Jacques Lebel 16, Paes- good Nonsuck 1728, Bismarck 1422, Grauwzuur 12—10, Rembour Mortier 10 15, Roodc Paradijs 15, Hondsmuilen 14 17 Ganzebout 12—10, JLnuanas Rei net ten 14—15, Eng. Winter Gold Permain Worley Pipping 14, Bennetten d'Au- tomne 17, Willem Saai 21. Court Pendu 15—17, Present van Lunteren 14—20. Lady Hennyker 17, Eva Ralhke 21. Gol den Noble 15, Reinette d'Or 10. Koolap pels 1216, zomer Court Pendu 12—23, zoete Oampagner 13- 16, id. Bellefleur 4—17, id. Ruster 12 id. '.rmgaarde 15— 19, id. Lindenappel 12. Geld. Ilolïaart 12 14, dubbele Blom?oei 12—18, Pomme ■i'Oranje 12—21, \fval- en Rroelappels 8, alles per 100 K.G- Djversen blauwe druiven 0367, groene Noten 33, Bramen 22 alles per 100 stuks; Meloenen 14 -22, Pompoenen 10—12, beiden per 100 stuks: Hazen 2 68—3.12, Fazanten 0.99—1.96, Patrij zen 0.54—0.85 alles per stuk. MARKTBERICHTEN. M i d del burg 7 Oct. Graanmarkt: Tarwe 13.5014.25, witte boenen, on gelezen, 2124, gelezen 2829, kroon- erwten 1624, lange bruine boonen, on gelezen, 1618, gelezen 1920, ronde jruine boonen, ongelezen 25—27, gele zen 1920, ronde bruine boonen onge lezen 2527, gelezen 3132, maanzaad 44. De aanvoer was ruim. Opgave van den Marktmeester: Boter f0.97Vï, part. prijs fl.071/?- Kipeieren f 10, part. prijs f 11. Eendeieren f 8, part. prijs f 9. Poeljes 6, part. prijs f 7. Opgave van den marktzetter van de Z. L. M. Boter f 0.971/2, part. prijs f 1.071/2. Kipeieren f 10, part. prijs fll. Eendeieren f 8, part. prijs f 9. Poeljes 6, part. prijs f 7. Middelburg, 6 Oct. Op de veiling werden de volgende prijzen besteed Sloksnijboonen 19—25, Snijboonen 8 —12, Stikprinses 18—28, Suikerboonen 12, Spruiten 1115, Spinazie 711, Rak postelein 15—20, Veldsla 5. groote Ajuin 23, idem kleine 1, ^.lles per K.G. Bloemkool I 410, idem II 13, Kom kommers 36, Boerekool 1, Savoijekool 2—4, Roode kool 13, Witte kool 1, An dijvie V?1, sla 1/21. alles per stuk Peeën 1—3, Prei 3—7. Raroten 2- Selderij 1/2L Rammanas 12, Rapen 1 4, alles per bos. Vlissingen, 6 Oct. Op de veiling werden de volgende prijzen besteed Foppeperen 710, Bonkeljé 9, Be, Clairgeau 9—12, Be. d'Arenberg 17, Be. YDurandeau 11, Conseiller a la 'Cour —8, Soldat Laboureur 15—18, William Duchesse 7—23, Nouveau Poileau 1' Marsepijen 13, Chaumontellen 8, Be. Diel 8, Gieser Wildeman 7—8, Pondsperen President Roosevelt 9, Doyen d'hiver 1 Due. de Brabant 11, Be. Hardy 28, Wur- Ooslburg, 6 Oct. Vei lings vereen. Avi cult urn". Aanvoer 706 K.G.b oter, prijs f 1.01f 1.91 per K.G. Graanmarkt Oostburg. Hel in ons vorig nummer opgenomen leiegram met de marktnoleering vermeldde voor tarwe "—15.25. Naar men ons nader meldt dit een abuis. Het moest zijn f 14—14.25. 44 2STE ST UTSLOTFJTL 5de klasse lldel ijsl. Trekkingv an Woensdag 6 October. Prijzen van: f 1000: 3560 4178 5432 6214 70S3 10577 11700 20225 400: 5194 7882 8200 12790 11868 200: 4207 6322 9618 100: 1242 1948 2U3 7151 7578 12532 13561 19481 PRIJZEN VAN r 70. 724S 15586 19739 NIETEN. 3616 3695 7260 15503 15552 19749 3620 7201 7264 15512 15551 19762 3655 7215 7273 15531 15560 36S5 7251 7282 15538 19701 3689 7257 7285 15547 19737 De Heer en Mevrouw D'HUIT SMAAl geven met blijdschap ken nis van de geboorte van CORNELIS WILLEM. Amersfoort, 6 October 1926. Schimmclpenninkkade 26. In plaats van Kaarten. Ondertrouwd: C. J. VA* DER IIEGGE SPIES* en ANNIE S. DRONKERS. Den' Haag 5 October 1926. Amsterdam. Huwelijksinzegening te Amster dam „Nieuwe Kerk", 19 October d.a.vte l2Vs uur Tijdelijk adres: Utrecht. Ford. Bolslr 39.

Middelburgsche Courant | 1926 | | pagina 3