BIXRSNOTEERING VAN HEDEN. AMSTERDAM, 6 Oct. (Slotkoers). 6 pCt. Nederland 1923 103'.4; 6 pCt. Ne derland 1922 107 drie zestiende.'; 5 pCt. Nederland 1918 102%4'/» pOt. Nederland 1917 100%, 2Va pCt. Nederl. "W. Schuld 63%; 3 pet. do Oblig. 73 zeven zestiende; 3 pCt. do. Certif. 75s/a. Cert. Ned. Hand. Mij 159'/»; Aand. Ned. Tnd. Handelsb. 172 -173%.; Aand. Kolon. Bank 215%, Koninkl. Petrol. Aand. 3721/2 —373i/>; Cult. Mij. Vorstenlanden 172; Handclsv. Amsterdam 657 6621/2; Java- sclie Oulluur 359 367, Aand. Deli Mij. 4321/..-437; Amsterd. Rubber 336-339%. Ned. Amcrik. Vaart 541/2; Ned Scheep vaart imie 179%Kon. Ned. Stoomb Mij. 97%; Aand. Pakelvaart 2241/2. Philips A. 3481,2; Jurgens A. 67% 69. Anaconda 98'/2; Steels IO6V2 ex. div.. Pne 36%; Southern Railway 1201/2; Union Pacific 163% ex. div.; Common Marine 7 elf zestiende; Preferod dost30; Maxwell Gr. C v. Av 5 drie zestiende; Maxwell Land Cert. v. Inc. Bonds 16. Prolongatie 2%. Russen: Oblig. 1880 4%Consols 5 ze ven zestiende; Hope 4 vijftien zestiende. Markt sluit op de laagste prijzen. Wisselkoersen: Londen cheque 12.12%; Berlijn 59531/2; Parijs 7.18; Brussel 6'.85; Dollar Cable 2.50. WEEREERICHT. Medegedeeld door het Koninkl. Nederl. Met. Instituut Ie De Bilt. Naar waarnemingen verricht in den morgen van 6 Oct. Hoogste barometerstand: 772.1 te München. Laagste barometerstand: 752.4 te Westmanoër. Verwachting van den avond van 6 lot den avond van 7 October: Zwakke meest Z. O. wind. Heldetr tot lichtbewolkt. Droog weer. Weinig ver andering in temperatuur. Thernionielersfand alhier 's morgens '9 uur 59 gr., 12 uur G6 gr., 3 u. 67 gr. HANDEL, NIJVERHEID EN VISSCIIERIJ. Oesters. De oester verzending uit geheel Zeeland bedroeg in September 1926 naar Neder land 122.900, België 20.225; Duitschland 89.080. Engeland 1 149.414; andere landen 7450. Samen 1 389 069. Vorig jaar 1.207.222. VERKEERSWEZEN, POST EN TELEGRAFIE. Aan de telefoniste 2e klasse mej. A. J. M Bos. bij den localen dienst te Middelburg is eervol ontslag ver leend. Benoemd tot schrijver bij den post en telegraafdienst te V1 i s s i n g e n post en telegraafkantoor de besteller H. de Boo van Uijen mof ingang van 16 Oct', a.s. AFLOOP VERKOOPINGEN. Bij de Vrijdag te St. M a ar ten s- d ij k door de vereeniging Landbouw belang" gehouden aanbesteding voor de levering van. 12500 K.G zwavelzuream- moniak; 16000 K G. superfosfaat, 20.000 K.G. katizout en G500 K G. kaïnipt, waren laagste inschrijvers voor wat betreft de zwavelz. ammo niak en superfosfaat do Zeemvsche Vo©'- ider Mij. te -Middelburg voor resp. 1'13.15 en f 2.58 per 100 KG., voor het kali/out de firma Kooijnian en Co. Ie Dirksland voor f5.44; en voor hel kaïniet de beer C. P. Ver meulen Ie St. Maartensdijk voor f 2.31 per 100 K.G. Aan welke inschrijvers de< levering we/xl gegund. LAATSTE 8ERICHTEPJ. VAX DE GIEIÏPONT GEREDEN Drie do0den. Men seint ons uil Tiel: Hedenmorgen pl.m. 10 uur kwam een gesloten CItroënauto uil Wageningen op de Gierponl over de Waal. Er was \vciïu(g ruimte op de pont, en de auto raaest nog iets naar voren Het schijnt dat dè bestuurder te veel gas heeft gegeven waardoor de aufo doorschoof, en zeer waarschijnlijk onder de afsluitketling van de pont welke boven de spatborden der aulo geraakte, en daardoor losschoot, in de rivier terecht kwam. Direct werden alle maatregelen genomen om het voer lui" op te halen. De poljtip werd gewaar schuwd, on deze verscheen spoedig met zware dreggen en ankers, bijgestaan door hulpvaardige handen gelukte 't dc auto tegen kwart over elf op den wpil te bren gen In de aulo zalen drie perslonen. De geneeskundige dienst en de afdceliing van hel Roode Kruis uit Tiel. die in middels waren gewaarschuwd waren Ier plaatse en de doktoren konden slechts de dood der inzittenden door verdrinking conslatceren De aulo werd door de politic voor een onderzoek in beslag genomen De in zittenden waren de 30 .jarige heer T. A. Bekaar. lid van de directile der N.V. Landbouwcourant, de 'Veldpost, te Wa geningen. en diens cchlgenoole benevens de moeder of schoonmoeder van den heer Bekaar.. Uil het voorloopig onder zoek der politie is komen vast te staan, dat de afsluiting vau de Gilprpont in orde was. Verder schijnt de handrem der auto niet goed te hebben gewerkt. De lijken der drie slachtoffers zijn per brandcard, geladen op een gerequireerde aulo naar het St Andreasziekenhuis te Tiel ver voerd. AANRIJDING. Hedenmorgen circa half 12 reed op den Bussumer straatweg bij den over weg Brinklaan le B ussum n motorrijder door onbekende oorzaaktegen een vrachtauto. I)e motorrijder de 30-jarige II. Boonakker uit Hilversum bekwam een schcdelfractuur .In levensgevaarlijken toestand werd hij naar de Majellasüch- ting vervoerd. STAATSLOTERIJ. (Onder voorbehoed.) Op de onderstaande nummers wielen de volgende prijzen: f 1000 3560 1178 5432 6214 7083 10577 11700 20225 f 400: 5194 7882 8200 12790 11868 f 200 4207 6322 9618 f 100 1212 1948 2413 7151 7578 72532 13561 19181 WISSELKOERSEN. AMSTERDAM, 6 Oef. 3 uur. De cijfers tusschen haakjes zijn de koersen van gisteren: Londen 12.12% (12.12). Berlijn 59.50% (59.50). Parijs 7.18 (7.07). Brussel 6.85i/2 (6.80%.). Zwitserland 48.27%' (48.27). Weenen 35.27% (35.27%). Kopenhagen 66.35 (66.32%) Oslo 54.75 (54.721/?). Stockholm 66.80 (66.77%). New-York 2.50 (2.45%). BEURSOVERZICHT. AMSTERDAM, 6 Oct. 3 uur. De beurs had heden een ongeanimeevd voorkomen. Veel te beleekenen had de handel niet, maar bijna allerwege scheen hel aanbod de overhand te hebben. Rubberwaarden mcerendeels wat la ger, hoewel de prijzen niet veel gewij zigd waren. Suiker in reactie, waarschijnlijk door den teruggang der suikerprijzen. Mijnwaarden: Sinket-tin naar boven. Olie-afdeeling: Koninklijken lager. Scheepvaarten stil. Ned. induslrieelen: kunstzijde op peil. Prolongatie 2%. COJBHAM NAAR MANCHESTER. LONDEN, 6 Oei. V.D. Sir Alan Cob- ham zal morgen in een licht vliegtuig van Loudeu naar Manchester vliegen. Hij zal daar op feestelijke wijze worden ont vangen. Zaterdag zal hij le Londen in de Royal Albert Hatl van zijn ervaringen verhalen. DE WERKLOOSHEID AFGENOMEN. LONDEN, 6 Oct. V.D. De werkloos heid is nog iets afgenomen en wel met 3000 personen sinds de vorige opgave. DE HAVENSTAKING TE HAMBURG GEËINDIGD. HAMBURG, 6 Oct. V.D, - De arbeid in de haven van Hamburg is heden weer normaal herval. Eenige ongeorganiseerde havenarbeiders hebben nog getracht de werkwilligen van het werk te houden. Zij" hadden geen resultaat. DE TYPHUSEPIDEMIE TE HANNOVER. HANNOVER, 6 Oct. V.D. - Sedert gis terenmorgen zijn opnieuw 17 lyphuslij- ders opgenomen. Ontslagen werden 38 personen, terwijl in den loop van den dag 3 personen gestorven zijn. Hel aan tal dooden bedraagt thans 1S8; het aantal zieken 1655. 2 VERKLARINGEN VAN DEN. DEENSCHEN PREMIER. KOPENHAGEN, 6 Oct. V. D. Bij de opening der nieuwe zitting van den Deenschen Rijksdag heeft de premier Slauning gister verklaard: Dc onderhan delingen, die gedurende de laalsle zit ting werden gevoerd inzake de opheffing der oorlogsui trusting van Denemarken., zullen worden voortgezet op cle basis der wet, die reeds door het Folkething is aangenomen. De Deensche valuta heeft haar oude waarde herkregen, en thans blijft nog over de wederinvoering van den gouden standaard op een wijze, waardoor de veiligheid van het betaal middel verzekerd wordt. De regeering heeft in de staatshuishou ding het evenwicht hersteld, en zal een belangrijke vermindering van de uitga- reu voorstellen met de mogelijkheid van een belangrijke verlichting der uit de belastingen voortspruitende lasten. De verhoogde productie in den landbouw, de visscherij. de huis- en de grootindus trie is noodig, en de regeering zal door wettelijke maatregelen alle takken van industrie steunen. ITALIË EN JOKGO SLAVIE. GENÊVE, 6 Ooi. V.D. De regeering van Tsjecho Slowakije heeft bij het se cretariaat-generaal van den Volkenbond ter registratie en publicatie ingeleverd drie overeenkomsten, die op 6 April 1926 Zijn gesloten tusschen Italië en Joe^o Slavië betreffende de uitlevering van misdadigers en de bescherming van on derdanen van beide landen en de uit voering van civiel-rechlelijke enhandei- rechlelijke vonnissen. REVOLUTIE. BUENOS AIRES's 6 (Oef. V.D. Gemeld wordt .dat een revolutionaire beweging is uitgebroken le Mosto Grosso in de provincie Piauhy nabij de grens' van Bo livia. De beweging staal onder leiding van generaal Preslcz, NAGEKOMEN BERICHTEN. UIT VLISSINGEN. De timmerman R. uit Vlissingen, werk zaam aan de fabriek „De Schelde" ge raakte zoodanig bekneld tusschen een rij dende kraan, dal overbrenging naar liet zjekeqhuis noodzakelijk bleek. De man is inwendig zwaar gekneusd. OVERREDEN. Te Kerkrade is gisterenmiddag hel 6- jarig zoontje van den heer N. uit Pieters- rade onder een vrachtauto geraakt, die bestuurd werd door een zekeren Wt Hel ventje was direct dood. De auto is in beslag genomen. DE HERENIGING DER BNÖKLSOHJï LIBERALEN. LONDEN, 6 Oct. V. D. Er wordeüj» pogingen in het werk gesteld om /lie. H her ale partij wfeer te hereenigen. As- quith ontving een delegatie beslaande uit vier afgevaardigden. TEGEN DE REGEERLNGS- VOORSTELLEN. LONDEN, 6 Oct. VJ). - De districts vergaderingen van mijnwerkers schijnen zich in meerderheid uit le spreken tegen het aanvaarden van 'de regeerfiigsvoor- stellen. De afbeiders keeren echter toch steeds in grooteren getale naar de mijnen terug. Het bestuur der mijnwerkerslede- ratie zal hedenmiddag vergaderen om de rapporten uil de districten in ontvangst te nemen, DOOR DEN WEG GEZAKT. Tc voormalig Sehellingwoude is een auto door een weghedekking gezakt, ge kanteld en in een sloot naast den weg geraakt. Een van de Iwee in die auto geladen paarden is verdronken. Persoon lijke ongelukken kwamen niet voor. 91MTENLAND. Algemeen Overzicht. De Fransclie sclmld.cn- kwestie. De kwestie van de Fransche schuld aan de Ver. Staten en de kwestie van het Mellon-Bérenger-accoord is gislereli door Dariac in een redevoering besproken. Zijn redevoering kan beschouwd worden als een démarche, gedaan na overleg met met de regeering, om de kwestie weer voor hel pnbliek te brengen. Dariac is uiteraard geen vertegenwoor diger van de regeering, maar als presi dent van de parlementaire subcommis sie, die het accoord bestudeert met heit oog op de voorlegging aan dc Kamer, is hij natuurlijk bekend met de meening en de plannen der regeering, terwijl hij bo vendien nauw met haar samenwerkt. Toen Dariac dan ook gisteren zei;de, dat het 'Fransche parlement twee al ternatieven had namelijk óf het verdrag verwerpen óf het met zekere reserves ratificeeren. wees hij ongetwijfeld op de, houding, welke de regeerimg officieel' voorstaat. Zijn opmerking, dal er wellicht een derde mogelijkheid is, namelijk de ge- geheele kwestie der internatipnate schul den aan den Volkenbond voor le leggen, kan moeilijk als ernstig gemeend worden beschouwd. Toch worden deze woorden van Dariac uitvoerig door de „Quolidien" het voornaamste orgaan van de radicaal- socialistische oppositie, besproken Ratificatie onder voorbehoud is, de eenige weg voor de huidige regeering. In de laatste drie maanden js een cam pagne in de pers gevoerd, evenals in openbare vergaderingen, in cabarets en music-halls legen hel onvoorwaardelijk erkennen van de schulden. De vrees, welke aan deze campagne ten grondslag ligt, is, dat de betalingen, in de loekomsj den koers van den franc weder zouden kunnen schaden, nadat déze gestabili seerd is, of anders dat de Ver. Staten zich het recht zullen trachten aan te matigen, eenige controle op de Fransche financiën uit te oefenen, om er zeker van le zijn, dat de grootste spaarzaamheid wordt betracht. Op het oogenblik is de stemming zóó dat de Kamer onmogelijk het accoord kan aannemen, tenzij hel duidelijk wordt gemaakt, dat er geen kans bestaal, dat een van deze twee mogelijkheden werke lijkheid. wordt. Verwacht kan worden, dat de regeering tamelijk spoedig nadat de zittingen van hel parlement weer be gonnen zijn. op het belang van ratificatie van het accoord op {le een of andere wijze zal aandringen. De kwestie doet zich voor .hoe het verdrag voor de Ka mer aannemelijk kan worden gemaakt. I-Iet voorstel van Dariac is, in liet prae-advies op het wetsontwerp den wensch uit le spreken, dat nieuwe on derhandelingen begonnen 'moeien wor den ten einde duidelijk té doen uitko men ,wat er gebeuren zal, in geval het; onmogelijk blijkt de betalingen lo doen plaats hebben zonder den koe/s van den franc le beïnvloeden. Waarschijnlijk zal de een of andere dergelijke formule ten slotte wel gevonden worden. V. D. meldde hedenmorgen nog nader: De voorzitter der financieele commis sie der Kanjer, Simon, heeft gistermid dag na een onderhoud met Poincaré in de bijeenkomst der commissie mede gedeeld, dat Poincaré vóór het einde van het jaar de ratificatie der schuld- overeenkomsten met de Ver. Staten en Engeland zal voorstellen. Deze ratifi catie zal evenwel met reserves geschie den. Poincaré heeft niet in bijzonder heden medegedeeld, welke reservés hij zich denkt, aoch het verluidt, dat zij zullen worden vervat in een bijgevoegd protocol. De regeering zal in afwach ting van de besluiten van de .financieele commissie de begrooting op 26 Octo ber of 4 November aan de Kamer voor leggen. Als de discussies evenwel te lang duren, zal Poincaré verdaging van het debat vragen om een beslissing te nemen over de sch utde 110vereenkomstem Poincaré verlangt, voordat het parle ment einde December uiteengaat, een stemming over de begrooting en over de schulden. De financieele commissie der Kamer heeft besloten le wachten op het rapport der subcommissie, die op 15 October bijeen zal komen. De llainburgsi'lic haveur staking- De gisteren onder de havenarbeiders gehouden stemming heeft voor de voort zetting'der staking de noodige meerder heid van niet opgeleverd. liet werk zou nu vermoedelijk heden worden her vat. Deze slaking zal dus de eerste wei verloopen. De Engclsclic mijnwerkers- staking» De regeeringsvoorslellen inzake het mijnwerkersgeschil zijn met verbluffen'- de meerderheid in de districten ver worpen. De vergadering te "Glasgow 'van <ie Schotsche gedelegeerden verwierp de voorstellen met algemeene stemmen. De scherpste resolutie werd door de stakers in Zuid "Wales aangenomen, die eischten dat liet werk hervat zou worden op den status quo van 30 April, en als de eigenaars daarin niet wilden treden moesten alle veiligheidsmannen naar bo1- ven worden geroepen en een embargo en vervoerverbod van kolen afgekondigd- worden. MacDonald zei Dinsdag dat de laatste voorstellen der regeering het stempel der onwaarachtigheid op het voorhoofd droe'- gen. Gesteld n.l. dat de stakers ze zou4- den aanvaarden, zou dan de regeeving de eigenaars dwingen om ook het scheids gerecht te aanvaarden' Dat geloofden Baldwin en zijn ministers zelf niet, en bovendien ontbrak hun de macht om den eigenaars in deze hun wil op te leggen. De stakers waren dus bij aanvaarding volkomen aan de willekeur der eige naars overgeleverd, tegenover wie dLe re- geering niets kon doen, al zou de een of ander minister dit ook nog van plan zijn. Dat ziet er dus wel heel moeilijk uit voor de regeering nu. Tot nog toe gin gen er wel steeds mijnwerkers aan het werk, doch 't- is de vraag, óf dit zoo zal blijven na deze stemming, dat wet geschikt is de oude gevoelens weer op te wekken. BEKNOPTE MEDEDEELINGEN. Ui tBelgië. De Brusselsche redacteur van de Maasbode meldt: Volgens de jongste optelling, zouden op het oogenblik in België niet minder, dan 15 a ,20.000 Nederlandschc arbeiders werkzaam zijn. De correspondent van de N. R. Crt. te Brussel meldt dal de opheffing van de Belgische oorlogsfloüielje in Maart 1927 een uitgemaakte zaak zal zijn. Men is thans bezig te Brugge met den gewe zen Franschen kruiser „Entrecasieaux" die van zijn machines ontdaan, door de Fransche regeering aan den Belgischen staal werd geschonken en als drijvende kazerne van hel korps lorpedisten en zee soldaten dienst heeft gedaan en voorloo pig nog doet, geheel te berschikleren. De volgende maand wordt het schip naar Zeebrugge gesleept om, begeleid door zes Fransche sleepboolen, naar Frankrijk terug te keeren. Omtrent den wederopbouw van liet door brand vernielde gerechtsgebouw le Gent is nog altijd geen definitief besluit genomen. Er zijn twee ontwerpen her bouw met gebruik van de nog rechtstaan de muren, of volledige afbraak en bouw van een werkelijk modern opgevat justi tiepaleis. De meeste gerechtelijke diensten zijn in het oud bisschoppelijk' seminarium on dergebracht; het huurcontract is echter slechts geldig voor drie jaar. Het huwelijk van' den Belgischen kroonprins met prinses Aslri(d van Zwe den zal 20 November voltrokken worden. Uit Duitschland. Dc Pruisische minister van binncn- landsche zaken. Severing, is voornemens om gezondheidsredenen ontslag le ne men. Uit Engeland. Solomon, de „koning der Zocloc's", heeft Zaterdag zijn veertigste vrouw ge trouwd te Eknpakemi in ZoeJoeland. Hij droeg een prachtig jacqucltc en was zeer trotsch op den wandelstok, dien hij bij zich had, en die een geschenk van den prins van Wales was Er waren vele gasten, gekleed iri een wonderlijk mengelmoes van Europeesche en barbaarsclie drachten. De bruid heel Shebe en is een knap Zoeloe-meisje, dat onlangs lot het Chris tendom is overgegaan. Het huwelijk is dan ook op Christelijke wijze ingezegend en in verhand hiermee denkt men, dat Solomon's veertigste vrouw ook'wel rijn laatste zal. zijn. De overblijfselen van het vliegtuig dat nabij Tonbridge is neergestort z.ijn Maandag onderzocht en de identiteit der slachtoffers werd vastgesteld. Uit Rusland. Het agentschap Tass meldt, dal er in de fabrieken en werkplaatsen van Moskou talrijke bijeenkomsten hebben plaats gehad, waaraan een talrijke menig te deelnam. Er werden resoluties aan genomen .waarin de daden van de oppo sities welke door Zinovieff en Trotski ge leid gegispt worden. Uit Zwitserland. Over het ongeluk iri de Rickentun- ncl niet ver van Zürilch wordt nog het volgende gemeld Het personeel van den goederentrein dat tengevolge van gasontwikkeling is ge slikt bestond uit machinist, stoker en 5 conducteurs Toen de goederentrein niet opdaagde ging de stationschef van Ball- will met eenige mannen jij een electri- sche draisine de timnel in. Met gelukte hem den stoker, die bewusteloos was, op de dvaisi,ne 'te brengen; terwijl twee man nen nog een verder onderzoek instelden bespeurde de stationschef duizeligheid. Hij liet de draisirae*achleruUrijdeu maar verloor toch het bewustzijn. De maciiine keerde met louter bewusteloozc men- schcn terug. Het ongeluk heeft dus negen menschenlcvens gekost, daar onderweg de mannen die de draisilne verlaten had den oveneens zijn omgekomen De ramp had plaats om 12.30 des middags; eerst om half 9 des lavonds heeft een n nip trein de plaats van het ongeluk bereikt. Naar de „Matin" uil Genève ver neemt, worden er op het oogenblik be-, sprekingen gevoerd over hervatting der betrekkingen tusschen Zwitserland en. sovjet-Rusland. Uit Roemenië. I-Iet Belgrader blad „Vreme" ver neemt uit Boekarest, dal ondanks alle dementi's van hef Iloemeensche mi nisterie van Buitenlandsche Zaken, on der de Roemeensche publieke meening de geruchten over een op komst zijnden troonsafstand van koning Ferdinand hardnekkig stand houden. Men wacht cr echter mee, totdat "koningin Maria in Amerika is aangekomen. Vóór den troons afstand van den koning zal ex-kroonpritns Carol echter naar Boekarest lerugkeeren, alwaar hij wederom tot troonopvolger zal' worden geproclameerd, zoodat hij dade lijk na het heengaan van den koning den troon zal bestijgen. Uit Hongarije. De regeering lieefl 250.000 pond ster ling naar Engeland gezonden als aflos sing der oorlogsschiilden. Uit Oosten.rijk. In Oostenrijk dreigen de ambtenaren' van telefoon en telegraaf mei een sta king voor het geval .de regeering voor 12 October geen bevredigend antwoord heeft gegeven op de eisehen van de- organisaties der. staatsambtenaren die een minimum salaris vau 170 shilling (60 gul den) per maand verlangen. Uit de Ver. Staten. Dc cijfers, gepubliceerd door Wall- slreet News toonen aan dat de gezamen lijke verdiensten van 10 belangrijke film maatschappijen 'gedurende 1925 24 milli- oen dollar bedroegen, terwijl 100 millioen dollars in geheel Amerika besteed zijn voor de filmproductie. Uit Br. Indië Zondagnacht is de stad Mandia, in de centrale provincie, overstroomd, waar bij 200 mensclien verdronken zijn. Uit China. De CIjineesche gedelegeerde bij den volkenbond heeft in een interview met de „Daitv News" verklaard, dat het ont wakend Chineesche volk niet langer on der hef juk van het buitenland wil dienen. Indien de buitenlandsche volken voortgaan de souvereiniteijt van China te schenden, zal China voor zijn vrijheid' moeten vechten. Naai' uit Hongkong gemeld wordt, is de stoomboot Hsin-Fung van de Chipa Merchants Steam Navigation Company door zeeroovers aangevallen, Bijzonder heden ontbreken nog. Twee Britsclie wa tervliegtuigen zijn naar de Bfas-baai ver trokken om een onderzoek in te stellen. MARKTBERICHTEN. Middelburg, 5 Oct. Op de veiling werden dc volgende prijzen besteedBe. Aremberg 9—16 c„ Be. Hardy' 21, Be. Clairgeau 11 17, Curé 8, Jodenpeer S, Solclal Laboureur 15, Nouveau Poiteau 6—11, Doyenne de Comice 26—40, Maag depeer 13—16, William Duchesse 9—12, Pondspeer 9, Passie Colmar 16, Duchesse d'Angoulème 14—18, Rietpeer 12, Gieser Wildeman 13, alles per K.G- 'Appels: Goudreinellcn 16—26, Oranje Reinette 15, Schutlcrsreinelle 11, Bismarck D—18, Sterappel 21, Transparant de Croncel 15— 17, Jacq. Lebel 20, Grauwzoel 16—18^. Boumans Reinette 16, Ganzcbouf 12, Bel lefleur 10—14, Groninger Kroon 15. zoete scliijving 16, Manils Codlin 18, alles per K.G. Druiven 70—71, tomalen 4—8, beide per K.G. Perziken 9—10 per stuk. Oostburg, 6 Oct. Tarwe 15—15.25, chevalier 11, haver 9.§j0, kroonerwten 22, bruine boonen 17. 442STE STAATSLOTERIJ. 5de klasse. 10de lijst. Trekking van Dinsdag 5 October. Prijzen ran: f 1000: 899 13521 18937 iOO. 363 3383 8335 14637 1359» 17S72 19833 f 200 6819 17380 18234 20042 f 100: 1958 2254 2400 3086 7929* 12297 16176 19414 19784 20705- PRLTZEN VAN f 70. 3669 3696 19775 NIETEN. 3604 3638 3665 7272 15523 15553 3612 3654 3690 7275 15542 19774

Middelburgsche Courant | 1926 | | pagina 2