den Hoogon Raad de aanslag ten onrech te aan de provincie zijn opgelegd. Ged. Staten verzoeken -mitsdien den aanslag te vernietigen. Uit Tholen. Bij het graven in een woonhuis aan de Markt te St. Maartensdijk wer den 12 stuks zilveren munten gevonden, dragende de jaartallen 1630, 1706, 1719, 1720, 1737 en 1760. De munten zijn iets grooler dan een gulden. Hoewel zij er roestig en versleten uitzien, is de teeke- ning nog vrij zuiver te onderkennen. üe munten zijn onder bewaring gesteld van den burgemeester, die zeden el ders wonenden rechthebbende zal ter hand stellen. UitZeeuwsch-Vlaanderen O. D. In de nabijheid van Sluiskil kwamen per fiets in wilde vaart een. aantal schooljongens huiswaarts gereden. Een hunner reed een 10-jarig meisje aan, met hel gevolg, dat haar sleutelbeen werd gebroken. Doktershulp moest wor den ingeroepen. Woensdagavond omstreeks half ze ven kwam een motorrijder van de rich ting Sclzacle naar Sas van Gent. Ter hoogte der Glasfabriek wilde hij een anderen motorrijder passeeren, toen door hel hevig schokken dc voorband defect raakte en van het wiel vloog. De berij der, de heer P., werd van zijn rijwiel ge slingerd en bezeerde zich deerlijk. Tan zijn kleedingstuklcen bleef weinig goeds meer over. Na het rijwiel te hebbeiiJ hersteld, kon hij echter toch de thuisreis voortzetten. In de jongste raadsvergadering van Stoppeldijk was een adres van land- houwers, aangesloten met een landbouw- motor aan het olectrisch net. verzoekend om maatregelen te treffen dat (lo maxi male dagbelasting worde opgeheven. Door een overeenkomst met de gemeente zijn zij gebonden aan een tweetal dorsch- dngen in de week, wal voor hen veel te moeilijk is. Na eenige bespreking werd door don gemeenteraad besloten een af schrift van dit adres te zenden aan dfe P.Z.E.M. on aan Ged. Staten met verzoek die maximale dagbelastdiig uit 't contract Ie verwijderen. (Voor verder Stad en Provincie men het Hoofdblnd.) zou het te lang worden, maar het zou'gehouden over hel onderwerp: „Wat is het onvergelijkelijk schoone van lezing I de meest rendabele suikerproductie bij en nhoto's eer verzwakken din weersre- de hietenenltnnr?" kunst en wetenschappen. 5 3 5e Concert van het M u z i Ensemble ten behoeve v Ziekenhuizen en San a tori te Middelburg. Dank zij het initiatief van den lieer A. Pelermeijer is te Middelburg een comité gevormd tot hel welslagen van bovenge noemd concert in de Luthersche Kerk. daartoe geheel welwillend afgestaan, op Zaterdag 16 October a.s. Dit concert, de eerste uitvoering hel Muziek-Ensemble in de provincie Zeeland, zal gegeven worden ten bate van het philantropische werk van het M E. onder de lijdende menschheid. Genoemd comité bestaat uil de lieer. Ds J. N Uicger, Ds. M. van Empiel, Dr. E. Sclieps, Ds. J, H. Telkamp en A. Pe- tc-rmeijer. Het Muziek-Ensemble werd 31 Aug 1914 opgericht en heeft reeds duizende patiënten verkwikt door za,ng en muziek het is niet alleen in bijna alle zieken huizen en sanatoria hier te lande opge treden, maar heeft ook concerten ge geven aan zieke Nederlanders te Davos- Platz, in het Ruhrgebipd en ga,F laaisl een concert voor de llollandsche Kolonie te Roubaix. Door een entrée van 35 cent voor het programma voor het 535e concert in de Luthersche Kerk te neffen, wordt het mogelijk gemaakt hetzelfde concert ge heel kosteloos in hel Middelburgsche Gasthuis uil te voeren voor de aldaa vertoevende patiënten. De uitvoeringen worden in den regel door vakmusici gegeven, die hun kunst belangeloos stellen in dienst van de lij dende menschheid, de concerten te Mid denburg zullen gegeven worden door mej. .To Kuipers (zang), mejj. Jo Meeuwse (viool) en den lieer Marl. Jelgersma- (or- g<*l Lezing over de Kara-Koru m- expeditie. De Vereen, voor Algem. Wötensch. Belangen te Goes had wel geen betere keuze kunnen doen, oin het lezingem- seizoen voor dezen winter te openen, dan zij nu gedaan heeft. Zij vond ji 1 den heer Ph. C. Visser, den man van de Kara-Korum expeditie, den Nederlander, die een internationale bekendheid heeft gekregen, bereid om ook in hei kleine Goes een lezing over deze expeditie te houden. Zooals wel te verwachten was, is deze avond schitterend geslaagd. De zaal van bet Schuttershof was vol en nie mand zal ze wel teleurgesteld verlaten hebben. Van acht tot half elf uur heeft de heer Visser, die een onderhoudend ver teller is, eerst even zonder, daarna aan de hand van bijzonder mooie photo's die prachtig op het doek uitkwamen, mededeelingen gedaan over zijn hoogst interessanten, maandenlangen tocht, en dat op een wijze, die boven allen lof geacht mag worden. De lezers zullen van ons niet vergen, dat we een geregeld verslag geven. Dat ware onmogelijk. In de eerste plaats en photo's eer verzwakken dan weerge ven. Daarom slechts enkele aanteekeningen Het doel van den tocht, die 61/? m;and geduurd heeft, was niet een sportief, maar was. het jpn be kende Karakorum- gebied in kaart te brengen en zooveel te verzamelen op wetenschappelijk gebied, als mogelijk was. Gedacht moest worcten aan de botanie, de zoologie, de topogra fie ,de meteorologie en de physiologic. Omtrent de physiologie gaf spr. nog een korte toelichting. Op dit gebied is spr. leek, majar op verzoek van enkele professoren zou spr. toch enkele proeven nemen Eerst werden met hem enkele aandachtproeven met een domino-spel genomen op den beganen grond en daar na in een vliegmachine boven Soester- berg op GOOD M.h oogtc, terwijl hij dan deze proeven in het Karakorum-gebergte op 6000 M. herhaald heeft. De globale uitkomst is, dat de proeven op 6000 M. iu de vliegmachine veel slechter ge lukten dan in het gebergte op dezelfde hoogte Bij het bergbeklimmen is men langzamerhand aan de hoogte gewoon geraakt. Nu iets over de voorbereiding van den tocht. Deze heelt veel meer tijd gekost dan wel vermoed wordt. Het ging erg moeilijk, om van de Engelsche regeering, toestemming te krijgen. Dertig jaar lang as de toestemming voor een ©xpedifci® i dit gebied geweigerd en spr. zelf reeg ook drie maal een weigering. Voor die weigering zijn verschillende re^ denen er is heel weinig voedsel in die gebieden, zoodat men er daar zuinig mee is; er zijn maar moeilijk genoeg dragers (koelies) te* krijgen deze gaan niet voor hun plezier mee en moeten, dus worden gedwongen en ook wa,- ren er politieke redenen, aangezien de Engelsche regeering bang is, voor moei lijkheden met de volksstammen aldaar. Toen spr. echter persoonlijk zijn be langen bij de Brilschj-Indische regeering en bij den onderkoning had bepleit, kreeg hij de verlangde toestemming. Hem is toen op de meest loyale wijze hulp verleend. Engelsche officieren zorg den voor voedseldepots. Hij kreeg plan. 90 koelies tot zijn beschikking, zoodat de géheele expeditie uit plm. 100 man be stond. Van die koelies hangt voor een groot deel het welslagen van den tocht af. En spr. heeft mei hen ook wel eenige moeite gehad. Ze moesten hard werken, enorme gevaren trotseeren terwijl ze van het doel van den tocht niets begrepen. Een enkele maal moest krachtig tegen desertie opgetreden worden. Maar ten slotte hebben ze hun plicht gedaan. En wal van den lodiit zélf te zeggen dien spr. in vogelvlucht heeft geschetst? Onbeschrijfelijk waren de gevaren, waari aan de expeditie bloot stond. Wij noem den slechts: sneeuwstormen, lawines, vooral sloenlawines, waarvan de heer Visser zelfs photo's liet zien, gebrek aan elen en drinken ,dat zich ook een en kele maal voordeed,, klimpartijen langs rotsen en door Moven om van te ijzen, gevaar van verdrinken, enz. Neen, een tocht door gebieden, waar waarschijnlijk tc voren nooit een mensch is geweest, laat zich niet beschijnen en zij, die gisterenavond in de zaal waren èn de indrukwekkende photo's bewon derd hebben, hebben er iets, maar toch nog maar weinig, van gezien. Wie kan schetsen het beklimmen van bergtoppen, die zich 5000 A 6000 M. boven de omge ving verheffen, het overtrekken van giet- sellers van GO K.M. lang. (de grootste gletscher in Zwitserland is 16y2 K.M. lang), het 22 keer in 3 dagen doorwaden van een snelslroomende rivier, het over trekken van een dergelijke rivier ban een louw, dat nog vol knoopen zat? Ook teleurstelling is den heer Visser en zijn gezelschap niet bespaard geble- ven. Zoo nu en dan Icon men niet verder vanwege de felle koude of de onmoge lijkheid om een berg over te trekken. Bijzonder lastig is ook het tempera tuursverschil. Staat men in de zon, dan is het onhoudbaar heet en gaat men maar even achter een rotsblok slaan, dan bevriest het water in de veldflesch. Toch, ondanks allen tegenslag en ont bering. zijn schitterende resultaten be reikt. Een reusachtig, nog geheel onbe lcend gebied, is in kaart gebracht; tal van wetenschappelijke ontdekkingen zijn ge daan. Meer dan 1000 photo's zijn geno men en ter plaatse ontwikkeld en afge drukt. Woest, maar ook onuitsprekelijk mooi is er de natuur. Een diepen (in druk maakt b.v. de ongekende eenzaam heid in deze onbewoonde streken. Het talrijke publiek bracht den heer Visser jammer dat zijn vrouw niet aanwezig was, want hetgeen mevr. Vis ser heeft mee- en doorgemaakt, tart elke beschrijving een hartelijke, langdurige ovatie. Dc burgemeester, de heer Hajeniu bracht den heer Visser dank, dat hij zijn Ybelangwekkende lezing ook in Goes heeft willen houden, met welke dank betuiging ook weer door hel publiek met een krachtig applaus instemming werd betuigd. bietencultuur?' De consequentie van de hier verdedig- stellingen was: 1. dat bij de selectie der biet niet de maximum-opbrengst aan suiker per H.A. richtsnoer moet zijn, omdat dit niet over eenkomt met de maximumvopbrengstaan geld per H.A., doch dat laatste richt snoer moet zijn. 2. Indien de prijsregeling niet met de aarde van de biet overeen komt, zullen lunrlijk de bietenleveranciers zien naar prijzen, welke zij op het oogenbliü krijgen en zulks moeten doen „ertrag- reiche" bieten te verbouwen, omdat hun daarbij meer winst per H.A. wordt toe gedacht. Om dit te bereiken staan den landbou wer twee middelen ten dienste: door bewerking £n bemesting van den grond b. door keuze van een zaadsoort, wel ke meer „ertragreich" is. Nu is hel echter mogelijk dat, indien de achteruitgang van de prijs sterker dan de vooruitgang in opbrengst aan suiker per H.A., do landbouwer minder geld per H.A. ontvangt. 3. Óm dit laatste te voorkomen behoort het initiatief der prijsregeling uit te gaan an de .suikerfabrikanten, LANDBOUW. De mepsl rendabele suiker productie. Iu een Dinsdag te Den Haag gehouden vergadering der V©r. v. BeelworledsuilteiV fabrikanten en raffinadeurs, werd door de heeren J. M. Bommel van Vloten dr. A. L. van Scherpenberg een lezing In de klei vond men beenderen ®n tand van vóórvhistorische vassclien en w. die van reuzenhaaien. Deze landen vertoonen op hun twee scherpe kanten groefjes, die er een scherpen zaag van maken. Men vindt er ook stulckeu zware pyriet in. Er zal waarschijnlijk moeten worden besloten, volgens de gewone manier van doen, het schip met dynamiet te vernie-t en de stukken op te halen. den 1 len i RECHTZAKEN. Donderdag werd door de Arrond. (Rechtbank te Breda in liooger beroep "tspraak gedaan in de zaak contra N. d. M., zonder beroep, oud 41 jaar, woneude te Tholen. Beklaagde ras door den Kantonrechter te Tholen egens Jachtwetoverlreding veroordeeld tot een geldboete van f 30 subs. 30 (dagen hechtenis, legen welk vonnis door hem hooger beroep werd aangeteelcend. In hooger beroep' eisclile de officier 'an justitie op 9 Sept. j.l. eveneens een geldboete van f 30 subs. 30 d. h. De rechtbank sprak beklaagde gister vjij van het hem ten laste gelegde feit. Als verdediger voor beid. trad op mr. A J. van der Hoeven, advocaat te Tholen. De Ilaagsche rechtbank heeft mr. \V. M. W1., ba hit i er te Wassenaar, ie in den nacht van 15 op 16 Febrj.l. bij de Koningskade een auto-aanrijding heeft gehad, waarbij een dame het leven heeft verloren, terzake van het veroor zaken van dood, door schuld, veroor deeld lol 14 dagen'gevangenisstraf. De eisch was 1 maand hechtenis. Voor de rechtbank te Almelo werd, jaar gev. geëiseht tegen ,T. S., faf briéksarbeider ie Enschedé, wegens het schieten op zijn zoon en voorbijgangers, die hij er van verdacht booze plannen te hebben. Een dier personen is aan do bekomen wonden overleden. leger en vloot. Luitenant ter zee le lel. E. A. Gasl- mann, die geplaatst was als le officier aan boord van Hr. Ms. pantserschip „Heemskerck", is overgeplaatst als le officier bij de marinekazerne te Amster dam. Officier van gezondheid ,2e kl. der zeemacht K. M. Slotboom, dienende a. b. van Hr. Ms. politiekruiser „Triton", is overgeplaatst bij het hospitaal der ma rine te Willemsoord. Donderdagmorgen is de stoomloods- boot N 6 van Hellevoelsluis naar Den Helder vertrokken, waar zij door het Loodswezen aan Marine wordt overge geven om dezen winter als polilievaar- tuig dienst te doen op de Noordzee bij visscherij. Het vuurschip de Reserve Noord-Hin der is gisterenmiddag le Hellevoelsluis aangekomen om op 's Rijkswerf te dok ken en de noodige herzieningen te onder gaan. De „Sumatra" hel eiland W ighIt gepas seer d. Blijkens een bij het departement van Marine ingekomen bericht, is Hr. Ms. .Sumatra" 'Donderdagmiddag om drie uur het eiland Wight (Catherine-Point) ge passeerd. Alles was wel aan boord. verkeerswezen, post telegrafie. De wijzigingen in de po s t- t a r i e v e n. In verband inel de wijzigingen, welke met ingang van 1 October in de post tarieven worden georacht, wordt m het bijzonder de aandacht op het navolgende gevestigd: Het port der briefkaarten in het bin nenlandsch verkeer en in het grensver- keer met België en Duilschland is ver laagd tot 5 cent. V-oorhanden briefkaarten van cent kunnen in de maand October met ver rekening van het prijsverschil worden ingewisseld legen briefkaarten van 5 ct. Het port d(er postpakketten in het binnenlandsch verkor is gebracht voor pakketten van met meer clan I K.G. op 30 cent, boven 1—3 K.G. op 40 cenit en boven 3—5 K.G. op 50 cent. Het recht wegens expresse hestelling in het binnenlandsch verkeer is verlaagd voor briefpost zendingen tol 20 cent, voor postpakketten tot 30 cen't. Voor de verzending naar Nederl. In dië, Suriname en Ourapao, zoowel per landmail als per zeepost, is het port vast gesteld voor: brieven t. m. 20 gram op 10 cent en voor elk volgend gewicht van 20 gram op 5 cent. Voor briefkaarten op 5 cent. Brieven en briefkaarten voor Nederl, Indië, Suriname en Ourapao, worden voortaan steeds per landmail verzonden, tenzij blijkens de aanwijzing „zeepost" „rechtstreeks" e.d. rechtslreeksclie ver zending over zee bepaaldelijk wordt ver langd. Hel recht van verzekering voor brie ven en doosjes met aangegeven waarde naar Ncderlandsch-Indië, Suriname Curacao, ook bij verzending per land mail, bedraagt 5 cent per f150 of gedeel te van f 150. Er zal worden uitgegeven een nieuwe tarieftabel en een li ie uw tariéfboekje. Tan af 27 September a.s. fijn de 'tabel en het boekje respectievelijk legen den prijs van 5 en 10 cent verkrijgbaar. D eopruimingvanhetw'rakd „A1 p s Mar u". Do dienst van bruggen en wegen, België, die besloten had, om het wrak van de „Alps Maru' 'in den bodem Schelde nabij Antwerpen te doen weg zinken, door het zand onder den bodem van het schip weg te zuigen, nu deze werkwijze moeten opgeven, daar men op een harden kleigrond is terecht gekomen. Eerst een half uur later in! zjjn hote® bemerkte "hij dat hij bestolen was. De portefeuille bevatte 1300 francs en f80 alsmede eenige papieren. Bij de politie en den stationschef werd toen aangifte gedaan. Dergelijke voorvallen moeten daar, naar aan het blad werd meege deeld, ongeveer dagelijks voorkomen al wordt er lang niet altijd aangifte van gedaan. HET SPOORWEGONGELUK BIJ LEIDEN. Onder het tractiepersoneel der Ned. Spoorwegen circuleert een aanvrage om ^eld voor de oprichting van een inonu- mentalen grafsteen voor den bij het spoorwegongeluk le Leiden zoo jamr metilijk omgekomen instructeur Van. Rboon en den leerling-machinist Uttik- hoven. VOOR DE ZWAKKE DRENTSCHE| VEEN- KINDEREN. Op Zaterdag 25 September worden on geveer 80 zwakke Drentsche veenkinde- ren opgenomen in het daarvoor door het Centraal Genootschap voor Kinder- herstellings- en Yacantiekolpjiies beschik baar gestelde „Noorderhuis" in het Spaarbankbosch te Hoogeveen. Spoedig zullen ook groepen kinderen gezonden worden naar de huizen van de Katholieke en Christelijke Vereenigingen, die aan de Fusie van Steuncomité's me dewerken. SPORT. Duivensport. De Bond van D ui venliefhebbers in Zeeuwsch-Vlaanderen (W.-D.) hield op Zondag 19 September j.,1. een wedvlucht uit Arras, De duiven werden in vrijheid gesteld om 8 uur vm. met Z. tot Z.O. wind. De eerste prijswinnende duif arriveer de le Oostburg, op een afstand van 126.78 K.M. met een snelheid van 1261,? M. per minuut op 9.40.(31 uur. De ilaatsle of 29ste prijswinnende duif arriveerde te Oostburg op een afstand van 126.78 K.M. met een snelheid van 1189.6 M. per minuut op 9.46J35uur. De eerste 15 prijswinners wwen: le, 11e, eu 13e M. A Mahesoone 1e Oost-} burg; 2e en 15e J, Simpelaar, Ooslburg 3e en 8e B. P. de Ridder, Cadzand; 4e en 5e D. Porreij, Cadzand; 6e A. Daanb sen, Oostburg; 7e, 9e en 10e Iz. Misilje, Cadzand; 12e en 14e J. Becu, Cadzand. Woensdagmiddag werd le R111- hem ten overstaan van den notaris A. de Neeling publiek verkocht: een huis en erf staande le Rittluem op het dorp no. 22, groot 36 c.A. ICoo^ per werd J. Willemse Hz. te Oost- en West Souburg voor f 750; 39 A. 80 c.A. (1 gem. 4 r.) bouwland- in den Westhoek, le perc. 13 A. 26 c.A. aan J. Schout te Ritthem voor f 335; 2e Ie perc. 26 A. 54 c.A. aan Js. de Pagter te Ritthem voor f 895. febschillende berichten Donderdag kwamen op het rijwiel pad in de Rosestraat te Rotterdam twee fietsers met elkaar in botsiing. Een hun ner viel op zij en kwam fillst tusschen voor- en achterwiel van een passeer&nde vrachtauto terecht. Het achterwiel van den wagen reed den gevallene die, toch al leelijk terecht was gekomen over horst en hoofd, zoodal zijn borstkas ingedrukt en zijn kaak ontwricht werd. De man was terstond dood. De chauffeur be merkte het ongeyal pas, toen het achter wiel over den wielrijder heenging. De an,- dere fietser reed door en is lot nog toe onbekend. Mevr. v. d. Linde, die Zondagavond te Wassenaar door een motorrijder werd overreden en daardoor een schedelfrac- tuur bekwam, is Woensdag in hei Haag- sche Ziekenhuis, zonder tot het bewust zijn te zijn gekomen, overledön. De film „Pantserkruiser Potemkdn' wordt te Bussum in verband niet ver langde coupures, niet vertoond. In de Mer wede straat te Nijmegen speelden twee kinderen inet pijl en boog de een trof den ander daarbij met een pijl in het oog, zoodat het slachtoffer, het zoontje van zekeren P., vermoede lijk dit oog zal moeten missen. Tusschen Schipluiden en De Lier is Donderdagavond omstreeks 6 uur ka pitein der artillerie H. .T, M. K. uit Den Haag, naast zijn motorfiets dood op den weg gevonden. Waarschijnlijk is hij plot seling onwel geworden. Zijn lijk is naar hel ziekenhuis te Delft vervoerd. Door de politie te Maastricht is gearresteerd de 32-jarige losse arbeider J. Wellens, wonende in d© St. Anthonius- straat 59, in het zgn „menschenpakhuis". De aangehoudene wordt er van verdacht zijn 3-jarig dochtertje te hebben mis handeld, tengevolge waarvan het kind is overleden. Het lijkje beeft de politie lin beslag doen nemen. De recherche heeft een uitgebreid onderzoek ingesteld. Een groot aantal bewoners van het men schenpakhuis is reeds gehoord. De ver dachte ontkent. Een lezer meldt aan de( „Msb."': Maandagmiddag toen de trein Amster dam—Parijs te Brussel was binnengeloo- pen, ontstond er een gedrang tusschen in- en uitstappende reizigers, van welke gelegenheid zakkenrollers gebruik maak ten van een reiziger uit Haarlem1 dei portefeuille uit den binnenzak te haten zonder dat de Hollander het merkte. AFLOOP VERKOOPINGEN. BURGERLIJKE STAND. Mid de Lb u rg. Van 20—22 Sept. Bevallen; C. K, de Jonge gab. Koisler, d. Overleden J. J. Zoons, gesch. 70 j. O. en W. Souburg. Van 16—23 Sept. Ondertrouwd: J. J. Passenier, 29 j. en E. M. Goedbloed, 23 j. Bevallen J. van den Dries geb. Mijns- bergen z.; A. .Tasperse, geb. Krijger, z. Overleden L. de Witte, wouw van Wh Willeboord.se, 69 j. G oes. Ondertrouwd: K. IC. Maartense, jm. 20 j. en E. J. de Gruijter, jd. 1'9 j. Overleden: M. Bliek wed. van C. van Boven, 79 j. Ingezonden Stukken. mie iielpt behouden. het eenige Prolestanlsche Ar menhuis te Antwerpen? Het geldt hier niet alleen een, pro- Ie stantsch belang, ook een Nederlandsch belang, omdat het grootste deel dar Anlwerpsche Protestanten, Nederlander» zijn of van Nederlandsche afkomst. De Belgische Regeering, door de oeco- nomische omstandigheden gedwongen al le gesequestreerde goederen ten gelde te maken, staat op het punjt het Pno- testantsche Armenhuis [e verkoopen. Het werd achttien jaar geleden ge bouwd en geschonken aan de Pro- testantsche ICerk, Lange Winkelstraat 5, door den loenmaligen President-Kerk voogd. Dapr echter de ICerk vóór den oprlog geen bezittingen kon hebben, bleef het slaan op- naam van den stich ter, die van Duitsche Natipnaliteit was. Na den oorlog werd het gebouw als vijandelijk eigendom onder dwangbeheer geplaatst, maai- lol heden niejl aan zijn bestemming onttrokken. Alle pogingen het te behouden faal den. Nu moet het verkocht worden. De Kerk, die als vereeniging zonder winstgevend doel, nu wèl bezittingen mag hebben, heeft de voorkeur verkre gen en kan het koopen tegen den ge- taxeerden prijs van honderd en tien duizend frank (110.000 frs.) mits bin nen enkele wekën de koop wordt geslo ten. Doch de kerk is zeer arm. Het huis dat zestien Jcamers bevat is waard behouden te worden. W;aar moe ten anders de Protestiantsche, arme Ouden-van-dagen naar toe? Reeds werden twee giften van duizend gulden ontvangen. Wie helpt verder Wij verzoeken U bijdragen voor dit doel over te willen maken isan de heeren R. MEES ENZOON EN, bankiers te Rot terdam op rekening v,an den heer A. Ruys, of deze te willen storten op Post rekening 40781 (Ds. De Haan.) Namens de Kerkvoogdij, "A. RUYS. Namens den ICerkeraad der Prolestanlsche Ge meente te Antwerpen. P DE HAAN. Elect? ische D:ukkerij G. <W. den Middelburg.

Middelburgsche Courant | 1926 | | pagina 6