Kinderen PUROLH IE BEURSNOTEERJXG VAN HEDEN. AMSTERDAM, 15 Sept. (Slotkoers). 6 Neder1 1923 103%; 6 pet. Nederl. 1922 107; 3 pet Nederl. 1918 102 een zestiende; l>/s pet. Nederl. 1917 100; 21/» pet. Nederl W. Schuld 64Vb 3 ptc. do, Ohlig. 763/43 pet. do. Certif. 76. Cert. Ned Hand. Mij. 76; Aand. Ned. Ind. Handel&b. 173V?; Aand. Kot. Bank 215—216, Kon. Petrol. Aand. 383—385V? Iiandelsv. Bnisterd. 6646691/»; Javasche Cultuur 365—370, Aand. Deli Maatsch 420-429; Amsterd. Rubber 326—329 Nederl. Araerik. vaart 50—52»/?; Ned Scheepvaartunie 180; Kon. Ned. Stoomb, Mij. 98—100V?; Aand. Paketvaart 225% Bank-Associatie 52; Gouda A. 320; Philips A. 350%Jurp gens A. 165%. Anaconda 101 VsSteels 150; Erie 33% Union Pacific 162 negen zestiende; Comr mon Marine 7 vijftien zestiende; Prefered do. 31 Vs. Maxwell Gr. C. v. A. 5; Max well Land Cert. v. Inc. Bonds 151/8, Prolongatie 3 pet. Russen Obi. 1880 3; Consols 4 vijftien zestiende; Ilope 3>/». Markt luit goed prijshoudend. Wisselkoersen Londen 12.10",,; Berlijn 59.41; Parijs 7.16; Brussel 6.87; Dollar Cable 2.491/?. WEERBERICHT. Medegedeeld door het Koninkl. NederL Met. Instituut te De Bilt, Naar waarnemingen verricht in den morgen van den 15 Sept. Hoogste barometerstand: 771.7 te München. Laagste barometerstand: 747.2 te Lerwick. Verwachting van den avond van 15 tot den avond van 16 Sept.: Matige tijdelijke toenemende Z. W.tot W. wind. Meest zwaar bewolkt of betrok® ken. Waarschijnlijk eenige regenbuien. Weinig verandering in temperatuur. Tiiermometerstand alhier 's morgens 9 uur 64 gr., 12 uur '66 gr., 3 u. ,68 gr. van het besluit van den Raad der meentc Oud-Vossemeer, dd. 5 Mei 1926, waarbij in beroep aan P. Ilage ont heffing is verleend van de verplichting tot aansluiting aan het buizennet voor de hem in eigendom toebehoorende en bin nen 25 M. afstand van de buizen der drinkwaterleiding gelegen woning, plaat selijk gemerkt wijk A no-. 7. UitZeeuwsch-VlaanderenO. D. In „Zelandia' stond gisteren het volgende bericht uit Axel Naar verluidt is door de P. Z. E. M. een nieuwe aanvraag gedaan aan 't gemeentebestuur om kabels aan te leg gen in „meerdere" straten. Het blad trok daaruit de conclusie dat de zaak nu niet meer schijnt te zijn „als we niet mogen komen we toch." Naar wij echter vernemen is het an ders met de zaak gesteld. Er was reeds in Nov. '23 een alge- meene vergunning door de P. Z. E. M. aan het gemeentebestuur van Axel ge vraagd om vrijheid te krijgen tot het leg gen van kabels enz Daarop was nog geen beschikking in gekomen, totdal de vorige week door B en W. een vergunning werd verleend op grond van aeze aanvraag van 1923. Inmiddels was echter door de P. Z. E. M. een nieuwe aanvraag tot het ge" meentebestuur van Axel gericht, de hier boven bedoelde. Deze tweede aanvraag heeft de door B en W verleende vergunning geler uisd De P .Z. E. M. heeft daarop in een schrijven aan B. en W.. die tweede aan vrage ingetrtjkken. De Z. K. schrijft: Sas v a n Gent heeft zich Zondag j.I. voor zijn afgelasten tweeden kermis- Zondag ruimschoots schadeloos gesteld. 'tWas eigenlijk volop kermis want lustig toerde op de Markt de draaimolen in het rond en uit de cafés weerklonken de ionen der dansmuziek. Bovendien brachten belangwekkende wielerwedstrij den honderden vreemdelingen binnen Sas en zorgden de Harmonie van Wachte- ibeke en de Kon. Harmonie uit Hulst voor een feestelijke stemming terwijl door het organLseeren van spelen voor de jeugd als zakloopen, chocoladehappen, hindernisloopen en hardloopen gezorgd was, dat ook lie."tjonge volkje in het volksfeest kon deelen. Sas van Gent heeft zijn kermisdag niet gemist. o Uit Zee u ws ch-V 1 a a nde re n W. D. In een Maandag door den burge meester van Bres kens bijeengeroepen bijeenkomst van eenige genoodigden is in beginsel besloten een departement van hel Nut op te richten. Met de Slaatscrt. van 14 Sept. zijnl verzonden afdrukken van de statuten be treffende het Groene Kruis voor IJzen- dijke en omstreken, gevestigd te IJ zen- dij ke (wijziging der statuten). In den gemeenteraad van A a r- denburg kwam. naar wij reeds ver melden. nogmaals de waterleiding aan de orde. De voorzitter stelt voor een vol gende vergadering over al of niet aan sluiting te beslissen. Het nageslacht zal misschien anders over de zaak denken als velen thans, en dan zullen er wel licht vele bezwaren zijn en zwaardere condities dan thans gesteld worden. Se dert in 1898—1903 de hygiënische maat regelen meer en meer ingang vonden is de verhouding tusschen het sterfte cijfer in de stad en op het plattel-and, ten gunste van de stad omgeslagen. Wa terleiding en rioleering zjjn twee voor name cischen voor volksgezondheid. Het Prov. Comité heeft soepele toepassing dor verplichte aansluiting toegezegd. De heer Lanoije zegt dat in Aarden burg de menschen hunne geringe inkom sten best kunnen gebruiken, en wil daar om voorzichtig wezen; de hoeren die hier komen praten, weten wel goed te praten, doch als men eenmaal aangeslo ten is, dan bemerkt men pas de bezwa ren, en spreker wil daarom eens afzien hoe het in andere gemeenten gaat. De heer v. d. Hooft vindt verplichting bij nicuwboTiw goed, doch voor iemand die,goed water heeft, is een bedrag van f 50 weggegooid geld, en hij wil daarom het woord soepele toepassing nauwkeu rig opschrijven, daar niet ieder bestuur even ruim van opvatting is. De voorzitter zegt, dat Nortonputten zeer zeker hier geen goed drinkwater zullen geven, misschien zou zij voor de brandspuit die nitet meer dan 12 kub. M. per uur geven kan, nog niet genoeg we zen. Als er, bij een matige bries, brand mocht uitlireken in de Weststraat of Marktstraat, zou misschien het geheele dorp een prooi der vlammen worden, terwijl eenige slangen op de waterleiding veel schade kunnen voorkomen. Mevr. v. d. Broecke zegt dat alle leden, van de commissie bang waren voor ver plichte aansluiting en daarom besloten den raad te laten beslissen. De voor zitter zegt. dat de zaak nog eens van alle kanten bekeken moet worden, en daar geen der raadsleden thans een be sluit wil nemeij, wordt ze uitgesteld tot een volgende vergadering. Bij de rondvraag vraagt mevr. v. d. Broecke hoe het staat met de reeds bij de vorige vergadering door de muziek gevraagde subsidie van f150. De voor zitter zegt dat deze kwestie bij B. en W. in onderzoek is, die eerst nog een con ferentie met het bestuur der muziek willen houden, en stelt voor om «log geen besluit te nemen. Meivr. v. d Broecke zegt, dat de muziek het geldt noodig beeft. De heer Mondeel sluit zich hierbij aan. De heer Reepmaker stelt voor de subsidie té verleenen, daar ze toch steeds dit geld van het weeshuid kregen, wat door den voorzitter verhin derd is. Voor volgende jraen kan het dan bij de begrooting besproken wor den. Do lieer v. d Hooft zegt. dat er meer moet achter zitten als de voorzitter de zaak wil aanhouden. Ook de heeren Lanoije en Blondcel willen de kwestie maar afhandelen. De heer Reepmaker zegt, dat, toen de voor zitter als lid der muziek bedankte, direct gezegd te hebben, dat er iels achter zit De voorzitter zegt dat de heer Reep maker niet persoonlijk mag wezen, doch zakelijk, en dreigt met toepassing van het reglement van orde. Het voorstel van mevr. v. d. Broecke kwam, ondanks de waarschuwingen van den voorzitter, melt 5 tegen' 2 stemmen, van «Je heeren Ceulenaere en De Wispe- laec, in behandeling, en de subsidie werd voor dit jaar verleend met 6 stemmen! tegen L die van den heer De Wispelaere. De heer van der Hooft vraagt hoe liet staat met de aanvraag van de wijkver pleging* van 17 November 1925 op f 100 subsidie. De voorzitter zegt dat er nog een aanvraag om subsidie is ingekomen van het Wit Gele Kruis, en dat de aan vragen tegelijk behandeld zullen wor den. De heer v. d. Hooft stelt voor, om het reglement van orde zoodanig te wijzigen, dat hel niet meer kan voorkomen, dat woorden of gezegden verdraaid in dei notulen voorkomen, zoodat ze eeh geheel anderen indruk wekken, en dan "toch door een meerderheid besloten kan wor den dat oen aanmerking daarop, niet in de notulen opgenomen wordt. De voorzitter zegt toe de zaak met B. en W. te hespreken. KERKNIEUWS. De zaak van Duin. De Classis Haarlem der Geref. Kerken heeft met 27 stemmen en één blanco de schorsing van ds. van Duin opgeheven, gezien het advies der Synode van Assen en kennis genomen hebbende van de verklaring van ds. van Duin. De afgevaardigden van de kerk van Haarlemmermeer Oostzijde teekenden protest aan volgens besluit van hun ker- keraad. In behandeling kwam voorts het rap port der classicale commissie inzake de losmaking van ds. van Duin van de kerk van Oostzijde. Besloten werd a.s. Vrijdagmorgen half tien weer bijeen te komen en de depu- talen synodi en die ad art. 49 K. O. voor die vergadering uit te noodigen. 't Hand. kan aan deze mededeelingen nog toevoegen, dat de generale synode ten.spoedigste met het hierboven bedoel de protest van den Kerkeraad van Haar lemmermeer Oostzijde in kennis zal wor den gesteld. NAGEKOMEN BERICHTEN. UIT MIDDELBURG. Het Concert in het Schutters»- hof gaat hedenavond niet door. Bij goed weer Vrijdag a.s. VOLKENBONDZETELS. GENEVE, 15 Sept. V. D. Gisteravond zijn de gedelegeerden van de Latijnsclï- Amerikaansche Staten bijeengekomen. Voor een 3-jarigen zetel van den Vol kenbondsraad werd Chili, voor een twee jarigen zetel; Columbia en voor een één jarigen zelel werden Uruguay en Salva dor oandidaat gesteld. Abonnemonlen en Advertenties vooi Middelburgsche Courant kunnen voor v i c :..age>i wordec aangenomen door Boekhandel F. LANDSMAN, St. Jncobstraat. Als Uw zich bezeeni hebben gebruik dan dadelijk (Ingez. Med.) LAATSTE BERICHTEN. GEMEENTERAAD VAN MIDDELBURG In de heden gehouden vergadering is het voorstel tot opheffing van school B, waarover in de vorige vergadering de stemmen staakten,met 10—7 (links tegen rechts) verworpen. HET BEZOEK VAN HET ENGELSÖHE ESKADER. Heden had in het Kurhaus te Scheve- ningen een noenmaal plaats, door onze regeering aangeboden aan den kommau- dant en de officieren van het Engelsehe eskader dat thans ons land bezoekt. Me de zaten aan de ministers de Geer ©n Lambooy, verschillende autoriteiten van feger en vfodV en de burgemeester van Amsterdam en de waarn. burgemeester van Den Haag. Minister Lambooy hield een tafelrede, waarin hij zei dat de Engelsehe natié eerbied afdwingt door haar sterkte en! kracht, en dat de geest voor recht dié haar bezielt, de reden is waarom wjj als kleine natie niet met achterdocht en ontzag, maar met geloof en vertrou wen naar de Britsche vloot opzien en' waarom wij de groote Britsche vloot als nobele vriend beschouwen. DE VLEEGDIENSTEN VAN LEGER EN VLOOT. Hel. Ned. Corr. Bureau verneemt dat de regeering overweegt een commissie te benoemen- ter onderzoeking van een vereeniging van de vliegdiensten van le ger en vloot. Voorzitter dier commissie zou ziju mr. J, Woltman, secr.-generaal van hel Departement van Oorlog. ONDEUGDELIJKE WORST. Een aantal gezinnen in den omtrek van de Witte de Witslraat te Amsterdam is gisteren na het eten van gelardeerde leverworst onwel geworden. Door den Gem. Gezondheidsdienst is een onder zoek ingesteld. Toen de herkomst der leverworst bekend was, werden onmid dellijk maatregelen genomen tegen den verderen verkoop door den betreffenden. winkelier. Enkele personen waren zoo ernstig ziek dat zij ter verpleging in een der ziekenhuizen moesten worden opge nomen. BEURSOVERZICHT. AMSTERDAM, 15 Sept. 3 uur. Er was heden een opgewekte stemming voor scheepvaarten. Aandeelen Java- China—Japan lijn en Kon. Stoomboot werden in open hoek verhandeld en wa ren alle hooger'. Deze uitgebreide handel gilng ten koste van de overige afdeeliingen ter beurze welke een verlaten aanzien boden. Suikeraandeelen en Koninklijken Ver schilden slechts weipijg met gister. Tabak ken ongeanimeerd. De verschillende Su- matraaandeelen moesten alle eenige pun ten prijsgeven. Rubberaandeelen nagenoeg op het zelf de peil met kahnen handel. Kunstzijde aandeelen meer prijshou dend. Prolongatie 3 pot. WISSELKOERSEN. AMSTERDAM, 15 Sept. 3 uur. De cijfers tusschen haakjes zijn de koersen van gisteren: Londen 18.10% (12.11). Berlijn 59.41 (59.40). Parijs 7.16 (7.08). Brussel 6.87 (6.83). Zwitserland 48,23 (43.21%). Weenen 35.221? (35:22%). Kopenhagen 66.25 (66.27V3). Oslo 54.67V? (66.721/0). Stockholm 66.721/2 (66.721/2). New-York 2.49%-2.4.93[f (2.49%). DE RAADSZETELS VAN DEN VOLKENBOND. GENEVE. 15 Sept. VP. In de ver gadering van den Volkenbond heeft Motta namens de juridische commissie inzake het reglement voor de verkiezing en ambtsduur der Raadsleden gerappor teerd. dat het overgenomen plan der studiecommissie een compromis is, dat moet dienen om de crisis in den Volken bond op te lossen, door een geregeldé afwisseling in de bezetffng der Raads- zelels te bewerkstelligen. In uitzonde ringsgevallen kan van dit beginsel wor den afgeweken om groolere stabiliteit te geven aan den zetel van mogendheden, wier medewerking in het belang van den vrede hijzonder wensclielijk is. TYPHUS-EPIDEMIE TE HANNOVER. HANNOVER, 15 Sept. V.D. - Het aan tal patiënten, lijdende aan typhus, neemt nog steeds toe. Dezen morgen bedroeg hun aantal 1075. Het aantal dooden be draagt tot nu toe 27. In een straal waai 30 huizen staan, zijn in 22 huizen de be woners ziek. Vele patiënten bevinden, zich nog in hunne woningen, daar zij nog niet opgenomen konden worden. Het aantal typhusgevallen in de gemeenten rondom Hannover kan nog niet opgege ven worden. KONINGIN VICTORIA VAN ZWEDEN STOCKHOLM, 15 Sept. V.D Koningin Victoria zal heden van Sollidcn op het eiland Oeland naar Baden-Baden trekken. DE AANSLAG OP MUSSOLINI. ROME, 15 Sept. V.D. De politie zet het onderzoek naar de samenzwering waad- van de aanslag op Mussolini op Zaterdag 1.1. hel resultaat was, voort. Volgens de laatste berichten schijnt van het comt" plot van den aanslag te Marseille gefc smeed te zijn. De politie gelooft dat de Italiaansche politieke vluchtelingen in Frankrijk vele helpers In Italië hebben. Haar doel is thans deze te ontdekken en allen te arresleeren, die Lueetti die de opdracht kreeg Mussolini te dooden, geholpen heb'- iben. Zij hebben hem ingelicht omtrent Mussolini's gewoonten. Hel schijnt Vlast te staan d,at Lueetti niet in zijn geboorte plaats is geweest, voordat hij naar Rome ging om de hom te werpen. 1 AVERESCÜ TE ROME. ROME, 15 Sept. V.D. De Roemeen- sche premier Averescu is te Rome aan gekomen. Deze zal heden met Mussolini confereeren en morgen door den Paus worden ontvangen. DE TANGERKWESTIE. LONDEN ,15 Sept. V.D Bevestigd, wordt dat de vertegenwoordiger, der Sov jetregeering te Londen voor een korten tijd een nota heeft gericht tot den mi nister van buitenlandsche zaken waarin de rechten van Rusland worden uiteen gezet tot deelneming aan een eventueel© Internationale conferentie ter bespreking van de wijziging van het Tanger-statuut. De Britsche regeerifrig is niet voornemens thans op deze nota te antwoorden. In officieele kringen is men van meening dat neen Internationale Gonferenlic noo dig is. Frankrijk, Engeland en Spanje, die de kwestie an 1923 regelden" zijn alleen be voegd eventueel met medewerking van Italië het regime in de zone van Tanger te wijzigen. UIT CANADA. OTTAWA, 15 Sepl. V.D. De uitslagen van de verkiezingen in Canada wijzen voor zoover hekend op een nederlaag voor de huidige conservatieve rege©ring. VERSCHILLEN DE BERICHTEN. Het gerechtshof te 's-Gravenhage heeft, overwegende, dat niet is gebleken van gegronde vrees voor ontvluchting of van eenige andere gewichtige reden van maatschappelijke veiligheid, met vernie tiging van de beschikking van de recht bank te Rotterdam, de opheffing bevo len van bet bevel van genoemde recht bank tot voorloopige hechtenis van den gewezen postdirecteur te Vlaardingen, den heer H. v. d. Meide, die was gear resteerd als verdacht van verduistering. De 48-jarige S. L„ die Maandag avond met zijn fiets op het Stieltjesplein te den Haag tegen 'n paal was aangere den ten gevolge waarvan hij 'n schedel fractuur had bekomen en die naar 't ge meenteziekenhuis aan den Zuidwal was overgebracht, is gisterochtend, zonder tot bewustzijn te zijn gekomen, over leden. Men me.ldt aan de N. R. Crt. uit) Voorburg Hedenmorgen zou een paartje alhier in het huwelijk treden. Rijtuigen, fami lie, hruidsbouquelten, kortom alles was aanwezig, behalve de bruidegom, die klaarblijkelijk ten opzichte Van het voor genomen huwelijk van plan veranderd was, hetgeen bleek uit een telegram waarmede hij berichtte „het gaat niet door". Na ongeveer een uur wachlens moesten de rijtuigen onverrichter zake huiswaarts keeren. Dinsdagavond is op het IJ te Am sterdam een stoomsloep van den kruiser „Heemskerck" aangevaren door de mo torboot „Eibert". De stoomsloep zonk. De opvarenden wisten zich te redden door bijtijds op een ander schip over te springen. Per soonlijke ongelukken kwam niet voor. Op de modelboerderij Cleefswit on der Gemert is de korenschuur in vlam1-, men opgegaan. Een groote voorraad rogj- ge en haver ging verlorenbijna de ge heele pas binnengehaalde oogst, het gej- was van circa 10 morgen bouwland, is een prooi der vlammen geworden, alsmede een dorschkas met zelfbinder «n -perser. De oogst was slechts voor een f 6000 verzekerd - Zondag heeft zich te Weymouth, aan Engelands Zuidkust, een vreemd na tuurverschijnsel voorgedaan, waarom trent men geen verklaring weet te vin den. Anderhalf uur na het hoogtepunt van den vloed kwam de vloed opeens ten tweede male opzetten en dat met zulk een geweld, dat de hevig geschrok ken badgasten in allerijl een goed heen komen moesten zoeken. Een boot werd tegen een boei stuk geslagen en zonk; gelukkig zat er niemand in. De golven bereikten springvloed-hoogte. Uit Boedapest wordt gemeld; Te Mobacs i s een uit Fünfkirchen ko mende auto in volle vaart tegen ©en neergelaten slagboom gereden die niet verlicht was. De autobestuurder en twee inzittenden werden op slag gedood. Een vierde inzittende werd ernstig gewond, terwijl de vijfde ongedeerd bleef. KUNST. EN WETENSCHAPPEN. De 011de viool van wijlen A. K. de Jong, heeft gister bij de verkooping in het Notarishuis f 425 opgebracht. Het „Nieuw Rotterdamscli Tooueel' directeur Frits Tartaud, heeft Jules Ver- straete aan het gezelschap verbonden. Met Tilly Lus zouden onderhandelin gen zijn gevoerd. Het Vaderl. heeft in- tusschen vernomen, dat zij niet van plan is, het ..Cor Ruys Ensemble" (Holland" sche afdeeling) te verlaten. ONDERWIJS. Te 's Gravenhage is plotseling op 46 jarigen leeftijd overleden, de lieer G.. L. J. Waanders, hoofd der Jan van Nassauschool der Ned. Herv. Gem. al daar. De heer Waanders was vanT Febr 1911 tot 31 Augs. 1916 hoofd der Chr. M. U. L. O. school in de Singelstraat alhier. Hij was ook eenige jaren leeraar aan de Chr. Normaalschool te Goes. Bij Kon. besluit is benoemd tot lij delijk leeraar aan de R. H. B'. S. ,te Oost burg J. F. Lijsen; tot lijdelijk leeraar aan de R. H. B. S. Ie Zierilc- zee F. Bulthuis, te Warffum. Geslaagd te 's Gravenhage voor het examen schoonschrijven M. O. me; A. Wesselo te Rotterdam. Hoogleeraar te Utrecht. Bij Kon. besluit is K. de Sao% arts, geneesheer-directeur van de Ttijkskweek- school voor Vroedvrouwen te Rotterdam, benoemd tot gewoon hoogleer aar aan de Rijksuniversiteit te Utrecht in de facul teit der geneeskunde, om onderwijs te geven in de verloskunde en de leer der vrouwenziekten. LANDBOUW. Maandagmiddag werd op de vei ling It. B. O. te Itapelle niet gekocht door de kooplieden, daar de handel niet is erkend bij de gehouden tentoonstelling •van fruit, groenten en bloemen op 9, 10, en 11 .Sept. Zij wilden doen voelen dat de handel niet mag uitgesloten worden. RECHTZAKEN. Hooger beroep is aangieteekend door 0. G. en G. P. te Ouldelandé, beklaagd van het zonder vergunning loopen over een anders land, ieder veroordeeld tot 1 maand tuchtschool. - De rechtbank te Rotterdam veroor deelde den 25-jarigen postambtenaar P». P., die in het tijdvak van Januari Hot Augustus j.I. aan het postkantoor te Vlaardingen een bedrag van f2734 had verduisterd, welk geld toebehoorde aan den Staat der Nederlanden lol 5 maan den gevangenisstraf met aftrek van het voorarrest. De eisch was 9 maanden. De rechtbank te Rotlterdam behan delde de zaak tegen den 25-jiarigen Iv. C. II., die op 2 Mei bij een vechtpartij le Spijkenisse den landbouwer H. B. en diens zoon met een mes verwondde. De verdachte geeft toe een broodmes gebruikt te hebben om zich te verdedijgen Hij werd aangevSIlen door B. Sr., voor iwiens huis ruzie ontstaan was tusschen jongelui die van een concert in Heke lingen kwamen. Het meerendeel der getuigen verklaar den dat de verdachte geen aanleiditng had om te steken. Het O. M., eischte ter zake Van mis handeling, zwaar lichamelijk letsel ten gevolge hebbend 1 jaar gevangenisstraf. Mr. Petit pleitte verzachtende omstan digheden met het oog op de vijandelijke verhouding ,die tusschen de twee dorpen Spijkenisse en Hekelingen beslaat. Politierechter te Middelburg. Zitting van 14 Sepl. In de middagzitting waren gedagvaard: S. v. d. H., 41 jaar, molenaar, Veere, wegens hel weigeren om zijn naam te zeggen legen den brigadier Geldof, toen deze hem betrapte op een overtreding van de rijwielwet. te SerooskerJce op 27 Juli j.I. Uitgesteld. J. C„ 27 jaar, koopman, Amsterdam, wegens beleediging van Mozes Leon te Middelburg op 1 Juli j.I. Eisch en uitspraak f 10 of 10 d. h. J. M.. 30 jaar, zonder beroep, Arne- muiden. wegens beleediging van Blazina Margs te Arnemuiden op 3 Jidi j.I. Eisch en uitspraak f10 of 10 d. h. C. B., 47 jaar, arbeider, Zierikzee, wegens beleediging van Frans Houd-

Middelburgsche Courant | 1926 | | pagina 4