BEURSNOTEERING VAN HEDEN. AMSTERDAM, 6 Sept. (Slolkoers). 6 pOl. Nederland 1923 103 één zestien de_; 6 pOt. Nederland 1922 107 5 pCt. Nederland 1918 101%; 4% pCt. Nederland 1917 lOOVs; 2% pOt. Nederl. W. Schuld 69 3 pCt. do. Oblig. 76%|i 3 pCt. do. Oerlif. 753/s. Cert. Ned Hand. Mij 165%Aand. Ned Ind. Handelsb. 181-183, Aand. Koloniale iBank 221%; Koninkl. Petrol. Aand. 385% 387'Is Cult. Mij Vorstenlanden 186%— 190, Handelsver. Amsterdam 193—195 Javasclie Cultuur 380—390; Aand. Deli Mij 434-136; Amsterd. Rubber 333—335. Ned, Amerik. Vaart 19; Ned. Scheep vaartunie 180%; Koninld. ïtoll. Lloyd 31; Kon. Ned. Stoomb. Mij '96%; Aand. Pa ke 1 vaart 2,28%. Gouda A. 320, Philips A. 365; Jurgens A. 164—165%. Anaconda 102 vijftien zestiende; Steels 151a yErie 33; Union Pacific 165 Common Marine 8 elf zestiende; Prefered do. 33 Maxwell Land Cert, v Inc. Bonds 14 der tien zestiende. Prolongatie 2% pet. Russen: Oblig. 1880 3 één zestiende; Consols 2. Markt sluit goed prijshoudend. Wisselkoersen Londen chèquc 12.11 ééil zestiende; Berlijn 59.37; Parijs 7.35; Brussel 6.90; Dollar Cable 2.49%. WEERBERICHT. Medegedeeld door het Koninkl. NederL Met. Instituut te De Bilt, Naar waarnemingen verricht in den morgen van 6 Sept. Hoogste barometerstand: 770.8 te Biarritz. Laagste barometerstand: 740.5 te Sergoe. Verwachting van den avond van 6 tot den avond van 7 September; Matige Z. tot "W. wind. Zwaar bewolkt of betrokken. Waarschijnlijk eenige re gen. Weinig verandering in temperatuur. Thermometerstand alhier 's morgens 9 uur 68 gr 12 uur 70 gr., 3 u. 69 gr. Dinedug Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag bondag HOOG WATER. Vli»«ingen. Z o m e r t ij d. 7 Sept. n ui. 8 9 n 10 11 *2 13 2.42 3.12 3.44 4 16 4 49 5 20 5 (Het tijdstip van hoog water te Dom- burg valt 9 minuten na dat 6e Vlls- dngenA let wel Provincialen weg moet deze kaart afgeteekeud zijn. Ind. Stoomvaartlijnen lndrapoera 3 Sept. 'smidd. 12 u. v/ Marseille Rotterdam n. Batavia. Poiydorus, 4 Sept. te Amsterdam v. Java. Riouw 4 Sept. v. Amsterdam n. Bata via. Sumatra p. 3 Sept. Gibraltar, Amster dam n. Batavia. Tabanan, 4 Sep/f. v4n. 8 u. 50 min. te Rotterdam v. Batavia. Rotti 3 Sept. v. Sabang, Amsterdam n. Batavia. liawi 3 Sept. v. Singapore, Batavia n. Rotterdam. Kangean, 2 Sept. v. Singapore, Bata via n. Amsterdam. - Mathoen, -1 Sept. van Rotterdam n. Batavia. Stoomvaartlijnen op Noord-Amerika. Volendam, 6 Sept. v.m. 3 u. te Ply mouth verwacht, New-Vork n. Rotter dam. Breedijk, 3 Sept. n.m. te New-York v. Rotterdam. Rijndam 3 Sept. v.m. 12 u. 37 m., 30 mijl v Land's End, Rotterdam n. New- York. Beemsterdijk 4 Sept. van Rotterdam n. New-York. LEGER EN VLOOT. Bij beschikking D. v. O. is aan den dienstplichtige der lichting 1922 uil 's Gravenpolder, J. KesseJaar, met 'ingang van 1 November a s. voor goed vrijstelling van den dienstplicht verleend. Naar de Msb. verneemt, is een belangrijke afvloeiing van het beroeps kader binnen niet al te langen lijd te wachten. In hoofdzaak zou dit de on derofficieren der infanterie gelden, ter wijl ook enkele officieren in aanmerking zouden komen. De sergeant-monteur D. S. Idema is overgeplaatst van het wachtschip te Vhssi n gen naar Hr. Ms. Sumatra en de bootsman W. P. H. Smit van Hr. Ms. Heemskerk naar het wachtschip te Vlissingen. Luitenant ter zee 2e klasse II. J. Suermondt is met 1 November belast met de betrekking van adjunct-chef van de marine-kustwacht. Luitenant ter zee le klasse O. R. F. Immink, adjunct-chef van de marine kustwacht, wordt 1 November ter be schikking gesteld. Elat-major van Hr. Ms. K XII, well- ke bodem den 20sten dezer naar Oost- Indië vertrekt: luitenant ter zee le bl. J. L. K. Hoebe, commandant; luitenant ter zee 2e klasse J. F. P. Opw}'rda. oudste officier; luitenant ter zee 2e kl, W. van Lier, officieren van den marine- stoomvaartdienst 2e klasse J. N. Gons en A. H. Posthuma. De gouverneur-generaal matikte een zeetocht mee op de „Soemba", waarbij „De Flores" een nevel scherm demon streerde. (Aneta) R eizenin de eerste klasse. In de eerstvolgende legerorders is op genomen een ministerieele kennisgeving, volgens welke kapiteins en rijmeesters met den tilulairen rang vajx majoor, wan neer zij voor rekening van het rijk reizen en in hoofdofficiersuniform zijn gekleed, zich mogen laten vervoeren in spoorrij tuigen der le klasse. Aan deze vergunnning kan geen aan spraak worden ontleend op verhooging van de vergoeding wegens verblijfkosten NAGEKOMEN BERICHTEN. FLORALIA. We kunnen meedeelen dat (met het oog op T minder gunstige weer) de gele- jenheid lol inzending voor Floralia he denavond verlengd is van acht uur t o t negen uur. DE VOLKENBOND. GENÈVE, 6 Sept.V.D. De alge- meene vergadering van den Volkenbond werd hedenmorgen om 11.20 uur geo pend. In totaal waren 49 staten vertegen woordigd. De Spaansche gedelegeerde was niet aanwezig. Ohamberlain en Bri- and hadden tusschen de gedelegeerden plaats genomen. Dr. Benesj, de voorzitter, opende de bijeenkomst met een rede, waarin hij1 een overzicht gaf van de werkzaamheden welke de Volkenbond sedert de laatste gewone bijeenkomst heeft verricht. Hij sprak de hoop uit, dat de mogendheden welke zich uit den Volkenbond terugge trokken hebben, zich bereid zullen ver klaren den actieven arbeid weer 9$ te nemen. NEDERLAND EN DE VOLKENBOND. GENÈVE, 6 Sept. W.D. - Naar ver luidt, zou het in de bedoeling liggen 'óns land een niet-Permanenten zetel in don Volkenbondsraad toe te kennen voor den duur van S jaar. ts£f*JCHT££, MARKTBERICHT. HULST, 6 Sept. Aanvoer ruim Tarwe f 13.50, rogge 10, gerst f 10.50, erwten 17, lijnzaad 15. ROTTERDAM, 6 Sept. Binaenlandsche .men. Tarwe minder ruim Ier markt. Aller puiksle kwaliteiten iets hooger, overigens vrijwel onveranderd. Puike 14 14.50, goede 13.6513.90, voerkwali- leit 13.50, rogge 10-10.50; gerst, cheva lier afloopend flauw 10.50—11, afwij kende 9.7510, haver tamelijk ter markt lager verkocht 9.25—9.75, blanke tot 20; erwten, kleine groene, iets vaster 14— 19.50, schokkers 20—28. EX-KROONPRINS. Men meldt aan V.D. uit Doorn dat net bezoek van den ex-Kroonprins van Duitschland dat de volgende week zou plaats hebben, voorloopig is uitgesteld. STAATSLOTERIJ. Bij de trekking van heden vielen prij zen op de navolgende nummers (Onder voorbehoud), f 1000: 19019 f 400: 13710 f 200: 3325 100: 3221 10957 11968 13333 WISSELKOERSEN. AMSTERDAM, 6 Sept. 3 uur. De cijfers tusschen haakjes zijn de koersen van Vrijdag: Londen 12.11 één zestiende; (12.11%). Berlijn 59.37 (59 40). Parijs 7.35 (7.33%). Brussel 6.90 (6 90%). Zwitserland 48.18% (48.18%). Weenen 35.24 (35.24). Kopennagen 6G.30 (66.30). Oslo 54.72% (54.72%). Stockholm 66.75 (66 77%). New-York 2 49>/s-2 49% (2.49%). BECTRSO VERZICHT. AMSTERDAM, 6 Sept. 3 uur. De stemming was goed prijshoudend doch alleen in sommige suikeraandee- len, met name aandeelen Poernoredjo, was sprake van levendigen handel. Rub- beraandeeien hadden een vrij vaste markt. Tabakken waven gunstig gedisponeerd, en voor de Sumatrasoorten eenige pun ten hooger. Koninklijken iets beneden Zaterdag met geringe affaire. Gewone aandeelen Jurgens nauwelijks veranderd; kunstzijdeaandeelen weer la ger. Prolongatie 2% pet. DE BEROERING IN SPANJE. LONDEN, 6 £ept. V.D. Reuter meldt uit Gibraltar dat de te Cadiz stationnee- rende oorlogsschepen de rebellecrende artillerie-officieren steunen. Een derge lijke toestand zou te Barcelona heer- schen. BERLIJN, 6 Sept. V.D. Te Genèra verluidt dat Chamberlain een telegram ontvangen heeft waarin gemeld wordt dat in Spanje revolutie uitgebroken is. De Parijsche „Ere nouvelle" meldt dat sedert Zaterdagavond aïl& Spaansch- Fransclie telegraaf- cn telefoon verbin dingen verbroken zijn. PARIJS, 6 September, V. D. Gemeld wordt, dat bij de andere wapens dan de artillerie de discipline gehandhaafd is. Verschillende onderwerpingen hadden plaats. Het is echter nergens lot bloed verlies gekomen. PARIJS, 6 Sept. V. D. De toestand wordt uiterst precair genoemd. Hel is niet uitgesloten, dal Primo gedwongen zal worden af te treden. Als zijn even- tueele opvolger wordt genoemd generaal Mager, de Spaansche gezant bij het Va- ticnan. HINDOES EN MOHAMEDANEN. LONDEN, 6 Sept. V.D. Naar uit Calcutta gemeld wordt, is het tot nieuwe onlusten tusschen Mohamedanen en Hin does gekomen. Jhe Mohamedanen vielen een processie der Hindoes aan, waarop deze zich verweerden. De politie moest ingrijpen. Er zijn talrijke gewonden; 100 personen werden gearresteerd. CYCLOON IN JAPAN. TOKIO, 6 (Sept. V.D. Volgens de offi- eele cijfers bedraagt hef aantal slacht offers van den cycloon welke Zaterdag Japan geteisterd heeft, 31. Verder wer den 159 personen gewond, terwijl 254 huizen verwoest en 630 beschadigd wer den. DE KANAALZWEMMING. LONDEN, 6 Sept. V.D Kolonel Frey- bcmig heeft zijn Kanaalzwemtocht gis ter moeten opgeven na een strijd van 9 nur wegens de zeer ruwe zee. De Fran- sche zwemmer George Michel gaf Zater dag zijn poggingen reeds na 2 uur op. DE VLUCHT VAN COBIIAM. LONDEN, 6 Sept. V.D. Alan Cobham is Zondag te Soerabaja aangekomen. He denmorgen is hij le Batavia aangekomen. Hij is weer naar Singapore 'vertrokken.. /VERSCHILLENDE BERICHTEN. In het postkantoor aan den Cool- singel te Rotterdam is van den 13-jarigen T. H. K., loopknecht bij de firma Van| Zwel, een aangeteekende brief van f400 gerold. De 18-jarige G. de Z. liep met vier vriendinnen op de Schiekade te Rotter dam, toen plotseling een man haar beet greep. Zij verweerde zich, waarop de man haar twee klappen gaf, waardoor zij bewusteloos op straat viei. De dader, de 29-jarige P. F. B., is aangehouden en op gesloten. Het bleek, dat hij nog een maand gevangenisstraf te goed had. Hij zal nu deze straf ineens gaan uitzitten. Zondag voer op den Amsfel te Am sterdam een bootje waarin drie perso nen twee mannen en een vrouw* gezeten waren. Twee hunner wilden van plaats verwisselen, waardoor het ranke bootje omsloeg. Het gevolg was dat alle drie personen te water geraakten. Twee personen, Kohier en Kuiper, aarzelden niet zich dadelijk te water le begeven. Zij slaagden èr in het drietal op het droge te brengen. Een der man nen was bewusteloos geworden en werd hij naar een der gasthuizen vervoerd. De beide anderen konden naar hun wo ning worden gebracht. Een Larenaar werd een dezer dagen s nachts wakker van het gekakel van een broedscbe kip. Toen hij des morgens ging kijken zag hij de eieren buiten het nest op den grond liggen. En fn het kippennest lagen8 pasgeboren egel tjes. De moeder egel had onder hel kippennest plaats genomen. De kloeik zat verontwaardigd in een hoek van het hok. Een meisje, zekere de G., op de Lange Baan le Nijmegen, vermaakte zich met" haar broertje met vuurwerk. Plot seling ontplofte een sisser in haar ban den, waarvan drie vingertjes openge scheurd werden. De vingertjes werden geamputeerd. Bij het afrijden van den steilen Leuthcrberg bij Venlo per. fiets botste mej. S. tegen een voorbijganger aan, zoodat zij vau haar rijwiel werd geslin gerd en ernstig gekwetst, bewusteloos werd opgenomen. In de Vrijdag te Sittard gehouden' raadsvergadering hebben B. en W. medc- deeling gedaan dal er een kastekort is geconstateerd aan loonen bij de mijnen en andere werkgevers van f3.590.60%, waarvoor de deurwaarder H. verant woordelijk is gesteld. Hij had bij zijn terugkomst na zijn vlucht nog f350 en eenig Duitsch geld, te samen circa f 500, De burgemeester vroeg machtiging om beslag te leggen op de meubelen van H. Te Heme is een jong meisje op zeer eigenaardige wij'ze om het leven geko men. Zij was gewoon twee honden des nachts mee naar haar slaaplcemer te nemen. In den afgeloopen nacht beet een der honden een gasslang stuk, waar door het gas vrij kon uitstroomen. Des moi^ens vond men het meisje en do honden dood in de slaapkamer. Een autobus van de bekende „Lux"- maatschappij te-Antwerpen, die van Pul- te naar Antwerpen reed, is Donderdag avond op den weg Oappellen—Marien- burg in volle vaart tegen een boom ge reden. Een 10-tal personen werd min of meer ernstig gewond; het meest ernstig de heer E. Teysen, slager te Pulte-grens. De „Lux"-auto werd tamelijk zwaar beschadigd. De 15-jarige dienstbode J. W,., die vorige week Maandag bij het aansteken van een gasstel hevige brandwonden kreeg, is gisteren ten huize van haar ouders te Leutli aan die wonden over leden. To Zwartemeer (Dr.) is Vrijdag het 6-jarig jongetje H. Moes in een wijk verdronken. Te Oosthuizen had het eenig zoon tje van den heer Wu G. het ongeluk een korstje kaas in te slikken tengevolge waarvan hij, ondanks onmiddellijk in geroepen hulp, overleed. Een commies bij de posterijen, die na verduistering van 10.000 mark verdwe nen was, is te Holstein in gezelschap van zijn verloofde gearresteerd. Van bet verduisterde bedrag werd nog ongeveer 00 mark bij hem gevonden. Naar de „B. Z." meldt, <heeft de moordenaar van gravin Lambdsdorff bij zijn verhoor bekend, dat hij verleden jaar op 6 Juli ook de zangeres Scnta Erckert heeft vermoord. Een door del crimineele politie ingesteld onderzoek beeft bewezen, dat deze bekentenis over eenkomstig de waarheid) Is. Te Londen vertoeft momenteel een Amerikaan, die moeite noch kosten spaart, 0111 zijn verzameling van zeld zame tapijten uit te breiden. Te dien einde heeft hij reeds een afstand; van niet minder dan 600.000 K.M. kris kras de wereld door afgelegd. In den ioop van dit jaar heeft hij aan het Metropolitan Musseum te New- Yark 129 tapijten met een waarde van omstreeks f 1.500.000 ten geschenke ge geven. Eens heeft hij 16.000 K.M. afgelegd, alleen maar 0111 in Perzië een tapijt te bemachtigen, dat in de tiende eeuw geweven was. Bijna den zelfden afstand heeft hij afgelegd, om te Peking in de /Verboden Stad" van den keizer een ta pijt te bemachtigen. De oude heer is reeds in alle landpn der wereld geweest. Naar Londpn in hij 24 maal overgestoken, terwijl hij twee maal de reis om de wereld, heeft ge maakt. Op allerlei plaatsen heeft hij de begeerde tapijten gevonden in paleizen in warenhuizen, in spelonken. Ook thans is hij voor „zakelijke' 'doeleinden naar Engeland overgestoken, en wel om cCn tapijt uit de 16e eeuw. VALSCHE ZILVERBONS. Zalerdag bracht een tweetal mannen, vergezeld door een vrouw, bezoeken in een aantal winkels te Sittard om geld te wisselen. Het ging om kleine bedra gen en zij betaalden iruet een zilverbon van f2.50 welke bleek valsch te zijn. Hij bleek echter bijzonder goed nagemaakt, terwijl bovendien in de strafbepalingen het woord jaren" met twee a's was gedrukt, stelden de vervalsching boven allen twijfel vast. Nog denzelfden dag werden er drie verdachten aangehouden. Weggestopt in hun sokken vond men een belangrijk aantal zilverbons. Zij zijn allen afkomstig uit Heerlerheide. In totaal heeft men thans zestig biljetjes van f 2,50 opge spoord. Vermoed wordt dat nog meer bons in omloop zijn gebracht. (De Crt.) FRAUDE. Fenigen tijd geleden was het vermoe den gerezen, dat de afslager van de ge meentelijke vischhal te Amsterdam be nevens diens helper zich aan fraude) zouden hebben schuldig gemaakt. Van wege hel gemeentelijk bestuur werd een ambtelijk onderzoek ingesteld, waarbij bleek, dat beide personen zich ten na- deele van de gemeente een bedrag van ongeveer f800 hadden toegeëigend. In verband hiermede diende het ge meentebestuur een aanklacht in bij de justitie. De officier mr. Reylingh droeg het onderzoek op aan inspecteur Posthu ma van het bureau Warmoesstraat, die het tweetal arresteerde. Het is overge bracht naar het Huis van Bewaring. Bo vendien zijn zij uit den gerneentediemst ontslagen. In verband met deze zaak worden ver schillende Urker visschers gehoord. (Telg.) DE AANVARING DER „DJAMBÏ". Het s.s. „Djamb'i" van den Rotterdam- sche Llovd", dat, zoo men weet, Vrij dagmorgen in aanvaring is geweest met het Fngolscbe stoomschip „Volumnia" is Zondagmorgen om 8 uur te Rotterdam aangekomen. De „Courant" bad een on derhond met één der leden van de be manning waaraan wij het volgende ont- leenen. Vrijdagmorgen ongeveer kwart over ze ven lagen we een paai" mijl uit de Fn- gelsche kust ter hoogte van Dover, 't Was „potdile" van mist en we konden niet meer dan een scheepslengte vooruit zien. Wc voeren maar heel langzaam en lagen bijna gestopt. Plotseling hoorden we het mistsein van een andere boot recht vooruil en onmiddellijk daarop za gen we een schip uit den mitst opdoemen, dat recht op ons afkwam. Er weixl van 't andere vaartuig 'n sein voor volle kracht achteruit gegeven en ook de kapitein van de „Djambi" liet voile kracht achter uit slaan ,doch de Fngelscliman kon blijk baar de vaart niet «neer ui/t zijn schip krijgen, want er volgde een aanvaring van boeg op boeg. De schok was zoo hevig, dat het anker van de „Volumnia" weg sloeg en bij' ons op den bak terecht kwam, waar het een groote verwoesting aanrichtte. De luchtkokers knapten on der het gewicht van het 4%. ton zware anker geheel af. Door de aanvaring werd de reeling van de Djambi over con lengte van onge veer 10 M. weggeslagen. De voorsteven vertoont twee groote galen onder elkaar het onderste gat zit echter nog 23 voet boven de waterlijn. liet bovenste gal, dat hel grootst is ^bevindt ziich juist ter hoog te van het Chineezen logies waar alles door ellcaar geworpen is; een Chineesche stoker ,dïe zich binnen bevond werd niet ernstig gewond. De ijzerep platen van de voorsteven zijn totaal afgescheurd en om gekruld. Een kwartier na de aanvaring waren ze nog zoo gloeiend, dat je ze niet kon aanraken. Fén anker van de Djambi werd floor den boeg gedrukt. Door den schok sloegen de klinknagels overal rond, sommige kwamen midscheeps te recht. De, Volumnia" zwaaide na. de aanvaring langs de „Djambi" en raakte nog het achtersloepdek, waar eenige da vits ontzet werden. De „Djambi" ging daarna ten suiker om te wachten tot dat de mist was opgeklaard. Kwart over 12 werd het weer helder zicht en kon naar- Londen doorgestoomd worden Vermeld zij nog dat dc bemanning zich voorbeeldig heeft gehouden en dat van paniek geen sprake is geweest. BURGERLIJKE STAND- Middelburg. Van 3—6 Sept. Bevallen: J. S. ML Moens, geb. Harthoorn, z. Goes. Bevallen: M. K. Luijks, geb. Dagevos, d. J. Gee no, geb. Remijhset, d. Ll Kramer, geb. Lepoeter, z. A. E. van Ginkel, geb. van Ginkel, d. H. E. van. de Sandt, geb. Hindriks, d. AFLOOP AANBESTEDING. - Vanwege het provinciaal bestuur van Zuid-Holland werdj heden aanbe steed liet verbeteren van een gedeelte van den verkeersweg Delft-Zegwaard door het aanbrengen eener klinkerbe- straling tusschen de betonbanden van Vlo gemeenten.Pijnacker en Zegwaard met bijbehoorende werken. Laagste inschrijvers: A. M. Kuijper en R. J. P. Kimpe alhier voor f51.200. - Bij den zwemwedstrijd, Zaterdag, te Vee re gehouden om prijzen, uit geloofd door Miss Ochs, werden winnaars op 100 M. door meisjes boven 16 jaar: 1. Anna Rouw in 1 mtfnl 42 sec. en 2. Öhr. Dekker in 2.2; meisjes beneden 16 jaar: 1. Mart. I'oppe in 1.40 en Adri Geldof in 1.56; jongens beneden 15 jaar: 1. H. Minneboo 2 30 en P. Jasperse 2.45; beneden 17 jaar: A. Poppe 1.45 en A. Cal jouw 2; boven 37 jaar en over 300 M.: J. Minneboo 6,7 en I. Geldof 6.30; jon gens beneden 12 jaar over 50 M.: A. Geldof en P. Geldof. Zaterdag 11 Sept. 4 uur n.m. zul len te Sas van Gent voor de eerste maal (die provinciale kampioenschappen van Zeeland verreden worden. Zondag 12 Sept. zal een wedstrijd Nederland België.plaats hebben. o Voetbal. Te Vlissingen speelde gisteren Vlis- isingon I tegen Middelburg; I een vriend- schappelijken wedstrijd. Vlissingen won: met 51. Te Middelburg ontving Zeelandia I Goes I en won daarvan met 43. Ten slotte speelde Middelburg II tegen Walcheren, welke ontmoeting met ge lijk spel (4—4) eindigde. Het 35-jarig bestaan van! Medi oburgum, Het slot van het feest ter eere van het -jarig bestaan van „Medio" had Za terdag een meer intiem karakter, wij bedoelen den wedstrijd in gymnastiek en alhletiek, die Zaterdagmiddag voor de leden en de adspiranten in het Schut tershof plaats vond. In de groote zaal! waren bijna alle leden en adspiranten en enkele ouders en oud-leden aanwezig om de met groot animo uitgevoerde weastrijdnwntoers der verschillende af- deelingen mol groote en ten volle ver diende aandacht te volgen. De wedstrijden, die af en' toe werden afgewisseld door muziek van den jeug digen pianist Willems, werden wel zoo vlug mogelijk afgewerkt, maar liet was toch over zesgen geworden, toen de voor zitter der vereeniging, de lieer Ohr. J. Ma zure, het woord kon nemen, om1 er op te wijzen, dat men thans onder el kaar heeft genoten en geloond, dat men gezond van lijf en leden is. Men moeJj daarvoor dankbaar zijn en ieder zal

Middelburgsche Courant | 1926 | | pagina 2