5 FEIILIETIL Dtrtn- BEURSNOTEEIUNG VAN IIEDEN. AMSTERDAM, 2 Sept. (Slotkoers). (1 pet. Nederl. 1923 103; 6 pet. Ned. 1922 100 vijf lien zestiende; 5 pet. Ned. 1918 101 dertien zestiendie; 4i/? _pct. Nederl. 191', lOOVr, 2»/? pet. Nederl. W, Schuld 64, 3 pet. do- Oblig. 76; 3 pefy do. Certif. 75%. Cert. Ned. Hand. Mij. 165%165% Aand. Ned. Ind. Handelsb. 177—179', 'Aand. Kol. Bank 217V&219; Kon. Pe trol Aand. 389%—391; Handels v. Am sterdam 680—687; JaVasche Cultuur 370 Aand. Deli Maatsch. 431—436; Amsterd. rubber 33ls/4331; Ned Scheepvaartunie 180fysj Kon. Holl. Lloyd 31; Kon. Ned. Stoomb. Mij, 97V?; Aand. Paketvaart 328%—329; Bank 'Associatie 51%. Gouda A. 325; Philips A. 344; Jurgens 'A. 1671/j. Steels 152; Erie 31%; Union Pacific 164164i/?;Conimon Marine 7%7%; Pje fered do. 31 32; Maxwell Gr. C. v. A. 51/4Maxwell Land Cert. v. Inc. Bonds 19 dertien zestiende. Prolongatie 3 pCt. Bussen Obi. 1880 3 een zestiende. Markt stuit op de laagste prijzen. Wisselkoersen- Londen 12.11%; Berlijn 59.10; Weenen 35.25; Parijs 7.50; Brussel 6.97%; Dollar Cable 2.49i/?. WEERBERICHT. Medegedeeld door het Koninkl, Nederl. Met. Instituut te De Bilt. Naar waarnemingen verricht in d< morgen van 2 Sept. Hoogste barometerstand: 765.5 te Aberdeen. Laagste barometerstand: 748.— te Vardoe. Verwachting van den avond van 2 tot den avond van 3 dezer: Aanvankelijk zwakke veranderlijke wind, later uit Zuidelijke richtingen. Ne velig tot half of zwaar bewolkt. Weinig of geen regen. Weinig verandering m temperatuur. Thermometerstand alhier 's morgens 9 uur 70 gr., 12 uur 78 gr., 3 uur 76 gr. HOOG WATER. Vlissingen. Zomertijd. 7rijdag 3 Sept. n m. 12.06 •'.aterdag 4 12 55 bondag 1 37 'Jaandag 6 2.12 jmsdag 7 2.42 'A oensdag donderdag 3.12 3.44 (Het tijdstip van hoog water te Do m- borg valt 9 minuten na dat fee Vlis- ningen gegeven werden, wat de verlich ting betreft ook zeer goed was ver zorgd. Maar laten wij terugkeeren tot de uit voering zelf. Deze begon met „de Medio- burgum Marsch" van Jan Morks, uitge voerd door het Middeiburgsch muziek korps, dat in den loop van den avond nog enkele nummers ten gehoore brafcht, die voor velen geen onbekenden meer waren, maar die door de goede keuze al len mei groole aandacht werden aan gehoord en telkens dankbaar applaus uitlokten. Ook het accompagneoren van de rylhmische oefeningen ging zooals het maar te wenschen was. Hel eerste dezer oefeningen was liet ook Vrijdag j 1. opgevoerde „Tennissen", dat ook nu zeer voldeed Met de duw en Irekbewegjngen toonden de d eel ne me nden, wat door goede oefening kan worden bereikt; er spreekt daarbij uit iedere beweging kracht en vlugheid De Uit het Engelsch van Baronesse Orczy (Geautoriseerde vertaling van A. T.) 49). „Ons leven werd Lang geleden voor ons geregeld," zei hij koel. „De Squire heeft reeds ten uwen behoeve nietig verklaring van het huwelijk aange vraagd. Het is voor ons beiden het beste, dat wij ons niet tegen zijn wil ver- veri»etten." „Dus ge Jiebt besloten mij niet voor een poos, maar voor altijd te verlaten?" „Altijd is een groot woord. Als de strijd van nu voorbij is, kan ik misschien terugkeeren. Dan zal er veel vergeven en vergelen zijn. Gij zult uw vrijheid terughebben en een man gevonden heb ben, die in slaat is u gelukkig te maken." „Is het dan uw wenschie ver beten en mij gelukkig met een .ander man te zien?" Hij knikte en zijn lippen fluisterden zachtjes een toestemmend antwoord. 'Barbara haalde snel adem en zuchtte zwakjes, nauwelijks merkbaar. Maar zij zei de niets meer voor het 'oogenblik, zij keek alleen stil naar hem, terwijl hij Jzich naar de tafel keerde, waar zijn*? hoed lag, en een beweging maakte om dien op te nemen. Toen riep zij zacht: „Jim!" Ilonde Nuite (Nachtelijke Ronde) geeft den gang van de nachtwacht weder door de vier boekfiguren, terwijl dé worstel- standen in het midden de vechtenden doelen na te bootsen, die een nachtwacht op zijn ronde kan ontmoeten, Het laatste nummer voor de pauze, de „Réveil du Printemps" sprak duidelijk voor zichzelf, de jeugdige danseressen verwelkomen als het ware de lente, nadat de winter is heengegaan. Waren dit bijna alle num mers van wijlen den heer Jan Morks en den heer Mazure samen, ook na de pauze werden nog een tweetal ten tooneele gébracht namelijk de Bolero, een Spaan- sche dans en üe Barcarole, een ensent- bledans. Al deze oefeningen werden in passende costuums op onberispelijke wij ze vertolkt en kwamen door de reeds genoemde verlichting en den donkeren achtergrond van de bladeren der hoo rnen volkomen tot hun recht. Dit was niet minder het geval met de verschil lende marmergroependie ten slotte ver toond werden en waarbij als iets heel nieuws witte figuren tegen een witten achtergrond werden geplaatst, waardoor ae schaduw een fantastisch beeld gaf. Nog meer als door hetgeen wij er over kunnen schrijven, bleek uit het luid applaus na ieder nummer, dat de lieer Mazure ook nu weer volkomen succes met zijn werk heeft bereikt. Juist tij dens het laatste muzieknummer vielen enkele druppels, doch daar bleef het bij. Spoedig na afloop der uitvoering werd het licht in de groote zaal ontstoken en werd daarin een deel der aanwezigen toegelaten, maar verzocht werd, dat de anaeren hun plaatsen in den tuin, die verlicht bleef, zoi&fen behouden, om voor het dansen de zaal op te zoeken. Want daar had de bekende Zelandia Jasz Baud op liet podium plaats genomen en klonk spoedig diens goede dansmuziek door de zaal. Het bleek ook zelfs bij een tem peratuur als gisteren voor vélen niet te warm om "te dansen. Gemeld zij nog dat Medio gisteravond een mooie bloemenmand van de ■Turnclub Ons Huis in ontvangst had te nemen. KERKNIEUWS. - Op Zondag 26 Sept. hoopt ds. W. A. Dekker afscheid Je nemen van de Ned. Herv. Gem. te Krab ben dijk" (de "Z.) - Door de classis "Zierfkzee van Geref. Kerken werd heden peremptoir geëxamineerd de heer J. de Boer, be roepen predikant te Brouwershaven en met algemeene stemmen toegelaten. Ned. Herv. Kerk. Aaugenomen het beroep naar Vrouwe polder— Gapinge, door S. J. M. Huls bergen, cand. te Noordlaren. De Synode te Assen. De Synode verzond gisteren telegram men aan dr. J. C. Brussaard te Bloemen- daal en dr. Wi. P. van Duiu3 hen uilnoo- digend mondeling him bezwaren toe te lichten, en daarom du de Synode aan- ■wezig te zijn, eerstgenoemde hedenmid dag ,ds. van Duin hedenavond. ONDERWIJS. Geslaagd te Wage ningen voor het examen tuinbouwkunde L'. O. dé Heer W. P. L. Bakker te Zierikzee. tabletten, ondersteund door inwrijven met Ipèrosalftatreï stillen rheumatische pijnen enjicht. (lngez. Med.) Hij bleef slaan, en weer hing een die pe stilte in de lage kamer van hfet ïuisje. fret scheen, alsof het noodlot was binnengetreden en met meedoogen- looze liaud de weegschaal op leven en dood voor deze beide menschen op hield, wachtend tot dut het géwicht van liefde of plicht de schalen deden dalen in de richting, die zij kozem. Toen zij Barabara eenvoudig- „Waarom liegt ge tegen mij, Jim Hij verhief zijn hand in verzet; haar onverwachte vraag had hem blijkbaar overrompeld; het was duidelijk dat hij trachtte iets te zeggen, maar hij vond zijn woorden nooit heel gemakkelijk. „Go liegt legen me, Jim" hield Bar bara vol, „als ge zegt, dat ge wensch t mij te verlaten. Of zoudt ge liever willen dal ik dacht dat ge loogt, toen ge mij, in uw armen hieldt en zwoert dat ge mij liefhadt?" „Het is het een or het ander, Jim" ging zij voort, toen zij zag, dat hij nog hardnekking bleef zwijgen. „Ik kan u niet tegenhouden, als ge heen wilt gaan. Als ge wenscht mij te verlaten, zijt ge vrij, maar kijk, voordat ge fieen gaat mij recht i n de oogen en zeg dan tot mij „AJles, wat ik u nu pas geleden 'ïn het bosch toefluisterde, was valsch en leugen; toen ik u in mijn armen hield loog ik tegen u. Ik heb u niet lief, ik wil heengaan. Zeg dat', en ik zal ter ijde gaan en noch met woord, noch? met &lik zal ik trachten u hier te houden." LAATSTE BERICHTEN. UIT VLISSINGEN. In een Woensdagavond gehouden, zeer druk bezochte vergadering van het per soneel der Kon. Mij. „de Schelde" te ^'lissingen werd de groole wensche- lijkheid en noodzakelijkheid van loons- verhooging besproken en werd besloten tot samenwerking van den Alg. Ned. Me- taalbewerkersbond, den R. IC. Metaal- bewerkersbond en den Chr. Metaalbew.- bond om tot verhooging te geraken. Be sloten werd aan de directie te vragen de loonen als volgt te verhoogen: die van 55 ct. per uur met 3 ct., die van 5054 ct. met 4 ct., die van 41—49 ct. met 5 ct., die van 30—40 ct. inet 6 ct. en die beneden de 30 cent met gemiddeld 3 cent per uur. UIT B-GRAVENPOLDER. 'Door notaris H. W. Neervoort werd Woensdag in het openbaar verkocht een huis met schuur en erf aan den Achter wég, groot 1 are 67 centiaren, aan den heer H. 0. J. Nieuwdorp aldaar voor f1640. VORSTELIJKE VAART MET DE „SUMATRA". De Koninklijke familie is voornemens Vrijdag 10 dezer een bezoek le brengen aan Hr. Ms. kruiser ..Sumatra", liggende te IJmuiden en vervolgens met dien bo dem een vaart te maken naar Nieuwe- diep. Gedurende dien tocht zullen oefe ningen Ier zee plaats hebben. Het ligt jn de bedoeling dat H. M. de Koningin te Nieuwediep het marine-hospitaal zal bezoeken, en dat Prins Hendrik en Prin ses Juliana het Kon. Instituut der Marine aldaar gaan bezichtigen. DE SYNODE TE ASSEN. In de hedenochtend gehoudeu zitting werden namens commissie B uit de dog matische commissie verschillende rap porten uitgebracht, loopende over eeu achttal bezwaarschriften. Eenige daar van werden, niet in behandeling geno men, omdat de schrijvers niet bchooren tot één deT Geref. Kerken; omdat de Synode geen zitting heeft' om allerlei vragen le beantwoorden; omdat geen gronden werden aangevoerd op de Hei lige Schrift, of op de belijdenis geba seerd; en omdat Genesis I niet in behan deling is. De conclusie over bezwaar schrift van doet. Niéboer van Gronin gen was om te 'antwoorden dat er niet genoeg Tekening mee wordt gehouden bat het historische deel der bijzondere openbaring een eigen soort karakter draagt. Conform dit advies werd beslo ten. Daarna volgde een kort comité-gene raal en twee commissievergaderingen. Ds. Brussaard heeft telegrafisch be- richt heden en het overige dezer week door vele ambtsbezigheden verhinderd te zijn naar Assen te komen. WISSELKOERSEN. AMSTERDAM, 2 Sept. 3 uur. De cijfers tusschen haakjes zijn de koersen van gisteren. Londen 12.1l3/s (12.111/?) Berlijn 59.40 (51.431/?}. Parijs 7.50 (7.42). Brussel 6.971/» (6.98i/2). Zwitserland 48.181/? (48.19). Weenen 35.25 (35.271/?). Kopenhagen 66.271/? (66.30). Oslo 54.721/? (54.75). tSockholm 66.771/? (66.77i/2) New-York 2.49%—s/8 (2.49%). BEURSOVERZICHT. AMSTERDAM, 2 Sepl. 3 uur. De beurs had vandaag een vrij rustig verloop. Scheepvaarl^fdeeling: groote hoek in Java—China—.Tapanlijn, waarvoor nogal vraag bestond. Vast gestemd waren de suikerwaarden, alsmede aand. Indische cuHuurhanken vooral H. V. A.; ook dc overige soorten waren prijshoudend. Rubber beperkt, hier en daar eerder Er klonk nu iets van zegepraal in liaar slem; zag zij niet den blik van vurige liefde, waarmede Jim haar aanzag, ter wijl zij sprak? Het was dezelfde blik, die haar in 'het bosch had doen trillen toen zij met haar gezicht vlak bij het zijne lag en zijn oogen die overgave hadden gevraagd, waarnaar liaar ziel hongerde. Maar toen zij uitgesproken had, en vast verzekerd wachtte op den kreet van liefde, dien zij zoo bereid was te beantwoorden, zag zij een oogenblik dien blik veranderen in een van duldelooze smart.... een oogen blik maar en het volgende scheen het, alsof een onzichtbare hand een masker voor zijn gezicht geschoven had. Alle uitdrukking verdween er uj,t, al hét licht, zelfs de lijnen van het leed verdwenen, en maakten plaats voor een masker van koude onverschilligheid. En toen zij dié plotselinge verandering an hem zag, liad zij liet gevoel, dat er inderdaad een vrec- selijk spooksel naast Jim stond; een spooksel, dat licm ingefluisterd had, zijn ooren voor de liefde te sluiten, dat het licht der liefde in hem gedoofd en zijn hart bevroren had. Jim zag er nu ujt als een !man, die men zijn ziel ontroofd heeft, en wiens lichaam onder betoovering van een onzichtbaar macht was, die hem als een pop bewoog. Een vreeseüjke schrik beving haar; voor een oogenblik dachf zij', dat hij krankzinnig moest zijn. De angst beknelde haar zoo, dat zij iets lager. Tabakken: Sumatra-aandeelen meeren- deels ongeveer de laagste prijzen van gisteren. Oliemarkt stil. Koninkl. lager. Prolongatie 3 pCt. DE REORGANISATIE VAN DEN VOL'- JKENBONDSRAAD. PARIJS, 2 Sopt. V.D. De bladen com- menteeren verschillend het compromis dat bereikt is in de commissie voor jde reorganisatie van den Volkenbondsraad, Zekere bladen ooals die „Petit ParisLen' zien er het bewijs in dat dé werkzaam*- heden in de commissie die in den aanvang moeilijk en lastig waren in een rustige atmosfeer beëindigd zijn. Andere bladen tie „Echo die Paris' en „l'Avenir" be treuren het verdwijnen van twee lan den uit den raad die Frankrijk steeds trouw steunden. De „Matin" onderstreept het gecom pliceerde karakter van die maatregelen die door de commissie aanvaard zijn. Al le bladen spreken d<e hoop uit dat Spanje een edelmoedige houding zal aannemen, nieuwe postzegel van 7% cent thans verschenen. Het is een eenkleurige ze gel in het type van 11 cent port- zegel. NAGEKOMEN BERICHTEN. I- .DE DIEFSTAL.IN IIET PALEIS. Te Alkmaar heeft zich bij de politie een man aangemeld die de dader van den inbraak in het paleis op den Dam te Amsterdam gebleken is. De ridderor- den van jhr. Six heeft hij te Zaan dam te koop aangeboden. Hij kon ze daar echter niet kwijt raken, en heeft ze toen later in het water geworpen. Waar hij dal gedaan heeft, kan hij niet nader aanduiden. Hedenmiddag is hij naar Zaandam ge bracht om daar geconfronteerd te wor den met den man, wien hij de ridder orden te koop heeft aangeboden. HANDEL, NIJVERHEID EN VISSCHERIJ. - Volgens de Engelsclie bladen zullen 1 Oct. ook de bepalingen van invoep van 'bacon en ham (die niet ondeo* het huidig invoerverbod vallen) ver scherpt worden. Er wordt o.a. een ver klaring geöischt van een bevoegd regee- ringsambtenaar van het land yan her komst. De staking ibij Heemaf. Bij den rijksbemiddefaar ir. H. A. van IJsselsteijn is inzake het conflict bij Heemaf bericht ingekomen van de syndi calistische werknemersorganisatie, waar bij zij het voorstel van den bemiddelaar onaannemelijk verklaart. De overige werkliedenorganisaties hebben zich wèl met dat voorstel ver-? 'eenigd, echter onder voorbehoud, dat ook de directie het aanvaardt. Volgens een later bericht heeft de directie van Heemaf het voorstel niet aangenomen. VERKEERSWEZEN, POST EN TELEGRAFIE. De heer II. M. Roos, 2de voorzitter van den Centralen Bond van Neder- landsch post- telegraaf- en telefoon personeel is lot eersten voorzitter geko zen in plaats van den heer van der Jagt die wegens mislukkig der poging tot aan sluiting aan het N.V.V., als zoodanig ont slag genomen heeft. Er worden thans proeven genomen om postzakken veilig uit vliegtuigen, vlie gende met een snelheid van 160 K.M. per uur eu op een hoogte van 1500 tot' 2000 M„ neer He laten. De proeven worden uitgevoerd jnet een Itandley Napier vliegtuig eu (le uit vinding zal, bij welslagen der proeven', voor het eerst op de luchtroute Louden- Parijs worden gebruikt. Een nieuwe postzegel. Naar het „Vad." verneemt, is het zwarte sluier haar oogen scheen le be dekken. „Hebt ge me voorgelogen Jim?" riep zij- Maar hij mompelde slechts vaag: „Me vrouw.... om Godswil, heb medelijden./' „Medelijden"'" antwoordde zij bijfia toornig. „Toont ge nu medelijden jegens mij?" Toen zonk bij met een doffen snik op een stoel neer en inet zijn ellebogen op zijn knieën, begroef hij zijn handen; zij snelde naar hem toe, dacht niet meer aan haar angst, aan haar gekrenlcten trots, aan niets maar dan alleen daaraan, duf hij ongelukkig was. Zij knielde naast hem neer, sloeg haar armen om zijn schouders en liefkoosde hem als een moeder haar zieke kindje of als de houtduiven in den ouden beukeboom. „Mijn lieveling, mijn lievelingI" fluis terde zij met oneindige teederheid, ,waarom kwelt ge u zelf en mij?" Denkt je dat ik u kon laten heengaan, nu ik weet, dat ge mij liefhebt?" Toen eindelijk slaakte hij een kreet! een kreet, die heftig en wild en woest' was, als de kreet van den wilde, die zich' tegen ondragelijke marteling verzet. „Om Gods wil, mijn lieveling," riep hij uit, ..laat mij in vrede van hier gaan!" Maar zij schudde't (hoofd. Nu dat zij dat masker van onverschilligheid door gebroken had, voelde zij den moed in zich om te strijden, dat geheimzinnige spooksel uit de dagen, dat haar Jim wil naar adem hijgen moest, terwijl eende ontrooven. Hij hield een of andere Gids goederenvervoer op de spoorwegen. De Nederl. -^Spoorwegen hebben op nieuw uitgegeven een beknopten gids voor hel goederenvervoer. Evenals in den vorjgen gids worden in dezen gidg in beknopten vorm inlichtingen verstrekt welke van dienst kunnen zijn indien van de Nederlandsche Spoorwegen wordt ge bruik gemaakt voor de verzendiqg van goederen enz. Tevens zijn in dezen jjids verschillende bepalingen opgenomen, verband houdende met de op 1 Juli j.l. ingevoerde nieuwe goederentarieven. De Ho 11a 11 d-A fri ka-lij n. De schepen van de Holland-Afrika-lijn zullen in het vervolg ook Genua aandoen. De „Billiton", die over 14 dagen vertrekt, zal het eerste schip zijn, dat Genua aandoet. .Vervolgens zal elke 14 dagen een schip van deze lijn Genua aon+ loopen. Ind. Stoomvaartlijnen Tosari, l Sept. v. Suez, Rotterdam n. Java. Van Diemen, 31 Aug. te Batavia v. Rotterdam. Siantar, p. 1 Sept. Point de Galle, Batavia n. Rotterdam. Blitar, 1 Sept. le Rotterdam v. Batavia. Kydoe, 1 Sept. v. Suez, Rotterdam n. Java. Merauke, 31 Aug. te Antwerpen, Rot terdam n. Batavia. Binlang, 1 Sept. te Batavia v. A'dam. Prins der Nederlanden, 1 Sept, v. Suez, Amsterdam n. Batavia. Madoera, p. 1 Sept. Perim, Batavia n. Amsterdam. P. 0. Tlooft, f Sepl. v.m(. 10 uur te Southampton, Amsterdam n. Batavia. Polydorus, 3 Sept. v. Batavia te Am sterdam verwacht. Stoomvaartlijnen op Noord-Amerika. Rijndam, 1 Sept. v. Rotterdam n. New- York. Leerdam, 1 Sept. v. Rotterdam n. New- Orleans. Blijdendijlc, 31 Aug. v.ml 7 u. 24 m. 120 mijl Zuid v. Valentia, Rotterdam n. New- York. LEGER EN VLOOT. - Luitenant ter ze© le kl. A. C. Wakerlin is van Vlissingen overge plaatst naar Willemsoord en wordt belast mei de functie van officier-instructeur bij hel Kon. instituut voor de marine. De schrijver-majoors der marine P. D. Beversluis en A. te Boekhorst zijn bevorderd tot opperschrijver; de schip per M. J. Stolt tot opperschipper en de konstabel-majoor A. Mosch tot opper- lconstabel. - Reserve-2e-luiten,ants J. Mulder, P. F. Gooxsens, E. Mehler en C, Bruynzeel van hel 14e reg. inf. zijn gisteren te Breda voor herhalingsoefeningen onder de wapenen geroepen en vertrekken 25 dezer weer met groot verlof. Reserve-officier van gezondheid 2e kl. F. .1. Sleenmetser komt van 9 tot en met 25 dezer te Breda als bataljons-arts bij het 11e reg. infanterie onder de wa penen. Luitenants ter zee 3e kl. J. R. L". Lebeau, A. J. Quanjer, J. II. P. van Rosevelt, zoomede de oTficieren van den marinesloomvaartdienst 3e kl. R. de Bruijn en L. G. Sengers, onlangs nieuw-benoemd zijn aangewezen voorden dienst in Oost-Indië en volgen 22 dézer met hel s.s. Insulinde hun bestemming. Officier van administratie 2e kl. W. F. L'. Waleveld is aangewezen voor de func- '»cimclijke gedachte achter; een over gevoelig geweten had hem zeker inge geven, dat politieke geschillen een érn stige scheidsmuur tusschen geliefden vormden. Wat een dwaasheid was dit alles! Maar mannen hadden vreemde denkbeelden en personen, die harder van. aard waren, hadden misschien op zijn' gevoelens gewerkt, en de gebeurtenissen der laatste paar weken hadden het ove rige gedaan. Het scheen Barbara alleS van zoo weinig beteekenis- politieke ide alen moesten ondergeschikt blijven aan' liefde en geluk. Zij zou niet toelalen, dat Koning of Parlement haar yan Jim be roofden. Hij zou z.ijn partij kiezen, en zij zou haar gevoelens en idealen voor zich zelf houden; de strijd kon niet veel lan ger meer duren, en als het land weer in vrede was, zou alles vergeven en ver geten zijn. Intusschcn zou zij weten te zwijgen, als er politieke gebeurtenissen besproken werden, en als Sguirc Brent of haar bloedverwanten wat al te heftig over het onderwerp werden, zou zij zicht niet meer met hen bemoeien, voordafi zij in een vredelievender stemming wa ren. Met de verheven zelfzucht der lief de was zij bereid hen allert voor Jim op le geven; had zij niet het vooïbeeld: voor zich van liaar heide zusters, die met aanhangers van het Parlement ge trouwd waren? Zij waren gelukkig met haar echtgenooten en vermeden politieke jespreldcen. Was het niet dwaas, er an ders over te denken? (Wordt vervolgd.)

Middelburgsche Courant | 1926 | | pagina 2