I Aas- Treeg H. Iveen ■ren- pege- jichl, Kens- J niet (ft hij vau die I drie P-Beï- I zeer pr zij leken, ■mner Iheb- lleerd |m de een haar i lol- I hos- Esche rawle Ichip, |wrak Uit 1 he el ikke iter.) f Va- zijn racht was ern- vomsl) jaar eerst' anser ij be- reen- >fdrol! lelling ployé ;h in- laldeii )oschv uur vilden diep drukke verkeerspunt. Enkele wagens werden voor een groot deel versplin terd. Een wagen stond op den kop. Krachtige maatregelen werden geno men om ae door liet ongeval ontstane verkeersbelemmering weg te ruimen. Niettegenstaande de groote ruïne was reeds spoedig liet verkeer geregeld. HET ONGELUK TE KAMPERDUIN. Omtrent hel ongeluk te Kamperduin, waar mevrouw Poot—Schouten en haar ongehuwde zuster vau 25 jaren bjj hel baden in zee verdronken, verneemt liet ,,Hbld.'\ dat dr. P. zijn 28-jarige wouw, haar zuster en de heer II. B. uit Bergen elkander in zee vasthielden om beter' tegen den golfslag bestand te zijn. Op een gegeven oogenblilc zonk den dames den grond onder de voeten weg, doordat men in diep water geraakte; de stroom nam haar mede en de heeren 'waren ge noodzaakt de dames los te laten, wilden- zij zelf niet worden meegesleurd. Na veel moeite gelukte het dr. P. en den heer B. den vasten wal te bereiken. Yan daar uit weixl nog getracht door hand aan hand in zee te gaan, een levenden ketting te vormen, het mocht evenwel niet balen. Een geoefend zwemmer, voorzien van een gordel, heeft het lijk van mevrouw P. aan wal gebracht, terwijl dat van haar zuster eerst een uur later aanspoelde. De heide lijken werden per auto naar de woning van dr. Poot te Bergen ver- woerd en zullen a.s. Vrijdag ter aarde worden besteld. DE BLTJE BAND-REIS NAAR ZWITSERLAND. n. Elüelen, 14 Augustus. De leiders hebben Piet, den Scliiedam- schen gangmaker, een weinig tegen zich zelf in bescherming moeten nemen. Hij zou hel slachtoffer van zijn eigen grap pen geworden zijn. Hij blijkt niet de eenige, die af en toe eens geremd moet worden. De leiders gaan niet van de ge wone wandelwegen, terwijl die voor {va renden liever de kleine paadjes zouden willen af- en opklimmen; dat is op deze vrij groote hoogte-verschillen eenigszins gevaarlijk, daarom is deze afwijking ta hoe; daarbij komt, dat op deze wijze voor een onervaren klimmer de tocht veel te vermoeiend zou worden op den duur. Vrijdag, toen zij op den Rigi-Kulm waren geweest, waar het bergspoorfje hen gebracht had, trachtten een paar van het gezelschap eenige malen op eigen gelegenheid de afdaling te ondernemen. Ze werden onmiddellijk opgemerkt door den man in de achterhoede, die liet sig naal gaf waarmee ze met vriendelijken, doch niet af te wijzen aandrang werden nilgenoodigd, zich weer hij den troep te voegen. Hetgeen ze direct deden. De stemming was prachtig, na het méér ,dan verrukkelijke uitzicht, dat ze hadden genoten van den Rigi af en de voor treffelijke lunch in het groote hotel op den top, waar toevallig nog een' ander talrijk gezelschap Hollanders werd gespij zigd. Het was een uitzonderlijke dag, zoo helder als de Zwitsers maar weinig hennen; daardoor kwam het iRtz-icht tot ver achter Luzern vrij, en het verloop van het heele Vierwoudstedenmeer, be halve het gedeelte achter den Rigi; aan den anderen kant stond prachtig tegen de blauwe lucht de besneeuwde Vug van het Berner-Oberland. Op den terug tocht over het meer, van Wieggis af, konden de jongelui van de avondtintein genieten, een genoegen, dat slechts in zeer lichte male en alleen op bet eind getemperd werd door liet verlangen naai tafel. Om kwart na acht werden ze op gevangen door hel bedienend personeel van de vier hotels, dat de handen vol lcreeg met aandragen, en dat eerst ver baasd, maar tenslotte geamuseerd bleek door de merkwaardige hoeveelheden, die de jongens en meisjes konden verwerken. Gisteren, Zaterdag, was alles conse quent het tegenovergestelde. Met den trein den anderen leant uit, tot Gösche- men, en van daar door den SchöIIenetn- schlucht, den grooten weg naar Italië langs, tusschen de 'hooge hergen door, maar Andermatt, een niet vermoedende klimpartij. In het bijzonder voor de Duivelsbrug, -waar de Reuss brullend en kokend naar omlaag komt en de leikleurige bergwan den steil staan als ontzaglijke muren, waar bijna geen groen is en nog altijd de sinjstère herinnering schijnt te heer- schen van dien vreeselijken slag, waarin de Russische generaal Suwaroff het leger van Napoleon tegenhield, kwamen zij sterk onder den indruk van het monu ment, dat in de rotsen is uitgehouwen. Als om de verbeelding wat te hulp te ko men met betrekking tot den slag, zagen de jongelui op den terugweg een paar mitrailleur-afdeelingen gepakt en ge zakt, terugkomend van een oefening. Het weer hield zich ook Zaterdag bui tengewoon, maar vanavond moesten de jongelui wat vroeger thuis zijn, vanwege den feestavond in hotel Sternen. Diie is goed geslaagd, vooral wanneer men in aanmerking neemt, dat de jongens en meisjes zelf het programma vulden met muziek en zang en voordracht, terwijl er geen tijd van voorbereiding gevonden had kunnen worden, vooral de muziek nummers waren een verrassing. De jongens en meisjes boden den leid sters en leiders cadeaus aan, waarvan één van hen hartelijk dankte voor de prettige dagen. Een meisje .uit Apel doorn stelde voor een telegram van dank te zenden aan de directie der N.V. Van den Bërgh's Fabrieken, een voorstel ,dat stormachtigen bijval uitlokte. Als 'herinnering aan deze reis^ werd door den heer Van Rees, reclame-chef van de firma, aan allen een artistiek door Begeer geslagen gedenkpenning na mens de fabriek aangeboden. BUITENLAND. Algemeen Overzicht. IIcl naderend einde der inljiiwer kersstaking. Het te Londen gehouden congres van Vertegenwoordigers van de mijnwerkers- houden heeft gister inderdaad hel be stuur gemachtigd onderhandelingen aan te knoopen met de mijneigenaars en de regeering. En onmiddellijk is dat bericht ge volgd door een (crugvloeiing van va- cantie-genietende kabinetsleden naar Londen Baldwin verwacht men er heden. De uitvoerende raad van de mijnwer ker sfedera tie zou ook heden bijeenko men tot vaststelling van hel besluit over de stappen die nu verder moeten wor den gedaan. En het schijnt, dat bij deze verschijn selen van naderend einde, de spanning en de weerstandskracht bij de stakers snel slinken. Het aantal werkwilligen neemt iede- ren dag sterk toe. En wat daarbij van het meeste belang mag worden geacht, Is het feit, dat velen hel werk hervatten op den achturendag en het oude loon. Natuurlijk zegt dit nog niets voor de definitieve regeling. Waar hel werk her vat mocht zijn op anderen grondslag dan de ten slotte te aanvaarden afspraak, zal ook die regeling wel worden her zien. Maar de door een deel der mijn werkers aanvaarde achturige arbeidsdag, maakt het voor de leiders niet makke lijk aan een zevenurigen werkdag vast te houden. Van de voorwaarden die het congres heeft gesteld voor het aanknoöpen der onderhandelingen, werd nog niets he kend. Alleen wordt gemeld, dat volgens het congres de oplossing voor het heele land zal moeten gelden, en niet per district mag worden vastgesteld. Zooals men weet is dat een van de moeilijke punten in hel geding. Die moeilijkheid wordt niet geringer nu de werkhervat ting in de verschillende districten op verschillenden grondslag is geschied. De zetelkwestie in den Volkenbond. Er wordt nu weer uit Berlijn gemield, dat de studiecommissie voor reorganisa tie van den Volkenbond den 30sten Augustus zal bijeen komen. Zou men nu weer het schouwspel krijgen van een machlelooze algemeene vergadering van den Bond? Ter herinnering nog even dit: In Maart zou de algemeene Wolleen- bondsvergadering beslissen over de toe lating van Duifschiand met toekenning van een permanenten zetel in den Raad. Maar in de voorafgaande bijeenkomst van den Raad veroorzaakten de daar opgeworpen eischen van permanente ze tels ook voor Polen, Brazilië en Spanje, zulk een verdeeldheid, dat er geen voor stel aan de vergadering kon worden voorgelegd. - 1 Hel eenige waarmede de beschamen de en teleurstellende machteloosheid werd verbloemd, was het besluit om het vraagstuk der permanente zetels te stel len in handen van een speciale studie commissie. Deze zou in Juni bijeen komen. Dat is echter niét gebeurd. De meenin* gen waren toen nog zoo sterk verdeeld, dat men er slechts nog meer verdeeld heid van vreesde. Men weet trouwens, dat Brazilië reeds zijn uittreden uit den Bond heeft aangekondigd, en dat Spanje mededeelde zich niet te willen onder werpen aan een herkiezing voor een tijdeiijken zetel in den Raad. Het wil ook een permanenten zetel. En Polen blijft ook aan zijn door Frankrijk ge- Steunden eisch voor een zetel, perma nent of tijdelijk, vasthouden. Maar nu moet er toch iels gebeuren. In September komt de Vergadering van den Volkenbond weer bijeen, en de stu diecommissie zal dan toch een oT ander rapport moeten overleggen. Zij zou eerst 'de volgende week bijeenkomen. Het uit stel tot den 30sten voorspelt niets goeds. D» duurte in FrankTijk en België. Toen de frank daalde, gingem.de prij zen van de levensmiddelen slcecls naar boven. Dat moest wel. Nu de frank stijgt, zou men zeggen, dat de prijzen weer naar beneden moes- Jen gaan. Maai' dat gebeurt niètl Mis schien werkt daar deze factor toe mee, dat de prijzen hij de frankdaling nog niet genoeg naar hoven waren gegaan. Maar behalve dat is er althans in Frankrijk, en trouwens ook in België nog deze zeer reëele oorzaak, dat ver schillende invoerrechten aanzienlijk wer den verhoogd. En dan is er nog het feit, dat de toe vloed van zooveel vreemdelingen de prij zen in hotels en restaurants hoog houdt. Voor de Eranschcn en Belgen is dat een hard gelag. De loonen en salarissen werden niet alle evenredig verhoogd naar mate de frank daalde. En nu de prijzen zoo hoog blijven, brengt dat veel zorg. Met ontevredenheid als onvermijdelijk ge volg. Het bericht dat de Engelsche regeering een onderzoek instelt naar de In België ingevoerde belasting op vreemdelingen, >rikkell de Belgen dan ook niet weinig. ïnkele beschouwingen in Engelsche bla den over de noodzakelijkheid om tie En gelsche loeristen in België te "bescher men tegen zulk een belasting hoewel daarmee nog heclemaal niet gezegd is, dat ook dc Engelsche regeering werkelijk legen die belasting diplomatieke stappen zal doen - geeft dan ook al aanleiding tot verbitterde commentaren in Belgi sche bladen. Voor de Belgen met grondbezit is liet dezer dagen toch al een nare uitreke- narij hoe zè moeten doen met den ver hoogden locslag op de grondbelasting gedurende vier jaar. Als ze dat vóór 1 September in eens voldoen, krijgen ze een aftrek van 30 pet. Eu dat loopt nog al in dc papieren. Voor een bebouwd eigen dom van bijv. 3000 frank kadastraal in komen, wordt gevorderd gedurende vier jaar een bijkomende grondbelasting van 250 frank per jaar. Dus samen 1000 frank. Als ze dat nu in eens betalen, krijgen ze dertig percent aftrek. Maar dat is nog 700 frank extra. OoslenTijk en de aansluiting hij DfiiEIsehland. Een medewerker van het Franschc blad „Journal", die éen onderzoek heeft ingesteld in Oostenrijk, schrijft dat de idee der aansluiting bij Duitschland in Oostenrijk overheerschend schijnt. Maar na een nauwkeurig onderzoek blijkt spoe- dat dit onjuist is. Alleen de pari- Germanisten willen oprecht de aanslui ting. Van de 165 leden der Nationale Vergadering zijn er slechts 11 vóór aam- sluiting. De socialisten blijven zich voor standers der aansluiting noemen, doch sedert langen tijd zijn zij het in hun hart niet meer. De Duilsche Republiek is conservatief, en de iJoslenrijksche ar beiders verheugen zich in de bteste so ciale wetgeving van Europa. Zij zijn tegen het Duilsche regime. De schrijver wijst eveneens op dpn afkeer van Oostenrijk voor hel mili tarisme. Ook de financieele wereld is zeer legen de aansluiting. De Schrijver besluit dat ondanks de andere symptomen, Oostenrijk geen aan sluiting wen-scht; maar anderen willen haar, en Europa zal goed doen hier een wakend oog op te houdfen1. (Natuurlijk zal de lezer goed doen, wél in hel oog te houden, dat deze schrijver een Franscliman is, die de aansluiting niét wenscht.) UIT RUSLAND. Na den dood van Dzerzynski. De plotselinge dood van Dzerzynski en de daarop gevolgde afzetting van Zinowjew en Lasjewifsj hebben opnieuw de belangstelling van de geheele wereld gevestigd op hetgeen geschiedt achter de muren van liet Kremlin. Wij willen nu 't een en ander over Dzerzynski vertellen. Over dezen opperbeul van de sovjetre- geering, den man, die honderdduizenden onschuldige mannen, vrouwen en kin deren liet terechtstellen, die vele gevan genen zelf heeft doodgeschoten, die in Rusland de meest verfijnde folteringen heeft ingevoerd, die zelfs een Iwan den -Verscbrikkelijke in wreedheid heeft overtroffen, bestaal in West Europa een verkeerde voorstelling. Men spreekt hier over hem als over een aseeët, die alleen aan de revolutie dacht, als over een man met ijzeren wil, met sta len zenuwen en met een ongeêvenaarden moed. Dit alles is onjuist. Dzerzynski was een man, wien alle menschelijke gevoelens vreeïnd waren, een machine, die werktuigelijk hel werk Verrichtte, dat haar opgedragen was. Hij was niet in staat zelf iets te bedenken, een nieuw plan te ontwerpen, een nieu we instelling in het leven te roepen, een nieuwe idéé te lanceeren, maar daar tegenover kón hij als een uitstekend functioneerend automaat hel plan van een ander uitvoeren. Zoo bijv. heeft hij de Tsjeka. de iuslelling die alle vijanden van de bolsjewiki moest vermorzelen en het gelieele land aan de Sovjets (d. w. z. aan de bende, die Rusland in haai' macht liad) moest onderwerpen, niet gesticht. Dit heeft een ander, n 1. Oeritsky, gedaan. Oeritsky was begaafd, warmbloedig, ondernemend en moedig. Dit maakte hem ongeschikt voor dc taak van h«fofd van de Tsjeka, en zijn moed leidde tot zijn dood. Dzerzynski, zijn opvolger, was heter berekend voor deze functie. Ontoegankelijk voor men schelijke gevoelens, niet wreed maar volkomen harteloos, maaide hij als een zeis honderdduizenden menschen weg, zonder te letten op geslacht of leeftijd Grijsaards en kleine kinderen, oude uit geleefde vrouwen en jonge meisjes, allen werden op dezelfde wijze 'door een pen- ■destreek van den vreeselijken Pool (Dzer zynski was geen Rus, maar een Pool) ter dood veroordeeld. En daarbij werd de opperbeul nooit opgewonden, geraak te hij nooit in woede- De moed van Oeritsky leidde tot diens dood. Dzerzynski was echter een lafaard. Een van zijn adjudanten vertelt in zijn memoires hoe Dzerzynski eens na een aanslag op een der bolsjewisti sche leiders in het hoofdgebouw van de Tsjeka was verschenen. De opper beul, wiens naam' in het geheele uitge strekte land met angst en ontzetting werd gefluisterd, was toen lijkbleek, zijn handen beefden van angst, zijn lippen trilden. Dien dag liet hij" alle gevangenen terechtstellen, o. a. een kind van dertien jaar. Het feit, dat Dzerzynski ontoeganke lijk was voor menschelijke dat medelijden hem vreemd was, dat hij als een automaat werkte, maakte hem bijzonder geschikt voor zijn functie en levens onmisbaar. Elk ander mensch zou nu en dan handelen onder invloed van haat of woede, zou nu en dan wei- dicht medelijden voor een zwakke lom men opvallen, zou terugdeinzen voor de zee van bloeo, die op zijn bevel vergoten werd en daardoor zou de mechanische regelmatigheid van de werkzaamheden van de Tsjeka verloren kunnen gaan en zou de angst in liet land verminde ren. "Want hel Russische volk was als gehypnotiseerd door hel automatische, het volkomen on-meuschelijke in de hou ding van den leider van de Tsjeka Het waren niet zoo zeer de bergen lijken, die het volk deed gehoorzamen, maar het mechanische in het moorden, hel machinale in den arbeid van de Tsjeka, geleid door een vreesclijke automaat Deze eigenschappen van Dzerzynski maakleu hem onmisbaar; zij leiden er tevens loc, dat zijn macht met den dag toenam. Hij bemoeide zich niet met de twisten om principieele vraagstukken hij bleef buiten al liet gekonkel, de intriges van de overige bolsjewistische leiders; hij behoorde lot geen der groe pen, die om de macht streden en elkaar bekamplen Daar iedereen wist, dat Dzerzynski op hetkritieke oogenblïk met behulp van zijn schillerend georga niseerde Tsjekalroepcn elke overwin ning te niet kon doen, dongen alle groe pen om zijn gunst, wilden alle leiders hem voor zich winnen, zijn vriendschap verkrijgen. Dzerzynski maalde hiervan gebruik om zijn macht uit te breiden en langzamerhand werd hij de machtigste man van Rusland. Om zijn gunst te win nen, vleiden de overige leiders lienï, schreven zij hem dingen toedie eigen lijk het werlc van anderen waren Hij werd gehuldigd, en geprezen «als de stichter van de Tsjekahoewel Oeritsky de geestelijke vader van deze vreeselijké (instelling was; hij werd bewierookt als de organisator van het transportwezen, terwijl iedereen in Rusland wist, dat Trotsky degene was, die den cliaos op de spoorwegen wist te ovenvinnen en er eenige orde te scheppen. Den laat sten tijd heeft Dzerzynski pro paganda gevoerd voor het „regime van economie" en iedereen haastte zich hem te bewierooken als den redder van het aderland, hoewel het algemeen hekend was, dat deze geheele propaganda hum bug was. Sterker, mensclien die met cijfers aantoonden, dat het „regime van economie" een dwaasheid was. deden tevens al het mogelijke om bij Dzer zynski den indruk te wekken, dat ook zij dat „regime" in hun departementen doorvoerden. Zoo gróót was de macht van dezen man. Het is moeilijk te zeggen, waarheen deze groeiende macht van Dzerzynski zou hebben geleid, indien hij niet door den dood was neergeveld. Zijn plotse linge dood heeft een einde gemaakt aan zijn loopbaan. En deze dood was zoo onverwacht, dat bij velen zoowel Rusland ais in het buitenland de over tuiging ontstond, dat hij door zijn te genstanders, die beangst waren voor de gevolgen van zijn steeds groeiende macht, uit den weg werd geruimd Het is moeilijk met zekerheid te zeggen of deze veronderstelling juist is of niet. Het is een feit, dal de dood van Dzer zynski heeft plaats gevonden onder zeer verdachte omstandigheden na een heftigen aanval op de oppositie; dat rijn 'dood de leiders in verlegenheid bracht, dat die regeerders niet wisten Wélke houding zij moesten aannemen, dat na den doöd èett hevige worslêïing ontbrandde tusschen den Georgiër Sta lin en de oppositie, die eindigde met een overwinning van Stalin. Dit alles maakt de veronderstelling, dat de op positie (nu bekend als N. O. P., niet te verwarren met N. E. P., de nieuwe economische politiek 1) Dzerzynski heeft vergiftigd, begrijpelijk. Zekerheid zullen wij echter alleen dan hebbenwanneer er meer licht zal vallen op de gebeur tenissen te Moskou vóór en dadelijk nk den dood van Dzerzynski. Hoe het oolc zij, Rusland is nu be vrijd van een aer allerergste en misda digste vertegenwoordigers van het sov- jet-slejsel. En een tweeden Dzerzynski hebben de bolsjewisten gelukkig nieL Dr. BORIS RAPTSCHINSKY. .Voor den eersten keer sedert den vóór-oorlogstijd is de Fransche marine voornemens een kruistocht le onderne men door <fe Oost-ZeeHet is dan niet onmogelijk, dat ook Duitsclie ha vens aangedaan zullen worden. Twee nieuwe torpedojagers, twee torpedohoo ien en twee moderne onderzeebooten zullen hel Fransche flotlilje vormen, dat 1 Sept. naar de Baltische landen zal vertrekken. Uit Gr ie ken 1 and. Gister zijn te Athene vier vaer con venties «eleekend aangaande de kan- Ie Grieksch-Servisehe kweslde. De eerste conventie betreft de zone tus schen Salonilci en Servië; de tweede de lijn Saloniki—Guevghalds; de derde de Griekscli-Servische minderheden en de laatste betreft een vriendschapsverdrag tusschen heide landen. De conventies blijven 3 jaar van kracht, de tekst zal kort na de ratificatie door Griekenland gepubliceerd worden, welke waarschijn lijk lieden bij decreet van Pangalos zal worden afgekondigd. U i t Per z i De sjah is van een rondreis door Kliorassant eruggekeerd, waar onlangs een opstand plaats had. Bij zijn bezoek heeft hij degradatie, en gevangenneming gelast van den opperbevelhebber van hel Oosterleger wegens afpersing en dwinge landij. Uit de .Ver. Staten. Een lievige storm heeft Maandag nacht de bovenstad van New-York ge teisterd. 35 huizen werden verwoest. Een groot aantal woningen werd bescha digd. Honderden hoornen werden ont worteld. De telefoon- en telegraafdraden knapten door. De storm nam tenslotte den vorm van een cycloon aan. Slechts weinig personen werden gewond. Uit China. - Uit onderschepte brieven is geble ken dat de troepen van liet nationale, leger een algemeenen terugtocht hebben ondernomen en Kalgan en Soesï Joean ontruimd hebben. De troepen werpen loopgraven op langs de Gele Rivier om de verhouden legers le beletten hun den terugtocht af te snijden.. MARKTBERICHTEN. Oost burg, IS Augs. Graanmarkt. Tarwe f 13.50f 14, Chevalier f'9.75, Erwten i' 13.50—f 17, «Wintergerst 9.50, nieuw graan. BEKNOPTE MEDEDEELINGEN. Uil België. Naar aanleiding van de vrijlating der Duitschers die te Aken veroordeeld waren ter zake van moord op luitenant Graff, heeft de vader van hel slachtoffer, luitenant-generaal Graff, aan den Belgi schen koning een protestbrief gezonden, waarin hij zegt, dat hij al zijn op het slagveld verworven eere-teekenen ter beschikking van den minister van lands verdediging stelt. Uit Engeland. Aanzienlijke schade is aangericht door een hevigen storm, die gister boven Londen en talrijke provinciesteden heeft gewoed. De regenval te Bamsgate be reikte een record. In verschillende dis tricten werd veel vee door den bliksem) gedood, terwijl hoornen werden ontwor teld. Te Twickenham geraakte een ga rage in brand door den bliksem. Meer dan 30 auto's werden verwoest. Uit Frankrijk. Na de uiteenzetting van Herriot dc .'.inicne ?n de radicaal soc. fe deratie te Lyon, zondek voorbelioudi de politieke houding van Herriot goedge keurd. ADVERTENTIËN. Getrouwd: I. ÏÏAMELINK EN C. LA.BRÜIJÈRE die, mede namenB wederzij dache familie, dank zeggen voor de be toonde belangstelling. Middelburg, 18 Aug. 1926. Getrouwd: A. KASSE EN K. S. DEN BAARS die, mede namens wederzijdsclie familie, hartelijk dank zeggen voor de vele blijken van belangstelling vóór en bij hun huwelijk onder vonden. Koudekerke, 16 Aug. '26. Op Zaterdag 21 Augustus a. s= hoopt onze lieve Yader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader ABRAHAM BUIJS zijn SOsten Geboortedag te herdenken. Dat hij nog lang gespaard moge blijven is de wensch van zijn dankbare Kindei en, Behuwd-, Klein- en Achterkleinkind. Uit aller naam, J. D. GOEDBLOED—Buus. W. GOEDBLOED en Kind. Heden overleed, zeer onver wachts, onze beate Broeder, Zwager en Oom Dr. J. H. GESELSCHAP, Arts te Enschede. M. A. W. GESELSCHAP. H. M. GESELSCHAP— JORDAAN en Kinderen. Middelburg, 17 Aug. '26. Kantoor gesloten tot 24 Augustus. P. A. VERVAAT, Deurwaarder.

Middelburgsche Courant | 1926 | | pagina 3