AEUliSAOi LERING VAN HEDEN. AMSTERDAM, 9 Aug. (Slotkoers). 6 pCt. Nederland 1923 102?,#; 6 pC't. Ne derland 1922 106 elf zestiende; 5 pOt. Nederland 1918 10ls/i; 4»/? pCt. Nederland 1917 100 dertien zestiende; 2Va pCt. Ned W. Schuld W»/8; 3 pOt. do. OJblig. 77. 3 pCt. do Cert. 75. Cert. Ned. Hand. Mij. 1533/i; Aand Ned. Ind. Handelsb. 166»/?; Aand. Kolo niale Rank 190%, Koninkl. Petrol. Aand 877»/?; Cult. Mij Vorstenlanden 168»/3; Handelv. Amsterdam 638»/?; Javasche Cul tuur 345; Aand. Deli Maatsch. 410—413, Amsterd. Rubber 313»/?—316. Ned. Amcrik. Vaart 47; Ned. Scheep vaartunie 181»Koninkl. Holl. Lloyd 31; Kon. Ned Stoomb. Mij 95—96, Aand. Paketvaart 22834. Jurgens A. 1613/,. Anaconda 103»/?; Steels 152; Union Pa cific 156 dertien zestiende; Common Ma- tine 7 dertien zestiende; Maxwell Gr. 0. v. A. 5 één zestiende, Maxwell Land Cert. v. Inc. Bonds 15»/). Prolongatie 2»/?. Russen: Obi. 18S0 3»4; Consols 4 ze ven zestiende; Hope 3»/?. Markt sluit tamelijk prijshoudend. Wisselkoersen Londen chèque 12.11»/?, Berlijn 59.21: Parijs 7.29 Brussel 6.94; Dollar Cable 2.49»/8. WEERBERICHT. Medegedeeld door hel Koninld. Nederl. Met. Instituut te De Bilt. Naar waarnemingen verricht in den morgen van 9 Augs. Hoogste barometerstand: 776.7 te Karlsruhe. Laagste barometerstand: 750,6 te Weslnianoer. Verwachting. Zwakke tot matige Z. tot Z. W, wind. Toenemende bewolking Waarschijnlijk eenige regen. Aanvankelijk dezelfde temperatuur. Later iets koeler. Thermometerstand alhier 's morgens 9 uur 04 gr.. 12 uur 70 gr,„ 3 (ut 71 gr HOOG WATER. Vlissingen, Z o m e r t ij d. Dinsdag 10 Aug. n.m. «Voensdag 11 Donderdag 12 fijdug 13 inter dag 14 bondag 15 baandag 16 3.37 4.11 4.43 5.15 5 50 6 15 6 57 (Het tijdstip van hoog water te Do m- burg valt 9 minuten na dat te Vlis- dagmn.' KUNST EN WETENSCHAPPEN. De wrekende God. Schouwburg. Een wel zeer spannend, geheimzinnig deteclivespel, dit vier bedrijven lang stuk, waarvan wiji alleen maai- het bezwaar hebben, dal 't steeds in liet half donker speelt, zoodat achter in de zaal althans, nooit een gezichtsexpressie te onderscheiden viel. Overigens met een climax, die die interesse schept, als zooveel detective-verhalen. En een ont knooping, die niemand kon verwachten, en die wij dan ook niet zullen verklap pen voor het geval, dat iemand dit stuk nog eens hier of elders mocht zien. Maar gelukkig het tand, met een schrander speurder als mr. Kingstonev in alle opzichten de hoofdrol, en waar door deze laatste Kermisschouwburg- avond een groot succes werd voor Louis Gimberg. Scliwab was uitstekend als Sir Ro bert I-Iighhiil, dc gastheer en Jan van Ees als Lord Cecil Folkingham. En dan vooral niet Ve vergeten, de neger Mar- kaffo van Louis v. Gasteren. De damesrollen traden minder op den voorgrond; maar Lily Bouwmeester was toch 'n aller liefste Mabclly Highhill met Cecil het „paar" in dit stuk. Juliette Roos was 'n duchess, die zoo uit een spel van Oscar Wilde kon zijn gelicht. Het publiek leefde de handeling met intense aandacht mede, en gaf, do N V. Het Hofstad Tooneel tenslotte een har telijk spontaan applaus, waarin waar schijnlijk wel tevens de diank in lag op gesloten van het vele goede looneelspel van deze week. De restauratie van II o f xv ij c k. De oude buitenplaats te Voorburg van den dichter Constanten Huygens, die in 1913 voor afbraak en verkaveling is gered door de toen opgerichte vereeni- ging Hofwijck, is, zij 't dan ook met veel vertraging en tegenspoed, thans uit par ticuliere bijdragen lot een totaal bedrag ■van f 78.000. een eind gevorderd. Be halve dat het voorterrein door het gra ven der slooten zijn ouden aanleg her kregen heeft, oprit en voorplein met hoornen beplant worden, zijn de latere aanbouwsels buitenshuis en de toevoeg sels er binnen verwijderd, onder de des kundige leiding van den architect H. van der Kloot Meyburg, die hel restau ratieplan heeft opgemaakt Ook de vijver is gereinigd en drie gevels van het huis zijn thans geheel en een ten halve vol tooid Voor de geheele voltooiing en de binneninrichting zal nog rond f 35 000 noodig zijn. Aan giften van belangstel lenden is thans f 7000 ontvangen, terwijl onder de voorwaarde, dat de overige gelden zullen bijeenkomen, tot een De- drag van f 16.000 is toegezegd. De .Vereeniging heeft uu aan de ge meente Den Haag gevraagd hel verdere tekort te dekken B. en W. sLelIen voor daaraan te voldoen onder voorwaar de, dat de bezittingen der Vereeniging hij haar ontbinding aan de gemeente zullen komen. NAGEKOMEN BERICHTEN. HEVIGE BRAND. Te Hoogland bij Amersfoort zijn he denmorgen twee boerderijen op het land goed „De Coelhorsl" van baron van Tuyll van Serooskerke, afgebrand. De oorzaak is vermoedelijk het spelen met vuur door kinderen. HET KOLENOONFLICT IN ENGELAND. LONDEN, 9 Aug. V.D. De bijeen komst van de Executieve der Mijnwer kersfederatie, die op morgen bepaald is, zal de mogelijkheid onder de oogen zien van een heropening der onderhandelin gen niel de mijneigenaren tot bijlegging van. het kolenconflict, dat reeds meer dan 14 weken duurt. LAATSTE BERICHTEN. KIND' VERBRAND. Van andere zijde meldt men ons be treffende liet verbranden van een kind te Hulst: Blijkbaar was de brand ontstaan op den zolder van een schuurtje, alwaar een partijtje hooi lag opgetast. Het brandje was met behulp van de bureji spoedig gebluscht. Toen men daarna aanving het hooi van den zolder te trekken, vond men daarin tot groole ontsteltenis der omstanders, het lichaam van een naar schatting 4- jarig jongetjje. De kleeren waren het kind van het lichaam gebrand en het lichaam zelf was met brandwonden over dekt. Het leefde nog, doch overleed nog denzelfden avond in het Liefdehuis Ie IIulsl, waarheen men het had vervoerd. Het was een kind uit het gezin Lernout te Clinge. (Men zie onder Stad en Provincie). MARKTBERICHT. HULST, 9 Augs. De aanvoer klein. Handel kalm. Tarwe 14, rogge 10, gerst 9, erwten 13—16. ROTTERDAM, 9 Augs. Aardappelen Westlandsche klei 3.50—5, poters 23, Zeeuw Eigenheimers 2.10—3, blauwpit- ten 280-3.50, Duke of York 4—5, Gel- dersche schoolmeesters 2—2.70. Fijne zaden: karwijzaad 26—32, kool zaad 23—25, kanariezaad. 13—17. Zeeuwsche- en Ovcrmaasche eieren 6.50—8. UIT DEN HAAG. H. M. de Koningin-Moeder bracht he den per auto van uit Soestdijk een be zoek aan H. M. de Koningin op Ruigen- hoek. H. M. de Koningin zal morgenmiddag te 12 uur den nieuw benoemden gouver neur-generaal van Ncd.-Indië, jhr mr. de Graaf, ter beëediging ontvangen. Bij beschikking van den Minister van Justitie is benoemd tot lid van dc Kamer van toezicht over de notarissen en candi- daat-notarissen te Middelburg, de heer II. A. W. Geselschap, inspecteur der re gistratie en domeinen. UIT EEN RAAM GEVALLEN. In den afgeloopen nacht is een 26- jarige slagersknecht te Scheveningen in dronkenschap uit de Tweede verdieping van zijn woning op straat gevallen en in het ziekenhuis aan de gevolgen over leden. STAATSLOTERIJ. Bij de trekking van heden vielen prij zen op de navolgende nummers (Onder voorbehoud), f 20.000 15903 f 1500- 1814 f 400. 7336 20337 f 200 11971 17035 f 100 6871 14555 15335 15838 17781 BEURSOVERZICHT. AMSTERDAM, 9 Aug. 3 uur. Kalme handel doch algemeene stem ming niet onbehagelijk. Rubberaanacelen trokken nogal wat belangstelling, noch bewogen zich meerendeels op een weinig koerspeil. Tabakken waren vast gestemd. Sumatrasoorten konden zich in enkele gevallen boven de topprijzen van den vorigen beursdag verheffen. Suiker prijshoudend,, doch jgeen afwij kingen van groote beteekenis. Koninklijken bewogen zich in hoofd zaak even hoven de vorige prijzen. Ned. Industrieelen kalm. Prolongatie 2»/?. WISSELKOERSEN. AMSTERDAM, 9 Augs. 3 uur. De cijfers tusschen haakjes zijn de koersen van Vrijdag; Londen 12.1U/2 (12.11%). Berlijn 59.31 (59.30). Parijs 7.29 (7.67%). Brussel 6.94 (7.25). Zwitserland 48.17 (48.17). Weenen 35.22% (35.20). Kopenhagen 66.10 (66.10). Stockholm 66.70 (66.70). Oslo. 54.60 (54.60). New York 2.49% (2.49). DUITSCHE BOUWKUNST. BERLIJN, 9 Augs. V. D. Behalve de tentoonstelling van Amerikaansche ar chitectuur zal op de van 29 Augs.—4 Sept. te houden Leipziger Messe ook een expositie op het gebied van moder ne Duitsche bouwkuust gehouden wor den, ingericht door de districtsgroep Leipzig van den bond van Duitsche ar- phiteeten. GEEN CONTfiA RËVÓLÜTÏE IN RUSLAND? PARIJS, 9 Augs. V.D. Dc Parijsche Sovjet-gezant dementeert hot bericht over revolutie in Rusland. DE INTERGEALLIEERDE SCHULD/EN PARIJS, 9 Aug V.D. De ministerraad zal heden dc kwestie der Intergeallieerde schulden onder de oogen zien. Volgens do „Ere nouvelei" is Briand voor een onmiddellijke ratificatie der schuldenre gelingen en Poincaré zou nog deze weck in de financieele commiissie oen ver klaring over de schulden afleggen. DE FRANSCHE SENAAT. PARIJS, 9 Aug. V.D. Volgens de „Quatitieu" heeft Renaudel een brief ge bonden aan den president van de Natio nale Vergadering waarin medegedeeld wordt dat hel Soc. voorstel tot her ziening van de bevoegdheden van den Sc. naat gehandhaafd blijft. DE RATIFICATIE DER SCHULDEN- OVFREENKOMST. PARIJS, 9 Aug. V.D. Sarraut, minister van Binnenl. Zaken heeft bevestigd, dat de regeering de ratificatie van de schul denovereenkomsten,, niet voor liet reces van het parlement zal verzoeken. DE ZWEEDSCHE ARBEIDSMARKT. STOCKHOLM, 9 Augs. V. D De •toestand op de arbeidsmarkt is iets verbeterd. .Volgens het werkeloosheids bureau waren er 19G aanvragen voor 100 vacaturen legen 227 gedurende Juni. HET GRAF VAN KITCHENER. OSLO, 9 Augs. V. D. De meldiug van de Noord Amerikaansche Dagblad Association, als zou het sloffelijk over schol van lord Kitchener begraven zijn. Ie Egelsund (Noorwegen) wordt hier scep tisch opgenomen. Volgens een onderzoek ingesteld door „Tidens Tegn" is geen der oorlogsgraven geopend. CLEMENCEAU'S BRIEF. WASHINGTON, 9 Augs. V. D. Pre sident Coolidge heeft naar aanleiding van Clemenceau's brief (zie beknopte berichten) verklaard, dat de onderhan delingen tussclien Frankrijk en Amerika gesloten zijn. Als nieuwe onderhandelin gen geopend moeten worden, zal dit langs den diplomaliekeu weg geschieden. Coolidge weigerde het appèl van Cle- inenceau Te beschouwen als een offi- cieele daad. burgerlijken stand. E. C, Middelburg- Van 6 tot 9 Aug. Bevallen Adriaansen—Bresier d. Overleden L. Bolier 83 j. man van M. C. van As. VERSCHILLENDE BERICHTEN. Men schrijft aan de N. R. Crt. uit Roosendaal Gedurende den lagen stand van den Belgischen franc stroomden al degenen uit de grensplaatsen, die iels hadden aan te schaffen, naar de dito gemeenten Aan Belgische zijde. Op den duur hield men daar rekening met den lagen koers en deprijzen gingen met rukken om hoog. Van lieverlede minderde de laatste dagen de Hollandsche kooplust en deze is nu geheel verdwenen. Vrijdag kwa men bewoners van de grensplaats Es- schen in Roosendaal him inkoopen doen, wijl de prijzen aldaar naar verhouding veel goedkooper waren dan in hun eigen land, eensdeels wijl de abnormale ver hoogingen ondanks den verbeterden koers bleven gehandhaafd, anderdeels wijl de winkeliers te Roosendaal hun prijzen om niet België le kunnen con- curreeren uiterst krap gezet hadden. Dat zulks den middenstanders in de grens plaatsen hoogst welkom is, behoeft niet gezegd te worden. De groote trek naar België begint eveneens te minderen. Thans brengen weliswaar nog opgepropte treinen uit Antwerpen over goedkoopte onlgoocbelde reizigers terug. De politie te Rotterdam heeft twee Amslerdamsche kooplieden aangehou den, verdacht van de inbraak, le Gouda gepleegd. Beide mannen hebben ten 'slotte bekend in Gouda le zijn ge weest, maar zeggen niets van de inbraak af le welen. Beiden zaten goed in hun geld en waren aan den zwier gegaan. Een zegt, dat hel geld' verdiend is met het smokkelen van cocaïne, de ander houdt zich krankzinnig. Het onderzoek wordt voortgezet. Donderdagmiddag is een jongetje van zes maanden in de ouderlijke wo ning aan de Anna Paufowhastraat le Rotterdam, uil dc wieg gevallen. Het kind kwam mei het hoofd op een naai machine terecht. Een pen van een ga- renklos drong in een van 3e oogen. Het kind zal waarschijnlijk het oog moe ten missen. In een café in het centrum van Den Haag is Vrijdagmiddag het 12-jarige meisje D. S., dat daar zat met haar moe der tc«n twee zusjes ouwel geworden. De geneeskundige dienst werd' gewaar schuwd en het kind werd; overgebracht naar den centralen post waar een arts vergiftiging constateerde, mogelijk door het gebruik van rumboonen! De moe der liad deze boonen gekocht in een wüu kei iu hel midden van de stad. Nadat zij behandeld was, kon het meis je naar huis gaan- Haar moeder en haar Zusjes luidden'ieder drie rumboonen ge geten, doch daarvan geenerlei n^deelige gevolgen ondervonden. Het meisjes hajd er vier gegeten. De politie heeft bij den betreffenden winkelier op een partij bonbons beslag gelegd. De rumboonen, die nog in het zakje waren, zijn eveneens in beslag ge nomen en opgezonden naar den gemeen lelijken keuringsdienst. Op den Baarsjesweg te Amsterdam is een 11-jarige jongen door een auto overreden en gedood. Ilct lijk is door den geneeskundigen dienst naar hel Wil helminagaslhuis vervoerd. Door een duininstorting is naar het „Hbid." meldt le Katwijk aan Zee een zesjarige knaap onder het zand' bedolven. Eijn vrienden probeerden direct hem uit te graven, maar slaagden hierin eerst na geruimen lijd. Met veel moeite wist de inmiddels ent boden geneesheer de levensgesten op te wekken. De toestand van den knaap is echter nog zeer ernstig. Enkele kinderen hebben ónder de gemeente Iverkrade het lijk gevonden van een sinds zes weken vermisten D, uit Bardenberg (Duitschlaud). De politie uit Aken heeft onmiddellijk een' onder zoek ingesteld. Vrijdagnacht heeft de politie in een cabaret te Utrecht een 20-jarig jon: raensch aangehouden, aldaar woonachtig wiens opsporing als minderjarige was verzocht. meld liel ,„U. D." Hij was reeds eenige dagen van huis weggeloopen ter wijl hij evenmin op '4 kantppr verschenen was. Maai' de jongeman was niel alleen van zijn bureau weggebleven, doch had bovendien ongeveer f1000 bij zich, die niet hèra maar zijn firma behoorden. Van het geld maakte hij in cabaretsi goeden sier en reeds f.300 is op dejzei wijze opgemaakt. De politie heeft hem in voorloopig arrest gesteld. De"T7-jarige O., uit Utrecht, die gelogeerd was bij zijn broer, wonende langs de spoorlijn Ilarmelen—Breukelen. is des avonds, toen hij langs de lijn liep, gegrepen door een sneltrein en gedood. Een remmer van een daarop volgende goederentrein zag hel totaal verminkte lichaam liggen. Den laatste» tijd werd le Baarn herhaaldelijk geklaagd over aanranding van jonge meisjes. De politie heeft Dou- derdag haar aanleiding daarvan een jon gen man uit Hilversum aangehouden; deze heeft volledig bekend. Dc Gooische Stoomtram beoogt langs den nieuwen Rijksstraatweg Am sterdamhet Gooi een strook grond van 6 M. breedte aan le koopcu voor het aanleggen eener electrische trambaan met dubbel spoor. Dit plan zou voor de verbinding lusschen Amsterdam eu liet Gooi misschien een» gelukkige oplossing kunnen 'brengen en houdt tevens in, dat het project van een afzonderlijken elec- trischen spoorweg door de Naardermeer, dat destijds zulk een slorm van protesten veroorzaakt heeft, dat hel moest worden teruggenomen, absoluut is losgelaten. Zaterdagmiddag is nabij station Beesd de heer H. L'. door een uit de richting Leerdam komenden Irein over reden en onmiddellijk gedood. Te Hemelum is een 5-j,arig doch tertje van S. Terpstra in een apennootje gestikt. Eert jongen te Blaricum, die zich met boogschieten vermaakte, heeft spe lenderwijs met een pijl het oog van oen meisje geraakt. Men vreest voor het be houd van het oog. Te Zuidwolde (Gron.) is Donderdag avond een zoontje van A. van der Sluis verdronken. Zaterdagmiddag probeerden eenige smokkelaars le Vaals een partij koffie de grens over le brengen naar Aken. Nauwelijks op Duitsch gebied aangeko men, werden ze echter verrast door douane-beambten Een der smokkelaars verzette zich tegen zijn arrestatie, waar op een beambte een tweetalrevolver- scholen loste. Een schot trof den smok kelaar J. L. uit Haaren (Duilschland) in het onderlijf. Het tweede schot schampte (langs een zijner voeten. Hevig bloedend werd de getroffene over de grens ge bracht en op Holiandsch gebied in een huis binnengedragen. Op last van den (geneesheer werd de gekwetste naar het Jhospilaal te Aken vervoerd. Te Mors kreeg een -spoorbeambte eenige maanden geleden het bericht van een millioen erfenis. Volgens verzekering van zijn advocaat in Nederland, zoo zei hij, zou de .erfenis 15 Juli worden uitbetaald. Op grond hiervan kon de erfgenaam een onbeperkt crediet krijgen.' waarvan hij een ruim gebruik maakte. Verschillende personen stelden zich zelfs voor hooge bedragen borg. Thans is gebleken dat het verhaal der erfenis een zwendel was. Toen zijn schuld- eischers na den bepaalden termijn om hun geld kwamen ,had de gelukkige erfgenaam met medeneming' van aanzien lijke bedragen per vliegtuig de wijk naar Holland genomen. In een afgebrande oude schuur bij Praag, waar vaak iandloopers een on derdak vonden voor den nacht, zijn de verkoolde lijken van negen meuschen ge vonden. Te Herne-Rothausen zijn 20 meu schen ziek geworden na het eten van Het beste tolletmiddel, maakt de huidskleur mooi zacht, de 1 mond frisch ec de tanden gezond; i is onontbeerlijk voor de wasch. Let op den naam Kelzer-Sorax Kcizcr-Borai-Zccp beste toiletzeep. tleinrict. Made Nuchf., Olm a. D. (Ingez. Mod.) rauw gehakt. Men denkt met para-typhus te doen te hebben. WENKEN VOOR VEILIGHEID EN .VOLKSGEZONDHEID. I. Gebruik geen rauwe melk, tenzij gij1 weet, dat ze afkomstig is van een mo del-boerderij, Door slechts gekookte melk te nuttigen, kunt gij ziclcten als b.v. typhus voorkomen. Denkt daar vooral ook bij uitstapjes en op reis aan. gezondheidsraad. ONDERWIJS. Geslaagd te Rotterdam voor het examen hoofdakte dc heer P. van Ooyen Ie St. Laurens. Geslaagd aan de Rijkskweekschool te Maastricht voor het examen Handen arbeid, diploma A en B, zwaar hout, de heer G. v. d. Kocke te Seroos kerke. Geslaagd te 's-Gravenhage voor hel examen Handteekenen L. O., de heer L. A. P. Verstraelen te H u 1 s t. RECHTZAKEN. - Voor de vacanliekamcr der recht bank te Amsterdam heeft terecht gestaan een 30-jarige postbeambte, die op 24 Juli j.l. werd betrapt dat hij in het stempel lokaal' van het postkantoor aan het Cen traal Station een brief wegnam, bestemd voor Groningen. De man werd overge leverd aan de politie. Uit zijn uniformjas werden bij fouilleering nóg twee brie ven. gehaald en later uit zijn kastje ten postkanlore drie brieven. De verdachte bekende drie brieven te liebben wegge nomen om zich den inhoud toe te eige nen. Hij geraakte daardoor in het bezit van kleine bedragen. Het bleek dat de postbeambte gedurende langen tijd brie ven wegnam. Het O. M. wees op den ernst van het misdrijf en eischte tegen beklaagde een jaar gevangenisstraf. o inbraak met geweldpleging te Tinaarlo. Voor de rechtbank te Assen hebben Vrijdag terecht geslaan. de vier verdach ten van de inbraak met geweldpleging te Tinaarlo. De verdachten hadden in begin Juni j.l. in een boerderij te Tinaarlo in gebroken, de bewoners met een revolver bedreigd en verschillende waardevolle voorwerpen medegenomen. Het O. M. heeft tegen verdachte S. uit Kolham, die de middelen tot het plegen van het misdrijf heeft verschaft, 4 jaar gevangenisstraf en tegen de drie andere verdachten, allen te Groningen woon achtig, terzake van diefstal met geweld pleging, resp. 7, 5 en 5 jaar gevangenis straf geëischt. LANDBOUW. Uitwisseling van Deensche en N c d. Boerenzoons. Naar de Telg. verneemt zal hel Kon. Nederlandsch Landbouw Comité te 's- Gravenhage maatregelen treffen, om de uitwisseling van Ncderlandsche en Deen sche boerenzoons mogelijk te maken. Het bureau van het Comité heeft zich reeds tot eenige organisaties gewend, om zich te vergewissen van "de aniimo voor zulk een uitwisseling, welke zonder Iwij'- fel zeer nuttig en leerzaam,' zal kunnen zijn voor onze jonge landbouwers. HANDEL, NIJVERHEID EN VISSCHERIJ. Aan de pas geheel uitgebreide» en met een dwarshelling voorziene scheeps werf van Gebrs. Meermans te Ier se ke is den bouw opgedragen van een Molor- DirccUe-sleepboot voor de N.V. Frans Zwarttouw's havenbedrijf te Rotterdam De boot zal geheel modern worden ge bouwd en voorzien van een 60 P.K. mo tor Deutz-Diesel, met de werkzaamheden wordt ten spoedigste begonnen. De publieke verpachting van oester per ceelen voor den Staat der Nederlan den door het Visschcrijbcstuur 1e Mid delburg had tot uitslag 149 Joh. Ver- weij's, f 2600, 214 Jac. Prins, 1300, 217 J. van Sprundel 1150, 248 Ph. Phielipse 1100. 254 P. Ver we ijs 1400, 271 A. No- let 500, 272 A. Boone 1300 276 M. Evers 825, 277 J. van Sprundel 1000; 302 J. Mieras 1500, 132 J. Prins 1425, 352 J. Verweijs 3950, 358 J. Vette 3100. Het bedrag is de jaarlijksche pacht-

Middelburgsche Courant | 1926 | | pagina 2