Dïeuntlgische pijnen ioraad sleden, met wier houding zij war me sympathie betuigden. Daarna voerde het woord dr. C. Kóp- penaal. Deze -verklaprde, dat hij over tuigd was, dat ds. v. d. Brink en de meerderheid van den kerkeraad trouw waren gebleven aan Gods woord, iaan de belijdenis en aan de Kerkenordening) en dat hij daarom besloten had, lid' te blijven van deze Gerei. Kerk. Nadat een der ouderlingen van Amsterdam- Zuid officieus steun en medewerking aan de Kerk van Zandvoort had toegezegd, eindigde dr. Koppenaal de bijeenkomst, die zich door een ernstige en opwekken de stemming kenmerkte, met dankzeg ging. Het blad teekent hierbij aan, dat deze daad van dr. Ivoppenanl naar verwacht wordt er toe zal voeren, dat ook hij uit zijn ambt als dienaar des Woords bij de Geref. Kerken zal worden ontzet. KUNST EN WETENSCHAPPEN. In de Steenrots©. Tot half Augustus is op de bovenvoor- zaal van de Steenrots© geëxposeerd een collectie schilderijen en teekeningen van mej. S. van Heukelom te Amersfoort, die reeds aan sommigen hier bekend is door enkele stukken welke zij hier ten toonstelde, o.a. van Zoutelandc. Ze is een schilderes van weldadig! aandoende veelzijdigheid, dank zij haar gave om door kleur en stemming ieder soort landschap in haar eigen karakter te geven. De bovenbedoelde stukken van Zoulelande (gehouden in zware kleuren) staan wel heel ver af van de grijs-gehou den schilderijen uit Italië. Merkwaardig is in deze laatste stukken de atmosfeer, waardoor de bergen op den achtergrond veel minder wijken dan wij ons zouden voorstellen. Daarentegen vindt men. die perspectief weer dadelijk terug in do landschappen uit Beieren. Mooi van stemming zijn ook de zorgvuldig getee- kende stadsgezichten. De teekening van de geveltoppen te Amersfoort met den toren er achter is er een goed voorbeeld van. En dan verdienen nog de aandacht enkele stillevens. Niet alle. De vruchten en het witte stuk hebben iets flets. Maar zeer goed geschilderd als slofweer- gave zijn de aardewerk en glazen krui ken. Zeeuwsche Molen- en Monu mentenfonds. De commissie voor Zeeuwsche Folklo re heeft een circulaire rondgezonden, waarin zij er op wijst dat ook in Zee land de molen gaandeweg verdwijnt. En met hem gaat een groot deel van de de schoonheid, van het karakter van het landschap verloren. Wie, die iets voor de streek van zijne inwoning voelt, zou het niet betreuren'? De commissie wilt een poging doen, om althans nog enkele van de oude molens te redden. Het zal niet doenlijk zijn, ze alle te doen sparen: de eischen, welke door eigenaren gesteld worden voor hun behoud zijn van dien aard, dat daaraan niet kan worden gedacht. Maar hier en daar, op enkele punten, waar hij juist door zijne bijzondere, plaatsing in eerie mooie omgeving het schilderachtig effect van het eigenaar dige Zeeuwsche landschap verhoogt, lean de molen behouden blijven als allen in Zeeland er iets voor over hebben, f De commissie wil beproeven, een fonds te vormen ,om daar, waar zij dit in overleg met het bestuur van het Zeeuwsch Genootschap der Wetenschap-» pen en het Bestuur van de Vereenïging „De Hollandsehe Molen" mogelijk ennoo- dig acht, enkele molens aan te koopen en zoo mogelijk in bedrijf te houden. Daar voor vragen zij steun. Zij verwacht geer jaarlijksche bijdragen; slechts voor een maal doet zij een beroep op de belang stelling. Zij hoopt, dat deze zich op zoodanige wijze zal openbaren, dat zij staat zullen zijn het behoud van een groot aantal molens in Zeeland te ver zekeren. Mochten de bijdragen ruim vloeien, dan zou de commissie aan een deel er van een andere bestemming willen ge ven. Herhaaldelijk wordt gevraagd om steun, ten einde een of ia.nder voorwerp van kunst- of geschiedkundige waarde voor verval of goheele vernieliging te behoeden. Zij denkt aan een gevel, deur, een gevelsteen of iets van dien aard. Vahk gaat zoo iets verloren, ter wijl het met een kleinigheid te behou den ware geweest. Welnu ook daaraan zou zij het fonds dienstbaar willen ma ken; ook daarvoor roept zij steun in. Verzocht wordt het aangehecht bil jet zoo spoedig mogelijk te zenden aan den heer J. Kreune te Heinkenszand. Het bestuur van het Zeeuwsch Ge nootschap der Wetenschappen deelt met zich volkomen met het bovenstaande te vereenigen. Zij beveelt het steunen van bet Molen- en Monumentenfonds ten sterkste aan. •Maljaars, Aagtekerke; Ne. S. A. Maas, Koudekerke, D. G. de Voogd ,Veere; J, M. Zachariasse, Tholen; Jac. de Nood, Grijpskerke; Ca. Kuijpers, Vlissingen. Tot de 2de kl. J. A. J. L. v. Meerendook, alhier; Ca. J. Lampers en Anta Looy, beiden Vlissingen. Geslaagd voor het diploma handelsi- schrijven: Aa. Battes, Ga. v. d. Loo, .lo. van Liere en Pe. Rooze, affen Goes, Ma. Boonman, Ovezande, Ja. Nolet en The. Stobbelaar, beiden Ierseke, *W. Bos, G. Commissaris, L Goedemondt, Th. Knip pen, J. Verheij, allen Goes en P. van Loon, Hansweert, allen leerlingen der R. K. M.U.L.O. school te Goes. Geslaagd te Rotterdam voor het examen Nuttige handwerken de dames M. van 't Leven, R i 1 land-Ba t h; I. v. Wijk, Wol f a ar t sd ij k, P. Woutersen, Hoedekenskerke en N. Faasse en P. de Bruijne beiden Goes. Geslaagd voor het Mercuriusexamen Engelscbe Handelscorrespondentie de heer F. v. d. Vliet te Amsterdam, ge boortig van Kruiningen. Geslaagd aan de R. H. B[. S. te Bergen op Zoom voor het eindexamen J. Boogaard te St. Annaland. Geslaagd voor het candidaatsexa- men Germaansche letteren aan de Uni versiteit te Brussel, mej. J. 0. Vogelvan ger, geboren te Hulst. R. H.'jB. S. te Goes. Aan die school zijn bevorderd onvoor waardelijk tot de 2e kl.: J. A. A. Buteijn, J. de Graaff, O. J. de Jongh, Ma. de Jonge, 0. J. Koeman, A. B. Nieuwen- huijze, Ga. S. van Noort, A. Zandijk, J. Verschuure, J. G. Eckhardt, L>. H. Ger- retsen, Ma. v. Huisstede, D. de Jager, J. Nijssen en J. Pouwer. Met taak: I>. J. A. van Ballegooijen de Jong, G. H. J. Bolier, Ba. Dekker, 0. de Graaff en N. Walhout. Her-examen 4; afgewezen 5. Tot de 3e kl..- J. 0. Beenhakker, 0. M. van Doorn, 0. van Esperent' N. Ganze- man, L. J. Hoogkamer, J. de Jonge, L. 0. Kloosterman, W. 0. van Liere, 0. v. d. Linde, W. J. Pfeiffer, D. 0. Pie-» terse, P. G. 0. Rothuizen, E. J. Sinke, J. P. A. Ballegooijen de Jong, 0. A. v. d. Broeeke, L. Cijsouw, Wl. v. d. Ende, M. S. Herdink, A. Klooster, L. Melse, Wa. van Noort, J. J. Pikkaart, Wl A. Polderman, W. A. Trimpe en J. Oarstens. Met taak: J. 0. Kram, E. 0. Jansen, H. A. Ossewaarde en F. J. van Sprun- del'. Her-examen 3; afgewezen II. Tot de 4e kl.: B. van Beusekom, A. Bruijnzeel, M. Burger, J. M. Geleedst, M. Houtman, 0. N. van Liere, B. Polderman, M. A. Vermet, W. J. P. van der Wart, C. L. Welleman, M. W. Boonma, A'. C. v. d. Broeke, E. J. Eijke, J. Felius, L. A. de Graag, A. P. J. Hollmanh, R. F. Kranenborg, P. S. Lutgert, P. Oom, J. L. Versprille, Wi. E. P. IJsseldijk. Met taak: J. L. de Jager. Her-examen 3; afgewezen 8. Tot de 5e kl.: H. G. v. d. Berg, P„ D. Blok, M. Dekker, L. L". de Graags 0. Kribbe, N. 0. A. Maijs, J. J. Salomé, H. J. van Buren, J- E. Eijke, M. Linden- bergh, F. A. Moerdijk, J. Rothuizen. Met taak: K. Flipse, 0. D. 't Hooft en J, 0. Kram. Her-examen 3; afgewezen 6. Alsnog toegelaten tot de Ie kl.; F. G. van Riet te Goes en R. L. Kramer te Kloetinge; tot de 4e kl.: Pa. A. Ver schuure te Wemeldinge. (De Z.) wrichting der industrie en werkloosheid op groote schaal tegen te gaan. Het stoomschip Prins der Neder landen heeft Woensdag de reis van Port Said via Genua naar Amsterdam voortge zet. De in 1923 en 1924 door de ad ministratie der posterijen gebruikte bij zondere overdruk-postzegels van 11 en 15 cent op frankeerzegels van 22i/a en 17% cent zijn thans door den directeur- generaal voor verzamelaars verkrijgbaar gesteld. Dezen moeten lid zijn van of- ficieel erkende Nederlandsche vereeni- gingen. De prijs bedraagt f 3 voor het zegel van 15 cenjt f 1 per stuk voor het zegel van 11 cent. ONDERWIJS. Toegelaten tot de Chr. Kweekschool alhier ,Jo. v. d. Welle, Ma. de Hollan der, Be. Gcense, Ja. Ka. Ruitenbeek, Elis. Reijnhout en Pa. Wjondergem, al len alhier; L. Riemens, Meliskerke; L. Geschiere, 't Zandt; Joz. Lutoiju, Jac. Lampert beide Gapinge; H. G. J. de Meij, Rilthem; Joz. Slotema,'Colijnsplaat Jac. Abraham so, St. Laurens; Cs. v. Iwaarden, Oostdijk (Z. B:.); E. J. Bakker, Ellewoutsdijk; J. Vreeke, Souburg; Hu-br! Postduiven. De Postduivenvereeniging „Zeelandia" alhier heeft het plan opgevat, om in samenwerking met de Postduivenvereek piging „de Snclpost", eveneens te Mid delburg, een weldadiglieidsvlucht te hou den met jonge duiven vanuit Soignies »ië), waarvan de goheele opbrengst ten bate zal komen van de tuberculose*-» bestrijding in Nederland. Deze wedvlucht is opengesteld voor eiken postduivenliefhebber te Middel burg. Nadere inlichtingen worden ver strekt bij den heer A. van Hoofstadt, [Gravenstraat 278, Middelburg. Zondag 18 Juli 1.1. hielden de Post- duivenvereenigingen „Zeelandia" en de „Snelpost" een gecombineerde wedvlucht van uit Vierzon (Frankrijk), afstand 182 K.M. De duiven werden te 5 uur 30 tam. in vrijheid gesteld. De eerste duif bereik te haar hok om 1 uur 32 min; de laatste prijswinnende duif om 4 uur 28 min. De prijzen werden als volgt behaald: le, 3e, 7e en 12e A. van Hoofstadt; 2e D. M. Rlaassen; 4e W. Adriaansens; 5e J. de Bree; 6e P. Neve; 8e C. J. Witte; 79e J. J. Snoep; 10e en lie E. Polvliet. Zwemmen. Naar de „Tel." verneemt, zal de Rot- terdamsche zwemster mej. M. Baron. Nederlandsch kampioene en recordhoud ster op de 100 M. schoolslag, tijdens de internationale wedstrijden van Het IJ op Zondag a.s. in het badhuis Obelt niet alleen trachten 't Nederlandsch record, doch ook het wereldrecord over dien afstand te verbeteren. Nieuwe hoogleeraren. De gemeenteraad van Amsterdam' heeft benoemd, tot gewoon hoogleeraar in de histiologie dr. G. C, Heringa, te Utrecht; tot gewoon hoogleeraar in de oude ge schiedenis en de Romeinsche antiquitei ten dr. D. Cohen, thans bijzonder hoog leeraar aan de Rijksuniversiteit te Lei den. LANDBOUW. Met de Staatscrt. van 21 Juli zijn verzonden afdrukken van de akten be treffende de Coöp. Landbou waan koop- Vereen. „Door Eendracht Sterk", te Sta- venisse. LEGER EN VLOOT. De herhalingsoefeningen. Naar de Stand, verneemt ligt het in het voornemen van de regeering ,eenige reserve-veldpredikers op te roepen in het belang van <1© geestelijke verzorging van de in grooten getale voor de herhalings oefeningen opkomende manschappen. HANDEL, NIJVERHEID EN VISSCHERIJ. De valuta concurrentie. In een gisteren te 's Hertogenbosch gehouden bijeenkomst, welke belegd was door de Ver. van R.K. Werkgevers in de textielindustrie met de arbeidèrsorgaf nisaties „St. Lambortus", „Urntas" en „de Eendracht", is gesproken over den moeilijken toestand in de textielindustrie, welke is ontstaan tengevolge van den ongebreidelden invoer hoofdzakelijk uit België en Frankrijk. Er werd een comlmissie gevormd, die met den meesten spoed zal nagaan, web ke af wee maatregelen er zullen moeten worden genomen om de dreigende ont- VERKEERSWEZEN, POST EN TELEGRAFIE. SPORT. worden gestild door tabletten ijs 75ets. (Ing. Med.) ByiTESUUO. Algemeen Overzicht. Weer een kabinetscrisis. Ook Herriot I Een lang leven was hem' niet voor speld. Maar dat hij geen voldoende aan tal stemmen zou krijgen voor ee turn) van vertrouwen, was toch niet de algemeene verwachting. Meestal krijgt een voor 't eerst optredend premier die wel; wil men hem doen duikelen, dan is daarna doorgaans spoedig genoeg ge legenheid. Doch voor dergelijke beleefdheden is 't nu niet de tijd. Die dringt; en hoe eerder Frankrijk uit den ïinancieelen brand is, hoe liever en heter natuurlijk. Herriot hield een lange redevoering, die er nu weinig meer -toe doet, nu hij toch gevallen is, en de motie van ver trouwen met 290 tegen 237 stemmen verworpen werd. Hij zeide, dat Frankrijk zijn schulden wil betalen, dat de regeering het papier geld niet wilde vermeerderen, maar de frank stabiliseeren wilde, niet alleen met steun van het buitenland. Zij zou. een buitenlandsche deviezenrekening bij de Fransche bank openen om buitenland sche deviezen, buiten Frankrijk om door Franschen bezeten, (e doen terugkeer ren. Zij wilde een terugkeer dot het stelsel van vrijheid van het kapitaal voorbereiden door een nieuw aanbod van amnestie, en was van meening, dat de amortisatiekas autonoom moet zijn. Zij wenschte bij het parlement een wets ontwerp nopens een fiscaal maximum in te dienen, waarbij het aandeel, dat de belasting van de opbrengst van arbeid en sparen eischt, wordt beperkt. Zij zal de voet, waarop het land leeft, vermin^ deren, le beginnen bij de staatsuitgaven. Inderdaad zijn hier eenige principieel© 'punlen bij, waardoor wij kunnen begrij pen, dat de regeering wei heel ver van de algemeene instemming af was. Het teehenendst van den toestand is nog, dat de ministers zich door een achterdeur van het gebouw verwijderen moesten wegens de dreigende houding, die de samengeschoolde menigte vóór het gebouw aannam. Herriot begaf zich toen terstond naar het Elysée om "Doumergue hel ontslag van het ministerie aan te bieden! Poincaré. Deze zal nu met Poincaré in zee gaan, die een formatie aanvaard heeft, en een kabinet zal samenstellen uil 7 leden Met diverse senatoren heeft hij al geconfe reerd. Poincaré geniet in elk geval een ze kere populariteit; wat waarlijk in deze dagen voor een premier van Frankrijk toch óók wat zeggen wil. Hij heeft po pui- lairileit ook om z'n schadevergoedings- streven. In elk geval: een zeer bekwaam, scherpzinnig man, die z'n pappenhei» mers kent. Hij kan zich met één slag de man van Frankrijk maliën. En het (feit al, dat hij maar 7 medewerkers kiest, wijst haast al op een dictatuur, als hij niet de volksvertegenwoordiging telkens weer verantwoording mooT doen, datzelfde parlement, dat nu toch wet vöiaoende getoond heelt 't niet haas te kuunen, zou men zoo Zeggen Dit zelfde parlement ook, dat uit hoe lauger hoe lieterogeener bestanddeelen samengesteld, nu de fracties ook alles behalve bloes' meer zijn. Dsjersjinski f Volgens een telegram uit Moskou aan de Vorwartsis daar in den ouderdpm van 49 jaar Dsjersjinski overleden, ge wezen leider van de vroegere Tsjeeka, en die verschillende hooge ambten in de sowjetrepublielc vervuld heeft. Dsjersjinski is een belangrijke, maar tevens sinistere figuur geweest, onder d© bolsjewieksche leiders. Hij was van Poolsche origine, en reeds vroegtijdig in de revolutionnaire beweging gekomen, ndertijd onder het tsaristisch stelsel eerst gevangen gezet, daarna verbannen. In de jaren vóór de revolutie had hij met Lenin samengewerkt en na de revo lutie was hij aan het hoofd gekomen van de commissie tot bestrijding van „le- genrevolutie en speculatie", de beruchte „Tsjeeka", later veranderd in de „Gee- peeoe". Hij had veel organisatorisch ta lent, maar ging bij de uitvoering van de verschillende Laken, die hem toever trouwd werden, steeds met zulk een fanatiek terroristische gestrengheid, hard- handigheid en onvermurwbare wreedheid te werk, dat men den dood Van veie dui zenden aan hem toeschrijft on zijn naam een afschrikwekkenden klank gekregen had en mogelijk nog lang zal behouden. Hij paste intusschen dit terrorisme niet alleen toe tegen degenen, die hij als vijanden der revolutie beschouwde, maar ook tegen die lieden der sowjet administratie, die hun plicht verzaakten. Toen de reorganisatie der spoorwegadmi- nistnatie aan hem werd toevertrouwd, vielen in die administratie ook heel wat' slachtoffers en werden velen op staan- den voet geëxecuteerd. Het wedtfr. Tot ieders belangstelling hoort in deze dagen ook de weergesteldheid overal in Europa. Het is thans regen en nog eens regen. Uit België komen berichten van stort buien het heele land door. In som mige steden konden de goten het wa ter n iet verzwelgen ,en liepen kelders en kelderwoningen onder water. Elders was de regenval zoo sterk, dat de beken buiten baar oevers traden en het water over de weide en het achterland liep. Maandagavond is het zuidelijk gedeelte van het Ztvarte Woud door een hevig onweer en een wervelstorm geteisterd, Het Kohlwald bij Hausen is over een lengte van twee K.M. en 500 M. breedte weggemaaid. Ook de landerijen hebben ernstig geleden. Vele gebouwen stortten in, daken werden weggeslingerd. Ver scheidene straatwegen zijn onbegaanbaar doordat de hoornen er dwars overheen liggen. Honderden telegraafpalen zijn om geworpen. De hagel lag hier en daar 40 c.M. hoog. Voorts heeft een onweder, dat den vorm aannam van een orkaan en verge zeld ging van een wervelstorm, in de om geving van Rathenow zware schade aan gericht. Godsdiensttwisten in Iiritsch Indië. De Lagerhuisleden, vervuld door de mijnwerkersstaking en haar gevolgen, voelen eenige onbehagelijkheid over wat in Brilsch Indië geschiedt, voornamelijk de strijd tusschen Hindoes en Moham medanen. In Calcutta vooral wordt de toestand zeer ernstig geacht. 27, princessen 32—41, dubbele princessen 24—28, Wagenaars 16-2-1, snijboonen (smalle) 20—27, snijboonen (stok) 32—52, tomaten 33—35, doppers 5,5- 12, tuinboo- nen 2—7, aardbeien 16—30, roode bessen 18—29, witte bessen 14—20, kruisbessen ,5—8, frambozen 25—28, made ie me 20— 26, morellen 26—53, spruitjes 8—11, West Friesch 15, zomerlouwtjes 5-11, suiker peer 7—9, Oomskinderen 23, alles per K.G. 'Roode kool 9,5—10', savoije kool I,55, bloemkool 1—7, komkommers 6,5 7,5 alles per stuk. Selderie 1—2,5, uien -8,5, peeën 4,5—11, rabarber 1—3(5, kroten 1—5, ramenas 3.5—4, rapen 3—4, gladiool 16—19, dahlia 7—11, perzik 6— II, alles per hos. Andijvie 11—67, poste lein 2947, peterselie 8—16, zuring 1—4, sla 1—55, bloemkool 1—31, alles per kist. Augurken 21—30 per 100. Goes, 21 Juli. Yeilingsvereen. „Zuid- Beveland. Bloemkool f 0.20—6.10, witte kool 4, komkommers 4—7, augurken 0.41, alles per 100 stuks. Groene booncn 11— 15, aardappelen 4—5.10 per 100 K G. Kro tten 4 per 100 bos. Oostburg, 21 Juli. Veilings vereen. „Avicultura". Aanvoer 1232'/» K.G. boter. Prijs f 0.95—1.68 per halve K.G. BEKNOPTE MEDEDEELINGEN. Uit Denemarken. - Te Kopenhagen moet het gerucht loopen ,dat Kroonprins Frederik van De- marken besloten heeft afstand te doen van zijn rechten als kroonprins en troon opvolger. U i t Z w eden. - De toestand der Koningin is ernsl gei*, o MARKTBERICHTEN. Middelburg, 22 Juli. Opgave van aren marktmeester: Boter f 1, part. prijs fl.10. Kipeieren f 5.50, part. prijs f 6.50. Eendeieren f 5 50, part. prijs f 6.50. Opgave van den marktzetter der L. M.: Boter f 1, part. prijs f 1.10. Kipeieren f 5.50, part. prijs f 6.50. Eendeieren f 5.50, part. prijs f 6.50. Vlissingen, 21 Juli. Aardappelen 3 —5, postelein 7,5—10, suikerboonen 24— BEKENDMAKINGEN. HINDERWET. Burgemeester en Wethouders van Mid delburg, Gezien een verzoek van F. VAN DEN HOEK, om vergunning lot uitbreiding der meubelmakerij in perceel lead, be kend gem. Middelburg in Sectie B no. 359 en plaatselijk gemerkt wijk N no. 17, gelegen aan de Pijpstraat, alhier. Overwegende, dat hel bericht bedoeld bij art. 12bis der Hinderwet, tot op heden nog niet is ingekomen van den Hoofdinspecteur van den Arbeid in het 10e district der Arbeidsinspectie te Dor drecht Gelet op art. 8 dier wel; besluiten le. hunne beslissing op gemeld ver zoek te verdagen 2e. afschrift van dit besluit te zen den aan a. oen verzoeker; b. den Dirpcteur van Gemeentewer- en; c. den Commissaris van Politie. Middelburg, 20 Juli 1926. Burgemeester en Wethouders voorn DE VEER, Lo Voorzitter. M. VAN DER VEIJR, Secretaris. o VERLOF. Burgemeester en Wethouders van Mid delburg brengen ter openbare kennis, dat is ingekomen een adres van D. POELMAN, wonende te Middelburg, hou dende verzoek, hem wel verlof te willen verleenen voor den verkoop van alcohol- houdenden drank, andere dan sterken drank, in de benedenlokaliteit van per ceel Winterstraat Q 97, ter oppervlakte van 48 M.2 Binnen twee weken na heden kunnen bezwaren tegen het verleenen van het gevraagde verlof schriftelijk hij hun col lege worden ingediend. Middelburg, 20 Juli 1926. Burgemeester en Wethouders voornoemd, DE VEER, lo. voorzitter. M. VAN DER VEUR, Secretaris. AGENDA RAAD MIDDELBURG. Vergadering van den Raad der ge meente Middelburg, op Maandag, den 26 Juli 1926, des namiddags te 2 uur, ter behandeling van de onderstaande zaken: Notulen vorige vergadering. Ingekomen stukken. Eervol ontslag onderwijzeres school C. Benoeming tijdelijk Wethouder. Definitieve benoeming Leeraar Gym nasium. Verlenging tijdelijke benoeming Leera ren Gymnasium. Benoeming tijdelijke leeraren Avond school voor Nijverheidsonderwijs. Wijziging heffings- en invorderings verordening Secretarieleges. •Ie wijziging Gemeentebegrooting '1926L Goedkeuring begrooting 1.927 Armen raad. Vaststelling jaarrekeningen 1925 Gas fabriek. Vaststelling jaarrekeningen 1925 Elec- trisch Bedrijf. Vaststelling jaarrekeningen 1925 Duinr waterleiding. Vaststelling jaarrekeningen 1925 Rei nigingsdienst. Goedkeuring rekening 1925 Vee- en Vleeschkeuringsdienst Middelburg. Oprichting openbare school voor uit gebreid lager onderwijs voor jongens. Aanschaffing rijwielen Politieperso neel. Crediet voor onderzoek inzake uitbrei ding zwemgelegenhcid. Beschikbaarstelling lokalen v. school museum Ruiling van duingronden onder Vrou wepolder. Eigendomsrecht grond Langevielesin- gel. Verhuring gemeentegrond Oud Arne- muidsche Voetpad en Dwarsstraat. Verhuring gemeeutewoning Molenwa ter. Verhuring gemeentewoningen aan Poe- lendalesingel. Nader crediet voor steunverleening. Bebouwing gemeentegrond Vlissingsch Bolwerk, Middelburg, den 21 Juli 1926. De Burgemeester^ DE VEER, Wnd.

Middelburgsche Courant | 1926 | | pagina 3