Op reis kunt 0 Purol niet missen tegen Zonnebrand, Doorzitten en Stnkloopen ^MHWWaMMMHMBnirMfüYTTTMTTflWMirrTT «ouden cclitcr de zaak kunnen overwe gen om builen de" financiën om, mede te werken doch de wet verbiedt finan- cieele voorstellen bij de Prov. Staten te doen. Wal de zuigelingenzorg betreft dat is toch niet in de eerste plaats de zorg voor de provincie, doch wat de alge- meene lijnen betreft voor het rijk, voor de détails voor de gemeente. De provin cie kau die zuigelingenzorg idieel be vorderen; doch een boekje uitreiken bv. ligt meer op den weg van den ambtenaar Van den burgerlijken stand 't Ligt voor de liand ,dat Hollandsche arbeidskrachten voorgaan tenzij dat 't aanzienlijk scheelt. Doch een finantieel offer heeft men er wel voor over. Bij liet rijk 't mocht zelfs 20 pet. schelen. Dal is hel standpunt- van liet Rijk ge weest en de Provincie heeft dit altijd- jgevolgd. Bij de controle van ae gem. finantiën blijkt dat over het algemeen de boekhou ding bij de gemeenten zeer goed word'., gehouden. Wordt een onregelmatigheid ontdekt ,dau wordt steeds spoedig nog een controle gehouden, 'fn Zeeland is het daarom niet noodig een ^parten ambtenaar te hebben. De heer v. d. Putte zegt, dal wat betreft het landbouwoonderwijs nan de algemeene regelen moet worden gehou den. 't Gaat bovendien slechts om kleine bedragen. De lieer O n d e r d ij lc betoogt, dal de provincie in samenwerking met de ge meente moet trachten moedercursussen en consultatiebureaus lol stand ie bren gen. De heer Dieieman zegt dat moge lijk de schoolartsenkwestie nog eens prin cipieel onder de oogen kan wprden ge zien ,nu blijkt dat aan de wettelijke be palingen niel zoo wordt vastgehouden. Bij de ar tikelsge wijze behandelïug vraagt de lieer de Pauw hoe 't staal met het promanatledek voor de tweede klasse passagiers, van de Prov. stoom- lioo(diensten, en of de gunning voor de uniformkloeding van hel personeel is ge gund aan den Iaagslen inschrijver, en zoo niet hoeveel de gegunde dan met den laagsten inschrijver verschilt. ~~Do heer v Rompu zegt, dat de gunning geschiedt naar de kwaliteit. Iemand met een tweede klassekaartje op het promenadedek wordt 't niet lastig gemaakt, doch het verbod ervoor is nog niet ingetrokken. De heer Boogaart dringt er op aan de nieuwe haven van Zierikzee goed bevaarbaar te houden. De heer O n d e r d ij k wil een betere bool voor het veer Veere—Kamperland, en dringt daar sterk op aan. 'Spr. leest een ingezonden stuk in de Middlb. Crt. over dit veer voor. De lieer v. Rompu zegt dat de heer Onderdijk geduld moet hebben. Er is net f 15000 uitgegeven tot verhooging van den steigerdam. Ged. Staten hebben ook een open oog voor dit veer. Laat de in zender van het ingezonden 'stuk zich tot Ged Staten wenden ,die zullen de zaak au fond onderzoeken. De heer de Baare wil geen hoogere subsidies voor verpleging van kinderen in kinderherstellings- en vacantiekolonies en in gezinnen ,doch een betere ver- verdeeling, zoodat er beter van kan wor den geprofiteerd. De heer de Jonge betoogt, dat bij veel gebouwen de hand niet is gehouden aan een goed onderhoud. Spr. wil de bijdrage voor de restauratie van een gebouw verleenen onder voorwaarde dat aan het onderhoud zorg wordt besteed. De heer v. d. Wart is verheugd dat de post verhoogd is. Het voorstel van Ged. Staten Wordt z. h. st. goedgekeurd. De llteele begrooting wordt aangeno men z. Hu st. Opcenten Rijksbe- 1 ast in gen. Aan de orde is het voorstel tol hef fing van opcenten op de Rijksbelastingen voor 1927. Z. h. st. goedgekeurd. Stadhuis Veere. Thans komt weer aan de orde de sub sidie voor de restauratie van het stadhuis te Veere. Ged. Staten stellen thans voor f5000 te verleenen; te verleenen f 2500 voor 1927. f 3500 voor 1928 en 1000 voor 1929. De heer Adriaanse trekt zijn voor stel in. Het voorstel van Ged. Staten word.t z. h. st. aangenomen. Sluiting. De v o o r z sluit de vergadering in naam der Koningin. linkerzijde van don weg houden, P. B., Goes f 1 of 1 dag; P. J. TWalsoorden f 3 of 3 dgn; Rijden zonder ïiutnmerbewijs, P. d. H., Wiolphaartsdyk, J P. v. B., Iiloosterzaude f 3 of 3 dgn, als voren en zonder rijbe wijs: F. J. v. d. J., Yerseke, 2 m f 2 of 2 nu 2 dgn. ,M. d. PZaamslag 2 m. f 3 of 2 m. 3dgn., Motorrijtuig berijden niet voorzien van minstens 2 remmen. A. D. K., Colijns- plaat, C. M., Ivruiningen f3 of 3 dgn. Zonder noodzaak met auto rijwielpad berijden J. J. K., Ossendrecht f 5 of' 5 dgn, als voren en in een bocht niet rechts rijden: P. de MHansweert, 2 an. f 5 of 2 rn. 5 tign.; Met rijwiel de veiligheid van het ver keer in gevaar brengen G. F. R., Wiisseiv- kerke f 10 of 10 dgn. Schelde bevisschen zonder conceal C. .W. G., IC. d. K., (Wassenkerke f 3 of 3 d. Fietsen zonder licht: A. d. V., 's- Heerenhoek f 3 of 1 wtsch., J. B<., Goes, L. M., Kattendijke, J G., H. D„ Drie wegen, J. G. V., 'Yerseke. I. F. Wol" pliaarlsdijk f 5 of 5 dgn., Met mofoVrijtuig rijden welke niet' voorzien is van minstens twee goedwer- kende remmen ,Wi. A., Bergen op Zoom 100 of 50 dgn Vrijgesproken beklaagd van overtre ding Jachtwet, M. d. R., Oudelande. Moordaanslag op den Schiedam schedyk. Mr. J. A. de Visser, vertegenwoordigd hel O. M., heeft Dinsdag voor de vacan- tiekamer van de beeldbank te Rotterdam tegen den 30^jarigen Amsterdamsehen schuilenvoerder W. W. T., thans te Rot terdam gedetineerd, wegens poging tot zware mishandeling van zijn vrouw B. A. die op 15 Mei j.l. jnet èen kostganger naar Rotterdam was weggeloopen, een gevangenisstraf van 10 maanden ge- ëischt. Bekl. bekende zijn vrouw met een dolkmes te 'hebben gestoken nadat hij haar met twee. mannen in een huis op den Schiedamscbedijk bad zien praten. RECHTZAKEN. Door L. S. te Goes Is hooger beroep aangeteekend tegen het vonnis van den Kantonrechter te Goes waarbij hij is ver oordeeld wegens overtreding het met auto rijden over een daarvoor verboden weg, tot f 25 of 25 dgn, eveneens is hoo ger beroep aangeteekend door J. S., fe Yerseke veroordeeld tot f 25 of 25 dgn., wegens het over een onbewaakten over weg rijden als een trein nadert. Kantongerecht te Goes. Door den Kantonrechter te Goes zijn veroordeeld wegens overtreding: Een kind beneden 16 jaren als leider van een paard bezigen, J. Goes f 3 of 3 dgn Zonder noodzaak met een rijwiel de HANDEL, NIJVERHEID EN VISSCHERIJ. Handelsregister. Aan de in „Handelsberichten" opge nomen wekelijksche openbaarmakingen inzake het Handelsregister, ontleonenwe betreffende Zeel and de volgende op gaven Wijzi gingen: Zeeuwsohe eilanden (Middelburg). N.V. Hendrikse en Co.'s Bankiers- en Effectenkantoor, Houtkade H 113. Be noemd lot algemeen proc.houder: J. La- port, Goes. Firma Maas en de Groot, Korendijk P 68. Uitgetr. Venn.: J. A. Maas, Rotter dam. Ontslag proc.houder. M. C. van Dalen. Benoemd tot Proc.houder: A. C. Bernard. N.V. Zeeuwsche Credietbank, L'ange Noordstraat C no. 18. Uitgetreden comm. K. G. A. Muller, Bussum. Benoemd tot comm.: W. K. de Feijter, den Haag. (Iüq. Med.) gekomen. Bovendienis echter 'xi blad van de sluurboordsschroef gebroken. Een dui ker zal een waarloos schroefblad be vestigen .Het oponthoud zal niet van lan gen duur zijn. Hel stoomschipSöis op «Weg van Batavia naar Amsterdam. Ind. Stoomvaartlijnen. Rembrandt, 19 Juli v. Aden, Batavia n. Amsterdam. Siantar, 17 Juli lc Penang v. Rotterdam Tambora, p. 19 Juli v.in. Gibraltar, Bsp tavia n. Rotterdam. Van Dieinen 20 Juli v. Rotterdam n. Java. Prins Frederik Hendrik, 19 Juli v.m. ■*3 u. 57 m. 90 mijl Z. O. v Land's End Paramaribo n. Havre en Amsterdam. Prinses Juliana, 19 Juli v. Sabang, Ba tavia n. Amsterdam. Prins der Nederlanden, 19 Juli Ie Suez, Batavia n. Amsterdam. Soekaboemi, p. 20 Ju^i v.in. Perim, Batavia n. Rotterdam. Tambora, 19 Juli n.m(. 6 u. v. Tanger, Batavia n Rotterdam. Prins Frederik Hendrik, 20 Juli tc Havre Paramaribo n. Amsterdam. Riouw, p. 18 Juli, Gibraltar, Bataviai n. Amsterdam. Jan Pieterszoon 'Coen, 20 Juli v. Am sterdam n. Batavia. Karimoen, 19 Juli v. Sabang, BaLavia n. Amsterdam. Kedoe, 19 Juli v.m. 6 u. v. Port Said, Batavia n. Rotterdam. Kambangan, p. 19 Juli Ouessant, Ba tavia n. Amsterdam. Madioen, p. 20 Juli V.m. 6 u. Suez, Ba tavia n. Rotterdam. Bintang p. 20 Juli Vlissingen, Amster dam n. Batavia via Antwerpen. Crijnssen, 20 Juli v. Plymouth n. Ha vre, Barbados n. Amsterdam. Clio 17 Juli v. Madeira, Amsterdam n. Barbados. Kawi p. 20 Juli n.m. 122 u. 50 m. Gibraltar, Rotterdam n. Batavia. Karimata p. 18 Juli Perim, Amsterdam Batavia, 1 -1 Stoomvaartljjnen op Noord-Am er i ka. Spaarndam, 20 Juli v. Rotterdam n. New Orleans. Rijndam 21 Juli v.m. te Rotterdam v. New-York. de vervanging van een zwart-zijden hop- annexionistische neigingen i. o z. van gen hoed door een grijzen. Wij .stappen Limburg en een deel van Zeeland? voorl, moedig maar ongelukkig, op het 5. Indien ik mij daarin niet vergis zijn wit gebleekte asphalt, in onze zware I dan de verklaringen' van Minister v. d. schoenen, onze wollen jassen, onze boor- Velde in de Belgische Kamer ouiLrent dil den en zware hoofddeksels,, bet besef punl wel van eenige waarde, als zijnde van de „heat wave" zwaar over oris. I niet geheel oprecht'? Wij kunnen het voorbeeld der zusteren 6. Waartoe dient het voorschrift in de niel volgen, niet open halzen gaan „dra- welten van beide landen, n.l. dat over- gen" of biceps blootstellen aan de zen- eenkomsten door Ministers aangegaan gende stralen, niet zoo zeer om de zen- nog bekrachtigging der parlementen be ging als om hel feit, dat „it is not done" zelfs niel wanneer tic thermometer in de zon naar de negentig graden toeloopt. Inlusschen, de soep is nooit zoo heel als ze wordt opgediend, de hitte nooit zoo ondragelijk als ze wordt voorgesteld. De stad is nu ondanks „heat waves", vol vroolijkheid en levenslust. Het te veel aan hitte, dat u mocht bevangen in jdié smeltende asphalts tra ten. laat zich licht Moet Nederland misschien als reeh- spuien op die verrukkelijke plekken, die men „de lopgen van Londen" noemt, in het ruime Hyde Park. met zijn schat ten van bloemen en planten en zijn rupsendie met miUioenen tegelijk uit de hoornen vallen; of op de 'heide van! Hampstead, waar het hoog en wijd is, waar de struiken op het zoeltje wuiven; of in Regent Park, waar hét meer vol is met roeiers en vogels van allerlei slag. Iedereen, die tijd en gelegenheid heeft, vliegt uit naar die ..plekken, om midden in de stad van j.'s Zomers Bui len" te genieten. Londen, 14 Juli 192)6. SPORT. Duivensport. Door de gezamenlijke bonden van post- duivenliefliebbers in Zeeuwsch Vlaande ren Westelijk en Oostelijk deel, gevestigd te Ooslburg, Sas van Gent en Hulst werd een wedvlucht gehouden op Bordeaux met 311 duiven op Zondag 3 Juli IJ. De duiven werden geiosl te 7.38 ure. De eerste prijswinnende duif arriveer de te St. Jansleen op een afstand van (792.820 K.M. mei een snelheid van 757.B M. per minuui te 8.01.33. De laatste of 78e prijswinnende duif arriveerde te Hulst op een afstand van 793.880 K.M. met een snelheid van 490.3 M. per minuut te 4,42.13. De eerste vijf en twintig prijswinners waren Gebr. Paling, St. Jansteen, le; Dobbelaere, Schoondijke, 2e; Heijns- dijk, Axel, 3e; Verslraelen, St. Jansteen, (4e; A. Goelhals, Westdorpe, 5e; J. de 'Coninck, Schoondijke, 6e; J. Vereecken, Kloosterzaude, 7e; Fr. Meerschaert, Hulst, 8e; W. Leenhouts, Oostburg, 9e; M. Wauters, Sas van Gent, 10e; E. Kra mers, Hulst, 11e, de Baets, Sluis, 12e; A. de Theijs, Terhole, 13e; A. van Bun deren, St. Jansteen, 14e; M. Mabesoone, Oostburg, 15e; J. Wage, Sluis, 16e; P. Hamelinck, Sas van Gent, 17e; F. Bol- sens. Clinge, 18e; A. Nijssens, IJzendyke, 19e; Gebr. Janssens, Iiulst, 20e; C. de Bruin, Hulst, 21e; Dr. Bom, Axel, 22e; A, Kersbulck, Westdorpe, 23e; P. Kools, Zuidzande, 24e; O. Remerij, Westdor- jpe, 25e. VERKEERSWEZEN, POST EN TELEGRAFIE. - De eerste postzegels met water merk in de 5 cents waarde zijn, vol gens het Nederlandsch Maandblad voor de Philalelie aan de postkantoren ver strekt. Ongemak aan het stoomschip „P i n s der Nederlanden". Volgens een telegram uit Port Said zijn van het Dinsdag te Suez aangekomen stoomschip „Prins der Nederlanden" van de Stoomvaart Mij. Nederland, de ke tels defect geweest. Met het repareeren van de schade is men inmiddels gereed 8UtïE*!LAfJD LONÖENSCHE BRIEVEN.' (Slot.) Het is misschien goed gezien van de zorgzame heeren; maar men kan te ver gaan en zijn kinderen verwennen. Waar het hier nu echter vooral op aan komt, met de gedachte bij die „heat waves" die om ons heen blaken als lekkende1 vlammen, zoo al niet naar den letter dan toch naar de uitwerking, is: wat moet een stad, die zoo is ingericht, legen haar hitte doen? Calorieën in den vorm van heete pudding of pekelvleesch behoeven wij thans niet. De kelders, waar wij ons normaal knus en beschermd voelen, zijn broeikassen geworden. In de kasten bo venop de trams zou men wat de tempe ratuur betreft wel tropische vegetatie kunnen laten opschieten. En de van leap en ruit voorziene imperiaals der bussen kunnen dienst jloen als broedmachines. Er zijn geen oases in deze woestijn van hitte, in den vorm b.v. van café-terrassen onder vroolijk gestreepte zonneschermen, waar men zich „caloriëen" werk zou kunnen geven door, rustig uitblazend, citroenwater met ijs te drinken. „Such things are not done". (Het is de uil- drulcking voor alles wat de gewoonte verbiedt). Daarom loopt nu de Londe- naar verloren onder wat hij een plaag acht. Men ziet twee of drie stoutmoedi- gen, die op het>voorbeeld van de Ameri- kaansche neven, (misschien zijn het well Amerikanen, nu er zoo veel van in stad zijn), hun colbert-jasjes over den arm hebben genomen. Langs de balustra des der bruggen staat men met rijen en met blikken van verlangen in het trage Theemswater te staren, dat koelie be looft ook al ziet het er, geel en traag, niet smakelijk uit. Maar zwemmen in de rivier, tusschen de bruggen en de booten, is „not done either". De vrouwen, prak tisch en begiftigd met dien durf, die alle openbare afkeuring trotseert, hebben haar kleeding tot het uiterste van het toelaatbare teruggebracht. Geometrisch gesproken, is de afstand tusschen voet en kruin, die min of meer is bedekt, nog weer kleiner geworden. Naar de substan tie te oordeelen, is de bedekking nog weer vijftig percent lichter geworden. Voor haar niet onbekoorlijke onbe schaamdheid koopen zij zich lichamelijk gerief en kunnen zij met de hittegolven spotten. De hitte heeft de Idokhoedjes. die zonnestralen vrij spel geven op neus en wangen, doen verdwijnen. Op haar naar vrouwelijke maatstaf te oordeelen schaarschen haartooi balanceercn de vrouwen thans groote hoedon met bree- de randenDe eenige concessie, die eenige 'mannen aan de warmle durven doenis hoeven 7. Indien België aan het Nederlands die parlement bet recht ontzegt, te weigeren een dergelijke overeenkomst le rati Ti - ceerenwaaraan meent hel dan bet recht voor hel Belgische parlement le kunnen opeischen een dergelijke ratificatie wel te weigeren, zooals eenige jaren geleden tegenover Frankrijk geschiedde? iü£iezor<deïi Stukkan. HET VERDRAG TUSSCHEN NEDER LAND EN' BELGIË Mijnheer de Redacteur! De mededeeling in uw blad van 19 dezer omtrent het goedkeuren door de Belgische Kamer van het Nederlaudscli- Belgisch verdrag, gaf mij wederom aan leiding lot verdere- overdenking van dit vraagstuk. Meer speciaal uw aanhaling: „De minister hoopte vurig, dat het ver drag door beide partijen zal worden aan genomen, minder vanwege de over hel geheel vrij beperkte voordeelen, welke het voor België oplevert, dan wel om dat hij daarin een waarborg ziet voor een nauwere samenwerking lusscheai beide landen, die er zijn om elkaar te be grijpen en niet om elkaar tegen te wer ken", geeft mij aanleiding tol de vol gende vragen: 1. Vooropgesteld de noodzakelijkheid van een nauwe samenwerking der beide landen, moet de genegenheid tot deze samenwerking van de zijde van België dan afhangeh van het verleenen door Nederland aan België van vrij beperkte voordeelen, althans volgens België's in zicht, doch welke aan België beperkte voordeelen brengende bepalingen door een zeer groot deel der Nederlandsch© bevolking voor haar als zeer belangrijke niet te overkomen nadeelen worden ge zien? Wanneer België deze .kwestie als slech ts kleinigheden ziet, zou er dan voor België geen reden zijn om die kleinighe den maar niet te verlangen ter wille van een goede verstandhouding? Neder land ziet ze niet als kleinigheden en zou dus terwille van de verstandhouding, bij aanneming een zeer groot offer brengen. Waarom is het België bij deze her ziening van de traktaten eigenlijk te doen? Beweert het niet dat de hoofdzaak is de Nederlandsche toestemming tot het opgeven van de gedwongen Belgische neutraliteit? Als dit zoo is^, schijnt België dil toch wel zeer belangrijk te vinden, trouwens onze regeerings- en Kamer.- lcringen achten dit ook een zeer belang rijk punt. Als dit werkelijk het doel1 van de heele tractatenopzet is, waarom laat m'en dan de overige regelen nielt1 zooals zij thans zijn, of althans onge veer onveranderd? Indien verschillende regelingen hun grondslag vinden in het algemeen tractaat van 1839, zouden zé immers in denzelfden vorm als thans kunnen blijven en slechts dé verwijzing naar bet te doen vervallen tractaat kun nen worden vervangen door een nieuwe considerans, enz. 3. Waaruit put België eigenlijk een recht om eischen te stellen aan Neder land zoodanig, dat onze Minister het zich als een succes aanrekent, dat hij het zoover stuurde dat België, bij de besprekingen zijn eischen matigde? Be rust dit recht soms op den gedachten- gang: België is het slachtoffer geworden van een niet te rechtvaardigen overwel diging door Duitschland daarom moei Nederland het schadeloosstellen? Mij dunkt dit lijkt mij een vreemde rede neering, ofschoon ik ze^ door particu liere Belgen wel eens héb hooren ver kondigen. Zoudt U dit mi&chien een rechtsgrond vinden9 4. Vergis ik mij als ik mij meen te herinneren dat Minister Hymans als an- nexionistisch steeds bekend stond en dat ik uit vroegere aanhalingen van Minister v. d. Velde de conclusie meende te mo gen trekken dat ook deze staatsman eenige jaren geleden niet vrij was van teloos in den volkerengemeenschap wor den beschouwd, omdat hel, door welke oorzaak ook, maar zeer zeker niet oneer vol, buiten den oorlog is gebleven9 Mijnheer de redacteur er blijven mij nog vele vragen over, ik wil echter geen misbruik van Uw goedheid maken en zal mij daarom bevredigd achten indien U zoo welwillend wilt zijn mij deze vragen zoo mogelijk te beantwoorden. Vlissingen, 20 Juli 1926. Een Nederlander. (De inzender slell óns vragen. Maar verschillende daarvan kan alleen de Bel gische regecring beantwoorden En wij zul.en die taak niet overnemen, spe ciaal niel ten opzichte van de vragen 1, 2 en 3. De inzender zal trouwens van ons niet een verdediging van het ver drag verwachten. We willen alleen dit zeggen, dat wij ook niet een „recht" van België aanvaar den om ons eischen te stellen. Er is jo. i. alleen aanleiding lot een verzoek I aan Nederland om, door een welwillende tegemoetkoming uit goede vriendschap, aan België gelegenheid te geven de eco nomische bezwaren te verminderen die België nu eeumaal ondervindt door zijn 'geografische liggiug ten opzichte van ons land. Maar we haasten ons er aan toe te voegen, dat onze regeering, vooral in eerste instantie, onnoodig ver is gegaan in die tegemoetkoming. Dal ook Minister v. d. Velde annexio nistische neigingen heeft gehad, betwijfe len we. Er is ons niets van bekend. De eisch van bekrachtiging door de Parlementen van een door de Ministers aangegane overeenkomst, getuigt ervan dat de macht van hel parlement hooger staat dan die van den Minister. Hel Par jlement is dus niét gebonden door de handleekening van den Minister. Behalve in het door den inzender genoemde voorbeeld, heeft de Belgische Kamer van het recht tot verwerping van een door de Ministers geleekend verdrag ge bruik gemaakt, toen zij in 1876 ver wierp een reeds door de Nederlandsche Kamers aangenomen verdrag inzake de de vèrgrooling van liet Kanaal van Ter- neuzen. Ook toen waren tijdens de be handeling enkele bepalingen gewijzigd wegens de oppositie in België. Precies dus wat nu gebeurde, maar omgekeerd door verzet aan de andere zijde. Er zijn toen nieuwe onderhandelingen gevoerd, die leidden tot een sterk gewijzigd, in 1879 goedgekeurde verdrag. Red.). GEVONDEN VOORWERPEN. Als zoodanig zijn aangegeven de navol gende voorwerpen, die terug te bekomen zijn a. Bureau van Politie: Huissleutel; damestasch met inh.;pen- daal; corset; alpacca beursje; penhou der; sleutel; koperen letter. b. Eij Particulieren Kindertaschje met inh., M. de Schip per, Langevieie K 221: hondenlialsband, H. L. v. d. Veen, Noordweg R 37a; hand- taschje met inh,, W. A. Goeman, Bastion N 61; rijwieltaschje en damesringetje, ,mej. Aarnoutse, Achtersingel Q 135; bad-, handdoek, zwembroek en haarkam, K, J. Kraak, L. Geere It 237; kist, inh. ledige (bussen, Hubreglse, Vlceschhal, Markt; knipmes, C. A. Kabboord, Krommeweele K 100a, postduif en kort galgliout, G. Nijpjes, Veersche weg T 262e; sleutel meikbus, J. Moorman, Dwarsstraat O 205; stulc zwarte zijde, Borstrok, St. Pie- lerstraal F 51; postduif, Pil'lo, Veersche weg T 250; rijwielplaatje, Nederliand, N. Oosterschestraat N 99; pakje strop dassen, Boven, Vischmarkt H 163; (knipmes, v. d. Plank, Veerscheweg S 10; koperen gewichtje, A. Schipper, Veersche 'singel S 73; witte zak, inh. sleutel, J- Pol- vliet, Heerengracnt M 19; fluit, Wolf, Ba- ^ijnhof E 171; gouden broche, J. Vader, Zuidsingel E 25; badhanddoek en twee hemdjes, Café de Beurs, Dam N.Z. Inlichtingen aan het Bureau van Po litie alleen des Zaterdags tusschen 7 en 8 uur n.m. Blectr. Drukkerij G. W. DEN BOER, Middelburg.

Middelburgsche Courant | 1926 | | pagina 6