BEURSNOTEERING VAN HEDEN. AMSTERDAM, 21 Juli. (Slotkoers). 6 pet. Nederl. 1923 103; 6 pet. Ned. 1922 1065/85 pet. Nederl. 1918 101 negen zestiende; li/? pet. Nederl. 1917 .99 vijftien zestiende; 2*/§ pet. Nederl. "W. Schuld 63 drie zestiende; 3 pet da Oblig. T6Vs3 pet. do. Certif. 75. Cert. Ned. Hand. Mjj. 150y4; Aand. Ned. Ind. Handelsb. 162«/i; Aand. Kol. Bank 190, Kon Petrol. Aand. 3823/^— .38-11/2; Gecons. IIoll 167y»; HandeLsv. Amsterd. 624629 ;Javasche Cultuur 392; Aand. Deli Maat sell. *112Va;-4 llf»/a Amsterd. Rubber 3231/^—3241/2; Ned Amerik. Vaart 47y*—48; Ned. Scheepvaarlunie 178; Kon. Ned. Stoomb. Mij. 951/a ;Aand. Paketvaart 215y> Gouda 330. Anaconda IOO1/3; Steels 1118/4; Erie 33%Southern Railway 118y»Union Pacific 154; Common. Marine 7 negen zestiende; Prefered do. 33%; Maxwell Gr. C. v. A. 5i/i; Maxwell Land Corf v. Inc. Bonds 153/4. Prolongatie 2y». Russen Hope 3 zeven zestiende. Markt sluit prijshoudend. Wisselkoersn Londen 12.091/2; Berlijn 59.18»/^; Pa rijs 5.29; Brussel 5.64; Dollar Cable 2.48 zeven zestiende. WEEKBERICHT. Medegedeeld door het Koninkl. Ned. Met. Instituut te De Bilt. Naar waarnemingen, verricht in den morgen van 21 Juli. Hoogste barometerstand 768.0 te Toulouse. Laagste barometerstand 741,7 te Akureri. Verwachting van den avond van 21 tot den avond vaïi 22 dezer Meest matige Z. W. tot N. W|. wind Meest zwaai' bewolkt, met mogelijk eenige regen. Weinig verandering in tem peratuur. Thermomelerstand alhier des v.m. 9 uur 65 gr. 12 uur 69, gr.J(l3 ut 69 gr. HOOG WATER. Vlissingen. Z o m e r t ij d. Donderdag 22 Juli v.m. 11.57 /rijtiag 23 n m. 12.48 Saterdag 24 1 35 Sundag 25 2 19 Maandag 26 3.05 Dinsdag 27 3.52 iToensdag 28 ,1 4.40 (Het tijdstip tan hoog water te Do m- burg valt 9 minuten na dat te .Vlis singen.) machtigd ten spoedigste opnieuw een kerkeraad te Zand voort te formeeren met behulp van het trouw gebleven deel edr gemeente. De aanleiding tot deze telegrafisch bij eengeroepen classicale vergadering, was het besluit van de meerderheid van den Kerkeraad van Zandvoort, om ds. v. di. Brink, in weerwil van de schorsing, toch Zondag j.l. te laten preeken. De classicale vergadering heeft na breedvoerige discussie eerst besloten een deputatie naar ds. v. d. Brink te zenden en naar den kerkeraad. Dit Onderhoud had tot resultaat, dat genoemde kerkeraad twee voorstellen ge daan heeft, n.l. om de schorsing op te heffen en ds. v. d. Brink gelegenbeild te geven, zijn bezwaren langs kerkrech telijken weg in te dienen, of om dé schorsing te laten voortduren, maar het besluit van den kerkeraad dat hij zal preeken niet te veroordeelen. Deze voor stellen werden door de vergadering on aannemelijk verklaai'd. Op advies der Sy nodale Commissie en der deputaten wer den daarna de in den aanvang genoemde afzeltingsbesluilen genomen. N d II e r v. Kerk. Beroepen t© Domburg (toez.) ds. J. A. Steenbeek, te Dantumawoude (bij Dokkum), Beroepen te Hollandscheveld (Z. O.) (tweede maal), ds. W. A. Dekker, te Krabbendijke. 0hr. Geref. Kerk. Tweetal te Biezelinge: A. Bikker, cand. te Apeldoorn, en W. Kreraer, cand. te Zwolle. ONDERWIJS. Aan de Middclb. Technische school te Dordrecht slaagde voor het diploma als chemisch technicus, de heer W. C. Tazelaar te Dordrecht, vroeger alhier woonachtig. Geslaagd (c Rotterdam voor het examen hoofdakte, de heeren K. H. van Faassen alhier en H. 0. M. Edelman te Vlissingen. Geslaagd te Breda voor likt R. K. Mulo-examen E. Josefix en J. J. Stoops te Vlissingen. Geslaagd voor kommies bij 's Rijks belastingen de heer Joh. Zuijdweg Mz. te Schore. De heer Van de Velde, onderwijzer aan de U. L. O. school te Zierikzee is benoemd tot hoofd eener zelfde, school te T h o 1 en. Geslaagd ajan de Middelh. Teclm. school te Haarlem voor het einddiploma, afd. eïectrotechniek, de heer P.. H.van Staalen te Drei schor. Geslaagd te Rotterdam voor het examen nuttige handwerken de dames S. A. v. Dijk en A. J. W. Kosten te Zaam- slag, P. J. M. V. d. Plassche te Ter- neuzen, en N. H. v. d. Welle te Hoek. Rijks Hoogere Burgerschool te Middelburjj. Aan bovengenoemde school zijn bevor derd van de eerste naar de tweede klas se: H. J. F. van Adrichem Boogaert, H. M. Caro (m J. J. Ghijsen, W .le Graaf, G. E. Koole, A. Loois, M. W. Louwerse, J. M. Mantz (m.), J. 0. G. de Noodi, E. A. Slot (m J. Stevens, P. J. M: Tummers (m.), H. Vaandrager (m.), A. 0. Visser, J. M. de Voogd, J. H. O. Barentscn (m.), R. Belderok (m.), Wl den Engelsman, N. 0. Fastenau (m.), J. P. Joosse, J. Joziasse, M. J. Kesteloo (m.), 0. Mak, D. H. Minderhoudj A. O M. Mol Tm.), J. D. Pots, *0. A. Th: Reekers (m.), L. A. Risseeuw, A. N. Spronk (m.), H. P. Valk en P. Winkster. Niet bevorderd 3 leerlingen. Van de 2de naar de 3de klasse: P. Wi. Van Beveren, J. J. de Haas, E. O. K. van Hasselt, A. H. W|. H: Imandt, L. G. M. Jacquet, J. C. de Jonge, Wi. H. J. de Jongh, J. P. Leijnse, J. J. Mantz (m.), K. C. H. Meihuizen, H P. Munters, J. A. M. de Paauw, P. Pots, 0. Provoost, H. van der Schuur, A. Troll, (m.), H. J. Vermeulen (m.), N. O. Wis se (m.), A. A. Borket, M. C. Coumou (m.), A. A. Dekker,» J. Dill, J. Wi. Dorleija, G. de Haan (m.), R. Wl. Jans, Th. ten Klooster, Ch. Mazure, Wi. F. van Mee- rendonk, J. K. Minderhoud, WL A. Selio- nis, J. J. de Smidt, P. Spronk (m.),i G. van der Veen, N. M. Wi. Vermeulen, H. Voorhans, A. I. Vos, H. A. van dé Woestijne en E. L. M. de Wolff (m.)i Niet bevorderd 2 leerlingen. Van de derde naar de vierde klasse J. W. Baurdoux, J. E. M. de Blécourt, (m.), W. Bosman (m.), E. Cannegieter, M. E. J. F van Dissel D. J. van Doorninck, Th. G. Ghijsen (m), C. M. de Jager, N. F. Joosse (m.) A. L. Kampman, P. C. Lou werse, J. G. Oreel, W. J. Reijnierse, J. P. van Rigteren, R. Ruif, A. Schuit. Ph. L. van der Veen, J. A. Agelink van! Ren" tergem, A. Beckers, W. J. F. van der Bijl, J. Coumou, G. F. Gabriëlse, C. M. Ghijsen, W. L. Ghijsen, M. C. Goethals, (m.) R. Hoegen, J. A. Wi. II. Inklaar (m.y E. C. Kelder (m.) G. P. P. Timmers, G'. Vaandrager (m.), H. L. van der Veen, H. A. van Visvliet (m.), C. WilLebrtoordse, Niet bevorderd 4 leerlingen; over een leerling wordt in September beslist. Van de 4de naar de 5de klasse- J. M. van den Dries, P. J. Eutink (m.)„ H. J. Kraak, J. Louwersé (m.), J. van der Made (m.), E. L. Troll (m.), M. M. de Vries 'm.), J. F. Bastiaanse, J. van den Berge, P. C. Boone, A. de Bruijn, J. M.. Cannegieter (m.), A. Cornelissen, II. P. W. Ghijsen, A. ,M. Van Heusden, J. Kol- sters,H. F. van der Laan, G. II. Mollema, C. Romijn,G. A. Romijn, J. A. Vergouwe, J. C. Vinke, J. iM. de Vlieger en A. J. Wdsf- se. Een leerling niet bevorderd. VERSCHILLENDE BERldfTEN. Twee bakkersknechts, bewoners van een perceel op den Grimburgwal te Am sterdam, hadden herhaaldelijk ruzie met elkaar. Toen het tweetal in den nacht van Zaterdag op Zondag beschonken thuis was gekomen, ontstond er weer ruzie. De woordenwisseling ontaardde in een vecht partij waarbij het mes werd gpbruikt. Een hunner kreg steekwonden, die zoo ernstig waren, dat hij aan de gevolgen is overleden De dader is Dinsdagnacht gearresteerd. Hij zeide in drift een mep grepen te hebben en niet te weten, wa,t hij ermee gedaan had. Doordat zijn paarden op hol sloe gen, viel Dinsdagavond een voerman uit Hilversum te Eemnes Buiten van zijn met gras geladen wagen- Een der wielen ging over zijn hoofd, waardoor hem het eene oor bijna geheel werd afgereden. Toen het vliegtuig W 59 Dinsdag nabij de Mok, op Texel, op het water zou neerstrijken, stieten de drijver? tegen den dijk met het gevolg, dat het toestel gehee] te pletter sloeg, en de waarnemer te wa ter werd geworpen. Zwemmende bereikte hij den wal. De vlieger wist ongedeerd onder de vernielde machine weg te ko men. Het Nederlandsche jacht ,,Meer- maid", van Amsterdam op weg naar Trouville, werd Maandagnacht door een storm overvallen en zwaar beschadigd. Het Zou op de kust .geworpen zijn, als niet het Nederlandsche stoomschip ,,Ary Scheffer" te hulp was gekomen, die het jacht te Havre binnenbracht. Een hevig onweder, vergezeld van zware plasregens heeft boven Twente ge- wped. Te Hengelo liepen eenige straten onder water. Het hemelvuur sloeg in een der gebouwen van de aannemersfirma Hoenders en Vos, en in de Enschedé- sche straat. Een begin van brand ont stond, dat echter spoedig kon worden gdbluscht. Te Borne werden eenige koeien in de weide gedood. Zware boomen zijn ontworteld. De bliksem sloeg hier in de steenbakkerij van S. De ar beider G. werd getroffen, en aan een der beenen verlamd. Brand ontstond hier niet. Uit het knanzinnigengesfcLcht te Venraai is Maandagavond om 8 uur de 23-jarige verpleegde J. R. ontvlucht. Een damesrijwiel dat voor het gesticht stond heeft hij Abonnementen en Advertentiën voor id Middelburgsche Courant kunnen voor «Gissingen worden aangenomen door Boekhandel F. LANDSMAN o- 8t. -Jacobstraaf. NAGEKOMEN BERICHTEN. DE FRANSCHE REGEERINGSCRISIS. PARIJS, 21 Juli V D. Hedenmiddag om 5 uur komt de Kamer bijen. Er is nog geen nauwkeurig© aanwijzing over de fi- nancieele maatregelen ,die de regeering zal voortzetten. Vrienden van. de 'Monzie bevestigen, dat zijn voorstellen noch in flatie noch een moretorium zullen in houden. In de wandelgangen der Kamer heerscht enorm© bedrijvigheid. Er wordt druk gesproken over de vorming van een ministerie der nationale eenheid. Het "is echter niet zeker, of de steunder so cialisten hiervoor verkregen zal worden. OORHAM. LONDEN, 21 Juli. V.D. Allan Cob- ham is te Delhi aangekomen. DE OSTMESSE. BERLIJN, 21 Juli. V.D. President von Hindenburg heeft het beschermheer schap aanvaard over de landbouwten toonstelling van de Duitsche Ostmesse te Koningsbergen (Pruisen). HET DUITSCH—RUSSISCHE HANDELSVERDRAG. BERLJN, 21 Juli V. D. Uit Con- Stantinopel wordt gemeld, dat de tekst van het Duitsch-Russische handelsver drag en een aantal belangrijke documen ten verdwenen zijn. DENEMARKEN EN ZWEDEN. KOPENHAGEN, 21 Juli. V. D. De minister van buitenlandsche zaken, graaf Moltke en de Zweedsche gezant te Ko penhagen hebben gister op het Deen- sche ministerie van buitenlandsche za ken de ratificatiedocumenten uilgewis- Tseld van het arbitrageverdrag, dal in Januari lusschen Denemarken en Zwe den is gesloten, en dat nu onmiddellijk van kracht wordt. CALCUTTA OVERSTROOMD. CALCUTTA, 21 Juli. V. D. - Door de lievige regens is hel Noordelijk ge deelte van de stad overstroomd. Er had den relletjes plaats, waarbij 25 personen werden gedood, terwijl 100 herriema kers gearresteerd werden. DE TOESTAND IN CHINA. SHANGHAI, 21 Juli. V.D. - De poli tieke toestand in China wordt beheerscht .door dreigende "botsingen in liet Noor den en Zuiden der provincie Heelnan,. Een definitieve slag tusschen radicalen en conservatieven wordt waarschijnlijk Zie onze prijzen, wij zijn toch voordeeliger Onze OPRUIMING duurt nog enkele dagen Profiteert hierva.t Firma H. L. HENDRIKSE, Gravenstraat, Middelburg. (Ingez. MedJ VOOR DE PADANGRAMP. Bij den penningmeester van het Prov. Comité Padangramp, mr. G. J. Sprenger, Gortslraat K 23 Middelburg, zijn de vol gende giften ingekomen Dir. D. S. Middelburg f50; Dr. J. G. jde M., te Ierseke f5; N. N. door den heer H. Dronkers f 2.50; I. P. J. de G., te Middelburg f2.50; mr. J. F. van D. te Middelburg f25; N. N. te Middelburg f 100.—. Meerdere giften worden gaarn© ont vangen door den penningmeester boven genoemd. LAATSTE BERICHTEN. UIT HANSWEERT. Met ingang van 16 Augs. a.s. is de rijksklerk P. Jloondert verplaatst van Rotterdam, 2e kantoor, naar Hans- weert. VERDACHT VAN POGING TOT MOORD. Op verzoek van de justitie te Den Bosch is gisteren door een rechercheur van politie te Eindhoven een 28-jarig© grondwerker aangehouden, wonende te Den Bosch, verdacht van poging tot moord, gepleegd op een Belgisch meisje te Jemeppe bij Luik. Hedenmorgen is hij naar Den Bosch overgebracht, BEURSOVERZICHT. AMSTERDAM, 21 Juli. 3 uur. Van de vaste tendenz der laatste dagen was vandaag niet veel meer overgeble ven. Het meest opvallend verschijnsel was de zwakke stemming, die voor kunst zijde aandeelen beoiond. In het bijzon der moesten de Enka's het ontgelden. Rubberwaarden waren bij mfatige om zetten aan den zwakken kant. Amsterdam rubbers moesten enkele procenten prijs geven. Tabakken weinig aandacht. Sumatra- soorten kwamen meerendeels lager te liggen. Suiker: H.V.A.'s eenigszins beneden de koersen van gister afgedaan. Petroleumstil. WISSELKOERSEN. AMSTERDAM, 21 Juli, 3 uur. De cijfers tusschen haakjes zijn de koersen van gister: Londen 12.091/, (T2.09y2). Berlijn 59.181/2 (59.191/*) Parijs 5.29 (5.09). Brussel 5.65? (5.50.) Zwitserland 48.16 MS. 171/2.) Weenen 35.20 (35.20.) Kopenhagen 65 90 (65.90.) Oslo 54.60 (54.55.) Stockholm 66.60 (66.65.) N. York 2.485/8 (2.48 elf zestiende.) DE FRANKDALING. PARIJS, 21 Juli. V.D. Hedenmorgen vroeg stonden wie personen te wachten voor de deuren van de Fransche Bank om de openingskoersen te vernemen ten einde bij een verdere daling van dén, frank hun gelden op te kunnen nemen, waardqpr zij nieuwe verliezen wilden vermijden. AFLOOP VERKOOPINGEN. Dinsdag had in het „Koffiehuis" te Westkapelle ten overstaan van no taris mr. Jan Loeff te Koudekerke de openbare verkoop plaats van de navol gende perceelen bouwland van den heer W. P. de 'Back te Middelburg Perc. 1 en 2, groot 0.2393 H,A. en 0.2537 II.A. gecombineerd toegewezen aan St. Minderhoud Pz. voor 1925; per ceel 3, 0.2680 H.A. aan Johs. Brasser Jaksz. f1320; perc. 4, 0 3520 H.A. aan H. Lievense Lz., f1055; perc. 5, 0.2380 H.A. aan L. A. Roelse Pz. f 850; perc. 6, 0.3040 II.A. aan Jaks. Verstraate Pz., 'f1077; perc. 7, 0.3060 H.A., aan Ko«nr. Minderhoud Jaksz., f926; en perc. '8, 0.4610 H.A. aan Dan. Lievense D.z., f 900. Alle koopers wonen te Westka pelle. LANDBOUW. Onder het melkvee van J. Crucq Fz., te N. en St. Joosland is mond- en klauwzeer uitgebroken. En ook onder het vee van de landbou wers J. Buijze en J. Th. Salomé te G r o e d HANDEL, NIJVERHEID EN VISSCHERIJ. Als een bijzonderheid meldt men ons uit Iers eke dat de prijs van oesterschelpen dusdanig is gestegen, dat nu ruim 50 cl. per ben gegeven wordtf, weggehaald van den steiger. Een prijs die nog niet voorgekomen is en geweten wordt aan de groota vraag naar grit van de Engelsclie en Hollandsche hoen der parklio uders De toestand van de mosselschippers te Nieuw-Namen is zeer treurig. Tengevolge van den lagen frankenkoers levert hun product, dat loch hoofdzake lijk is aangewezen op den uitvoer naar België, nog niet de helft op van den prijs vóór den oorlog, terwijl daarentegen, naar Zelandia meldt, de pachten, enz. bij na het dubbele bedragen. De een na den ander is dan ook verplicht een ander vak te kiezen. Met de Staatscrt. van 20 Juli zijit verzonden afdrukken van de akten be treffende de N. V. Ijzerhandel v.h. Fir ma Gebr. Tazelaar te Terneuzen, 1 Faillissementen. Door de arr. rechtbank zijn heden ^failliet verklaard. C. van Es, photograaf Middelburg. Curator F. H. Kayen- bergh advocaat te Middelburg. Rechter commissaris mr. P. J. v. Borlel; M. v. Verijzer, wed. M. de Koster ina- nufacturierster te "Yersekc. Curator mr. P. Dieleman, advocaat te Middelburg. Rechter-commissaris mr. W. M. G. Jolles. M. D. de Blree, bakker te Vlislsin- ge n. Curator mr. J. J. Heijse, advocaat te Middelburg. Rechter-commissaris: mr. J. W. Zijlslra. VERKEERSWEZEN, POST EN TELEGRAFIE. Mej. N. Jansen is niet benoemd te Velsen als telefoniste, zooals in ons blad van gister stond vermeld, maar le Sas- senheim. RECHTZAKEN. De Hooge Raad heeft verworpen de cassatieberoepen van C. P. A. en H. P., te Rotterdam .door het Haagsclie gerechtshof veroordeeld onderscheiden lijk wegens liet maken vau valsche zil verbons van f 2.50, tot 4 jaar gevan genisstraf, en wegens het met het oog merk van uitgifte in voorraad hebben van dergelijke zilverbons, tot 2 jaar ge vangenisstraf. In eerste instantie lilad de Rotterdamsche rechtbank verdachte A. veroordeeld tot 3 jaar gevangenisstraf en verdachte P. vrijgesproken? 'A'rr. Rechtbank te Middelburg. Gisteren werden de navolgende uit spraken gedaan Openbare schennis der eerbaarheid: W. M. B., 38 jaar, visscher te Terneu zen. f 25 of 25 dagen hechtenis. Onzedelijke handelingen met minder jarige dochter: C. C., 49 jaar, te Zuid- dorpe, gedetineerd, 1 jaar gev. straf met (aftrek voor-arrest. Namaken van een rijwielbelasting- plaatje: J. S., 63 jaar, landbouwer te Eikerzee; 14 dagen gev.straf. Vervalsching van een dekbewijs: L. J. K., 44 jaar, landbouwer le Zierikzee, f 25 of 25 dagen hechtenis. Overlr. politieverordening le Vlissin gen (belasting op vermakelijkheden)P. A., 50 jaar, caféhouder te Vlissingen, 4 maal f 10 of 4 maal 10 d. h. Overtreding VleeschkeuringswelA. A., 49 jaar, landbouwer te Borssele, ap pellant vonnis kantonrechter te Goes, bevestiging van het vonnis van den kan tonrechter (f 25 of 25 d. h.). Overtreding Motor- en Rijwielwet (een motorrijwiel 'berijden op zoodanige wijze, dat het verkeer wordt in gevaar ge bracht): C: F. van A., 47 jaar, land bouwer te Sas van Gent, appellant vonnis kantonrechter Terneuzen, vernietiging van het vonnis, waartegen hooger be roep. Vrijspraak. Overtreding Visscher ij wet: P. D. van de V., 37 jaar, visscher te Terneuzen, lappellant vonnis Kantongerecht Oost- burg, bevestiging van het vonnis van den kantonrechter, mét uitzondering van de straf, welke veranderd is in f 10 of 10 dagen hechtenis. Overtreding Motor- en Rijwielwet: L. S., 30 jaar, chauffeur te Goes, appellant vonnis kantonrechter te Goes, vernieti ging van het vonnis waartegen hooger beroep. .Vrijspraak. Gelegenheid geven tot liet plegen van ontucht: M. v. d. M., 52 j., huisvrouw J. F. le Middelburg, 1 maand gev.straf, proeftijd 2 jaar. Ter terechtzitting van deze recht bank werden gis ter namiddag de navol gende zaken behandeld H. Th. v. L., 35 jaar, werkman te Middelburg, gedetineerd, beklaagd, dat hij op 20 Juni 1926 te "Middelburg met het oogmerk tot wederrechtelijke bevoordeeling, "W. Klaayseu, wonende te Middelburg, heelt bewogen aan hem'ver dachte een mandje met 21 flesschen bier af te geven, door le zeggen dat hij het bier in opdracht van J. Neve kwam halen. Eisch 3 maanden gevangenisstraf. C. R., 24 jaar, arbeider, E. J. V., 29 jaar, arbeider, en C. F. C., arbeider, allen wonende te A a r d e n b u r g, be klaagd van mishandeling in vereeniging van A. van Basselaere en G. Cocquit te Aardenburg op 3 Juni 1926. Eisch voor no. 1 en 3 f 15 of 15 d. h. voor ieder; no. 2 vrijspraak. P. A. S., 45 j., koopman te Krabben dijke, beklaagd dat hij in Mei 1926 te 'Krabbendijke een kippenren, toe- behoorendc aan A. van de Sande (welk)© ren behoorde tot een door bekl. bewoond huis) had doen afbreken en naar zijn toekomstige woning had doen vervoeren. Eisch f 15 of 15 d. h. P. Th. W., 63 jaar, musicus, zonder vaste woonplaats, 'gedetineerd, verdacht dat hij op 31 Mei 1926 en 1 Juni 4926 te Goes J. Molhoek en diens vrouw heeft bewogen aan hem logies te ver schaffen en eten en drinken af le ge ven, door valsckclijk lot lien le zeggen, dat hij Peeters, onderwijzer te Pullen was en hen een visitekaartje t© toonen waarop die naam, kwaliteit en woon plaats was vermeld; dat een twaalftal Amerikaansche hotelhouders, die zich thans nog in België bevonden, liem vooruit hadden gezonden om alles voor hen gereed te maken en voor hen ka mers te bestellen, en dat hij die Ame rikanen in het liotel van voornoemden Molhoek wilde afwachten. Zooals bekend is, heeft verdachte (soortgelijke praktijken op lal van plaat sen in Nederland uitgehaald, totdat het de politie te Kaatsheuvel mocht geluk ken, verdachte le arresteeren. Eisch 2 jaar gev.straf. Politierechter te Middelburg. Ter terechtzitting van den Politierech ter te Middelburg ,van 20 Juli, werden' de navolgende zaken behandeld K. van den B., 60 j., stoker, zwerven de, verdacht van laddlooperij te Mid delburg op 20, 21 en 22 Juni 1.1. Eisch en uitspraak 3 d. li. en 3 jaar R. W. 1. J. v. d. L., 71 jaar, werkman 'te Middelburg, verdacht van landloopcrij te Middelburg in Juli 1926. Eisch en uit spraak 3 d. h. en 3 jaar R. W, I. C. T., 21 jaar, arbeider te Heinkens- zand, verdacht van mishandeling van J. Everse te 's H. Arendskerke op 24 Mei 1926 Eisch 1 week gev.straf, uit spraak f 15 of '15 dagen hechtenis. M. O., 27 jaar, gemeentewerkman te Goes, verdacht van mishandeling van G. Traas te 's II. 'Arendskerke op 24 Mei (1.1. Eisch f 15 of 15 d. h. Uitspraak f 25 of 25 d. k.

Middelburgsche Courant | 1926 | | pagina 2