Jt&xin cvenluecl een ongeval heeft plaats ge had. 5. Alle bijzonderheden, welke naar eigen meening van belang kunnen zijn. 6. Naam en adres van den berichtge ver. Do opgaven gelieve men te richten aan het adres Parkstraat 18, Den Ilaag. I n d. S t o o m v a a r t 1 ij n e n. Sumatra 1 Juli v. Amsterdam n. Ba tavia. Tabanan p. 80 Juni Suez Rotterdam n. Batavia. Johan de Witt 1 Juli te Genua, Am sterdam n. Batavia. Madioen, 29 Juni te Singapore, Batavia n. Rotterdam. Djember p. 1 Juli v.m. 10 u. 30 m.i Algiers', Rotterdam n. Batavia. Insulinde, 1 Juli v.m. 7 u. te Belawnn. Rotterdam n. Batavia. Speelman, p. 1 Juli Dungeness, Rot terdam n. Batavia. Commewijne, 1 Juli v. Havre, W - Indiê n. Amsterdam, Ganymedes, 1 Juli v Amsterdam n. West-Indië. Kangean p. 1 Juli Gibraltar, Amster dam n Batavia Laertes 1 Juli te Suez, Batavia n. Amsterdam. Palria 1 Juli te Southampton Rotter dam n Java. Palcmbang 1 Juli v. Havre, Jave n. Rotterdam. Djambi 1 Juli le Batavia v, R'dam, 8 lo o m v a a r 11 ij n e a op Noor d-A merikt. Rijndam, p. 30 Juni v.m. 7 u. Cape Race, Rotterdam n. New-York. Maasdam, 1 Juli te Antwerpen, Rot terdam n. New-Orleans. Veendam 30 Juli n.m. 8.30 u. V. Bou logne, Rotterdam n. New-York. Burgcrdijk, 30 Juni v. Tampico, Rotter dam n. New-Orleans Tiet beproefde, uitmuntende en betrouw bare middel tot regeling van den stoel gang. Per doos 75 cent. (Ingez. Med.) leger en vloot. Omtrent het Nederlandsche oefe ningseskader. onder bevel van vice-admi- raal C. Foclc, dat Woensdag uil Kiel is vertrokken, wordt gemeld. I)e te Kiel doorgebrachte lijd zal voor alle opvarenden onvergetelijk blijven. De officicele feestelijkheden en sporlfecs- ten, zoomede de hartelijkheid der Duil sche marine en burgerij hebben op allen een diepen indruk gemaakt De schitterende ontvangst werd beantwoord door een noenmaal en een maaltijd bij vicc-admirait Foclc aan boord van Hr (Ms Tromp en een uitmuntend geslaagde at home aan boord van Hr. Ms. Heems- kerek Na het ontmeeren verzamelden de schepen zich in hel Zuidelijk gedeelte van do haven liepen in kielwaterlinie de haven uit langs de Duilsche oorlpgs-, schepen, terwijl langs de kade en aan legsteigers vele belangstellenden aanwe zig waren. Bij het passeeren van de Duilsche vlaggeschcpen speelde de mu ziekkapel van Hr Ms. Tromp Doutsch- land fiber Alles, wat van Duitsche zijde met hel Nederlandsche .volkslied werd beantwoord Aan boord van alle schepen stonden de bemanningen aan dek aange treden. Hel eskader ?al eerst aanval- en lan- ceeroefeningcn voor de torpedojagers en onderzeebooten in de Kielerbocht hou den en Vrijdagmorgen naar Góthenborg opstoomen, waar Zaterdagmorgen wordt binnengeloopen B ij z. vrijw. landstorm. Men meldt aan de Msbdat het in de bedoeling ligt, eerlang aan het hoofd van de verbanden en korpsen van den bijzonderen vrijwilligen landstorm, voor- zoover dit nog niet het geval is, reserve- hoofd- en subalterne officieren (zoo mo gelijk. gewezen actieve officieren) aan le stellen tol commandant. Een vliegtocht. Men schrijft aan de N. R. Crt. Woensdag is luitenant-vliegenier Elker- bout, van hel marinevliegkamp De Kooy, begonnen een rondvlucht over Nederland te maken en te trachten, per dag een zoo groot mogelijk traject af ,4e leggen. Hiervoor maakte hij gebruik van een on zer nieuwste en snelste militaire vlieg tuigen, de Fokker C 5, met Lorraine Dietrich motor van 150 P,K. Woensdag vertrok luitenang Eiker hout, met Veenstra als tweede piloot, 's morgens kwart voor vier van het vliegkamp De Kooy en keerde er zes uur later terug om een nieuwen voorraad benzine in te nemen. Even later vertrok hij weer en 's avonds werd het vlieg kamp De Kooy weer bereikt In hel ge heel werden afgelegd 2400 KM. in 15 uur. In marinekringen heeft men het plan opgevat, de nieuwe door de marine aan geschafte Dernier Wall-vliegbootcn het volgende jaar van Nederland naai* Indiê over te vliegen Sommigen hebben hier tegen bezwaar gemaakt, wijl naar hun meening onze vliegers niet in staat zou den zijn in één (lag de grootste étappe pp dien tocht van 1800 K M, af te leggen.1 De prestatie van vlieger ElJterboul heeft het tegendeel bewezen. 'verschillende berichten. Donderdagnacht is de heer II. C. de V., student te Delft, met zijn motorfiets tegen een strandpaal te Scheveningen ge reden. Ilij kreeg een hersenschudding en is in het ziekenhuis opgenomen. Donderdagmorgen is óp den Leijd- schen straatweg bij Den, Hang, de 40-jari- ge W. R., uie per ftels ,Qp weg was! naar zijn werk, door een auto aangereden en zwaar verwond. Ilij kreeg een hersen schudding en een schedelfracluur. In zorgwekkenaen toestand werd hij naar het ziekenhuis vervoerd. Tijdens het transport echter overleed de man reeds I)e politie stelt een onderzoek in naar de oorzaak van hel ongeval. In het stads-armen- en ziekenhuis le Haarlem is dezer dagen in den ouder dom van 79 jaar overleden Christina Jo hanna Goedvolk, de yrouwi van wijlen Jut Zij hebben samen op 13 December 1872 mevrouw van der Kouwen en ecai dienst bode in Den Haag vermoord. Na den moord vertrok Jut naar Ameri- rika hij keerde later terug en vestigde zich in een klein café aan het Haag- schc Veer bij de Raamstraat le Rotter dam Daar kreeg bi/ ruzie met mej. Goed volk. die intusschen zijn vrouw was ge worden Deze twist werd toevallig bijge woond door oen rechercheur van po litic, die uit de woorden kon opmaken, dat zij de moordenaars van mevrouw van der Kouwen waren. liet echtpaar werd toen gearresteerd. Jut werd veroordeeld lot levenslange gevangenisstraf en zijn vrouw tol 12 jaar. Donderdagmorgen heeft een zwer ver een ruit ingegooid van den juweliers- winkel der firma Roelor Citroen in de Kal verstraal te Amsterdam. Ilij nam drie horloges uil de uitstalkast en wilde het daarop op een loopen zetten. De heer C., die zi,'ch in den winkel bevond, zette den zwerver na en leverde hem aan de politif- over. De mail zeide dal hij hel misdrijf heeft begaan om daardoor de aandacht op hem te vestigen en een onderdak le krijgen. De horloges werden nog in zijn bezit gevonden. Dinsdagnacht plaatste zich op den Utrechtschenslraatweg Ie Woerden een beschonken man plotseling met uitge spreide armen voor den aankomenden auto van den heer J. A. K. uit Den Ilaag Door dadelijk le remmen werd erger voorkomen. Fen volgende auto, waarvan de chauffeur niet verdacht was op het plotseling stoppen van den eersten, reed dezen achter lp, waardoor beide auto's zwaar beschadigd werden. Een inzittende dame werd aan den pols gewond. De 71-jarige landbouwer J. S. Ie Ommen is van een ladder gevallen en aan de gevolgen overleden. In de kringen van dansleeraren heerschl weer beroering door de aankon diging van een nieuwen dans, de Tango Waltz 1927. „Na de Five step en de Charleston nu een dans, gecombineerd tango en wals in een geheel nieuw rhythme en een ma at verdeeling, welke nog niet gebruikt werd voor den modernen dans, doch welke zich leent voor een buitengewoon melodieuse melodie." Na Zondagochtend meer dan een uur in de St Barnabas kerk te Cam bridge te hebben gewacht, waar haar huwelijk zou worden ingezegend, moest miss Jennie Taylor vernemen, dat haar bruidegom. Edgar Gainger, den vorigen avond in een Londensch station door een sneltrein was vermorzeld. G. was van plan, Zaterdagavond le Cambridge aan le komen en bij een vriend te logee ren. Toen hij niet kwam, veronderstelde men, dat hij den trein had gemist en nu wel Zondagochtend •zou aï'i'ivoeren. De bruid en haar familie gingen dien ochtend al vast naar de kerk, maar zij wachtten tevergeefs De predikant ver klaarde zich bereid, de plechtigheid tot 's middags uit te stellen, en een oom van de bruid ging naar Londen om den brui gom te zoeken. Toen de bruid thuis kwam, las zij in een ochtendblad liet bericht van het ongeluk, dat G. was overkomen. Eu de oom kwam 's avonds terug met het droef relaas van zijn bevindingen. BEROOFD EN° MISHANDELD. Woensdagnacht omstreeks 3 uur zijn twee bekende individuen uit donker-Am- sterdam, toen een li miner een bezoeker v.an een nachthuis aan den O. Z. Voor* burgwal 90 van dieais portefeuille ont deed en de andere ei- met cflen buit van door ging op heeterdaad betrapt en aan de politic overgeleverd. De besto lene (een zeeman) werd echtier, ver moedelijk door vreemde gasten uit het nachthuis getrapt en geslagen en ten slotte hardhandig de trappen afgewerkt. Dc politie die inmiddels ter plaatse was gekomen slaagde erin. L. den dader van de berooving en zijn helper N. te arresteeren. L. ontkende de portefeuille aan den zeeman te hebben ontnomen. De twee- do gearresteerde werd echter in het bezit van de portefeuille gevonden, waarin verschillende voor den zeeman waardevolle papieren en eenig Duitsch geld waren geborgen. Terwijl L. positief door de drie Duitschers die dan beroofde vergezelden als den dader werd aange wezen. DE AADBEVING TE SUMATRA. Aneta meldt d.d 1 Juli ujjÉ Padang: De inspecteur van do PTj en T. sofa- de, dat het post- en telegraafkantoor te Padang-Paudjjang een gróote puinhoop is. De kantoorchef Mattern is gewond, terwijl omtrent het verder personeel nog niets gemeld wordt Het telefoonkantoor is opgesteld in de muziektent van de Militaire Sociëteit. De schokken duren voort. Het treinverkeer van Padang naar Padang- Pand jang>zal denkelijk bi mie» vijf dagen hersteld zijn Het is onmogelijk le Solok le komen. De verdere postkan toren ter Westkust zijn intact gebleven. De mail van Padang bestemd pin met hel s s. „Prins oer Nederlanden" verzonden te worden (4 Juli uit Medan vertrekken de), is tijdiig afgezonden. Aan het legerbestuur wordt nader uit Padaiig-Pandjang geseind, dat het hos pitaal en de kampementen vrijwel intact zijn gebleven. De woningen van de' of ficieren en die van de onderofficieren zijn onbewoonbaar. De lc luitenant der genie Donk is licht gewond, dc onderofficier Kist érn stig. vorgens een 'telegram van den P.T.T. dienst is men nog niet begonnen mei het opruimen van het puin van het postkantoor. De koelis moeten eerst naar dooden zoeken Een detachement genietroepen, onder bevel van kapitein Treffers, is naar deN Westkust vertrokken om noodlogies in orde te maken, waartoe de Lombolc- barakken van het vliegveld SoekgmiAm zijn medegenomen. F.en aantal gewonden wordt te Pa- dang-Pandjang behandeld. Er zijn 80 licht- en 20 ernstig gewonden. De zwaar gewonden worden naar Padang gezonden. Het hospitaal te Fort dc Koek wordt vrijgemaakt voor gewonden van Bapi- loek, welk gebied nog niet is afgezocht. De doctoren veronderstellen dal er meer dooden dan zwaar gewonden zijn, wijl de snelheid van de instorting der huizen dermate was, dat redding van de bin nenshuis vertoevenden vrijwel onmoge lijk was. Er zijn 51 dooden onder de puinhoopen vandaan gehaald. De militairen verrichten schitterend werk, voortdurend zijn zij bezig met op ruimen. Geklaagd wordt, dat de bevolking geen hand uitsteekt. Nog steeds heerschl er een paniekstemming. Verschrikkelijke tooneeïen speelden zich af in de G'hi- qfipsche en inlandsche wijken bij de in storting van de stad. Hel donderend ge raas duurde enkele seconden. De geheeie handelswijk is verdwenen. Te Soengai Boeloe is alles van steen verwoest. Er zijn daar 17 dooden en 8 gewonden- Kolta Baroe heeft weinig geleden, ook Passar Rebo leed weinig Verderop in de richting van Padang-Padjang ligt alles in puin. Te Paninjawan zijn 12 dooden em vele gewonden. Van andere afdeelingen is nog geen bericht ingekomen. De assistent-resident van Padang-Pand- jang heeft met de grootste moeilijkheden te kampen, doch doet mooi werk. Padang—Pandjang is één puinhoop, welke alle beschrijving tart. In de afdeeling Solok zijn tot dusver 33 dooden en drie zwaargewonden. De passarloodsen zijn vrijwel vernield. De Sumalrabode opende een inschrij ving tot stennverlecning aan de gcleisier- de gebieden. Hulpverleening is ten zeerste noodig Naar Aneta verneemt, zijn hel Ophir- gebiea en Locboeksikaping niet geteis terd Wal liet Moearalaboesche. betreft, daarover zijn tot dusver nog ïjcen be richten ontvangen. afloop aanbestedingen. Door den Rijkswaterstaat te Maas tricht werd gister aanbesteed het maken van een balput voor schutsluis I en van een kanaal vak bij Maasbracht met bijkomende werkein, behooronde tot den aanleg van hel J uliauakanaaT Jnge- Tvomen vier biljetten. Hoogste Tnsctirij ver societé Anonyme Laiborenus, te Ant werpen f 290.000. Laagsto inschrijver J. Meuleniberg te Heerlen voor f 267.000. BUITENLAND. zweedsche brieven. Lövestad, Juni 1926. Lövestad. Ja, ja, zoo is het. Daar zit ik nu in deze Zweedsche plattelands gemeente en zal een deel van het werk van den predikant waarnemen. Dat is op zich zelf al interessant genoeg. En gaarne wil ik iets van dat werk ver tellen. Maarmijn gedachten vliegen tel kens terug naar den zesden Juni, naar Zwedens vlaggedag. Eén van de aangenaamste gewaarwor dingen voor mij, wanneer ik naar het Noorden reisv is het zien van de vlaggen daar. Nu zal men misschien dadelijk gaan oordeelen en denken zeggen doet men dat natuurlijk niet dat ik een heel slecht vaderlander ben en dal ik mijn hart aan het Noorden verpacht heb. Misschien zou men dat nog meer denken, wanneer men het had bijge woond, dat ik bij gelegenheid met mijn Zweedsche vrienden hunne nationale lie deren heb meegezongen, en daaronder één dat eindigt met deze woorden: „Ach leven wil 'k en sterven in het Noorden". Men kan gerust zijn. Laat men mjj n|u niet met zijn gedachten in de rede vallen. Want dat kan even goed als mei woor den. Men voelt dat. Ik keer dus terug tot de vlag. Hel is misschien een week of zes misschien wel zevyn geleden, dat ik in mijn woonplaats op de fiets zal en- ingehaald werd door een auto. Nu zal.' men mij weer in de rede vallen e» denken: maar mijn lieve lijd, dat ge beurt iederen dag! En zelfs meer dan eens per dag. Maar'dat gebeurt nie(, iederen dag Want ik werd ingehaakt door een auto met twee Deenschc vlag getjes voorop. En achterop duidelijk de Peenschc leekenen. Nu zat niïjn reis naar het Noorden reeds in mijn hoofd. Het plan voor de reis natuurlijk f Het was als een groet. Niet van die Denen, want zij groetten me niet. Hun hart klopte niet eens sneller, toen zij den vriend van „bet oude Denemarken" pas seerden. Maar van Denemarken. Op mijn kamer wappert altijd een Deensch vlaggetje, tenminste als er tocht is. Anders hangt liet rustig naasl andere vlaggen. Ik was enthousiast over dien groet. Ik vertelde het mijn vrouw, Ik zette me voor de piano en ik heb hid mooie Deensche vlaggelied gespeeld pn gezongen Mijn vrouw werd niet aan gestoken door mijn enthousiasme en ik geloof zelfs, dal ze het een beetje vreemd vond van memaar dal bedierf mijn enthousiasme volstrekt niet. En nu was ik op reis en te Safznitfc lag één der groote spoorponten mol de Zweedsche kleuren Met mijn Zweedsche medereizigers gij kent ze nog, waar de lezers heb ik de blauw-gele kleu ren echt hartelijk begroet, 'k Moet het eerlijk belijden, ik had er eigenlijk niet bij stil geslaan, dal ik door Duitsehland reisde. Maar die Zweedsche vlag sprak me wel dadelijk van Zweden. Zoo was de 6de Juni voor mijn teeder vlaggegemoed een goede dag. Overal wapperde de blauwe vlag met het gele kruis. Nu is dat wapperen van de vlag gen in het jieele Noorden, althans op het land en in sommige kleine plaatsen, veel aardiger dan bij ons. De vlaggestok slaat n.l. voor het huis in den tuin. Zoo is er eigenlijk veel meer van „wapperen' sprake. En men hijscht de vlag veel meer in top dan bij ons. Voor een paar jaren noodigde één van mijn Deensche vrienden mij uit mee te gaan naar buiten op het eiland Seeland, waar hij de hoofd leider was van een jongenskamp. Het was interessant dal kampleven eens een paar dagen mee te maken. De natuur was er buitengewoon mooi en ik wercl met groote vriendelijkheid behandeld. Maar liet meest is mij bijgebleven, hoe alle jongens met de leiders zich 's mor gens om den vlaggestok vereenden en een lied aanhieven, terwijl onder het zingen van dat lied één der jongens zelf de ylag omhoog heersch. Zoo ging het 's avonds weer. Het was een plech tig oogenblik en ik zou bet niet graag gemist hebben. Eén morgen regende het. Maar de plechtigheid ging door. Reeds vele jaren, vier het Zweedsche. volk zijn vlaggedag. Van 1892 af. En het viert dien dag inderdaad. Die dag heeft een dubbele beteekenis. Het was den zesden Juni van het jaar koning van Zweden werd gekozen. Hel 1523, dat de jonge Gustaal Wasa lot land behoorde in dien tijd tot Denemar ken. Deze daad was dus het begin v.an het Zelfstandig volksbestaan voor de Zweden. Het zou on-s tc ver voeren liet leven van dezen eersten koning na te gaan. Laten we alleen maar zeggen, dat zijn hcelc leven dienstbaar is gemaakt aan het groote werk van de grondlegging van het nieuwe Zweden. Dc zesde Juni is dus de nationale geboortedag van het tegenwoordige Zweden. Maar er is meer. De ervaringen, op gedaan in het laatst van de achttiende eeuw, waren van dien aard, dat de Zwe den hun koning Gustaaf IV Adolf hebben vervallen verklaard van den troon. Zijn nakomelingen deelden in zijn lot en men moest dus een nieuwen koning zoeken. Dat men dezen gevonden 'heeft in den beleenden generaal van Napoleon, Ber- nadotte geheeten, is bekend. Maar men wilde geen alleenheerscher meer. De macht van den koning en van het volk moest in een wet worden vastgelegd en den zesden Juni 1809 kwam de Zweed sche grondwet tot stand. Dien dag werd dus de grond gelegd voor de tegenwoor dige staatsinrichting, waarop het gebouw van den tegen woord igen democratisclien staatsvorm steen voor steen gebouwd is. In alle steden viert men, dezen d.a[g met een samenkomst Dit jaar waren aller blikken gericht op de samenkomst in Stockholm, yaar de nieuwe minister president zou spreken in het Stadion. Klokslag Iwee marcheerden allerlei vereeuigingen hel geheel gevulde Stadion binnen. Toen ieder zijn plaats had ge vonden, .zong men het Koningslied en daarna „Een vaste burcht is onze God". Laat me er hier dadelijk aan mogen toevoegen, dal na dc rede van den eer sten minister de koning een „leve" voor het vaderland uitbracht, dat de menigte daarna een paar schoone. nationale lie deren aanhief en dat hef feest besloten werd met één der gezangen fiit het kerk boek „Zegen Heer en leid ons allen". Een nationaal feest staat in een gees telijke omlijsting Nu gebeurt dal bij ons ook, zal men zeggen. Men houdt een godsdienstoefening. Ja, maar dat is nog wat anders Dat was trouwens, althans in de hoofdstad bijv, ook het geval. Over de rede van den premier zal ik niet veel zeggen Hij herinnerde er aan, hoe men zich in het verleden steeds eendrachtig om de vlag had geschaard. „We kunnen niet ontkennen, dat de vlag ons er aan herinnert, dat een schuld van dankbaarheid rust op het tegenwoor dige geslacht jegens degenen die in vroe gere dagen rondom dat symbool te sa men gebouwd hebben aan de grootheid van ons vaderland." Dat kunneai wij, Hollanders ook; dat kunnen wij mis schien nog meer zeggen. Voor het tegenwoordige legde hij den nadruk er op, dat we nu ook eendrachtig moeten werken voor het heele vader land. Dat kan men overal zeggen. Ook ten onzent. Niet voor één deel van het volk, maar voor het heele volk zullen we," allen te samen, onze krachten in spannen. De heer Elcman, thans liberaal minis ter-president .begon eens zijn ioopbaan als .steenarbeider. Merkwaardig waren in zijn mond de woorden, toen hij van die groote vergadering zei, dat zoowel de koning als de eenvoudigste arbeider er toe behoorden Zoo moet het zijn. Hebben wij, Nederlanders, ook niet een mooie vlag en een prachtig vlagge lied? Hebben we niet een geschiedenis met vele schoone bladzijden? Zou een vlaggedag in Nederland niet öp zijn plaats zijn? Ik zou het een zegen ach ten, als we dien ook konden Jnvoeren Laten we wat meer onze vlag laten •wap peren. „Waai uit dan, o vlag!" Worde ook onze vlag meer een tee lten van de eenheid van het heele volk. Concordia parvares crescunl, Discordia inaximae dilabuntur. Door eendracht bouwen we de groote dingen op. Door tweedracht vallen de groote dingen in puin. Zoo zeiden onze vaderen. Zoo is het. Pr as t. bekendmaking. De Burgemeester der gemeente Mid delburg, brengt, ter openbare kennis, dat een uittreksel van de kiezerslijst voor de IJamer van Koophandel voor de af deeling kleinbedrijf en grootbedrijf, be vattende de namen der kiezers, wonende in deze gemeente vanaf 1 Juli T926 tot en met 14 Juili d. a. v. ter gemeente secretarie (boven) voor een ietler ter in zage is nedergelegd. Middelburg, 1 Juli 1926. De Burgemeester van Middelburg. DF NEER, Lo. gevonden voorwerpen, Als zoodanig zijn aangegeven de na volgende voorwerpen, welke terug te bekomen zijn a. Op het Politiebureau: Nummerplaat van een auto, K 6075; Huissleutel; Katoenen zakje; Gummi broekspijp; Pakje, inhoudende rood kin derschortje, Pakje Kinderkleeding, nieuw; Aluminium sleutel; Potlood. b. Bij particulieren: Duimstok, Traas, Hendrikstraat W 62. Zwarte bruine portemonnaie, L. Eiff, Dokslraat P 183. Grijze dameshand schoen, M. van Blois, Korte Delft F 29. Zilveren broche (kinderfoto) en Hoorn- bal (motorfiets), Dina Kieboom. Dam Z Z. G 98 Duif (meeuwtje)), E. M. Verhage, Vischmarkt H 162 Êoode Postduif, Hendriksc, Meidoornlaan W 154. Zil veren broche, A Labruyère, Lange Burg B 23. Koperen gewicht (50 gram) P. v d. Linde, Bastion N 59. Rijwielbe- lastingplaatje in étui, N. N., Oude Kerk straat B 86. Rouwband, Juffr. Ar- noudse, Achtersingel Q 145. Geldstuk, A. Kooman, Heerengracht M 12. Lorg net, J. de Kam, Burgvliet, Oostkapelle 240 - Bruine mantelband, A. Wichman, PijpStraal N 220 - Twee geldstukken, F. van Sparrentak, St Pielerstraal F 53. Paar bruine handschoenen, J. D. de Jong, Molenwater E 53. Zilveren bro che (Zeeuwsch), Hubregtse, Gem.-ontvan ger, Oostkapelle Zilveren broche, J. Dekker, Ooslkapclle 125 Zijden sjaal, Jac Yereeke, Seiswcg Q 172. Postduif, 2083490 Beige, J C. van Schelven, Smids- bolwerk O 95 Z-adeldekje, Maartense, Wal A 8. Een passer, G. Soetens, L. Giststraat F 189 Zilveren knip met beurs en inhoud, Snoep, Oostkerkplein 0 3. Kinderkousje, Th. de Ruijter, Dam F 6 Handtasch met inh., San- derse, Langeviele K 40.5 Grijze poes mei 4 jongen, Schouten, Rolt. Kaai O 227; Bruin lederen riem, Renalda, Blinden- hoclc D 66 - Bruine regenjas, M. van! Sellen v d. Meer, Jacob Catsstraal W 2 -- Huissleutel, Bazel, Bogardstraat D 88. Geldstukjes, zilver (4 stuks), A. van Vnrik, St Janstraat I 56b, Rijwiel plaatje, Leijnsc, Noordweg R. 114 Da mesrijwiel. Adriaanse, Kalvermarkt "K 298 - Rijwielbelaslingplaatje 1926 in étui, J den Hollander, Bleek E 105. -- Vulpen, J de Graaf. Bellinkstraat G 193. Huissleutel, J de Roos. Jacob Cats straat S 92j Dameslasch met inh., Melksalon De Landbouw, Markt Pa- rnpluie. Welleman, Latijnsche School straat C 53 Bruin kindertaschje met inhoud, Oldeman. Spanjaardstraat F 82. Inlichtingen aan hot Bureau van Poli tie, alléén dos Zaterdags lusschen 7 en 8 uur namiddap Eleetr. Drukkerij G. W. DEN BOER, Middelburg.

Middelburgsche Courant | 1926 | | pagina 6