Ï3EI!RSN0TEER1NG VAN HEDEN. AMSTERDAM, 1 Juli. (Slotkoers). 6 pCt. Nederland 1923 103; 6 pCt. Ne- <%land 1922 106%, 5 pCt. Nederland 1918 102',. 4% pC't. Nederland 1917 99 vijftien zestiende; 2>ft pCt. Nederl. W. Schuld 64%; 3 pCt. do. Oblig. 75%!; 3 pQt. <1)0. Oertif. 7-1-31. Cert Ned. Hand. Mij 146% 147; Aand. Ned. Ind. Handelsb. 161%; Aand. Kolon Bank 18-1—186%. IConink?. Petrol. Aand. 400 403: Cult. Mij Vorstenlanden 159% - ICO1'.-: Handelsv Amsterdam 700 721 c\. div.; Javaschc Cultuur 337, Aand. I)eii Maatsch. 419—430; Arasterd. Rubber- 320'; 326%. Ned. Amcrik, Vaart 46%; Ned. Scheep vaartunie 169»%-171, Kon Ned. Stoomb Mij 91%; Aand. Pake(vaart 204%. Philips A. 353. Jurgens A. 176—177%. Anaconda 90%; Steels 145%; Erie 36%; Union Pacific,157 negen zcsticnd<% Comm. Marine X. Profcrod do. 34-35; Maxwell Gr C. v. A. 5Vs- Prolongatie 3%. Russen- Oh 1. 1880 3 vijftien zestiende; Consols 4 dertien zestiende; Hope 3 ze ven zestiende. Markt stuit flink prijshoudend. Wisselkoersen Londen cheque 12 11%. "Berlijn 59.27; Parijs 6.79, Brussel 6.89: Dollar Cable 2.48 zeven zestiende. WEERIIER1CJIT. Medegedeeld door het Koninkl. Ned. Met. Instituut te De Bilt. Naar waarnemingen, verricht in den morgen van 1 Juli. Hoogste barometerstand 771 te Stockholm. Laagste barometerstand 759.9 te Toulon. Verwachting van den avond van 1 Juli tot den avond van' 2 defeer Zwakke tol matige X. Oostelijke tot Oostelijke wind helder tot licht of half bewolkt. Droog weer in het Noorden In het Zuiden kans op regen of onweer. Weinig verandering in temperatuur. Thermo meierstand alhier des v.m. 9 uur 68 gr., 12 uur 73 gr., 3 u. 76 gr, Middelburg en ds W. A. B. ten Kate te Vhssi.ngcn tot primus-lid-ouderlng de heer W, Kosten en tol secundus de heer H. J Wijnne beide te Middelburg. Nog werd gekozen tol secundus-lid predikant in plaats van ds. H. J. Hak, die Domburg gaat verlaten ds. R. ten ten Kale te Koudekerke. Ten slotte werd ds. C. L. Voorhoeve te Vlissfingen her kozen als quaestor. Consideration en adviezen moesten worden gegeven op de navolgende door de Synode voorloopig aangenomen Reg- Jemen ts- wijziging Aanvulling van art. 70 van bet Alge meen Reglement en wijzigifag van art. 28 van liet Reglement op de predikantstrak tementen Art. 70 van het reglement worde aan gevuld met de woorden 9o. het beslissen van geschijllen over de uitlegging van hel reglement op de predikantsiraktementen 9o -wordt lOo. In art. 28 van het reglement op de predikantsiraktementen vervallen de woorden: „en de toepassing". Drie leden verklaarden zich voor deze wijizigimg,- 8 leden voor hel voorste 1 van den Bond en de toepassing voor zoover deze niet geldt art. 15 van hef reglemenft De overige 34 leden willen de zaak lalen zooals zij is. Door ds. Ossewaarde werd het verslag van den classicalen zendingsraad uilge- bracht. De praeses wenschte den heer dr. Weijland geluk met zijn 40-jarig jubi leum en bracht hem dank voor alles wat hij voor de kerk gedaan heeft. Verder wenschte spr. ds. Gijsman ge luk met zijn 25-jarig jubijleum. De assessor, ds. A. S. Talma dankte deu praeses voor de leidijng, die hij nu voor de 25ste keer aan de classicale ver gadering heeft gegeven o In de Geref Kerken. Dezer dagen werd gemeld dat ds. H. K. ran den Brink te Zand voort zou gewei gerd hebben op het advies van' zijn ker- keraad de vergadering bij te wonen der classicale commissie welke Maandag avond gehouden werd Deze mededeeling is naar aan V. D. gemeld wordt, niet juist. De classis besloot dat haar com missi e zou saraenspreken met bezwaar den (predikanten en ouderlingen) die er aan begeerden deel te nemen en dat daarbij ook zouden genoodigd worden, niet als leden der .Svnodalc Commissie van Advies, maar als personen- Prof. Grosheide, Prof Kuiper en ds. Schouten. Nu schreef de voorzitter der classi cale commissie een vergadering uit van predikanten en deelde tevens mede dat de commissie van advies (der Synode) zou tegenwoordig zijn. Ds. v. d. Brink antwoordde dat de uitnoodiging in twee- eïlei opzicht niet overeenstemde met het bcshiil der classe -omdat alleen predikan ten werden gevraagd en omdat de com missie van advies en niet de 3 genoemde beeren aanwezig zouden zijn Bovendien, zoo schreef hij, oordeelde zijn kerkeraad het bijwonen der vergade ring niet noodig, aan welke uitspraak hij 2ich ten volle kon conformeeren. Ned. Jlerv. Kerk. "Beroepen te Buiksloot ds. H, M. Bremer, te 'Breskcns. KUNST EN WETENSCHAPPEN. De Lustrumfeesten te Utrecht Men schrijft ons uit Utrecht- Utrecht is deze week een en al vlag gen met de faculteitsklcuren. 's Avonds één groote feestverlichting. Electrische lampjes en oudcrwetsche a giorno. De feesten ter herdenking van het 290 jarijg bestaan van de Stichtsche Universiteit, 'in zeker opzipht gelijk aan die van vóél den oorlog, en toch Anders niet meer zoomeer „de" hoofdpersoon de held, de Koning van één week, nipt meer één maskerade voor de burgerij, en verder feesten in intiemeren kring Het was nu tweemaal een ommctocht door Utrecht's straten, na afloop van het openluchtspel „Iclmaton", de Egyptische jonge idealis tische Koning, overwonnen, tenslotte ver laten door ieder voorbijgegaan voor den jongen krachtigen held. Horemheb en deze is 't ook dte liet middenpunt is van beide optochten de stoet van de Ge zanten der Aziatische vazallen en bond- genoolen van Egypte en die van Kreta, welke door den hoogen ambtenaar en Ge neraal Horemheb geleid, door de resi dentie van Ainenophis IV (Iclmaton) trek ken, omstuwd door hel Egyptische volk en liet leger. En zoo trokken die Allen, een kleine 400 tal personen. Dinsdag na midder nacht door de feestende stad, die leefde als bij een feest overdag? Waar men zeg gen mag, dat „geen oud wijf bij haar spinnewiel bleef, zoo hebben duizenden en duizenden genoten van dit door fak kels beschenen kleurenfeest "harde tinten mogelijk overdag maar nu door dit rossig schijnsel tot een tee re fijnheid verzacht! Fen stoel zooals ae Stichtsche bur gerij nimmer binnen haar veste zag? Eerst de priesters, rondom slier Apis; grijze stille, somberen figuren; dan waardig, nog geheel in hun spel, de gezanten op hun wagen ;de Aziatische Rijksgroolen, met hunne dienaren, ge schenken voor den groolen Held torsend. Fen kameel en twee oliefanten, gaan dan het leger van Horemheb vóóraf. Met den Generaal zelve, als hoofdfiguur, Hier is liet leven, de stoere kracht, streng, sober, maar krachtig. Een schoon motief in deze maskerade 1 En in dezelfde lijn is de Iloremheb-groep zelve, onken baar haast voor wie nijst is ingewijd. Geen kwestie van juichen door de schare, zooals bij zooveel vroegere intochten. Zwijgend ziet men het aan! Maar juist deze stille, deze doorgevoerde soberheid, beschenen door flambouwen schijnsel geeft dien onvergetelijlcen indruk van kracht, van het noodlot, dat Ichnaton's deel moest zijn' voor den droomer, den peinzer is op deze wereld geen plaats. Slechts de kracht gaat voorslaagt, leidt. De kracht, die slechts doel is! Zonder praal of „pompe". Die de massa vanzelf, ongewild haast volgt. AFLOOP VERKOOPINGEN. Te Heinkenszand werd; Woens dag ten overstaan van notaris Verbist voor mej. Stieger te 's-Gravenhage pu bliek verkocht een hofsteedje met ruim 8 H.A. bouw- en weiland. De totale opbrengst bedroeg f 26219 en 8% pet. onkosten per gemet ongeveer f 1350 en onkosten. Koopers werden de heeren B. Simonse Bz.. G. Bal en anderen aldaar. RECHTZAKEN. Door C. G., 44 j., koopman te 's H e e r e n h o e k is hooger beroep aangeteekend tegen het vonnis der recht bank te Middelburg van 18 Juni 1.1., waarbij bij terzake van mishandeling van een paard is veroordeeld tot 3 maanden gevangenisstraf. ONDERWIJS. Geslaagd te Nijmegen voor hot eind examen H. B. S. (Canisius College), afd. A, de heer L. Vroom, alhier. Geslaagd te Delft voor het cand. examen scheikundig ingenieur, de heer G. van Nederveen, alhier. Gisteren slaagde te Delft voor liet propaedeutisch examen van civiel in genieur, de heer J. "B. Schijf, geb. te Middelburg. Geslaagd te Arnhem aan de Kweek school voor onderwijzeressen, voor het eindexamen, mej. W-. C. E. J. Siegers, te Vlissingen. Gepromoveerd aan de Technische Hoogcschool te Delft tol doctor in de Technische wetenschap na verdediging van proefschrift en stellingen, de heer G. v. d. Lee. scheikundig ingenieur, geb. te (Koudekerke. Mej J. S. A. Verschelling onderwij zeres aan de Chr. school te Rit,them is in gelijke betrekking benoemd te Hem men Gelderland.) Mej M J. Passenier, onderwijzeres aan ae O. L. S. te Haamstede, is op haar verzoek, met ingang van 1 Sept a.s.. als zoodanig eervol ontslag verleend. Zier ik zee krijgt toch zijn kweekschool. Volgens de Z. N. kwam dezer dagen te Zierikzee het officieel bericht dat de sedert 1 Januari aldaar geopende Dag normaalschool zal worden vervangen door een Kweekschool NAGEKOMEN BERICHTEN. UIT MIDDELBURG. In den tuin van het perceel Zuidzijde Dam O 76 is een bijenzwerm neergestre ken. Indien een onzer lezers een weg weet om die diertjes te verwijdereföj wordt hij verzocht zich daar te vervoe gen. TWEEDE KAMER. (Vervolg). De heer Kortenhorst vraagt meer in lichtingen over het crediet aan Duilsch- land, evenals de heer Kuottenhelt, die de wijze van onderhandelen gispte, en die herstel van de schade had verwacht, door het torpedeeren van onze schepen aan ons toegebracht EEN ERKENNING. De heer A. J. Sanders, houder van het Wisselkantoor in de Passage te Den Haag, door wiens toedoen de Hongaar- sche bankbiljettenvervalsching is uitge komen, is door de Pransche regeering benoemd lot officier d'académie, als er kenning van een hoogst belangrijken dienst aan Frankrijk bewezen. REGENRAMP IN HONGARIJE. BUDAPEST, 1 Juli. V.D. Tengevolge van den ontzettenden regenval zijn tal rijke gedeelten van Budapest over stroomd en hebben vele families hun' woningen moeten verlaten. LAATSTE BERICHTEN. GESLAAGD. Te Delft slaagde voor het candidaats- examen werktuigkundig ingenieur de heer J. J. van Aartsen te Rijswijk (Z. II)., vroeger te Middelburg. UIT VLISSINGEN. De heer G. Th. van Kesselen te Vlis singen herdenkt heden den dag, waarop hij vóór 25 jaar in gemeente dienst trad. Bij monde van den gemeen tesecretaris weixl hij heden met dit feit geluk gewenschl onder aanbieding van geschenken namens secretariepersoneel en personeel van fabricage en van het kantoor van gemeentewerken. DE KON. FAMILIE TE LUZERN. Volgens een bij het Internationaal Verkeersbureau te Amsterdam ontvangen telegram, is de Koninklijke familie gis terenavond te Luzern aangekomen en heeft zij haar intrek genomen in „Hotel Schweizerhof". VERZEKERINGEN OVERGEDRAGEN. De Zeeuwsch-Holl. Verzekeringsbank te Den Haag heeft, naar Vaz Dias ver neemt, met ingang van heden het beheer van haar verzekeringsportefeuille over gedragen aan de Amsterd. Maatsch. van Ongevallenverzekering, die de verplich tingen tot uitkeering ten volle garandeert. De Z. II. V. staakt haar verzekerings bedrijf, en zal van 1 Juli optreden als hoofdvertegenwoordigster der Arasterd. Maatschappij. TWEEDE KAMER. Aan de orde is het Nederiandsch- Duitsche Handelsverdrag. De heer Kortenhorst heeft geen. vertrouwen in de wijze, waarop het verdrag tot stand ge"komem is. De Ka mer kan bezwaarlijk het verdrag goed- 'keuren alleen omdat de regeering bet noodzakelijk acht. Het laat belangrijke zaken onbeantwoord. De regeeriitg fiacf geen traktaat moeten sluiten, of alleen op grond van reciprociteit. DE BEROERING IN DE VRIJE UNIVERSITEIT. Heden werd te Rotterdam de verga dering van de Vereen, voor Hooger On derwijs op Geref. grondslag geopend met een rede van den voorzitter, den lieer H. Oolijn, die daarin wees op de facto ren welke een ongunstigen invloed uit oefenen op de hechtheid van den hand tusschea de universiteit en ons gerefor meerde volk. De vrijheid in den Gerief. lering is geen ongebondenheid en daar om eischen wij bij de wetenschapbeoefe- ning aan onze universiteit gebondenheid aan de Geref. beginselen. Ten opzichte van de houding 'der studenten zei spr. kort dat men niet moet vergeten dat zij jongens zijn. Ernstiger Is het feil dat een drietal hoogleeraren en een lector tengevolge van een kerkelijk conflict bui ten het verband der Geref. Kerken kwa men tes taan. Voor de niet-kerkelijlcfaculteïten geldt niet de eisch dat de hoogleeraren lot de Geref. Kerk behooren. Maar er is aan leiding in gevonden tot een samenspre- king met curatoren en directeuren, en ofschoon deze niet tot algehcele over eenstemming heeft geleid, bleek geen af wijking te constateeren van de onder de Geref. algemeen geldende schriftop- vatting. Directeuren en curatoren hebben zich toen bepaald tot hel uijtspreken van de hoop dat die vier docenten hun hou ding-alsnog zouden herzien. Die houding heeft onder ons volk verwarring gesticht. Het zielecontacl met ons volk moet on gerept blijven en de docenten zullen re kening moeten houden met den indruk dien hun persoonlijke handelingen op dat volk kunnen maken. ERNSTIG AUTO-ONGELUK. In den afgeloopen nacht omstreeks 1 uur heeft een ernstig auto-ongeluk plaats gehad op den rijksstraatweg lus- schen de Wortelenbuurt eu de van Mer le laan onder Heemstede. Een groote Studebaker is door tot nu toe onbekende oorzaak in volle vaart gebotst op een uit de tegenovergestelde richting komende Fordauto, met het ge volg dat beide wagens versplinterd wer den. De bestuurder van de Fordauto' werd ernstig gewond en overleed spoe dig. Het lijk van het slachtoffer den heer van Maris uit Bennehroek is door de politie uit Heemstede in beslag ge nomen. De heer G. van Altena, eveneens uit Heemstede werd zwaar aan het hoofd gewond en is naar een®der zie kenhuizen 'te Haarlem overgebracht. De heer Christoffel uit Vogelenzang, die in de Studebaker zat werd opgenomen met een ernstige hersenschudding. Een be diende bekwam een lichte beenfractuur. De eigenaar van de Studebaker de heer van Deursen uit Heemstede, die de wa gen bestuurde kwam er goed af en ^erd niet gewond. De oorzaak van het ongeval is nog niet bekend, doch vermoedelijk is hard rijden de oorzaak. Er is proces ver baal opgemaakt. De auto's liggen geheel versplinterd op den weg. HET WEER IN JUNI. Voorloopig overzicht van het weer in Juni. Mededeeling van het Kon. Ned. Meteorologisch Instituut te De Bil dl. Voor de vijf hoofdstations was de och- tendtemperatuur tot 2% graad .onder normaal. De afwijking nam van Noord naar Zuid toe en bedroeg te Maastricht minus 2.8 graden. De dagelijksche maxi ma waren I tot 2 graden te laag De minima in het raidden en Zuiden nog niet één graad. De regenval was onder normaal in het N. Westen, hoven nor maal in hel Z Oosten. De uiterste afwij kingen naar beide zijden bedroegen on geveer 80 pet. Het aantal waarnemingen met zonne schijn te De Bildt bedroeg 160 tegen 190 normaal. BEURSü V~E i C/A OUT AMSTERDAM ,1 Juli. 3 uur.. H. V. A.'s trokken de aandacht, die exdividend 20 pet. verhandeld werden en ongeveer het geheele slotdividend in haalden. Ook de overige suikerfondsen alsmede aandeden Indische Credietinstellingen waren prijshoudend. Amsterdam rubbers gaven flinke affai re te zien, een opwaartsche riepting volgend. Tabakken hielden zich gemakkelijk op peil. Van de Nederl Industrieelen konden zoowel de Jurgenswaarden als aandeelen kunstzijde ondern. zich goed handhaven. Amerikanen stil Gewone Wabash in reactie. Prolongatie 31/2- WlSSELKOERSEN. AMSTERDAM, 1 Juli. 3 uur. De cijfers tusschen haakjes zijn de koersen van gister: Londen 12113/S (12.11%). Berlijn 59 27 (59.26%)- Parijs 6.79 (7.—). Brussel 6.89 (7.—). Zwitserland 48.20 (48.22%). Wcenen 35.25 (35.25). Kopenhagen 66. - (66. Oslo 54.70 (54.70). Stockholm 66.82% (66.85). New-York 2,48% -2.49% (2.48% VERIJDELDE AANSLAG. PARIJS, 1 Juli. V.D. De Parijsche politie heeft een complot ontdekt, gericht op het leven van den Spaansehen koning. Er zijn verscheidene personen gear resteerd, Twee dagen vóór de aankomst van hel Spaansche Koningspaar zijn twee bekende anarchisten gearresteerd, ge naamd Ascaso en Durcrti. Deze waren van plan een moordaanslag te plegen Zij verkeerden in goed gezelschap en logeerden in een vooraanstaand hotel Toen Ascaso gearresteerd werd, bood hij tegenstand en wilde schieten. Later legde hij een bekentenis af. Hij weigert zijn hondgenoolen te verraden, doch de po litie is van verschillende namen op de hoogte Zij heeft de zaak geheim ge houden lot hel vertrek van de Spaan- sche vorsten DE ERANSCIIE I-INANCfF.N PARIJN 2 Juli V.D. De worioopige be- gnootingscredipten voor 1925 zijn heden morgen definitief door Kamer en Senaat aangenomen- EEN UITSTEL DER BESLISSING? BERLIJN, 1 Juli. V. D. In wel ingelichte politieke kringen neemt men aan, dat de Rijksdag verdaagd zal wor den, zonder dat het compromis-voorstel betreffende de schadevergoedingen aan de vorsten in derde lezing in behan deling zal komen, en zonder dat een beslissing zal zijn genomen. De soc. dem. fractie komt hedenavond bijeen om een definitief besluit te nemen betreffende het comproinis-voorsteL Volgens den soc. dom. persdienst zijn de vooruitzichten op goedkeuring van dit compromis al zeer gering. LLOYD GEORGE NAAR ÜU'% '.ND? LONDEN, 1 Juli. V.D. Naar verluidt, zal Lloyd George in den laten zomer of tegen het begin van den herfst een be zoek brengen aan Rusland. DE TOESTAND IN SPANJE PARIJS, 1 Juli. V.D. Uit Madrid wordt gemeld dat de opstand onderdrukt is. De generaals Weiier en Aquilera zijn gearresteerd; dr. Marnon van de Univer- Bijna iedereen gebruikt thans Odol. Waar om hebt U het nog niet ge probeerd? Uw tanden worden er wit van en houdt ze levens gezond. Qnfrz. Mod.) siteit van Madrid zal gedeporteerd wor den. SOCIALF UNIE IN N. EUROPA. KOPENHAGEN, 1 Juli V.D. De mi nister voor Sociale aangelegenheden van Denemarken, Noorwegen en Zweden en vertegenwoordigers van IJsland en Fin land confereeren te Kopenhagen en heb ben zich uilgesproken voor het voortdu ren en het uitbretf-len van een nauwe sa menwerking betreffende sociale wetge ving v. m|. I. p(m de onderdanen van deze 5 landen wat de Sociale wetgeving be treft op gelijken basis te plaatsen. Tevens werd besloten nauwer samen {e werken met betrekking tot de Intern. Arbeidsbewegiug te Genève. VERKEERSWEGGEN, POST EN TELEGRAFIE. Ind. Stoomvaartlijnen. Saparoea, 29 Juni v. Boston n. Phila delphia, Batavia n. New-York. Speelman, 30 Juni v. Rotterdam n. Batavia Tahanan, 29 Juni v. Port Said, Botter dam n. Batavia. Tosari, 29 Juni Gibraltar, Batavia n. Rotterdam. Siantar, p. 29 Juni n.m. 11 u. Suez, Rotterdam n. Java. Djember, p. 30 Juni v.m. 4.10 u. Gi braltar, Rotterdam n. Batavia. Deli, 30 Juni v.m. 6.30 u. te Antwer pen, Rotterdam n. Java. Hector, 29 Juni te Barbados v. Am sterdam. Insulinde, 30 Juni v. Sabang, Rotter dam n. Java. Johan de Wilt, 29 Juni v. Algiers, Amsterdam n. Batavia. Jan Pietersz. Coen, 29 Juni v. Algiers, Batavia n. Amsterdam. Prins der Nederlanden, 30 Juni v. Ba tavia n. Amsterdam. Patria, 30 Juni v. Rotterdam n. Java. Commewijne, 30 Juni te Havre, W.- Indië n. Amsterdam. Java, 28 Juni v. Singapore, Batavia n. Amsterdam. Slamat, p 30 Juni Kaap del Armi, Ba tavia n Rotterdam, wordt 2 Juli v.m. 8 u, te Marseille verwacht en vertrekt des middags 12 u. v. Marseille. Salembang, 30 Juni v.m. 8 u. te Havre, Batavia n Rotterdam. Stoomvaartlijnen op Noord-Am er i ka. Maasdam, 30 Juni v. Rotterdam n. New-Orleans Vcendam, 30 Juni v Rotterdam n. New-York 'VERSCHILLENDE BERICHTEN. Voor de betrekicing van concierge aan de ambachtsschool te Leiden hebben zich niet minder dan 2143 sollicitanten aangemeld. Sedert geruimen tijd was de aan dacht van den Voogdijraad te Leiden gevestigd op het gezijn van IC., los werk man, wonende aldaar. De moeder van een achttal kinderen, waarvan de oudste een jongen van 17 jaar, en de daarop volgende ,een meisje 16 jaar oud is, was overleden en de vader sedert ge- ruimen tijd ziek. zoodat het 16-qarig meisje 1 ar de huishouding deed, Het meisje evenals de jongeman van 17 ja" ren. bemoeiden zich weinig met de huis houding, zoodat de zes andere kinderen, waaronder nog een heel klein kind. aan hun lot werden overgelaten en misschien honger en gebrek geleden zouden heb ben, indBen niet de buren af en toe tusschen beide waren gekomen. De twee oudsten zwierven meestal op straat. Zij waren er volstrekt niet mee ingenomen toen de Voogdijraad besliste ,daf het ge zin opgebroken en de kinderen opgeno men zouden worden in een stichting. Daarom werd de hulp ingeroepen van de kinderpolitie, die Dinsdagmorgen ingreep en ondanks het verzet van den jongeman en het meisje^ het achttal naar de stich ting heeft vervoerd. De toestand van ellende en vervvaar- Iooziug in deze huishouding aaagetrof- fen, wekte deernis en afschuw. Dinsdagmorgen is de auto variJ den heer N. uil Lisse te Venhuizen tegen een telefoonpaal geredenDe heer N. wilde op den hoek van den dijk n.l. een ande re auto die voor hem reed, inhalen. De auto werd geheel vernield. De vier inzit tenden bekwamen slechts lichte kwetsu ren, doch de 15-jarige J. D. uit Boven- karspel, die zich op den weg bevond,

Middelburgsche Courant | 1926 | | pagina 2