Mijn hardis b u itenlan d. advertentiEn. laxeertabletien werken bij Doos 60g=nt pij Apoth.en Drogisten (IOJK. M«L) LANDBOUW. Bij den landbouwer S tui-te wagen te Eede is p rider het veemiond- en klauw zeer uitgebroken. KUNST EN WETENSCHAPPEN. Optïmüsten. Schouwburg. Kortgeleden zijn de Optimisten met hun „kleine kunst" alhier geweest, en hadden veel succes. Zij zijn dan ook zoo optimistisch geweest weer te komen met nagenoeg hetzelfde programma, o.a. met Herman Heijermans' éénacter „Einde- vrij1?'- Wij kunnen dus kort zijn in onze bespreking, slechts herhalen, dat men zich thans ook weer best geamuseerd heeft. Kees Pruis was raak met zijn voordrachten en Stella Fontaine met haar liedjes en imitatie (mevr. Speen- hoff en Louis Davids). In het gesprek van den dag werd natuurlijk ook de re volutie in Polen betrokken. Wij hopen de Optimisten het volgend seizoen hier weer te zien. De zevende permanente ten toonstelling van den Kunst kring „Het Zuiden". Zaterdagmiddag had in het Badpavil joen aan den Boulevard Bankerl te Vlissingen in tegenwoordigheid van meerdere genoodigden de opening plaats van de permanente tentoonstelling van den Kunstkring „Het Zuiden". De eere-voorzitter, de heer C. A. v a 11 Woelderen, wees er op, dat voor de 7de maal deze tentoonstelling kan worden geopend. Gelukkig is de kring niet alleen blijven leven, maar hij is ook gegroeid. De lering dient de 'cultureelje belangen van de bevolking, en heeft daardoor burgerrecht verkregen. Hij is steeds bereid voorlichting te geven en dit is reeds gebleken bij optochten en strandfeesten, maar ook de concerten in den winter dienen genoemd. Spr. roept de. vrienden van den kunstkring op ken nissen op te wekken zich als kunstlie vend lid op te geven, omdat het aantal nu nog maar 27 of 28 bedraagt. Spreker hoopt dat deze tentoonstelling' weer een succes zal zijn, ook voor de inrichters en brengt speciaal dank aan clen heer Jacobs, die zich belangeloos aan deze zaak geeft. Moge zijn werk rijke vruch ten afwerpen- Het is gelukkig weer mo gelijk gebleken een internationaal ka rakter aan de tentoonstelling te geven. Spr. hoopt dat de belangstelling dit jaar groot zal zijn, grooter dan die bij de opening thans blijkt. Hierna verklaar de spr. de tentoonstelling geopend. De heer J. Bergs ma dankte den eere-voorzitter voor de gesproken woor den en sprak de hoop uit, dat de tentoon stelling moge slagen- Hierna werden de aanwezigen in de gelegenheid gesteld ook de schilderijen in de zaal te bezichtigen, tot op dat oogenhlik hadden zij nog alleen die in de open ruimte gade kunnen slaan. Wellicht is er later nog aanleiding) nader op het geëxposeerde terug te ko men. Thans zij alleen gemeld, dat de totaal-indruk een zeer gunstige is. Er zijn o.a. werken van mevrouw Hendriks en de heeren Bergsma, Jacobs, Heijmans en ook van enkele bekende Nederland- sche on Belgische schilders. De tentoonstelling is zeker de belang stelling van velen ten volle waard. In een kort openingswoord wees de voorzitter ,de heer J. Yermeule Bosma op het streven van het Comité, dat zjch ten doe) stelt de oprichting van een ad vies-bureau voor beroepskeuze, voor Noord- en Zuid-Beveland. Spr. heette in het bijzonder welkom de heeren L. M. Kool, directeur van het advties-bureau Voor beroepskeuze te Rotterdam, baron v. d Feltz, voorzitter van de commissie van beroepskeuze te .Middelburg en dhr. Staal, directeur van de Qistricts-arhcids' beurs te Middelburg. Spr. zeide dat het in de bedoeling ligt om liet bureau te doen oprichten door een vereeniging, dus particulier mitiati(ef. De kosten hiervan zullen uit contributie, donaties, subsidies en andere inkomsten worden bestreden, en zoo noodig zullen adviezen tegen een matig tarief worden gegeven; dit geldt echter riïet voor min vermogenden. De spreker van dezen middag, de> heer L. M. Kool wilde vooral wijzen op de praktijk der beroepskeuze. Bij de keuze van een beboep wordt niet altijd aandacht gegeven, aan gesch'jkL- heid, neiging of lust, maar kijkt men veelal naar een goede positie. Een va der vindt meestal zijn eigen beroep niet geschikt voor zijn zoon; tevens willen vele vaders hun zoons brengen tot het ideaal dat zij Zichzelf van vroeger jaren hebben gesteld en dat hen is ontgaan. Om de ouders er toe te brengen htm kinderen een beroep te doen kiezen waarvoor zij geschikt zijn, heeft men vele moeilijkheden te overwinnen, zoo als standsvooroordeelen. Want er wordt over het algemeen nog te groot verschil gemaakt tusschen hoofd- en handenar beid; de laatste wordt meestal' 1© laag aangeslagen. De gevolgen van dei ver keerde beroepskeuze komen dikwijls tot uiting in lichamelijke ongeschiktheid. Dan krijgt men de zwaarste taak van een adviesbureau; iemand in een an der beroep over te brengen, waarvoor hij wel geschikt is. Vooral moeilijk, omdat hieraan haast altijd de voorwaarde van blijven ver dienen verbonden is. Een van de eerste handelingen, van een bureau voor beroepskeuze moet zijn zich in' verbinding te stellen met een ge neesheer, voor medische adviezen. Niet alle kinderen moeten medisch onder zocht worden, doch uit spr's ervaring is gebleken toch wel' zeker 40 pet. Het doel van een bureau voor be roepskeuze is, het kind pp de geschikte plaats te brengen, en dus het kind geluk kig te maken. Bij de beroepskeuze is de psychische gesteldheid een voornamte factor. Vroeger dacht Inen geschiktheid langs zuiver we- tenschappelijken weg te kunnen beoor- deelen, dit is echter niet zoo, lioewelde psycho-tcchniek hier een belangrijke rol speelt. Voor beroepskeuze ïnoet men menschen hebben die in aanraking ko men met het practische leven. Bovendien moet een bureau in nauwe ■erbindïng staan met de scholen, wil het betrouwbaar zijn. Bij onderwijzers moet belangstelling worden gewekt voor de beroepskeuze. Boron v. d. Feltz wees op den embrv- onalen toestand waarin deze (staande de ergaderiiig opgerichte) vereeniging Zich nog bevindt. In Middelburg is men iets verder, zeide spr. en liet is noodzakelijk dat wederkeerig hulp en steun wordt ge boden door het organiseeren van le zingen, verzamelen van inlichtingen ,©nz. De voorzitter gaf van dezen steun de verzekering. mede is beslist over het Tol van de op leiding te dezer stede. Volgens geruchten, waarvan echter nog geen zekerheid is te krijgen, gaat de marine naar Vlissingen, wat groote be zuiniging moet brengen. Dit laatste is dan ook het eenig motief voor de op heffing der opleiding alhier. (Naar men ons heden uit Vlissin gen bericht, was daar bij de Marine autoriteiten niets van een besluit ln dien geest bekend.) Voetbal. Te Vlissingen speelde Vlissingen II een. vriendschappeiïjken wedstrijd tegen Goes uitslag 2—5. Te Middelburg speelde de Middelburg- sche Veteranen tegen de Vlissingscho, uitelag 2—1 en later een combinatie van Middelburgsche spelers tegen Vlis singen I, uilslag 1—1. Zeel au dia tweede k lasser. Gisteren werden de beide laatste wed strijden der promotie-competitie 3e klas se in afdeeling IV gespeeld, en wel D.E. V.O. Zeelandia met 00, en Bergsche Boys—Hero met 1—2 tot uitslag. Einduitslag is nu dat van de 6wedstrij den D.E.V.O. en Zeelandia er ieder 3 wonnen, 2 gelijk speelden en 1 verlo ren en dus 8 punten hadden; Devo heeft echter 11 doelpunten voor en 5 tegen en Zeelandia 12 en 7, hierdoor kwam Devo bovenaan. Hero had 3 gewonnenn, 1 ge lijk en 2 verloren en kreeg dus 7 pun ten, en de oude 2de klasser Bergsche Boys geen gewonnen, 1 gelijk en 5 ver loren dus slechts 1 punt. Devo en Zeelandia promoveeren pu naar de 2de klasse en heeft Middelburg tweede klassers. Zeelandia heeft 5 jaar t in de 3e klasse gespeeld. ONDERWIJS- De Commissie van Bestuur der School- onderwijzers-Weduwenbeurs in de Pro vincie Zeeland hield Zaterdagmiddag haar Vergadering in de Sociëteit St. Jo ris te Middelburg, waar door den secre taris-rentmeester verslag werd gedaan over den staat der Beurs over 1925. Het aantal leden der Beurs bedroeg op 15 Mei 11. 30, confribueerende te zamen f 300, het aantal weduwen 20, waarvan 18 weduwen jaarlijks f 100 en 2 weduwen jaarlijks f50 pensioen genieten. De door den rentmeester ingediende rekening' en verantwoording over 1925 werd goedgekeurd en vastgesteld in ont vang op f 2890.321/2, in uitgaaf op f2 225.! alzoo niet een voordeelig saldo van f 670.43V2. Eveneens werd de begrooting over het dienstjaar 1926 goedgekeurd in ontvang en uitgaaf, sluitend met een geraamd bedrag van f 3148.43V2- De heer E. C. H. Schülz, hoofd der Herv. school te Terneuzen, is benoemd tot hoofd dei' Cnr. school te Tjepoe (N. Indië), welke, benoeming door hem Ss aangenomen. beroepskeuze te Goes. Zaterdagmiddag had in het Schutters hof te Goes een openbare vergadering plaats van het aldaar onlangs gevormde Toorloopig comité voor beróepskeuzc. Er was veel belangstelling, Jwofdzakelijk uit onderwijskringen. LEGER EN VLOOT. De lichting 1920 van de 5e sciiool- compagnie van het regiment kustarlil- lerie, te "Vlissingen voor herhalings oefeningen onder de wapenen, vertrekt Zaterdag a.s. weer met groot verlof. Blijkens een bij' het departement van marine ontvangen telegram zijn Hr. Ms. „Tromp" en „Heemskerclc", onder commando van den kapitein ter zee mr. J. E. lager, Vrijdag van Lissabon ver trokken. Het reisplan van Hr. Ms. „Soemba" n „Flores" naar Oost-Indië is als volgt ■astgesteld: vertrek van Helder 15 Juni. aankomst te Sevilla 22 Juni, vertrek 26 Juni; aankomst te Tunis 30 Juni, ver trek 5 Juli; aankomst te Pord Said 10 Juli, vertrek 11 Juli; aankomst te Suez 11 Juli, vertrek 14 Juli; aankomst te Aden 20 Juli vertrek 21 Juli; aankomst te Colombo 31 Juli, vertrek 5 Augustus aankomst te Sabarig 10 Augustus vertrek (behoudens wijziging) 12 Augustus; aan komst te .Batavia (Prjok) 17 Augustus (behoudens wijziging.) Bij beschikking van den Minister van Marine a.i. is de officier van administra tie der le kl. J. Dolk, geplaatst bij het Departement van Marine, den 19den Juni a.s. ter beschikking gesteld1. Hr. Ms. „Tromp" en „Heemskerk' zijn van Lissabon naar Nieuwediep ver trokken. Overbrenging der Marine to Gorinchem naar Vlissingen? Men meldt aan de „Maasb." uit Gorin chem Verwachtte men oorspronkelijk, dal als gevolg van de door minister v. R<n*en genomen maatregelen de Marine-oplei ding hier gevestigd zou blijven, thans ge looft niemand er meer aan. De „Noord-Brabant", die ingevolge toe zegging van den vorigen minister, ,naar hier zou worden gesleept om als oplei dingsschip Ie dienen, komt niet en daar SPORT. VERKEERSWEZEN, POST EN TELEGRAFIE. Te Vlissingen is binnengeko men het Engesche stoomschip „Foynen" bestemd naar Hamburg, om te bunkeren. Aan de telefoniste 2e klasse M. C. Harte van het post- en telegraafkantoor te Neuzen is op haar verzoek non actief verleend van 1G Mei tot en met 14 Juni 1926. Aan de telefoniste 2e klasse G. T. Eekman van het bijpost- en Telegraaf kantoor te Axel is op haar verzoek eer vol ontslag verleend. De vergane Loodssclioener, Het Departement van Marine deelt mede dat een commissie wordt ingesteld tot het onderzoeken naai- de oorzaken van de ramp van den motorschoener no. 2 van liet 2e district op 25 November 1925. Ind. Stoomvaartlijnen. Blitav, 15 Mei v. Rotterdam, n. Java. Rooseboom, p. 15 Mei Ouessant, Am sterdam n. Java. Rondo, 15 Mei v. Amsterdam n. Bata- a. Sumatra, p. 14 Mei Perim, Java n. Amsterdam. Rondo, 15 Mei v. Amsterdam n. Ba tavia. Insulinde, 15 Mei te Rotterdam v. Ba tavia. Kangean, 15 Mei v. Port Said, Batavia n. Amsterdam. Meranke, 15 Mei te Batavia v. ït'dam. Vondel, 15 Mei te Genua, Batavia n. Amsterdam. Vulcanus, wordt 17 Mei v. West-Indië te Amsterdam verwacht. Bennekom, 14 Mei le Curacao v. Am sterdam. Stuyvesaut, st. 14 Mei te Barbados v. Amsterdam. Stoomvaartlijnen op Noord-A merika. Rijndam, 14 Mei 's middags 12 u. op 323 mijl v. Scillv, Rotterdam n. New- York. Nieuw-Amsterdam, 15 Mei v.m. te New-York v. Rotterdam. Veenc'am, 15 Mei, 's middags u.. 505 mijl v. Plymouth, New-York n. R'dam. werk, en dat geeft natuurlijk nog dd noodige stagnatie. Schrijver dezes, abon- né op een Engelsch dagblad, waarvan de toezending natuurlijk bij den aan- aug der algemeene staking ophield, ont vangt nog steeds niets. TYouwens, dat hel niet zoo vlot zou loopen was ie voorzien is le Ingrij pen De werkgevers, die per slot het ergst door de staking iu hun bedrijf hebben geleden, zien uil naar maatre gelen om dat verlies bij een eventueel volgenden keer tot een minimum le re- duceeren Zoo b.v. komt het, dal de avondbladen nog in klein formaat verschijnen- Niet omdat het technisch personeel der druk kerijen niet zou willen werken, maar omdat de organisaties der groothandela ren in dagbladen nog bchooren tot de genen, die zich thans uit den dwang der Unions willen losmaken en die dan ook bekend maakten, dat er daarom geen onderscheid meer zou gemaakt worden tusschen georganiseerde en ongeorgani seerde a rbeiders. Ook <ie spoorwegarbeiders stemmen niet overal even enthousiast in met Tho mas' kwalificatie, die zooals gemeld, de regeling met de maatschappijen bevre digend noemde, daar de maatschappijen recht hebben slechts die arbeiders terug te nemen, voor wie werk is. Zoolang de handel nog onder den invloed van dc stakmgsgevolgen verkeert, zullen velen «werkloos blijven, vooral van die maat schappijen, welke veel kolen vervoeren Men kan niet aan den indruk ontko men, aat Thomas daarbij onder den in vloed Is geweest van zijn eigen conceptie van de algemeene staking, die hij nimmer heefL goedgekeurd, al kon het vakver- eenigingscongres onder de gegeven om- stanaigheden niet anders doen dan haar uitroepen. Vooral de erkenning van Thomas, dat de algcróeene staking een „wrongful act" is geweest, wordt als een groote moreele overwinning der maatschappijen be schouwd. Ook de %-oorwaarde, dat er gpen staking meer zonder voorafgaande onderhandelingen kan worden uitgeroe pen, maakt een herhaling van de alge meene staking met de d^blneming van spoorwegarbeiders zeer bezwaarlijk. Zoo zijn en blijven er moeilijkheden vooral als gevolg der slaking. Al komen er dan telkens berichten, dal het werk wordt hervat. De Kanaaldienslen tus schen Frankrijk en Engeland b v. gaan weer normaal. Ook hebben verscheidene mijn werkersd istriclen zich reeds tengun- 'an Baldwin's voorstellen uitgespro ken. Èen later bericht meldt De vereeni ging van dagbladeigenaren is tot over eenstemming gekomen met de tj'pogra- fenbonden. Maandagmiddag zullen de Londcnsclie avondbladen weer verschij nen. Dinsdagochtend de ochtendbladen. De overeenkomst, die een einde maakt aan de staking in de Londensclie havens, sluit zich in haar bewoordingen aan bij de overeenkomst inzake de spoorwegen. DE DUITSCHE REGEERINGS- CRISIS. De Rijkspresident heeft Zondagavond den Rijksminister van Justitie, dr. Marx, belast met de kabinetsformatie. De of- ficieele benoeming van den nieuwen Rijkskanselier, de wederbenoeming der huidige ministers en de benoeming vijn den nieuwen Rijksminister van Justitie, dr. Bell, zal in den loop van heden plaats vinden. DE NORGE. Eindelijk is de Norge terecht! Nome, in Alaska, heeft n.l. draadlooze verbin ding gekregen met de Norge. Een Reu- terlelegram uit Vancouver meldt, dat de Norge le Teller in Alaska is aangéP komen. Aan boord was alles wel AFLOOP AANBESTEDINGEN. - Vrijdag werd door den Kolenbond „Ons Belang" te St Ann aland aanbe steed de levering franco voor den wal van 90 S. ton Duitsche kachelkolen 70 fi 80 pet. grof en van 4 S. ton smee- nootjes. Aannemer werd van beide par tijen H. E. Valkhof te Rotterdam en wel van de eerste partij voor f 13 10 en van do tweede partij voor f 13.35 per S. ton, NA DE STAKING IN ENGELAND. Een staking, als deze algemeene, die «zooveel omvat en zoo ver-reikend is, is spoediger begonnen dan geëindigd. De liquidatie, waartoe door het T. U. C. Woensdag j.l. is bevolen, geschiedt maar moeilijk en langzaam. Al is het dan met de spoorwegarbeiders en de maatschap pijen wel in orde gekomen, zoo vlug gaat liet nu ook weer niet, dat vandaag nog wordt gestaakt, morgen alles weer normaal loopt. Er waren en zijn moei lijkheden met de hervatting van het foment alleen dooor eigen besluit zich zelf kan ontbinden. Onmiddellijke ont binding zou dus alleen door een dic tatoriale verordening in strijd met de grondwet mogelijk zijn Volgens de laatste berichten zijn 210 personen gedood en 966 gewond bij de straatgevechten Verschillende aanhan gers van Pilsoedski zijn gedood door schoten vanuit de vensters Een Pil- soedski-comité voor steun aan de slacht offers is samengesteld De regeering heeft een proclamatie uitgevaardigd, waarin gezegd wordt, dal in de aller eerste plaats een verzoening zal worden nagestreefd. Derhalve zijn reeds ver schillende gearresteerde personen op vrije voeten gesteld. Er bestaat geen reden om een nieuwe revolutie te vree- zen. BEKNOPTE MEDEDEELINGEN, U it Fran k r k ln geheel Frankrijk is de tempe ratuur gedaald tot een ongekende laag te voor Mei, lerwiji zelfs in verschil lende bergstreken sneeuw is gevallen, waardoor groofo schade is toegebracht aan de oogsten. De orkaan, die le Parijs gewoed heeft, had tengevolge, dat ver scheidene palen omsloegen, waardoor enkele personen gewond werden. Poincaré heeft le Verdun een rede gehouden, waarin hij zeide, dat Frankrijk alle verplichtingen tegenover de geal lieerden en de menschheid moet nako men, en derhalve geen afstand mag doen van de rechten, die het verworven heeft door de opofferingen der natie. Uit Engeland. - De Fransche minister van financiën Péret is gisteravond te Londen gearri veerd. Uil Syrië. In een Arabische bijeenkomst, waar 120 notabelen van alle partijen vertegen- woooraigd waren, is besloten een com missie te benoemen, die tot taak zal hebben een Pafostijnsch-Arabisch con gres binnen den tijd van enkele weken bijeen te roepen. Musa Kazim Pascha zal de leiding nemen. DE REVOLUTIE IN POLEN. Pilsoedski heeft thaus ook de beschik king over het Poolsch -Tel. Agentschap. Dit agentschap seinde, dat Vrijdagavond het kasteel Belvedère door de troepen van Pilsoedski ingenomen werd, waar door de geheele stad iu zijn bezit is. De staatspresident en''de regeering waren tevoren niet een vliegmachine en in auto's er trokken. Aan de Oostgrens heerscht volkomen rust. Pilsoedski betrok dit kasteel en werd geweldig toegejuicht. Hij had daarmede het symbool van zijn veroverde macht tevens bereikt. De algemeene slaking en de mobilisatie weroen afgelast en telefoon en telegraaf functioneeren weer normaal. Er werd een overgangskabinet ingesteld onder prof. Bartel. Deze ver klaarde, dat de regeering op den bodem der grondwet staat. Zij zal tot de ver kiezing van den nieuwen president in functie blijven om de rnst le herstellen. Met groofo spanning verwacht men de bijeenroeping van de Nationale Ver gadering voor de presidentsverkiezing, welke krachtens dc grondwet onverwijld, dat is practisch binneu 8 (Lot 10 dageu, ïnoet plaats hebben. Er kondigen zich evenwel moeilijkheden aan door de hou ding der linksch radicale partijen, de soci ïal-oemocralen, de "Wizwolenie en de Boerenpartij. Alle drie partijen publi- ceeren verklaringen, waarvan de ge meenschappelijke zin is, dal de vruchten van de overwinning van Pilsoedski over de reactie niet door een Nationale Ver gadering verloren mogen gaan, waar van de meerderheid rechts is. Deze par tyen eischen derhalve onmiddellijke ont binding van het parlement en uitschrij ving van nieuwe verkiezingen Daarbij is de moeilijkheid, dat het Poolsehc par- MARKTBERICHTEN. Rotterdam, 17 Mei. Veemarkt. Op de veemarkt van heden waren aange voerd 679 vette runderen, 365 vette en graskalveren,. 409 schapen en lam meren, 661 varkens. Prijzen voor; vette koeien le k\v. 1.15 1.17, 2e kw. 1.05—0.95, 3e kw. 0.85 0.75; ossen le kw. 1 051.10, 2e kw. 0 95—0 85, 3e kw. 0.75—0.65; kalveren le kw. 1.50—1.75, 2e kw. 1.30—1 10, 3e kw. 0.95—0.75; schapen le kw. 0.80 0.85, 2e kw. 0.70—0.60, 3e kw. 0.50; lam meren 0 85—0.95; varkens le kw 0.86— 0 88, 2e kw. 0 84—0.80, 3e lav. '0.76— 0.72; lichl soort 0.86-0.94. Vlas. Aangevoerd uitsluitend schoon: van blauw 12.600 st., prijzen 0 80—1.10-, van Gron. 2500 st., prijzen 0.70—1.05; van HoJL geel 2700 st., prijzen 0.80- 1.10; van dauwrood 2850 st., prijzen. 0 60-0.90. Lijnzaad voer f 15—16, blauwmaan- zaad f 70—74, Koolzaad 27—30, karwij- zaad 22—24; kanariezaad 16—18, boek weit 12.75, zonnebloempitten 14—15. Aardappelen: Zeeuwsche blauwe 5.50 6.00, Zeeuwsche eigenheimers 3 00 3.50, Brave's 4.25—5'Red Star 4— 4.50, Malta (spring) 15—17 ct. p. K.G. Zeeuwsche en Overmaasche eieren 5 -6.—. Rotterdam, 17 Mei Binnen!, gra nen. Tarwe prijshoudend verkocht, puike f 16—f 17, overigens naar kwal. f 15 f 15.50; Rogge 9.50—f 10, Chevaliergerst f 10—f 10 75 Haver f 10.50—f ilU-25, Erw ten, kleine groene, flauw fllf 16, Br. Boonen f 8—f 13. Zaterdag 22 Mei a.s. hopen onze gelietde Ouders, Behuwd- en Groot ouders, P. VAN SORGE en D. P. VAN SORGE—KEMP, hunne 35 jarige Echtveieenl- ging te herdenken. Hunne dankbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen en Verloofde. Zaterdag 22 Mei hopen onze geliefde Ouders en Behuwdeuders, C. A. MURK en J. MURK-GEL JON, hunne 30-jaïige Echivereeni- ging te herdenken. Hunne dankbare Kinderen en Behuwdbind. Middelburg,Nieuw Haven 1115. Voor de zeer vele belangstelling, betoond op allerlei wijze, bij ge legenheid hunner 50 jarige Echt- vereeniging, zeggen hartelijk dank P. BOON en Echtgenoote. SiDt Laurens, Mei 1926.

Middelburgsche Courant | 1926 | | pagina 3