KWATTAfY BEUKSNOTEERING VAN IIEDEN. AMSTERDAM, 17 Mei. (Slotkoers). 8 pCt. Nederland 1923 102 vijftien zestiende; 22 106vijf zest.; 5 pCt. Ne derland 1918 102*/*W» pCt. Nederland 1917 99 elf zestiende, 2*/» pCt. Nederl. iW. Schuld 6l3/i, 3 pCt. do. Oblig. 755/s; >3 pCt. do. Certif. 73 vijftien zestiende. Cert. Ned. Hand Mij. 145ya— 146*/»; Aand. Ned. Ind Ilandelsb. 162y4; Aand. Koloniale Bank 199*/», Koninkl. Petrol. Aand. 3931/2 -3941/2; Cult. Mij. .Vorsten!. '17iyi,Handclsv. Amsterdam 668—670; Javasche Cultuur 353, Aand. Deli Mij. 380 -382; Ainsterd. Rubber 333y<r- 336ft; Ned, Scheepvaartuuie 1737/sKoninkl. Ned. Stooinb Mij. 86; Aand. Paketvaart 2003/,. Gouda A. 285; Philips A. 353; Jur- gens A. 158 159*/». Anaconda 93*/2; Steels 120; Union Pa cific 148y8'Common Marine 8yg; Pre- fered do. 35; Maxwell Gr. C. v. A. 5 één zestiende; Maxwell Land Cert. v. Inc. Bonds 14*/». Prolongatie 2s/4. ^Russen. Obl. 1880 31/4; Consols 43/4; fïope 33/4. "Markt sluit prijshoudend. Londen 12.09; Berlijn 0.5914; Parijs I 7.45; Brussel 7.27; D. Cable 2.48 ze ven zestiende. WEERBERICHT. Medegedeeld door het Koninklijk Ned. Met. Instituut te De Bilt. Naar waarnemingen verricht in den j morgen van 17 Mei. Hoogste barometerstand 767.4 te Valentia. Laagste barometerstand' 748.4 te Swinemiinde. Verwachting van den avond van 17 tot den avond van 18 dezer: Matige, tijdelijk krachtige N tot N. W. wind, zwaar bewolkt tot betrokken En kele regenbuien. Weinig verandering van temperatuur. Thermoraeterstand fdnier des morgens 9 uur 51 gr12 uur 54 gr., 3 uur 55 gr. wiens komst de Maatschappij zoo in bloei is toegenomen en aan al het hem onder geschikte personeel. Namens het Provinciaal bestuur van Zeeland daarom de hartelijke gelukwen- schen aan allen, die hunne medewerking hebben verleend aan de totstandkoming en de ontwikkeling dezer tramwegmaat schappij. Ik moge eindigen met het uitspreken van den wensch, dat het deze Nedcrland- sche Maatschappij gegeven moge zijn ook in de toekomst in rijke mate bij te dra gen aan den voorspoed van de. land streek, te wier bate zij destijds is opge richt, alsmede aan de welvaart van het deel van deze Belgische provincie, waar heen zij thans haar net heeft uitgebreid. Aan de lunch. Na deze ontvangst werd door het Ne- derlandsch muziekgezelschap op de Markt een kort concert gegeven, terwijl de gasten zich naar het kasteel der fa milie Lippens begaven om zich ingevol ge uitnoodiging van mevr. de Douarie re Lippens De ICerchovc de Dcnterghcm te vereenigen aan een lunch. Aan tafel sprak het eerst de Gou verneur van O. Vlaanderen, graaf Kerchove de Denterghem. Deze betuigde in warme bewoordingen aan het Bestuur en aan den Beheerraad der Maatschappij zijn voldoening alsook de erkentelijkheid van de inwoners van OoSt-VIaanderen voor het werk dat ver richt is. Met fierheid, zei nij, mag ik hiier met ganscher harte mijnen neef, uw voorzit ter, den heer Maurits Lippens, geluk- wensschen voor den schitterenden uitslag door zooveel jaren inspanning bekomep en hem verzekeren .dat de voltooiing van de Belgo-Nederlandsche tram hem een titel op rechtmatige fierheid ver leent. Maar misschien had hij zulken spoedigen uitslag niet bekomen ware hij niet sterk geholpen geweest door zijne Nederlandschc collega's en namelijk de heeren Fruijtier, Onder-Yoorztiter, Dio- leman, secretaris en Wjnd van Merken- sstein, algemeen bestuurder. Spr. noemde het een groote. eer in naam zijner Majesteit Koning Albert, liet kruis van Officier der Orde van de Kroon te overhandigen aan den heer Fruy tier en het kruis van Ridder der Orcle van de Kroon aan den heer Wind van Merkenstein. Vervolgens wendde de spr. zich lot den Commissaris der Koningin van Zee land, en dc leden van Ged. Staten. Hun aanwezigheid is een getuigenib der goe de betrekkingen, die niet heben opge houden en nooit zullen ophouden te heerschen tusschen de beide landen. „Wees verzekerd heeren Nederlanders, dat wij allen in Bclgjiê vurig wenschen tsteeds nauwere betrekkingen tusschen beide natiën aan te knoopen, want zoo- als wij beiden een vaderland hebben met weinig uitgestrekten bodem, zoo heb ben wij ook wezenlijk vreedzame doel einden en gelijkaardige intresten. Spr herinnerde aan de weergalooze mildheid waarmee Nederland in den oor log de Belgische vluchtelingen heeft ontvangen. Als lid van het gezandschap in den Haag heeft hij gedurende drie oorlogsjaren kunnen bestatigen de le vendige sympathie in Nederland voor de verdedigers van recht en rechtvaardig heid. „Heden zien wij in economische krin-1 genen in kranten,de verschillen tusschen' intrésteu van economischen aard bespre ken die noodzakelijk tusschen landen met somtijds afwijkende belangen moeten heerschen; dat men nochthans van beide kanten der Schelde, zoowel In Nederland als in België niet vergete dat misschien een dag nadert, waarop de groote natiën van het Nieuw- en Oud Vasteland dich ter en dichter de economische barreelfen zullen sluiten en een steeds meer en meer beschermende politiek zullen voe ren tegenover onze produkten; dan kan het noodig bevonden wörden de eventu- qjitoit in te zien de Nederlandsche han delsvloot ten dienste van den Belgischen uitvoer te stellen en de talrijke Belgische fabrieken tc benuttigen om de prachtige koloniën van IncLië en West-Indiëj ijver achtig uit te baten en uit te breiden en hund oor tusschenkomst der rijke han delaars van Amsterdam en Rotterdam in ons land eene onschatbare markt te openen. Daarom ook moeten wij waken dat alle twistrede voor altijd verdwijne en dat er overeenkomsten gesloten worden die alle mogelijke misverstand l>epaald regeleu zoodat er geene kiem van mis noegdheid meer blijft bestaan, die al te gemakkelijk, kan uitgebaat worden tot groot nadeel der schier eeuwigdurende vriendschap welke Holland en België vereenigt." De economische verstandhouding wordt heden op symbolische wijze gevierd door het inhuldigen van den nieuwen spoor weg. De spreker eindigde met een dronk 05) de edele en minzame Koningin Wil- helmiuff, die bij iedere gelegenheid ge loond heeft, hoezeer zij de nauwe vriend schap tusschen beide landen prijst; op Prinses Juliana, en op den Prins dei- Nederlanden. De Commissaris der Konin gin in Zeeland sprak als tolk van alle aanwezige Nederlanders woorden van dank voor de ontvangst, en in het bijzonder tot de edele gastvrouwe. Voorts bracht de spr. naar voren, dat men in Nederland trotsch is op de Ned. Tramweg Mij., die zulke goede resultaten heeft opgeleverd in tegenstelling met meerdere andere tramwegen, welke slechts een kwijnend bestaan hebben. Onder do personen die destijds den stoot lot den aanleg gaven, neemt naast de groep Nederlanders die met hart en ziel zich aan het werk gegeven hebben, de president-commissaris een eerste plaats in. Mede dank zij zijn Ioffelijkcn ijver en onbaatzuchtige toewijding, is de Z. VI. tram tot stand gekomen in een tijd toen de donkerste wolken over. ons werelddeel trokken. Moeite noch inspanning zijn hem daarvoor te veel geweest. Nimmer heeft hij zich daarbij laten leiden door dadelijk eigen belang, maar steeds het algemeen belang voor oogen gehad. Het was spr een voorrecht te kunnen mcdedcelen, dat het H. M. de Koningin heeft behaagd hem tot Grootofficier in de Orde van Oranje Nassau te benoemen. Vervolgens verklaarde spr. dat even als dc komst van heeren Gedeputeerden en van hein naar deze gemeente onder meer ten doel heeft gehad om uitdruk king te geven aan de hartelijke gevoe lens, welke zij jegens Oost-Vlaanderen koesteren, zij ook overtuigd zijn van den vricndschtfppeiijken geest, welke TJ je gens dc provincie Zeeland bezielt. „De hechte banden, welke er steeds tusschen uw gewest en mijne provincie aan heide zijden der Schelde hebben be staan, zullen door de exploitatie van de nieuwe lijn Drieschouwen—Moerbeke zoo mogelijk nog nauwer worden aange haald Nieuwe handelsrelaties zullen daardoor worden aangeknoopt en de in woners onzer beide gewesten zullen de voordeden, welke door de tot stand ge brachte snellere communicatie worden verkregen, over en weer genieten. Geen betoog behoeft het, dat uw vaderland en net mijne door hunne natuurlijke ligging aangewezen zijn op de meest vriend schappelijke betrekkingen en bij voort during zal bet dan oolc het streven zijn van heel het Nederlandsche volk om de met uwe natie van ouds bestaande goede harmonie te handhaven Het is mijn oprechte wen sell, dat onze beide landen te allen tijde in woord cn daad uitdrukking zullen weten te geven aan hunne wodeTzijdsche genegenheid en dat het ook in de toekomst steeds beider doeleinde zal zijn de goede verstand houding te bestendigen." Spr eindigde met een dronk op Ko ning Albert en Koningin Elisabeth Nog werd het woord gevoerd door den heer mv. P. D i e 1 em an, die in het bijzonder uitweidde over het werk van den heer M. Lippens, ook in de komer- volle omstandigheden van den oorlogs tijd; en door den heer Fr uy tier en de Wind van Merkest e ij n, die hun erkentelijkheid betuigden voor de hun verleende onderscheiding. Te 3.30 waarschuwden de tonen van het Terneuzensch muziekkorps, welks le den onclcrtusschcn ook in de gelegen heid waren gesteld zich goed te res- ïtaureereu den Nederlandschen gasten «lat het tijd was om op te breken. Een directie van een tram" met één -spoor kan ook niet ongestraft wfillekeurig extra- treinen inleggen zonder haar dienst in gevaar Ie brengen, en daar is de' alge meen directeur niet van thuis. Noode hoorde men binnen deze gastvrij muren, waar zooveel goede woorden waren ge sproken ten aanzien van de beide vol keren die naast elkaar een mooie laak hebben te verrichten, het klokje van ge hoorzaamheid. Met een flinken marsdivan de muziek komt er evenwel spoedig den gang in en was men vrijwel opf.tijü aan het eindpunt der lijn om de terugreis te aanvaarden, nadat vau de vrienden die men had weergezien of de nieuwe menden die men had leeren kennen afscheid was ge nomen Op verschillende halteplaatsen konden de gasten uit Zeeuwsch-Vlaanderen uit stappen terwijl de tram omstreeks 5,25 te Ter Neuzen arriveerde, vanwaar de heeren van benoorden de Schelde de thuisreis per prov. boot konden aan vaarden. VOLLE-MELK-REEP BeterdanGoed^DEBESTE (ïngaz. NAGEKOMEN BERICHTEN. NA DE ALGEMEFNE STAKING IN ENGELAND. LONDEN, 17 Mei. V. D. - Heden morgen werd in Groot-Brittannië weer overal bijna als normaal gewerkt, en behoorde de algemeene staking tot het verleden In de dokken werd heden het werk herval. De bladen komen he den ook wederom uit. Het meest be- teckenende feit van alle nieuwe over eenkomsten is wel, dal zij geen loonsver laging inhouden. LAATSTE BERICHTEN. EEN INBRAAK MET REVOLVER Vannacht pl.m. half twee kwam de 30-jarige landbouwer W. H. op zijn boer derij aan den hoofdweg onder Over- schiethüis. Hij vond de deur open staan en verkeerde in de meening, dat zijn broer, de 26-jarige J. H., niet thuis was. Hij riep naar zijn broer, waarna deze, die wel thuis bleek te zijn, uit zijn bed stapte Nauwelijks stond hij op den grond of eenige revolverschoten werden gelost, die den man in den buik troffen. Hij stortte bewusteloos neer. Een in breker, die zich in het huis bevond en de schoten had gelost, trachtte weg te vluchten. Hij liep tegen den broeder van den getroffene aan, zoodat een wor steling ontstond. Opnieuw loste de in breker eenige schoten, waardoor W. H. 'in de borst werd getroffen. Voorbijgan gers. waarschuwden de politie. Na ge neeskundige hulp zijn de gewonden over gebracht naar het ziekenhuis te Rotter dam. J H., die. in den buik zeer ernstig gewond is, verkeert in levensgevaar. "W. H. zal vermoedelijk wel herstellen. STAATSLOTERIJ. Op onderstaande nummers vielen de volgende prijzen.- (Onder voorbehoud). I 1000- 3433 6201 1071*4 f 100: 1720 3241 107(11 10880 f 200: 3372 10633 f 100- 1926 2810 75)17 10289 14687 16337 19092 19732 WISSELKOERSEN. AMSTERDAM, 17 Mei. 3 uur. De cijfers tusschen haakjes zijn de koersen van Vrijdag. Londen 12.09 (12.09ft). Berlijn 59.'14 (59.20). Parijs 7.45 £7.621. Brussel 7.27 (7.57). Zwitserland 18.08 (18.13). Weenen 35.15 (35.15). Kopenhagen 65.30 (65.20). Stockholm 66.55 (66.621/4). Oslo 53.90 (53.85). - New-York 2.48ft (2.4 83/4). BEURSOVERZICHT. AMSTERDAM, 17 Mei 3 uur. Rubberwaarden op lichtelijk verlaagd koerspeil. Tabakken niet veel veranderd, eerder iets lager Olieaandeelen: Koninklijken prijshou dend. Suikerfondsen beperkte markt, doch bleven goed op peil MARX RIJKSKANSELIER BERLIJN. 17 Mei. V. D. - Rijkspre sident Von Hindenburg heeft dr. Marx tot Rijkskanselier benoemd. Het offi- cieqle communiqué van de oenoeming volgt in den loop van den dag. NA DE POOLSCHE REVOLUTIE. BERLIJN, 17 Mei. V.D. Uit Krakau wordt gemeld De socialistische partijleiding eischt naar aanleiding van <le regeeringsvorming waaraan zij geen deelnam: lo. onmiddel lijke ontbinding van het Parlement; 2o. de benoeming van Pilsudski tof presi dent; 3o de vorming van een arbeiders- en boerenregeering; 4o. volledige erken ning van de nationaliteiten. Ook de boerenpartij eischt als voor waarde voor de deelname aan de regee ring onmiddellijke nieuwe verkiezingen en do voorloopige vorming van een be- ambten-kabinet. MEXICO EN IIET VATICAAN. PARIJS, 17 Mei. V. D -- De New-York Herald meldt, uit Mexico, dat de regee ring bevolen heeft den pauselijken ge zant in Mexico Caroana uit te wijzen. VERSCHILLENDE BERICHTEN. Donderdagmiddag is op het Kager- meer de heer J. W. uit Oegslgeest bij het zeilen verdronken- Bij harden wind gijpte het zeil onverwachts, waardoor de heer W. over boord werd geslagen. Pogingen om hem te redden waren vruchteloos. Te Bellingwólde (Gr.) is tijdens een huiselijke twist de zoon van den arbeider S. door zijn broeder met een Vork en schop mishandeld. Hij is in emstigen toestand in het ziekenhuis te Winscho ten opgenomen. Gedelegeerden van twee-en-twintig landen vergaderen op het oogenblik te Parijs 0m1 uit te maken wat er in hef ko mende seizoen zal worden gedanst. Dit congres van danslecraren heeft besloten, Tango, One Step, Paso Doble, Scottish Espagnole, Java, Blue te handhaven, de- tango echter in nog meer vereenvoudig den vorm. Over de Shimmy is de dood straf uitgesproken, zij heeft afgedaan en de Charleston kan alleen blijven, wan neer ze ontdaan wordt van de buitenspo righeden, die haar begonnen te ont sieren. ZANGVEREENIGING „ZEELANDLl" TE ROTTERDAM. Op Hemelvaartsdag behaalde de zang? vereeniging „Zeelandia", onder-afdeeling der Zeeuwsche Vereeniging „Zeelandia" te Rotterdam, op het Nat. Concours te Nieuwer kerk a. d. IJssel <Jen eersten jrijs in de 3e afdeeling Gemengde Koren, met 320 punten- RECHTZAKEN. De rechtbank te Assen, heeft W. K. v. d. M„ vroeger stationschef der Eerste Drentsche Stoomtramweg-Mij te Eminen, thans zonder beroep, te Amsterdam, we gens verduistering van gelden van die maatschappij veroordeeld tot 6 maanden gevangenisstraf. KERKNIEUWS. Ds. H. J. de Meijere te C adzaud hoopt Zondag den 30 Mei a.s. 'afscheid te nemen van de Chr. Evangel, gemeente te Nieuwvliet en Zondag iden 6 Juni d.a v zijn intrede te doen te Keulen-Miilhoiim na bevestigd te zijn door Ds. Kuhlïnann, van Barmen. Te Doorn is in den ouderdom van ruim 63 jaar overleden ds. G. Dalhuijsen, em. predikant der Gercf. Iverk van N ieu- werkerk a. d. IJssel. Van 18891895, stond de overledene te He in ken s- Het provinciaal kerkbestuur van Zeeland heeft wegens net optreden als primus-lid-ouderling der Alg. Synode van de Ned. Herv. Kerk van den heer W. v. Oevercn, oud-ouderling te Wol- faartsdijk, tot diens secundus benoemd den heer C. Hondius, ouderling te Mid delburg. Ned Herv. Kerk. Bedankt voor het beroep naar Rit- them door ds. P. van der Eist, le Val- kenswaard. HANDEL, NIJVERHEID EN VISSCHERIJ. In. de Zaterdag te Zierikzee gehouden buitengewone algemeene ver gadering van aandeelhouders der Insu laire Hypotheekbank was geen voldoend aantal 'aandeelen vertegenwoordigd om het voorstel tot statutenwijziging in stemming te kunnen brengen. Dit zal nu plaats hebben in de op 5 Juni e.k. te houden vergadering- VIERDE TENTOONSTELLING VAN HANDEL EN NIJVERHEID TE MIDDELBURG. Zoo behoort dan ook deze tentoon stelling weer tol het verleden, zij heeft te kampen gehad met weinig medewer king van de natuur, en zelfs den laat- sten dag, Zaterdag was het nog slecht, koud en guur. Het was dan ook geen wonder dat het bezoek dien dag verre beneden de verwachting bleef, al kwa men er des avonds nog een vier hon derd betalende bezoekers door de con trole. De leden van het cabaret waren de koude op de tent ontvlucht en speelden nu onder de Kolfbaan, waar zij van do aanwezigen op dezen laat- sten avond veel bijval mochten on dervinden. Toen het officieele sluitingsuur, 10 uur, geslagen had, vereenigden comité en exposanten zich in dc Bakkerskamer, waar do voorzitter de heer v. d'. Hooft het woord nam en o.a. zeidej dat hij Avel weet, dat het comité er ten 'slotte niets mede te maken heeft of de standhouders tevreden en voldaan zijn, of zij resultaat hebben gehad, nieuwe connecties hebben aangeknoopt, goede zaken hebben gedaan, maar als zij te vreden zijn, misschien meer dan te vre- den, dan mag het comité hen zeker har telijk gelukwenschen. Vooral om dat het den noesten arbeid der standhouders heeft kunen gade slaan. Een sluitings woord is toch nog niet altijd een af scheidswoord en spr- hoopt dat dit ook hier zoo zal zijn. Het comité heeft als allen, verlangt naar schoone Lentedagen, de koude Noordewind met haar regenvlagen de den telkens denken aan den winter, symbool van de Lente is immers nieuw leven, nieuw opwekkend handelsleven in dezen tijd is zeer noodig, het is als het weer, als de zon zich achter de wolken verschuilt, is het of alles moet tegenloopen, maar als de zon haar war me stralen laat voelen dan begroeien wij haar met hartelijke blijdgchap. El- ken morgen kwam spr. een oud school liedje in de gedachten: Och zonne wil- toch gunstig zijn. Kom schijn, kom schijn. Ja enkele malen, moest de kou de zwichten voor het heerlijke lente zonnetje en daarin verheugden expo santen en comité zich, omdat zij beiden gevoelden, die noodig te hebben, vooT den goeden gang van zaken. Was de opzet van deze tentoonstel ling niet zoo groot als voorheen, spr. moet als tolk van velen zeggen, van vele' bezoekers, die hij gesproken heeft, dat de stands, die vertegenwoordig waren, in een woord schitterend waren, en als dit gezegd werd op een regendag, dan zag hij toch hel lentezonnetje, en als de zon in haar vollen glans scheen, dan was het of de gouden hoorn des over- vloeds in hem werd uitgestort. Spr. zegt dan dat men boven eiken eiken stand wel had kunnen schrijven ■- „Arbeid Adelt", want er was maar één.: streven, n l. om de waar, die men, op den voorgrond wilde plaatsen hetzij aan den handelaar of den consument, in een nieuw licht te stellen of bij vernieuwing" deze aan te prijzen, laat dan ook altó' exposanten hebben ervaren, dat de a*. beid in den besten zin des woords ge adeld is. Spr wijst dan ook op de goede on derlinge samenwerking en de vriend schap door het comité ondervonden, waarvoor hij de dames en heeren dank brengt. Verder brengt spr. dank aan den eere voorzitter die tijdeus zijn bezoek ver zocht de exposanten namens hem te complimenteeren. Verder aan den com missaris en de inspecteurs van politie en heit politiecorps voor den verleenden steun en medewerking, aan zijn medebe stuursleden, aan de arlisten, aan het per soneel, aan hen, die timmerwerk, ver lichting enz. uitvoerden cn aan allen, die door hun bezoek mede hebben ge werkt om deze tentoonstelling zooveel* mogelijk te doen slagen. Namens exposanten, voerde de heer F. v. d. Zee, vertegenwoordiger der Helder's biscuitsfabrieken het vfoord en- wees er opl, dat hij- alhoewel hef aan tal exposanten dit jaar niet zoo groot was als voorgaande jaren en het weer dit jaar ook "parten beeft gespeeld, waardoor op de eerste plaats het be zoek ten zeerste werd belemmerd, toch niet kon nalaten een woord van dank te richten tot het comité, dat ook nu zich weer voor de zooveelste maal thans, evenals andere jaren, zich alle moeite en opoffering heeft getroost om deze tentoonstelling te doen welslagen en zich weer voor de zooveelste maal getoond heeft voor zijn taak berekend te zijn. Mochten er ook onder de exposan ten zijn, die zakelijk genomen méér van deze tentoonstelling verwacht hadden, zeer zeker zullen zij in de toekomst tocli moeten erkennen, daj, hun exposeeren in elk geval nuttig is geweest- Volgens sprekers persoonlijke mee ning, mag men toch een tentoonstelling als deze niet gelijkstellen met een jaar beurs. Men beoogt toch om zijn artikelen te exposeeren en hierdoor de vraag bij het publiek op tc wekken, daar men zon der bekendheid nimmer grooten afzet kan verwachten. Hoofdzaak lijkt hem, dat men door den consument, thans in de gelegenheid wordt gesteld nieuwe connecties aan té knoopen Daarbij mag het toch zeer ze ker als te*en doeltreffende reclame be schouwd worden, dat de diverse inzen dingen de belangstelling hebben ge trokken, van, naar zijn schatting, circa 3000 bezoekers. Spr. hoopt dan ook dat wanneer het comité in de toekomst, weer een tentoonstelling mocht .orga- nïseeren, het met minder pech le kam pen zal hebben en de thans aanwezige exposanten dan, evenals nu, Iiun volle medewerking zullen willen verleenen, tot het welslagen eener dergelijke on derneming. Spr. meent hiermede in den geest der exposanten gesproken le hqbben en betuigt het comité namens alle aanwezi gen hartelijken dank voor al zijn be moeiingen en medewerking aah de expo santen verleend- Men bleef nog eenige oogenblikken gezellig bijeen en vond de heer Corn. Hemiing naar aanleiding van de door den violist van de Jaszband, die tijdelijk in de Bakkerskamer was, ingezette melo die. „Houdt er den moed maai- in", gele genheid er op te wijzen, dal het co mité geloond heeft bij de inrichting dezer tentoonstelling, dat het er den moed kan inhouden Spr. hoopt, dat de heq- ren ook in de toekomst dit zullen loon- nen te kunnen. In den tuin werd ondanks de "koude nog vrij veel gedanst, maar het kostte* natuurlijk geen moeite ook dit deel van dc tentoonstelling op tijd Te sluiten. Wij willen dit laatste verslag van de tentoonstelling niet eindigen zonder een woord van dank aan allen, die ons het werk verlichten cn aan den voorzitter voor dc vriendelijke woorden, die hij in zijn sluitingswoord ook tot de pers heeft gericht.

Middelburgsche Courant | 1926 | | pagina 2