iddnrgsde Eonraii FESjLLETOi. TWEEDE BLAD MCI OB TAM A Vrijdag 14 Me: 1926 No. 112. BINNENLAND. LEERBOERDEIUJ VOOR NEUCRAa* LANDBOUWERS IN FRANKRIJK. Door de in 1924 ingestelde commissie ▼oor do emigratie van landbouwers naar Frankrijk, heeft een rapport, uitgebracht aan den minister van binnenladsche za ken. en landbouw, waarin de wensche- lijkheid van het verleenen van steun aan de emigratie van landbouwers naar Frankrijk werd betoogd. Onder de middelen, waarmede deze emigratie zou kunnen worden bevorderd, werd inzonderheid gewezen op de ves tiging van een leer boerderij, waar a.s. emigranten gelegenheid, zouden vinden zich vertrouwd te maken met de toestan den in den landbouw aldaar en waar zij zich zouden kunnen bekwamen in de Fransche taal. Ingevolge dit voorstel der commissie heeft de regeeriiig een overeenkomst aangegaan met een in Frankrijk geves- tigden Nederlandschen landbouwer, den heer Tj. Bakker te Ohaumes-en-Brie, bij welke overeenkomst voor a.s. emigranten da gelegenheid is opengesteld onder be paalde voorwaarden korteren of langeren tijd op diens bedrijf te verblijven. Gega digden voor een plaats op genoemd be drijf, waarvoor in tie eerste plaats in aan merking komen personen uit den land bouw afkomstig, kunnen van hun verlan gen dienaangaande kennis geven aan den secretaris der commissie voornoemd, adres: Binnenhof 19, 's-Grarenhage. In nauwe samenwerking met de com missie 'is de rijkslandhouwconsulent, ir. A. Sevenster (85 rue de Grenelle) te Pa rijs, bij voortduring bereid aan a.s. emi granten alle gewenschte voorlichting en medewerking te verleenen. In verschil lende gevallen heeft de lieer Sevenster zyn bijstand verleend bij het koopen of huren van bedrijven en in vele ge vallen is hij er in geslaagd aan jonge Nederlaudsche boeren een plaats als leerling op een Fransch bedrijf te bezor gen. In dit verband wordt de aandacht van belanghebbenden er op gevestigd, dat zoowel hier te lande als in Frankrijk personen en bureaux, die geen vertrou wen verdienen, hun bemiddeling aanbie den bij het koopen of pachten van Fran sche landbouwbedrijven. Meermalen zijn personen, die op deze aanbiedingen zijn ingegaan, bedrogen Uitgekomen Inzon derheid bij het koopen of huren van be drijven kan belanghebbenden dan ook niet genoeg worden aangeraden zich te verzekeren van de deskundige en belang- looze voorlichting en medewerking van den heer Sevenster. BE II. O. IN' AMSTERDAM. De gemeenteraad van Amsterdam heeft niet gewild aan de door B. en W. voorgestelde verbooging van den ver menigvuldigingsfactor van 0.60 op 0.65. Met 28 tegen 15 stemmen werd het cij fer op 0.60 gehandhaafd. Alleen de soc. dem. bleken vóór de verhooging. Bij het voorafgaand debat had de heer Wibaut gezegd dat als de raad het voorstel afwees, er geen wethouders- crisis zou komen, maar het zou niet Be Hof der Leugenen. Naar h«t Engelsch van JUSTUS MILE FOSMAN. Door J. S. 44). „Ja," zei de Prinses. „Ik heb beloofd naar hem toe 'te "komen als de oorlog en de verdere bezwaren voorbij zijn „Eleanor, Eleanor'" riep miss Mannc- 'ring. „Ga je naar hem toe? Naar den Prins? Hoe kun je het doen; het is im moreel. Je houdt niet van hem. Je kunt nooit van hem houden, na al wat er ge beurd "is „Toch ga ik. Ik houd niet van hem. Ik zal hooit weer van iemand houden. Maar ik zal een goede en trouwe vrouw zijn; ik zal trachten hem gelukkig te ma ken, wat heeft dat met mijn geluk uit te staan?" „Je gaal, terwijl je een ander lief hebt? Dat had ik nooit van je gedacht!" „Ik heb dien anderen man niet lief," viel Eleanor hartstochtelijk uil. .Ik zeg je, dal ik hem haat! 0, Jess, Jess. help me toch dat ik niet meer aan hem denk, dal ik niet meer nacht en dag zijn gezicht voor me zie. Praat niet meer over hem, Jess! Help me hem te vergeten, liem te haten, zooals ik hem haten moet, Jessica. Ik ben eens anders vrouw, en ik zal spoedig naar mijn man gaan. Jess! help me den man te haten, dien ik lief uitgesloten zijn, dat de wethouder van financiën den wensch zal kenbaar ma ken naar een andere verdeel ing van werkzaamheden in het college waarbij hem een ander departement dan dat van financiën zal worden aangewezen. DE TOESTAND VAN VAALS. In de laatste vergadering van den gemeenteraad van Vaals heeft do bur gemeester verslag uitgebracht over zijn laatste bezoek te 's-Gravenhage. Dit ver slag werd in geheime zitting behanr deld. Van do beloofde hulp schijnt niet veel te komen. Hot voorstel van den minister van binnenlandscho zaken schijnt bij zijn collega van financiën geen goed onthaal gevonden te heb ben. De gemeenteraad heeft nu zelf een voorstel gedaan en daarbij ook nog gevraagd, om als een der eerste mid delen om Vaals te helpen, de grens .vrij te geven, zoodat zich weer toestan den als vóór den oorlog kunnen ont wikkelen. Do bevolking zelf begint ook onge rust te worden. Voor Zaterdag a.s. is een groote vergadering uitgeschreven, om front te maken tegen de te hooge belastingen. (Tel.) Uit Stad en Provincie. Uit Middelburg. Gisteravond reed een motorwiel rijder, die juist was opgestapt en blijk baar zfjn rijwiel niet meester was, te gen een der palen van de veranda voor het café van den heer Groenewegen op de Markt alhier aan. De paal werd geheel ontzet en een ruit viel in hon derden stukken, maar gelukkig liep alles zonder persoonlijke ongelukken af. Noch de motorrijder, noch de personen, die zich onder de veranda bevonden, bekwa men letsel. Gistermorgen, brak van de auto van den heer P. in de Stationstraat alhier de achteras. De heer P. reed kalm en ongelukken kwamen er dan ook niet bij voor. Uit Zuid-BeveUod. In de vacature in den gemeente raad van K. 1 o e t i n g e ontslaan door het vertrek van den heer Q. Trimpe, is benoemd verklaard de heer C. Zwee- dijk, welke zijn benoeming heeft aan genomen. Uit Schouwe n-D uiveland Woensdagmorgen half elf uur werd de gemeente Z i e r i k z e e opgeschrikt door het luiden der brandklok. Al aan stonds bleek, dat het oiantelmagazijn „De Nijverheid" van den heer H. E. J. Hoïty op den Dam in brand stond. De brand, die woedde in het achtergedeelte van het diepe pand, was door de inmiddels aangerukte brandweer slechts moeilijk bereikbaar, doordat hel perceel geheel ingebouwd is. Van af de daken der uevenperceelen werd de vuurzee door 2 waterstralen bestreden, terwijl de der de het perceel aan de achterzijde door een brandpad onder water nam, zoo dat men te twaalf uur den brand zoo goed als meester was. Het perceel is geheel uitgebrand. Omtrent de oorzaal? is niets bekend. Men spreekt ervan, dat een bedrag van f 5000 aan effecten mede in de vlammen is opgegaan. Uit Tholen. In de op 10 Mei j.l. [e S t. A nna- land gehouden vergadering van den gemeenteraad was aanwezig <le heer Streefkerk, directeur der N.V. Prov. Z. Electr. Maatsch. tot hel houden cener bespreking in zake do electrificatie dezer gemeente. Na eene uitvoerige toelichting over deze aangelegenheid, werden dooi de leden eenige vragen gesteld, voorna melijk ten opzichte te door de gemeente heb God vergeve het mij!" HOOFDSTUK XXI. Wij aten voor het laatst te zanien bij Voisin in de Rue St. Honoré. Het was geen vroolijke maaltijd, maai- wc deden allen ons best om ons goed te houden en trachtten, toen we nog een paar uur na bleven zitten, tot het tijd was voor den trein, onze bekommernis te bemantelen door hel vertellen van allerlei grappen. Het was een merkwaardige avond. Mac Kensie vertelde wat hij zooal ondervon den had in zijn jeugd, toen hij aan zie kenhuizen in Londen en Edinburgh ver bonden was geweest. Yon Altdorf wist de ongeloofelijksle avonturen en intriges uit den Balkan. Eu Denis, die ondanks zijn jeugd, meer van de wereld had ge zien dan de andereu te zanien, kwam over China te verhalen en deed ons voor vallen medeleven waarvan de haren ten berge rezen Ik zie hem nog voor me, een zwarte lok over het voorhoofd, ge zellig en onderhoudend pratend, maar niet eindeloozen weemoed in de oogen. Arme kci-el1 Eerst om half twaalf .stonden we op en reden naar de Gare de l'Est. De ha- gage was vooruit gezonden en een coupé was gereserveerd. De minuten, die we nog hadden,'wandelden we hel pcTron op en neer. De Prins was in druk gesprek met Yon Altdorf en sir Gavin, ik liep met Denis „Het spijt me, dat je weggaat," zei ik. „Ik wou. dal je bleef, of dat ik met je mee kon gaan." to stellen jaar garantie van f 25 pier aan- sluitbaar perceel in do loom, dat voor deze gemeente zou bedragen een bedrag van circa f14.000. Al de leden waren voor electrificatie, maar zagen bezwaar in de te stellen garantie. Een bepaald besluit werd nog niet genomen. Er zal alzoo later nog op deze zaak worden terug gekomen. Verder werd o.a. medegedeeld dat door deze gemeente voor 1925 in de kosten der R. H. B'. S. te Bergen op Zoom een bijdrage van f 1021 verschul digd is voor de leerlingen die van daar die inrichting bezoeken, Besloten werd geen adhaesie te be tuigen aan het adres van den Raad van St. Maartensdijk, inzake de bouw van een brug over de Eendracht te Tholen, omdat men er van overtuigd is, dat de schuld van de vertraging van den houw niet ligt van het gemeentebestuur van Tholen ,noch aan God Staten daar deze College's al het mogelijke in het werk stellen tot vlugge tot standkoming cener briig. Goedgevonden werd echter om bij den Minister van Waterstaat in dezen op spoed aan te dringen. Besloten Werd aan Gcdep. Staten mede te deelcn, dat men zich kan vereenigen met de j aarweddepe gel ing van burge meester, secretaris, ontvanger en wet houders, voorgesteld bij brief d.d. 30 April j.l. De jaarwedden van den burgemeester, secretaris en ontvinger blijven onveranderd, terwijl die van de Wethouders zal komen op f 140 nuf 135 Omdat mej. A. N Evertse haar be noeming tot lid van de Commissie van toezicht op het L. O. niet heeft aange nomen, werd nu daarvoor benoemd de heer A. Paape. De door den Raadf in zijne vergadering van 26 Januari j.l. vastgestelde Veror dening op de heffing van begrafenjs- reebten heeft de goedkeuring van den Minister van Bjinnenlandsche zaken niet kunnen erlangen, «nulat de rechten niet waren in overeenstemming met het be paalde in art. "34 der Begrafeniswet. Een kleine wijziging werd nu aange bracht in de rechten bij het begraven van kinderen van béneden het jaar en van 1 tpt 12 jaar. De voorzitter deelde verder mede dat de kosten van de bestrating van 'den Achterweg, Waren geraamd op f3739.81 en daarvoor is uitgegeven f 3672.06. (Voor verder Stad en Provincie zie men hel Eerste Blad.) VIERDE TENTOONSTELLING VAN HANDEL EN NIJVERHEID TE MIDDELBURG. Woensdagmiddag hebben een 500-tal kinderen van verschillende scholen -de tentoonstelling bezocht in het Schut tershof onder geleide van hun onder wijzers en ook de kinderen uit Kinder- zorg en de Weesschool. En de kleinen hebben zich best geamuseerd aan de verschillende slands, maar wel het meest bij hel cabarat, bij de muziek, bij de liedjes van de soubrette en den heer Dicaerichs en ook bij het optreden van den heer Barandïni, die het ditmaal niet liet bij het buikspreken, maar ook ver schillende goed geslaagde goocheltoeren ten beste gaf. Des avonds was het weer vrij stil in den tuin. Gisteren daarentegen is hel den-gehee- len dag zeer druk geweest op de ten- loon sleHing*des middags liep het steeds aan mei bezoekers, wier aantal steeg tot ruim 400 Toen de deuren tc 7 uur weer geopend werden, begon het spoe dig bezoekers te stroomen; meermalen stonden heele filles te wachten en moes ten twee bureaux worden ingericht om de bezoekers kaarljes le verschaffen. Het bleef intusschen toeloopen en ongeveer 1350 personen passeerden de controle. Hel was dan ook iil de zalen en vooral in den tuin, zeer druk, maar ook gezel lig, 1c meer waar het weer zoo veel ..Ik wou hel ook," zei hij, „maar ke rel, jij kunt niet weg, en ik kan nipt blijven. Het is mijn eenige kans haar nog van dienst 'te zijn. Teddy. Hier kan ij|k niets doen, dan me dood drinken, mis schien. Neen, ik moet gaan. Teddy." ..Maar je komt toch terug, Denis?" zei ik. „Natuurlijk kom je terug." Hij keek me ernstig, maar vriendelijk aan. Weineen, jongen. Ik kom niet weer terug. We zullen elkaar nooit weer zien. Teddy." Mijn hart was zwaar in mij, want ik voelde, dat ik hem van zijn bestuit niet zou kunnen terugbrengen. „Als ik haar op den troon kan beves tigen naast haar inan," ging hij voort, „als ik kan meewerken om Novodnia Ie redden, dan zou dat een mooi einde zijn, waarvoor ik me niet zou behoeven te schamen Maar het moet een einde zijn, Ted. het mag niet langer duren." We wandelden zwijgend verder. ..En wil je ook," begon hij weer. „wil je ook een oog op haar houden. Zorgen, dat haar niets overkomt? Natuurlijk, daar zijn Mac Kensie en Yon Altdorf voor. Het is hun werk, maar ik och, ik hen een oude zanik „Tk zal op haar letten, Denis," izei ik, „geen kwaad zal haar overkomen,1 daar kun je zeker van zijn." ..Dauk je, kerel," zei Denis. „Zie jej ik kan legen jou dingen zeggen. <ii|C alc legen de anderen niet zeggen kan, zie je, zij is al wat ik heb Ik denk aan nipts verbeterd was. De verschillende num mers van het cabaret hadden volop suc ces en de' gröote dansvloer bleek nu nog véél te klein to zijn. Do kolfbaan, gevuld met bezoekers, gaf nu het goede aan zien. Zoo men weet is het morgen de laatste dag, WATERLE1DINGS-IDYLLES OP TIIOLEN. Men schrijft ons Terwijl op de meeste dorpen op hel eiland Tholen iedereen al geruimen tijd rustig aan onze waterleid/ing is aange sloten en in zijn hart, al wil hij er »4iet voor uitkomen, er wat blijde mee is, zoo blijven in enkele dorpen en zelfs in ons deftig stadje Tholen merkwaardi ge zaken aan den gang. In St. Maartensdijk zijn een paar in woners zoo vriendelijk hun mcdenien- schen het noodigo water te onthouden door eischen te stellen aan de Water leiding-maatschappij waarin niet kan ge treden worden. In den Raad zijn daar over verschillende discussies gevoerd, de Maatschappij werd iu verzuim gesteld en door den Burgemeester, die als lid van deu Raad van Beheer der Waterlei ding Maatschappij toch voldoende op de hoogte kon zijn, werd maar zwak ge protesteerd. Toch is de Maatschappij reeds eenige jaren werkzaam om deze zaak op te los sen, en is de mogelijkheid niet uitge sloten dat binnenkort aan den Wantoe- stand ter plaatse een einde zal gemaakt worden. In Oud-YVosmeer zijn de toestanden weer anders. Daar staan verschillende personen tegen elkaar. De Waterleiding is daar een dankbaar terrein om elkaar in de haren te vliegen. De burgerij, althans een kleine minderheid der in woners, die geen lust tot aansluiten heeft en gaarne de anderen laat betalen en misschien bij droog weer achterom de schutting een emmertje waterr cadeau wil hebben van buurman en buurvrouw, glundert en probeert van aansluiting af te komen. O n t heffeningen Worden bij bokjes ge vraagd. Zoovclen hebben immers goed water!! Het is vermakelijk de discussies #in den Raad te volgen doch men kijkt 'bedenkelijk als men leest dat de ter plaatse wonende arts die zelf lid van den Raad is, adviseert om mcnschen bij Wie hel water in den regenbak eenmaal is* goedgekeurd voor altijd ontheffing te geven. Alsof regenbak-water, eenmaal' on derzocht, altijd goed blijft. Ook hier wordt de goede zaak weer door persoonlijke anti- en sympathiên verzwakt. Ook hier ziet men dat waar nota belen niet goed voorgaan, liet voorbeeld in ongunstigen zin werkt Op Tholen heeft men weer wat an ders Ik bedoel het liefelijk stadje aan de Eendracht. Ook hier zal, dank zij het beleidvol en tactvol optreden van den nieuwen Burgemeester, een ieder bin nenkort water hebben behalve een en kele reclacilrante inwoner die liever dure proces- en advocatcnkosten betaalt dan zich aan de verordening tc onderwerpen en de lieve duiten voor zijn waterlefiding- abonnement te besteden. Hier is er hommeles met de Gemeen te zelf. Sedert eenige jaren wordt hier aan de gasfabriek met een waterstof- gasinstallatie gewerkt. Dies daling van den gasprijs en zeer sterk gestegen gas verbruik Een en ander is zeer te loven. Reeds geruimen lijd drong de gemeen te aan op lager watertarieven doch het succes bleef uil. Het debiet, vond de Maatschappij, was niet groot genoeg Na lange onderhandelingen en gezien hel zeer vermeerderde watergebruik kwam van de Waterleiding-Maatschappij een heel mooi voorstel het water zoude de Gemeentegasfabriek slechts op een der de deel van een cent komen te staan Daarvoor had men volop water, van beste qualilcit en was men gegarandeerd anders." .(Heb je me niets anders op te dragen, Denis?" zei ik na een poosje. „Neenja toch, ColetteIk zal haar schrijven, maar zoek jij ze nog eens een lcccr op, Teddy. Het arme kind is heel erg ziek, en zal er wel aan ster ven. Ik zal nooit vergeten, wat ze voor mij gedaan heeft. Ze heeft me eens be drogen, maar ze heeft er verschrikkelijk voor moetcu hoeten. Kom. de portieren worden gesloten- Ik moet instappen." We gingen naar de coupé. Toen Denis ingestapt was, liet hij hel raampje neer en gaf ons nog eens allen dc haml. we zulten elkaar wel spoedig weer ontmoeten," zei hij met zijn ouden, zon- nigen glimlach. „Mac Kcusie. Kolonel Teddy. Beste kerels! Jullie bent de trouwste .vrienden, die ik ooit gehad heb. Dc tijd, die we doorgemaakt hebben, zullen we nooit vergeten. Adieu, Adieu! Jullie zuil wol hooren. wat we ginds uitvoeren. Wat kijk je bedroefd Teddy' Kom, jongen, geef o,ns een vroolijk vaar wel Adieu!" De trein kwam langzaam iu beweging. Ik zag twee wuivende handen aan liet raampje, waarvoor de Fr ins en Denis stonden. Toen onttrok een wolk van stoom, die langs de rijtuigen streel;, ze aan onze oogen. Ik zag dc roodo achter- lantaarns van den trein, en wachtte, tot ,deze verdwenen waren in den donkeren nacht Toen keerde ik, met 'bezwaard hart en brandende oogen, terug naar Yon Altdorf en de oude Mac Kensie en ging dat geen aantasting dei* diverse toestelten op de gasfabriek zoude plaats hebben. Als antwoord ;pp dat aanbod kwam geen antwoord! Alleen werd vernomen dat de Gemeente een lange en dure leiding legde naar een oude door de Gemeente gesloten welput op de Visch- markt. En deze installatie werkt thans lustig voort tot de wel leeg is, of tol het slechte water de toestellen op de fabriek behoorlijk heeft geruïneerd. Volgens den letter der Concessie mag de Gemeente geen water leveren aan derden, mag zij ook aan geen derden verlof geven om water te leveren etc. Niemand heeft aan dergelijk gedoe ge dacht om de Gemeente le verbieden in de concessie zich zelf water te te- yeéêHT Wij hebben hier een geval dat: 1 Tholen zelf aandeelhoudster is en wel gaarne de garantie van Rijk en Provincie ter zijner tijd accepteert als er tekort is; echter zelf geen water afneemt ofschoon de voorwaarden noogst billijk zijn. 2 Hef Bestuur der Gemeente zijn in- 'woners dwingt aan le sluiten, en welput ten sluit, doch zelf geen water afneemt doch op gemeenteterrein buizen, gaal leg gen. Men klaagt op Tholen wel eens dat er nog geen brug is, verwonderen mag het niet dat de Hoogere Autoriteiten bij zulk pietluttig gedoe van sommige der Tholenscne magistraten cn vooral van het blijvend gedeelte huiverig zijn con cessies te verleenen. KERKNIEUWS. "Bezwaarden uit de Geref. Kerken op Walcheren. Woensdagavond vergaderden de be zwaarden uit de Geref. Kerken in het Militair Tehuis alhier. De belangstel ling uit verschillende plaatsen was groo- ter dan verwacht kon worden na den ondervonden officieelen tegenstand. Ook waren schriftelijke verklaringen van ad haesie ingekomen uit Middelburg en Koudekerké. De voorzitter, dr. E. Scheps, opende de vergadering, na vooraf verzocht 1e hebben dat niet-bezwaarden zouden heengaan waaraan één der aanwezi gen voldeed met voorlezing van een gedeelte uit Romeinen! 8 en met gebed Vooraf was gezongen Psalm 84 vs. 6. Ilij zette daarop het doel der vergadering uiteen en verzocht dat de discussies aan alle hartstochtelijkheid zouden zijn ge speend. Hij gaf daarop het woord aan mr, L. van Andel, die aan de hand van een door hem bp 8 ,Maart 11. dus vóór de. schorsing van dr. Geelkerken aan ds. Telkamp gezonden schrijven, naging, hoe de schorsing en afzetting van dr. G. blijk gaf Yhn drie eigenschappen* gemis aan christelijke liefde, aan waar achtigheid en aan wetenschappelijken zin. De- nadruk werd hierbij gelegd op het feit, dat het aanbod van dr. G. om gedurende een behandeling in vollen om vang der zicli onder de Gereformeerden voordoende vragen inzake Geref. Schrift beschouwing, waarmede de opvatting dei- in geding zijnde détails ten nauwste sa menhangt uit hoofde zijner ambtelijke bediening in de Geref. Kerken, die hem lief zijn. hij zijn prediking cn cateche tisch onderwijs zïcli, in afwachting van den zoo spoedig mogelijken afloop de zer noodzakelijke behandeling, naar de uitspraak der Synotie omtrent de klaar blijkelijke bedoeling" van hel Schrift- verhaal van Genesis 2 en 3 te voegen, werd afgeslagen, terwijl 11. Dinsdag ccn dergelijke bereidverklaring van ds van Duin te Haarlemmermeer die intus schen den dag daarna door dezen we der werd ingetrokken voldoende was om diens schorsiug op 1c heffen. Een verzoek van eenige doctoren in verschil lende wetenschappen, gesteund door on geveer 150 intelleetueelen, om tol voor met hem hel perron af en heL station uil. dc straat op. Yon Altdorf stond even stil en zei: ,'n beste kerel, een dappere kerel'" en Mac Kensie bromde iets tocstemmends. Maar ik zeide niets; ik had ecu gevoel of mijn keel 'dichtgeknepen was, want ik wist dal ik hooit meer den trouwen vriend zou terugzien. HOOFDSTUK XXII Op de veelbewogen dagen die eindig den met het vertrek van den Prins en van Denis Mallory volgde een tijd van rust. De reizigers kwamen vrillig in No vodnia aan en seinden, dat ze hoopten de zaken daar nog in orde le brengen. Ik had, op verzoek vhn Denis, rfiijn ka mers in de Boulevard Moulparnassc ver laten en hel schildersatelier belrukken, dat Denis bewoond en waar we samen zooveel beleefd hadden. 'Ik kwam daar voortdurend iu aanraking met Mae Ken- ssie en Yon Altdorf en bezocht vaak het klooster, waar ik miss Mannerlug en soms ook de Prinses ontmoette. Op een morgen zat ik met Yon Alt dorf le praten over den nacht, waarop wij de Prinses gered hadden. 1 en hij eensklaps zei ..Ik zou toch wel eens willen weten, hoe nel met die roevers is afgeloopen en wat ze me"t het lijk van You Steinbriiche uitgevoerd lub ben." (Tfordt vervolgd.)

Middelburgsche Courant | 1926 | | pagina 5