SOPLA 2'A cent BEURSNOTEERING VAN HEDEN. 'AMSTERDAM, 3 Mei (slotkoers). 6 pet. Neder1. 1923 103; 6pct. Ned. 1922 '1065/a5 pet. NederI. 19118 101%; 4% pet. Neder1. 1917 98 vijftienzestien de, '2ik pet. Nederl. W. Schuld 62%; 3 (pet do. Oblig. 74%; 3 pet. don Certif. 73%; Cert. Ned Hand. Mij. Ml 1/3.; Aand.> Ned. Ind Ilandelsb 102Va, Aantip Kol.: Bank 198%; Kon. Peh-ol. Aand. 387%— 389%; Cult. Mij. Vorstenlanden 173j/2; Handelsv. Amsterd. 658—659; Javasche Cultuur 348; Aand. Deb Maatsch. 376 - 380; Amsterd. Rubber 335%—338. Ned. 'Amerik. .Vaart 45% Ned. Scheep- vaartunie 171%; Kon. Ned. Stoomb. Mij. £2%; 'Aand- Paketvaart 198. Gouda A 300, Philips A. 369; Jur- gens A. 166%'—1169. Anaconda 96, Steels 122%; Union Pa cific 149; Common Marine 9%; Prefered do. 35% Maxwell Gr. C. ~v. A; 5%; Prol. 3 pet. Russen; Hope 3%. Markt sluit voor tabak, verdei" prjjsh. Wisselkoersen: Londen 12.09, Berlijn 59.24; Parijs 8.18; Brussel 8.21; Dollar Cable 2.48%. Abonnementen en Advertenfian voor me Middelburgsche Courant kunnen too» Vlissingen worden aangenomen door Boekhandel F. LANDSMAN, t- St. Jacobstraat. 1 WEERBERICHT. Medegedeeld door het Koninklijk Ned. Met. Instituut te De Bilt. Naar waarnemingen verricht in den f morgen vnn 3 Mei. Hoogste barometerstand: 774.4 te Akurery. Laagste barometerstand: 752.8 te Toulouse. Verwachting van den avond van 3 tot den avond van 4 Mei: Matige in het N. afnemende O. tot N. wind. Toenemende bewolking. Weinig of geen regen. Kans op nachtvorst, voor al in het Noorden. Overdag iets kouder. Thermometerstand alhier des morgens: 9 uur 158 gr., 12 uur 69 gr.„ 3 uur 63 gr. HOOG WATER. Vlissingen. (Z o n n o t ij d.) Dinsdag 4 Mei v.m. 5.57 Woensdag 5 6.40 Donderdag 6 8.02 Vrijdag 7 9.27 Zaterdag 8 0 4'2 bondag 9 5 02 Maandag 10 n tn. 416 (Het tijdstip van hoog water te Do m- burg valt 9 minuten na dat te Vlis singen.) voorgesteld over 1925 10 pel. dividend uit te keeren. Het nieuwe dok van Wilton, melen de 20.000 ton, is door 6 sleepbooten den Nieuwen Waterweg binnengebracht na een moeilijken tocht van Hamburg. Nabij Maassluis heeft het dok een due d'alf omgevaren. Het dok bleef onbe schadigd. Fail lissemenl. Door de rechtbank al hi er is failliet verklaard Henri Defevre, koopman te Sas van Gent. Rechter-commissaris mr. P. J. van Bortel; curator mr. Wii P. Kamphuisen. VERKEERSWEZEN, POST EN TELEGRAFIE. Motor kennis voor politie mannen. Hedenmorgen werd a 1 h i e r vanwege de K. N. A. C'. de eerste cursus geopend in kennis van automobielmotoren voor politiebeambten. In de Bakkerskamer van het Schutters hof vërzaraelden zich een 70-tal ambte naren van Rijks- en gemeentepolitic, en gaven de Commissaris der Koningin, als mede de Substituut Officier van Justitie, de Districts-commissaris der Rijksveld- wachl, eenige burgemeesters uit de om liggende gemeenten en de commissaris van politie te Vlissingen, door hunne aanwezigheid blijk, in le stemmen met het streven van de K. N. A. C,, om aan de poltiiebeambten kennis bij te brengen ran motortechniek. Namens het bestuur van de K- N. A. C. werd door den heer Hoegen van Hoogelande de eerste cursus met een kort woord ingeleid en wees spr. er op, dat dit een eerste proef is. Daarna werd door den heer Yisscher, leeraar aan de Ambachtsschool alhier, met den cursus een aanvang gemaakt. Waar de K. N. A. C. geen kosten heeft gespaard om het gestelde doel te bereiken, verwachten wij met vertrouwen dat de politieambtenaren 11a afloop van den cursus een meer uitgebrciden kijk op het inwendige en de werking van den automobielmotor hebben gekregen, wat met de toename van het verkeer, een vereischtc mag worden genoemd. Spoorwegen op Zuid- Beveland. Zaterdag j.l. heeft de cursus voor Wa terbouwkundig-Opzichter te Goes, een excursie gehouden ter bezichtiging der nieuwe lijnen op Z,-Beveland. De tocht ging onder leiding van den heer K. H. C. W. van der Veen, ingenieur en de heeren Bouma en Dekker, Technische Ambtenaren der Ned. Spoorwegen. Door de aanneemster, (de N.V. van Heurn en Volker, aannemings imij.) was een trein welwillend ter beschikking gesteld. Aan den tocht namen deel leeraren, cursis ten, benevens een oud-leerling. Nadat het gezelschap op het stations plein gefotografeerd was ving de tocht aan en werd eerst naar Wemeldinge ge reden. Bij de belangrijkste kunstwerken werd gestopt en deze werden toegelicht door Ir. van der Veen, waarbij flinke detailteekeningen de zaak veraanschou welijkten. Nadat men per sneltrein in Goes teruggekeerd was, werden daar de goederenloods en het stations-emplace ment bezichtigd. Na het gebruik van eenige ververschingen in Hotel Tivoli, ging de tocht naar Hoedekenskerke. Op dit traject trokken de dijkdoor- gangen en de duikers van Armcobuizen de meeste aandacht. Te Hoedekens kerke werd het werk-emplacement van de aanneemster bezichtigd, waarbij dg werking van den aanwezigen excavateur Wérd verklaard. Hierna werd de terug tocht" aanvaard. De leider van dén cur sus, de heer M. P. de Looff, dankte den Ingenieur en de Tech. Ambtenaren, voor dezen leerzamen en aangenamen tocht. De tram in d e 11 II a a g. Aan liet eind van dit jaar loopt de vergunniug van de' LI. T. M. af. B. eai iW. stellen nu voor over te gaan tot ex ploitatie in een gemengd bedrijf, waarin de gemeente zoowel in het kapitaal als wat de leidende organen betreft, in de meerderheid zal zijn. Met de H.T.M. zijn onderhandelingen gevoerd om te ge raken lot een dergelijk gemengd bedrfj. en beide partijen zijn het tenslotte eens geworden over de te stichten naamlooze vennootschap met een kapitaal van drie ton, en verdeeld in 6 aandeelen, waar van 4 werden genomen door de ge meente en 2 door de H.T.M. Deze draagt haar activa in eigendom over aan het nieuwe bedrijf voor 22 millioen tegen 4i/2 pet. obligaties. Het geheele perso neel wordt overgenomen. Een minderheid van B. en W. meent dat bij deze regeling de gemeente te groote offers moet brengen. AFLOOP VERKNOPINGEN. Door notaris A. de Neeling is Za terdag in het café van den heer J. Ma- bilot te O. en W. Souburg publiek ver kocht: de hofstede „Vluchtenburg", groot pl m. 49 aren 60 c a. (1 gemet 79 roeden) te O. e n W. Souburg nabij het Ronde Putje. Kooper Lein Dorleijn te O. en W. Souburg voor f 5360. Zaterdag werd ten overslaan van notaris Dumoleijn te Sas van Gent publiek herveild een drietal woonhui zen en een stuk weiland, gelegen aan het Scliulpenpad. Koop I. Het woonhuis, thans bewoond door wed. van de Putte werd gekocht door den heer J. Vermoet voor de som van^ 2050; kóóp II woonhuis bewoond door den heer C. Feyen. Kooper den heer P. de Nocker voor f2010; koop III woonhuis bewoond door den heer C. Malfroï, werd verkocht aan den bewoner voor de som van f 1910. koop IV het stukje weiland kwam aan den heer Alfr. Colpaert voor f 930. LAATSTE BERICHTEN. UIT AARDENBURG. Ten uitvoering van het voornemen om met volledig pensioen uit zjjne be (rek kingen le gaan, heeft de heer P. de Bruijne te Aardenburg ontslag aan gevraagd als ontvanger-griffier van liet Burger-Gasthuis. MARKTBERICHT. HULST, 3 Mei Aanvoer klein. Tarwe f 14,00—15.00, Rogge f 9 50, Gerst f 10 00 Ilaver f 10 50, Erwten f 13.00. ROTTERDAM, 3 Mei, Binnenlandscho granen. Tarwe tamelijk ruim ter markt flauw gestemd, in de meeste gevallen la ger. Puike f 15.00—15.75, extra iets meer. Verder naar kwaliteit f 14.4014.65, Rog ge lager f 9.50—9.75. Gerst (chevalier) Lager f 10 0010.75, Haver flauw f 10.25 11.25, Erwten (kleine groene) hooger f 12.50—17.00 naar kwaliteit, Bruine boonen grootendeels onverkocht. DE KON FAMILIE NAAR HET LOO. Per trein van 6 u. 4 zal de Kon* familie hedenavond naar Het Loo ver trekken, om daar Haar zomerverblijf te betrekken. INBRAAK. In den nacht van Vrijdag op Zaterdag is ingebroken in een perceel van de fir-! ma flakker in de Lange Jansstraat le Utrecht waar f 10 uit de kas Werd ge stolen. De dieven he bijen via de dakgoot het perceel verlaten om. daarna bij de firma Lobje in dezelfde straat in 1c bre ken. Daar werd ongeveer f 400 ont vreemd. DE PORTUGEESCHE "BANKBILJETTEN. Het Haagsche Gerechtshof heeft heden het besluit van de rechtbank aldaar tot een nieuwe verlenging van de voorloo-1 pige hechtenis van den heer B. v. Z,, die in verband met de Portugeesche bank- biljettenkwestie is aangehouden, beves tigd. STAATSLOTERIJ. (Onder voorbehoud). Op onderstaande nummers Vielen de volgende prijzen: f 2000: 3760 f 1000: 3626 f 400- 13462 f 200: 13758 16139 f 100: 3843 7908 9287 BEURSOVERZICHT. AMSTERDAM, 3 Mei 3 uur. Veel uitbreiding had de handel niet ondergaan. Rubberfondsen waren over 't algemeen genomen niet veel veran derd. Een vaste stemming bestond voor ta bakken. De Sumatrasoorten konden zich hoven de koersen van den vorjgen beurs- dag stellen. Suikerfondsen op bescheiden voet ver handeld en toonden geen belangrijke koersverschillen aan. Scheepvaarten verlaten. Oliemarkt stil. Kom iets lager afge daan. Amerikanen kalm. Prol. 3 ppt. WISSELKOERSEN, AMSTERDAM, 3 Mei. 3 uur. De cijfers tusschcn haakjes zijn de koersen van Zaterdag: Londen 12 09 (12.09%.) Berlijn 5924 (59,20) Parijs S. 18 (8.221/».) Brussel 8.24 (S.47.) Zwitserland 48.15 (48 07%.) Weencn 35,15 (35.10.) Kopenhagen 65.10 (65,10.) Stockholm 66.60 (66.60) Oslo 54.10 (53.90.) New York 2.48% (2,48%.) DE ALGEMEENE STAKING IN ENGELAND. LONDEN, 3 Mei. V. D Qndanks het ultimatum van de regeeving is het slakingsparoof "Tot hedenmorgen 4 uur nog niet herroepen. Indien op het laat ste oogenblik geen overeenstemTning wordt bereikt, zal de groolstebe- weging wellceooit in Eng eland gevoerd is. Dinsdagmorgen in gaan. Er bestaal nog een zeer kleine hoop, dal alsnog een conflict vermeden kan worden. Zondag is de minister raad tweemaal bijeen geweest. Ook do. arb.vertegenwoordigers kwamen perma nent bijeen. Om 9 uur 's avonds veree- nigde Baldwin alle betrokken Toonaan gevende leiders tol een plenaire zitting. Hieraan namen deel alle ministers en presidenten en secretarissen der vakver- ccnigingen De langdurige debatten wa ren vruchteloos. De regeering publiceer de later het volgende ultimatum: „De re- regeering houdt overeenstemming voor onmogelijk, indien niet, zoowel de mijn eigenaren, als de mijnwerkers 't kolen- rapport accepteereu en beide zich niet (bereid verklaren de mijnindustrie (c willen reorganiseeren, waarbij tegelijk mét een voorinopige handhaving der loo- nen, de arbeidstijd verlengd wordt, i Indien het kolenrapport aanvaard wordt als onderhandelingsbasis, zal de regeering de subsidies aan de mijnin dustrie prolongeeren De regeering spreekt haar bevreemding uit over het proclameercn der staking Zonder her roeping van het stakingsparool zal de regeering aan de verdere onderhandelin gen niet deelnemen." Het tramverkeer wordt reeds heden stil gelegd. De spoorwegarbei ders zullen bij niet herroeping der staking.sorder morgen In staking gaan. ,Van af morgen zal dan eveneens in geheel Engeland geen enkel dagblad ver schijnen. De regeering heeft 200.000 vrachl- 'auto's gemobiliseerd om de levensmid" delenvoorzieuing in stand le houden. De kranten zullen door radio verzonden Wor den. Ramsay Mac Donald zal hel ar beidsconflict heden in het Lagerhuis 'ter sprake brengen. LONDEN, 3 Mei V.D. Hedenmorgen is het antwoord van het vakvereeni- gingscomité aan den premier op de he den gepubliceerde regeeringsvcrklaring gezonden. In dit antwoord wordt groote teleurstelling en verbazing uitgesproken over de beslissing der regeering. Gezegd wordt dat het stakingsparool niet on wettig genoemd kan worden, omdat 't gebruikelijk is dat de arbeiders hun be langen op deze wijze als loonarbeiders verdedigen. Voorts wordt medegedeeld, dat van een schending der persvrij heid niels bij den algemeenen raad be kend is. Dergelijke daden worden ten- sterksle afgekeurd. De raad, draagt hier over geen enkele verantwoordelijkheid. De koning is hedenmorgen Le Londen aangekomen. LONDEN, 3 Mei V.D. Tengevolge van van het ultimatum der regeeripg om het stakingsparool in te trekken, is de toestand veel erger geworden. Toch wordt aangenomen, dat nog heden po gingen in liet werk worden 'gqslcld om door onderhandelingen 't ergste Te Voor- komèn. VLIEGTUIG NEERGESTORT LONDEN, 3 Mei V.D. Een vlieg tuig is neergestort te Kings Lynn in Norfolk. De kapitein, BiggWi|lher, en de piloot werden ernstig gewond. Een ma troos uit Londen, George Lloyd, werd eveneens ernstig gewond, terwijl een passagier aan den dood ontsnapte, door dat hij in het gras van een kerkhof te recht kwam. DE DUITSCHE EX-KROONPRINS. BERLIJN, 2 Mei. V. D. - Het „Berl. Tageblatl" meldt, dat de zoon van den ex-keizer Wilhelm, die momenteel le Doorn vertoeft, diens verhuizing naar MalLarco voorbereidt. NAGEKOMEN BERICHTEN. EEREMEDAILLE De bronzen eeremedaille, verbonden aau de Oranje-Nassauorde is toegekend aan mej. C. v. d. Broekc, dienstbode bij tde familie Pouwer te M i d d e 1 b u r g en aan den heer J. Ocké te II00 fd- plaa t vroeger kantonnier bij de water- keering der call. Hoofdplaat- en Tho- maespolders. HET N. A. S EN DE STAKING IN ENGELAND. In verband met de laatste 'berichten omtrent de Engelsche mijnwerkerssta king heeft het -V. A. S. bestuur zich in een schrijven tot de andere vakcentralen gewend en voorgesteld een gemeen schappelijke steunbeweging voor de En gelsche arbeiders te beginnen. H'el N. A. S. heeft deze centrale's voor een. spoed bespreking uitgenoodigd en ver zocht voor 5 Mei antwoord te zenden. Het hoofdbestuur van de Intern. Transp. Federatie heeft heden besloten dp aangesloten vereenigingen te verzoe ken geen vrachten te doen vervoeren naar Engeland en het aanmonsteren op En gelsche schepen le verbieden. STAKING IN ENGELAND. LONDEN, 3 Mei V.D. I11 het Lager huis is een resolutie ingediend door Baldwin waarin aan den Koning dank betuigd wordt voor de afkondiging van den noodtoestand en het uitvaardigen, den noodtoestand en het uitvaardigen der proclamatie. Van de zijde der labourpartij wercty te gen de resolutie heftig geprotesteerd. De motie werd aangenomen met 307 te gen 108 stemmen. VERSCHILLENDE ifERÏCHTEN. Het schippersvaartuig Rotterdam I heeft in de Noordzee een geharpoenden walvisch gevonden. De harpoen met lijn zat het dier nog in het vleesch, In den namiddag is Zaterdag het vis- schersvaartuig te Rotterdam aangeko men, met den op zee opgepikten wal visch op sleeptouw. Het schip heeft lig plaats genomen aan de Zeevischmarkt. Velen groepten langs den waterkant samen om het dier te bekijken. Er viel evenwel niet veel anders dan een vuil witte plek in het water te ontdekken; het overige was onder de oppervlakte verborgen. Een voorloopig onderzoek heeft uit gewezen, dat het kadaver nog in vrij goeden staat verkeert. Het zal aan een traanderij worden verkocht. Vrijdagavond hoorde de concierge van een pand aan de Jufferstr, te Rot terdam onraad op het dak. Hij ging eens kijken en trof op het dak van het be lendend perceel, dat in gebruik is bij de expediteurs-firma S. Co., een jong- mensch aan, dat hij van aanzien her kende. De jonge man vertelde hem, dat hij in betrekking was bij de firma S-, dat hij 's avonds op het kantoor ge werkt Lad en dat men hem klaarblijkelijk vergeten had, want toen hij, na beëin diging van zijn werkzaamheden, weg wil de gaan bleek hem, dat de straatdeur op slot was en omdat hij geen sleutel had kon hij niet naar buiten komen. Hij had al van alles geprobeerd en was ten slotte naar het dak geklommen om daar een uitweg te zoeken. Hierbij had hij zich aan de hand verxvond. De concierge die zich nu herinnerde hem wel eens bij de firma S. en Co. gezien te hebben, nam den jongeman mee in zijn woning, gaf hem een kop thee voor den schrik en verbond de ge wonde hand. Later bleek evenwel, dat de jongeman reeds eenige weken tevoren ontslagen was. Hij had dit evenwel niet thuis dur ven vertellen; had al dien tijd overdag op straat rondgezworven en had nu, om toch zijn maandgeld mee te kunnen bren gen, zich des avonds in het kantoor laten insluiten. In het kantoor had hij een lessenaar en een lade opengebroken en er een bedrag van 120 uit gestolen.* Toen hij daarna weg wilde gaan, bleek hem, dat de deur op het nachtslot was gedaan, een omstandigheid waarop hij niet gerekend had en die hem tenslotte naar het dak deed gaan, waar de con cierge hem ontdekt heeft. De politie heeft den jongeman opge spoord en aangehouden. Hedenmorgen tegen 8 uur is de 21- jarige motorrijder Plantinga uil Hoofd dorp in de Bollenlaan in het Bosch van Bredius te Bussum in volle vaart tegen een boom ^gereden. Hij kreeg een ern stige hersenschudding en werd in de Ma- jellastichting opgenomen. Ongeveer tegen 3 uur hedennacht ontdekte de politie te Oosterbeek een verdacht persoon op een terrein, waar j tijdelijk de Nationale Bank is onderge- bracht, wegens aanbouw van nieuwe kantoren. Een persoon .werd aangehou den, en bij nader onderzoek bleek, dat hij in de kantoren had ingebroken. Er werd echter niets veripist. De aangehou dene is een Amsterdammer, wiens naam nog niet bekend is. Het onderzoek wordt voortgezet. Een concierge van een kantoor te. Amsterdam heeft bij de politie meege deeld, dat hij gisteren, op weg naar een postbus, een bedrag van elf duizend (f 11.000] verloren heeft. De politie stelt in verband met deze vermissing een uit gebreid onderzoek in. (Iugez. Med.) De politie le Hekendorp heeft een boerenknaap aangehouden, die herhaal delijk met stecnen naar de passeerende treinen wierp en door een talsch signaal een sneltrein deed stoppen. In het grensplaatsje Stadtlohn zocht een mandenmakersgezin uit zeven personen bestaande tijdens een onweer schuilplaats in de schuur v.an den land bouwer Baambrug. Plotseling zag de vrouw de wanden der schuur wankelen. Voordat men de schuur kon verlaten, stortte deze in. Alle zeven personen werden onder de muren bedolven. Een kind van drie jaar was onmiddellijk dood, terwijl de anderen zwaar gewond werden. Madame Regnault, de vrouw van den vroegeren Franschen gezant in Ja pan, is Zondagnacht, naar de „Courant" meidt, in haar woning in de Rue Den- fert-Rochereau te Parijs vermoord. Zij1, woonde aldaar met haar man en haar twee jongste dochters. De heer R. en het oudste meisje waren uit de stad ge gaan. Mevrouw R. sliep naar gewoonte op de rez-de-chaussée, terwijl haar doch ter haar slaapkamer op de eerste étage heeft. De twee dienstboden sliepen op de bovenste verdieping. Toen het keu kenmeisje Zondagmorgen beneden kwam zag zij, dat de kamers onderste boven gehaald waren en zij vond het lijk van mevrouw op den grond liggen. Een re volverkogel was in het linkeroog ge drongen. Het parket, dat spoedig ter plaatse was, kon slechts constateeren, dat de inbreker of inbrekers over den tuinmuur aan den Boulevard Raspail geklommen en toen door een dienstdeur binnenge komen waren. Men acht het niet on mogelijk, dat mevrouw R. deze deur zelf geopend heeft om haar kat uit te laten. Het is nog niet bekend, wat er precies gestolen is. Te Cardiff (Eng.) stak een 5-jarig jongetje den spoorweg over, toen hij met zijn voet in een dubbele rail bleef steken. Spoedig daarop naderde een ex- prestrein en vóór de kleine er in ge slaagd was zich los te werken, werd hij door den Irein gegrepen. Het lijkje van den knaap werd later 250 M. ver terug gevonden. Verscheidene mcnschen had den het ongeluk zien aankomen, doch waren niet bij machte geweest iets uil te richten om het kind te redden. - Volgens een bericht uit New-York is de Am«rikaansche millionaire, mevr. Norman Williams, Zaterdag in haar wo ning te New-York overvallen, gekne veld, en van haar juweelen, ter waarde- van 1.875.000 gulden, beroofd. SPORT. De postduivenvereeniging „De Snel le Vlucht" te Kapel le hield Zater dag een wedvlucht van uit Lier (België) afstand 57 K M. Dc eerste en tweede prijs- behaalde J. M. Fraanje te Biezelinge, de derde, vierde, zesde, zevende en acht ste prijs W. Ohr. Louisse te Kapelle en de vijfde prijs L. Lavooij le Kapelle. Postduiven. Zondag 25 April 1.1, hield de PosU duivenvereeniging „Zeelandia", aïhier* haar eerste wedvlucht met oude duiven vanuit Mouscron (België) afstand tot Mid delburg 89 K.M. De duiven werden te 9 uur 8 min. mei sterke N. N. O. wind in vrjjheid gesteld. De prijzen wei-den als volgt behaald: le, 3e, 12e, 13e en 14e prijs II. Castel, Veere; 2e, 5e, 6e en 7e pr J J. Snoep; 4e pr. L. Peliet; Se prijs. Wi. Adriaansen; 9e prijs D>. Klaassen, 10e prijs, J. Janse; 11de prijs C. Joziassc De eerste aankomende duif werd ge constateerd te Veere om 12 um- 2 .min rde laatste prijswinnende duif te 12 mm 57 minuten, eveneens te Veere. Voetbal. De eenige Middelburgsche vereeniging, die gisteren voor den N, V. B. speelde was Zeelandia dat voor de derde klasse promotie-competitie speelde legen Hero te Breda. Deze wedstrijd eindigde met gelijk spel 2—2 Voor dezelfde compe titie won DEVO te 's Ilertogenbosoh met 21 van Bergsche Boys. Alhier had alleen een ontmoeting plaats tusschen Middelburg en Stavast, welke vereenigingen Tusie plannen heb ben. Middelburg won mei Ti—1. N e (1 e r 1 a 11 d—B e 1 g i De 31ste lanaenwedstrijd tusschen de Belgische en Nederltandsche voetbalploe gen had gistermiddag vele duizenden sportliefhebbers naar het Stadion getokt, waar die geweldige drukte heerschte, als aJeen maar bij een wedstrijd tégen de Belgen het geval lean zijn. De weg naar het Stadion was lang vóór den

Middelburgsche Courant | 1926 | | pagina 2