Miiorpbe Son EOIIUTOI, 8 IJ VOEGSEL Woensdag 28 April 1926, No. 99 üit Stad en Provincie. Uit Middelburg. Door den lieer Paul is bij den ge meenteraad alhier een voorstel in gediend om met ingang van 1 Mei 1927 de opcenten op de vermogensbelasting te brengen van 50 op 100. In een toelichting wijst de voorsteller er op, dat in Dec. 1924 op voorstel van den heer Porthcine de opcenten wérden gebracht van 100 op 50, mede in de Verwachting, dal het vermenigvuldig gingscijfer van de plaatselijke belasting op het inkomen zou dalen lol 1. Dit is voor het belastingjaar 1925—1926 ook het geval geweest, maar nu wordt voorgesteld hel voor 1926-1927 te bren gen op 1.15 Waar het vjooral met het oog op de noodiga koninklijke; goed keuring niet mogelijk is voor dit jaar nog tot verhooging der opcenten over te gaan, zal de heer Paul zicli thans neer leggen bij verhooging van het vermenig- vutdigiiigscijfer. Onder verwijzing naar de adverten tie in. dit nummer kunnen wij thans een en ander vertellen over de .Vierde Tentoonstelling van Handel en Nijver heid, die Donderdag 6 Mei geopend wordt in hel Schuttershof, en dan wel eerst dat zoowel in de zalen als in de verauda verschillende firma's fraaie stands zullen inrichten en dat er on der zullen zijn ,di© het fabriceereö van hun artikelen zullen toonen door een deel van hun bedrijf in werking te doen zien. Een der exposeerende fir ma's zal voor zeer groote verlichting ook van den tuin zorgen en heeft, tevens het geven van radio concerten door mid del van een der beste toestellen op het programma staan. Iu den tuin zal de kolfbaan ditmaal niét door stands worden ingenomenn, maar toch aan drie zijden worden dicht gemaakt en herschapen in een zitje voor hen .die een overdekte gelegen-r he id verkiezen boven de buitenlucht. Men heeft van daaruit dan tevens zicht op den dansvloer. De muziek voor het? dansen zal worden gegeven door een Jasz Band uitsluitend bestaande uit da mes, gekleed in rok. Op de muziektent zullen weer ver schillende variéténummers worden ge geven, terwijl des Zaterdags en Woens- middags o. a. een goochelaar de jeugd zal amuseeren. De firma Wynaud Fockink, van vorige tentoonstellingen zoo goed bekend, zal ook weer in het voor haar bestemde huisje aanwezig zijn. Nog meer attracties zijn in voorberei ding, waarop wij later hopen lerug te komen. Zooals ook uit de advertentie blijkt is aan de tentoonstelling een verloting verbonden, waarvoor de prijzen aan de stands zullen worden aangekocht. De opbrengst van deze verloting is dit maal bestemd niet al.leen voor Mid delburg maar voor de ProvincialeZeeuw- sche Vereemging 'tot bestrijding ter t. b. c. zoodat zij te goede! zal komen aam de geheele provincie. Het zal o.i. we! niet noodig zijn op te wekken tol het koopen van loten voor zulk een goed doel als dit. Uit Zuid-Beveland. Maandagavond kwam de Raad der gemeente Schore in openbare verga7 dering bijeen. Afwezig de heer van Spar- rentak. Ingekomen is: io. het schrijven van den Minister van Arbeid, H. en N.a betreffende, het beschikbaar stellen van voorschotten tol verbetering van Volks huisvesting door krotopruiming. 2o. Een uittreksel uil K. !B., waarbij aan de ge meente Scliore een voorschot ad f 11.548 werd verleend ingevolge art. 7 der Land arbeiderswei. Beide stukken aangenomen voor kennisgeving; 3o:. Een verzoek om een geldelijke bijdrage uit de gemeente kas voor mobilisatiekruis. Op voorstel van B. cn W. wordt zonder hoofdelijke stemming besloten afwijzend op hel ver zoek te beschikken. 4o. Een schrijven van P. Philipse betreffende het bouwen van een schuurtje door D. Cj. van Mal- degem op een plaats, waar geen rooilijn was vastgesteld. De voorzitter zegt dat hel hier een moeilijk geval betreft, daar niet met zekerheid kan worden vast gesteld of de verordening is overtreden. B. en W. stellen echter voor om zoo spoedig mogelijk over le gaan tol vast^ stelling van een rooilijn, loopende van af den 'uilersten hoek van de woning van Van Maldegem in rechte lijn langs de grens tusschen het eigendom van Van Maldegem en den grond der gemeente. Zoodoende wordt een zeer goede rooilijn verkregen, vooral met het oog op den daarnaast liggenden gemeen tepul. Zonder hoofdelijke stemming aldus besloten. 5o. Het schrijven betreffende electrificatie van de z.g. Middengroep. De voorzitter zegt dat de gemeenten in Oostelijk Zuid-Beveland een vergadering te Kruiningen hebben gehouden, waarop men tot overeenstemming is gekomen omtrent de te volgen gedragslijn. B. en W. stellen voor om aan Ged. Stalen te berichten dat j*een besluit kan worden genomen zoolang de z.g. Mabegkweslie niet is opgelost. Zonder hoofdelijke stem ming aldus besloten. Go. Een verzoek van den heer G. Lviijlc,- C. de Jonge en B. v. d. Borgt om het vergunnings recht voor liet jaar 1926—'27 le verlagen vgti f37.50 tot f25. Op voorstel van B. en W. wordt besloten afwijzend op het verzoek te beschikken. Besloten wordt 'een geldleening aan te gaan bij de Mij. van Gemecnte-crediet te Amsterdam, groot f1550, af le lossen in 20 jaarlijksche annuïteiten, waaraan ten grondslag ligt een rentevoet van ten hoogste 5 pet. Bij de rondvraag vraagt de heer Rijn of de VTi'jkomende keien, tot hel ver nieuwen der straten kunnen gebruikt worden om enkele putten in de weg bermen voor de hofstede van den heer Boonman ie verharden. Spr. zou zulks op prijs stellen, daar het daar soms erg nal kan zijn. De voorzitter zegt dat hij een en ander onder het oog zal zien zoodra de keien uit de straat zijn ge haald. De heer Zoetcweij wijst er op dat de toppen der hoornen voor de hofstede van de wed. Nieuwenhuijse geheel dood zijn, zoodal deze bij een eenigszins ster ken wind niet zonder gevaar zijn. Spr. zag gaarne dat belanghebbende hierop gewezen werd. De voorzitter zegt dat hij een en ander zoo spoedig mogelijk ter sprake zal brengen bij B. en W. Ten slotte drukt de heer Karei se er zijn spijt over uit dat do Raad -heeft besloten om de bank op den Driehoek op te ruimen. Hij meent dat de bank jdaar zeer mooi staat en zou liever niet met "zulk een oude traditie breken. De voorzitter zou willen afwachten. Mogelijk staat de bank zeer mooi op de plaals waar vroeger reeds oen bank stond. De heer Zoeteweij ziet er geen bezwaar in. dat de bank wordt ver plaatst. Anders zou hel met deze aan gelegenheid gesteld zijn, wanneer de kas tanjeboom nog op den Driehoek stond. Maandag het abonnementshavcngcld vast op fl per ton en nam verder een nieuwe regeling aan, waar het havengeld be paald werd op 15 ct. per ton en hel Ijg- geld op 15 cl. per M2- Ten opzichte van de provinciale elec- (riciteitsvoorziening verkl aarde de raad zich in beginsel er voor, mits de ge meente aan niets gebonden werd. De door het Groene Kruis aangevraag de subsidie voor de sinds 1 dezer inge stelde wijkverpleging wejd toegestaan f300 voor 1926. Het verzoek der Ned. Herv. gemeente inzake de bestaande begrafenisrechten werd ingewilligd. Afwijzend werd beschikt op een ver zoek van den Wissenkerkepolder om een bijdrage in de verharding van ecu dijk- baan in het Z.O. van dien polder. De verordening bedoeld in art. 178 der Gein, wel werd vastgesteld. Zoo ook een be sluit tot aanwijzing van de grenzen der splitsing van het schoolgebouw te Gcers- dijk. In een nieuw besluit betreffende dc uitkeering wegens exploitatiekosten der bïj7. scholen, werd de contributie aan den schoolraad voor rekening der gemeente genomen, en vastgesteld het voorschol op die kosten over 1926. De pensioensgrondslag van den burgemees ter werd gebracht op f 2810 Tol ')id der commissie tot wering van schoolverzuim te Kamperland werd be noemd de 'heer J. J. v. d. Velde. Een wijziging in dc gemeen tebegrootingen voor 1925 en '26 werd aangenomen: het kohier der hondenbelasting werd vast- gesield en de rekening van hel Burg. Armbestuur goedgekeurd. Bij de rondvraag verklaarde hel lid Den Boer het beter te achten, dat ver anderingen als nu aan de school te Geersdijk moesten plaats hebben, door den gemeentetimmerman werden ver richt. De meerderheid deelde blijkbaar de meenïng van den voorzitter, dat de Ihans gevolgde weg van aanbesteding! bij de bestaande usantie paste. Het lid de Regt wees op de wensche- lijkheid, het gras op de begraafplaats tweemaal 's jaars te maaien, inplaats vn zooals nu. het bij kleine partijtjes weg te halen. Het lid Breure vroeg of dc delfgrond le Geersdijk zoo maar werd weggegeven. Dc voorzitter antwoordde, dal de grond gebruikt werd om de oude vate te dem pen. Hef lid v. Nieuwenhuijzen wees op het ongerief, dat zich voordeed door dien de putten, ontstaan bij het opruimen der paaltjes aan den weg naar den Veer- dnm^, niel voldoende warén gevuld en gehard. Nu zakten de wagenwielen er onverhoeds in weg. Hel gebrek zou ver hol pen worden. KUNST EN WETENSCHAPPEN. Uit Noord-Bevel and. De gemeenteraad van Wissen- kerke, waarin afwezig was het lid van Hee, stelde in zijn vergadering van „Uit hel g r ij s verleden" door A. Six ma v. Heemstra Schimmelpenniuck. Uitg W, •T. Thieme en Cie. Dil .boek is een verzameling Germaan- sche sagen en legenden- Siegfried. Gud- run, Faust, de Heilige Graalsagen, Tri stan, Rolandslied, de Longobardische cy clus. enz., waarvan de schrijfster terecht o{pmerkt dat ze voor véle ouderen be kende klanken zijn. Ze zijn dan ook ge schreven voor de jongeren. En met die bestemming voor oogen gaf de schrijfster er niet een kinderlijken maar toch popu- lairen vefteltrant aan. Maar daarnaast deed ze in dit werk nog iets nuttigs. Ze gaf, voornamelijk aan .de hand van de studies van Karl Sim rock een overzicht van. de Duitsclie my thologïe, dat aan velen begrijpelijker zal maken wat ze daarover zoo nu on dan lezen. En eindelijk liet ze ter pp volgen oenige vrije na ver tellingen van verhalen uit de Edda- Odin's vuurlied, en do legende' ,van Sigurd, en het verhaal van Dc ge luksmolen uit de Skalden. Een aantal platen van J. G. Kesler, waaronder enkele gekleurde, Ulustrecron de ver halen. De Hof der Leugenen. Naar het Engelsch van JUSTUS MILE FOSMAN. Door J. S, 33). Kolonel You Altaorf seinde onmiddel lijk uitvoerig naar zijn vrienden in No vodnia en beslcea.de verder zijn tijd mei het tot bedaren brengen van den Prins, die buiten zichzelf was van machtelooze woede en angst. Hij zou in zijn eentje er op uit gegaan zijn om haar le zoeken, maar we verloren hem niet uit het oog. Denis was onmiddellijk naai" zijp vriend bij de politie gegaan en had van hem ge daan gekregen, «al alle vertrekkende treinen onbemerkt werden bespied, en dat er geen. rijtuig de stad verliej, of hel Werd doorzocht. De dienst, die Denis aan den politieman had bewezen, moest nogal belangrijk zijn geweest! Verder gedroeg hij zich zeer zonder ling. "Hij kwam weinig op zijn kamer, maar hij bracht zijn tijd door in de koffiehuizen, mei studenten en ohgiui- slig uitziende kerels cn cocollen. Bij mijn vruchteloos zoeken zag ik hem' .herhaal delijk, eens in Montmarte, eens op den Boulevard Sebaslopel en het laatst op de Boulevard St. Michel op het terras van hel café d'Harcourt. Daar reed ik voor, en wekte hem. I-lij' zal er aan een tafeltje met eenige lieden van hel soort, dal daar pleegt te komen en dat is tiet slecht ste soort van de heele Boulevard. Ik was i aan het eind van een zwaren dag zonder eenïg resultaat, en ik was verontwaar digd, dat hij niets utvoerde en In de kroeg zat met leegloopers en schavuiten. ,,Je bent een goeie jongen, Teddy,"' zei hy lachend op mijn verwijten, „en je doel goed werk, maar je hebt weinig verbeeldingskracht. Weet dan, dat ik be zig ben om een leger van speurders 'aan het werk le zetten door heel Parijs, waarbij geen enkele politiekorps te ver gelijken is. De helft van de leegloopers en misdadigers iu <i& stad, (en, liet' grootste gedeelte van hun vriendinnen kijken hit naar Vou Steinbrüctie. Ais hij' er is, zul- ien ze hem vinden ook. Ja, Teddy, er komt een tijd, dat zeifs èêu 'losbandig leven vruchten afwerpt! Ga nu maar naar huis, ik heb het druk. Ik heb iets dat opi een Spoor gelijkt, 't is nog niet veel, maar alvast iets. Heb jij' je koetsier gevonden? Niet? Dat dacht ik wel. 'Ga nu gauw!" Dien avond zaten wij bijeen en maak ten plannen, en Denis was voor het eerst weer eens thuis. Daar werd! een telegram gebracht voor Von Altdorf, dat aan zijn huis was bezorgd. Hij ging aan Denis' schrijfbureau zitten en ontcijfer de het codeschrift. Daarna begon hij te lezen: „Telegram van Parijs naar Gorgias, over Weenen, Belgrado en Novodnia naar Makarin. Draad tusschen Novodnia en Makarin afgesneden, en mijn order, telegram opgevangen volgt hier. Zij in onze handen, hij is welbewaakt. Wij blijven in Parijs tot we uw orders heb ben, schuilplaats veilig, eind van het telegram. Verbroken draad voortdurend bewaakt zal verdere telegrammen op vangen. Sein ons via Hoffmeyer, hotel Bristol "Weenen." Von Altdorf sloeg geestdriftig met zijn vuist op de tafel. „Sir" riep hij uit, „ik beveel lca- pi teiu Czerowitz aan voor bevordering. Hij is een buitengewoon mant Het had nooit beter gekund." Do droppels parelden den Prins op het voorhoofd. „Ze is dus in Parijs?" zei hij. „Zej irf in Parijs! Goddank! "We zullen ze vin den! Heeren, we moeten haar vinden Denis knikte hem toe. ,,'t Komt in orde, sir", beloofde) hij Maar de oude Mac Kensie schudde zijn dikke hoofd en blies zware wolken uit zijn meerschuimen pijp. ,,'t Zal jullie nog niet meevallen,' mopperde hij. ,,'t Is gemakkelijker ge zegd, dan gedaan. Parijs is groot en die schurk van een Oostenrijker is slim." En inderdaad scheen Denis wel wat te haastig beloofd te hebben, want dag na dag verstreek zonder dat we iets ver der kwamen. Von Altdorf kreeg nog een „Schemeringen", door Mien Labberton Uitg. \Y. de Haan. Een bundel korte verhalen van meestal eenvoudige levensgebeurtenissen, die echter zeer gevoelig verteld worden. Wie telkens weer zijn verhaal ïn zoo'n sfeer van gevoeligheid brengt, loopt gevaar wel eens zoetelijk le worden. Dal gevaar is hier niet altijd vermeden. Maar als we dat opmerken, dan moeten we erbij zeg gen dat daarnaast toch telkens weer een móóie waarneming van mensctien is lot uiting gekomen,, met een vaak treffende aanduiding van de diepe beroering wélke eenvoudige dingen in tiet dagelijksche le ven veroorzaken ..Heel li el boscli speelt mee", door William J Long Uitg, Wi L en J. Brusse Weer een boekje vol prachtig- be schreven dierlcven in de natuur, mol beschouwd en verklaard uil menschclijke beweegredenen, maar uit tiet wezen der dieren. Dat is altijd tiet bijzondere van Long's verhalen- een verklaring van de handelingen van een dier door hun leveu als dier. En dat is ook de reden waarom die verhalen zoo'n gezonde natuurbe schouwing geven zonder sentimentaliteit De titel van dit boek is ontleend aan één der verhalen waarin bijzonder de levens blijheid van de dieren in de natuur wordt beschreven. „Peter de Groote in Hol land, 1 6 9 7 1 6 9 8", door Boris Raptschinskv. Uitg. W J. Thieme en Cie. Wal tol nu toe in ons land verscheen over het verblijf van Peter de Groote in Holland speciaal te Zaandam, berust te voornamelijk op Nederlandsche ge gevens. Wat de Russische bronnen over die reis en tiaar bijzondere redenen te vertellen hadden, was voor de Neder landsche historici, diie zicli met die kwestie inlieten, meestal niet toeganke lijk uil gebrek aan kennis van bet Rus sisch. Boris Raptschinsky, ('aan onze le zers welbekend door zijn brieven over de toestanden in Rusland) is een hier te lande vertoevende Rus. die onze taal goed kent. En dezo» heeft nu in deze Nederlandsche historische schets die leemte aangevuld, door meedeelingen over hetgeen de Russische bronnen over dat onderwerp vertellen de dagboeken van Peter, zijn brieven, bevelen, het uit voerig verslag van het gezantschap', de verzameling wetten van het Russische rijk. het notitieboekje van een onbe kenden Rus die in denzelfden tijd in Nederland vertoefde en andere dagboe ken. De schrijver vertelt van de kinder jaren van Peter en het regentschap van Sofja. Hij beschrijft "de reïs incognito van Peter i"n de Oostzeelanden en in Pruisen, en zijn verblijf in "Zaandam. Datj volgt de komst van het groote gezant schap in Holland, de (mislukte) ouder han delingen met de Staten Generaal, Peters verblijf te Amsterdam, zijn reis naar En geland. zijn terugkeer en dan test best de gevolgen van tiet verblijf in Holland. Hoewel Peters verblijf in ons land al tijd meer van beteekenis voor Rusland is geweest dan voor ons land. heeft het verhaat van dal verblijf altijd weer voor een Nédcrlandschen lézer het interesse, dat hel een kijk geeft op de toestanden in ons land in die zeer merkwaardige tijden. Een aantal reproducties van oude portretten illustreert hel werk. LEGER EN VLOOT, Reisplan IT r. NT s. Trompen II c e m s k e r e Je Het reisplan van de beide pantserdek scltepen Hr. Ms, Tromp en Heemskerck. die na hun bezoek aan Amsterdam een reis naar de Middellandsche Zee zullen maken, luidt als volgt- vertrek van Am sterdam 3 of 4 Mei. aankomst Lissabon 10 Mei, vertrek Lissabon 15 Mei, aan komst Bordeaux 22 Mei, vertrek Bor deaux 20 Mei en aankomst Nieuwediep 3 Juni. paar mededeelingen uit Novodnia over telegrammen, die Von Steinbrftche en Gorgias wisselden. Toen hield dat in eens op -, ze hadden zeker argwaan kregen. Hel adres van den Oos tenrijker in Parijs wisten we nog steeds niet. Denis- zagen we weinig. Hij was den heelen dag en het grootste gedeelte van den nacht in touw en hij vertelde ons niets, van wat hij eigenlijk uitvoerde. Dat hij zich 7-eeT inspande, behoefde hij ook niet le vertellen ,dat was zoo te zien. Hij werd met den dag magerder en bleeker. Alles bij elkaar was het een slechte week voor ons allen. Maar op den vijfden dag na de ver dwijning van Prinses Eleonor, kwam er plotseling een eind aan ons wachten, HOOFDSTUK XVII. Kolonel Von Altdorf ontmoette De- nis op den Boulevard des Italiens en zij wandelden samen naar de Place de l'Opéra. „Laten we een oogenblik in het café de la Paix gaan zitten", zei' Von Alt dorf. „Ik ben nogal moe, en ik geloof dat jij heelemaal op bent. Maak het je wat makkelijker kerel, met jezelf ziek van overspanning te maken kom je niet ver der. Ik weet, dat stil eens! Draai je om! Kom hierheen!"' Ze hadden gestaan aan den hoek. van het groote terras van het café de Haisdii! Hotsdwet Kon gevat?! Onmiddellijk maatregelen nemen en Aspirin~iabletten&ayet> in originede verpakking met den oranjen band gebruiken. Daarna onder de wol en flink zweel cn! Neusverkoudheid kan direct onderdrukt worden door bet opsnuiven van Oxan (Aftpirin-Snuif) heerlijk verkoelend zoo blijft een men»di gezond! (Ing*z. Med-} HANDEL, NIJVERHEID EN VISSCHERIJ. Kon-in lel. Mij. „De Schelde'' te VI is sin gen. In de hedenmiddag gehouden ver gadering van aandeelhouders dor Ko ninklijke Maatschappij „Dc Schelde" te Vlissingen, werd hel jaarverslag uitge bracht, waarin allereerst wordt herin nerd aan de herdenking van het 50- jarig bestaan der Maatschappij op 8 October 1925. Van vele zijden ontving de maatschappij dien dag bewijzen van be langstelling, welke zeer werden gewaar deerd. In hel bijzonder heeft de di rectie het op hoogen prijs gesleld, dat Z. K. H. Prins Hendrik wel heeft wil len deelnemen aan hel feestmaal op den herdenkingsdag aan boord van het t>. M. S. „Indrapoera", in aanbouw op de werf der Maatschappij Over hel grootste gedeelte van 1925 kon in het bedrijf mei volle kracht wor den gearbeid, tegen het einde van het ■jaar trad echter eenige slapte in, in verschillende afdeelingen. De normale werktijd is 48 uur per week; het ge middelde aantal werklieden bedroeg 1904; hel grootste aantal op zeker oogen blik 2089 Hel aantal ambtenaren op 31 December 1925 bedroeg 250, waar bij 17 lijdelijke Ten bate van het boek jaar is gekomen afrekening van werken, die ten dcete reeds vroeger waren uitge- 'oerd en die nog voor winstgevende prijzen waren aangenomen. Dientengevol ge is de financieele uilkomst van 1925 nog gunstig geweest. De directie meent daarom te mogen voorstellen, het di vidend le bepalen op 8 pCt. Uit de winst 1925 is aan de extra reserve, bedoeld in art. 35 van de sta tuten, opnieuw een bedrag van f 100 000 toegevoegd cn is de reserve voor afschrij ving weaer met f 50 000 verhoogd. Ook ditmaai zijn de afschrijvingen hooger gesteld dan 7.e gewoonlijk, met het oog -op de hooge bedragen, waarvoor uitbrei dingen, die in den duren lijd zijn tot' stand gekomen, te boek slaan. De moeilijkheden, waarvoor destijds werd gevreesd en waartegenover de re serve voor crisisuilgavcn werd gevormd, zijn de maatschappij grootendeels be spaard gebleven. De7.c reserve is thans vrijgekomen; zij is overgebracht uaar ae afschrijvingsrekening van jGebou- bouwen, getimmerten cn vaste 'Inrich tingen buiten erfpacht.". Naar is te voor zien, zal er in het jaar 1926. behoudens slapte in dc eerste maanden, voor het la Paix. waai' de Boulevard en de Rue Auber samenkomen Von Altdorf drong Denis langs den Boulevard, tol ze bui ten het gezicht waren van de menschen die aan de tafeltjes in de Rue Auber za ten. Zijn stem trilde, toen hij sprak. „Luister", zei hij, -de lange lichtblon de man met den monocle, die op de ach terste rij van de tafeltjes op het terras» in de Rue Auber zit, is baron Von Stein- briiche. Hij heeft jou nooit gezien en kent je dus niel. Als hij weggaat, volg je hem als zijn schaduw. Verlies hem niel uit het oog; alles ligt nu in jouw hand. Ga daar zitten aan deze tafel bij den hoek tegen de muur. Je kunt hem zien, maar hij zal jou niet licht op merken. Ik ga naar hem toe om met hem te praten. Kwaad kan het niet; ik zal hem boos maken en ten slotte weg gaan. Dan zal hij in jou geen erg heb- ben." Denis (ging aan het aangewezen tafeltje zitten met een glas vermouth voor zich en kolonel Vou Altdorf wandelde be daard met een nonclielanle houding, den hoek om. Hij zwaaide zijn wandelstok en keek links en rechts naar een onbe zet tafeltje. Daar kreeg hij» deu heer mét den monocle, in het oog en kwam met uitgestrekte hand. op hem af. (Wertt vervelgd.)

Middelburgsche Courant | 1926 | | pagina 6