den en weer die tegenstrijdigheid herhaaldelijk vraagt de kudde van de club raad aan ouderen. Onderling vech ten de leden om den rapg. De grootste zonde in een club is het hebben van een eigen meerfing. Wie die doorzet •wordt uitgeworpen. De tijd van onderst- bovenwerpen kbmt. De ouwelui zyu zoo achterlijk, vader is zoo streng, en moe der zoo akelig degelijk. Moet die club- vorming worden bestreden? Neen, wèl de bendevorming. Voor heldenvereering is ook thans de tijd gekomen. Naast het: „ik ben ook een inensehl" „niemand begrijpt mij", „ik heb nog nooit zoo'n gek gezien, als ik ben'" een opzien tegen de meerdere, ook tegen de omversmijters. Allerbe langrijkst ts het, wie de jonge mensch in deze periode als zijn ideaal kiest. Hel; zich laten imponeeren is de uiting der beldeuvereering. Vaak is de „grootere" iemand van slechts 3, 4 jaar ouder. Dat kan soms noodlottig zijn. Een zegen Is hel. als een verstandig, welmeenend' oudere, een oom of tante het vertrou wen krijgt. Slechts zelden is het 'de vader of de moeder. Vaak is vervreemding hiervan het ge volg, soms voor het leven. Het middel is hier- Bind het kind aan u door hpt schijnbaar los te laten. De gevoelens wordpn verfijnd, en de sentimentaliteit komt daarmee. Nu is het de tijd voor hemelhoog juichen en ten doode bedroefd zijn. Als er maar gevoeld wordt, en doorvoeld, en beleefd! welk soort gevoel is bijzaak. Er wordt gemij merd, gepiekerd, geklaagd: „wat zou ik graag sterven", gedicht, gecomponeerd. Alles is z.g. origineel! Laat ze droomen, laat ze dichten' Een cynicus van 17 jaar is een onuitstaanbaar wezen Ook dat is alles inoefenen van geestelijke functies. Het kleine kind is niet religieus, de jonge mensch wèl. Op den jongelings leeftijd vallen de meeste bekeeringcai. Naast een eigen intellectueel leven groeit de éigen overtuiging. In elk jongmensch ligt tie eerlijk meenende wereldhervor- Het rechtsgevoel is zuiver ontwikkeld, maar er is geen schroom om anderen te plagen. De fantasie herleeft. Zij is op dezen leeftijd in haar wezen oen monoloog me( de dingen. En er is neiging om zich van het epi sche tot het lyrische te wenden. Wat is opvoeding dier rijpere jeugd? Het is die van Geloof, Hoop en Liefde, deze drie; doch de meeste van deze is de Liefde. Zaterdagmiddag hield prof. Gunning, ditmaal voor een kleine 200 onderwij zers van alle gezindten, voornamelijk uit Middelburg en Vlissingen, een inleiding over ..Do onderwijzer en de beroeps keuze". Hij betoogde, dat Nederland ook de zorg voor het advies bij de beroeps keuze Ier hand moet nemen, wil liet niet achter raken in de rij der volkeren, die. vooral 11a den oorlog, deze zaak ern stig aan de orde stellen. Het is geen modeartikel, maar een cultuurverschijn sel, om met alles aan het toeval over te laten. Het onderwijzersadvies is van hel hoogste belang. De school toch gaat het kind zes jaar 11a, in de klasse, op de speelplaats, op de wandeling, en soms in het gezin Van eiken leerling dien# een stamboek te worden aangelegd over aanleg, karakter, neiging. De arbeidsbe middeling houdt dan rekening met de, maatschappelijke behoefte. Deze prettig uitgewerkte rede was grootendeels van onderwijskundigen en technische» aard. Van de gelegenheid om vragen te stel len werd gebruik gemaakt. De heer Zuidenveld leidde beide sa menkomsten en bracht het woord van dank aan don inleider. KUNST EN WETENSCHAPPEN. Ecu gift voor het Shakespeare Memorial Theatre. De bekende Amerikaansche acteur E. H. Sotherii en zijn vrouw .Tulia Ma- riöwe hebben het Shakespeare Memorial stierf „Wat een schurkenstreek!" brulde de Prins. Hel schuim stond hein op de lippen en hij had de vuisten gebald. „Wat oen vervloekte schurkenstreek." Zij sloeg een mantel om. zette een hoed op en ging met hem mee. Bui ten stond een rijtuiig te wachten. De bedienden zagen, dal er in het rijtuig nog een andere inan zal. Zij reden vlug weg. en dat... dat is alles! O, rnr Mal lory Denk eens, ze is in de klauwen van die schurken! Kunt u haar niet redden?'" cn het arme meisje, met het hoofd op Mallory s schouder, brak in bittere tranen uil. „Haar redden?" zeii hij vriendelijk wees daar maar gerust op. Natuurlijk zullen we haar redden." Hij legde het overspannen meisje op den divan en wenkte Von Alfcdorf om de zorg voor tiaar van hem over te ne men iets wat zeer naar den zin van den kolonel scheen te zijn. Denis liep het vertrek op en neer en sprak lot zichzelf. „Haar redden! Maar hoe? Die suffers van bedienden, zullen wel niets gezien hebben, dat ons helpen kan en Steinbrüche is niet zoo'n gek, dat hij een rijtuig uit de buurt zal ge nomen zal hebben De politie? Natuur Theatre te Stratford al de costumes en requisieten van tien Shakespeare-sluk- ken geschonken die zij vóór den oorlog verzameld hadden. De collectie vult vier groote verhuiswagens. LANDBOUW. Nu hel weer tijd is voor het buiten zetten van de voUcgronds-chrysanthên, heeft „Floralia" een speciaal Ohrysan- thenummer uitgegeven, 'met tal van af beeldingen, en tal van wenken voor cul tuur en behandeling. Zaterdagnamiddag werd te Bors- sele de openbare eindles gegeven van een gedurende de wintermaanden aldaar gehouden cursus in de paardenkennis. Deze cursus ging uit van den kring Wes telijk Zuid-Beveland der Z. L. M. De heer Verhoef, veearts te Ovezande, was de leider en 13 leerlingen namen er aan deel. Gesproken werd door den heer P. Dekker, namens den Kring (bij ver hindering van den voorzitter) door den heer J. L. Richel, burgemeester dezer 'gemeente, en door den leerling W. Dek ker, uamens de cursisten, daarbij den leider als blijk van waardeering een boekwerk overhandigend. De heer Ver hoef dankte de verschillende sprekers. Teil laatste reikte de heer P. Dekker aan alle leerlingen een getuigschrift uit van het hoofdbestuur van de Maatschap pij tot bevordering van landbouw en veeteelt in Zeeland. De namen der gediplomeerden zijn: J. Bruinooge, Johs. Dekker, W. Dekker, J. de Jonge, P. 'J. van Liere, J. Mol, Marinus Nijsten, Martinus Nijsten, G. Minderhoud, H. de Regl, M. de Regt. A. Quist en J. van 't Westeinde. Pulp combinatie Princcnhage en Goes. In aansluiting aan het reeds door ons vermelde bericht over de verplaatsing van het bedrijf van pulpfabricage in de appelslroopfabriek van Goes naai- Kapel- Ie, in verband met de ongunstige ligging voor de uitbreiding van het spoorweg emplacement te Goes, deelde men aan de N. R. Ort. nog de volgende bijzon- derheden mee: Thans zal hel bedrijf worden voort gezet in een fabriek, gelegen in het grootste fruilcentrum van Zuid-Beveland, n.l. in de onmiddellijke nabijheid van de terreinen van de Zuid-Bevelandsche groenten- en fruitcultures, in welke on derneming de pulpcombinatie voor circa 50 pet. belanghebbende is. Het grootste deel dezer terreinen, n.l. ongeveer 80 H.A., is uitsluitend beteeld met fruit. Genoemde cultuurmaatschappij zal, volgeus de ons toegezonden mededeeling, binnen enkele jaren op oogsten kunnen rekenen van pi.ra. 1000 ton zwarte cn roodebessen500 ton kruisbessen; 1500 Ion pruimen en kersen en 2000 ton ap pels en peren. De pulpcombinatie bezit in de omstre ken van Breda, Princenhage en Rijsber- gen circa 500 HA. bouwland, hetwelk langzamerhand voor het grootste gedeel te dienstbaar zai worden gemaakt voor groententcelt, terwijl het resteerende deel reeds hoofdzakelijk voor frambo zen- en aardbeienteelt wordt gebruikt. Waarschijnlijk zal, waar verschillende belangen parallel gaan, getracht worden om tot een fusie te geraken met de Vico- cn Vlinderco Fabrieken te Prin cenhage, n.l. door oprichting van een holding-company, welke de drie bedrij ven zal financieren- Frauduleuze invoer van vee uit België. Namens den Zuid-Hollandschen Bond van veehandelaren, hebben de heeren M. de Haas. voorzitter, en H. J. SJi?rner, secretaris, gisteren aan den minister van binnenlandsche zaken en landbouw een telegram gezonden van den volgenden inhoud: Ondergeteekenden zijn zoo vrij Uwe Excellentie in kennis te stellen, dat er wekelijks veel vee uit België naar Ne derland vervoerd wordt. Dit is zeer lijk niet. De zaak mag geen opzien wek ken, dal weet Von Steinbrüche even goed als wij. Als hij haar maar niet bui ten Parijs brengt, maar dal denk ik niet. Teddy, Teddy, als de woning van dien. kerel maar te weten was gekomen. Ke rel .je bent nog lang geen detective!" Hij liep nog een poos stilzwijgend op en neer. Wij zwegen allen en wachtten af, wat hij zeggen zou. Het feit, dal hij zoo opeens, zonder vragen of aarzelen, de leiding nam, ver baasde ons niet, integendeel, het sprak zoo van zelf; ieder voelde, dat het hem toekwam. Ik moet de bedienden zien," zei hij ten slotte. „Zij kunnen dels mede te deelen heb ben over het rijtuig of over den koet sier. dat ons op het spoor brengt." Hij bleef voor den divan staan. Hebt ti een geheim code om aan vertrouwbare vrienden in Novodnia te seinen?" vroeg hij. „Natuurlijk," zei Y014 Aitdorf. „Luister dan Telegrafeer dim direct aan den betrouwbaarsten en flinksten man die u hebt. dat hij zooveel mogelijk dc telegrammen moet onderscheppen tusschen Von Steinbrüche en Gorgias: dal hit Gorgias' bedienden uitboort en omkoopt 0111 uit te visschen. vyaar Von schadelijk voor veehouders en veehan delaren. Beleefd doch dringend Is pns verzoek, oogenblikkelijk zooveel moge lijk afdoende maatregelen te nemen om den invoer van vee uit België naar ons land (hetgeen wettelijk verboden i.s) te gen te gaan, opdat de veemesterij nog niet meer gedupeerd wordt. Ned er 1. paarden te Milaan In een brief in de N. R. Crt. over de Intern. Tentoonstelling van paarden van Belgisch type te Milaan, wordt over de Neaerlandsche inzending geschreven, dal zij niet door haar aaulal imponeert, maar des te meer door haar kwaliteit Ze lelt slechts één hengst en twee merriën, alle paarden van internationale klasse, alle in Zeeuwsch Vlaanderen ge boren, en die zonder uitzondering het Nederlandsch kampioenschap behaald hébben. Toen hel stamboek besloot dit jaar niet naar Milaan te gaan de vorige expeditie had ruim 12.000 gulden gekost en men vond, dat de reputatie gemaakt was besloot de heer Aer- naudts te Sluis voor eigen rekening te gaau Ze nainen van den heer Staal te Stop peldijk Flora, de kampioene van 1923, over en die een van de twee of drie beste merriën van Nederland is, namen verder mee Mimie d'Isaac, hun eigen kampioene van 1924, en voegden daaraan toe Fair, die o. a als driejarige verleden jaar een eersten prijs te Milaan en het nationale kampioenschap te Dordrecht won. Het was juist een waggon vol, zeïde ons de heer Aernoudts, die er anders nog wel een paar beste merriën aan had willen toevoegen. Doch wellicht is het zóó het beste, want het is gewor den een kleine inzending van meer dan gewone kwaliteit. Beslrijding van bast'aardrup- sen in kruisbessöttstruikem. De aandacht van tuinders en parti culieren, die kruisbessen telen, wordt erop gevestigd, dat de bessenbladwespen, haar eitjes reeds aan de onderzijde der blaadjes gelegd hebben en dat op en kele plaatsen reeds de jonge larfjes daaruit verschenen zijn. Daar deze larfjes in korten tijd de bladeren kunnen opeten is het uoodig ze overal, waar ze optreden, te bestrij den. Dit kan geschieden door bespuiting van de struiken met een één tiende pet. oplossing van Parijsch groen (dus op 100 Liter water 1 ons Parijsch groen Schweinfürther of Uraniagroen waarbij dan, om verbranding van het blad te voorkomen, een hoeveelheid kalk wordt gevoqjl (1 K.G. op 100 L. vloeistof is. voldoende). Daar Parijsch groen echter nadeelig kan zijn voor de bijen als het ver spoten wordt tijdens den bloei der kruis- bessenstruiken wordt ten ernstigste aan geraden, met deze omstandigheid reke ning te houden en de bespruiting dus uit te voeren, nadat de kruisbessen- struiken zijn uitgebloeid. De levenswijze en de bestrijding van de bessenbladwesp is beschreven in vlug schrift 110. 17 van den Plantenzielcten- kundïgen Dienst. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door den Plantenziektenkundi- gen dienst te Wageningen en door (te- op verschillende plaatsen werkzame amb tenaren van dien Dienst. HANDEL, NIJVERHEID EN VISSCHERIJ. Men meldt ons uit Ierseke De angst van kreeften is, gezien het koude weder, niet onbevredigend Bij an dere jaren vergeleken zelfs goed te noemen Wal vooral treft is de gelijk matige grootte, die gevangen wordt, en meer en meer het vermoeden wettigt, dat een uitzetting van' kreeflenbroed goed werkt op den kreeftenstand. De prijs is vrijwel constant gebleven, al kan meer van een dalende dan van een stijgende lijn worden gesproken, f2.50 per K.G. Sleïnbrüche zicli bëvindt. want waar die is, daar is de Prinses. Zeg hem, moeite noch geld Ie sparen en zoo vlug mogelijk te handelen Van hem zal veel afhangen- Teddy, jij gaat met me mee naar het huis; neen, niet door dc deur; maar door het raam, dat gaat vlugger. Wij zullen eerst het personeel hooren, on dan moet jij er op uit om te zien, dajt je den fiacre vindt. Sir Gavin, u wilt u wel met de zorg vooi" miss Marmering belasten." Hel meisje hief hé} hoofd op, toen ze haar naam hoordé en stak hem een hand toe „We zullen alles doen, wat er gedaan kan worden," zei hij tot naar. „Maai" u moet u flink houden, want we kon den u nog wel eens zeer uoodig tob ben Ga nu met Sir Gavin naar huis en neem wat rust. Er is voor ons allen veel te doen Wij sprongen het raam uit én liepen door den hof naar het oiïtle convent. De bedienden wisten zoo weinig, als men maar verwachten kon Neen, zij hadden niet op de fiacrc gelet. Wat moet iemand aan een huurrijtuig zien? Die waren toch alle net eender! Maai- de heer, die droeg een glas voor één oog, voor het linkeroog, en hij sprak Fransch met een vreemd accent is meestal de prijs waarvoor gekocht wordt. De vangst van rog, uie meestentijds als een bijtak van de kreeftenvisscherij geidt, is niet slecht, maar de prijs is niet goea te noemen. Aan den wal wor den deze schooue groote visschen voor f 0.50 verkocht, meestal voor export naar Brussel of Antwerpen De beste weken voor de rogvangst op de Ierscksche Bank zijn evenwel nog aanslaande, daar in het verdere seizoen de visch steeds ver der de Schelde opgaat om zijn zaad te schieten. VERKEERSWEZEN, POST EN TELEGRAFIE. Op liet van Antwerpen komeu.de Duitsche s.s. „Lauterfels" is le Vlis singen beslag gelegd in verband met de aanvaring met het Zweedsche s.s. „Yeddo", welke verleden jaar op de Schelde plaats vond. De nieuwe telefoonkabel Nederlan d—E ngeland. Sedert de laatste vier jaren, zoo schrijft men aan de N. R. Crt., zijn reeds twee Engelsche kabels ten dienste van het telefoonverkeer tusschen Enge land en Nederland gelegd; deze blijken echter niet voldoende te zijn om aan de stijgende eischen van liet verkeer te voldoen. Daarom laat thans Nederland een nieuwe lelefoon-zeekabel door het Kanaal leggen. Het fabriceeren en leggen van dezen kabel is, naar reeds gemeld is, opge dragen aan Feiten en Guilleaume Oarls- wek A. G. in Keulen-Mülheim. Deze ijjeu- we kabel is dezer dagen in de Duitsche fabriek gereed gekomen en naai' het ka belschip Neptun in Nordham a.d. W„ overgebracht. De kabel, in zijn geheele lengte 165 K.M., werd, zooals bedongen was, in drie gedeelten geleverd. Het geheel gewicht bedraagt ongeveer 1700 ton. Voor het vervoer naar de kust waren in totaal 55 goederenwagens, elk van 15 meter lang, en met een laadgewiclit van 15 ton, noodig. Dc kabel is bestemd voor telefoon- en telegraafverkeer. Hij bestaat uit 4 vier-draadgroepen eu één zgn. hart-ader. De geleiders, volgens het Krarup-systeem met fijn ijzerdraad van een speciale soort omwikkeld De middellijn van de geheele kabelziel bedraagt 25 m.M. De koperziel is met een dubbelen loodman- tel en daaromheen gegalvaniseerd ijzer- draad, gewapend. De geheele middellijn van den gewapenden kabel bedraagt rd. 54.5 m.M. Het kabelschip Neptun, een nieuw en modern ingericht kabelschip van een dochteronderneming van de firma, die den kabel vervaardigd heeft, vertrekt van Nordenham naar Aldeburgh, de En gelsche landplaats van den kabel. Van deze plek af zullen over den geheelen afstand tot aan Domburg boeien uitge legd worden. Op de terugreis van Dom burg naar Aldeburgh zal dan de kabel gelegd worden Vermoedelijk is men met dezen arbeid nog in April gereed. De kabel zal ain den eenen kant met het Engelsche en aan den andereu op hel Hollandsche telefoonnet worden aan gesloten Na aansluiting van hel Hollandsche op het Duitsche kabelnet, zal dan een direct telefoonverkeer, ook tusschen Puitschland en Engeland mogelijk zijn. Postagentschappen in winkels „De Winkelier" meldt dat te Amster dam de in uitzicht gestelde proef tot tol vestigen van postagentschappen in winkels in uitvoering is gekomen. In plan-Zuid ^ijn twee agentschappen gevestigd, een in een drogisterij ïn de Rijnstraat en een in een sigarenwinkel in de Lutmastraat. Het blad zegt aan die beide winkel's een bezoek te tobben gebracht en uit een onderhoud is gebleken, dat in den korten tijd, die sinds de vestiging ver streken waSj. het publiek den gang naar het nieuw© postkantoor reeds leert. In een der zaken was vóór hot eind „Ja, ja!" zei Denis ongeduldig „Van dien heer met zijn oogglas weten we alles. Wat vöor soort van fiacre? Heeft niemand gezien, welke kleur het paard had?" Ja toch de tuinman, die bezig was ge weest om de ijzeren punten op den tuin muur te (hlersteilen, had gezien, dat er voor li et rijtuig een grijze schimmei stond, met een dun behaarden staart, een oud. afgebeuld beest. „Onze vriend Steinbrüche schijnt net wel op grijze schimmels begrepen te hebben," zei Denis „Enfin, 't Rs iets, Eu de koetsier, was die van de Compagnie Générale or van de Conjpagnie FUrbaine Met andere woorden droeg hij een don kere jas en een zwarte hoed, of een bruine jas en een witte hoed? „Een zwarte hoed". Dat wist de tuin man zeker De koetsier was dus van dc Compagnie Générale. Rn er waren geen gele ken- teekenen op liet rijtuig, het was lieel oud, evenals het grijze paard en de grijze koetsier. Verder niets? Neen niets Jp toch dc koetsier droeg een rouwband om den linkerarm. Verder was er niets uit de lieden le krijgen, dan alleen dit, dat de fiacre de Rue Deufert Hochcreau(was afgereden in (le richting van de Place du Lion van den eersten dag de eerste oplage aan postzegels reeds uitverkocht; de ïfieuwe /ending liet door de stroefheid van de nog niet al te goed functioneerende ver binding tusschen hoofdkantoor én het nieuwe filiaal wat lang op zich wachten. Het agentschap, kan Jn vele nost-aan- gelegcnlieden voorzien. Echter niet in alle. Zoo b.v, niet in postchèque en giro en ,in spaarbank. Het eerst schijnt, als de proef in Zuid .geslaagd kan worden genoemd, Amster dam-West aan de beurt te komen om eenige agentschappen te vestigen. 1 Ind. Stoomvaartlijnen. 1 Buitenzorg, 25 April le Londen, Rot terdam naar Batavia. Soemba, 24 April van i Suez, Amster dam naar Batavia Slamat, p. 25 April Finisterre, Rot terdam naar Batavia Samarinda, 26 April te Genua, Rot terdam naar Batavia Prins der Nederlanden, 25 April te Amsterdam van Java Batjan, 26 April v. Fort Said, Bata via naar Amsterdam. Kangean, 2-1 April le Medan, Batavia naar Amsterdam. Indrapoera, 25 April v.m. 10 uur van Tanger, Batavia naar Rotterdam. Prinses Juliana, 26 April van Port Said, Batavia naar Amsterdam. Radja, 25 April van Marseille, Batavia naar Amsterdam. Roepat, 24 April van Batavia naar Amsterdam. Siantar, p. 26 April 's middags 12 uur Suez, Batavia naar Rotterdam. Koningin der Nederlanden, 25 April van Colombo, Amsterdam n. Batavia. Krabatau, 25 April te Londen, Batavia naar Amsterdam. Kawi, p. 25 April n.ra. Perim, Rot terdam naar Batavia. Stoomvaartlijnen op «m Noor d-A merika. Nieuw Amsterdam, 26 April te Rot terdam van New-York. LEGER EN VLOOT. Luitenant ter zee 2e kt. F. J. E. Krips, dienende a. b. van Hr. Ms. wacht schip te Willemsoord, wordt overge plaatst a. b. van Hr. Ms. lorpedoboot Z 4 te Nieuwediep. Officier van den marinestoom vaart- dienst 2e ld. A. J. Romijn wordt dezer dagen uit Oost-Iudië hier te lande te rugverwacht. De pensioenen van marine personeel. In antwoord op vragen van het Ka merlid K. ter Laan inzake de pensioe nen van het militaire personeel der zeemacht heeft de Minister van Marine medegedeeld Ten aanzien van de in vraag 1 gege ven voorstelling van zaken, als zou (lé door mijn toenmaligeu ambtsvoorganger uitgevaardigde beschikking van 24 Maart 1925, afd. C, no. 61, aanleiding hebben gegeven lot handelingen, welke in strijd zijn met het bepaalde onder le Ib van het Kon. besluit van 6 Juni 1922 (St.bl. no. 398), zij opgemerkt, dal het mede- rekenen van den in vraag 1 bedoelden bijslag bij de vaststelling van den pen sioengrondslag (toepassing van hel daar bij bepaalde) bij nader inzien onjuist wera geacht, nadat de Militaire Pen sioenraad er de aandacht op had ge vestigd, dal, ingevolge het bepaalde bij artikel 14, eerste lid, der Pensioenwet voor ae zeemacht 1922 (St.bl. no. 65), in den pensioensgrondslag van den mi litair alleen mogen worden opgenomen inkomsten, welke geacht moeien wor den uit haar aard niet tijdelijk te zijn; aat de bijslag ter voorkoming van ach teruitgang van inkomsten slechts voor hel jaar 1925 was verleend en daarom niet kon gerekend worden le vallen on der het bepaalde le Ib van tot Kon. besluit voornoemd, aangezien dit besluit de grenzen, door de wet gesteld, niet vermag te overschrijden. Gelijke toepassing was trouwens ge- wat ons al niet wijzer maakte. „Teddy," zei Mallory, „jij' 'móet een rijtuig nemen cn Parijs doorkruisen, en bij alle waclitplaatsen voor fiacres on derzoek doen of je er een kunt vinden, dat klopt met de beschrijving. Het eenige kwartier, waar je niet hoeft te zoeken, is hel onze 'Steinbrüche is nipt 'gek. Als je den koetsier vindt, breng hem dan dadelijk hier en Laat hem niet Tos, voordat ik hem' gezien heb Ik ga naar een vriend van me, een politieautoriteit, die ik eens een'dienst bewezen heb. De politic moet cr officieel buiten blijven, maar mijn vriend zai al "de vertrekkende treinen laten bewaken, en als V011 Stein brüche soms Parijs verlaat, zal ik dade lijk weteu, waarheen hij .vertrokken is Niets zoo prettig als een vriend bij de politie, Teddy. „Nu vooruit! We moeten geen tijd verliezen." Het zou vervelend worden, als ik ging vertellen, wat ilc dien dag (en de twee vol gende zoo al deed. Ik zocht heel Parijs af, zooals Denis het mijl bevolen had, maar hoewel ik van den morgen tot den avond in de weer was, gelukte het mij niet de man te vinden, die ik hebben moest. (Wordt vervolgd-1

Middelburgsche Courant | 1926 | | pagina 2