tecning f 30.000 werden uitgeloot 107, 70, 131, 150, 125, 235. Van de obliga ties f 250 der leening van f 25.000 loot ten uit de nummers 10, 23, 61, 81. Bij de behandeling van het voorstel van liet bestuur om over te gaan tot uitbreiding van het veilingsgebouw zeide de voorzitter dat er plaats te Kort is. Vooral nu het in de bedoeling ligt, in het gebouw ook groenten en eieren te vei len Na rijpe overweging eerst is het bestuur tot het voorstel overgegaan. Toe gezegd werd, dat de zaak op de meest voordeelige wijze behartigd zal worden. Het Ivgt in de bedoeling niet te besluiten. - tot een obligatielecning. Het plan is voorloopig begroot op f 30 000, De heer Zegers stolde voor om nu toch geld opgenomen moeten worden, de obligaties af te lossen. De voorzitter merkte op, dat hier over eerst in 1927 mag worden be slist. Zonder hoofdelijke stemming werd 't voorstel van het bestuur aangenomen. Bij de rondvraag werd door een der leden verzocht na te gaan of er ook op de veiling geveild wordt door niet-leden, SPORT. - Gisteren werden in de Willem III kazerne te Vlissingen door den Turnkring Walcheren van het K N, G. V., gymnastiekwedstrijden voor dames houden, waarbij de heer K. de Vries en K. Smidt als jury leden optreden* Het resultaat was als volgt: le graad: diploma eerste prijs mej. A. van Roo van Achilles, Middelburg; diploma 2e pr. de dames N. Gabriêlse en B. Hendrik se van Achilles, Middelburg; B. Joosse, M. Joosse en M. Winkstcr van Medioburgum, Middelburg, en S Lau wereins van Sparta, Vlissingen; diploma 3de 'graad mej. A, de Back, van Sparta Vlissingen. De medaille voor het hoogst aantal punten werd behaald door mej. A. van Roo. 2e graad diploma eerste prijs mej. J. Brevet van Achilles; diploma tweede prijs de dames S. v. d. Berg, F. Duunk, C. Daniëlse, L. Minderhoud, N Roth, M. Roth., allen van Achilles; L. Geijsen en Cl. Hamelink van V. T. V Vlissin gen; diploma 3e graad de dames L. Bosschaert en A. Maartense van Achilles; J. Goedhart, A. Burghraan, M. v. d. Boogerd, L. v. d. Geest, B. Hendrikse en M. Roelse van V. T. V. De medaille voor het hoogst aantal punten werd behaald door mej. Brevet. "De voorzitter, de heer R. van Roo, prees na afloop van den wedstrijd de flinke deelname, bracht dank aan de ju ry voor het verrichte werk, en aan de V. T. V. voor het afstaan van haar oefeningsavond, en. deelde mede dat de vereenigingsprijs wordt toegekend na af loop der wedstrijden op 23 April. VERKEERSWEZEN, POST EN TELEGRAFIE. Het verkeer van Zeeland met overig Nederland. De Verkeerscommissie der Zeeuw sche Handelsreizigersvereeniging is dezer da gen op bezoek geweest 'bij de directie der Ned. Spoorwegen, ten einde te ver krijgen op Maandag een sneltrein-ver binding van Roosendaal naar Breda aan sluitende op den alleen op dien dag rijdenden sneltrein, die vertrekt van Mis singen 5.46 u. v.mvan Middelburg 5.56, van Goes 6.16 en van Vlake 6.28, aan komst te Roosendaal te 7.09. Met ge' noemden in te Iasschen sneltrein kan te Breda aansluiting verkregen worden op trein 183, die aldaar om 7.38 vertrekt en kan men dan verschillende plaatsen veel eerder bereiken, dan met den suel- trein, die iederen dag te 7.07 van Vlijs- singen vertrekt. Volgens de thans gelden de winterdienstregeling kan men dan zijn te Tilburg 8.01, te Eindhoven 8.44, Venlo 10.13, Roermond 9.43, Maastricht 10 37, "s Hertogenbosch 8.45, Nijmegen 9.46, Arnhem 10.12, Zutpben 10.48, Almelo 12.56, Utrecht 10.01, Amersfoort 10.33, Zwolle 11.41, Leeuwarden 2.55 en Groningen 1.22. Ofschoon genoemde commissie direct geen definitieve toe-zeggiing kon krijgen was er bij diverse autoriteiten geen eiütel motief dit verzoek niet toe te staan. Bin nenkort liopen Kvij e(r dap ook nadere roe- deneelingen over te kunnen doen. Bovendien vernemen wij van de com missie. dat met de nieuwe dienstregeling, welke 1 Mei a.s ingaat, de trein no. 11, die thans 2.49 van Rotterdam D. P. ver trekt te 2.36 zal vertrekken en niet meer in Roosendaal boemeltrein zal worden, doch te 4,06 van daar als sneltrein zai vertrekken, en stoppende alleen aan de hoofdstations te 5.23 te Missingen zal aankomen. Uit het bovenstaande blijkt, <lat de thans maar dan 100 leden tellende ver- eeniging krachtig werkt in de richting van verbetering van het verkeer van cn naar Zeeland én dit is ook in hef belang van andere personen dan handelsreizi gers. Het is dan ook te begrijpen, dat de vereeniging. wier secretariaat gevestigd is Masmarkt K 161, reeds vele donateurs van f5 en begunstigers van f 2.50 heeft kunnen boeken. Blijft zij in deze richting werkzaam zijn, dan zullen zeker meer deren dit voorbeeld volgen en such bij het secretariaat aanmelden Wegwijzers in de lucht- Menigeen zal zich vaak met verwon dering hebben afgevraagd hoe aviateurs hun weg kunnen vinden, terwijl zij toch niet zooals automobilisten en verdere, weggebruikers kunnen vertrouwen op de overal aangebrachte wegwijzers en vrij wel alleen moeten steunen op kompas en event, draadlooze richtingsaanduidibge». In de Vereenigde Staten is dit pro bleem door de krachtige medewerking van den heer Edsel B< Ford, die zich zeer sterk voor dc luchtvaart interes seert, op een eenvoudige wijze opgelost, door aan al zijn 10,000 Dealers te ver zoeken, den naam van hun woonplaats in groote letters op het dak te schilderen, en tevens dc Noordpijl aan te geven waaraan vrijwel zonder uitzondering werd voldaan, zoodat thans ook de lucht op een grondige wijze bewegwijzerd is. I n d. S t o o m v a a r 11 ij n e n. Singkep, p. 13 April Perim, Batavia n. Amsterdam. Djember, l i April van Padang, Ba tavia n. Rotterdam. Djambi, p. 14 April vim. 1 u. Ouessant Batavia n. Rotterdam. Tambora 14 April n.m, 7 u.v. Cowes, Java n. Rotterdam. Insulinde, 14 April v. Batavia n. Rot terdam. Indrapoera, p. 13 April n^n. I u. Pe rim, Batavia n. Rotterdam. Koningin der Nederlanden 13 April te Port Said, Amsterdam n. Batavia. Krakatau, 13 April v. Port Said, Ba tavia n. Amsterdam. Kedoe, 14 April te Antwerpen, Rot terdam n. Batavia. Stoomvaartlijnen op Noord-Amerika. Leerdam, 13 April New Orleans n* Rotterdam. Rotterdam 14 April n.m.i 3 u. v. Bo« logne. Rotterdam n. New-York. VERSCHELENDE BERICHTEN. Bij den aanleg van het dubbelsproor Nijmegenden Bosch werden gister door grondwerkers opgegraven drie zilveren miskelken, drie zilveren olifebussen ,en twee zilveren reliquieschrijnen. Een der kelken had het jaartal 1752. Zij zijn waarschijnlijk afkomstig uit de St. Antho- niuskerk te Neerbosch, waar 40 jaar geleden een diefstal is gepleegd. -- Te Duiven zijn in de laatste nachten van verschillende boeren in het weiland schapen en lammeren doodgebeten. Het is zelfs zoo erg, dat de politie 's nachts een bewakingsdienst daarvoor heeft inge steld. Een zoontje van den heer v. S. te Noordwijk Binnen was met andere kna pen aar. het strand te Noordwijk aan Zee aan 't pootjesbaden en trapte in eeM stuk glas. Hevig bloedend werd het kind opgenomen. Later op den avond moest het knaapje naar het ziekenhuis ver voerd worden, waar men voor bloedver giftiging vreesde. De koemelkers-huizinge van 3. H-' onder Roordaliuizum is geheel afge brand, meldt liet Hdbl. Het huisraad, vijf koeien, het pluimvee en al het boe rengereedschap werd een prooi der vlam men. De veehouders E., vader en zoon, en de vrouw van den laatste hebben, door de ruiten stuk te slaan, de vrouw van H. en dc zes kinderen, die le bed lagen en niets van den brand hadden ge merkt, uit het brandende huis gered. H. bereikte ook ongedeerd zijn erf. Woensdag heeft een ontploffing plaats gehad in de chemische wasscherij der firma Palthe, te Almelo. Twee per sonen werden gewond, van wie één ern stig. Aneta meldt d.d. 14 April uit Pa dang: De administrateur van Aerkembang in liet Benkoelensche, die een mataglap geworden contractkoelie heeft neerge schoten, is alhier aangebracht en in voor- loopige hechtenis gesteld. Maandagmiddag ontstond brand in de woning van den landbouwer A. K. te Voor-America (Horst) meldt dé. „N. Veni. Erf." Een zesjarig zoontje en 't acnljang dochtertje, die beiden nog op een bovenvertrek te bed lagen, werden met veel moeite uit hel brandende per ceel gered en liepen brandwonden op. Een andere zieke zoon, die eveneens nog boven verbleef, verschroeide zijn hoofd haar en liep eenige brandwonden aan de handen op De toestand van het 6- jarig jongetje is vrij hopeloos, de ver wondingen van het meisje zijn van min der ernstigen aard Het huisraad en de akkergereedschappen gingen in de vlam men op, terwijl ook een aantal kippen omkwamen. De brand schijnt in den schoorsteen le zijn ontstaan. Verzekering dekt de schade. Men kan van tuberculose genezen, maar het vergt tijd en geduld. Hoe eerder Gij Uw huisdokter raadpleegt, lioe groo- ter kans op herstel Gij hebt. Kleine won den genezen vlugger en beter dan groote. Droge hoest, gebrek aan eetlust, spoe dige vermoeidheid, vermagering kunnen bedenkelijke verschijnselen zijijn. Dege lijk onderzoek door en voorlichting van een geneeskundige is dan noodig. Ri'clit U in geen geval tot een kwakzalver. GEZONDHEIDSRAAD, DOOR DEN TREIN GEGREPEN. De sneltrein uit het Noorden heeft Woensdagmorgen op den onbewaakte® overweg nabij het station Bilthoven de 27-jarige dienstbode C. L., die van achter een van de tegenovergestelde zijde nade renden trein de spoorbaan wilde over-i steken, gegrepen en vermorzeld, meldt de „Stand." Het zwaar verminkte lijk werd met den trein, waarmede het on geluk gebeurde, naar Utrecht vervoerd. HET. DRAMA OP DE NOORD ER MAR KT* Zooals gemeld bestond er ook ten aan zien van de identiteit van 'het slachtoffer eenige onzekerheid. De politik kwam ech ter bij haar onderzoek te weten dat de jonge vrouw eenigen tijd op kamers had gewoond in de Jan Steenstraat. De ver huurster der kamer is in den loop van den dag van gisteren met het lijk ge confronteerd en verklaarde daarna dat de verslagene, zooals vermoed werd Cor nelia Wijker heet, van Egmond aan Zee afkomstig en 29 jaar oud is. Terstond is toen dc vader ontboden om zijn doch ter le komen herkennen. Het vermoeden dal de voortvluchtige man niet den naam Mclekus draagt werd bevestigd door een mededeeling van de kamerverhuurster, dat hij daar ónder den naam Krap verbleef. ADJUNCT-INSPECTFUR VAN POLITIE GESCHORST. Men meldt uit Baarn aan de N. R. Courant In verband met gebeurtenissen, die volgens loopende geruchten bij het po litiecorps te Baarn hebben plaats gehad, stelt de officier van justitie een onder zoek in. De waarnemende burgemeester heeft heden den adjunct-inspecteur G. voorloopig in de uitoefening zijner func tie geschorst. Ingezonden Stukken. SCHOOLARTSEN. Op de algemeene vergadering van „Volksonderwijs" in October 1924 werd met algemeene stemmen aangenomen het volgende voorstel: „de Vereeniging voe- re krachtig actie voor een schoolartsen stelsel ten plattelande en onderzoekt de beste wijze van inrichting van dit in stituut". Tot dit doel werd een commissie in gesteld, die in haar rapport eenstem mig tot de volgende conclusies kwam.- le. de eenige wijze, waarop in het schooltoezicht ten plattelande behoorlijk kan worden voorzien, is de aanstelling van districts-be r o e p s-schoolartsen. 2e. ae beste oplossing is een uni forme rijksregeling, geldende voor het geheele land 3e. ook van een provinciale rege ling kan een zeer goed resultaat wor den verwacht. Aangezien de rijksrege ling in de eerste tijden niet te voorzien is, en aangezien verder verschillende provinciale besturen reeds blijk hebben gegeven van hunne bereidwilligheid in dezen het initiatief te nemen, moet aan een provinciale regeling voorloopig de voorkeur worden gegeven; 4e. de door het provinciaal bestuur van Utrecht getroffen regeling verdient aanbeveling, ook wegens de oeconomi- sche wijze, waarop men het vraagstuk heeft opgelost; 5e. bij een dergelijke regeling moe ten de volgende punten in acht geno men woraen a. ook nadat alle in een -district ge vestigde gemeenten hun medewerking hebben verleend, moet het Provinciaal Bestuur de algemeene leiding in han den blijven houden; lx bij de verdeeling in districten ga men steeds van een belangrijke gemeen te als centrum uit; c. het aantal aan eiken schoolarts toe te wijzen schoolkindereu riekte zich naar de uitgestrektheid van het district, doch stjjge in geen geval boven 6000; d. het aantal kinderen, waarmee het toezicht in een district met behulp van den steun der Provincie zal beginnen, stelle men niet te hoog. e. voor mogelijkheid tot snelle ver plaatsing van den schoolarts moet wor aen zorg gedragen (autovervoer) 6e de combinatie van schooltoezicht met andere takken van geneeskundige overheidszorg (zuigelingenzorg, tubercu losebestrijding) hoewel niet noodza kelijk kan voor het platteland hare vooroeelen hebben 7e. de schoolarts moet kunnen be schikken over de hulp van een verpleeg ster. Noor dit doel zou naar mede werking van de afdeelingen van het Groene- of Wille Kruis (ik voeg hier aan toe het Geel-Witte Kruis) kunnen worden gestreefd. Deze conclusies spreken voor zichzelf en hel lijkt mij hier overbodig deze ver der in het bijzonder toe te lichten. Slechts een enkele opmerking. Het op dragen van hel school toezicht aan niet beroeps-schoolartsen, hoewel enkele voordeden met zich brengende, kleeft ook groote nadeelen aan. Bij zulk een regeling blijft het een ondergeschikte nevenbetrekking De arts zal aan deze betrekking slechts geringen lijd kunnen besteaen Moet de schoolarts soms te gen sommige schoolouders min of meer streng optreden, dan zal dat zijn ver houding tof zijn patiënten bemoeilijken. Een beroepsschoolarls kan van zijn taak speciale studie maken, deze taakeischt den vollen man. Hel provinciaal bestuur van Utrecht heeft de volgende regeling getroffen. De provincie wordt in districten verdeeld, de in een district gelegen gemeenten woraen nitgenoodigd, gezamenlijk een districtsschoolarts aan te stellen en Ie bezoldigen; zoolang niet door alle ge meenten aan die uitnoodiging is voldaan, wordt in de koslen naar verhouding door de Provincie bijgedragen. Ook na dat alle gemeenten in een bepaald dis trict zich hebben aaugesloten, zal de leiding van het toezicht in handen moe ten blijven van het Provinciaal bestuur, tot behoud der uniformiteit. Ter bereiking van hel bovengestelde doel (de instelling van een schoolart sen-instituut), is nu door de vcrecnijging Volksonderwijs het volgende schrijven gericht tot Gedeputeerde Staten' van de Provincie Zeeland „Het hoofdbestuur van de Veree- ngiing Volksonderwijs heeft in op dracht van de jongste algemeene ver gadering van genoemde vereeniging, de eer, U le verzoeken het daarheen te leiden, dat in Uw gewest een re geling van het geneeskundig schooltoezicht lot stand komc in den geest van de dit adres verge zellende memorie van toelichting,. enz. 't Is nu te hopen, dat Gedeputeerde Staten van Zeeland in deze spoedig met een j/oorslel bij de Stalen moge komen. Reeds voor eenige jaren is in de Staten een .voorstel tot het instellen van een provinciaal schoolartsoninstituut behan deld, doch zonder succes. Ik hoop op hetgeen toen besproken is nog gelegen heid te hebben terug te komen. Hel schoolartseniuslituut is een alge meen volksbelang. Bijna alle maatrege len, genomen in het belang der volks gezondheid, niet in de laatste plaats die ter bestrijding der tuberculose, kunnen slechts geheel tot hun recht komen, wan neer zij gesteund worden door een goed ingericht schoolartseninstituut. Wij wenschen, dat alle belanghebben den (oudercommissies, gezondheidscom missies, schoolbesturen, onderwijzersver enigingen, doktorenvereenigiligen enz.) zich tot Gedeputeerde Staten wenden met het doel het adres van Volksonder wijs krachtig te steunen. Arts D. N. VAN GELDEREN. Mijnheer de Redacteur, Naai- aanleiding van Uw bericht onder de rubriek „sport" betreffende eene me dedeeling van de Ver. „Middelburg" ver zoeken wij U beleefd ons eenige ruimte in Uw blad te willen toestaan, en zeggen wij U hiervoor bij voorbaat onzen dank. O. m. wordt geschreven dat de locgang lot haar terrein enz. wordt geweigerd. Wij willen allereerst even doen opmer ken dal bovenaangehaalde vereeniging hiertoe alle rechten momenteel mist, aan gezien het niet haar terrein is, doch een terrein van de gemeente Middelburg en in beheer bij 'n daartoe door den ge meenteraad benoemde Commissie. De ver. M. kan dus zonder meer een besluit tot weigering niet ten uitvoer brengen. Dit is alleen mogelijk na machtiging vaïi genoemde Commissie. Hetgeen derhalve door deze vereeniging Zondag j.l. is ge daan, nl. het weigeren van één onzer is een onrechtmatige daad. „Middelburg"- bestuur heeft zich iets veroorloofd het geen haar niet is toegestaan. En hier in kunnen wij dan ook niet berusten. Verder zou het niet te veel gevergd zijn, indien wij schriftelijk van dit besluit op de hoogte waren gesteld; een derge lijke beleefdheidsvorm schijnt het bestuur van. „Middelburg" niet te kennen. En nu tot het feit komende. Wat is door ons misdaan om een dergelijken krassen maatregel te willen uitvoeren? Wij weten het niet en met ons ook nog verschillende andere toeschouwers. Dat wij één der partijen op oirbare wijze aan moedigen, is nimmer strafbaar. Typee rend is het dan ook dat door den voor zitter van „Middelburg" tegenover een ons bekend persoon werd verklaard dat als hij (de voorzitter) op het veld was geweest, niemand er van was verwijderd geworden, terwijl hij de houding van Jobse, de persoon welke de verwijdering gelastte, niet direct kon goedkeuren. Resumeerende is ons dan ook alles o n b e g r ij p e 1 ij k. Tenslotte willen wij er ook nog op wijzen dal de berichten eenigszins mis leidend zijn. Velen zijn thans de gedachte toegedaan dat wij de oorzaak zijn van de relletjes welke zich hebben voorgedaan na afloop van den wedstrijd tegen Roo sendaal. Niets is minder waar. Zij die zulks hebben veroorzaakt, staan dichter bij de vereeniging „Middelburg" dan wij. Hoogachtend. P. ALEWIJNSE. J. GILLISSEN. P. VAN WEL. M. DE LEEUW. C. VAN STEENHUIJZEN. x NOOD IN SCHOONOORD (Dr.) Langs dezen weg kom ik alle milde ge vers en geefsters bedanken voor de gel den en kleeren die ik voor onze nood lijdende bevolking mocht ontvangen. Voorloopig zijn reeds 96 gezinnen ge holpen, terwijl de school voeding^ tol 1 April kon worden doorgezel. Menige zon nestraal is daardoor in de harten ge vallen En al is niet alle leed ver holpen, velen hebben toch een stuk kleeren gekregen en allen katoen voor een laken. Mocht er met de schoon maak nog iets gevonden worden, zeer gaarne houden wij ons aanbevolen, op dat degene, die nn zijn overgebleven, ook nog iets kunnen ontvangen Nogmaals onzen hartelijken dank voor al het ge zondene. Hoogachtend, A. J. RUNSINK, Hoofd O. L. S. Schoonoord (Dr.) Lijn Assen—Coevorden. Gironummer 9104. BEVOLKING. Gedurende de 2e helft van Maart 26 zijn in de gemeente GOES Ingekomen N. Zegers, wed. M. van der Schaaf en gezin, zonder beroep, van Kloetinge; Heernisseweg 26; J M Kaboord, kan toorbediende, Wolphaartsdijk, W. Zel- leuweg 3; C van Hekken, bakkersknecht, Oudelande, Opril Groote Markt 4; B. Quist boekhouder, Kloetinge, Westsin gel 133; M. Zuidijk en gezin, koopman, Heinkeuszand, Lange Kerkstraat 20; J. Traas, veldarbeidov, van Heinkeuszand, Schcngeslraat 17; A N. Quistgcb. Kal- lewaard, zonder beroep, Colijnsplaat, Weslsingel 133; G Proos, tuinder Kloe tinge, St Jacobstreat 4. Vertrokken J Adriaanse, smid, naar Biggekerke; E. J. van Dijk, winkelbediende, Eindho ven; C. Bookelaar en gezin, timmer mansknecht, B. op Zoom, Anlw.straat weg; I de Jonge, teekenaar, 's Gra- venzande, Naaldwijkscheweg 248; C. Dob belaar, wed, Magnus, zonder beroep, 's II. Arendskerke; Joh. Passieux, let terzetter, N. Amerika; P Ivnobbe, ge- pensionneerdc, cn gezin. Bergen op Z., Anlwerpsche straatweg 159; P. C. Fi- ,lius en gezin, bakker, Ierseke, Kerklioek- slraat. BEKENDMAKINGEN. VISSCHERIJ. De Burgemeester der gemeente Mid delburg brengt ter kennis van belangheb benden, dat vanaf 1 Mei 1926 ter ge" meeifte secretarie (afdeeling bevolking) blanco verzoekschriften tot het bekomfen eener vischakte zullen verkrijgbaar wor den gesteld en dat het wenschelijk is, indien men deze akte tijdig wijl verkrij gen, de aanvraag vóór 1 Juni 1926 in te dienen. Middelburg, 14 April 1926. De Burgemeester^ P. DUMON TAK. DIENSTPLICHT. Uitspraken in zake vrijstelling. De Burgemeester van Middelburg brengt ter algemeene kennis, dat omtrent aanvragen om vrijstelling van den dienst plicht betreffende de, hieronder genoem de personen de uitspraken zijn geschied, bij ieders naam vermeld. HENDRIK O VERWIJK, lichting 1926, broederdienst, voor goed vrijgesteld, bij besluit van Gedeputeerde Staten van Zee land,, d.d. 9 April 1926 no. 107a, 3de af deeling.. Tegen elke uitspraak kan binnen tien dagen na den dag dezer bekendmaking in beroep worden gekomen Middelburg, 14 April 1926 De Burgemeester, P. DUMON TAK. GEVONDEN VOORWERPEN. Als zoodanig zijn aangegeven de na volgende voorwerpen, welke terug te bekomen zijn a. Op het Politiebureau: Damestaschje met inh., Dop van een. vulpotlood; Schooletui meL inh.. Rijwiel- belastingplaatje; Portemonnaie niet inh.; Twee bruine portemonnaies met inh.; Kinderportemonnaie; Liniaal; Witte wol len das; Kinderportemonnaie; b. Bij Particulieren: Handtaschje met inh., A. Leijnse, N. Oostersche straat N 82. Huissleutel, Jobse, Bellinkstraat G 161. Twee bank biljetten, A. Gillissen, St. Jansgang I 93. Een Konijn, Militaire Slagerij, 't Zand. Gouden ring met steentje en horloge ketting, 0. de Lange, Bree E 134. Rond lapje goed, W. Oevaal, Zusterstraat I 201. Portemonnaie met inh., H. Denies, Ba- gijnhof E 191. "Tienrittenkaart Tram Middelburg—Vlissingen, G. Ruitenbeek, Segeerstraat H 98. Gouden boerenbro- che, W. Dijk, Wachtpost 62 bij de Meel fabriek. Haarkam in etui, Denies. Ba- gijnhof E 191 Rijwielplaatje 1926, Pou- welse, Oude Ylissingsche weg E 197. Kindertaschje met inh 0. Polderman, Lombardstraat 0 74. Snoer koralen met gouden slot. Erederiks, Wagenaar- straat E 282. - Portemonnaie, le Due, Lange Geere K 323a. Kinderschoentje, Wed. Bliek, Lange Viele K 2. Porte monnaie met inh.. M. Stibbe. Kinderdijk P 97. Manchetknoop, A. J Adriaan-* sen. Noordweg B 70. - Portemonnaie met inh., J. H Jongepier, Bleek E 94h, Groene kinderport. met inh., A. Cappon, Heerengracht M 48. Rol vlechtwerk, Minderhout, Werfstraat P 156. Port. met inh., H. de Munck, Jacob Oats- slraat S 92a. Zakmes, v. Ballegooijen, Jasmijnstraat W 174. - Gummibal, W. Pietersen, Schuttershofstraat K 90. Kleine foto, 0. Alleman. Molenberg K 88. Koperen gewicht (50 gr.), E. Vader, Lange Geere K 817. - Grijze regenjas hand. J. Snijders, N. Oostersche straat N 85. Jongénspet, P. Carol. Jasmijnstraat W 118 Gouden ringetje, J. Drabbe. Pennraghoeksingel K 17. Paar zwarte handschoenen, N. Dubois, Jacob Oats- straat S 92. Moersleulel van een wa gen, C. van Lujjk, K. Singelstraat O 290. - Damesparaplue. P. Osté, jachtopziener Oranjezon. WandclstokyO. Meinsma,.D. Delft B 164. Schooltasch met ihh.j Wondergem, Penninghoeksingel L 72. Inlichtingen aan het Bureau van Poli- litie, alléén des Zaterdags tusscheö 7 en 8 uur namiddag. Electrische Drukkerij G. W. den Boer, Middelburg.

Middelburgsche Courant | 1926 | | pagina 6