IMiqirie (oral FEIIIUTII. B IJ VOEGSEL VAN DB VAN Donderdag 15 April 1926, No. 88 BINNENLAND. UIT DE PERS. Bosch bezit vrij van inkomstenbelasting. In verband met het dezer dagen ingevoerde wetsontwerp om bij de vrij stelling van de heffing van inkomstenbe lasting ook te voegen; de voordeelen van het boschbedrijf (hieronder niet begrepen de exploitatie van hakhout) schrijft het Vaderland. Wordt dit ontwerp wet en daar aan behoeft men eigenlijk niet te twij felen dan zal in belangrijke mate zijn tegemoetgekomen aan het verlangen van de vele natuurvrienden, die in hun streven om zooveel mogelijk natuur schoon voor ons land te behouden, bij voortduring hun krachten hebben inge spannen om het boschbezit van te zwa- ren belastingdruk bevrijd te krijgen. Het boschbezit verkeerde ten op zichte van de inkomstenbelastingheffing in een bijzondere positie, In hoogste in stantie toch is indertijd uitgemaakt, dat ieder die een bosoh waaronder be grepen een park of lanen in eigen dom bezat, geacht moest worden het boschbedrijf uit te oefenen. Als deel van het inkomen kwam telken jare in aanmerking de waardevermeerdering van het op stam staande hout, dus de waarde .van den jaarlijkschen aanwas. Terwijl tenslotte bij Ihet looien en ver- koopen der iboomen de meeropbrengst boven het bedrag ider laatste waarde bepaling onder het belastbare inkomen werd gebracht. Behalve nu deze jaarlijksche heffing van inkomstenbelasting was de bezitter van bosschen tevens onderworpen aan grondbelasting, vermogensbelasting, ver dedigingsbelasting I en II en soms per- soneele belasting (parken en lanen bij buitenplaatsen). Deze cumulatie van be lastingen over een zelfde object heeft een gegronde aanleiding gegeven tot vrees, dat veel meer dan strikt noodig zou zijn de bezitters van boschterrein er toe zouden overgaan om hun weinig of niet rendeerend bezit door ontbos- sching te bestemmen tot bouwterrein, weiland en bouwgrond. Zoodat in ver schillende streken van ons land het daar aanwezige natuurschoon voor im mer zou worden -teniet gedaan. Dit gevaar zal bij aanneming van het ontwerp voor een deel zijn afgewend. Het uitschakelen van de inkomstenbe lasting, welke door het hooge heffings percentage vooral voor de groote inko mens een der zwaarst drukkende belas tingen is, zal een belangrijke verminde ring van lasten beteelcenen voor het boschbezit. In de toelichting op het ontwerp deelt de minister (De Geer) mede, overwogen te hebben of wellicht in de plaats van een inkomstenbelastingheffing een kap- recht kan worden ingevoerd, een hef fing dus op het oogenblik van het vel len der boomen. De opbrengst van zulk een recht werd echter te gering geacht, tegenover de administratieve kosten aan de uitvoering verbonden. Eén reden voor belastingvrijstelling, ziet de minister In liet groot algemeen he- He Hof der Lengenen. Naar het Engelsch ran JUSTUS MILE FOSMAN. Door J. S. 23.) Zij legde haar hoofdje tegen zijn schou der. Tranen liepen haar langs de wan gen. „Straks komt de nacht," fluisterde zij, „en ik ga naar mijn kamer. Na een poosje zijn de dienstboden naar bed en alle lichten uil De fontein wacht hier en de kleine poort gïnds in den muur. ?uiteu wacht het rijtuig en de wijde, ■wijde wereld ligt daarachter." Zij draaide zich om, zoodat ze geheel tegen zijn borst aan lag Haar adem voelde Iiff warm in rijn gezicht en ze keek hem in de oogen Mallory's hart stond haast stil. Alle kleur week van zijn gelaat. „Zou je, zou je gaan", stotterde hij, „zou je gaan?" „Waarop wachten we nog, jij en ik?" fluisterde zij. „Zullen we dan nooit ons koninkrijk zien? Leven van mijn ziel. ik voel je hart kloppen tegen liet mijne! Zullen we ons Paradijs verkoopen voor een kroon?" Ze drukte haar gezicht stijf tegen zijn borst, zoodat zijn mond in haar haren rustte lang, dat er gelegen is in het bezit van een goeden bosdhstand. Veel betoog acht hij ten deze onnoodg; herhaaldelijk toch is men in en buiten de Staten-Ge- neraal met -klem van redenen onder welke die van ideëlen aard waarlijk niet de minst krachtige waren voor het behoud van onze bosschen opgekomen. De minister meent zich daarbij te moe ten aansluiten. Onder „boschbedrijf", in het ontwerp bedoeld wordt gerekend opgaand hout in het algemeen dus bv. ook een weg- beplanting. Zoogenaamde kapbosschen vallen daaronder niet; het houden daar van zal in vele gevallen een geheel nor male bedrijfsuitoefening zijn. Ook omval de vrijstelling niet de winsten met het boomkweekersbedrijf behaald. KUNST EN WETENSCHAPPEN. „In de S t e e n r o t s e". De heer H. A. Gerritsen uit Vlissingen, die lot 7 Mei een aantal leekeningetu en schilderijen exposeert op de boven- voorzaal van de Stcenrotse alhier, Wijkt in Zeeland in het bijzonder getrof fen te zijn door de majestueuse wijdte van den waterkant van Schelde en zee m onze omgeving. Vooral zijn teekenin- gen getuigen daarvan. In een daarvan heeft hij vastgelegd wat zoo overwel digend mooi kan zijn, wanneer aan de Schelde het water rustig voortvloeit, en de horizon een ongedefinieerde lijn vormt half in, half boven het water. En het bekende metselwerk in den dijk bij de Nolle te Vlissingen heeft hem tot hvee teekeningen gébracht, waarvan de eene ons een nieuwen kijk leerde hebben op die verbreedende duinenmassa aan het eind van den weg op den dijk, en de andere ons meer het stoere gaf van dien dijk, beiden onder den hoogen he mel met de breede wijdte links en rechts. Het zijn alle drie stukken waarin met sobere maar heel zuiver, precies op hun plaats gezette lijnen de eigen stemming van dien waterkant wordt ge suggereerd. We vonden die ook in de teekening met aanrollende golven Maar we vonden die minder in de schilderijen waarvan de kleur te zwaar is geworden, juist voor de doorzichtige atmosfeer aan het water. De baai heeft echter wel de gvootsche eenzaamheid van een breed strand. Maar liet is daar weer de tee kening die het doet. Enkele teekeningen en schilderijen zijn herinneringen aan een Italiaansche reis. De bezoekers hebben in deze zaal ook gelegenheid om een verzameling eisen en houtsneden te zien van J. Heijse te Veere. Sommige zijn bekend, maar er zijn eenige gekleurde houtsneden bij, die we nog niet zagen, en die een bewijs zijn van de gevoelige zorgvuldigheid waarmee deze teekenaar ten eerste zijn figuren opbouwt, maar bovendien zijn kleur op het houtblok aanbrengt vóór het afdruk ken. De kleur blijft daardoor doorzich tig en levendig vau nuanceering. Voorts zijn er een aantal houtsneden van Ten Klooster, waaronder welbekende van vroeger, zooals de stoere „krijger", de danseres en de kreek met de bamboe- pluimen. Maar ook eenige ons nog niet bekenae, waarvan we in hel bijzonder noemen de door dramatische kracht uit muntende „Bandjir." Ver „De Kunstclub". S c li o u w b u r g. De toeschouwers van gisteravond mo gen er de Kunstclub dankbaar voor zijn, dal zij een vrijwel vergelen, althans hier lieel weniig bekend blijspel van Emile Zola weer bekend hebben gemaakt. Zola heeft aan dit stuk „De Erfgenamen van Rabourdin, salyre op de mensche- lijke hebzucht", een kostelijke vondst ten grondslag gelegd. Hij heeft de ge wone zaken omgekeerd. Hij heeft den erfoom (die in werkelijkheid geruïneerd is; maar dit verborgen lioudl) laten le ren op de lieftallige erfgenamen. De erfoom krijgt van hen cadeautjes, ze Iee- nen hem geld, en vertroetelen hem En „Ja, we zullen gaan," zei hij schop en zijn oogen stonden woest, en niemand kan ons tegenhouden, niemand lean ons vinden en terugbrengen. We zullen ver weg gaan naar een plaats waar nïemónd ons zoeken zal, ver weg naai- het andere eind van de wereld. Dat is beter dan... Novodnfa Durf je Eleanor? Ga je met me mee?' „Ja, ja", zei ze. Mallory uilte een lichte kreet, een uit roep van triomf „Zulten we het Paradijs verlaten om een gewetensbezwaar?" riep bij uit. „Is zoo'n hemel niet meer waar d'an.een punt van eer?" De Prinses hief plotseling haar hoofd op. Zijn arm, die haar omvat hield, liet haar weer los. „,Een punt van eer?" zei ze langzaam „Is het een punt van eer, Carlo Ik ge loof, dat we een beetje blind waren." Ze ging peinzend overeind zitten. „Eén pun( van cert Carlo, Carlo, ik dacht aan niets dan aan de heerlijkheid, die ik voor me zag. O. ik was dol. Carlo mio. dronken van liefde. Ik droomde!" „Maar waarom zouden we niet?" riep Mallory uil. ..Waarom niet. Waarom zou den we niet nemen, wat we 'krijgen kun nen"? Ben ik zoo gelukkig geweest, zoo gezegend in mijn leven, dat ik mijn eeni ge kans op geluk nu weg zou mogen werpen? Denk eens aan het leven, dat ik geleid heb. Als je het alles wist! Zal. dauk zij een flstig dienstmeisje Char lotte, worden zij nog eens extra geplukt doordat de comedie wordt opgevoerd tot een voorgewend overlijden toe. En als dan 't bedrog door hen ontdekt is, dan komen ze tóch weer terug om Oom te vertroetelen, want hun reputatie, hun poSïtie is er mee gemoeid. Ze leven immers zelf op het crediel, dat het erfgenaam-zijn hun geei't. Van die omgekeerde wereld heeft Zola eeu reeks alleraardigste tooneelljes ge maakt, meer blijspel dan satire, in alle drie de bedrijven. En de Kunstclub lieeft die op zéér verdienstelijke wijze opge voerd. Het is geen kleinigheid om een, dergelijk veel-eisckend stuk zoo 'te spe len dat het publiek voortdurend in een vroolijke stemming blijft, en telkens èn telkens smakelijk lacht. De koddige tegen stellingen kwamen vooral goed tot hun recht door de uitmuntende lypeering van de verschillende personen, die men voelt daarin dadelijk weer de hand van den meester door Zola ieder prachtig in hun eigen karakter zijn gegeven. Maar het was ook uitmuntend zooals iedere fi guur tot een eigen type werd gemaakt' door de spelers en speelsters, die onS Rabourdin en zijn erfgenamen te zien gaven. Bovendien was de rol van Char lotte, die al die marionetten voortdu rend in beweging houdt, in uitstekende handen. De vereeniging heeft het stuk gespeeld in de kostuums van den tijd van ont staan. ruim een halve eeuw geleden. Er was veel interessants te zien, vooral in hel drqgen van de soepele hoepelrokken. J3u veel zorg was ook besteed aan hél aankteeden van hettooneel, dat met een schal van oude meubels was bezet. De terugkeer tot dien lijd was zelfs zoo ver doorgevoerd, dat de bloemen die aan de speelsters werden aangeboden, den vorm hadden van de ouderwclsche pan- nekoek-xuikers in kartonnen omhulsels, Het talrijke publiek heeft na ieder be drijf door een warm en welverdiend, applaus van zijn voldoening blijk gegeven. De Hollandse he kunst te P ar ij s. De Parijsche redacteur der Msb. meldt d.d. '14 April De president der Republiek bezocht vanochtend langdurig de Hol la ndsche tentoonstelling in de Salie der Jeu de Paume. De lieer Doumergue feliciteerde de organisators en prees hun artistieke en philantropische bedoelingen. „Mythen en Legenden van C li i n a", door E T. Chal mers Werner. Tweede deel. Ui tg. W. J. Thieme Van deze door J. W Scholman be werkte Nederlandsche uitgave, waarvan het eerste deel reeds dadelijk de aan dacht trolc door de interessante gekleur de illuslralies van Chineesche teeke naars. is thans een lijvig hveede deel ver schenen. Dit deel vermeldt eerst de mythen van de wateren, van het vuur, van epidemieën, geneeskunst en geestes- hezwering; geeft voorts de legenden van de godin der barmhartigheid, de acht onsterfelijken, do bewaker van de hemel poort, ae slag der goden, en hoe de aap een god werd, en vermeldt dan een aantal vossenlcgenden en gemengde le genden. Het is natuurlijk hier niet de plaats om over den inhoud dezer legenden uil te weiden Wc willen echter wel kort opmerken dat de lectuur dezer verhalen merkwaardige overeenkomsten doet vinden met die in andere landen, hoe doordrenkt ze ook zijn met een boeddhislischen geest en met Chineesche elementen. De Chineesche teekeningen, of beter gezegd aquarellen, zijn ook in dit tweede deel bijzondere aandacht alleszins wqprd. „E 1 s e", door Arthur Schnitz- Ier. Uitg Em. Querido. Alweer een heel merkwaardig boek van dezen schrijver, die in ieder werk weer iels geheel oorspronkelijks gaf. Het js hier èn de inhoud èn de vorm welke ik den hemel op aarde verwerpen voor wat de wereld eer belieft te noemen? Ga met me mee Eleanor' Ga met me mee! We zullen zoo gelukkig zoo einde loos gelukkig zijn!" Angstig klemde het meisje zich aan hem vast. „,nc weet, hoe gelukkig we zouden zijn. Karei! O, ik weet hel, Iaat cr mij toch niet te zeer aan denken. Maar zou den we geen spijt krijgen van onzen stap later misschien'' Zouden wc geen be rouw krijgen, dat we in onze plicht le kort zijn geschoten? Wé kunnen toch ons geluk niet vestigen op oneer? Zou dat niet jammer zijn? Ik weet het niet. ik weet hel niet, Karei. Jij moet voor ons beiden maar beslissen. Als jij vindt, dat we gaan moeten, dan gaan we. want ik voel me zwak. Ik ben nog dronken van liefde, ik ben vol van" de heerlijkheid, die een vrij leven óns "bieden /al, van ons paradijs Jij moet het maar zeggen lieveling Wat jij zegt zal ik doen 11c wil de vrpuw zijn van een ambteloos bur ger. en ook wel van een vorst. Kies voor mij. Karei." Mallory rees op en ging met zijn rug- naar haar toe voor de fontein staan, om zijn strijd uit te strijden. ïk denk, dat lnj wel van te voren geweten heeft, hoe' die strijd moest eindigen, maar zijn groo te, hartstochtelijke liefde voor de Prinses maakte hel hem heel zwaar. Die liefde schilderde hem in gloeiende kleuren de treffen als iels, dat nog nooit door een ander zoo gegeven werd. De inhoud is het verhaal van den zeer tragischen afloop van een bruten eisch door een wellusteling gesteld aan een meisje dat geldelijke hulp voor haar vader komt vragen. Het meisje doet wat gevraagd wordt, maar op een wijze die aan het verhaal den benauwenden druk van een nachtmerrie geeft, en te vens een afschuw jegens de immoreele sfeer waarin die eisch geboren werd. En de vorm is een geniaal volgehou den verhaal door het meisje zelf, niet zooals zij het zou vertellen, maar zooals haar gedachten voortgaan bij al die ge beurtenissen. Het is buitengewoon knap gedaan, en ook boeiend. ONDERWIJS. Vereeniging de Ambachts school le Middelburg. In de gisterenavond in het schoolge bouw gehouden vergadering van de Ver eeniging ,.De Ambachtsschool", werd door den secretaris-penningmeester, dein heer S. Cal jouw Pz.,het jaarverslag uitgebracht, waarin allereerst woorden vap waardeering worden gewijd voor het geen in het belang der school is gedaan door den heer P*. J. II. van Roo, die om gezondheidsredenen bedankte als be stuurslid, en door wijlen den heer H. J. v. d. Kreke, den op 26 Juli 1925 overleden concierge der school, die sedert 1 Dec. 1908 die functie bekleedde De vereeniging telde in 1925 2 eere leden. 1 begunstigster, 36 leden en 49 belangstellenden. De contributies brach ten f312 óp. en van verschillende parti culiere instellingen werd te samen f155 ontvangen. Van de teekenacademie werd een be drag ontvangen ter beschikking van het bestuur, ten einde daarvan eenige uilj- gaven te bekostigen, welke het bestuur nuttig vindt en niet in de rekening kun nen worden opgenomen. Na enkele mededeelingen over muta ties ïti het personeel, deelt het verslag mede, dat over het algemeen kan worden verklaard, dat gedrag en vlijt der leer lingen voldoende waren. 24 leerlingen verlieten tusschentijds de school De nieuwe cursus is aangevangen met 240 leerlingen, en wel 66 in de le. 64 in de 2de 67 in de dorde klasse en 23 van derf machinistencursüs Van deze leerlingen zijn 128 niet in de gemeente woonachtig: terwij] 13 vrijstelling van betaling van schoolgeld genieten Hel jaarverslag werd goedgekeurd, evenals de rekening, welke in ontvang en uitgaven dan wijst f96 836.51 Aan subsidie van liet rijk werd ontvan gen f 51000 en is nog te ontvangen f 5957 06. Van de gemeente werd f 27.342 40 ontvangen, aan schoolgelden f 4054.55. Aan jaarwedden werd uitgekeerd f 57 424.55 Tol bestuurslid werd herkozen de heer mr J. W. Zijlslra en gekozen in de vaca ture-Van Roo do heer H van Diffelen. RECHTZAKEN. Diefstal van r ij w i e 1 p 1 a a t j e s. Gisteren heeft voor de l'trcchtsche rechtbank terecht gestaan de 38-jarige koopman .T A. N. van R. te Utrecht, ver dacht van het uitlokken van diefstal van een rijwielbelastingplaatje ten nadeele Van IJ, v B. en heling van rijwielbelas- lingplaatjes Volgens de dagvaardiging stuurde de man zijn 13-jarig zoontje er op uit om de plaatjes van de fietsen 1e halen. Ver dachte had dit ontkend. Het ventje werd ook als getuige ge hoord en al snikkende vertelde hel ke reltje. dat hij voor vader de plaatjes van de fietsen moest halen. Ging liet niet handig genoeg te werk, dan kreeg hij een pak slaag Verdachte verklaarde, dat de jongen gelogen had De officier van justitifa achtte ver dachte schuldig en eisclito wegens uil zaligheid van een leven aan haar zijde, en de droeve ellende van een leven zon der haar. als hij trouw bleef aan wat de wereld eer noeml. Met gebogen hoofd stond hij voor haar. „Als er iets van eer is overgebleven in een man als ik ben. Eleanor." zei hij droefgeestig. ..dan heeft dat toch niet veel le beduiden en ik veronderstel, dat ik niet zou aarzelen het te verkoopen. als de prijs maar hoog genoeg was, maar. •lieveling, je hebt jouw eer in mjjn liand gelegd -- on daarmede spot ik niet. Een maal later, zul je weten, wal ik hier mee opgeef." Eleanor vlopg op hem toe, en sloeg haar armen om zijn hals en kuste hem. ,.Tk wist, wat je kiezen zou, lieveling, lieveling! Ik wist hef. Onze eer bindt ons beiden, nietwaar Carlo! En we moeten standvastig zijn. Je zou me niet zoozeer kunnen liefhebben als, je niet je eer boven alles liefhad. Ik moet het dus met den Prins doen, dje alles aan zijn plichten moet geven. Maar ik blijf immers je vrouw. Kijk niet zoo somber Karei zoo alsof we nu moesten scheiden. Ik blijf Immers toch je vrouw." „Zeker zeker." zei Denis, „je blijft immers mijn vrouw Kom Eleanor, je moet naar binnen gaan. De zon daalt en liet wordt koeler. Kom. of Mac Kensie verwijt me nog. dat ik niet ^oed voor je zorg." Toen ze onder het verwulfsel van de lokken van diefstal en heling een jaar es fier maanden gevangenisstraf met af trek van de voorloopige hechtenis, re kening houdende met het feit, dat ver dachte al negen vonnissen achter den rug heeft. Uitspraak 27 dezer LANDBOUW. Veiling sver. „Z uid-B e vel and". In liet Schuttershof te Goes hield1 Dinsdagmorgen de veilingsver. „Zuid-Be veland" de algemeene vergadering onder presidium van den heer H. A, Hanken Voordat tot de opening der bijeen komst werd overgegaan herdacht de heer Hanken den heer F. Vermaire, (wiens stoffelijk overschot Maandag is ter aar de besteld), als een eenvoudig man en een stoer werker, een voorbeeld voor het personeel en voor de ambtenaren. In het jaarverslag van den secretaris werd gemeld dat, niettegenstaande den slechten perenoogst in het afgeloopen jaar voor f722.153..4S geveild werd, welk bedrag sedert 1921 niet meer bereikt is. Gehouden werden 42 groo te en 115 kleine veilingen. In het begin van het jaar telde de vereeniging 1150 leden, aan het einde 1134. In financieel opzicht was 1925 niet ongunstig, hoewel de beslissing inzake de O AY.'-belasting in het nadeel der ver eeniging uitviel, waardoor een aanzien lijk bedrag moest worden betaald boven de reeds gemaakte o n ko s te n re serreDe verlaging der percentages had geen ver mindering van inkomsten tengevolge. Achter hetveilingsgebouw kwam de spoorweg tot stand, waarvan een aan zienlijk gebruik is gemaakt. In verband hiermede wordt overwogen om de laad- /lijn te verlengen Het gedeelte ter rein dat verleden jaar op verzoek der Nederlandsche spoorwegen werd terug gegeven, is wederom in erfpacht bij de vereeniging teruggekomen, het kan voor al 'met het oog op een eventueele uit breiding niet meer gemist worden. In de toekomst zullen waarschijnlijk ook eieren en groenten in liet veiling;» gebouw verhandeld worden. Bij de rekening achtte d© heer Jansen de salarissen te hoog, die verdedigd wer den door den voorzitter De vergadering gaf te kennen het in zicht vah het bestuur in deze te deelen. Op verzoek van den heer Zegers zal het volgend jaar een toelichting op de balans aan de leden worden versteekt. Tot leden der commissie, belast met het nazien der rekening over 1926, wer den benoemd de heeren J. 75. C. Lens hoek, F. Dominicus en J. A. ifoert. Bij het voorstel tot vaststelling der percentages voor le betalen provisie (het bestuur stelde voor wederom te heffen 2 pel. voor groote en 4 pel. voor kleine veiling) meende de heer Jansen, dat de leden practisch 6J/2 pet. betalen inplaats van 4. Zij betalen voor de emballage, die toch eigen bezit is De administrateur merkte op, dat, op veilingen waar niet voor emballage wordt betaald, de kooplui 10 pet. moeten bij dragen. De Goesche veiling komt de kooplui dus tegemoet. Besloten werd, dat het bestuur over deze kwestie rapport zal uitbrengen. Aangenomen werd een gewijzigd voor stel van den heer F. Kakebeeke om kruisbessen in zakken van 15 K.G. als proef gedurende een jaar met 2y3 pet. te belasten. De heer Zegers drong er op aan, dat alle producten franco geleverd zou den worden op den waggon De voorzitter zegde toe. deze kwestie op de eerstvolgende vergadering in be handeling te zullen brengen Aangenomen w-erd het voorstel van het bestuur om de contributie niet te wijzi gen. Tot bestuursleden werden herkozen de heeren .1. Bruggeman. F. Kakebeeke, C Nijsse Gzn. Joh. Pilerse en K. v d. Slikke. De navolgende obligaties 5 f 100 der Golhische poort stonden, bief ze haar ge zicht naar hem op en hij kuste haar1 mond. Je moet nooit vergeten, later, Elea nor", zei hij, en zijn stem klonk vermoeid en treurig, „nooit vergeten, dat ik niet heb aanvaard, wat je me hebt aangebo den; dal ik niet £00 verachtelijk ben als misschien Liefste, lieveling, hoe heb ik je lief. Ik heb je zóó lief" Met deze woorden verliet bij haar en ging langzaam, met hangend hoofd, den tuin door. HOOFDSTUK XII. Denis en ik zaten op zijn kamer en hielden ons bezig met kringetjes blazen een rustig en onschuldig tijdverdrijf. Het was tegen den middag en Denis had den lièeïen morgen vlijtig zitten pennen voor zijn krant Eeu indrukwek kend stapeltje beschreven velletjes pa pier lag voor hem op tafel. Toen kwam Von Alldorf met een ver stoord gezicht de kamer binnenstormen. „Is de "Prins niet hier?" vroeg hij op een loon, alsof hij veronderstelde, dat we ^ïjnc Hoogheid ergens in een koffer of onder den divan Iiadden verstopt „Neen, hij is bier van morgen nog niet geweest." zei Denis bedaard (Wordt vervolgd.)

Middelburgsche Courant | 1926 | | pagina 5