BEUKSNOTEER1NG VAN 1IEDEN. AMSTERDAM, 15 Maart ,'Slotkoers). 6 pel Nederl. 1923 103; 6 pel Ned. 1922 106 negen zestiende; 5 pet. Nederl. 1918 101 vijf zestiende; li/* j»cl. Ned. 1917 99%, 2% pet. Nederl W. Schuld 61%; 3 pet. do Oblig. 73»/?; 3 pet- do. Certif. "l»/8; Cert. Ned. Hand. Mij. l473/4-l48, Aand. Ned Ind. Handelsb. 159%, Aand- Kol Bank 191 iKon Petrol. Aand 189i/2 19% Gecons Holl. 1843/,; Cult. Mij. Vorstenlanden 1 G5>/a11 andelsv Am sterdam 610- -644; Javasclie Cultuur 336; Aand. Deli Maatsck 374—3781/?; Am- derd. Rubber 350%—3521/2 Ned. Amerik. vaart 46»/?; Ned. Scheep vaartunie 167, Kon Holl. Lloyd 44, Kon. Ned. Stoomb. Mij. 78%;. Gouda A 340; Philips A. 379-381; Jurgens A 162—165 Anaconda 92»/? .93, tSeels 125%Erie 29%; Union Pacific 149%; Common Ma rine 10 een zestiende; Prefened do. 35 elf zestiende; Maxwell Gr. C v. A. 6%; Maxwell Land Cert v Inc. Bonds 17 vijftien zestiende. Prolongatie 3 pel. Russen Obi. 1880 3»/?; Consols 4 vijf tien zestiende; Hope 3%. Markt sluit prijshoudend. Wisselkoersen Londen 12.13%; Berlijn 59.44; Parijs 8.97%; Brussel 11.25; Dollar Cable 2.4 9 Vb TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Medegedeeld door het Koninklijk Ned. Met. Instituut te De Bilt. Naar waarnemingen verricht in den morgen van 15 Maart. Hoogste barometerstand 770.5 te Brest. Laagste barometerstand: 754.7 te Isafjord. Verwachting van den avond van 15 tot den avond van 16 dezer Zwakke tot matige Noord-Westelijke tot Zuid-Westelijke wind, zwaarbewolkt met tijdelijke opklaring, weinig of j»een regen, iets zachter overdag. Thermometerstand alhier des morgens: 9 uur 50 gr., 12 uur 51 gr., 3 uur 51 gr. HOOG WATER. Vlissingen. (Z o n n e t ij d.) Diasdag 16 Maart n.m. 3 01 Woensdag 17 3.44 Donderdag 18 5» 4.32 vrijdag 19 »J J» 5.18 Zaterdag 20 6.01 Suadag 21 v.m. 6.25 Maandag 22 O o 7.34 (Het tijdstip van hoog water te Do m- burg valt 9 minuten na dat te Vlis singen.) KUNST EN WETENSCHAPPEN. Een greep uit particu lier bezit Kunstmu seum. Hel is inderdaad verrassend zooveel moois van hcdendaagsche schilderkunst door de Vereen. „Voor de Kunstwerd bijeengebracht uit particulier bezit hier ter stede. Enkele stukken herinneren nog aan een periode oie alweer voorbij is zooals de fraaie Mancdni (een hand werkende dame die vooral merkwaar dig is door de schildering en door de bij zondere kieuren; voorts een Weissen bach .Boerenhoeve l, die tusschen ai die anderen van zelf naar voren komt door de heerlijke warmte in de tinten van huis en sfeer, een Theopl. de Bock, een aquarium-stuaie van "Dysseihof. enz. Maai daarnaast vinden we stukken van levende tijogenooten Van P. v. d Hem een forsch-opgezet werk Katwijk- sche vrouw, overheerscht door het prach tige rood van haar Kieed afstekend tegen liet landschap daar achter Verder nog een ander werk Russische Barmeid, dat van dezen schilder vooral de gave van sterke persoonskarakteriseering naar vo ren brengt. Van Grauss hangt er een vlot portret van W. J. Schütz, en een zeer levendig geleekend en ook goed in kleur gehouden atelier-tafereel van een dame die bij een naaister aan 't passen is. Van Jan Sluyter een groot damespro- tret. wat koel door de lichte kleuren, maar fijn van kleurtegenstelling en mooi van teekening. Twee schilderijen van, M. Slip. een Haventje, en een „kalme eb" zijn dbor hun tempera-verf ook van dit koelere genre. Maar ze geven -een bijzonder mooi licht te zien. vooral „kalme eb Op deze tentoonstelling komt op merk waardige wijze tot uiting hoe nauw hier het contact is met de Vlamingen. Er zijn verscheidene schilderijen van over onze Zuidgrens. Aan den achterwand hangen twee ka pitale stukken. Aan de eene zijde van den doorgang een mystiek werk van Servaes De doop van 'Christus in de Leye. een Vlaamsch landschap in ge- sluierden goudgloed, waarin als een al- ledaagsche gebeurtenis de doop plaats heeft, waarop echter toch ook weer het licht geconcentreerd is. Aan de andere zijde een melancho liek sneeuwlandschap van Savèrijs, ge durfd geschilderd met dat groote sneeuw vlak naast dat sombere donkere water; het geheel is buitengewoon van drei gende stemming. Het merkwaardigste is dat er aan de voorzijde twee Jcleine schilderijen van hem hangen -van ge heel ander soort, zorgvuldig opgebouwd uit de nadst elkaar gezette kleur-ele- menten. Van Walter Vaes hangen er niet min der dan vijf stillevens, w. o. pracht stukken Die dood-eenvoudige peren zijn een wonder van stofuitbeeldlng, maar ook van sfeer. Eu heel bijzonder is ook het stuk waarop een rog al zijn blank heid en lichtglimpjes vertoont, met een blauwe doek als tegenstelling. Voorts noemen we nog van Vaes een vaas met chrysanthen op een prach tig geschilderd tafelkleed En daarnaast hangt een appelboom van F. v d. Berghe, di - boeit door de bonte kleurigheid. We hebben hier niet alles opgesomd. Maar het genoemde is reeds ten volle een aandachtige beschouwing waard. Deze tentoonstelling verdient een druk bezoek. ONDERWIJS. Dinsdag 23 Maart zal de heer M. van Overeem, accountant te Utrecht, eene lezing houden voor de Vereeniging voor Handelsonderwijs, leeraren der handelsscholen, gecommitteerden bij het eindexamen, leden van de Kamer van Koophandel en verdere genoodigden en belangstellenden over „Een en ander omtrent de positie der Hoogere Handels school en omtrent de ontwikkeling der z.g. handelsvakken op deze inrichtin gen", De lezing wordt gehouden in het Grand Hotel Verseput, alhier, terwijl na de lezing gelegenheid zal zijn tot ge- dachtenwisseling. RECHTZAKEN. Voor het kantongerecht te Terborg is tegen J. F., chauffeur van den auto busdienst der stakingsleiding te Doetin- chem, 40 boete of 20 dagen hechtenis geëischt wegens het niet behoorlijk uit wijken voor en laten passeeren van een auto der tram ZutphenEmmerik. Voor 80.000 aan juweelen geleverd, doch niet betaald. Voor de Eerste Kamer der Haagsche rechtbank is gepleit in de procedure over de levering van juweelen. Een En- gelsch officier, die indertijd hier te lande geïnterneerd was, had bij een juweliers firma voor 80.000 aan juweelen ge kocht. De kooper overleed echter, zoo dat de gekochte juweelen onbetaald ble ven. De juweliersfirma stelde daarop bij de Engelsche Regeering een vordering in tegen de erfgenamen van den offi cier. De vordering werd ontzegd met veroordeeling der firma in de kosten. Ten einde deze kosten betaald te krij gen, werd door de erfgenamen de zaak bij de Haagsche rechtbank aanhangig gemaakt De juweliersfirma eisohte daar bij reconventie-betaling der geleverde goederen. Na de pleidooien van Mr. R. V. Bakker, voor de erfgenamen, en Mr. J. Raaymakers, voor de juweliersfirma, werd de uitspraak bepaald op 13 April. LANDBOUW. De afd. Teerproducten voor Land en Tuinbouw van de N.V. Utrechtsche Asphaltfabriek zond ons een geïllustreer- den folder toe, waarop verschillende mededeelingen worden gedaan over het verkrijgen van mooi gezond fruit door doelmatig gebruik van vruchtboom-car- bolineum, Californische Pap „Krimpen". Men zie de advertentie. VERKEERSWEZEN, POST EN TELEGRAFIE. Indische post per vliegtuig. Naar de Tel verneemt, overweegt het Comité Vliegtocht Nederl. Indiè een proefvlieglochl AmsterdamMarseille op 28 Mei a.s. in aansluiting op het van daar vertrekkend s.s. „Indrapoera Het vliegtuig zal op 29 Mei doorgaan naar Genua en na aankomst van hel op dien dag aldaar tc pl.m 7 uur ver wacht wordende stoomschip „Johan de Witt" uit Indiè, teruggaan naar Amster dam. Deze vliegtochten zullen zoo mogelijk dienstbaar worden gemaakt aan het ver voer van gewone en aangetcekeude brie ven, briefkaarten en andere stukken, waarvoor het gewone luchtrecht ver schuldigd is. De mail van de Johan de Witt zou aldus 24 uur eerder bezorgd kunnen worden. LEGER EN VLOOT. Bij Kon. besluit zijn, met 10 Maart, bevorderd tot officier van den marine stoomvaartdienst 1ste klaése, de officie ren van den marinestoomvaartdienst 2de kl. D. W. Kwak. en K. J. Metz. Tevens is aan luitenant ter zee 2de kl. van de Kon. marine-reserve J, van der Meer met 1 April, op zijn verzoek, eervol ontslag uit den reserve dienst verleend. Officier van administratie 2e kl. M. J. C. Klaassen, die geplaatst is aan boord van Hr. Ms. kruiser „Sumatra" te Amsterdam, is bestemd voor de functie van secretaris van den commandant der marine te Willemsoord, tevens commies van aannemipg der marine aldaar. Generaal-majoor ;hr. E. J. M. Wittert, commandant der 2e divisie, zal tegen 1 Mei den militairen dienst ver laten. De luit. ter zee 2e klasse J. Cal- lenfels is overgeplaatst van Hr Ms. Schorpioen naar Hr. Ms. Tromp. De officier van adm. 2e klasse M. van der Vliet is overgeplaatst van het wachtschip te Vlissingen naar den afbouw van de Flores Men seint uit Brest, dat de Nederlandsche kruisers „Tromp" en „Heemskerck" Zaterdagmorgen op de reede van Brest zijn aangekomen, waar bij de gebruikelijke saluutschoten wer den gelost. De kruisers zullen de muni tie aan boord nemen, welke het s.s. Boeton, bij den brand op dit schip, te Brest is gelost. SPORT. Verschenen is de catalogus van TransvaliaRrijwielen voor seizoen 1926 van de Transvalia-Rijwielfabriek al hier. Het is een welverzorgd boekje, smaak vol gedrukt bij den heer G, W. den Boer. Het bespreekt achtereenvolgens de ver schillende soorten rijwielen aan de hand van afbeeldingen. In het bijzonder wordt de aandacht ge vestigd op het nieuwe model „Supra". Te Brussel is Zaterdag voor het eerst een hockey-wedstrijd gespeeld tusschen de vertegenwoordigende ploe gen der Belgische en Nederlandsche dames. Het resultaat was dat de Belgische dames met 21 wonnen. o .Voetbal. De uitslagen in de afd IV waren gisteren le klasseN.O.A.D.Willem II 3—0; B. V. V— M. V V 1-4. 2e klasse BredaMiddelburg 2 3. 3e klasse: ZierikzeeWalcheren 2—3. Res. Ie klasse: WilheLmina II—B. V. V. II 0—3. NAGEKOMEN BERICHTEN. GROOTE UITSLAANDE BRAND. Men seint uit Rotterdam Hedenmiddag is een zware uitslaande brand uitgebroken in de afdeelingen oliën en vetten der firma R. S. Stok- visch en Zn. aan de Ruigeplaatweg al hier. De geheele linkervleugel is efen prooi der vlammen. Door de wind vreest men voor de andere gedeelte van het enorme gebouw. Men meldt ons nog Om half drie was de geheele linker vleugel van bet gebouw een prooi der vlammen. De afdeeling gasomamenlen, oliën en vetten, schroeven en asfaltpa- pier waren toen reeds onverbiddelijk ver loren. Tegen genoemd uur stak er een weinig wind op, doch dit wakkerde de vlammen zoo snel aan, dat het vuur zich met groote snelheid naai' den anderen vleugel van het gebouw voortplantte. Met 30 stralen tast de brandweer het vuur aan. Van eenig resultaat was echter niets te bespeuren. Als het de brandweer niet gelukt de vlammen tot de tweede verdieping te be perken, welke een oppervlakte heeft van duizenden vierkante meters, zal ook de eerste etage, waarin de kantoren zijn ge vestigd, door den brand worden aange tast, en kan met vrij groote zekerheid vastgesteld worden, dal het enorme ge bouw een prooi der vlammen wordt. 'DE SOCIALISTEN EN HET VERDItAG MET BELGIË Zaterdag had op uitnodiging der S. D. A. P. in het Volkshuis te Amsterdam een bijeenkomst plaats van Belgische en Nederlandsche sociaal-democratische de legaties, ter bespreking van de in Neder land gerezen bezwaren tegen het Bel- gisch-Nederlandsch verdrag. De vertegenwoordigers van beide par tijen kwamen op een groot aantal punten tot eenstemmigheid. Omtrent een belang rijk punt zal nog nader overlegd worden. LAATSTE BERICHTEN. EEN VERBETERING. In het verslag van de rede van den heer Marchant. opgenomen in het tweede blad. staat aan het slot der vijfde alinea: „In 1920 werd het een blijvend gezel schap" Dit laatste moet zijn gezantschap. MILITAIR VLIEGTUIG NEERGESTORT Hedenmiddag is ouder ile gemeente Beuningen een militair vlicgtug neerge stort. De bestuurder Jansen on de an dere inzittende v. d. Kamp werden ge dood. Hef vliegtuig is vernield. ARTIKEL 40. Het Haagsche Gerechtshof heeft be vestigd het vonnis van de rechtbank al daar inzake de intrekking van artikel 40 van het Bezoldigingsbesluit, bij welk vonnis werd ontzegd de vordering van den ambtenaar v. d. Wielen tot uitbeta ling van het volle door hem voor die intrekking genoten, salaris. BEURSOVERZICHT. AMSTERDAM, 15 Maart 3 uur. De handel van geringer afmetingen Tabakken waren in doorsnee niet veel veranderd. Amsterdam Rubheps den boventoon, werden op een weinig veranderd niveau afgedaan. Claims Zuid Preanger Rubber waren aan aanbod onderhevig. Van de aand. Handelsvennootschappen gaven Banda's bij wijlen eenige affaire 'te zien. In oliewaarden ging maar weinig om. Koninklijken eerder wat lager. De Roe- meensche soorien veronachtzaamd. Prolongatie 3 pet. W1S8E...'wr.KSEN AMSTERDAM, 15 Maart. 3 uur. De cijfers tusschen haakjes zijn de koersen van Zaterdag Londen 12.13»/? (12 13 elf zestiende). Berlijn 0.5944 (0.59942%). Parijs 8.97»/? (9.06). Brussel 10 25 (11.33»/?). Zwitserland 48,06 (48.05). Weenen 0.3520 (0.3515). Kopenhagen 65.50 (65.60). Stockholm 67— (66.95). Oslo 54.17»/? (54.42»/?). N. York 2.49% (2.49 elf zestiende). DE UITBREIDING DER RAADSZETELS GENÈVE, 15 Maart. V. D. De Duit- sche rijksminister van buitenl. zaken dr. Stresemanu ontving hedenmiddag te 12 uur de Duitsche journalisten. Hij legde de volgende verklariug af. De oplossing der moeilijkheden hangt nu van Zweden af. aan welk land is voorgesteld af te zien van zijn tijdelijke raadszetels en de plaats vrij le laten voor Polen. De Zweedsche vertegen woordiger Unden heeft naar Stockholm geseind om instructies. Deze- instruc ties worden thans afgewacht. Alle ^Ge delegeerden le Genève werken om een verzoening tol stand le brengen. BERLIJN, 15 Maart V.D. De toestand in Gencve werd hedenmorgen vroeg iets hoopvoller ingezien. Het is evenwel nog niet bekend waarin deze betere voor uitzichten bestaan. De niet officeele be sprekingen tusschen de leden der dele gaties duren voort en schijnen het daar heen te leiden dat aan Polen een niet permanenle zetel zal worden afge staan, zonder dat daarvoor de toestem ming van Duilschlaud noodig zal zijn. Hetgeen wil zeggen dal geen uitbreiding van den Raad zal plaats hebben. In verband hiermede komt het voor stel van Zweden weer naar voren, om een andere mogendheid te doen laten afzien van haar niet-permanenten zetel welke dan aan Polen zou worden gege ven. Ook wordt de mogelijkheid besproken de vergadering van den Volkenbond Dins dag, algemeene nieuwe verkiezingen van de niet-permanentc raadszetels te laten houden. De gisterenmiddag voorgenomen zit ting van den Raad werd tol hedenmorgen uitgesteld. LONDEN, 15 Maart. V.D. De pers beoordeelt den toestand in Genève, he denmorgen voor een deel even donker als tot nu toe, terwijl andere bladen een hoopvoller stemming waarnemen. En wel in hoofdzaak met het oog op 'de morgen te houden volledige zitting van den Vol kenbond, waardoor de gebeurtenissen van de laatste weken duidelijk zullen worden. De „Daily Telegraph" acht een wijzi ging van het pact van den Volkenbond spoedig noodzakelijk. Het blad acht de eerst door Engeland en later door door Duitschland voorgestelde oplossing in den vorm van een studiecommissie het best. De „Times" meent dat de berichten uit Genève uit de verte gezien, iets over dreven aandoen. De hemel zal niet naar beneden vallen, wat ook de vergadering van den Volkenbond zal doen. De Vol kenbond zal in de toekomst wel yan groo te waarde zijn, doch men moet zijn hui dige beteekenis niet overschatten en niet aannemen, dat liet lot der wereld van hem afhangt. Locarno is ook niet veel meer dan een kunstmatige combinatie en een handig diplomatiek werk geweest VERSCHILLENDE BERICHTEN. Op het Zijpe heeft tusschen het aakschip „Dankbaarheid", schipper J Tenhoeve, te Wemeldinge en het aakschip „L'Esperance", uit Dordrecht, schipper J. Grinnevisch een aanvaring plaats gehad. Eerstgenoemd schip is ge zonken. Bij een geneesheer, gevestigd op dan Linker Maasoever te Rotterdam, meldde zich een Laskaar, die bij onder zoek symptomen van pokken vertoon de. De medicus waarschuwde den ge neeskundigen dienst, die den patient aan een nader onderzoek onderwierp. Dit laatste wettigde het vermoeden, dat men hier waarschijnlijk met een ge val van waterpokken te doen heeft. De vreemdeling werd naar de barak ken overgebracht, tegelijk met nog een aantal andere Laskaren, die met hem in een logement aan de Veerlaan verblijf hadden gehouden. Dit logement werd ontsmet en de Las karen werden allen ingeënt. Zondag herdachten de heer en mevr. K. F. WisdomSchmidt, resp. 91 en 94 jaar oud, wonende te 's-Graven- hage, hun 65-jarige echtvereeniging. Beiden genieten een goede gezondheil. -Op de schorren te Santvliet, vlak bij de Nederlandsch—- Belgische grens, is eergisteren een kudde van 230 schapen in het plotseling stijgende Schelde-water verdronken. B UITEHLAW 0. DE ZEVENDE VOLKENBONDS VERGADERING. Uitbreiding. Nog steeds geen oplossing! Men was Zaterdag zoo pessimistisch, dal naar een Britsch communiqué meldt, alle officieuse besprekingen verder nutte loos werden geacht, en de zaak dus maar voor den raad moest komen. Later was de stemming weer wat minder gedrukt. Men verzekerde, dat de Duitschers per slot toch nog met Chamberlain tol over eenstemming waren gekomen, om nog een laatste poging te doen. In hoofdzaak wilde de Engelsche dele gatie gedaan zien te krijgen, dat de Duit sche gedelegeerden de toezegging doen, dal zij na Duitschland's opneming in Volkenbond en Volkenbondsraad een be paalde verklaring zullen afleggen: een soort formule voor Duitschland's loyali teit cn verzoeningsgezindheid. Nogmaals zou daarin n.l. nadrukkelijk uitgesproken worden, dat er aan Duitsche zijde geeu principieel verzet tegen Polen's can- didafuur of die Van een andere mogend heid bestaat. De Duitschers zouden de verklariug moeten afleggen, dat zij, als de in te stel len commissie zou komen, tot een aanbe veling tot uitbreiding van den Volken bondsraad en in verband daarmee een bepaalde candidatuur zou aanbevelen, aan do tenuitvoerlegging van zoodanige aanbevelingen in het algemeen belang van den Volkenbond hun medewerking zullen verleenen en zich daartegen niet, terwille van «enigerlei indivldueele Duit sche belangen zullen verzetten. Daar van Duitsche zijde er te Genève op gewezen werd, dat de Duitschers al herhaaldelijk een zoodanige verklaring hebben afgelegd, kan er, dunkt ons, geen bezwaar zijn dat nog eens nader officieel te doen. Gaan ook de andere mogendheden mee, dan is de zaak ter elfder ure nog gewonnen. Mits dus ook de belangheb bende candidaten 'voor een raadszetel (Polen, Spanje en Brazilië) nog wat ge duld hebben. De heeren nemen ook het probaat mid del van lekker eten te baat om elkaar te overtuigen. Geen dag gaat voorbij of de een of andere delegatie biedt een lunch of diner aan. Zoo ook nu boden de Duitschers aan Chamberlain aan zijn vrouw een dejeuner en de „tea's" van Sir Eric Drunemond, den secretaris-generaal, worden haast be roemd. Na afloop hebben dan de noodige onder-onsjes plaats, die soms zeer lang duren Natuurlijk zijn er de noodige verkla ringen, interviews, en nog veel meer persstemmen, die indrukken weergeven. Wij maken er in den regel geen melding van, omdat het feitelijke van de kwestie weinig voorthelpen. Veel „actie" zit er toch al niet in deze materie, al is mfen overigens waarlijk ernstig genoeg' Een uilzondei-ing willen wij thans ma ken met Stresemann. den hoofdpersoon in dit drama. In een conferentie met de persvertegenwoordigers betoogt hij' ,o.a.: Het Duitsche rijk, zooals dit door zijn huidige regeering wordt vertegenwoor digd, is een overtuigd aanhanger der Locarno-politiek. die het als den groot sten poïitieken vooruitgang beschouwt. Zonder eenige overdrijving komt mij deze vooruilgang zoo groot vor, dat daarnaast het getwist om een kwestie, die betrek king heeft op het Reglement van Orde van den Volkenbond, veel tc onbelangrijk is. dan dat men onverrichterzake van hier zou kunnen vertrekken. De gedachte alleen zou reeds belachelijk zijn. Stresemann heeft daarop nog eens na drukkelijk uitgesproken, dat hij er nim mer aan gedacht heeft zich in principe tegen elke uitbreiding van den Volken- bondsraad te verzetten; ook als lid van den Volkenbondsraad zullen de Duit schers 't volstrekt niet in hun macht heb ben de toetreding van eenigen staat als niet-permanent lid te verhinderen, daar de kwestie der niet-permanente zetels een aangelegenheid der Asscmblée is, aan welke besluiten zij zich hebben te onderwerpen. De Duitsche minister van buitenl. za ken geeft dus a.h.w. te kennen aan Po len enz. eerst zich met een niet-perma nenten zetel tevreden te stellen. Over een wijziging van de Zweedsche houding, eigenlijk het begin van het verzet, hoor den wij nog niets naders. Een andere qplossing seint het „Ber liner Tageblatt"- een terugkeer naar het oorspronkelijke plan van Chamberlain en Cecil. Dezen wilden n.l. het mandaat voor de niet-permanente leden voor drie jaar vaststellen. Zweden, dat thans reeds lan ger dan drie jaar als niet-permanent lid in den Volkenbondsraad zitting heeft, zou zijn zetel dientengevolge automatisch ver liezen en deze zou dan aan Polen toe gewezen worden. Nader wordt nog gemeld Briand heeft zich gisteravond onderhouden met Lu ther en Stresemann Een communiqué werd daarover uitgegeven met de ver klaring, dat de toestand onveranderd is. Beteekent dit, dat Frankrijk niet op het nieuwe voorstel van Chamberlain is in gegaan? Wederom wordt de onmacht geuit om uit de perikelen te raken door middel van officieuse besprekingen, zoo- dat de Volkenbond zelf die zal krijgen. Dat wil dan zeggen, dat ook de lan-

Middelburgsche Courant | 1926 | | pagina 2