t BEL'ILS.YOTEERING VAN IÏEDE.Y. AMSTERDAM, 26 Jan (Slotkoers) 6 pCt. Nederland 1023 103: 6 pCt. Nederland 1922 106 drie zestiende 5 pCt Nederland 1918 101 één zestiende, 4% pCt. Nederland 1917 98»/*; 2% pCt. Nederl. W Schuld 62. 3 pCt do. Oblig. 733/,; 3 pCt. do Cerlif. 73t/2. Cert. Ned. Hand Mij. 1498/.,, Aand. Ned. Ind. Handelsb. 159; Aand. Kolo niale Rank 191%Kon Petrol Aand 406%109a/,Gecons Holl. 201%; Cult, Mij Vorstenlanden 160; Handelsv. Ara sterdam 621—626. Javasche Cultuur 330; Aand. Deli Mij 101%—105, Amsterd. Rubber 343351%. Ned. Amerik. Vaart 61%; Ned. Scheep vaartunie 163; Kon. Neil Stoomb. Mij. 80%; Aand Paketvaart 190%. Gouda A 280; Philips A 368%; Jur- gens A. 1461/2—151 Anaconda 95%: Steels 134%, Erie 36: Union Pacific 147%, Common Marine 10 negen zestiende. Prefcred do 40%; Max well Gr. C. v A. 0%, Maxwell ,Land Cert. v Ine Bonds 17%. Prolongatie 3. jftA c sjosnoo '9/ig 08gI jq0 nossna zestiende; Hope vijftien zestiende. Markt sluit flink prijshoudend. Wisselkoersen Londen 12.11%; Berlijn 0.5930, Parijs 9.35%; Brussel 11.32%; Dollar Cable 2 49 één zestiende. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Medegedeeld door het Koninklijk Ned. Met. Instituut te De Bilt. Naar waarnemingen verricht in den morgen van 26 Jan. Hoogste barometerstand; 774.6 te Zurich. Laagste barometerstand 735.8 te Reykjavik Verwachting lot den avond van 26 tot den avond van 27 dezer; Matige tot krachtige of stormachtige Zuid-Westelijke lot Zuidelijke wind, zwaarbewolkt tot betrokken, regenbuien, dezelfde temperatuur. Thermometersland alhier 's morons 9 uur 46 gr 12 uur 48 gr., 3 uur 48 gr. HOOG WATER. Vli ssi ngeo. (Z o n n e t ij d.) "Woenadvg 27 Jan. n.ui. 12 53 Donderdag 28 l 28 Vrijdag 29 2 05 Saterdag 30 2 43 óoudag 31 3.16 Maandas Febr. 3 47 Dinsdag 2 12.10 (Het tijdstip van hoog water te Dom burg valt 9 minuten na dat te Vlis singen.) het jammer (lat er nog zoovelen zijn die niet aansluiten omdat ze nog geeu direct voordeel er in zien. Men vindt in de or ganisatie toch vraagstukken van zulk groot belang. Het landbouwonderwijs is er goed verzorgd, dc boekhouding, die noodzakelijk is voor den fiscus, 't rechts kundig bureau ;het Zeeuwsch pachtbu reau, keuring van gewassen, zaaizaden en pootgoed, ook de uitgave van een eigen orgaan, het Landbouwblad. Hoe sterker de organisatie is, hoe meer kracht en van uit kan gaan. Vervolgens deed de spreker mededee- llng van een excursie die hij had mede gemaakt naar Zwitserland, on ging toen over tot hel vertoonen van lichtbeelden Allereerst van landbouw en veeteelt te Zwitserland Vervolgens oenige plaatjes met groeiende platen uit ons land en daarna een film van de tentoonstelling der Z. L. M. Door den heer G de Visser werd de vraag fcksdaan wat het best is le doen tegen de voortwoekering der mollen op Walcheren. De beer Kielstra zei, dat aan gezien hij deze vraag niet had verwacht, hij een antwoord zal geven in hel Zecuwsche Landbouwblad. Blijkens het jaarverslag van het Musschengilde le Waarde heeft de boekhouder A Nagelkerke over 1925 in ontvangst genomen 1485 musschen en 832 musscheneiercn. Hiervoor is betaald geworden f 52 87. De heer v. W alhier brak, naar aan leiding van genoemd verslag, een lans voor andere vogeltjes dan musschen. Me nigmaal worden er door de jeugd andere eitjes ingeleverd dan van musschen. Hierbij hebben ze natuurlijk de nestjes van de desbetreffende vogeltjes ver* stoord Tevens sprak hij over dc foren- kauwtjes. die elk jaar, op de terugreis, Waarde aanaoen, om te zien of ze nog niet, zooals voorheen, in den toren kun nen nestelen Hij vindt die lorenkauwtjes als bij een toren behooreude. Daarom werd op zijn voorstel besloten een ver zoek lot den raad te richten, teneinde die vogels weer in de gelegenheid te stellen, in een beperkte ruimte te kun nen nestelen. Zaterdag 23 dezer had te W a a r d e eene algemeene vergadering plaats van de Dorpsvereen. „Helpt Elkander", afd. der Z. L. M. Uit het jaarverslag bleek, dat het le dental van 54 op 52 is gekomen. Mede gedeeld werd verder, dat in tweede in stantie voor het Gerechtshof te 's-Gra- venhage, de procedure aangaande eene kunstmestlevering door de vereeniging is gewonnen Een woord van dank werd hierbij toegebracht aan het Centraal Bu- reau te Rotterdam, voor het kosteloos beschikbaar stellen van zijn Rechtskun dig Adviseur, gedurende den loop van het proces. Gedurende het boekjaar 1 Jan. 1925 tot 1 Jan. 1926 werd door de vereeni- ging aangeschaft 7200 lc.g. Patentkali, 46700 k.g. Super 14 pCt., 42000 k.g. Amm. Super, 44200 k.g. Zwavelzuur Ammoniak en 75800 k.g. Chilisalpeter, een uitgaaf vorderende van ƒ23066.08. Volgens de rekening, die voorloopig reeds door 3 leden was nagezien en in orde bevonden, waren de inkomsten over het boekjaar geweest, 24515.10, de uitgaven 24598.16, alzoo nog een nadcelig saldo van 83.06 Het perio diek aftredend bestuurslid A. Dees, werd als zoodanig herkozen. De heer C. Bal werd gekozen tot af gevaardigde voor den Kring het Oosten van Z.-Beveland, terwijl als afgevaardig den voor de algemeene vergadering van de Z. L. M. gekozen werden, de aftre dende leden C. Bal en A. Mol, en als hunne plaatsvervangers de leden M. H. J. Weststrate en J. J. Mol. Na een inleiding van den voorzitter over het doel en de werking van het Rechtskundig Bureau, werd na bespre king dienaangaande, besloten om voor loopig nog niet als lid der vereeniging toe te treden. Zaterdagavond trad te Wol- pliaartsdijk in de zaal van den lieer G. Poleij voor de vereeniging van oud- leerlingen van den Lamlbouwwin Ier cur sus, op de heer Jac. Welleman van Krab- bendijke met een lezing over Van biet tot suiker, toegelicht jnet goed geslaag de lichtbeelden. LEGER EN VLOOT, Officier van den marinestoomvaart dienst 2e kl J. A. Habig, onlangs uit Oost-Indië teruggekeerd, is geplaatst aan boord van Hr. Ms. mijnlegger Hydra te Vlissingen. Vergund om naar Nederland terug te keeren aan den luit. ter zee le kl. D. de Josselin de Jong; den luit. ter zee le kl. W. Gauw; den luit. ter zee 2e kl. J P. H. Berks; den luit. ter zee 2e ki. J. J. E. Krips; den off. van administratie 2e kl. A. A. Wijt. De matrozen van de „J a v a". Toen de nieuwe kruiser Java te Priok aankwam, schreef de Weltevredensche redacteur van het Alg. Ind. Dgbl. aan zijn blad „De geest onder het personeel is niet om „over te roepen", zooals ons van betrouwbare zijde werd medegedeeld het was „moeilijk om het den menschen naar den zin te maken, er was geen al gemeene tevredenheid". Dat moge al of niet juist geweest zïju men had wel gedacht, dat na de har telijke verwelkoming, welke ook het on dergeschikte personeel in Indiëten deel viel, de stemming, om welke redenen dan ook bedorven, weer verbeterd was. Te Soerabaja is echter gebleken, dat dit niet het geval is. Naar de Nwe. Soer. Ct, schrijft, zou de bemanning van den kruiser gewei gerd hebben den feestavond, door de burgerij van Soerabaja haar aangeboden, bij te wonen. Om deze opzienbare hou ding te motiveeren, werd den comman dant medegedeeld, dat de bemanning liever niet kwam in de voor dien feest avond bestemde zaal, de zaal van de sociëteit „Concordia" en wel omdat die zaal op gewone dagen voor het marine personeel niet toegankelijk is, een mo tief, dat nogal gezocht klinkt, omdat de ingezetenen van Soerabaja, die geen le den zijn van deze sociëteit, natuurlijk ook geen toegang tot deze zaal hebben. De marine-commandant moet daarna over deze aangelegenheid, welke voor het comité van ontvangst voor de exe cutanten van het programma allerpijn lijkst had kunnen worden, radiografisch hebben geconfereerd met den vloot voogd. En deze zou bevel hebben ge geven om het bijwonen van den feest avond tot „dienst" te verklaren. Wat beteekende, dat zij, die daartoe werden aangewezen, den feestavond moesten bij wonen, wilden zij niet indisciplinair han delen. De bemanning marcheerde dus naar de feestzaal. Tijdens de rede van den resident was zij nogal rumoerig en zelfs ontzag een der matrozen zich niet om, toen de resident sprak van den onge dwongen geest, welke op het feest zou heerschen", hard te roepen „gedwongen" Toen het „Wilhelmus" werd gespeeld, kostte het eenige moeite om alle sche pelingen tot opstaan te krijgen en terwijl de burgerij het volkslied meezong, zwe gen de matrozen. Gelukkig merkte niet al het publiek deze onbehoorlijke manifestaties der gas ten op. Doch op hen, die er getuige van waren, maakte een en ander een zeer slechten indruk. Hot is in Soerabaja, als een gevolg van de uitspattingen en vechtpartijen der marine-schepelingen, moeilijk geweest om dc goede verstandhouding tusschen de burgerij en de matrozen te bewaren. De burgerij heeft gaarne erkend, dat er ^cer veel fatsoenlijke matrozen zijn, doch zij zal er zich over blijven ver wonderen, dat deze er maar niet in schij nen te kunnen slagen om hun ruwe mak kers binnen de perken van het fatsoen te houden. Evenwel, de burgerij is niet haatdra gend en zij doet wel eens een oogje toe, als de, na vorstelijke verteringen uitbun dig geworden matrozen, in restaurants en cabarets andere menschen het genoegen vergallen. Dat bleek ook uit de spontane actie om de opvarenden van de Java feestelijk in te halen. En al hebben nu de matrozen op den feestavond later blijkbaar onder den in vloed van het leutig programma him stemming ten goede gewijzigd, de wijze, waarop zij eerst de tegemoetkomende houding der burgerij hebben beantwoord kan maar niet dadelijk vergeten worden. NAGEKOMEN BERICHTEN. AUTODIENSTEN IN HET OVER STROOMDE GEBIED. Nadat dc wegen vrij zijn gemaakt zijn de autodiensten naar Megen, Lithooyen 'en Lith hervat, waardoor hel verkeer door ue Beersche traverse met den Maaskant naar en via Os is hersteld. 'DE GEREF. SYNODE TE ASSEN. In de middagzitting benoemde de Synode een commissie, die praeadvies zou uit brengen over de vraag of deze Synode wettig is bijeengekomen. De vergadering werd geschorst lot vier uur. CODIFICATIE VAN HET INTERNAT. RECHT. GENÈVE, 26 Jan. V. D. De com missie van deskundigen ter bestudeering der codificatie van het internatiomialal recht, die op het oogenblik le Genève haar tweede zitting houdt, besloot tot instelling eener subcommissie, om ver dere problemen van internationaal recht te zoeken, die gecodificeerd kunnen wor den DE FUSIE TUSSCHEN LIBERALEN EN LABOUR. LONDEN. 26 Jan. V.D. In antwoord op de jongste reden van Lloyd George over een voorgestelde fusie tusschen libe ralen en labourparly heeft Arthur Hen derson gister in een rede verklaard, nat in geen geval de labour party de liberale steun niet zal koopen door ver zaking van hare beginselen, vermindering van idealen of verminking van haar pro gram. VOOR DE SLACHTOFFERS VOOR DiEN WATERSNOOD. Bij den penningmeester van het plaat selijk comité te Middelburg werd nog ontvangen N. V. ,,1>." f25; inzameling langs de huizen f 2481.78, te zamen f 2506.78, met de vorige opgaven f 9595.89. Bij de redactie van de Middelb. Crt. werd nog ontvangen, van N. N. f 1; M. F. f 5; samen wet de vorige giften f 408.52, Bij den penningmeester van het Prov. Watersnood Comité in Zeeland is nog ontvangen voor de schadelijtlenilpn in-de ze provincie van Nytengo, Goes f50; 1/10 aandeel in collecte Goes f 480; aandeel in collec te Schoondijke f74; idem 's-Heer Abts- kerke f50; idem St. Laurens f77; Idem Waterlandkerkje f 19,70; idem "Retran- chement f 60; Avicultura 'Oostburg f 15; afd Oostburg V.P.Z f 15; van een verge len burger f 3. Te zamen met de vorige opgaven f 1452,92%. LAATSTE BERICHTEN. HET DOOI WEER EN DE WEGEN. De beperking van het vervoer op de wegen in Zeeland wordt in den nacht van 26 op 27 Januari te 12 uur opgehe ven voor zoover betreft de Rijkswegen m de geheele provincie en de .overige we gen, behalve die in Schouwen en Duive- land en Noord-Beveland. ARROND. RECHTBANK TE MIDDELBURG. Tot vice-president van de Rechtbank te Middelburg is benoemd Mr. G. F. baron thoe Schwartzenberg en Hohen- lansberg, rechter in die rechtbank. MARKTBERICHTEN. Goes, 26 Jan. Op de graanmarkt was de aanvoer ruim met stillen handel. Tarwe f 12f 14,25; Wintergerst 10 11; Goudgerst 1011.25; Haver 9.50 10.50; Kookerwten 12.5015; Kroon- erwten 1320; Bruine boonen 1014; Maanzaad 60; PLUIMVEETENTOONSTELLING. Hedenochtend had in het Veilingsge bouw te Goes dc'opening der Tweede Prov, Nut-Pluimveetentoonstelling plaats. Dhr. Slegt, als voorzitter van het Ten- toonstellings-Comité, wees er in z'n ope ningswoord op, dat de V. P. Z. een Pro vinciale Vereeniging is, met plm, 1100 leden, en beoogt de bevordering van de bedrijfspluim veeteelt. De Vereeniging heeft thans reeds 3 eierveilingen, waar van spr. speciaal de Goesche eierveiling noemt. Deze tentoonstelling is eigenlijk een demonstratie. Na een woord van dank aan de ver schillende medewerkers, verklaarde spr. de tentoonstelling voor geopend. Dhr. Hanken voert het woord als voor zitter der V. P. Z. Spr. hoopt op samensmelting der twee bestaande pluimveeteelt-vereenigingen. Daarna werd een rondgang gemaakt. DE ZOMERTIJD. Naar wij vernemen heeft de Minister van Binnenl. Zaken bepaald, dat in 1926 de zomertijd zal aanvangen op 15 Mei, en zal eindigen den 3den October. DE ZAAK-GEELKERKEN. Gisteravond is te Assen de Builonge- wone Gen. Synode deF~ Geref. Kerken ingeleid met een bidstond. Hedenochtend is de synode geopend door ds. H W. Laman, die dc hoop uitsprak dat in de aanhangige kwestie een sLormstiilcnd woord mag worden ge sproken. Tot praeses werd gekozen ds. K. Fern- hout, van Vreeland; tol scribent ds. G. Keizer, van Rheden. Ds. Fernhout noemde de zaak zeer moeilijk; zij kan alleen tot een goed einde gebracht worden, als allen beseffen, niets tegen, wel vóór de waarheid te vermogen. Daarop stonden alle leden op om in stemming te betuigen met de belijdenis. DE Z. AFRIK. STUDENTEN. Hedenmiddag werd Leiden bezocht door het gezelschap Zuid-Afrikaansche studenten, dat een studiereis door Euro pa maakt Ten stadhuize werden ze ont vangen door den burgemeester, en in de academie met een rede van prof. dr. W. dc Sitter, rector-magnificus, waar na de heeren door het collegium van het L. S. corps op de .sociëteit Minerva en de dames door dc vereeniging van vrouwelijke studenten worden ontvan gen. Een gemeenschappelijke maaltijd had plaats in de stadszaal, gevolgd door een filmvertooning in den Schouwburg van Neerland's volksleven, van D. J. van de Ven. STAATSLOTERIJ. (Onder voorbehoud). Op onderstaande prijzen vielen de vol gende nummers f 1000 1688 131S8 16344 19245 f 400- 9890 11263 14952 18279 f 200 5587 8632 12449 15205 16400 18240 18425 f 100 718 737 1291 2771 4234 6414 7377 8744 6042 13418 14110 15620 16058 18390 18998 20102 20926 14306 BEURSOVERZICHT. AMSTERDAM, 26 Jan. 3 uur. De Rubberafd. vormt de meeste belangstel ling. De Rubberprijzen waren in den loop van den dag iets aangetrokken. Dit riep direct een vaste stemming te voorschijn. Amsterdam Rubbers openden reeds boven de koersen van gisteren, óm kich daarop nog te verheffen. Suikerwaarden gunstig gedisponeerd. H.VA.'s stegen eenige procenten. Op de olieafdeeling konden Koninklij ken zich goed handhaven, doch de af faire was van weinig beteekenis. Tabakken: beperkt. Sumatra aanvanke lijk wat lager, nadien op peil. Amerikanen' intercontinentale rubbers aangeboden. WISSELKOERSEN. AMSTERDAM, 26 Jan. 3_ uur. De cijfers tusschen haakjes zijn de koersen van gister. Londen 12.117, (12.11*/»! Berlijn 0.5930 (0.5932%) Parijs 9.257a (9.26) Brussel 11.327a (11.32*/») Zwitserland 48.06 (48.08) Weenen 0.3510 (0.3510) Kopenhagen 61.80 (61.677a) Oslo 50.80 (50.70) Stockholm 66.65 (66.67'fa) New York 2A9'/a (2.49a/s) DE ITALIAANSCHE-ENGELSCHE SCHULDENREGELING. LONDEN, 26 Jan. V.D. De onder handelingen over de regeling der Itali- aansche schulden hebben tot principieele overeenstemming geleid op de basis van betaling van 5 millioen pond sterling per jaar. NEHERECHYDE f BOEKAREST, 26 Jan. V.D. In den leeftijd, van 82 j;aar is alhier overleden de voorzitter van den Roemeenschen Senaat Mikaël Neherechyde, een der be langrijkste aanvoerders der liberalen. In 1919 nam hij als vertegenwoordiger van Roemenië deel aan de onderhandelingen te Versailles, zijn teraardebestelling zal op staatskosten plaats hebben. DE PORTUGEESCHE BANK BILJETTEN. Wij vernemen dat het Gerechtshof in den Haag heeft bekrachtigd de beschik king der Haagsche rechtbank, waarbij de gevangenhouding werd gelast van Marang van Ysselveere, als verdacht van gebruik te maken van valsche akten in verband met de kwestie der Portu- geesche bankbiljetten. CANADA EN HET VERDRAG VAN LOCARNO. OTTAWA, 26 Jan. V.D. De ver tegenwoordiger van den eersten minis ter, Mackenzie King, heeft in het Lager huis verklaard, dat Canada niet gebon den is door het verdrag van Locarno, zoolang het kabinet dat verdrag niet heeft goedgekeurd. VERSCHILLENDE BERICHTEN. Te Haaksbergen heeft Zaterdag nacht na afloop van een danspartij een hevige vechtpartij plaats gehad, waarbij een zekere A. een 3-tal messteken in den rug bekwam. Zijn toestand is zeer zorgwekkend. De dader is onbekend ge bleven. Naar aanleiding van de vele mijn ongelukken, welke den laatsten tijd voorkomen, is, naar de „L. Koer." meldt, p elke Staatsmijn een opzichter aan gesteld, die speciaal belast is met het toezicht op de veiligheidsmaatregelen. Op de tramlijn onder Angeren i? hpt lijk gevonden van den landbouw- "onderwijzer v. d. B. uit Elden, die op weg was naar Angeren om les te gaven. De man is bij avond vermoedelijk door de tram gegrepen. De heer T.vlor uit Boston is in zijn hotel te Nice door zijn vroegereu secreta ris, daarvoor politieagent te Parijs, ver moord. De dader, die een groot bedrag van Tylor wilde hebben, is gearresteerd ERNSTIGE DIERENMISHANDELING. Er heeft zich, meldt de Telg., een ernstig geval van dierenmishandeling voor gedaan te Wormer. Den rijks veldwachter te Wormer werd medege deeld, dat een hond in deze gemeente dood in zijn hok lag en hoogstwaarschijn lijk van honger was gestorven. Bij onderzoek vonden de rijks- en de gemeenteveldwachter op het aangedui de land een hok, met een dooderi hond aan een ketting er in. Het beest was ontzettend mager, vel over been. De omwonenden verklaarden, dat de hond bijna nooit te eten kreeg. Daarom wierpen de buren vaak een stuk voed sel over de sloot. Toen in December met een kouden wind het hok van den hond met de ope ning naar den wind gekeerd stond, heb ben de buren het omgedraaid en er ook wat stroo in gedaan. De politie heeft het cadaver door een dierenarts laten schouwen, om zoo mo gelijk meer zekerheid omtrent de doods oorzaak te krijgen. Bij de sectie bleek, dat alle organen van het dier gezond waren en dat zich in de maag alleen een paar stukjes stroo bevonden. Tegen den eigenaar van den hond is nu proces verbaal opgemaakt. VERKEERSWEZEN, POST EN TELEGRAFIE. Te Maarssen overleed na een kort stondige ziekte in den ouderdom van 63 jaar, de heer N. G. Servaas, die van 1898 tot 1908 directeur was van net post- en telegraafkantoor te Krabben- d ij k e. De directeur-generaal der posterijen en telegrafie brengt in herinneringdat voor de afzenders van telegrammen naar Nederlandsch Indië gelegenheid, be staat van hun voorkeur voor den rgpht- streekschen nalionalen radio-weg te doen blijken. De telegrammen zijn daartoe le voor zien van de kostelooze aanwijzing „via Amsterdam—Bandoeng-Radio", dan wel van eene andere, daarmede overeenko mende aanduiding. Verdere bijzonderheden zijn opgeno men in de Staatscourant van 10 Decem ber 1925 no. 250; voorts worden inlich tingen verstrekt door de telegraafkan toren. St. Crt.) Paketboot Vlissingen Dover Duinkerken. Volgens een Fransch blad zou er sprake zijn van het instellen gedurende, het badseizoen van een passagiersdienst tusschen Vlissingen, Dover en Duinker ken, met het doel naar deze badplaats zooveel mogelijk vreemdelingen te bren gen. In verband met den lagen koers van der Franschen franc verwacht men, c!at de Belgische badplaatsen weinig be zocht zullen worden, doordat de bad gasten naar de Fransche kust zullen gaan. Door nu practische en snelle middelen van vervoer in te stellen meent men in Duinkerken een grooten toevloed \an bezoekers te krijgen, welke den bloei der stad len goede zal komen. Het initiatief zou zijn uitgegaan van den raad van beheer van de „Foire des Pays du Nord", terwijl de kamer van koophandel haar volledige instemming met het plan betuigde. Het vermiste vliegtuig. Men schrijft aan de N. R. Ort uit Lei den Op het oogenblik is men met een mijn- legger druk bezig, naar het vermist© vliegtuig le zoeken. Zaterdag j.I. hebben eenige jongens te Noordwijk aan Zee aan het strand be noorden den vuurtoren een opschrijf boekje gevonden waarin allerlei cijfers en berekeningen voorkwamen. Zij hecht ten echter aan dit boekje geen waarde en gooiden het weg. Later is hetzelfde boekje door een paar vissehers gevon den doch ook dezen hechtten er niet d)e minste waarde aan. Alle pogingen om liet opnieuw le vinden hebben lot nu toe gefaald. In Noordwijk is men algemeen van meening ,dal hét boekje in kwestie van een der vliegers afkomstig is. Zondag bij gunstig weer hebben nog vier marinevliegtuigen gezocht naar de overblijfselen van het verloren geganp vliegtuig van de landmacht. Zij hebben het 'gebied .gelegen tusschen den Helder, Texel, Vlieland, Harlingen, Stavoren en Enkhuizen afgezocht .zonder eenig resul taat echter. Ind. Stoomvaartlijnen. Sitoebondo p. 25 Jan. Ouessant, Rot terdam n. Batavia. Tjerimai, 23 Jan. v. Colombo, Rotter dam n. Batavia. Amor, 21 Jan. v. Amsterdam n West- Indië Enggano, 24 Jan. te Havre, Batavia n. Amsterdam. Tamarinda, 25 Jan. te Cocanada, Ba tavia n. Rotterdam. Merauke, 24 Jan. Suez, Java n.. Rotter-

Middelburgsche Courant | 1926 | | pagina 2