zeide even naar boven te moeten om geld te halen, in vol vertrouwen "hel gekochte overhandigde De man kwam echter niet terug. Ilij had éénhoog hel perceel langs de ach terzijde verlaten, eenvoudig gebruik ma kende van een tijdelijk verlaten woning om deze truc toe te passen. De goudsmid heeft aangifte bij de politie gedaan. Een 33-jarige vrouw te Gorinchem had een puistje in haar gezicht open ge krabd. daardoor ontstond bloedvergifti ging en na een paar dagen is zij aan de gevolgen overleden. Te Utrecht is mcj. C. P., die uil de nog rijdende tram sprong, komen te val len en daarbij aangereden door den aan hangwagen Met een dubbele beenbreuk werd zij opgenomen en naar hel zieken huis vervoerd alwaar zij Woensdag aan de gevolgen daarvan is overleden. De 2G-jarige M. A. ir. B. te Nijmegen deed Dinsdagavond bij de politie aldaar aangifte, dal hij op straal van f 110 was beroofd door oen onbekende, die hem peper in de oogen had gestrooid. De man was geheel met peper bestrooid, waarvan zijn oogen vrij waren, die hij verklaarde te hebben uitgewasschen. De politie stelde op de plaats, waar de be- roovïng zou hebben plaats gehad, een onderzoek in, doch daar de sneeuw or ongerept lag, twijfelde zij aau de waar heid van liet verhaal. B. verklaarde ein delijk, dal hij een valsche aangifte had gedaan, om op die wijze opgemaakt geld te verantwoorden Maandagavond is de 10-jnriye Willv K te Zwolle op hol terrein van de ijs- haan onwel geworden. Een dokter kon slechts den dood conslateeren, die niet hel gevolg is geweest van een vaJ op het ijs. maar vermoedelijk aan hartver lamming Een zoon en dochter van een vee houder lo Broek in Waterland zouden' met een slede over het ijs de ochtend- melk naar een afnemer te Watergang brengen Onderweg zakte de slede en hel meisje door het ijs Zij kon met moeite gered worden. Tusschen Yeghel en Dinlher kwam Dinsdagavond de 18-jarige mej Van d B die per fiets huiswaarts keerde, ver moedelijk door de gladheid, te vallen, liet meisje kwam met hel hoofd op de tramrails terecht, juist op het moment, dal de tram passeerde. Het meisje werd overreden en op slag gedood- De dienstbode B te. Urelcrp (Fr.) miste toen zo langs de Drachtster-Com- pagnonsvaart fietste, door het onvoldoen de licht van haar lantaarn, liet pad en plofte met fiets en al door het ijs. Tot aan den middel geraakte ze in liet koude water en niemand die hef ongeval op merkte. Na heel veel moeite gelukte iiel haar. weer behouden op den vasten wal te komen. Te Krefeld heeft een jongeman zijn bruid, die in gebreke was gebleven voor de huwelijksvoltrekking naar hel stadhuis Ir gaan, in haar woning den hals afge sneden De moordenaar werd gearre leerd. Te Qualrebras bij Ilardegarijp kw men legen 6 uur s avonds drie jongens van pl m. 11 jaar aim, die verdwaald wa ren geraakt. Zij bicken afkomstig Ic zijn \an Moloncnd onder Oenkork eh waren per schaats gereden over de vlakte, hel zoogenaamde huilen veld' in De jon gens waren vrceselijk van streek. Een angstigen tijd hadden ze doorgebracht, want volgens hun verklaringen waren zi\ 09k plaatsen gepasseerd waar het ijs nog zwak bleek te zijn. Door een paar bewoners van Qualrc bras werden ze zoo gauw mogelijk weer naar huis gebracht. De „Daily Mail'' verneeml uil Nai robi Een Nederlandsch handelaar. Mayei geheelen is aan de Noordgrens van Ke nya (hel vroegere Britsch-Oosl-Afrika) door Somali's doodgeschoten, maar hot schot was blijkbaar bestemd voor den dislrictsambtenaar. Gemeld wordt, dat de politie de daders heeft opgespoord. Een soinali is doodgeschoten, do andoren ont snapten De Brilsche commandant is naai de grens vertrokken Een Nederlandsch diamanthandelaar heeft een Lloyds-assuradeur in rechten aangesproken, in verhand met het verlies van eeiiigc zijner mecsl waardevolle post zegels uit een collectie, welke 111 een hotel te Berlijn werd gestolen Zijn eisch omvat o.a. 4000 pond, volgens hem de waarde van do vier postzegels van do eerste uitgifte op Nicuw-Guinea, welke mol de zegels van Hawaii do mooiste uit zijn collectie waren - De Anierikaansche filmaclour Ru- dolf Valentino is, na een verblijf van twee maanden te Londen, Dinsdag weer naar Hollywood vertrokken breid en ten slotte werd een tekort ont dekt. dal ongeveer 1 100.000 bedraagt. Het bleek, dat hel mogelijk was ge weest, dit bedrag te verduisteren 'lom- ongeoorloofde handelingen met de tel machine le verrichten, zonder dal zulks dadelijk ontdekt kon worden. In verband met deze verduistering viel het vermoeden op een 25-jarig bankbe diende Deze werd Dinsdagavond door de politie gearresteerd Hij het verhoor be kende hij hel feil gepleegd le hebben. Hij had op zeer grooten voet geloeid en het geheele bedrag verspeeld en ver brast. Ook kwani aan liet licht, dat een zijner vrienden, een jonge man van onge veer van denzelfden leeftijd van tleze verduistering op groote schaal had ge profileerd en mede had geholpen liet geld op te maken. Ook deze jeugdige losbol werd in verzekerde bewaring ge steld Beiden worden ter beschikking van dc justitie gesteld. Telg VERKEERSWEZEN, POST EN TELEGRAFIE. 20 Jan. Perim, Batavia n, lnd. Stoomvaartlijnen. Slamat 19 Jan. v Tanger, Rotterdam, n. Batavia Singkcp p. 20 Jan Gibraltar. Amster dam n Batavia. Sembilan. 19 Jan. v. Liverpool, Ba- via n Amsterdam. Insulinde, p. 20 Jan Perim, Batavia Rotterdam. Jan Pielersz. Coen. 20 Jan. le Port Said, Amsterdam 11 Batavia Rolti, p 19 Jan. Perim, Batavia 11 Am sterdam. Rondo, p. 18 Jan. Perim, Amsterdam Batavia Samnrinda, 20 Jan. le v. Sahang, Ba tavia n. Rotterdam f'abanan p. 20 Jan v.m. 4 u. Finis- lerre, Batavia 11. Rotterdam Stuvvesunt wordt 22 Jan. v. West- Indiê le Amsterdam verwacht. Tjisaroea, 20 Jan. v Amsterdam n. Java. Ternale 19 Jail le Belawan v. Rot terdam Merauki Rotterdam Nickerie. 21 Nov. 11.111. te Havre verw., Paramaribo 11. Amsterdam. Amersfoort, 20 Jan. v. Amsterdam n Curasao. Grolius. 20 Jan. le Southampton, Am sterdam 11. Batavia. Deli 20 Jan. le Antwerpen, Rotterdam 11 Batavia. Almelo. 18 Jan. v. Las Palmas. Amster dam n. Curasao. Bandoeng. 20 Jan. te Rotterdam v. Java Koriosono 19 Jan v. Batavia n lt'dam ICawi. 20 Jan Batavia 11 Rotterdam Koningin der Nederlanden, 19 Jan. v. Sahang. Amsterdam 11 Batavia. Nickerie. wordt 23 Jan. vv We si Indie te Amsterdam verwacht. Oberon. wordt 23 Jan v. Wesl-IndiO te Amsterdam verwacht. Polydorus. 20 Jan. le Port Said, Liver pool n Java. Stoomvaartlijnen oo Moord- Amerika. Leerdam, 19 Jan v. New-Orleans n. Rotterdam. Maasdam. 20 Jan. 11.111 v Santander, Rotterdam 11 New-Orleans. Rotterdam, p 20 Jan. 11 ni Sable Is land. Rotterdam n New-York. Brecdijk. p 20 Jan. 11 m. 7.50 11. Lizard, New-York 11. Rotterdam. Blommcrsdijk, p 20 Jan. n m fin Li zard. Rotterdam n. New-York. VERKOOPINGEN - VERPACHTINGEN IN ZEElAND. Jan. 22 Biggekerke, Inboedel, Rosier en Vervaat. 26 Oostkapelle, Boomen, Biaupot t. Cale. 26 Aagtekerke. Inspan, Struve 27 Middelburg, Meubelen, Notarishuis 27 Biggekerke, Huizen, Loeff. 28 Middelburg, Huizen, Struve. 29 Souburg, Hofstede, Hioolen. 29 Mcliskerke. Bouwland, Biaupot t. Gate 30 Arnemuiden. Huizen, Ittmann. Febr. 17 Middelburg, Inspan, Hioolen. April. 27 Grijpslcerke, Inspan, De Neeling. 28 Souburg, Inspan, Biaupot ten Cate. EEN TON VERDUISTERD- Bij een bankinstelling, gevestigd op een der grachten in liet centrum van Amster dam. is men een zeer omvangrijke duistering op het spoor gekomen. Bij een controle van optellingen, welke met telmachine gedaan waren, werd een ver schil van ccnige duizenden guldens op gemerkt. Het onderzoek werd toen nog uiige BUiTENLAND. GLIMPEN VAN DE RlUERA. I. M o n d a i e Kr a b be1s door Tom Schilperoorl. Ik weet niet precies meer wie heft was, en dat doel er betrekkelijk ook niet zoozeer loe, maar in ieder geval eeSa der „nabob's", welke gemeenlijk deze kust frequenteeren, had de gewoonte iedere» morgen lot zijn kamerdienaar te zeggen, hem de lijst der vreemdelingen op le lezen Als deze dan begon, niet de wal-jc-zoo de gewone menschen noemt krulde z'n neus. Die burgerlui Sla die maar overt Waarop de knecht de autori teiten oplas. Wederom krulde des mans neus verachtelijk Officiecle lieden? Niel noodigDan kwam de lijst van adel lijke lieden Hm, hm. was nogmaals 't bescheid overslaan! Niet belangrijk genoeg En pas als dan dc lijst van ko ningen kwam, zette Cornuché, want die was 't nu ik mij herinner, zicli in de ge makkelijkste houding en hoorde, z'n cho colade slurpend, welvoldaan de lijst dier hoogheden aan Nu had Cornuché daar recht op, want hij was een der menschen, die tannes, zoo niel ontdekt, dan toch ..gemaakt" l i (iden En dus was die vorstenrij zoo'11 beetje voor hem als wat voor anderen gouden medailles op eon tentoonstelling zijn Ieder weel, «lat Cannes nog steeds de gedistingeerdste stad aan de kust is, en gebleven is, nadat Lord Brougham het „ontdekte" en Cornuché het vol maakte E11 al is sinds de lijden van Lord Brougham's ontdekking dc Riviera wel ietwat minder select geworden, toch zijn, wat je „hoogc bezoekers" noemt, hier nog schering 011 inslag en 'is wellicht geen streek zoo rijk aan auecdoten van allerlei genre, tragische en komische, hun leven betreffende, als de Riviera Do mondaine verhoudingen zijn name lijk nog steeds langs deze kust in deze drie wintermaanden preoccupaties van den eersten rang en dal is geen wonder streek, waar hel steeds weinel'1 sic rangssterren, zoowel op adel lijk en vorstelijk gebied, a!s op kunst-, sport- of diplomatiek terrein Waar inds Nieuwjaar, aangekomen in Pulhnan- reinen, Blauwe Treinen, in automobielen an elk beroemd merk. welke om zoo te zeggen van hunne eigenaars een soort presenlabel visitekaartje vormen, waarop inplaats van een naam een formule slaat, die echter met een klein boekje voor ieder land te ontcijferen is, de voornaam ste leden van de „Upper-four-Hundred' an New-York, de upper-ten" van Lon den, de extrême-éiégance" van Parijs, benevens van een heel gezelschap vorsten en vorstinnen van regeerende huizen, als gewone menschen langs de stralen wan delen van Monte-Carlo, van Cannes of an Nice, on zoodoende zich vcrloonen op bepaalde plaatsen, als het Casino te Monle-Carlo, de Ambassadeurs le Cannes, 'aarlijk voor kijkgrage menschen hier meer le zien aan bekepde persona- dan in een heele jaargang van Scetch of Tafier Bekende diners, galavoorstellingen, suppers en natuurlijk niet te vergeten particuliere tuinfeesten of bals, zien de beroemdste namen van de wereld, ook op kunstgebied vaak, vereenigd E11 ge makkelijker begrijpelijk wordt hel, indien men dit in al z'n consequenties overziet, dat hotels, die van deze gaston hoofd zakelijk beslaan, geen simpel tientje per dag rekenen voor onderdak 011 kost. maar hunne gasten een oven waardige rekening voorzetten, als wat zo aan logeergeie- genheid bieden, waarmee levens natuur lijk voorkomen wordt, dal iedereen zich wagen zou in dergelijke selecte, gelegen heden lloe men daar echter soms het hu moristische van voorkomende inbreuken daarop te begrijpen loont, daarvan ge tuigt hel volgende. Een Hollandscli schil der en teekenaar, ciië uil den aard dei- zaak nu niel lot de gefortuneeruslen behoorde, en liet op een dag eens goed wilde hebben, zij het dan natuurlijk binnen de rekbaarheid van z'n beurs ■rdwaalde op een dag, ik kan het niel beter uitdrukken, in een der sjickste ge legenheden van Cannes. Een dier waar lijk voorname cel-gelegenheden, waar geen protserige luxe zich opdringt, maar waar goede smaak nog steetls den boven toon voort. Edoch de gelegenheid niel minder voornaam om; en aange zien artiesten lUit den aard der zaak schen van smaak zijn, had 'het geheel hem aangetrokken door het gedistingu- eerdè en welverzorgde uiterlijk en was hij er, zij hel ietwat aarzelend, binnenge treden Nauwelijks had echter de keuri ge lakei zich meester gemaakt van z'11 ietwat fané deukhoed, en was een maiirc d'holel hem naar een plaats voorgegaan aan 't raam waar hij een verrukkelijk uitzicht over de baai genoot, of hij be speurde wel, dal hij hier ietwat le ver gegaan was, en dacht met eeltige benau wenis aan de paar tientallen ïranlcen, welke voor dien dag dienen moesten en in z'n achterzak slaken. De ..kaart hem verder, dat hij zich in een impasse gewaagd had. Geen prijzen, en geen lunchmcnu, maar a la carte. en met schotels, die wel reeds op zichzelf kunst werken leken, alleen al «loor de betite ling. Met die voorstelling voor oogen durfde hij zich nauwelijks aan een hors d'oeuvre bezondigen, koos een simpele Chateaubriand uit. 011 een vruchtje loe, niet twijfelend of reeds dit eenvoudige maal zou z'n dagelijkscli rantsoen totaal doen verslinden. En bepaald rustig eten deed hij ondanks de smettelooze bediening en het simpel glaasje water, dat hij dronk, niet Onderlusschen had men ook in hel restaurant bemerkt met een vreemde eend in de bijt le doen le hebben. Maar, en hier uit zich wel de bijzondere goede loon van hel etablissement, niemand van de kellners, noch van 'l (overige personeel viel uil den rol. noch werden er spot lende blikken gewisseld Volmaakt correct word de eeuzame gast hel was voor deze inrichting vrij vroeg voor een lunch bediend, en geen groootvorst kon keuri ger ontvangen zijn. Maar voor onzen tee kenaar bleef de zaak toch ietwat be nauwend. Tol 't groote moment kwam van de re kening en de mailre d'holel op een Se- vres-bord de dubbelgevouwen „dou- loureuse" brengen kwam. Eenigen tijd duurde het, voordat hij deze open durfde vouwen. En z'n verbazing groeide, ja, z'n .vreugd» was groot, toen hij op de nota van het wellicht sjieksle restaurant van de Kust, z'n rekening begro A zag op en kele. losse franken. Hij betaalde en wend de zich naar «te deur. Toen kwam voor 'l eerst de mailre d'holel op hem af, vroeg hem of de chateaubriand goed geweest was, en bood hem hel artistiek uitgevoer de menu aan mei 't vriendelijke mis schien interesseert l' dit., om te behouden als aandenken? Waarop onze leekenanr hem dankte, het 11101111 bij zicli stak en in een bijna plechtige stemming naar buiten trad Helaas is voor onze Jlollandschc kunstenaren de lijd nog niel gekomen, dat ze zich gelijk onze landgenoot van Dongen in dergelijke etablissementen .1111 de Riviera als thuis kunnen beschouwen. Bijna ieder jaar is van Dongen hier, :>m gelijk hij te Deauvilte en elders «toet, z'n studies naar t vrouwelijk model le ma- Z'n krabbels vormen voor hem een kostbare verzameling gegevens, die me nigeen jaloersch maken zou. Natuurlijk wordt hij door talrijke bewonderaars om geven, maar ze krijgen z'n krabbels niel le zien. M'n schetsen, zegt hij, zijn /oor inij gegevens waar ik alleen uit wijs kan worden, 's Avonds als flt thuis kom, hij vaag licht, en soms alleen hij maneschijn, herzie ik m'n schetsen, lenemd^ er den dieperen ondergrond uit le herkennen En, vroeg een zijner bewonderaarsters, die hem au sérieux nam,'gelukt l' dat al tijd goed? Niel ailijd, bekende de schilder. Soms is mijn schels zoo schetsmatig, dat ik er zelf niel uit wijs wordl Maar wal doet U dan? vroeg ietwat ontsteld en hoogst geïnteresseerd de dame. Dan exposeer ik hel, zooals ik het maakte En laat ik aan het publiek over om er wijs uit te wordenEn, voegde hij er bij, daar het publick altijd erg op de hoogte is en er veel meer uit haalt dan ik, zijn het meestal die krab bels, welke hel best begrepen worden, naar men mij zegt Dal in dit milieu ook de meer simpe le» vim geest hel hunne er van on.t- angen, spreekt vanzelf Hotelpersoneel en vooral hotelportiers, concierges, zoo als men ze hier noemt, hebben inkomens, menigeen hun benijden kan. en hel is geen zeldzaamheid in den lijd. dal hel seizoen gesloten is, den in dezd maanden correclon mailre d'holel tegen te komen in z'n eigen auto, al zal hel dan geen Rolls zijn. Maar deze niel alleen: kappers en kappersbedienden welke de uitgaande wereld bedienen, verdienen kleine kapitalen per seizoen Laatste lijk huwde een hotelportier in Nice met de dochter van een rijken handelsman, welk paartje niet meer of minder dan een millioen francs meekreeg. En in een bekendste kapperszaken, waar de eerste bediende ruim een ton francs aan fooien ontvangt per jaar, beweert deze goede vriend, dat hij nog lang niet fle hoogst aangeslagene is! Wat will ge, in een land, waar zonder blikken of blozen hotelprijzen kunnen worden berekend van 200 tot 800 francs per dag, en feesten gegeven worden, zelfs veelvuldig, welke kapitalen kos ten'! Dat rond deze wereld natuurlijk een andere wereld draait, waar men op min of meer handige wijze irachi iels op te vangen van dezen stroom, spreekt van zelf Van de vrij talrijke inbraken of dief stallen, waarbij er zijn van juwcclen en sieraden, welke in de lonnen francs en meer reiken, lol den meneer, die van de kleine profijtjos leeft, welke de „society" oplevert, hetzij bij het spel, hetzij hij onderhaiidsche leening, leeft natuur lijk een heele serie min of meer handige, brutale, wel- en niel-gekleede typen van dieven gelijk bromvliegen rond wegge worpen aas De „chevaliers d'in- duslrie" hebben ook aan deze kust hun netten uitgeworpen, waarvan hel won derlijkste is, dat ze steeds bestaan blij ven En getolereerd ook gedurende eenigen lijd, omdat veelal in den stroom van geld. welke uitgegeven wordl, hunne ..industrie" le gering is, om als oplich terij te worden gebrandmerkt of aange geven. Zoo loopen er keurig uitziende kerels rond, vaak mei uitstekende rela ties wat hen een tjjdlang redt welke vandaag 100 francs van den,-een morgen 100 francs van den ander, op den kop tikken, van tijd tot tijd eens fortuin lijk spelen, en zoo den eeneu dag aan den anderen vastschakelen, zoo le zeggen dobberend op het fortuin van anderen, zonder hot zelf le hebben Ah, m'n waarde, sprak een dezer, een poosje geleden, een bekend Fransch auteur aan, terwijl hij uit Negresco kwam ik ben wanhopig! Wal is er dan? vroeg de genoemde schrijver Wel, laatst hen ik bij Negresco junchen en daar ontdek ik waarachtig ge-en gekl in m'n zak le hebben.^. Be grijp eens hoe beroerd, en ze kenden me niet iii «lat restaurant.,. Dal heeft je gered, zei koeltjes de aangesprokene en wandelde door Ten slolle is de NicBis zoo overtuigd van de bijzondere kwaliteiten van z'n land, dat hij er geen kwaad van tkau hooren! Toen clan ook in dc koude peri ode van een maand geleden, een Parij,- zenaar een .Nicois wees op de sneeuw op de daken en hem vertelde, dat «hij ifi een cler parken van Nice een vlies je ijs op het water ontdekt had. antwoordde de Nicois verontschuldigend Och, zie je m'n waarde, dal water bij ons is zoo weinig gewend dat het al bij de minste aanleiding be vries tl Si non vore BEVOLKING. I11 de eerste helft der maand Januari zijn in de gemeente O. EN IV. SOUBURG. 1 ugekomen: J. B. ICoch en gezin, Dc Deckerstra,al E 24, van Sliedrecht. - A. Livinson jen gezin, N. Vliss. weg 0 179d, van Vlissiu- gen. A. J. van Olm en gezin. De Dock'orslraal E 30, van Vlissingen. - F. Bruggeman en gezin. De Deckerstraat E 32. van Vlissingen. - Mej. 0. Ocic en. kind, N. Vliss. Weg C 203, van Wempl- dingc. W. de Bree, Noordstraat A 3.. van Biggekerke A. dc Jong en gezin, Spoorstraat A 114b. van Middelburg. A. J. de Vries, N. Viiss. Weg C 149, van Vlissingen. Mej. J. J. West veer. Noord- straal A 3, van Middelburg. S. Lako, Vlissingsche Straal 173 van Vlissingen Mcj W. M Vogelaar, Vlissingsche Straat B 173, van Biervliet. Vertrokken 0 I. Serie en gezin, van N. Vliss. Weg t' 179d naar Elkerzce I. J van Over- beelce 011 gezin, van Vliss. Straat B 173 naar Amsterdam H. E. J. van Essen en gezin, van Tuindorp D 30 naar Wees- perkarspel. Wed. E. M. Mollic-Tellier en gezin, van Tuindorp D 30 naar Wees- perkarspel - L. van den Dries, van, Oranjeplein A 173 naar Vlissingen. -- A Vermeulen, van N. Vliss. straat G 187 naar Middelburg. J. Suurniond en ge zin. van Vliss. Straal B 166 naar Vlissin gen - M. M. Norlier en gezin, van Vrij- burgstraal C' 91 naai- Middelburg. G. Gorter en gezin, van De Deckerstraat E 30 naar Terschelling - I). Bos en gezin, van Turnhoutstraat E 44 naar Terschel ling. II. van Harten, van Kanaalstraat B 13 naar Hellevoctsluis. - P. Cyvat en gezin van Mkldelb straat A 259a naar St. Laurens. Wed. C. E. van der Peijl \an der Kijk. van Van Turnhoulstraat E 23 naar Vlissingen. - Mej. D 0. van dor Peijl, van Van Turnhoulstraat E 23 naar Vlissingen A. Adriaanse. van Kanaal straat 13 11 naar Eindhoven. W. Piket, van Rillh. slraat B 401 naar Tilburg. Mcj E. J D. Sap. van. Ritth. straat P. 401 naar Tilburg. KOIDEKEKKE. Ingekomen E. Izeboud en gezin D 45. uit Middel- burg. Vertrokken D. I.indenberg en gezin van E 27 naar Middelburg. A. J L van Dongen van E 168 naar Rotterdam GOES ingekomen J T. «lo la Court, kleermaker, van Parijs. Weslsingel 123 Ca. Schipper, huishoudstervan Nijmegen. Oude Sin gel 52 M. B. Wafelbakker, hulp in de huishouding, van Amersfoort. Oosl- singcl 92 A. L. Verburg, naaister, van Oravenhitge, Voorstad 45 Vertrokken M P. Kramer, reiziger, naar Middel burg. Lange Delft B 149 - L. Groenen- berg, stoffeerder, naar Middelburg, L Burghl 0 106. - C'. Berger, hoofd ULO, school naar Schoonhoven, Haren 17 N C. de Jonge, onderwijzer, .naar Hel- lendoorn Groote Slraat. BEKENDMAKING. HINDERWET. Burg en Wethouders der gemeente Middelburg brengen ter openbare kennis, dat van 19 Januari 1926 al' op de ge meente-secretarie Ier visie zijn gelegd verzoeken met bijlagen van. FIRMA GEBR. "KAAN te Middelburg fetovens in perceel, kad. bekend, Seclito 0111 vergunning tot het hebben van -1 fcnof- C 110. 2380, wijle, I no. 23, gelegen aan «Le I.angc Delft; L. J. STE ENDAND te Koudekerke, om vergunning lot oprichting van een fa briek van suikerwerken, in perceel, kad. bekeod Sectie D 110, 2790, wijk K no. 327, gelegen aan de Lange Geere; M. MEULENBERG te Middelburg, om vergunning tol oprichting vau een bock- «irukkcrij in perceel lead bekend Sectie D no. 2790, wijk IC no. 327, gelegen aan de Lange Geere; J. C. OUTERMANS le Middelburg om vergunning tol oprichting vau een koper en blikslagerij in perceel kad "bekend, Sectie C 110 1350, wijk I no. 203, gelegen aan dc Zusterstraat; dal op Dinsdag den 2 Februari1 a.s., des vóórmiddags le 11 30 uur ten raad- huize gelegenheid zal zijn legen «leze verzoeken bezwaren in te brengen en deze mondeling of schriftelijk loc Ie lichten, alsmede dat zoowel de verzoe kers als zij, die bezwaren hebben iu te brengen gedurende drie dagen vóór ge noemd tijdstip op de gemeente-secretarie van de Ier zake ingekomen schrifturen kennis kunnen nemen; dat ingevolge circulaire van den Com missaris der Koningin «ld. 2 November 1907 A no 4638, 3e afcl., niet tot beroep gerechtigd zijn zij. die niet overeenkom stig art 7 der Hinderwet voor het ge meentebestuur of een oT meer zijner te- den zijn verschenen ten einde 'hun be zwaren mondeling toe le lichten Middelburg. 19 Januari 1926. Burg en Weth. voornoemd. P. DUMON TATC, Voorzitter. M VAN DER VUUR. Secretaris. Eleclrische Drukkerij, G. W. den Boer, Middelburg.

Middelburgsche Courant | 1926 | | pagina 6