^fukotqeneesi^ve^fiaaddeJfLucL (Ingez. Med.) te hebben gecontroleerd. Op verzoek van Arrond. Rechtbank te Middel- beklaagdc geeft getuige een nadere pre- burg. cisieering van de plaats waar die con-In de zitting van Vrijdag stonden nog trole geschiedde. terecht Beklaagde, die aanvankelijk had voor- H. F 50 j., zonder beroep te Gironin- gegeven niet geweten te hebben op 2 gen. gedetineerd te Middelburg, wegens Juli I in de gemeente N. en SI. Joos- poging lot oplichting van J. A. Klooster- land te zijn geweest, wordt er door huis te Middelburg op 5 November j.l. den Officier van Justitie op gewezen nu door dezen kleermakerswerk met voor- achteraf te hebben toegegeven, op dienschot tc vragen, niettegenstaande hij datum van Goes naar Middelburg te heb-geen kleermaker was en de bedoeling ben gereden Het O M. zegt in deze appèlzaak uit voeriger te zullen zijn dan zulks bij der gelijke zaken hel geval is. uit deferentie voor beklaagdes raadsman, die voor deze zaak uit Zutphen is overgekomen. Het O M. acht het feit bewezen door de er kentenis van beklaagde, dat hij op 2 Juli 1 i ter plaatse heeft gereden, en is het eens met den Kantonrechter, waar deze aan hel slot van zijn vonnis over weegt, dat beklaagde mo«l worden ver oordeeld niet tot een geldboete, inaar tot een principale hechtenis De Officier van Justitie zegt, dat het verkeersvraagstuk maar al te dikwijls be sproken wordt en men haast geen cou rant kan lezen of er staan auto-ongeval len in vermeld. De kleine gemeenten kun nen zich niet de yeelde veroorloven, zich van een politietoezicht te voorzien dat onder alle omstandigheden zou moe ten voldoen Toch dient er voor gewaakt, dat die kleine gemeenten slagvelden worden van automobielrazernijen. Ieder automobilist dient te weten waaraan hij zich te houden heeft en speciaal deze beklaagde, die Hulp-Officier van Justitie en Burgemeester is. Spreker is het vol komen eens met den Kantonrechter, dat men van dezen beklaagde een optreden als gezegd, allerminst moïht verwachten. Aanvankelijk heeft beklaagde aan de Ma- rechaussée te Zutphen, die hem over deze zaak hoorde, gezegd zich niet te kunnen herinneren op den bewusten da tum in Zeeland te hebben gereden. De Officier heeft beklaagde Ln verband met dit antwoord, dat hem onwaarschijnlijk voorkwam, nog nader door den recher cheur doen vragen of hier een vergissing mogelijk was. Het antwoord van beklaag de was „neen". De verhouding tusschen den beklaagde als burgemeester en de politie in zijn omgeving blijkt allesbehalve goed te zijn De beklaagde heeft aanvi kelijk de marechaussée misleid door te zeggen, dat hij met zijn chauffeur heeft gereden, hetgeen bij nader onderzoek is gebleken onwaar le zijn geweest. Het O M. zegt de overtuiging te zijn toegedaan, dat beklaagde zich ook voor het vervolg niet aan de wetten en voor schriften zal houden en het is daarom in het belang van de maatschappij, dat de Rechtbank het Kantonrechterlijk vonnis zal bevestigen De verdediger van beklaagde beginl zijn betoog met te zeggen, dat de be handeling dezer zaak in eerste instantie een onjuist licht geworpen heeft op be klaagdes houding. Pleiter vindt het een verkeerde wijze van doen, dat men een burgemeester over een door hem pleegd feit laat hooren door zijn eigen veldwachter De Kantonrechter te Mid delburg heeft over het geval een brief aan den Commissaris der Koningin in Gelderland gezonden, die volgens pleiter eigenlijk met deze gansche historie niets te maken zou hebben. Pleiter zegt wan neer er in een gemeente maar één veld wachter is, dan moeten er maar geen be keuringen gemaakt worden. Hij voor zich had het beter gevonden wanneer de ver balisant beklaagde's auto had doen stil houden. Hij vindt het jammer, dat de Kantonrechter zich over deze zaak zoo. razend heeft gemaakt. Wellicht had an ders de zaak een gansch andere wending genomen. Beklaagde mag inderdaad zijn positie niet in zijn voordeel, maar ook niet in zijn nadeel gebruiken. Beklaagde is pas 6 weken na de overtreding ge hoord. Bovendien is de vraag of de chro nometer van den verbalisant goed was. Pleiter is van oordeel, dat liet gedrag van beklaagde, die tegen de politie zou hebben gezegd bij zijn verhoor „als jullie mij zoo behandelen, zeg ik je niets meer", is te billijken, omdat de zaak beklaagde begon te vervelen en hij er niets meer van wilde hooren. Pleiter acht de straf van den Kantonrechter niet "houdbaar in verband met de onbeduidendheid van het feit Beklaagde rijdt reeds ongeveer 20 jaar met een auto en is slechts twee maal veroordeeld. Pleiter is van oordeel, dat geen enkele automobilist er zonder bekeuringen afkomt. Eens is met bekl.'s auto iemand overreden, doch het on derzoek wees uil, dat beklaagde geen schuld had. Pleiter gelooft dat wanneer de Recht bank beklaagde een geldboete oplegt, hij voldoende zal zijn gestraft, in aanmerking genomen de vele narigheden die deze zaak den beklaagde heeft berokkend. Hef O. M„ repliceerende, blijft hel in hef belang der maatschappelijke veilig heid gewenscht achten, dat het vonnis van den Kantonrechter wordt bevestigd. Mocht evenwel de Rechtbank van oor dcel zijn dat er voor de toekomst geen vrees voor herhaling van de ^ijde van beklaagde te duchten is, dan zou zij de straf kunnen wijzigen. Na dupliek van de zijde van den ver dediger, bepaalt de Rechtbank de uit spraak in deze op 23 dezer. 15 Aug. j.l. veroordeeld tot f25 of 25 groolcr. Toch is het op deze wijze had om goed en geld voor zich zelf te behouden Eisch 2 jaar gevangenisstraf. E. D., 39 jaar, arbeider te Aardenburg, wegens mishandeling van Maria Seijne- dael en Louisa Verburgh te Biervliet op 14 Oct. j.l. Eisch f 25 of 25 d. h. J W41 j., koopman le Hansweert, 'as door den kantonrechter te Goes d d. 23 October 1925 wegens overtreding der IJkwet veroordeeld tot 5 maal f2 boete maal l d. h., tegen welke veroor deeling beklaagde in hooger beroep was gekomen. Eisch bevestiging van het vonnis van den kantonrechter. S v. E.. 62 j., werkman te Middelburg, was door den kantonrechter te Middel burg veroordeeld wegens openbare dron kenschap, tot 10 dagen hechtenis. De ambtenaar O. M. en de beklaagde wa ren in hooger beroep gekomen. Eisch bevestiging van het vonnis van den kantonrechter. J. M. L., 44 j., koopman te .Middel burg, was door den kantonrechter te Middelburg ter zake van het niet onver wijld aanteekening houden van door hem gekochte gedragen kleederen, veroor deeld tot f 10 of 10 d. h., tegen, welk vonnis de Ambtenaar van het O. M. en de beklaagde in hooger beroep waren gekomen. Eisch bevestiging van het vonnis van den Kantonrechter. L. J. M., 52 j., landbouwer te Tholen, was door den Kantonrechter te Goes d.d. 30 Oct. 1925 ter zake van overtreding der Motor- en Rijwielwet (maximum snelheid) te Rilland-Bath op 11 Aug. '25 veroordeeld tot f15 of 15 d. h., tegenj welke veroordeeling de beklaagde in hoo ger beroep was gekomen. Eisch bevestiging van liet vonnis van den Kantonrechter. H. J. V., 24 j., veeverloskundige te Kloetinge, was door den Kantonrechter te Goes wegens overtreding van de Yee- artsenijkundewet te Hoedekenskerke op laden met schema's van allerlei aard, en de keus voor een niet technisch on derlegd luisteraar wordt zeer bemoeilijkt Juist omdat de plaatselijke omstandig heden. zoo sterk uiteenloopen lijken ons eenige algemeeno beschouwingen voor velen van zeer groot belang. Allereerst dient men bekend le zijn met het feit of in zijn woonplaats, of in de nabijheid daarvan, storende ge dempte of ongedempte stations geregeld werken Als voorbeeld dienen de ver schillende zenders van het kuststation Scheveningen-Haven, die in geheel s-Gra- venhage de ontvangst van ornroepslations hinderen, en b.v. de zender der N. S. F, te Hilversum voor de luisteraars in hel öooi, voor hen die naar Da ven try lui steren. In andere plaatsen daarentegen Limburg, of het Noorden van ons land zijn weer veel minder storingen Men voelt dus wel, dat verschillende ontvangniiddelen voor deze zeer verschil lende plaatsen noodig worden. In gestoorde plaatsen is een direct gekoppelde Koomans-ontvanger, .dus één lamp hoogfrequent-versterking gevolgd door detector en laagfrequentversterking, allerminst op zijn plaats. Ditzelfde geldt voor een primair ontvanger. Men zal met een inductieven ontvanger veel minder last van storingen ondervinden, ja deze geheel kwijt kunnen raken door losser zijn antennekring te koppelen. Juist in een minder gestoorde omgeving zal een Koomans-ontvanger eerst tot zijn recht lcomen. Bezitmen eenmaal een Koomans- ontvanger, dan kan men toch nog veel aan sélecfiviteit winnen door b.v. alle draden voor montage zoo. kort mogelijk te monteeren. Natuurlijk moeten een goede Tronlplaatindeeling en goed ge kozen plaatsing der onderdeelen hier toe meewerken. Het is n.l. gebleken, dat juist de storingvrijheid slechter wordt naarmate men langere verbindingsdraden heeft. Een ander middel bestaat, in het inel- kaardraaien van verbindingsdraden van de spoelen naar de condensatoren en de verdere overeenkomstige draden naar lampen of batterijen. Men zou hier voor gewoon dubbel soepel snoer kunnen gebruiken, hoe vreemd het ook lijkt. Hier door bereikt men dat de magnetische velden der verbindingsdraden elkaar te genwerken en dus inwerking van huiten af onmogelijk wordt. Evenwel wordt de eigencapicitèit der montagedraden dan Nieuwe Pbiiipslanipcn De X V Philips Radio, te Eindhoven, zond ons een tweetal nieuwe lamptypen loc, die zeer zeker hun introductie bij de amateurs verdienen. De Ph. 201 A 'of C 507 lamp, een Amerikaansch type, brand op 45 Voll (liefst 4 Volt) met een gloeistroom van ca. 0 25 Ampère en leent zich bij uil- stek als lamp voor verschillende doel einden. Haar algeheel vrij zijn van het vaak zoo hinderlijke microfonische ef fect waarborgt een aangenamere ont vangst dan met andere lamptypen Als •detector werkt deze lamp met 30—40 Volt plaatspanning uitstekend; ook voor hoogfrequentversterker met dezelfde spanning leent zij zich bizonder In laag- frequenlversterkers met 90 5 100 Volt piaatspannmg en 46 Volt negatieve roosierspanmng kan zïj sterke geluiden verwerken Inwendige weerstand volgens meting c.a 10 000 Ohm, spanuingsver- stevking ruim 7steilheid 0 66. Hierdoor gemakkelijk geuereeren cii een groote effectieve 'versterking. De B 105 lamp is een analogon van de B 106,. uitgerust met een gloeidraad van hel type der 1.1 Volts serie, en ver der nagenoeg gelijk aan de B 406 Hier door is het mogelijk geworden een ont vanger met A 110 en B 105 lampen ge heel op een 2 Volts accu of een flink droog element le gebruiken, iets wal bij gebruik van een B 406 niet mogelijk De gloeispanning bedraagt 1 0— Volt bij 0.15 Ampère; plaatspanning 20120 Volt; roosterspanning bij 90— 120 Volt 71/29 Volt; versterkingsfactor inw. weerstand 8300 Ohm1; steilheid i. Onze resultaten met deze lamp in verschillende functies waren werkelijk van dien aard, dat wij er niet aaii durven twijfelen of deze lamp zal spoe dig clbor vele amateurs met succes ge bruikt worden. Donderdag 17 December wordt door Manchester van 7.50 tot 9.50 het geheele alorium „De Messias" van Handel ge geven. Dit station is hier goed hoorbaar en het zal zeer zeker de moeite loonen het buitengewone programma geheel te vólgen. h. De Ambtenaar van het O. MI. en de beklaagde waren in hooger beroep gekomen. Eisch bevestiging van liet vonnis van den kantonrechter. Tegen 0. D„ 28 j., werkman te Ter mzen, werd wegens ontucht, gepleegd te Terneuzen, 3 !m. gev. geêischl. C. W., 27 j„ koopman te VTissingen, wegens het verkoopen van sigaren onder het merk „Aviateur", wetende dat het geen Aviateurs waren, op de Markt te Vlissingen ,den 15 October 1925. Eisch f 50 of 50 d. h. dn de zitting van Vrijdag werden ver oordeeld wegens overtreding van 's-Rijks- belastingwetten P. M., 33 jaar, schipper a. b. van de Neerlandia II en J. S., 56 j„ schipper, beiden zonder vaste woonplaats, beiden vrijgesproken; Th. v. Wi., 49 j., landbouwer, Hontenisse, vrijgesproken; C. A. de M., 53 jaar, broodbakker. Overslag, vf 200 10 of 1 maand hecht.; T. II. C. D., 33 j., handelaar te Crombeeke (B.), f 300 of 1 maand hecht.; J. G.. 45 j., schipper, Rotterdam, vrijspraak; H. M., 26 j., schipper, Wemeldinge, f 10 of 5 en f 5 of 5 d. h J. v. K 51 j., slager, Hontenisse, vrijgesproken; P. J. G. C., 37 j., schipper Gent (B. f 15 of 5 d. h.; M. H.. 39 j., sigarenmaker, Zierikzee, f 50 of 5 ld. h.; G. A. 49 j.. sigarenmaker Zierikzee 2 m. f 100 of 2 m. 5 d. h.; \l. B., 31 j„ sigarenfabrikant, Zierikzee f50 of 5 d. h.; M. B., als voren 2 m f 100 of 2 m,'. 5(0. h.; D. J. v. d. L 30 j'., sigaren maker, Vlissingen ontslagen van rechts vervolging; D. R.. 41 jaar, sigarenfabri kant, Middelburg 3^50 o f5 d. Ih.J. Ph. V., 25 j., leurder Clinge f25 of 10 d. B. Th., S., 52 j., hqisvrouw van L C„ zonder beroep. Aardenburg f 13,50 of (DJ 5 dagen hecht.; Fl. M. V., 19 j.. zonder beroep Clinge (B.) f 25 of 5 d. h.; Fl. M. V., alsvoren, f25 of 5 d. h.; L. v. C., 29 zonder beroep, Clinge, vrijspraak; K. C„ 34 j„ gemeentebediende f 50 of 10 d. h.; P. F. P., 40 j.. Koopman, Clinge, f50 of f 10 d. h.; A. E. L„ 19 j„ koop lukt den sleutelklikken en den 600 M. seinen van Scheveningen-Haven op c.a 2 K.M. afstand van dit station gedurende de uilzendingen van Daventry al hun storend vermogen te ontnemen. Ook voor een inductieven ontvanger zijn deze aanwijzigingen ten volle van kracht. Luistert men gedurende de werktijden van Hilversum op korten afstand van dit station naar Daventry dan kan een zeefkring den Koomans-ontvanger veel aan selectiviteit doen winnen. Daartoe sluite men een honingsraatspoeltje van 50 windingen aan pp de antenne- en aard- j klemmen van zijn toestel terwijl de an- 1 tennecondensator in serie geschakeld wordt met de oude antennespoel. An tenne en aarde worden verbonden met een eigen draaicondensator. Zoo bereikt men, dat de antenne geheel los van het toestel komt, en zeer los inductief koppeld kan worden met het toestel via het spoeltje van 50 windingen. Door deze losse koppeling Wordt de selectiviteit grooter. en behoeft men slechts weinig aan geluidsterkte te verliezen. Vele amateurs denken hun ontvangst te verbeteren door steeds meer lampen te gebruiken Een goede ontvanger voor den gewonen omroepluisteraar in ons land behoeft slechts vier lampen te heb ben, nooit meer, tenzij men wil demon- streeren in zeer groote zalen of in de vrije lucht. Aan te bevelen zijn dan een Ivoomans-onlvanger, gevolgd door twee trappen laagfrequentversterking met transformatoren, of een induclicven ont vanger met één transformator gekoppel de trap en fwee smoorspoél gekoppelde trappen laagfrequentversterking. Vooral dit laatste systeem kunnen wij om zijn zuiverheid een ieder aanbevelen. In vele gevallen zal men voor een niet te groote kamer aan drie lampen in een gocdwerkend toestel genoeg heb ben voor de ontvangst van Daventry en Hilversum. Men kan beter zijn drielampsontvanger ombouwen en verbeteren, dan er een vierde lamp achter plaatsen; In de na- vreftfw, St. Nicolaas f 10 of 5 d. li.; M. L. bijheid van storende stations dient men V„ 32 jaar, zonder beroep, Clinge (B. f 10 of 5 d. h.; A. M. V., 29 jaar, zonder beroep, Clinge (BL)' f 10 of 5 d. h.; W. d. V„ 40 j., leurder, Clinge f 10 of 5 d. h.; Th. V., 28 j., veldarbeider, Groede, f 10 of 5 d. h. UIT DE RADIO-WERELD. XVIII. Welke eischen stelt men aan een ««eden omToepontvanger? Steeds moeilijker wordt de vraag aan welke eischen een moderne omroepont- vanger moet voldoen De markt is over- zeer zeker op den stand van zijn an tenne te letten. Loopt een antenne in de richling van het storende station, dan is de kans op storing het grootst. Veel beter is dan de stand loodrecht op de richling van het station. Op niet te kleinen afstand zal een dergelijke plaat sing zeer zeker nut kunnen opleveren. Van de selectiviteit ten opzichte van Jramstoringen valt helaas nog weinig zeggen. Een antenne weer loodrecht op de richting der tramdraden, en ductieve ontvanger schijnen de eenige remedie te zijn die iets helpt. Overigens is de toestand nog vrij hopeloos. Tegen- capaciteiten, gespannen onder de an tenne, werken maar in weinig gevallen beter. Ingezonden Stukken. REDDINGBOOT TE BRUINISSE. Geachte redactie! Hoewel aanvankelijk meenende niet te moeten reageeren op het ingezonden© van den voorzitter der afd, „Schutte- vaer" te Middelburg, noopt ons Ihans een, in Uwe courant van Woensda; dezer verschenen raadsverslag van Bruinissc ons lol een wederwoord, om dat in dat verslag beweringen voorko men, waarbij onze persoon ernstig in het gedrang komt. Juist is het, dat de hier te Bruinis se gestationeerde reddingsboot bij het te water laten op Woensdagavond 26 No vember water maakte, toen men hulp wilde gaan verlecnen aan de bemanning van een gestrand schip. Beslist onjuist is hel evenwel, zooals uit dit verslag wel moet worden opgemaakt, dat dit dan Zou liggen aan het minder goede onderhoud. Immers in een tijdsverloop van luttele jaren werd ten behoeve dezer reddingboot dan duizend gulden besteed, den laatsten keer, nu een paai' jaar geleden nog ruim twee honderd gulden daartoe in staat gesteld door eene gift der vereeniging „Schuttevaer". Blijkens een in ons bezit zijnd certifi caat van een officieel aangesteld expert van veerbooten, was deze reddingsboot mef toebehooren dan ook volkomen ln orde, zeewaardig en ten volle voor zijn taak berekend. Wij Veroorloven bns dus nogmaals hier uitdrukkeijk te herhalen, dat de boot tevoren in orde was. De plaats waar de reddingsboot eene gesloten loods op de helling tegei den dijk zit is evenwél bij' hevigen Noor- derstroom. zooals op dien bewusten Woensdag, minder geschikt, omdat hel dan lager wal is; beter ware alsdan eene plaats bij het Zijpe, wat evenwel om de enorme, door onze vereeniging te be kostigen uitgaven ,tol heden een be letsel was. De woeste, liooge golfslag, vlak op den wal loopende was dan ook de oorzaak, dat, bij het te water loopen "de boot. welke 'trouwens slechts een vijftal, dus nog geen halve bemanning voerde, zoo hard op de steenen glooiing werd geWor pen, dat er bijna onmiddellijk een gat den bodem stompte Zoodra de scheepstimmerman dit gat voorloopig was gedicht, was het voor ieder le constateeren, dat er geen drup pel lekkage meer inkwam. Die dus an ders beweert, zegt iets, dat met de waarheid volkomen in strijd is. Reeds sedert jaren en herhaaldelijk heeft onze vereeniging uit zijne beschei den inkomsten het noodige bekostigd om de zaak in orde te houdenMeermalen door ons aangeklopt bij corporaties autoriteiten om steun voor deze zaak. Tengevolge onzer bemoeiingen, kwam Commissaris der Koningin in Zeeland zich in het begin dezes jaars persoonlijk te Bruinisse op de hoogte stellen, en be loofde na onderzoek zijne medewerking. Zelfs nog op 3 0 October j.l. werd de zerzijds een schrijven terzake aan dezen autoriteit gericht. Ons ontbrak tol heden een behoorlijk gefundeerd fonds, waaruit kon worden bestreden, "nevens het {noodzakelijk onder houd, de middelen ribodig voor het peri' odiek hóuden van proeftochten met eene Hebt Gij kongevat? Ik zal U raadgeven. - Gaat onmiddellijk naar bed, neemt een paar Aspirin-tabletten en na fiink gezweet te hebben, zijn alle gevaren ge weken Met deze Aspirin- tabletten in de origineele verpakking met oranje band heb ik reeds dikwijls een dreigende ernstige verkoudheid weten te voorkomen Verzuimt ook nooit bij een I opkomende neusverkouaheid Oxa 11 (Aspirin-Snuif) op te snuiven. Dit middel i geeft een heerlijk frisch gevoel in den neus «n voorkomt het uitbreken verkoudheid. (Ingez. Med.) vast aangewezen bemanning. En juist dit /as tot heden de oorzaak van onge- enschte toestanden. Wat zou men evenwel van 011s hebben gezegd, als op nog geen 1000 M. hier uit den wal bij storm een schip stran dende, en waarbij wij bijna zeker wisten, dat daar drie personen, man, vrouw en kind nog aan boord waren, deze aan hun lot hadden overgelaten, en naai' huis waren gegaan, zonder al liet mogelijke te hebben beproefd. Als dan den volgenden morgen geble ken ware, dat deze mensclien verdronken waren, had men ons dan niet terecht betiteld als lammelingen. Konden wij het soms helpen dat, en door overmacht, én door onvoldoende assistentie, wij onzen plicht niet konden volbrengen? Thans tegen beter weten in, dergelijke beweringen te lanceeren, loopt de spui gaten uit. Niet onze schuld is het (lus. en niet wij zijn verantwoordeltijk, dat hel.dien bewusten Woensdag misliep. Het is evenwel vrij wat gemakkelijker met de handen in de zakken zonder een vinger uit te steken, werkloos toeschou w-er te zijn bij dergelijke karweitjes of, nadien hoog en droog gezeten kritiek te oefenen, zonder zelf zijn huid te wagen. En juist van die zijde komt nu nfisbaar, wat voor de met plaatselijke toe standen alhier op de hoogte zijn, begrij pelijk is. Wij wilden maar qven zeggeu, dat dit ook wel zoo secuur en veilig is, men krijgt e» niet eens natte voeten van. Bruinisse. 10 December 1925. M. VIJVERBERG. Voorzitter van het Bestuur der "Reddingsboot. BEKENDMAKING. VERGADERING VAN DEN RAAD DER GEMEENTE MIDDELBURG op Woensdag 16 December 1925, des namiddags te 2 uur, ter behandeling van de onderstaande zaken 1. Notulen vorige vergadering. 2. Ingekomen stukken 3. Benoeming 3 leden Burgerlijk Arm bestuur. 4. Benoeming 3 leden Bestuur Gods huizen. 5 Beschikbaarstelling gelden vooraan koop meubelen enz. bijzondere school. 6 Aangaan tijdelijke geldleening voor te weinig geleend uitbreidingskapitaal Bedrijven. 7. Onbewoonbaarvcrklaring van 9 per- ceelen. 8. Prac-advies op adres Nederlandsche Bioscoopbond. 9. Verhooging crediet voor herstel van riolen. 10. Onder-verhuring weiland naast plaats aan Nieuwlandschen Weg. 11. Verzoeken met betrekking tot de bestaande wihkelsluitingsverordening. 12. Verhooging subsidie 1925 Burgerlijk Armbestuur. 13. Beslissing over eventueele verlee ning kindertoelage aan Commissaris van Politie. 14. Crediet voor verbetering Duinwa terleiding. 15. Suppletoir kohier straalbelasting 1925. 16. 2e Suppletoir kohier Hondenbelas ting 1925. Middelburg, 11 December 1925. De Burgemeester P. DUMON TAK. ETectrische Drukkerij G. W. den Middelburg.

Middelburgsche Courant | 1925 | | pagina 6