ia hoogland met rotswoestijn. Eerst werd stilgehouden In Ani voor bezichtiging van de rulnenslad uit 1100 n. C,mot een diameter van 5 K Moverblijfselen van reusachtige muren en kathedralen 'de stad moet 1001 kerken hebben be zeten liet bekende swastikn-tceken, dat geluk bctcekent, wordt hier overal aan getroffen. De bewoners van dc plaatsen aan de rivier weten gebruik te maken van bet rivierwater voor het kweeken van rijst, katoen, zonnebloem en zelfs wijn De wijnstok wordt 's winters door bedek king tegen bevriezen beschermd. Spre ker heeft er voor 3 centen een pond druiven en voor 5 centen een flcsch goede wijn gekocht. Opmerkelijk is hel voorkomen van lepelaars in dal gebied. De bewoners beschermen zich tegen de malariamug door hoog boven den grond te slapen. De omtrek van den Ararat is 100 K M., de benedenhelling bevat woestijnplan- len, daarop volgen lavablokken, waar- lusschen hier en daar de stamplant van onze rogge groeit Aangezien volgens hel volksgeloof dc bestijging van den Ararat den dood ten gevolge heeft, wenschte een Armeni sche aartsbisschop deze bestijging mede te maken, ten èinde in een geur van heerlijkheid te komen. Een Koerden hoofdman echter, die den berg als het eigendom van zijn stam beschouwde, wenschte een belooning, die met veel moeite werd afgedongen tot 10 roebel de persoon. Het hoogste deel van den top bestaat uit lavastof en aangezien spreker nog wenschte de twee op dezen berg en demische planten te zoeken, heeft hij de beklimming van dit laatste deel aan zijn reisgezelschap overgelaten en is zelf gaan botaniseeren. Op den Ararat staat nog een doode boom. waarvan volgens de legende de duif van Noach bet blad heeft geplukt, dat het einde van den zondvloed aan kondigde. Bij den kleinen Ararat, door een zadel van den grooten gescheiden, is, op het punt, waar drie rijken aan elkaar gren zen, een Russische kazerne, waarlangs de tocht naar den top werd ondernomen. Aan het einde van dc reis werd nog een bezoek gebracht aan het hoofd vaö de Armenische Christenen te Etschmjad- Sm. De verlooning van een groote verza meling schitterende lantaarnplaatjes ver hoogde de aantrekkelijkheid van dit boeiende reisverhaal vol van enthousias te beschrijvingen van den rijken plan tengroei. Het was een leerrijke avond die aan het slot den aanwezigen een dankbaar applaus ontlokte. Schilder ij en vervalsching In een serie artikelen over „Knoeie rijen in den schilderijenhandel", vertelt de redacteur van de rubriek „Onder de Menschen" in de N. R. Crt. o.a. het vol gende: Zoo vertelde mij een als volkomen te goedertrouw bekend staande antiquair, dat hij indertijd in Zeeland, in de werk plaats van een ambachtsman,, een oud schilderijtje had zien hangen. Na eenig onderhandelen had hij 't voor 'n paar honderd gulden gekocht De vakman-zelf dus was met zijn aan koop zeer gelukkig, want hij vermoedde dat het een kostbaar stuk was en een ouden Hollandschen meester. Maar om het juist en uitvoerig geattribueerd te krijgen, vertoonde hij het om advies aan den directeur van een onzer musea. Na ernstige beschouwing stelde deze vast, dat het een mooi schilderij was, uit de Hollandsche school, dateerende van om streeks zestienhonderd. Den schilder vermocht hij mat te herkennen, doch wel zou het doek vrij onlangs sterk zijn gerestaureerd, en hier en daar in details overgeschilderd. Tevreden over zijn aanwinst ging de handelaar dus met zijn bezit naar huis terug. Doch een paar dagen later al kwam een rechercheur bij hem om in lichtingen over dezen aankoop. Het werk toch bleek eerder gestolen te zijn. En bij het nu gevolgde onderzoek kwam ten slotte aan het licht, dat het.nog geen half jaar geleden nieuw geschilderd was. o De Parjjsche Tentoon stelling. Naar de rédacteur der Msb. te Parijs meldt, heeft de commissie uit den Pa- rijschen raad, die te beslissen had over de al of niet heropening van de ten toonstelling van decoratieve kunst, een afwijzend oordeel uitgesproken, zoodat met het afbreken van de tentoonstelling groote spoed zal worden gemaakt vervalsching verzwijgende, Beklaagde had op 15 en 16 Januari 1.1. aan een grossier uit Amsterdam melk afgeleverd, waaraan 54 pCt. water was toegevoegd. Alleen veranderde het Hof de opgelegde gevangenisstraf van drie maanden in twee maanden. 23 April 1.1. te St Nazaire van stapel maakt, waar een sloot langs loopt. Hier liep, zou aanvankelijk op 12 September moeten wel ongelukken .gebeuren en hier in de vaart komen. Daarna werd de da-1 is ook een ernstig ongeluk gebeurd. Ver- tum van afvaart op 21 November ge-[leden jaar is op dit gevaarlijke punt een steld. doch ook dan zal de ,,R. C. Hooft" auto in de sloot gereden en verbrand niet gereed zijn om zee te kunnen kiezen. Op aandrang van de wegencommissie De oorzaak hiervan moet worden toege- van den Algem. Nederl. Wielrijdersbond' schreven aan vertraging bij de afwerking en de Kou. Nederl. Automobielclub en Voor de rechtbank te Maastricht! van het schip, meldt dc Telg. De „P. C. met den financicelen steun van deze li- heeft terecht gestaan H. J. D., 22 jaar, sleeper in dc staatsmijn Oranje Nassau 3, ter zake van het veroorzaken van dood door schuld. Op 11 Maart had bekl. D. een afsluitboom weggenomen, waar door de wagentjes, die naar boven gaan, op een helling komen. Arbeiders, die be neden aan de helling werkzaam waren, hadden door het geraas der machines het wagentje niet gehoord; een dier arbei ders werd de borstkas ingedrukt en overleed, twee andere werden zwaar en licht gewond Bekl. gaf als verontschuldiging op, dat men telkens werd beboet, als er niet ge noeg gewerkt was, en dat het openen van dien afsluitboom telkens ophield. Het O.M. eischte 1 maand gevangenis straf. Overtreding Drankwet. Door den Kantonrechter te Middel burg is uitspraak gedaan tegen een 17 tal caféhouders te dezer stede. Hun was ten laste gelegd overtreding van de Drankwet, n.l. het in voorraad hebben en het schenken van sterken drank zonder daarvoor de vereischte vergunning te hebben verkregen. Bedoelde caféhouders oefenden het bedrijf van vergunninghouder uit z.g. als zctkastelcin, of met een gehuurde of ge kochte vergunning, terwijl ook de eigen lijke vergunninghouder niet in het per ceel woonde waarvoor de vergunning was verleend. De beklaagden werden verdedigd door Mr. .T J, Hevse te M'burg en een advocaat uit Amsterdam. Door den Ambtenaar van het O. M werd tegen elk der beklaagd en f0.50 boete subs. 1 d. h. geëischt. Conform den eisch werden ze veroor deeld. Overtreding Loterijwet. Verder hebben terecht gestaan een aantal personen, die op de laatst gehou den kermis te Middelburg met verschil lende inrichtingen daar hebben gestaan, welke inrichtingen in strijd waren met de Loterijwet 1905, en waar tegen dien aangaande door de gemeente-politie pro ces-verbaal was opgemaakt. Bedoelde inrichtingen bestonden uit een lucht drukpistool, waarmede op een draaiende schijf werd geschoten, een rad, z.g. rad Hooft" wordt n.l. geheel te St. Nazaire afgebouwd en de voltooiing nadert slechts langzaam, wegens, naar men aan ;cnoemd blad meedeelt, gebrek aan ge schoolde werkkrachten bij den scheeps bouw. De eerste reis van Amsterdam naar Java zal vermoedelijk in de tweede helft van Mei een a,anvang nemen. VERKEERSWEZEN, POST EN TELEGRAFIE. De weg-verbinding van Hol land met Zeeland. Het propagauda-comilé voor wegen verbetering schrijft: In aansluiting aan een vorige mede- dccling, waarin de aandacht gevestigd werd op de verkeersbelemineringen aan onze rivier-overgangen en op den rem- menden invloed daarvan op liet vreem delingenverkeer, lean het zijn nut heb ben, door een paar voorbeelden uit de praktijk aan te toonen, hoeveel er aan sommige van de belangrijkste verbin dingswegen nog ontbreekt. Als voorbeeld nemen we den grooten verkeersweg van den Haag naar Zeeland. Wie op een willekeurigen dag dezen weg per auto rijdt, heeft alle gelegenheid vast te stellen, dal deze lioofdroule ab soluut niet meer voldoet aan de eischen van het modern verkeer, zooals zich dat de laatste jaren ontwikkeld heeft. Om le beginnen moet hij tusschen Den' Haag en Rotterdam twee tollen passee- ren, bij de Hoornbrug en bij Overschie; deze laatste een in- en uitgaande tol, met tweemaal oponthoud dus voor het snelverkeer. Van de opbrengst (de eene tol beurt jaarlijks f 100.000 van de weg gebruikers en de andere circa f 60.000) komt slechts een luttel beetje aan den weg ten goede. De weg tusschen Den Haag en Delft, met een tram op verhoogde baan aan den eenen en een water aan den anderen kant, is door zijn smalheid bepaald le vensgevaarlijk. Ook tusschen Rotterdam en Dordt is de hoofdverbindingsweg naar het Zui- Iden veel te smal. Wie hier toevallig ach ter een van de talrijke breede autobus sen of vrachtwagens komt le rijden chamen is inen. nu bazig, deze gevaar lijke bocht a f te ronden en tot 10 Meter erbrccden. Van hier in do richting Kruiningen een slecht onderhouden weg, vol kuilen en gaten, die telkens den spoorweg passeert en die op sommige plaatsen slechts 3.60 M. breed is, met bermen van 40 c.M. breedte door een steden slootkant begrensd. Een onnoo- dig grooten omweg maakt de weg tus schen Kruiningen en Kapelle. De nieuwe weg verderop naar Goes, een breede klinkerweg, met aan weerszijden een fietspad, is een groote verbetering; ver scheidene lastige bochten zijn afgesne den en het ware alleen nog te wenschen dal gezorgd werd voor een behoorlijke afwatering van de fietspaden, zoodat er geen plassen blijven staan, die het li chaam van den weg op den duur door- weeken en er de draagkracht aan ontne men. Ook de weg van Goes naar den ver- bindingsdam met Walcheren is verbeterd en met dankbaarheid mag worden vastge steld, dat, zoowel op dit gedeelte, als voorbij den dam, de verbinding met Mid delburg, ook door het afsnijden van hin derlijke bochten, heel wat heter is dau vroeger. De totaaal-indruk van een rit langs den hoofdweg van Holland naar Zeeland is, dat over 't algemeen de wegen te smal zijn, dat er nog le veel gevaarlijke boch ten in voorkomen, die weggenomen dienen te worden, en dat het wegdek op vele plaatsen heel wat te wenschen laat. En afgescheiden van dit alles dat enkel de wegen betreft, dal dc veer ponten over onze groote rivieren een beletsel blijven voor een vlug, doorgaand verkeer. luxe voorwerpen enz. Door een der be klaagde was, ter demonstratie op de strafzitting een luchtdrukpistool medege bracht. Door den Ambt. van het O. M. wer den tegen elk der beklaagden f 20 boete subs. 20 d. h. geëischt. Daar de Kantonrechter in enkele de zer zaken nog een getuige wenschte te hooren, werden deze 8 dagen uitgesteld. Driemaal brand gesticht Voor de rechtbank te Leeuwarden stond terecht B. de G. verzekeringsagent te Vinkcga. beschuldigd van drievoudige brandstichting, Bekl heeft yi de instructie deze feiten erkend, doch Ier terechtzitting komt hij daarop gedeeltelijk terug en ontkende, schuldig te zijn aan twee der feiten Bekl stichtte den brand met het doel de ver zekeringspremie machtig te worden De Officier van Justitie, noemde bekl. zeldzaam geraffineerd Bij een der bran den is de ongeveer 75-jarige bewoonster ternauwernood aan den dood ontsnapt, waarover bekl zich blijkbaar in het ge heel niet heeft bekommerd. Een zware straf is hier zeker op haar plaats Het O M. vordert 8 jaar gevangenisstraf. Mr. R. Pollema. ambtshalve verdedi ger van bek]pleitte clementie. RECHTZAKEN. Door den politie-rechter te Breda is tegen J. J. E., bakker te St. Phi lips land 150 gulden boete of 150 dagen hechtenis gevorderd wegens po gingen tot omkooping van den teveldwacbter. Wegens melkvervalsching heeft de kantonrechter den landbouwer van L., te Delft, veroordeeld tot f 500 boete subs. 50 dagen hechtenis. Het Gerechtshof te Amsterdam heeft bevestigd het vonnis van den po litierechter te Amsterdam, waarbij eer veehouder uit Diemen schuldig verklaard werd aan het afleveren van drinkwaren, wetender dat zij vervalscht zijn en die LEGER EN VLOOT. Blijkens eene binnenkort te vér- wachten Legerorder kan aan een dienst plichtige die, na het volbrengen van de eerste oefening, voor de eerste maal met groot verlof vertrekt rechtstreeks naar de plaats in het buitenland, waar hij vóór den aanvang der eerste oefening zijn hoofdverblijf had, dan wel naar een andere plaats buitenslands gelegen, on der bepaalde voorwaarden een tege moetkoming in de kosten van zijn reis, voeding en huisvesting worden toege kend. Hr. Ms. „Tromp" is 18 November van Port Mahon vertrokken HANDEL, NIJVERHEID EN VISSCHERIJ. Zaterdag zal in de werkplaats van den heer S. Akkerdaas te Domburg een demonstratie plaats hebben met een acetyleengasontwikkelaar, in den han del gebracht door de Firma G. L. Loos Co. te Amsterdam. Voor bijzonderhe den verwijzen wij naar de advertentie, in dit nummer. D e „P. C. Hooft" nog niet gereed. Het nieuwe 15.000 ton stoomschip „P C. Hooft", bestemd voor de Stoomvaart Mij. „Nederland" te Amsterdam, komt voorloopig nog niet in dienst. Dit passa giers- en mailschip, dat, gelijk men weet, en dat gebeurt op dezen druk bered|en weg altijd moet daarachter blijven aansukkelen, want inhalen en voorbij rijden is op dit drukke weggedeelte uit gesloten, en moet het aanzien, hoe de zware wielen van zoo'n autobus bij het uitwijken voor tegenkomende rijtuigen, den wegb'èrm en het pas aangelegde, maar onvoldoend gefundeerde rijwiel pad doorploegen en vernielen. Tusschen Dordt en Willemsdorp heeft de weg al,evenmin voldoende breedjle voor het tegenwoordige verkeer, en het zelfde geldt voor den weg aan die over zijde van het Ilollandsch Diep. Al dade lijk na het verlaten van het veer leidt de hoofdroute naar Zeeland laqgs een smallen grintweg met een haaksche bocht en uoodelooze slingeriugen. Af snijding van die bochten bij De Een dracht zou aan de veiligheid van het verkeer ten goede komen. Voorbij Zevenbergen is de weg ook allerminst geschikt voor een doorgaand verkeer Het telkens vaart verminderen, inhouden en weer aanzetten gevolg an de "smalheid en de bochten ver oorzaakt tijdverlies en een oneconomisch benzineverbruik In Oudenbosch moet het verkeer zich wringen door een nauw straatje, een sprekend voorbeeld van de noodzake lijkheid, de wegen voor doorgaand ver keer om de dorpen heen te leiden. Var Oudenbosch een modderweg, vol kuilen naar Oud-Gastel en aan den ingang van Roosendaal een breede weg, maar niet zoo'n smal verhard gedeelte in het mid- den, dat twee auto's elkaar daar nauwe lijks kunnen passeeren. Van Roosendaal naar Bergen op Zoom is, op de hooige zandgronden bij Wouw het oppervlak van den weg wat beter, maar nog geen clrie meter breed. De keiweg is daar ecnige jaren geleden, bij wijze van proef, van 4 M. teruggebracht tot 2.75 M. met twee steens]agstrooken er langs van 75 c.M breedte. De steenslag is echter gezakt en, dikwijls niet meer te vinden; hier en daar steken groote, scherpe stukken uit, en de nog geen 3 M. breede kei verhar ding ligt veelal 8 a 10 c.M. boven' Vle bermen. Hoeveel last dit geeft 'bij liet uitwijken en welke zware eischen daar door aan de banden worden gesteld, is te begrijpen. Wegenverbetering hier in het Westen van Noord-Brabant is waar lijk dringend noodig. Ook in Zeeland. Voorbij het station Woensdrecht is de ecnige toegangsweg naar Zeeland nog geen 3 M. breed met aan weerszijden een modderberm van een meter, steil afvallend naar de berm- sloot. Op den verhindingsdam tusschen Bra bant en Zuid-Beveland ligt eindelijk eens een goed stuk, een behoorlijke klinker weg, met een geteerd fietspad er langs, maar een eindje verder onder Rilland, is de gevaarlijkste bocht van den heelen weg, die hier slechts 3.50 M. breed is en onderaan de vrij sterke glooiing van den dijk naar beneden een haakschen draai De nieuwe vuurtoren vi Ostende. Dc nieuwe vuurtoren van Ostende, die werd gebouwd ter vervanging van den in den oorlog verwoesten, is Dinsdag in dienst gesteld. Hij werpt zijn licht over een afstand van 23 zeemijlen, bij helder weer zelfs tot 47 zeemijlen, en is zoo ingericht, dat het licht ook zichtbaar is voor vliegtuigen! De kosten van dezen nieuwen toren bedragen 675 000 francs. Ind. Stoomvaartlijnen, Polydorus, p 18 Nov. Gibraltar, Java n. Amsterdam. Prrnses Juliana. 18 Nov. v. Genua, Am sterdam n Batavia, Rondo, 18 Nov. te Amsterdam, v. Ba tavia. Bengkalis, p 17 Nov. Perim, Amster dam n Java. Rindjani, 18 Nov. te Belawan, Rotter dam n. Batavia. Jan Pietersz Coen, 18 Nov v. Batavia Amsterdam. Kcrtosono. p 17 Nov Sagres, Rotter dam n. Batavia. Kangean. 17 Nov. v. de Madraskust, Batavia n Amsterdam. Madioen, 18 Nov. v. Port Said, Rot terdam n. Batavia. Ternate, p. 19 Nov. v.mf 8 u. Ouessant, Batavia n. Rotterdam Blitar, p. 18 Nov. Kaap del Armï, Ba tavia n Rotterdam Goronlalo. 18 Nov. te Lontlen, Java n. Rotterdam. Melampus, p 18 Nov. Perim, Batavia n. Amsterdam Madioen, p. 18 Nov. Suez, Rotterdam n. Batavia. Insulinde. p 19 Nov. 's nachts 12 u. Pinislcrre. Rotterdam n Batavia. Jacatra, p 19 Nov. Kaap Bon, Rot terdam n Baiavia. Prins der Nederlanden. 19 Nov. v. Am sterdam n. West-Indië. Radja. 19 Nov v. Colombo! Batavia Amsterdam. Van Rensselaer 19 Nov. te Amsterdam, West-Indië. Stoomvaartlijnen op Noord-Amerika. Leerdam. 18 Nov nm v Vigo. New- Orleftns n Rotterdam. Spaarndam, 17 Nov. v New-Orleans Rotterdam. Vechtdijk, p. 18 Nov. n.mf. 6 u. Bishop Rock. Rotterdam n New-York. den grond wierp en hem zelfs aan han den en voeten bond. De aanrander door zocht daarna de' geheele woning Hij vond op verschillende plaatsen geld en heeft zich tenslotte met een aanzienlijk bedrag uil de voeten gemaakt. Eenigen tijd later kwam op den gewonen tijd de bakker. Hij hoorde A. S. om hulp roepen. De'bakker is toen de woning binnen ge gaan en heeft A. S. uit zijn benarde po sitie bevrijd. Onmiddellijk werd de poli tie van liet gebeurde in kennis gesteld. Het totaal bedrag van het gestolene is niet vast te stellen daar A. S. weigert op te geven hoe groot het totaal van het bedrag is. De broeders hadden de eigen aardige gewoonte hun geld op verschil lende plaatsen in hun woning te ver bergen. (Telg.) Woensdagnacht is ingebroken in een perceel aan de Westerwagenstraat te Rotterdam, waar gevestigd is het maga zijn van den grossier IC B. in galante rieën Alle laden bleken doorzocht. Een spaarpot werd opengebroken. Dc inhoud ongeveer T 25, werd meegenomen Voordat men heenging, heeft een der inbrekers sokken verwisseld. Zijn oude sokken liet hij achter. Dezer dagen viel in de Molenstraat te Nijmegen plotseling een man neer. In een nabijzijnden winkel gedragen, ver klaarde hij eensklaps blind geworden te zijn. De politie, die inmiddels gewaar schuwd was, nam hem mee naar het bu reau, waar hij naam en adres kon op geven, maar zich eenige oogenblikken later zoo woest aanstelde, dat hij door zes man in bedwang gehouden moest worden. Met veel moeite slaagde men er in, den man een dwangbuis aan te doen. Een inmiddels ontboden genees heer verklaarde, dat de man volkomen krankzinnig was en terstond naar een gesticht moest overgebracht worden. Zijn vrouw, die ook gewaarschuwd was, verscheen op het bureau en ver telde, dat haar man in Indië een jaar geleden een kogel in het achterhoofd ge kregen had. Wel, was de kogel ver wijderd, maar de hersenen waren ge raakt en hoogst waarschijnlijk was dit de oorzaak van zijn plotselinge blindheid en krankzinnigheid. Aangaande de vermoedelijke mis handeling van den Leidschen bakkers knecht K. bij een vechtpartij te Wasse naar Zaterdagavond, verneemt de N. R. Crt., dat bij de gerechtelijke schouwing van het lijk van K. een verwonding van de darm is vastgesteld. Bij het vooron derzoek door den rechtercommissaris hebben sommige personen verklaard, dat deze verwonding zal zijn ontslaan door dat K. bij zijn vlucht tegen een ijzeren hek is geloopen. Een stalhouder te Bussum moest een paard wegens ziekte op stal zetten, waar liet na acht dagen kwam tc sterven Eerst nadat de vilder liet cadaver gister had gestroopt, bleek de oorzaak de huid zat vol met hagelkorreltjes. Een kwaad willige moet van korten afstand hel arme dier een vol schot liagcl in de flank gezonden hebben De politie stelt een onderzoek in. (I-Ibl.) - Woensdagnacht is getracht op een drietal plaatsen le Enschede in te bre ken. In de woning van v. d. M aan de Oldenzaalschestraat werd een raam open geschoven De geheele benedenverdie ping werd dporzocht. Een .bedrag aan geld wordt vermist. In een ander perceel trachtten inbrekers tevergeefs binnen te dringen Ten slotte wisten zij zich toe gang le verschaffen tot de woning van den heer S. aan den Lasondersingel. Er wordt daar echter niets vermist - De ©leclricien B. A te Hengelo is Woensdagavond door den electrischen stroom gedood Donderdag is met den trein die uit "Stadskanaal om circa 11 uur tc Assen aankomt, liet lijk van een man aange bracht, die bij den overweg le Eext, door den trein was gegrepen en gedood. De man, zekere K uit Balloërxeld, die cir ca 40 jaar oud is. moet zich fietsende op den overweg hebben bevonden Yreese- lijlt verminkt werd de ongelukkige opge nomen. VERSCHILLENDE BERICHTEN. Twee kinderen van 4 en 2jaar van den landbouwer S. te Bergen op Zoom dronken uit een fleschje azijn- extract. Beiden brandden mond en inge wanden. Het jongste is gisteren over leden. Donderdagmiddag is het 8-jarig dochtertje van den spoorwegwachter van H. bij het spelen op den Parallelweg te Waalwijk door een auto overreden. In zorgwekkenden toestand wera het meisje naar de R. K. Kliniek vervoerd, waar het bij aankomst bleek te zijn overleden. Dinsdagmiddag is een tot dusver onbekend gebleven man in de woning van de bejaarde gebroeders S. aan den Charloischen Lagendijk te Rotterdam binnengedrongen. De 74-jarige A. S. was alleen thuis. De indringer vroeg hem om geld. Toen de man niet vertelde waar dit geborgen was, ontstond er een wor steling, waarbij de indringer A. S. BEKENDMAKING. GENERALE REPETITIE VEREENIGING VOOR INSTRUMENTALE MUZIEK Burg en Welh. vim Middelburg, gelet op artikel 4 der Schenkingsacte van het Bomme van den Broecke-fonds, maken bekend dat voor de generale repetitie op Woensdag 25 November 1925, des avonds 7 30 uur, van de door de „Vereen/ging voor Instrumentale Muziek" te geven uit voering zoolang de voorraad strekt voor mingegoede ingezetenen in het Bu reau Bevolking ten Stadhuize (beneden verdieping, ingang Helm) uilsluitend op Maandag 23 November 1925, des avonds om 7.30 uur precies, kaarten zijn tc ver krijgen tegen betaling van 10 cents per kaart Middelburg, den 17 November 1925. Burg. en Weth. voornoemd, P DUMON TAK, Voorzitter. M. VAN DER VEUR, Secretaris. Electrische Drukkerij G. W. den Boor. Middelbura.

Middelburgsche Courant | 1925 | | pagina 6